9.6.2024, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
11.6.2023 | Běh přes Červený vrch | 233 |
12.6.2022 | Běh přes Červený vrch | 262 |
13.6.2021 | Běh přes Červený vrch | - |
14.6.2020 | Běh přes Červený vrch | - |
15.6.2019 | Běh přes Červený vrch | 245 |
17.6.2018 | Běh přes Červený vrch | 276 |
11.6.2017 | Běh přes Červený vrch | 214 |
12.6.2016 | Běh přes Červený vrch | 199 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Svobodová Martina | 79 | 7 |
Moravec Martin | 84 | 7 |
Borek Petr | 70 | 7 |
Svoboda Matyáš | 12 | 7 |
Svoboda Jiří | 78 | 7 |
Svoboda Tobiáš | 14 | 7 |
Veselý Jan | 10 | 7 |
Brychtová Veronika | 10 | 6 |
Živný Marek | 91 | 6 |
Buriánek Roman | 65 | 6 |
Hübl Radek | 88 | 6 |
Hejl Radek | 72 | 6 |
Svoboda Jiří | 11 | 6 |
Kubišta Oto | 53 | 6 |
Borková Agáta | 02 | 6 |
Novotný Luděk | 62 | 6 |
Fajfr Aleš | 09 | 6 |
Veselý Jakub | 10 | 6 |
Pecháčková Agáta | 14 | 6 |
Špaček Martin | 85 | 6 |
Svobodová Barbora | 06 | 6 |
Borek Viktor | 04 | 6 |
Sedláček Roman | 64 | 6 |
Němcová Natálie | 11 | 6 |
Svobodová Klára | 09 | 6 |
Kouba Radim | 11 | 6 |
Skalická Nela | 11 | 5 |
Němec Radek | 77 | 5 |
Brychtová Romana | 79 | 5 |
Mareš Petr | 64 | 5 |
Fajfr František | 72 | 5 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 5 |
Vacek Jiří | 77 | 5 |
Skalický Vít | 12 | 5 |
Svoboda Jan | 84 | 5 |
Skalický Štěpán | 15 | 5 |
Mannlová Jana | 80 | 5 |
Jirásková Eva | 64 | 5 |
Brychta Jakub | 08 | 5 |
Šilarová Michaela | 02 | 5 |
Brychtová Kristýna | 13 | 5 |
Ráb Pavel | 52 | 5 |
Skalický Martin | 77 | 5 |
Belobrad Ivan | 66 | 4 |
Beranová Tereza | 13 | 4 |
Krátký František | 43 | 4 |
Simon Petr | 72 | 4 |
Cinková Jitka | 68 | 4 |
Vitouch Martin | 15 | 4 |
Kumpoštová Andrea | 05 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C1 | 1 | 22 | Štětina Alfréd | Atletika Hvězda Pardubice | 19 | 00:00:10 | - |
2 | C1 | 3 | 15 | Borek Šimon | Česká Třebová | 19 | 00:00:11 | - |
3 | C1 | 5 | 38 | Kisiel Matěj | Sokol Žamberk | 20 | 00:00:12 | - |
4 | C1 | 7 | 7 | Kollert David | - | 20 | 00:00:13 | - |
5 | C1 | 9 | 3 | Růžicka Jan | - | 19 | 00:00:14 | - |
6 | C1 | 11 | 34 | Langer Matouš | - | 20 | 00:00:15 | - |
7 | C1 | 13 | 29 | Preifer Teodor | - | 19 | 00:00:16 | - |
8 | C1 | 15 | 13 | Kalous Matyáš | - | 20 | 00:00:17 | - |
9 | C1 | 17 | 30 | Pfeifer Oliver | - | 21 | 00:00:18 | - |
10 | C1 | 19 | 39 | Záluský Matouš | Verměřovice | 21 | 00:00:19 | - |
11 | C1 | 21 | 8 | Košnar Filip | - | 21 | 00:00:20 | - |
12 | C1 | 23 | 23 | Engl Josef | - | 21 | 00:00:21 | - |
13 | C1 | 24 | 26 | Klíma Aleš | - | 21 | 00:00:21 | - |
14 | C1 | 26 | 5 | Kubíček Jaroslav | Orel Dolní Čermná | 20 | 00:00:22 | - |
15 | C1 | 28 | 36 | Faltus Pavel | - | 20 | 00:00:23 | - |
16 | C1 | 30 | 1 | Nastoupil Matyáš | - | 22 | 00:00:24 | - |
17 | C1 | 32 | 37 | Faltus Václav | JSDHODC | 22 | 00:00:25 | - |
18 | C1 | 33 | 11 | Pecháček Dominik | - | 22 | 00:00:26 | - |
19 | C1 | 34 | 25 | Klíma Matěj | - | 19 | 00:00:27 | - |
20 | C1 | 35 | 28 | Beran Jáchym | Lanškroun | 23 | 00:00:28 | - |
21 | C1 | 36 | 18 | Linhart Václav | - | 23 | 00:00:29 | - |
22 | C1 | 37 | 14 | Kalous Daniel | - | 21 | 00:00:30 | - |
23 | C1 | 38 | 32 | Jelínek Karel | KDC Doprava | 22 | 00:00:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 1 | 17 | Kostroňová Tereza | Česká Třebová | 19 | 00:00:10 | - |
2 | D1 | 3 | 16 | Hüblová Dorotka | Vencl tým Ústí n. O. | 19 | 00:00:11 | - |
3 | D1 | 5 | 6 | Kollertová Natálie | - | 20 | 00:00:12 | - |
4 | D1 | 7 | 9 | Dostálová Barbora | - | 19 | 00:00:13 | - |
5 | D1 | 9 | 20 | Moravcová Eliška | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 20 | 00:00:14 | - |
6 | D1 | 11 | 10 | Pecháčková Viktorie | - | 19 | 00:00:15 | - |
7 | D1 | 13 | 4 | Kyšperková Eliška | Orel Dolní Čermná | 19 | 00:00:16 | - |
8 | D1 | 15 | 35 | Hůlková Eliška | - | 20 | 00:00:17 | - |
9 | D1 | 17 | 31 | Dymáková Nela | Runsport | 20 | 00:00:18 | - |
10 | D1 | 19 | 2 | Přibylová Ester | Lanškroun | 21 | 00:00:19 | - |
11 | D1 | 21 | 12 | Skalická Barbora | - | 21 | 00:00:20 | - |
12 | D1 | 24 | 19 | Živná Gabriela | 3D Fitness race team | 21 | 00:00:21 | - |
13 | D1 | 26 | 33 | Langrová Šarlotka | - | 22 | 00:00:22 | - |
14 | D1 | 28 | 24 | Špačková Tamara | Vichr z hor | 21 | 00:00:23 | - |
15 | D1 | 30 | 21 | Moravcová Vendula | Vencl tým Ústí n. O. | 22 | 00:00:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 143 | Čejka Štěpán | Dolní Dobrouč | 18 | 00:01:45 | - |
2 | C2 | 5 | 86 | Teichmann Jiří | Activity Lanškroun | 17 | 00:01:52 | - |
3 | C2 | 6 | 129 | Romportl Vojtěch | - | 18 | 00:01:59 | - |
4 | C2 | 9 | 101 | Kapalčík Jonáš | - | 17 | 00:02:03 | - |
5 | C2 | 10 | 98 | Lehký Tom | Žamberk | 18 | 00:02:05 | - |
6 | C2 | 12 | 130 | Kisiel Josef | Sokol Žamberk | 18 | 00:02:08 | - |
7 | C2 | 14 | 89 | Novák Tomáš | - | 18 | 00:02:10 | - |
8 | C2 | 16 | 113 | Dvořáček Jan | - | 18 | 00:02:14 | - |
9 | C2 | 17 | 115 | Záluský Lukáš | Verměřovice | 18 | 00:02:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 2 | 103 | Pechová Kristýna | - | 17 | 00:01:49 | - |
2 | D2 | 3 | 88 | Růžičková Alexandra | - | 17 | 00:01:51 | - |
3 | D2 | 4 | 43 | Hartmanová Eliška | TJ Spartak Letohrad | 17 | 00:01:52 | - |
4 | D2 | 7 | 104 | Pechová Kateřina | - | 17 | 00:02:01 | - |
5 | D2 | 8 | 100 | Carvanová Alžběta | Activity Lanškroun | 17 | 00:02:02 | - |
6 | D2 | 11 | 126 | Pecháčková Gita | Dolní Čermná | 18 | 00:02:07 | - |
7 | D2 | 13 | 83 | Koutníková Josefína | Lanškroun | 18 | 00:02:09 | - |
8 | D2 | 15 | 119 | Steidlová Debora | SDH Dolní Čermná | 18 | 00:02:10 | - |
9 | D2 | 18 | 76 | Přibylová Zoja | Lanškroun | 18 | 00:02:22 | - |
10 | D2 | 19 | 42 | Brichtová Kateřina | TJ Spartak Letohrad | 18 | 00:02:23 | - |
11 | D2 | 20 | 82 | Netušilová Žofie | Lanškroun | 18 | 00:02:26 | - |
12 | D2 | 21 | 94 | Dostálová Emma | - | 17 | 00:02:27 | - |
13 | D2 | 22 | 90 | Kubíčková Veronika | Orel Dolní Čermná | 18 | 00:02:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 3 | 93 | Klement Daniel | Lanškroun | 15 | 00:02:23 | 104,00 |
2 | M1 | 4 | 39 | Čanda Kryštof | TJ Spartak Letohrad | 15 | 00:02:24 | 101,55 |
3 | M1 | 5 | 92 | Křenek Tomáš | Lanškroun | 15 | 00:02:24 | 100,26 |
4 | M1 | 6 | 72 | Hromádko Theodor | Ski team Svratka | 15 | 00:02:24 | 99,07 |
5 | M1 | 8 | 107 | Formánek Martin | Verměřovice | 15 | 00:02:26 | 97,94 |
6 | M1 | 9 | 58 | Anikieiev Saša | Atletika Žamberk | 16 | 00:02:27 | 97,16 |
7 | M1 | 10 | 62 | Malátek Vítek | Atletika Žamberk | 16 | 00:02:29 | 96,06 |
8 | M1 | 11 | 64 | Navrátil Adam | Atletika Žamberk | 16 | 00:02:33 | 93,16 |
9 | M1 | 12 | 53 | Friml Adam | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 15 | 00:02:33 | 93,03 |
10 | M1 | 13 | 65 | Pech Lukáš | Atletika Žamberk | 15 | 00:02:37 | 90,48 |
11 | M1 | 14 | 84 | Jindra Jan | - | 15 | 00:02:43 | 85,84 |
12 | M1 | 15 | 40 | Šmahel Jakub | TJ Spartak Letohrad | 15 | 00:02:45 | 84,63 |
13 | M1 | 19 | 70 | Řehák Jakub | - | 15 | 00:02:46 | 83,79 |
14 | M1 | 21 | 105 | Kaplánek Dominik | TJ Atletika Lanškroun | 15 | 00:02:47 | 83,01 |
15 | M1 | 22 | 110 | Smetana Matyáš | Plavecký oddíl Litomyšl | 15 | 00:02:48 | 82,48 |
16 | M1 | 34 | 60 | Holousky Kryštof | Atletika Žamberk | 16 | 00:03:32 | 51,68 |
17 | M1 | 35 | 120 | Coufal Matěj | - | 16 | 00:04:25 | 14,43 |
- | M1 | - | 51 | Brůna Matěj | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 15 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 23 | 73 | Chládek Štěpán | - | 14 | 00:05:03 | 104,00 |
2 | M2 | 25 | 67 | Malátek Matěj | Atletika Žamberk | 14 | 00:05:03 | 101,80 |
3 | M2 | 28 | 85 | Jindra Samuel | - | 13 | 00:05:07 | 99,54 |
4 | M2 | 29 | 54 | Faltus František | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 13 | 00:05:07 | 98,47 |
5 | M2 | 39 | 37 | Bříza David | TJ Spartak Letohrad | 14 | 00:05:24 | 93,04 |
6 | M2 | 41 | 36 | Křenek Adam | TJ Spartak Letohrad | 14 | 00:05:27 | 91,93 |
7 | M2 | 43 | 111 | Svoboda Tobiáš | Hasiči Dolní Čermná | 14 | 00:05:32 | 90,30 |
8 | M2 | 45 | 35 | Hartman Tomáš | TJ Spartak Letohrad | 14 | 00:05:32 | 90,25 |
9 | M2 | 54 | 96 | Kot Stanislav | - | 14 | 00:05:56 | 82,32 |
10 | M2 | 56 | 30 | Faltus Daniel | TJ Spartak Letohrad | 13 | 00:06:01 | 80,78 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 20 | 29 | Váchová Adéla | TJ Spartak Letohrad | 13 | 00:04:55 | 104,00 |
2 | Z2 | 22 | 79 | Boháčová Nela | Atletika Polička | 14 | 00:05:01 | 100,06 |
3 | Z2 | 31 | 68 | Veverková Natálie | Atletika Žamberk | 13 | 00:05:09 | 96,20 |
4 | Z2 | 44 | 27 | Šlesingrová Victoria | TJ SPARTAK Letohrad | 13 | 00:05:32 | 87,54 |
5 | Z2 | 46 | 127 | Pecháčková Agáta | Hasiči Dolní Čermná | 14 | 00:05:33 | 87,33 |
5 | Z2 | 46 | 24 | Knápková Rozálie | TJ Spartak Letohrad | 13 | 00:05:33 | 87,33 |
7 | Z2 | 51 | 33 | Ludková Magdalena | TJ Spartak Letohrad | 14 | 00:05:45 | 83,30 |
8 | Z2 | 53 | 32 | Faltusová Anežka | TJ Spartak Letohrad | 14 | 00:05:47 | 82,52 |
9 | Z2 | 55 | 25 | Koutníková Viktorie | TJ SPARTAK Letohrad | 13 | 00:05:57 | 78,91 |
10 | Z2 | 57 | 22 | Faltusová Stela | TJ Spartak Letohrad | 13 | 00:06:03 | 77,16 |
11 | Z2 | 58 | 125 | Brychtová Kristýna | TJ Jiskra Litomyšl | 13 | 00:06:03 | 76,88 |
12 | Z2 | 60 | 102 | Kapalčíková Barbora | - | 13 | 00:06:30 | 67,76 |
- | Z2 | - | 23 | Hartmanová Jitka | TJ Spartak Letohrad | 13 | DNF | - |
- | Z2 | - | 26 | Přibylová Beáta | TJ Spartak Letohrad | 13 | DNF | - |
- | Z2 | - | 28 | Kykalová Magdaléna | TJ Spartak Letohrad | 13 | DNF | - |
- | Z2 | - | 31 | Břízová Denisa | TJ Spartak Letohrad | 13 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 5 | 75 | Kouba Radim | AK ISCAREX Česká Třebová | 11 | 00:04:30 | 104,00 |
2 | M3 | 7 | 12 | Vácha Jan | TJ Spartak Letohrad | 11 | 00:04:34 | 100,43 |
3 | M3 | 9 | 112 | Svoboda Matyáš | Atletika Jablonná nad Orlicí | 12 | 00:04:38 | 97,84 |
4 | M3 | 10 | 10 | Svoboda Jiří | TJ Spartak Letohrad | 11 | 00:04:39 | 96,74 |
5 | M3 | 13 | 11 | Jansa Štěpán | TJ Spartak Letohrad | 11 | 00:04:49 | 92,76 |
6 | M3 | 14 | 7 | Suchodol Kryštof | TJ Spartak Letohrad | 11 | 00:04:50 | 92,66 |
7 | M3 | 17 | 19 | Katzer Tomáš | TJ Spartak Letohrad | 12 | 00:04:54 | 91,18 |
8 | M3 | 18 | 9 | Strnad Jan | TJ Spartak Letohrad | 11 | 00:04:54 | 91,10 |
9 | M3 | 19 | 14 | Dušek Adam | TJ Spartak Letohrad | 12 | 00:04:54 | 91,04 |
10 | M3 | 26 | 141 | Hedrich Jan | Severka | 11 | 00:05:03 | 87,64 |
11 | M3 | 34 | 108 | Sklenář David | Verměřovice | 12 | 00:05:18 | 82,07 |
12 | M3 | 35 | 20 | Voříšek Vilém | TJ Spartak Letohrad | 12 | 00:05:20 | 81,53 |
13 | M3 | 38 | 135 | Kubíček Matouš | Dolní Dobrouč | 12 | 00:05:23 | 80,43 |
14 | M3 | 49 | 97 | Kot Jan | - | 11 | 00:05:36 | 75,59 |
15 | M3 | 59 | 117 | Dvořák Jakub | SK8 Slalom Polička | 12 | 00:06:22 | 58,44 |
- | M3 | - | 16 | Moravec Matěj | TJ Spartak Letohrad | 12 | DNF | - |
- | M3 | - | 18 | Doskočil Jakub | TJ Spartak Letohrad | 12 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 3 | 78 | Boháčová Adéla | Atletika Polička | 12 | 00:04:23 | 104,00 |
2 | Z3 | 8 | 144 | Letenská Lucie Nela | SK Solnice | 11 | 00:04:36 | 96,92 |
3 | Z3 | 27 | 8 | Hartmanová Eliška | TJ Spartak Letohrad | 11 | 00:05:06 | 84,55 |
4 | Z3 | 36 | 81 | Němcová Natálie | TJ Jiskra Litomyšl | 11 | 00:05:20 | 78,05 |
5 | Z3 | 37 | 106 | Formánková Anežka | - | 12 | 00:05:22 | 77,22 |
6 | Z3 | 40 | 15 | Kopecká Tereza | TJ Spartak Letohrad | 12 | 00:05:26 | 76,02 |
7 | Z3 | 48 | 55 | Frimlová Nikol | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 12 | 00:05:33 | 73,06 |
8 | Z3 | 61 | 122 | Skalická Nela | AK ISCAREX Česká Třebová | 11 | 00:06:33 | 50,39 |
- | Z3 | - | 13 | Faltusová Kristina | TJ Spartak Letohrad | 11 | DNF | - |
- | Z3 | - | 17 | Blechová Nela | TJ Spartak Letohrad | 12 | DNF | - |
- | Z3 | - | 21 | Kalenská Amálie | TJ Spartak Letohrad | 12 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 57 | Kristejn Jiří | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 09 | 00:04:01 | 104,00 |
2 | M4 | 2 | 69 | Fajfr Aleš | Atletika Žamberk | 09 | 00:04:10 | 98,28 |
3 | M4 | 4 | 71 | Macháček Daniel | Orel Dolní Čermná | 09 | 00:04:25 | 91,05 |
4 | M4 | 6 | 3 | Veselý Jakub | TJ Spartak Letohrad | 10 | 00:04:33 | 86,89 |
5 | M4 | 11 | 2 | Veselý Jan | TJ Spartak Letohrad | 10 | 00:04:44 | 82,38 |
6 | M4 | 12 | 133 | Soural Adam | - | 10 | 00:04:49 | 79,94 |
7 | M4 | 15 | 74 | Jursa Adam | TJ Jablonné n. Orlicí | 10 | 00:04:52 | 79,03 |
8 | M4 | 16 | 136 | Kubíček Šimon | Dolní Dobrouč | 10 | 00:04:54 | 78,18 |
9 | M4 | 50 | 5 | Fišer Lukáš | TJ Spartak Letohrad | 10 | 00:05:38 | 59,81 |
- | M4 | - | 59 | Pácha Ondřej | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 09 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 21 | 51 | Fliedrová Adéla | F-BIKE KLUB SÁDEK | 10 | 00:04:56 | 104,00 |
2 | Z4 | 24 | 91 | Veselá Nela Valentýna | - | 09 | 00:05:03 | 99,57 |
3 | Z4 | 30 | 4 | Knápková Anežka | TJ Spartak Letohrad | 10 | 00:05:08 | 96,73 |
4 | Z4 | 32 | 118 | Fišerová Beáta | TJ Dlouhá Třebová | 10 | 00:05:10 | 95,05 |
5 | Z4 | 33 | 99 | Maříková Šárka | AK ISCAREX Česká Třebová | 10 | 00:05:10 | 95,00 |
6 | Z4 | 42 | 56 | Faltusová Štěpánka | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 10 | 00:05:28 | 89,08 |
7 | Z4 | 52 | 124 | Brychtová Veronika | TJ Jiskra Litomyšl | 10 | 00:05:46 | 83,02 |
- | Z4 | - | 6 | Macanová Anna | TJ Spartak Letohrad | 10 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 138 | Matějíček Šimon | Orel Dolní Dobrouč | 08 | 00:06:13 | 104,00 |
2 | M5 | 2 | 137 | Matějíček Štěpán | Orel Dolní Dobrouč | 07 | 00:06:23 | 99,49 |
3 | M5 | 3 | 139 | Šolc Antonín | OREL Dolní Dobrouč | 08 | 00:06:42 | 93,32 |
4 | M5 | 4 | 87 | Teichmann Radek | TJ Lanškroun | 08 | 00:06:57 | 88,26 |
5 | M5 | 5 | 140 | Schless Patrik | Letohrad | 07 | 00:07:27 | 80,24 |
6 | M5 | 6 | 109 | Smetana Jakub | Plavecký oddíl Litomyšl | 07 | 00:07:48 | 74,47 |
7 | M5 | 7 | 142 | Hedrich Miroslav | SK Severka Šumperk | 07 | 00:08:11 | 68,46 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 2 | 232 | Brůna Michal | Albrechtice u Lanškrouna | 06 | 00:17:35 | 104,00 |
2 | MJ | 3 | 200 | Macháček Filip | Orel Dolní Čermná | 06 | 00:17:36 | 101,96 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 10 | 230 | Svobodová Barbora | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 06 | 00:20:52 | 104,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 352 | Petr Jiří | Lezník | 80 | 00:33:06 | 104,00 |
2 | MB | 5 | 307 | Fliedr Tomáš | F - BIKE KLUB SÁDEK | 76 | 00:33:13 | 101,62 |
3 | MB | 6 | 348 | Moravec Martin | Vencl Team Ústí nad Orlicí | 84 | 00:33:52 | 98,65 |
4 | MB | 10 | 334 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:35:38 | 92,31 |
5 | MB | 13 | 310 | Dvořák Miroslav | SK8 Slalom Polička | 75 | 00:36:55 | 88,43 |
6 | MB | 17 | 303 | Svoboda Jiří | AZAS Dolní Čermná | 78 | 00:38:29 | 83,70 |
7 | MB | 18 | 344 | Vacek Jiří | OB Česká Třebová | 77 | 00:38:32 | 83,57 |
8 | MB | 19 | 328 | Šebek Michal | Česká Třebová | 84 | 00:38:33 | 83,49 |
9 | MB | 25 | 350 | Hůlka Radek | Česká Třebová | 80 | 00:39:42 | 80,03 |
10 | MB | 33 | 337 | Suldovský Pavel | Horní Čermná Athletics | 77 | 00:41:10 | 75,62 |
11 | MB | 34 | 315 | Beran Zdeněk | XCT.cz Horní Heřmanice | 80 | 00:41:27 | 74,73 |
12 | MB | 36 | 320 | Netušil Michal | Vyběhaný písty | 76 | 00:43:04 | 69,85 |
13 | MB | 37 | 306 | Skalický Martin | Orel Dolní Čermná | 77 | 00:43:42 | 67,96 |
14 | MB | 43 | 313 | Svoboda Jan | Hasiči Dolní Čermná | 84 | 00:45:58 | 61,07 |
15 | MB | 44 | 304 | Němec Radek | Litomyšl | 77 | 00:46:18 | 60,07 |
16 | MB | 45 | 355 | Klášterecký Tomáš | Beta Ursus Rosice | 81 | 00:47:49 | 55,50 |
17 | MB | 48 | 309 | Kalous Ladislav | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:49:52 | 49,32 |
18 | MB | 50 | 327 | Válek Jan | Dolní Morava | 75 | 00:50:19 | 47,94 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 7 | 349 | Hejl Radek | Králíky | 72 | 00:34:13 | 104,00 |
2 | MC | 8 | 317 | Fajfr František | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 72 | 00:35:00 | 99,73 |
3 | MC | 11 | 324 | Vacek Martin | AK ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:36:00 | 95,83 |
4 | MC | 14 | 325 | Buriánek Roman | AK ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:36:56 | 92,09 |
5 | MC | 16 | 326 | Mařáček František | Zářecká Lhota | 65 | 00:37:40 | 89,92 |
6 | MC | 20 | 335 | Jurajda Pavel | Letohrad | 74 | 00:38:40 | 87,00 |
7 | MC | 27 | 356 | Fistr Miroslav | Šumperk Dolomiten | 68 | 00:39:56 | 83,29 |
8 | MC | 28 | 329 | Simon Petr | BKS Polička | 72 | 00:40:01 | 83,08 |
9 | MC | 31 | 357 | Gronych Radek | SDH Komňátka | 67 | 00:40:34 | 81,48 |
10 | MC | 39 | 351 | Dušek Pavel | Orel Dolní Dobrouč | 70 | 00:45:12 | 67,92 |
11 | MC | 47 | 354 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:48:23 | 58,61 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 5 | 210 | Sedláček Roman | SBR TRI-TEAM LITOMYŠL | 64 | 00:18:40 | 104,00 |
2 | MD | 6 | 209 | Liška Pavel | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:19:21 | 98,39 |
3 | MD | 8 | 208 | Novotný Luděk | 3D Fitness Raceteam | 62 | 00:19:47 | 95,09 |
4 | MD | 18 | 219 | Mareš Petr | Orel Dolní Čermná | 64 | 00:21:44 | 83,62 |
5 | MD | 22 | 202 | Nastoupil Petr | AZAS Dolní Čermná | 63 | 00:22:10 | 81,24 |
6 | MD | 30 | 224 | Scherrer Jaroslav | Orel Moravské Budějovice | 60 | 00:25:48 | 61,82 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 14 | 213 | Kubišta Oto | AK ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:21:10 | 104,00 |
2 | ME | 24 | 214 | Ráb Pavel | Česká Třebová | 52 | 00:22:32 | 95,51 |
3 | ME | 34 | 1 | Pecháček Miroslav | Orel Dolní Čermná | 48 | 00:32:15 | 48,63 |
4 | ME | 35 | 228 | Bielčík Jindřich | Lichkov | 40 | 00:35:00 | 34,61 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 222 | Marková Barbora | Horní Čermná Athletics | 02 | 00:17:23 | 104,00 |
2 | ZA | 4 | 229 | Kalousová Tereza | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:17:36 | 100,77 |
3 | ZA | 9 | 231 | Nevřelová Eliška | Mizuno team | 90 | 00:20:48 | 81,32 |
4 | ZA | 12 | 227 | Sontáková Lenka | Spinning Eva Lanškroun | 91 | 00:21:05 | 78,74 |
5 | ZA | 13 | 207 | Macháčková Petra | Orel Dolní Čermná | 04 | 00:21:08 | 78,46 |
6 | ZA | 15 | 215 | Válková Simona | Dolní Morava | 02 | 00:21:25 | 76,79 |
7 | ZA | 20 | 211 | Vávrová Tereza | Orel Dolní Čermná | 03 | 00:22:00 | 73,45 |
8 | ZA | 25 | 226 | Macháčková Klára | Orel Dolní Čermná | 99 | 00:22:39 | 69,71 |
9 | ZA | 29 | 218 | Vacková Kristýna | Jezevec a liška | 97 | 00:25:06 | 55,61 |
10 | ZA | 33 | 233 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:29:32 | 30,05 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 16 | 217 | Richtrová Hana | Run Sport Team | 82 | 00:21:26 | 104,00 |
2 | ZB | 19 | 205 | Boháčová Jitka | Atletika Polička | 82 | 00:21:57 | 99,63 |
3 | ZB | 27 | 221 | Šuterová Kateřina | Atletika Polička | 83 | 00:23:27 | 91,62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 7 | 204 | Dvořáková Adéla | SK8 Slalom Polička | 76 | 00:19:34 | 104,00 |
2 | ZC | 11 | 235 | Hájková Ludmila | OB Česká Třebová | 75 | 00:21:01 | 94,57 |
3 | ZC | 17 | 201 | Svobodová Martina | AZAS Dolní Čermná | 79 | 00:21:43 | 89,96 |
4 | ZC | 26 | 216 | Simonová Jana | BKS Polička | 75 | 00:22:57 | 82,65 |
5 | ZC | 32 | 234 | Paulusová Ludmila | Prostě běž | 74 | 00:29:00 | 51,78 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 21 | 225 | Jirásková Eva | Maratonstav Úpice | 64 | 00:22:08 | 104,00 |
2 | ZD | 23 | 220 | Pešlová Ivana | TJ Svitavy | 63 | 00:22:27 | 100,52 |
3 | ZD | 28 | 223 | Rabušicová Vlasta | Ústí nad Orlicí | 69 | 00:24:49 | 88,87 |
4 | ZD | 31 | 206 | Gebauerová Jana | Severka Šumperk | 64 | 00:26:23 | 80,72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 143 | Čejka Štěpán | Dolní Dobrouč | 18 | 00:01:45 | - |
1 | D2 | 2 | 103 | Pechová Kristýna | - | 17 | 00:01:49 | - |
2 | D2 | 3 | 88 | Růžičková Alexandra | - | 17 | 00:01:51 | - |
3 | D2 | 4 | 43 | Hartmanová Eliška | TJ Spartak Letohrad | 17 | 00:01:52 | - |
2 | C2 | 5 | 86 | Teichmann Jiří | Activity Lanškroun | 17 | 00:01:52 | - |
3 | C2 | 6 | 129 | Romportl Vojtěch | - | 18 | 00:01:59 | - |
4 | D2 | 7 | 104 | Pechová Kateřina | - | 17 | 00:02:01 | - |
5 | D2 | 8 | 100 | Carvanová Alžběta | Activity Lanškroun | 17 | 00:02:02 | - |
4 | C2 | 9 | 101 | Kapalčík Jonáš | - | 17 | 00:02:03 | - |
5 | C2 | 10 | 98 | Lehký Tom | Žamberk | 18 | 00:02:05 | - |
6 | D2 | 11 | 126 | Pecháčková Gita | Dolní Čermná | 18 | 00:02:07 | - |
6 | C2 | 12 | 130 | Kisiel Josef | Sokol Žamberk | 18 | 00:02:08 | - |
7 | D2 | 13 | 83 | Koutníková Josefína | Lanškroun | 18 | 00:02:09 | - |
7 | C2 | 14 | 89 | Novák Tomáš | - | 18 | 00:02:10 | - |
8 | D2 | 15 | 119 | Steidlová Debora | SDH Dolní Čermná | 18 | 00:02:10 | - |
8 | C2 | 16 | 113 | Dvořáček Jan | - | 18 | 00:02:14 | - |
9 | C2 | 17 | 115 | Záluský Lukáš | Verměřovice | 18 | 00:02:17 | - |
9 | D2 | 18 | 76 | Přibylová Zoja | Lanškroun | 18 | 00:02:22 | - |
10 | D2 | 19 | 42 | Brichtová Kateřina | TJ Spartak Letohrad | 18 | 00:02:23 | - |
11 | D2 | 20 | 82 | Netušilová Žofie | Lanškroun | 18 | 00:02:26 | - |
12 | D2 | 21 | 94 | Dostálová Emma | - | 17 | 00:02:27 | - |
13 | D2 | 22 | 90 | Kubíčková Veronika | Orel Dolní Čermná | 18 | 00:02:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 138 | Matějíček Šimon | Orel Dolní Dobrouč | 08 | 00:06:13 | 104,00 |
2 | M5 | 2 | 137 | Matějíček Štěpán | Orel Dolní Dobrouč | 07 | 00:06:23 | 99,49 |
3 | M5 | 3 | 139 | Šolc Antonín | OREL Dolní Dobrouč | 08 | 00:06:42 | 93,32 |
4 | M5 | 4 | 87 | Teichmann Radek | TJ Lanškroun | 08 | 00:06:57 | 88,26 |
5 | M5 | 5 | 140 | Schless Patrik | Letohrad | 07 | 00:07:27 | 80,24 |
6 | M5 | 6 | 109 | Smetana Jakub | Plavecký oddíl Litomyšl | 07 | 00:07:48 | 74,47 |
7 | M5 | 7 | 142 | Hedrich Miroslav | SK Severka Šumperk | 07 | 00:08:11 | 68,46 |
13.7.2024 (sobota), svátek má Markéta
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.