Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2023KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

2. Pekelný kilometr

3.5.2023, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 3.5.2023
  • zobrazeno již 121x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.5.20222. Pekelný kilometr127
5.5.20212. Pekelný kilometr-
6.5.20202. Pekelný kilometr-
24.4.20192. Pekelný kilometr159
2.5.20182. Pekelný kilometr136
3.5.20172. Pekelný kilometr139
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.5.20152. Pekelný kilometr99
14.5.20142. Pekelný kilometr137
15.5.20132. Pekelný kilometr112
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.5.20112. Pekelný kilometr122
5.5.20102. Pekelný kilometr117
27.5.20092. Pekelný kilometr88
4.6.20082. Pekelný kilometr45

Statistika závodu 2. Pekelný kilometr

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 1533

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6313
Sadílek Ota4613
Matyášová Jana6513
Borková Agáta0212
Borek Petr7012
Buriánek Roman6512
Vacek Martin6911
Borek Viktor0411
Stránský Aleš6010
Bureš Josef0610
Šimůnek Jan8210
Šimůnková Pavla7710
Keprtová Miloslava4810
Pilgr Luděk769
Kostřicová Blanka618
Serbousková Sára048
Šimůnek Jan038
Doucha Jiří718
Dejdarová Tereza108
Preislerová Agáta Nela098
Pirkl Vít107
Gregora Filip027
Kačerovský Michal987
Turek Martin807
Červ Miloslav507
Burešová Markéta047
Šimůnek Jan497
Černá Markéta707
Šimůnková Zdena587
Pávek Jiří697
Stránská Adéla917
Kubišta Oto536
Gregora Jan006
Lánová Aneta076
Gregorová Michaela046
Tlapák Jaroslav876
Vondra Vojtěch986
Radiměřský Karel876
Hanik Maxim076
Machalíková Veronika846
Čejková Klára086
Borková Johanka076
Stránská Michaela976
Chaloupka Jan905
Dvořáková Ema045
Kochánek Petr875
Gregorová Monika005
Preislerová Elena Marie065
Grätz Luděk585
Kumpošt Radovan085

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C117Číž MarekAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:21-
2C133Matejov JonášČeská Třebová1600:00:23-
3C151Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:00:24-
4C186Rudolf JonášČeská Třebová1700:00:26-
5C198Jukl MarekCTC Fort Ústí nad Orlicí1800:00:27-
6C11420Koutný TobiášČeská Třebová1600:00:32-
7C11719Ludwig AdrianLokoman Česká Třebová1700:00:33-
8C11816Beran Vojtěch-1800:00:36-
9C1194Matejov Jáchym-1900:00:37-
10C12012Rybička Jindřich-1900:00:38-
11C12214Číp AntonínŠalina Brno1800:00:44-
12C1239Hrubý MichaelČeská Třebová1900:00:49-
13C12525Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:57-
14C12724Švec Jindřich-2000:01:10-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D122Pešková LucieAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:23-
2D1422Dostálová Viktorie-1600:00:24-
3D1610Telecká VeronikaSTG Svitavy1700:00:24-
4D1727Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:25-
5D11013Kostroňová ErikaČeská Třebová1700:00:28-
6D11123Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:29-
7D11211Kotvová Karla-1800:00:31-
8D11318Haniková StelaČeská Třebová1600:00:31-
9D11526Kubrtová Johana-1700:00:32-
10D11615Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:33-
11D12121Koutná ZoraČeská Třebová1900:00:40-
12D12417Marková AdélaTJ Žichlínek1900:00:51-
13D1265Tomešová Tea-2000:01:09-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2244Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:01:08-
2M2311Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:01:12-
3M2516Svatoš TomášAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:14-
4M2734Bodlák PetrAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:17-
5M21114Limberský Filip AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:20-
6M2149Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:21-
7M21747Chasák SebastiánTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:01:22-
8M22546Stránský TomášSokol Ústí nad Orlicí1200:01:26-
9M24332Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:39-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3510Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:18-
2M365Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:03:29-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3711Dejdarová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:32-
2Z387Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:33-
3Z393Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:39-
4Z3109Cviková Karolína AK ISCAREX Česká Třebová1000:03:40-
5Z3126Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:03-
6Z3138Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:12-
7Z31412Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:20-
8Z3151Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:05:31-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4113Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:46-
2M422Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:52-
3M4314Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:53-
4M444Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:05-
5M41015Foff KarelČeská Třebová0800:03:40-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5346Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:05:47-
2M51135Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:06:13-
3M51430Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:22-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52234Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:06:56-
2Z53444Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:32-
3Z54933Foffová SimonaSKI TEAM Česká Třebová0600:09:11-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3837Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:59-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3652Dvořáková EmaAK ISCAREX Česká Třebová0400:07:52-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Kamenský Zdeněk-9600:05:22-
2MA21Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:42-
3MA615Marek OndřejTJ Žichlínek9300:05:59-
4MA72Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:06:01-
5MA1251Turek JiříSTG Česká Třebová0000:06:14-
6MA1345Holec MartinDositeam9300:06:17-
7MA1823Dostál OndřejDOSI TEAM9000:06:47-
8MA2020Jureček MichalPeklák team9600:06:50-
9MA2324Šebek MichalČ. Třebová8400:07:00-
10MA2642Švec MartinVK Choceň8700:07:01-
11MA2810Tomeš MartinTJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal8600:07:07-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB413Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:05:52-
2MB819Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:07-
3MB912Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:09-
4MB1041Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:12-
5MB1626Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:36-
6MB174Telecký Josef-8200:06:46-
7MB1927Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:50-
8MB2132Dusil MartinVamberk7400:06:53-
9MB3149Dvořáček JanRunSport Team7900:07:26-
10MB4116Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:13-
11MB463Klusoň OldřichDannyho smečka8100:08:24-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC538Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:05:58-
2MC1511Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:30-
3MC2448Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:07:00-
4MC2754Simon PetrPolička 7200:07:03-
5MC3943Bouchala JiříROB Lokomotiva Č. Třebová6900:08:00-
6MC4429Linhart Tomáš-7200:08:22-
7MC5136Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:25-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD298Spáčil LeopoldMONDRAKER Racing team5900:07:10-
2MD3350Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:07:30-
3MD5353Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:35-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4317Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:22-
2ME556Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:51-
3ME5618Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:12:11-
4ME5757Červ MiloslavAtletika Polička5000:14:51-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3528Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:40-
2ZB3722Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:07:56-
3ZB4714Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:08:44-
4ZB489Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:09-
5ZB525Telecká PetraSTG Svitavy8800:10:27-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2540Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:07:01-
2ZC3021Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:24-
3ZC4056Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:01-
4ZC4231Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:20-
5ZC4539Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:08:24-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3255Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:26-
2ZD507Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:18-
3ZD5447Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:43-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C117Číž MarekAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:21-
1D122Pešková LucieAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:23-
2C133Matejov JonášČeská Třebová1600:00:23-
2D1422Dostálová Viktorie-1600:00:24-
3C151Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:00:24-
3D1610Telecká VeronikaSTG Svitavy1700:00:24-
4D1727Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:25-
4C186Rudolf JonášČeská Třebová1700:00:26-
5C198Jukl MarekCTC Fort Ústí nad Orlicí1800:00:27-
5D11013Kostroňová ErikaČeská Třebová1700:00:28-
6D11123Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:29-
7D11211Kotvová Karla-1800:00:31-
8D11318Haniková StelaČeská Třebová1600:00:31-
6C11420Koutný TobiášČeská Třebová1600:00:32-
9D11526Kubrtová Johana-1700:00:32-
10D11615Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:33-
7C11719Ludwig AdrianLokoman Česká Třebová1700:00:33-
8C11816Beran Vojtěch-1800:00:36-
9C1194Matejov Jáchym-1900:00:37-
10C12012Rybička Jindřich-1900:00:38-
11D12121Koutná ZoraČeská Třebová1900:00:40-
11C12214Číp AntonínŠalina Brno1800:00:44-
12C1239Hrubý MichaelČeská Třebová1900:00:49-
12D12417Marková AdélaTJ Žichlínek1900:00:51-
13C12525Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:57-
13D1265Tomešová Tea-2000:01:09-
14C12724Švec Jindřich-2000:01:10-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2128Boháčová AdélaAtletika Polička1200:01:02-
1M2244Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:01:08-
2M2311Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:01:12-
2Z241Vančáková AnetaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:14-
3M2516Svatoš TomášAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:14-
3Z2617Matejov JohanaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:15-
4M2734Bodlák PetrAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:17-
1Z1829Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:19-
4Z2950Bečičková HelenaLoko Česká Třebová1200:01:19-
1M1105Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:20-
5M21114Limberský Filip AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:20-
2M11225Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:20-
2Z11333Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:21-
6M2149Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:21-
3Z1157Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:21-
5Z21620Horáková NicolAK Iscarex Česká Třebová1200:01:22-
7M21747Chasák SebastiánTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:01:22-
6Z21824Hurtová MarcelaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:22-
3M1194Špůrek DominikTJ Dlouhá Třebová1400:01:24-
4M12048Hájek AlešOB Česká Třebová1500:01:24-
7Z22135Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:24-
8Z22239Rybková VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:25-
9Z22321Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:01:25-
4Z12427Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:25-
8M22546Stránský TomášSokol Ústí nad Orlicí1200:01:26-
5M12615Mňuk DominikAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:26-
6M12713Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:01:26-
10Z22840Bašková SáraActivity Lanškroun1300:01:26-
7M12941Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:26-
8M13026Číž MarekAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:27-
5Z13122Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:27-
9M1328Dostál TadeášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:27-
6Z13319Rybková LilianAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:29-
11Z23423Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:29-
12Z23510Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:30-
10M1363Kovář ŠimonSKB Česká Třebová1500:01:32-
11M13745Hartman TomášKB Letohrad1400:01:33-
13Z23842Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:34-
7Z13930Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:35-
8Z14031Čižinská NelaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:36-
12M14149Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:01:36-
13M14218Rudolf TobiášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:37-
9M24332Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:39-
14Z24436Haniková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:39-
9Z14538Ludwigová JustýnaLokoman Česká Třebová1500:01:40-
10Z14612Bártová EliškaAK Iscarex Č.T.1400:01:40-
14M14743Kubrt Josef-1500:01:41-
15M14837Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:42-
11Z1492Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:48-
16M1506Vančák Martin-1500:01:59-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Kamenský Zdeněk-9600:05:22-
2MA21Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:42-
1M5346Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:05:47-
1MB413Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:05:52-
1MC538Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:05:58-
3MA615Marek OndřejTJ Žichlínek9300:05:59-
4MA72Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:06:01-
2MB819Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:07-
3MB912Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:09-
4MB1041Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:12-
2M51135Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:06:13-
5MA1251Turek JiříSTG Česká Třebová0000:06:14-
6MA1345Holec MartinDositeam9300:06:17-
3M51430Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:22-
2MC1511Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:30-
5MB1626Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:36-
6MB174Telecký Josef-8200:06:46-
7MA1823Dostál OndřejDOSI TEAM9000:06:47-
7MB1927Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:50-
8MA2020Jureček MichalPeklák team9600:06:50-
8MB2132Dusil MartinVamberk7400:06:53-
1Z52234Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:06:56-
9MA2324Šebek MichalČ. Třebová8400:07:00-
3MC2448Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:07:00-
1ZC2540Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:07:01-
10MA2642Švec MartinVK Choceň8700:07:01-
4MC2754Simon PetrPolička 7200:07:03-
11MA2810Tomeš MartinTJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal8600:07:07-
1MD298Spáčil LeopoldMONDRAKER Racing team5900:07:10-
2ZC3021Pirklová KateřinaLetohrad7600:07:24-
9MB3149Dvořáček JanRunSport Team7900:07:26-
1ZD3255Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:26-
2MD3350Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:07:30-
2Z53444Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:32-
1ZB3528Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:40-
1ZJ3652Dvořáková EmaAK ISCAREX Česká Třebová0400:07:52-
2ZB3722Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:07:56-
1MJ3837Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:59-
5MC3943Bouchala JiříROB Lokomotiva Č. Třebová6900:08:00-
3ZC4056Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:01-
10MB4116Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:13-
4ZC4231Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:20-
1ME4317Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:22-
6MC4429Linhart Tomáš-7200:08:22-
5ZC4539Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:08:24-
11MB463Klusoň OldřichDannyho smečka8100:08:24-
3ZB4714Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:08:44-
4ZB489Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:09-
3Z54933Foffová SimonaSKI TEAM Česká Třebová0600:09:11-
2ZD507Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:18-
7MC5136Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:25-
5ZB525Telecká PetraSTG Svitavy8800:10:27-
3MD5353Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:35-
3ZD5447Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:43-
2ME556Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:51-
3ME5618Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:12:11-
4ME5757Červ MiloslavAtletika Polička5000:14:51-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód