Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh do Zámeckého vrchu

20.5.2023, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 20.5.2023
  • zobrazeno již 431x
  • místo konání: Zámeček v Rudolticích u Lanškrouna
  • GPS: 49.90207N, 16.58274E
  • pořadatel: Runsport.cz

Sociální sítě

Místo konání

zámeček u Lanškrouna
9:30 - start 1. kategorie
11:30 - start hlavního závodu

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

100 Kč
děti zdarma

Popis tratě

Délka 6,3 km a méně
téměř celá trať v terénu, prudké seběhy a výběhy, závěrečný výběh 600 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Plakát závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.5.2022Běh do Zámeckého vrchu236
15.5.2021Běh do Zámeckého vrchu-
16.5.2020Běh do Zámeckého vrchu-
18.5.2019Běh do Zámeckého vrchu275
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu - nebodován-
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu-
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 4896

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Matyášová Jana6516
Fajfr František7216
Vacek Martin6916
Dušková Lenka8014
Sadílek Ota4614
Borek Viktor0414
Mannlová Jana8013
Bielčik Jindřich4013
Dostál Ladislav5613
Krátký Luboš6212
Gregora Jan0012
Šafář Jaroslav5112
Borková Agáta0212
Král Jindřich7312
Krátká Hana9512
Krátký František4312
Stránský Aleš6011
Borek Petr7011
Vinduška Petr9311
Ženčák Jaroslav6110
Brychta Jakub0810
Ožana Václav6410
Sadílek Jakub0510
Pavlas Jan9610
Sontáková Lenka9110
Dostálek Petr6710
Sejkorová Lenka6310
Volf Břetislav5210
Sedláček Roman6410
Dostálová Viktorie0310
Scheuer Jan6610
Wendlig Miroslav5310
Vondra Jan0710
Jirásková Eva6410
Dostál Tadeáš069
Resler Filip099
Ondrišek Josef649
Koblížek Jindřich489
Grätz Luděk589
Červ Miloslav509
Dobšíček Pavel809
Stránská Michaela979
Svatoš Otakar349
Kačerovský Michal989
Gregora Filip029
Kubišta Oto539
Horáček Michal759
Brychtová Veronika109
Gregora Jakub988
Nechvílová Miroslava608

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11233Plch Tadeáš-1800:00:02-
2C1327Čejka Štěpánviktorkamps.cz1800:00:02-
3C1512Škeřík KryštofActivity Lanškroun1800:00:03-
4C17166Romportl Vojtěch-1800:00:03-
5C1107Hromádko ArturSki team Svratka1800:00:04-
6C11355Dostálek RadimRudoltice1800:00:05-
7C11571Zeman Tadeᚎichlínek1800:00:05-
8C117161Varmuža ŠtěpánMikulůvka1800:00:06-
9C119226Hanyš Ondřej-1800:00:07-
10C121190Kopp Kvído-1800:00:07-
11C122238Kopecký Kristián-1800:00:08-
12C125192Krátký Jiří-1800:00:09-
13C12714Vetchý MikulášAtletika TJ Lanškroun1900:00:09-
14C132208Ščučka Matyáš-1900:00:11-
15C13582Špatentka DanielLanškroun1900:00:12-
16C13723Roller MatějHK Lanškroun1900:00:12-
17C140155Kyral Šimon-1900:00:13-
18C14348Andrlík VojtaLanškroun2000:00:14-
19C14588Nagy Radim-1900:00:15-
20C148242Čáslavský Jindřich-1900:00:16-
21C15059Lutz JanHorní Třešňovec2000:00:16-
22C152215Orság Oliver-1900:00:17-
23C15595Matějka PetrLubník sever2000:00:17-
24C156174Skalický Sebastian-2100:00:18-
25C15799Chládek MaxLanškroun2000:00:18-
26C158191Brandejs šimon-2100:00:19-
27C159184Stejskal Maxim-2100:00:19-
28C16065Stehlík MatoušŽichlínek2100:00:20-
29C161162Roháček Krištof3D Fitness Race Team2000:00:21-
30C16293Polanský MatějLanškroun2000:00:21-
31C16311Černý Deniel-2100:00:22-
-C1-207Suchomel Josef-18DNF-
-C1-69Zeman Lukᚎichlínek21DNF-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1237Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:02-
2D1443Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:03-
3D1680Koutníková JosefínaLanškroun1800:00:03-
4D1849Kotvová Karla-1800:00:03-
5D19229Janischová Terezie-1800:00:04-
6D11118Malčíková Kateřina-1800:00:04-
7D11239Lutzová GabrielaActivity Lanškroun1800:00:05-
8D114231Papáčková Malvína-1900:00:05-
9D116210Netušilová Žofie-1800:00:06-
10D118204Špryncová Elen-1900:00:06-
11D12068Bednárová Natálie-1900:00:07-
12D123163Hublová DorotkaRun Sport Team1900:00:08-
13D124156Šilarová DorotaBrzdy Horní Čermná1900:00:08-
14D12689Křivohlávková Dominika-2000:00:09-
15D12872Moravcová EliškaLetohrad2000:00:09-
16D1295Minářová Eliška-1900:00:10-
17D13044Jarošová Liliana-1800:00:10-
18D131211Přibylová ZojaTáta team1800:00:11-
19D133153Dostálová Nikola-2000:00:11-
20D134165Dobšíčková Malvína-2000:00:12-
21D136177Marková KarolínaLanškroun2000:00:12-
22D138167Janíčková Veronika-2100:00:13-
23D139159Anfeistová Alena-2000:00:13-
24D141176černošková Meda-1900:00:13-
25D14260Bambušková Adéla-2000:00:14-
26D14487Nagy Emilie-2100:00:14-
27D14664Dymáková NelaTJ Žichlínek2000:00:15-
28D14770Štarmanová Alžběta-1900:00:16-
29D1499Dvořáčková EmčaRunSport team2100:00:16-
30D151158Šilarová BeátaBrzdy Horní Čermná2100:00:16-
31D153244Šebrlová Ella-2000:00:17-
32D15485Blažková Tea-1800:00:17-
-D1-16Krupičková ElenRunsport Team19DNF-
-D1-195Marková AdélaLanškroun19DNF-
Chlapci 6-7 let (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21205Verner Jáchym-1600:00:01-
2C22183Uncaitik Votěch-1600:00:02-
3C24234Musil Tobiáš-1700:00:02-
4C2686Švestka ŠimonAK Račí údolí1700:00:03-
5C2824Roller MilanHK Lanškroun1600:00:03-
6C210197Biler Matouš-1700:00:04-
7C21215Klofáč JanPraha1700:00:04-
8C21440Nerad MaximRuoltice1700:00:05-
9C216203Křižanovský Stanislav-1700:00:05-
10C219249Ticháček Matěj-1700:00:06-
11C221241Čáslavský Adam-1700:00:07-
12C22351Andrlík AdamLanškroun1600:00:08-
13C225209Ščučka Adam-1700:00:08-
14C227175Černošek Benjamín-1700:00:09-
15C230160Krejčí Michal-1700:00:10-
16C232245Havrdlík Eliáš-1700:00:10-
17C235198Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:0280,36
Děvčata 6-7 let (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2366Fiebigerová Barbora-1600:00:02-
2D25227Dostálová ViktorieActivity Lanškroun1600:00:02-
3D2719Beranová LucieTJ Atletika Lanškroun1600:00:03-
4D29201Staňková Magdálená-1600:00:03-
5D21183Švestková AdélkaAK Račí údolí1700:00:04-
6D213230Hrabalová Ema-1700:00:04-
7D21526Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:00:05-
8D21754Hejduková Veronika-1600:00:05-
9D218206Špryncová Anežka-1600:00:06-
10D220152Dostálová Laura-1700:00:07-
11D22279Řeháčková Karolína-1700:00:07-
12D224200Chládková Natálie-1700:00:08-
13D226181Vondráčková Eliška-1600:00:08-
14D228150Orság Sofie-1700:00:09-
15D22998Havlíková Emily-1700:00:10-
16D231100Janíčková Kristýna-1700:00:10-
17D233186Stejskalová Lilien-1700:00:11-
18D23492Polanská Štěpánka-1700:00:12-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1128Ambrož NikolasLanškroun1400:00:52104,00
2M1257Kaplan JanLanškroun1400:00:5597,09
3M136Staněk MatějAtletika Jablonné nad Orlicí1400:00:5693,27
4M1445Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:00:5790,61
5M178Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:0085,29
6M1825Hartman TomášKB Letohrad1400:01:0183,50
7M111151Dostál TadeášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:0574,38
8M114247Najbrt Jakub-1500:01:1260,36
9M11576Kuťák MiroslavLanškroun1400:01:1359,63
10M11646Jaroš Tomáš-1500:01:1456,64
11M121237Kopecký Oliver-1500:01:2241,07
12M122179Chládek JakubLanškroun1500:01:2339,93
13M123239Kupsa Šimon-1500:01:3027,23
14M124250Ticháček JakubLanškroun1500:01:399,76
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1581Švestková JohankaAK Račí údolí1400:00:58104,00
2Z1635Boháčová NelaAtletika Polička1400:00:5998,80
3Z1910Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:0194,98
4Z11052Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:01:0488,15
5Z112232Beranová LiliRudoltice1400:01:0685,75
6Z11358Břoušková BarboraZŠ Březová n.Sv./DDM ČT.1400:01:0784,26
7Z11777Řeháčková Amálie-1400:01:1667,33
8Z11821Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:1766,54
9Z11956Betlachová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:1962,43
10Z120212Přibylová AgátaBiatlon Letohrad1500:01:2059,98
Nejmladší žáci II (trať 0,41 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2129Ambrož EliášLanškroun1200:01:45104,00
2M23214Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:01:5493,74
3M2494Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:5789,92
4M212189Krátký VojtěchŽichlínek1200:02:1967,73
5M21842Nerad TobiášRudoltice1300:02:4444,50
6M219246Najbrt Šimon-1300:02:4642,05
Nejmladší žákyně II (trať 0,41 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2234Boháčová AdélaAtletika Polička1200:01:46104,00
2Z25235Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:02:0286,90
3Z26240Váchová AdélaTJ SPARTAK LETOHRAD1300:02:0285,43
4Z27236Rychecká TaťánaLanškroun1200:02:0482,39
5Z282Černá EllenRudoltice1200:02:1473,63
6Z29182Uncaitiková Emma-1300:02:1473,11
7Z21038Bašková SáraActivity Lanškroun1300:02:1472,79
8Z21161Spisar EmmaTJ Atletika Lanškroun1200:02:1968,87
9Z21375Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:02:1968,20
10Z21431Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:02:2463,95
11Z215180Vondráčková Adéla-1300:02:2959,32
12Z216157Šilarová LilianaBrzdy Horní Čermná1300:02:3157,54
13Z217196Bilerová JosefínaLanškroun1300:02:4147,38
14Z22053Fialová KlaudieLanškroun1200:04:383,00
Mladší žáci (trať 0,57 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M371Pražák MatyášRudoltice1100:03:02104,00
2M39178Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:03:1296,71
Mladší žákyně (trať 0,57 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3163Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:02:31104,00
2Z3230Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:3698,66
3Z33202Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:02:3797,06
4Z34213Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:02:4093,82
5Z35199Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:5086,80
6Z3650Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:02:5285,44
7Z3867Dehnerová VeronikaSTG Česká Třebová1100:03:0477,85
8Z310243Rychecká AdélaLanškroun1000:03:1669,98
9Z311248Najbrtová Laura-1100:04:507,31
10Z31290Michalina Marie-1000:06:053,00
Starší žáci (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41228Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:38104,00
2M4291Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:4398,93
3M4378Špatenka MatějAtletika TJ Lanškroun0900:02:4696,11
4M4462Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:02:5490,00
5M4533Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:0582,58
6M4684Lorenc GabrielZámeček Rudoltice0900:03:3663,00
Starší žákyně (trať 0,75 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M541101Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:23:58104,00
Dorostenky (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5281009Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:30:11104,00
Junioři 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ131053Jáneš MartinORLI Lanškroun0500:26:56104,00
2MJ191002Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:28:0397,85
3MJ381056Zedníček AloisOrli Lanškroun0400:31:1285,17
4MJ621103Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:35:1469,18
Juniorky 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ531090Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:34:11104,00
2ZJ771026Švestková JohankaAK Račí údolí1400:42:3577,42
Muži A 20-39 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11051Hübl RadekRun Sport Team8800:22:37104,00
2MA21054Novák JosefSK veteráni Dobrouč9700:23:2498,53
3MA31037Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:23:2597,40
4MA51041Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:25:1888,07
5MA61087Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:25:3287,05
6MA81080Kubišta MichalLetohrad9000:25:4985,84
7MA151033Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:27:1479,56
8MA161058Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:27:1879,23
9MA211082Rozmahel VojtěchCanicros Olomouc9600:28:0975,46
10MA221039Marek OndřejTJ Žichlínek9300:28:1075,40
11MA231046Faltus JanVlajem za psem9300:28:3673,48
12MA291079Valenta JosefBe positive8900:30:1466,24
13MA301020Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:1965,88
14MA441012Šebek MichalČeská Třebová8400:32:3455,97
15MA611091Zeman Ondřej-0100:35:1344,20
16MA681105Živný Marek3D Fitness Race Team9100:37:3134,02
17MA691098Franc PatrikZkušení harcovníci9300:37:3433,82
Muži B 40-49 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB71067Roháček Jan3D Fitness Race Team8200:25:41104,00
2MB91052Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:25:57101,00
3MB101043Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:26:2698,12
4MB111088Vetchý RadimTJ Atletika Lanškroun7500:26:3196,80
5MB171078Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:27:2393,38
6MB181072Dvořák MiroslavCyklo Ski Polička7500:27:4592,00
7MB311045Kaplánek JiříSeš-lost8300:30:2881,41
8MB341065Dvořáček JanRunSport Team7900:30:4180,57
9MB351097Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:30:4980,07
10MB361032Malčík MichalBK Kovotek7500:31:0179,25
11MB451031Kopecký IvoSK Marina8300:32:3773,03
12MB481086Pávek PavelÚstí nad Orlicí7700:32:5871,68
13MB491089Němec RadekLitomyšl7700:33:1370,72
14MB521102Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:34:0767,19
15MB551003Klofáč LeošBenice8300:34:2566,04
16MB571048Rotrekl JanRudoltice v Čechách8300:34:2665,96
17MB591024Švestka DavidAK Račí údolí8300:34:5264,30
18MB601076Netušil MichalLa Run7600:34:5664,01
19MB741034Varmuža LudvíkJusva - Mikulůvka8300:40:3442,10
Muži C 50-59 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC121008Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:26:50104,00
2MC141099Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:27:11100,67
3MC241014Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:28:5693,17
4MC261095Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:29:5988,28
5MC271096Scheuer Jan-6600:30:0687,80
6MC331061Simon PetrPolička7200:30:4085,72
7MC391059Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:31:1383,65
8MC721055Jáneš Pavel-7100:39:5851,06
9MC801104Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:3637,49
Muži D 60-69 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD201016Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:28:07104,00
2MD411057Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:31:3689,59
3MD431063Dostál LadislavMoravská Třebová5600:32:2086,03
4MD791094Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:43:2845,38
Muži E 70 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME561018Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:34:26104,00
2ME641019Ráb PavelČeská Třebová5200:35:2699,07
3ME811108Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:0672,90
4ME821075Bielčik JindřichLichkov4000:57:1333,76
5ME831106Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:57:1433,73
Ženy A 20-34 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA631013Šilarová BáraBrzdy Horní Čermná9100:35:15104,00
2ZA651029Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:35:32101,20
3ZA731081Hlaváčková Pavla-9200:40:2586,35
4ZA781093Doležalová Veronikaneregistrována9900:43:1077,54
Ženy B 35-44 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB251022Švorčíková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:54104,00
2ZB321073Janyšková RadkaRunSport Team8800:30:3399,82
3ZB421015Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:31:5194,46
4ZB471049Kučerová IvetaVlajem za psem8500:32:4390,54
5ZB501047Pecháčková Jana-8200:33:5286,71
6ZB511040Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:34:0286,14
7ZB541011Kalousová RenataActivity Lanškroun7900:34:1685,40
8ZB671030Richtrová HanaRun Sport Team8200:37:2974,61
9ZB701028Koutníková Eva-8000:38:3670,89
10ZB751068Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:40:4663,63
Ženy C 45-54 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC371107Pirklová KateřinaLetohrad7600:31:10104,00
2ZC461071Dvořáková AdélaBystré7600:32:4197,13
3ZC661077Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:36:4383,17
Ženy D 55 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD401036Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:31:24104,00
2ZD581050Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:34:3791,73
3ZD711038Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:39:3375,02
4ZD761066Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:41:2867,92
Trať 0,09 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11233Plch Tadeáš-1800:00:02-
1D1237Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:02-
2C1327Čejka Štěpánviktorkamps.cz1800:00:02-
2D1443Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:03-
3C1512Škeřík KryštofActivity Lanškroun1800:00:03-
3D1680Koutníková JosefínaLanškroun1800:00:03-
4C17166Romportl Vojtěch-1800:00:03-
4D1849Kotvová Karla-1800:00:03-
5D19229Janischová Terezie-1800:00:04-
5C1107Hromádko ArturSki team Svratka1800:00:04-
6D11118Malčíková Kateřina-1800:00:04-
7D11239Lutzová GabrielaActivity Lanškroun1800:00:05-
6C11355Dostálek RadimRudoltice1800:00:05-
8D114231Papáčková Malvína-1900:00:05-
7C11571Zeman Tadeᚎichlínek1800:00:05-
9D116210Netušilová Žofie-1800:00:06-
8C117161Varmuža ŠtěpánMikulůvka1800:00:06-
10D118204Špryncová Elen-1900:00:06-
9C119226Hanyš Ondřej-1800:00:07-
11D12068Bednárová Natálie-1900:00:07-
10C121190Kopp Kvído-1800:00:07-
11C122238Kopecký Kristián-1800:00:08-
12D123163Hublová DorotkaRun Sport Team1900:00:08-
13D124156Šilarová DorotaBrzdy Horní Čermná1900:00:08-
12C125192Krátký Jiří-1800:00:09-
14D12689Křivohlávková Dominika-2000:00:09-
13C12714Vetchý MikulášAtletika TJ Lanškroun1900:00:09-
15D12872Moravcová EliškaLetohrad2000:00:09-
16D1295Minářová Eliška-1900:00:10-
17D13044Jarošová Liliana-1800:00:10-
18D131211Přibylová ZojaTáta team1800:00:11-
14C132208Ščučka Matyáš-1900:00:11-
19D133153Dostálová Nikola-2000:00:11-
20D134165Dobšíčková Malvína-2000:00:12-
15C13582Špatentka DanielLanškroun1900:00:12-
21D136177Marková KarolínaLanškroun2000:00:12-
16C13723Roller MatějHK Lanškroun1900:00:12-
22D138167Janíčková Veronika-2100:00:13-
23D139159Anfeistová Alena-2000:00:13-
17C140155Kyral Šimon-1900:00:13-
24D141176černošková Meda-1900:00:13-
25D14260Bambušková Adéla-2000:00:14-
18C14348Andrlík VojtaLanškroun2000:00:14-
26D14487Nagy Emilie-2100:00:14-
19C14588Nagy Radim-1900:00:15-
27D14664Dymáková NelaTJ Žichlínek2000:00:15-
28D14770Štarmanová Alžběta-1900:00:16-
20C148242Čáslavský Jindřich-1900:00:16-
29D1499Dvořáčková EmčaRunSport team2100:00:16-
21C15059Lutz JanHorní Třešňovec2000:00:16-
30D151158Šilarová BeátaBrzdy Horní Čermná2100:00:16-
22C152215Orság Oliver-1900:00:17-
31D153244Šebrlová Ella-2000:00:17-
32D15485Blažková Tea-1800:00:17-
23C15595Matějka PetrLubník sever2000:00:17-
24C156174Skalický Sebastian-2100:00:18-
25C15799Chládek MaxLanškroun2000:00:18-
26C158191Brandejs šimon-2100:00:19-
27C159184Stejskal Maxim-2100:00:19-
28C16065Stehlík MatoušŽichlínek2100:00:20-
29C161162Roháček Krištof3D Fitness Race Team2000:00:21-
30C16293Polanský MatějLanškroun2000:00:21-
31C16311Černý Deniel-2100:00:22-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21205Verner Jáchym-1600:00:01-
2C22183Uncaitik Votěch-1600:00:02-
1D2366Fiebigerová Barbora-1600:00:02-
3C24234Musil Tobiáš-1700:00:02-
2D25227Dostálová ViktorieActivity Lanškroun1600:00:02-
4C2686Švestka ŠimonAK Račí údolí1700:00:03-
3D2719Beranová LucieTJ Atletika Lanškroun1600:00:03-
5C2824Roller MilanHK Lanškroun1600:00:03-
4D29201Staňková Magdálená-1600:00:03-
6C210197Biler Matouš-1700:00:04-
5D21183Švestková AdélkaAK Račí údolí1700:00:04-
7C21215Klofáč JanPraha1700:00:04-
6D213230Hrabalová Ema-1700:00:04-
8C21440Nerad MaximRuoltice1700:00:05-
7D21526Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:00:05-
9C216203Křižanovský Stanislav-1700:00:05-
8D21754Hejduková Veronika-1600:00:05-
9D218206Špryncová Anežka-1600:00:06-
10C219249Ticháček Matěj-1700:00:06-
10D220152Dostálová Laura-1700:00:07-
11C221241Čáslavský Adam-1700:00:07-
11D22279Řeháčková Karolína-1700:00:07-
12C22351Andrlík AdamLanškroun1600:00:08-
12D224200Chládková Natálie-1700:00:08-
13C225209Ščučka Adam-1700:00:08-
13D226181Vondráčková Eliška-1600:00:08-
14C227175Černošek Benjamín-1700:00:09-
14D228150Orság Sofie-1700:00:09-
15D22998Havlíková Emily-1700:00:10-
15C230160Krejčí Michal-1700:00:10-
16D231100Janíčková Kristýna-1700:00:10-
16C232245Havrdlík Eliáš-1700:00:10-
17D233186Stejskalová Lilien-1700:00:11-
18D23492Polanská Štěpánka-1700:00:12-
17C235198Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:0280,36
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1128Ambrož NikolasLanškroun1400:00:52104,00
2M1257Kaplan JanLanškroun1400:00:5597,09
3M136Staněk MatějAtletika Jablonné nad Orlicí1400:00:5693,27
4M1445Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:00:5790,61
1Z1581Švestková JohankaAK Račí údolí1400:00:58104,00
2Z1635Boháčová NelaAtletika Polička1400:00:5998,80
5M178Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:0085,29
6M1825Hartman TomášKB Letohrad1400:01:0183,50
3Z1910Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:0194,98
4Z11052Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:01:0488,15
7M111151Dostál TadeášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:0574,38
5Z112232Beranová LiliRudoltice1400:01:0685,75
6Z11358Břoušková BarboraZŠ Březová n.Sv./DDM ČT.1400:01:0784,26
8M114247Najbrt Jakub-1500:01:1260,36
9M11576Kuťák MiroslavLanškroun1400:01:1359,63
10M11646Jaroš Tomáš-1500:01:1456,64
7Z11777Řeháčková Amálie-1400:01:1667,33
8Z11821Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:1766,54
9Z11956Betlachová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:1962,43
10Z120212Přibylová AgátaBiatlon Letohrad1500:01:2059,98
11M121237Kopecký Oliver-1500:01:2241,07
12M122179Chládek JakubLanškroun1500:01:2339,93
13M123239Kupsa Šimon-1500:01:3027,23
14M124250Ticháček JakubLanškroun1500:01:399,76
Trať 0,41 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2129Ambrož EliášLanškroun1200:01:45104,00
1Z2234Boháčová AdélaAtletika Polička1200:01:46104,00
2M23214Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:01:5493,74
3M2494Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:5789,92
2Z25235Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:02:0286,90
3Z26240Váchová AdélaTJ SPARTAK LETOHRAD1300:02:0285,43
4Z27236Rychecká TaťánaLanškroun1200:02:0482,39
5Z282Černá EllenRudoltice1200:02:1473,63
6Z29182Uncaitiková Emma-1300:02:1473,11
7Z21038Bašková SáraActivity Lanškroun1300:02:1472,79
8Z21161Spisar EmmaTJ Atletika Lanškroun1200:02:1968,87
4M212189Krátký VojtěchŽichlínek1200:02:1967,73
9Z21375Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:02:1968,20
10Z21431Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:02:2463,95
11Z215180Vondráčková Adéla-1300:02:2959,32
12Z216157Šilarová LilianaBrzdy Horní Čermná1300:02:3157,54
13Z217196Bilerová JosefínaLanškroun1300:02:4147,38
5M21842Nerad TobiášRudoltice1300:02:4444,50
6M219246Najbrt Šimon-1300:02:4642,05
14Z22053Fialová KlaudieLanškroun1200:04:383,00
Trať 0,57 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3163Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:02:31104,00
2Z3230Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:3698,66
3Z33202Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:02:3797,06
4Z34213Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:02:4093,82
5Z35199Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:5086,80
6Z3650Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:02:5285,44
1M371Pražák MatyášRudoltice1100:03:02104,00
7Z3867Dehnerová VeronikaSTG Česká Třebová1100:03:0477,85
2M39178Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:03:1296,71
8Z310243Rychecká AdélaLanškroun1000:03:1669,98
9Z311248Najbrtová Laura-1100:04:507,31
10Z31290Michalina Marie-1000:06:053,00
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41228Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:38104,00
2M4291Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:4398,93
3M4378Špatenka MatějAtletika TJ Lanškroun0900:02:4696,11
4M4462Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:02:5490,00
5M4533Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:0582,58
6M4684Lorenc GabrielZámeček Rudoltice0900:03:3663,00
Trať 6,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11051Hübl RadekRun Sport Team8800:22:37104,00
2MA21054Novák JosefSK veteráni Dobrouč9700:23:2498,53
3MA31037Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:23:2597,40
1M541101Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:23:58104,00
4MA51041Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:25:1888,07
5MA61087Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:25:3287,05
1MB71067Roháček Jan3D Fitness Race Team8200:25:41104,00
6MA81080Kubišta MichalLetohrad9000:25:4985,84
2MB91052Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:25:57101,00
3MB101043Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:26:2698,12
4MB111088Vetchý RadimTJ Atletika Lanškroun7500:26:3196,80
1MC121008Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:26:50104,00
1MJ131053Jáneš MartinORLI Lanškroun0500:26:56104,00
2MC141099Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:27:11100,67
7MA151033Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:27:1479,56
8MA161058Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:27:1879,23
5MB171078Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:27:2393,38
6MB181072Dvořák MiroslavCyklo Ski Polička7500:27:4592,00
2MJ191002Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:28:0397,85
1MD201016Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:28:07104,00
9MA211082Rozmahel VojtěchCanicros Olomouc9600:28:0975,46
10MA221039Marek OndřejTJ Žichlínek9300:28:1075,40
11MA231046Faltus JanVlajem za psem9300:28:3673,48
3MC241014Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:28:5693,17
1ZB251022Švorčíková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:54104,00
4MC261095Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:29:5988,28
5MC271096Scheuer Jan-6600:30:0687,80
1Z5281009Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:30:11104,00
12MA291079Valenta JosefBe positive8900:30:1466,24
13MA301020Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:1965,88
7MB311045Kaplánek JiříSeš-lost8300:30:2881,41
2ZB321073Janyšková RadkaRunSport Team8800:30:3399,82
6MC331061Simon PetrPolička7200:30:4085,72
8MB341065Dvořáček JanRunSport Team7900:30:4180,57
9MB351097Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:30:4980,07
10MB361032Malčík MichalBK Kovotek7500:31:0179,25
1ZC371107Pirklová KateřinaLetohrad7600:31:10104,00
3MJ381056Zedníček AloisOrli Lanškroun0400:31:1285,17
7MC391059Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:31:1383,65
1ZD401036Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:31:24104,00
2MD411057Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:31:3689,59
3ZB421015Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:31:5194,46
3MD431063Dostál LadislavMoravská Třebová5600:32:2086,03
14MA441012Šebek MichalČeská Třebová8400:32:3455,97
11MB451031Kopecký IvoSK Marina8300:32:3773,03
2ZC461071Dvořáková AdélaBystré7600:32:4197,13
4ZB471049Kučerová IvetaVlajem za psem8500:32:4390,54
12MB481086Pávek PavelÚstí nad Orlicí7700:32:5871,68
13MB491089Němec RadekLitomyšl7700:33:1370,72
5ZB501047Pecháčková Jana-8200:33:5286,71
6ZB511040Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:34:0286,14
14MB521102Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:34:0767,19
1ZJ531090Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:34:11104,00
7ZB541011Kalousová RenataActivity Lanškroun7900:34:1685,40
15MB551003Klofáč LeošBenice8300:34:2566,04
1ME561018Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:34:26104,00
16MB571048Rotrekl JanRudoltice v Čechách8300:34:2665,96
2ZD581050Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:34:3791,73
17MB591024Švestka DavidAK Račí údolí8300:34:5264,30
18MB601076Netušil MichalLa Run7600:34:5664,01
15MA611091Zeman Ondřej-0100:35:1344,20
4MJ621103Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:35:1469,18
1ZA631013Šilarová BáraBrzdy Horní Čermná9100:35:15104,00
2ME641019Ráb PavelČeská Třebová5200:35:2699,07
2ZA651029Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:35:32101,20
3ZC661077Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:36:4383,17
8ZB671030Richtrová HanaRun Sport Team8200:37:2974,61
16MA681105Živný Marek3D Fitness Race Team9100:37:3134,02
17MA691098Franc PatrikZkušení harcovníci9300:37:3433,82
9ZB701028Koutníková Eva-8000:38:3670,89
3ZD711038Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:39:3375,02
8MC721055Jáneš Pavel-7100:39:5851,06
3ZA731081Hlaváčková Pavla-9200:40:2586,35
19MB741034Varmuža LudvíkJusva - Mikulůvka8300:40:3442,10
10ZB751068Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:40:4663,63
4ZD761066Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:41:2867,92
2ZJ771026Švestková JohankaAK Račí údolí1400:42:3577,42
4ZA781093Doležalová Veronikaneregistrována9900:43:1077,54
4MD791094Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:43:2845,38
9MC801104Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:3637,49
3ME811108Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:0672,90
4ME821075Bielčik JindřichLichkov4000:57:1333,76
5ME831106Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:57:1433,73
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11051Hübl RadekRun Sport Team8800:22:37104,00
2MA21054Novák JosefSK veteráni Dobrouč9700:23:2498,53
3MA31037Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:23:2597,40
4M541101Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:23:5894,02
5MA51041Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:25:1888,07
6MA61087Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:25:3287,05
7MB71067Roháček Jan3D Fitness Race Team8200:25:4186,37
8MA81080Kubišta MichalLetohrad9000:25:4985,84
9MB91052Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:25:5785,23
10MB101043Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:26:2683,09
11MB111088Vetchý RadimTJ Atletika Lanškroun7500:26:3182,73
12MC121008Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:26:5081,31
13MJ131053Jáneš MartinORLI Lanškroun0500:26:5680,86
14MC141099Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:27:1179,73
15MA151033Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:27:1479,56
16MA161058Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:27:1879,23
17MB171078Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:27:2378,84
18MB181072Dvořák MiroslavCyklo Ski Polička7500:27:4577,28
19MJ191002Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:28:0375,91
20MD201016Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:28:0775,62
21MA211082Rozmahel VojtěchCanicros Olomouc9600:28:0975,46
22MA221039Marek OndřejTJ Žichlínek9300:28:1075,40
23MA231046Faltus JanVlajem za psem9300:28:3673,48
24MC241014Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:28:5672,01
25MC261095Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:29:5967,39
26MC271096Scheuer Jan-6600:30:0666,82
27MA291079Valenta JosefBe positive8900:30:1466,24
28MA301020Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:1965,88
29MB311045Kaplánek JiříSeš-lost8300:30:2865,25
30MC331061Simon PetrPolička7200:30:4064,36
31MB341065Dvořáček JanRunSport Team7900:30:4164,29
32MB351097Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:30:4963,72
33MB361032Malčík MichalBK Kovotek7500:31:0162,78
34MJ381056Zedníček AloisOrli Lanškroun0400:31:1262,00
35MC391059Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:31:1361,90
36MD411057Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:31:3660,19
37MD431063Dostál LadislavMoravská Třebová5600:32:2057,01
38MA441012Šebek MichalČeská Třebová8400:32:3455,97
39MB451031Kopecký IvoSK Marina8300:32:3755,72
40MB481086Pávek PavelÚstí nad Orlicí7700:32:5854,19
41MB491089Němec RadekLitomyšl7700:33:1353,09
42MB521102Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:34:0749,09
43MB551003Klofáč LeošBenice8300:34:2547,78
44ME561018Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:34:2647,72
45MB571048Rotrekl JanRudoltice v Čechách8300:34:2647,68
46MB591024Švestka DavidAK Račí údolí8300:34:5245,80
47MB601076Netušil MichalLa Run7600:34:5645,47
48MA611091Zeman Ondřej-0100:35:1344,20
49MJ621103Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:35:1444,14
50ME641019Ráb PavelČeská Třebová5200:35:2643,25
51MA681105Živný Marek3D Fitness Race Team9100:37:3134,02
52MA691098Franc PatrikZkušení harcovníci9300:37:3433,82
53MC721055Jáneš Pavel-7100:39:5823,22
54MB741034Varmuža LudvíkJusva - Mikulůvka8300:40:3420,58
55MD791094Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:43:287,69
56MC801104Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:367,11
57ME811108Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:064,92
58ME821075Bielčik JindřichLichkov4000:57:133,00
59ME831106Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:57:143,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB251022Švorčíková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:54104,00
2Z5281009Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:30:11101,02
3ZB321073Janyšková RadkaRunSport Team8800:30:3398,82
4ZC371107Pirklová KateřinaLetohrad7600:31:1095,77
5ZD401036Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:31:2494,97
6ZB421015Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:31:5193,46
7ZC461071Dvořáková AdélaBystré7600:32:4190,69
8ZB471049Kučerová IvetaVlajem za psem8500:32:4390,54
9ZB501047Pecháčková Jana-8200:33:5286,71
10ZB511040Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:34:0286,14
11ZJ531090Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:34:1185,64
12ZB541011Kalousová RenataActivity Lanškroun7900:34:1685,40
13ZD581050Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:34:3784,18
14ZA631013Šilarová BáraBrzdy Horní Čermná9100:35:1582,07
15ZA651029Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:35:3281,14
16ZC661077Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:36:4377,18
17ZB671030Richtrová HanaRun Sport Team8200:37:2974,61
18ZB701028Koutníková Eva-8000:38:3670,89
19ZD711038Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:39:3367,68
20ZA731081Hlaváčková Pavla-9200:40:2564,80
21ZB751068Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:40:4663,63
22ZD761066Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:41:2861,27
23ZJ771026Švestková JohankaAK Račí údolí1400:42:3557,54
24ZA781093Doležalová Veronikaneregistrována9900:43:1055,59

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód