Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Heřmanická osmička

24.9.2023, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Heřmanická osmička
  • datum konání: 24.9.2023
  • zobrazeno již 534x
  • místo konání: Horní Heřmanice, hřiště
  • GPS: 49.96212N, 16.71044E
  • pořadatel: XCT Horní Heřmanice

Sociální sítě

Místo konání

Horní Heřmanice – hřiště
od 10:00 hodin
hlavní závod ve 12:00 hodin

Přihlášky

ONLINE - DĚTI
ONLINE - HLAVNÍ ZÁVOD
na níže uvedený email
na níže uvedený tel.
na místě od 8:00 hodin

Startovné

Děti a žactvo 40,- Kč pro předem přihlášené přes internet do 22.9.2023 16:00 hod, po tomto termínu namístě, při prezentaci 60,- Kč.
Dorost a dospělí 100,- Kč pro předem přihlášené do 22.9.2023 16:00 hod, po tomto termínu a při prezentaci 150,- Kč.
Startovné je možné uhradit při prezentaci nebo bankovním převodem na účet 2900339738, kód banky: 2010 (FIO banka). Do poznámky platby uveďte jméno a příjmení závodníka, popř. závodníků.
V ceně startovného je zahrnuto občerstvení v cíli a pro dospělé polévka.

Popis tratě

Závod dorostu a dospělých se běží na 4 km okruhu / převýšení 110 m.
Závody dětí a žactva se běží na okruzích 250 m a 1000 m s minimálním převýšením.

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom, medaili a věcné ceny od partnerů závodu.
Všechny děti k kategorii mrňata obdrží po doběhu do cíle drobný dárek.
Hodnota věcných cen celkem cca 10 000.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

tel. 724 058 779

Internetové stránky

https://xct.cz/hermanicka-osmicka-propozice/h8-propozice

E-mailová adresa

xcthh.xc3@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.9.2024Heřmanická osmička-
25.9.2022Heřmanická osmička159
26.9.2021Heřmanická osmička171
27.9.2020Heřmanická osmička-
29.9.2019Heřmanická osmička194
6.10.2018Heřmanická osmička156
7.10.2017Heřmanická osmička205
1.10.2016Heřmanická Osmička126
10.10.2015Heřmanická Osmička136
14.9.2014Heřmanická osmička104
22.9.2013Heřmanická osmička117
23.9.2012Heřmanická osmička158
25.9.2011Heřmanická osmička146
19.9.2010Heřmanická OSMIČKA10

Statistika závodu Heřmanická osmička

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1682

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Petr7011
Borek Viktor0411
Jirásková Eva6411
Knápková Anežka1010
Borková Agáta0210
Gregora Filip029
Krátký Luboš629
Serbousková Sára048
Knápek Šimon078
Knápková Rozálie138
Resler Filip098
Költö Tobias107
Stránský Aleš607
Sadílek Ota467
Chládková Nikola077
Krátká Hana957
Nechvílová Miroslava607
Hlaváček Zdeněk547
Tempír Tomáš776
Skalická Nela116
Borková Adéla756
Gregora Zdenek736
Vacek Michal046
Tempír František496
Buriánek Roman656
Dostálek Petr676
Dušek Adam126
Keprtová Miloslava486
Ferancová Vendula096
Kumpoštová Andrea056
Sejkorová Lenka636
Nechvíl Petr916
Költö Matěj036
Dušková Lenka806
Krátká Anna696
Hamplová Tereza055
Matyášová Jana655
Faltusová Ema085
Málková Lucie105
Miřejovský Jiří795
Klein Radim135
Kačerovský Michal985
Hypešová Natálie995
Reslerová Veronika065
Prchalová Magdaléna105
Kopecká Tereza125
Fajfr František725
Štruncová Ella085
Dušek Ondřej105
Vacek Jiří775

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mrňata r. 2020 a mladší (trať 0,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C012Klein DavidCBB ŠTÍTY2000:00:13-
2C0299Moravcová EliškaTJ Spartak Letohrad2000:00:16-
3C03125Acevesa YunuenCTC Form SMC Ustí nad Orlicí2100:00:18-
4C04127Mužný AlbertJablonné nad Orlicí2200:00:21-
5C05126Přibylová EsterTáta Team2100:00:24-
6C06115Zeman Lukᚎichlínek2100:00:24-
7C074Suchomelová SofieSuchošovi2100:00:29-
8C085Pohořálková KateřinaRydrovice 382100:00:39-
9C091Andrlová AmálieA2200:00:49-
10C0103Kyral TobiášDamníkov2200:00:50-
Chlapci r. 2018-19 (trať 0,18 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C116Čejka Štěpánviktorkamps.cz1800:00:53-
2C13100Moravec OndřejTJ Spartak Letohrad1800:01:01-
3C168Suchomel JosefSuchošovi1800:01:05-
4C1891Skalický MatějA1800:01:07-
5C19121Aceves FelixCTC Form SMC Ustí nad Orlicí1800:01:08-
6C1107Kyral ŠimonDamníkov1900:01:11-
7C113114Zeman Tadeáš-1800:01:14-
8C11497Bříza Mikulᚎamberk1900:01:15-
Děvčata r. 2018-19 (trať 0,18 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D12101Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:56-
2D14103Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:01:03-
3D15119Lipenská KarolínaTJ Svitavy1800:01:04-
4D17104Koutníková JosefínaLanškroun1800:01:06-
5D11192Brichtová KateřinaLetohrad1800:01:12-
6D1129Andrlová MaruškaA1900:01:14-
7D115122Netušilová ŽofieLanškroun1900:01:28-
8D11695Přibylová ZojaTáta team1800:01:29-
9D117105Skalická KajaA1900:01:32-
10D11810Pohořálková MarieRydrovice 381900:01:51-
Chlapci r. 2016-17 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2193Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:01:58-
2C2294Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:01:59-
3C24118Malátek VítekAtletika Žamberk1600:02:08-
4C2513Bříza MaxmiliánKlub Biatlonu Letohrad1600:02:12-
5C2612Moravec AdamKlub Biatlonu Letohrad1600:02:12-
6C2996Bříza Oliverbiatlon Letohrad1600:02:25-
7C21111Andrla TomášA1700:02:30-
8C215117Otčenáš MatějSKB1700:02:42-
Děvčata r. 2016-17 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D23113Moravcová RozálieKlub Biatlon Letohrad1600:02:01-
2D2717Hanušová ErikaKlub Biatlonu Letohrad1600:02:14-
3D2890Beranová LucieAtletika TJ Lanškroun1600:02:15-
4D21018Hartmanová EliškaKlub Biatlonu Letohrad1700:02:26-
5D21214Dreslerova AmálieVýprachtice1600:02:35-
6D21315Kvapilová VeronikaSK Kyšperk1700:02:37-
7D21416Faltusová MagdalenaKlub Biatlonu Letohrad1600:02:41-
Nejmladší žáci I (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1124Vašina TadeášTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:03:26104,00
2M12116Malátek MatějAtletika Žamberk1400:03:3697,53
3M1321Křenek AdamKlub Biatlonu Letohrad1400:03:4492,65
4M16109Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:0481,94
5M1720Hartman TomášKlub Biatlonu Letohrad1400:04:0879,85
6M1923Bříza David DejvTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:04:1278,01
7M11019Kvapil JosefSK Kyšperk1500:04:3367,72
8M113111Brůna MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:4263,25
9M11522Čanda KryštofKlub Biatlonu Letohrad1500:05:3736,60
Nejmladší žákyně I (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z14106Boháčová NelaAtletika Polička1400:03:46104,00
2Z1532Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:03:5896,82
3Z1829Ludková MagdalénaKlub Biatlonu Letohrad1400:04:0990,77
4Z11128Faltusová AnežkaKlub Biatlonu Letohrad1400:04:3379,15
5Z11231Přibylová AgátaKlub Biatlonu Letohrad1500:04:3976,63
6Z11430Brichtová AnnaKlub Biatlonu Letohrad1500:05:3551,93
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2141Vašina MatějTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1200:04:17104,00
2M22124Netušil TomášVyběhaný písty1200:04:22100,01
3M2434Dušek AdamKlub Biatlonu Letohrad1200:04:3096,01
4M2536Moravec MatějKlub Biatlonu Letohrad1200:04:3094,74
5M2939Klein RadimKlub Biatlonu Letohrad1300:04:4788,27
6M21035Krsek DanielKlub Biatlonu Letohrad1200:04:5286,43
7M21137Voříšek VilémKlub Biatlonu Letohrad1200:04:5585,03
8M21440Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:05:1079,22
9M21533Dvořák JakubSKS Polička1200:05:2075,52
10M22538Faltus DanielKlub Biatlonu Letohrad1300:05:5263,00
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z23107Boháčová AdélaAtletika Polička1200:04:22104,00
2Z2644Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:04:3397,99
3Z2746Hartmannová JitkaKlub Biatlonu Letohrad1300:04:3695,69
4Z2850Váchová AdélaKlub Biatlonu Letohrad1300:04:4093,39
5Z21254Diblíková LilianaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:05:0384,26
6Z21342Kopecká TerezaKlub Biatlonu Letohrad1200:05:0683,12
7Z21651Břízová DenisaKlub Biatlonu Letohrad1300:05:2077,92
8Z21726Knápková RozálieKlub Biatlonu Letohrad1300:05:2476,59
9Z21845Faltusová StelaKlub Biatlonu Letohrad1300:05:3173,72
10Z21949Nastoupilová NicolKlub Biatlonu Letohrad1300:05:3373,03
11Z220108Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:05:3671,81
12Z22143Fliedrová KarolínaF - BIKE KLUB SÁDEK1300:05:4169,86
13Z222102Bašková SáraActivity Lanškroun1300:05:4369,14
14Z22347Koutníková ViktorieKlub Biatlonu Letohrad1300:05:4368,98
15Z22452Tejklová TheaKlub Biatlonu Letohrad1300:05:5166,23
16Z22653Nosálová TerezaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:06:1457,22
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3179Dušek OndřejKlub Biatlonu Letohrad1000:08:39104,00
2M3260Veselý JakubKlub Biatlonu Letohrad1000:08:44100,94
3M3364Vácha JanKlub Biatlonu Letohrad1100:08:4599,80
4M3463Suchodol KryštofKlub Biatlonu Letohrad1100:08:5996,16
5M3562Strnad JanKlub Biatlonu Letohrad1100:09:2391,43
6M3665Svoboda JiříKlub Biatlonu Letohrad1100:09:2890,45
7M3759Kvapil JaroslavKlub Biatlonu Letohrad1000:09:3289,66
8M31158Fišer LukášLetohrad Biatlon1000:10:3976,82
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3869Jakešová LucieKlub Biatlonu Letohrad1000:09:53104,00
2Z3970Knápková AnežkaKlub Biatlonu Letohrad1000:09:54101,81
3Z31076Faltusová ŠtěpánkaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1000:10:3593,90
4Z31271Prchalová MagdalénaKlub Biatlonu Letohrad1000:10:4491,43
5Z31398Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:10:5489,78
6Z31475Blechová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:11:0488,09
7Z31566Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová 1100:12:4171,68
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41120Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:12:43104,00
2M42110Rous MartinTJ Sokol Kláštěrec nad Orlicí0900:12:51101,04
3M43128Fajfr AlešAtletika TJ Sokol Žamberk0900:12:5299,82
4M4478Stejskal DanielKlub Biatlonu Letohrad0900:13:2894,17
5M4677Šedivý EliášBiatlon Letohrad0800:14:0689,16
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4583Kulhavá KateřinaKlub Biatlonu Letohrad0900:13:58104,00
2Z4780Lipenská KristýnaTJ Svitavy0900:14:3997,02
3Z4889Zezulková SimonaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:14:5793,91
4Z4988Kvačková ViktorieTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:15:4287,53
5Z41086Svobodová KláraKlub Biatlonu Letohrad0900:15:4687,05
6Z41184Tlapáková NaděždaKlub Biatlonu Letohrad0900:15:5985,49
7Z41287Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:16:3481,34
8Z41382Koutníková Rozárie EvaKlub Biatlonu Letohrad0900:16:4480,20
9Z41481Ferancová VendulaKlub Biatlonu Letohrad0900:17:0178,14
Dorostenci (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51431Junk PřemyslLetohrad0600:37:09104,00
Dorostenky (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z511112Pospíšilová Pavlapaja.pospisilova@seznam.cz0700:26:19104,00
Junioři 18-19 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ31Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:35:39104,00
2MJ922Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:39:5390,14
3MJ1932Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:46:3570,32
Juniorky 18-19 let (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6115Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:24:03104,00
1ZJ6115Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:24:03102,00
Muži A 20-39 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:33:57104,00
2MA44Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:36:4793,63
3MA103Valenta JosefBe positive8900:40:0882,78
4MA1526Šebek MichalČeská Třebová8400:43:3771,52
Muži B 40-49 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB26Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:34:38104,00
2MB58Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:36:5695,35
3MB77Dvořák MiroslavSK8 Polička7500:37:3092,70
4MB85Lipenský MartinTJ Svitavy8100:39:4385,32
5MB1323Prošek LukášVyškov7400:41:4679,40
6MB2410Fišer LukášLukas8100:48:5258,90
Muži C 50-59 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC614Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:37:12104,00
2MC1116Simon PetrPolička7200:41:3090,44
3MC1211Bujok TomaszSKKN Libchavy7000:41:4288,89
4MC1415Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:42:1686,37
5MC1730Pražák TomášJiskra Hylváty7100:44:1181,22
6MC1833Kalousek JanMalšovice7100:45:3677,41
7MC2228Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:48:4468,98
8MC2712Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:3158,83
Muži D 60-69 let (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1102Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:19:36104,00
2MD2104Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:20:5495,37
3MD4111Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:4984,59
4MD5105Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:23:3379,88
5MD9103Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:25:4468,75
Muži E 70 let a starší (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8109Ráb PavelČeská Třebová5200:24:43104,00
2ME13107Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:31:1675,54
3ME15108Bielčik JindřichLichkov4000:38:0047,25
Ženy A 20-34 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2319Suchomelová AndreaSuchošovi9200:48:49104,00
2ZA2618Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:49:23100,84
3ZA2917Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:53:4291,00
Ženy B 35-44 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2027Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:46:53104,00
2ZB2125Paďourová RenataRun Sport Team8700:46:57101,86
3ZB2820Kyral GabrielaDamníkov8700:52:5388,19
-ZB-24Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí79DNF-
Ženy C 45-54 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1621Dvořáková AdélaSK8 Polička7600:44:09104,00
2ZC2529Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:49:1390,54
Ženy D 55 let a starší (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3116Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:13104,00
2ZD10110Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:26:0184,87
3ZD12113Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:27:1378,47
Trať 0,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C012Klein DavidCBB ŠTÍTY2000:00:13-
2C0299Moravcová EliškaTJ Spartak Letohrad2000:00:16-
3C03125Acevesa YunuenCTC Form SMC Ustí nad Orlicí2100:00:18-
4C04127Mužný AlbertJablonné nad Orlicí2200:00:21-
5C05126Přibylová EsterTáta Team2100:00:24-
6C06115Zeman Lukᚎichlínek2100:00:24-
7C074Suchomelová SofieSuchošovi2100:00:29-
8C085Pohořálková KateřinaRydrovice 382100:00:39-
9C091Andrlová AmálieA2200:00:49-
10C0103Kyral TobiášDamníkov2200:00:50-
Trať 0,18 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C116Čejka Štěpánviktorkamps.cz1800:00:53-
1D12101Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:56-
2C13100Moravec OndřejTJ Spartak Letohrad1800:01:01-
2D14103Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:01:03-
3D15119Lipenská KarolínaTJ Svitavy1800:01:04-
3C168Suchomel JosefSuchošovi1800:01:05-
4D17104Koutníková JosefínaLanškroun1800:01:06-
4C1891Skalický MatějA1800:01:07-
5C19121Aceves FelixCTC Form SMC Ustí nad Orlicí1800:01:08-
6C1107Kyral ŠimonDamníkov1900:01:11-
5D11192Brichtová KateřinaLetohrad1800:01:12-
6D1129Andrlová MaruškaA1900:01:14-
7C113114Zeman Tadeáš-1800:01:14-
8C11497Bříza Mikulᚎamberk1900:01:15-
7D115122Netušilová ŽofieLanškroun1900:01:28-
8D11695Přibylová ZojaTáta team1800:01:29-
9D117105Skalická KajaA1900:01:32-
10D11810Pohořálková MarieRydrovice 381900:01:51-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2193Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:01:58-
2C2294Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:01:59-
1D23113Moravcová RozálieKlub Biatlon Letohrad1600:02:01-
3C24118Malátek VítekAtletika Žamberk1600:02:08-
4C2513Bříza MaxmiliánKlub Biatlonu Letohrad1600:02:12-
5C2612Moravec AdamKlub Biatlonu Letohrad1600:02:12-
2D2717Hanušová ErikaKlub Biatlonu Letohrad1600:02:14-
3D2890Beranová LucieAtletika TJ Lanškroun1600:02:15-
6C2996Bříza Oliverbiatlon Letohrad1600:02:25-
4D21018Hartmanová EliškaKlub Biatlonu Letohrad1700:02:26-
7C21111Andrla TomášA1700:02:30-
5D21214Dreslerova AmálieVýprachtice1600:02:35-
6D21315Kvapilová VeronikaSK Kyšperk1700:02:37-
7D21416Faltusová MagdalenaKlub Biatlonu Letohrad1600:02:41-
8C215117Otčenáš MatějSKB1700:02:42-
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1124Vašina TadeášTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:03:26104,00
2M12116Malátek MatějAtletika Žamberk1400:03:3697,53
3M1321Křenek AdamKlub Biatlonu Letohrad1400:03:4492,65
1Z14106Boháčová NelaAtletika Polička1400:03:46104,00
2Z1532Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:03:5896,82
4M16109Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:0481,94
5M1720Hartman TomášKlub Biatlonu Letohrad1400:04:0879,85
3Z1829Ludková MagdalénaKlub Biatlonu Letohrad1400:04:0990,77
6M1923Bříza David DejvTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:04:1278,01
7M11019Kvapil JosefSK Kyšperk1500:04:3367,72
4Z11128Faltusová AnežkaKlub Biatlonu Letohrad1400:04:3379,15
5Z11231Přibylová AgátaKlub Biatlonu Letohrad1500:04:3976,63
8M113111Brůna MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:4263,25
6Z11430Brichtová AnnaKlub Biatlonu Letohrad1500:05:3551,93
9M11522Čanda KryštofKlub Biatlonu Letohrad1500:05:3736,60
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2141Vašina MatějTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1200:04:17104,00
2M22124Netušil TomášVyběhaný písty1200:04:22100,01
1Z23107Boháčová AdélaAtletika Polička1200:04:22104,00
3M2434Dušek AdamKlub Biatlonu Letohrad1200:04:3096,01
4M2536Moravec MatějKlub Biatlonu Letohrad1200:04:3094,74
2Z2644Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:04:3397,99
3Z2746Hartmannová JitkaKlub Biatlonu Letohrad1300:04:3695,69
4Z2850Váchová AdélaKlub Biatlonu Letohrad1300:04:4093,39
5M2939Klein RadimKlub Biatlonu Letohrad1300:04:4788,27
6M21035Krsek DanielKlub Biatlonu Letohrad1200:04:5286,43
7M21137Voříšek VilémKlub Biatlonu Letohrad1200:04:5585,03
5Z21254Diblíková LilianaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:05:0384,26
6Z21342Kopecká TerezaKlub Biatlonu Letohrad1200:05:0683,12
8M21440Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:05:1079,22
9M21533Dvořák JakubSKS Polička1200:05:2075,52
7Z21651Břízová DenisaKlub Biatlonu Letohrad1300:05:2077,92
8Z21726Knápková RozálieKlub Biatlonu Letohrad1300:05:2476,59
9Z21845Faltusová StelaKlub Biatlonu Letohrad1300:05:3173,72
10Z21949Nastoupilová NicolKlub Biatlonu Letohrad1300:05:3373,03
11Z220108Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:05:3671,81
12Z22143Fliedrová KarolínaF - BIKE KLUB SÁDEK1300:05:4169,86
13Z222102Bašková SáraActivity Lanškroun1300:05:4369,14
14Z22347Koutníková ViktorieKlub Biatlonu Letohrad1300:05:4368,98
15Z22452Tejklová TheaKlub Biatlonu Letohrad1300:05:5166,23
10M22538Faltus DanielKlub Biatlonu Letohrad1300:05:5263,00
16Z22653Nosálová TerezaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:06:1457,22
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3179Dušek OndřejKlub Biatlonu Letohrad1000:08:39104,00
2M3260Veselý JakubKlub Biatlonu Letohrad1000:08:44100,94
3M3364Vácha JanKlub Biatlonu Letohrad1100:08:4599,80
4M3463Suchodol KryštofKlub Biatlonu Letohrad1100:08:5996,16
5M3562Strnad JanKlub Biatlonu Letohrad1100:09:2391,43
6M3665Svoboda JiříKlub Biatlonu Letohrad1100:09:2890,45
7M3759Kvapil JaroslavKlub Biatlonu Letohrad1000:09:3289,66
1Z3869Jakešová LucieKlub Biatlonu Letohrad1000:09:53104,00
2Z3970Knápková AnežkaKlub Biatlonu Letohrad1000:09:54101,81
3Z31076Faltusová ŠtěpánkaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1000:10:3593,90
8M31158Fišer LukášLetohrad Biatlon1000:10:3976,82
4Z31271Prchalová MagdalénaKlub Biatlonu Letohrad1000:10:4491,43
5Z31398Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:10:5489,78
6Z31475Blechová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:11:0488,09
7Z31566Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová 1100:12:4171,68
Trať 4,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1102Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:19:36104,00
2MD2104Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:20:5495,37
1ZD3116Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:13104,00
3MD4111Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:4984,59
4MD5105Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:23:3379,88
1ZJ6115Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:24:03102,00
1ZJ6115Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:24:03104,00
1ME8109Ráb PavelČeská Třebová5200:24:43104,00
5MD9103Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:25:4468,75
2ZD10110Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:26:0184,87
1Z511112Pospíšilová Pavlapaja.pospisilova@seznam.cz0700:26:19104,00
3ZD12113Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:27:1378,47
2ME13107Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:31:1675,54
1M51431Junk PřemyslLetohrad0600:37:09104,00
3ME15108Bielčik JindřichLichkov4000:38:0047,25
Trať 8,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:33:57104,00
1MB26Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:34:38104,00
1MJ31Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:35:39104,00
2MA44Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:36:4793,63
2MB58Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:36:5695,35
1MC614Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:37:12104,00
3MB77Dvořák MiroslavSK8 Polička7500:37:3092,70
4MB85Lipenský MartinTJ Svitavy8100:39:4385,32
2MJ922Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:39:5390,14
3MA103Valenta JosefBe positive8900:40:0882,78
2MC1116Simon PetrPolička7200:41:3090,44
3MC1211Bujok TomaszSKKN Libchavy7000:41:4288,89
5MB1323Prošek LukášVyškov7400:41:4679,40
4MC1415Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:42:1686,37
4MA1526Šebek MichalČeská Třebová8400:43:3771,52
1ZC1621Dvořáková AdélaSK8 Polička7600:44:09104,00
5MC1730Pražák TomášJiskra Hylváty7100:44:1181,22
6MC1833Kalousek JanMalšovice7100:45:3677,41
3MJ1932Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:46:3570,32
1ZB2027Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:46:53104,00
2ZB2125Paďourová RenataRun Sport Team8700:46:57101,86
7MC2228Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:48:4468,98
1ZA2319Suchomelová AndreaSuchošovi9200:48:49104,00
6MB2410Fišer LukášLukas8100:48:5258,90
2ZC2529Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:49:1390,54
2ZA2618Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:49:23100,84
8MC2712Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:3158,83
3ZB2820Kyral GabrielaDamníkov8700:52:5388,19
3ZA2917Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:53:4291,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:33:57104,00
2MB26Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:34:3899,99
3MJ31Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:35:3995,99
4MA44Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:36:4791,63
5MB58Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:36:5691,21
6MC614Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:37:1290,42
7MB77Dvořák MiroslavSK8 Polička7500:37:3089,53
8MB85Lipenský MartinTJ Svitavy8100:39:4383,01
9MJ922Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:39:5382,53
10MA103Valenta JosefBe positive8900:40:0881,78
11MC1116Simon PetrPolička7200:41:3077,76
12MC1211Bujok TomaszSKKN Libchavy7000:41:4277,15
13MB1323Prošek LukášVyškov7400:41:4676,98
14MC1415Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:42:1675,48
15MA1526Šebek MichalČeská Třebová8400:43:3771,52
16MC1730Pražák TomášJiskra Hylváty7100:44:1169,84
17MC1833Kalousek JanMalšovice7100:45:3665,67
18MJ1932Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:46:3562,77
19MC2228Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:48:4456,43
20MB2410Fišer LukášLukas8100:48:5256,07
21MC2712Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:3145,30
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1621Dvořáková AdélaSK8 Polička7600:44:09104,00
2ZB2027Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:46:5395,82
3ZB2125Paďourová RenataRun Sport Team8700:46:5794,67
4ZA2319Suchomelová AndreaSuchošovi9200:48:4989,43
5ZC2529Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:49:1388,54
6ZA2618Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:49:2388,15
7ZB2820Kyral GabrielaDamníkov8700:52:5380,22
8ZA2917Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:53:4278,37

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód