28.4.2024, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
10.10.2020 | Memoriál Q. Štěpánka - na dráze | - |
26.4.2020 | Memoriál Q. Štěpánka | - |
28.4.2019 | Memoriál Q. Štěpánka | 177 |
29.4.2018 | Memoriál Q. Štěpánka | 223 |
30.4.2017 | Memoriál Quido Štěpánka | 301 |
24.4.2016 | Memoriál Q. Štěpánka | 198 |
26.4.2015 | Memoriál Q. Štěpánka | 183 |
27.4.2014 | Memoriál Q. Štěpánka | 192 |
28.4.2013 | Memoriál_Q._Štěpánka | 190 |
29.4.2012 | Memoriál Q. Štěpánka | 185 |
24.4.2011 | Memoriál Q. Štěpánka | 191 |
25.4.2010 | Memoriál Q. Štěpánka | 264 |
26.4.2009 | Memoriál Quido Štěpánka | 202 |
27.4.2008 | Memoriál Quido Štěpánka | 175 |
22.4.2007 | Memoriál Quido Štěpánka | 229 |
23.4.2006 | Memoriál Quido Štěpánka | 176 |
24.4.2005 | Memoriál Quido Štěpánka | 173 |
25.4.2004 | Memoriál Q. Štěpánka | 178 |
27.4.2003 | Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník | 166 |
28.4.2002 | Memoriál Quido Štěpánka | 217 |
29.4.2001 | 54. Memoriál Q. Štěpánka | 234 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 20 |
Dostálek Petr | 67 | 18 |
Novotný Luděk | 62 | 17 |
Krátký František | 43 | 17 |
Hübl Radek | 88 | 17 |
Bielčik Jindřich | 40 | 16 |
Mannlová Jana | 80 | 16 |
Matyášová Jana | 65 | 15 |
Stránský Aleš | 60 | 14 |
Hrdina Pavel | 88 | 14 |
Krupička Miroslav | 53 | 13 |
Sadílek Ota | 46 | 13 |
Fajfr František | 72 | 13 |
Jirásková Eva | 64 | 13 |
Vítek Miroslav | 72 | 13 |
Ženčák Jaroslav | 61 | 12 |
Kalous Petr | 77 | 12 |
Hanuš Petr | 64 | 12 |
Stránská Adéla | 91 | 12 |
Nechvíl Petr | 91 | 12 |
Sontáková Lenka | 91 | 11 |
Šimůnek Jan | 82 | 11 |
Dostál Ladislav | 56 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Krejčí Stanislav | 63 | 11 |
Živný Marek | 91 | 11 |
Bogdał Roman | 79 | 10 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Razým Jan | 57 | 10 |
Moravec Jiří | 96 | 10 |
Červ Miloslav | 50 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Borek Viktor | 04 | 10 |
Řemínek Matěj | 86 | 9 |
Moravec Martin | 84 | 9 |
Kosek Štěpán | 89 | 9 |
Purkert Martin | 90 | 9 |
Abrahám Luděk | 02 | 9 |
Boháč Bonifác | 01 | 9 |
Martincová Kristýna | 93 | 9 |
Razým Lukáš | 79 | 9 |
Pešava Jan | 00 | 9 |
Vévodová Martina | 90 | 9 |
Gregora Filip | 02 | 9 |
Smolák Petr | 94 | 9 |
Koblížek Jindřich | 48 | 8 |
Svatoš Otakar | 34 | 8 |
Vinduška Petr | 93 | 8 |
Vondráček Jakub | 03 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 22 | Vašina Tadeáš | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 14 | 00:01:49 | 104,00 |
2 | M2 | 3 | 14 | Klein Radim | TJ Spartak Letohrad | 13 | 00:01:51 | 99,69 |
3 | M2 | 4 | 80 | Staněk Matěj | Atletika Jablonné n.O. | 14 | 00:01:52 | 98,32 |
4 | M2 | 5 | 100 | Kovář Matyáš | TJ Dlouhá Třebová | 14 | 00:01:54 | 94,92 |
5 | M2 | 7 | 37 | Malátek Matěj | Atletika Žamberk | 14 | 00:01:56 | 93,16 |
6 | M2 | 11 | 23 | Faltus František | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 13 | 00:02:01 | 89,00 |
7 | M2 | 14 | 21 | Bříza David Tomba | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 14 | 00:02:02 | 87,52 |
8 | M2 | 16 | 76 | Svoboda Tobiáš | Atletika Jablonné nad Orlicí | 14 | 00:02:04 | 85,58 |
9 | M2 | 17 | 5 | Hartman Tomáš | TJ Spartak Letohrad | 14 | 00:02:05 | 85,21 |
10 | M2 | 31 | 7 | Faltus Daniel | TJ Spartak Letohrad | 13 | 00:02:20 | 71,26 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 52 | Kouba Radim | AK ISCAREX Česká Třebová | 11 | 00:05:03 | 104,00 |
2 | M3 | 2 | 74 | Stejskal Adam | Atletika Jablonné nad Orlicí | 12 | 00:05:15 | 98,00 |
3 | M3 | 3 | 27 | Vácha Jan | TJ Spartak Letohrad | 11 | 00:05:20 | 95,14 |
4 | M3 | 4 | 25 | Vašina Matěj | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 12 | 00:05:32 | 90,34 |
5 | M3 | 5 | 53 | Dušek Adam | TJ Spartak Letohrad | 12 | 00:05:34 | 89,68 |
6 | M3 | 6 | 51 | Katzer Tomáš | TJ Spartak Letohrad | 12 | 00:05:34 | 89,55 |
7 | M3 | 7 | 73 | Hanus Štěpán | Atletika Jablonné nad Orlicí | 12 | 00:05:35 | 89,41 |
8 | M3 | 8 | 47 | Valouch Martin | Čeperka | 11 | 00:05:55 | 82,63 |
9 | M3 | 9 | 77 | Sklenář David | Atletika Jablonné | 12 | 00:06:17 | 75,45 |
10 | M3 | 10 | 48 | Holovský Matyáš | Královští Sokoli Hradec Králové | 11 | 00:06:34 | 69,80 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 88 | Letenská Lucie Nela | ZŠ Solnice | 11 | 00:03:00 | 104,00 |
2 | Z3 | 2 | 64 | Štěpánková Nikola | Atletika Jablonné nad Orlicí | 12 | 00:03:08 | 97,26 |
3 | Z3 | 3 | 61 | Schenková Viktorie | Atletika Jablonné nad Orlicí | 11 | 00:03:13 | 93,86 |
4 | Z3 | 4 | 109 | Holá Katarína | Dolní Třešňovec | 11 | 00:03:16 | 91,02 |
5 | Z3 | 5 | 60 | Formánková Anežka | Atletika Jablonné | 12 | 00:03:31 | 82,43 |
6 | Z3 | 6 | 101 | Kovářová Magdaléna | TJ Dlouhá Třebová | 12 | 00:03:39 | 78,08 |
7 | Z3 | 7 | 63 | Kopecká Nela | Atletika Jablonné | 12 | 00:03:50 | 71,83 |
8 | Z3 | 8 | 106 | Faltusová Kristina | TJ Spartak Letohrad | 11 | 00:03:52 | 70,83 |
9 | Z3 | 9 | 90 | Dostálková Barbora Anna | MY od KOPŘIVY / Těchonín | 12 | 00:04:13 | 59,29 |
10 | Z3 | 10 | 66 | Felgrová Lucie | Atletika Jablonné nad Orlicí | 12 | 00:04:56 | 35,19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 36 | Fajfr Aleš | Atletika Žamberk | 09 | 00:05:49 | 104,00 |
2 | M4 | 4 | 89 | Dostálek Šimon | My od Kopřivy | 10 | 00:07:25 | 74,23 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 11 | 17 | Koutníková Rozárie | Biatlon Letohrad | 09 | 00:06:44 | 104,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 3 | 126 | Razým Daniel | TJ Dlouhá Třebová | 08 | 00:10:59 | 104,00 |
2 | M5 | 5 | 129 | Mareš Vít | TJ Jablonné nad Orlicí - florbal | 07 | 00:11:56 | 93,35 |
3 | M5 | 8 | 86 | Schless Patrik | Letohrad | 07 | 00:12:55 | 83,40 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 2 | 93 | Morávková Lucie | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 08 | 00:06:39 | 104,00 |
2 | Z5 | 3 | 114 | Jedličková Tereza | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 08 | 00:07:14 | 93,14 |
3 | Z5 | 5 | 92 | Berková Daniela | Atletika Ústí nad Orlicí | 08 | 00:07:39 | 86,02 |
4 | Z5 | 6 | 26 | Kvačková Viktorie | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 08 | 00:07:59 | 79,85 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 6 | 115 | Fajfr Marek | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 06 | 00:26:49 | 104,00 |
2 | MJ | 11 | 131 | Očenáš Jakub | AK ISCAREX Česká Třebová | 05 | 00:28:38 | 95,23 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 4 | 130 | Čípová Aneta | AK ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:11:42 | 104,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 8 | 144 | Fliedr Tomáš | F-BIKE Klub Sádek | 76 | 00:27:39 | 104,00 |
2 | MB | 9 | 160 | Moravec Martin | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 84 | 00:27:59 | 100,79 |
3 | MB | 10 | 120 | Roháček Jan | 3D Fitness Race Team | 82 | 00:28:14 | 98,89 |
4 | MB | 15 | 146 | Šimek Petr | Vencl tým / www.zeleneudoli.cz | 77 | 00:29:11 | 94,45 |
5 | MB | 17 | 148 | Dvořák Miroslav | SK8 Slalom Polička | 75 | 00:29:48 | 92,22 |
6 | MB | 29 | 137 | Hůlka Radek | Česká Třebová | 80 | 00:32:01 | 84,21 |
7 | MB | 33 | 166 | Suldovský Pavel | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 77 | 00:34:19 | 75,89 |
8 | MB | 34 | 122 | Švestka David | AK Račí údolí | 83 | 00:34:44 | 74,38 |
9 | MB | 36 | 170 | Černohous Pavel | JBL Jablonné nad Orlicí | 79 | 00:36:02 | 69,68 |
10 | MB | 38 | 96 | Fišer David | České Libchavy | 80 | 00:36:41 | 67,33 |
11 | MB | 39 | 176 | Šimek Radim | ČD Cargo PJ Česká Třebová | 76 | 00:37:11 | 65,52 |
12 | MB | 40 | 175 | Macák Daniel | Šumperk | 78 | 00:38:10 | 61,97 |
13 | MB | 45 | 161 | Dresler Roman | Luková | 81 | 00:41:22 | 50,39 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 13 | 163 | Hejl Radek | Králíky | 72 | 00:28:41 | 104,00 |
2 | MC | 14 | 134 | Vacek Martin | AK ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:29:06 | 100,55 |
3 | MC | 21 | 116 | Fajfr František | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 72 | 00:30:13 | 95,65 |
4 | MC | 24 | 135 | Buriánek Roman | AK ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:31:12 | 91,23 |
5 | MC | 27 | 108 | Dusil Martin | Vamberk | 74 | 00:31:31 | 90,12 |
6 | MC | 28 | 154 | Bureš Martin | Česká Třebová | 74 | 00:31:53 | 88,84 |
7 | MC | 31 | 147 | Simon Petr | BKS Polička | 72 | 00:33:14 | 84,14 |
8 | MC | 32 | 91 | Dostálek Petr | My od Kopřivy | 67 | 00:33:33 | 83,03 |
9 | MC | 41 | 173 | Faltus Jiří | Jamné nad Orlicí | 73 | 00:38:11 | 66,88 |
10 | MC | 46 | 178 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:42:16 | 52,64 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 20 | 136 | Stránský Aleš | AK ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:30:10 | 104,00 |
2 | MD | 35 | 157 | Liška Pavel | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:35:48 | 83,33 |
3 | MD | 37 | 139 | Novotný Luděk | 3D Fitness Raceteam | 62 | 00:36:25 | 80,28 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 15 | 125 | Kubišta Oto | AK ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:14:22 | 104,00 |
2 | ME | 23 | 128 | Bubeníček Jiří | Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:16:26 | 87,61 |
3 | ME | 24 | 171 | Šponar Josef | Sokol Žamberk OB | 47 | 00:19:03 | 68,40 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 2 | 133 | Vetchá Adéla | AK ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:10:37 | 104,00 |
2 | ZA | 6 | 149 | Stránská Vendulka | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 03 | 00:12:25 | 85,05 |
3 | ZA | 7 | 165 | Hrdinová Martina | Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:12:33 | 82,79 |
4 | ZA | 11 | 156 | Šebková Martina | AK ISCAREX Česká Třebová | 92 | 00:14:00 | 68,13 |
5 | ZA | 17 | 141 | Kosková Lada | Ostrava | 91 | 00:14:27 | 63,89 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 1 | 123 | Švestková Stružková Hana | AK Račí údolí | 83 | 00:10:32 | 104,00 |
2 | ZB | 12 | 121 | Felgrová Alena | Atletika Jablonné | 85 | 00:14:05 | 68,30 |
3 | ZB | 13 | 162 | Dreslerová Eliška | Luková | 83 | 00:14:16 | 65,56 |
4 | ZB | 14 | 105 | Sklenářová Eva | Letohrad | 81 | 00:14:17 | 64,40 |
5 | ZB | 18 | 98 | Kovářová Marie | Řetová | 85 | 00:14:45 | 59,97 |
6 | ZB | 19 | 153 | Mannlová Jana | AK ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:14:55 | 58,39 |
7 | ZB | 22 | 46 | Veverková Kateřina | Atletika Žamberk | 87 | 00:16:02 | 47,78 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 9 | 145 | Dvořáková Adéla | SK8 Slalom Polička | 76 | 00:13:14 | 104,00 |
2 | ZC | 16 | 85 | Hájková Ludmila | OB Česká Třebová | 75 | 00:14:25 | 93,06 |
3 | ZC | 20 | 183 | Jarešová Radmila | Jablonné nad Orlicí | 76 | 00:15:16 | 85,63 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 10 | 143 | Matyášová Jana | SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí | 65 | 00:13:32 | 104,00 |
2 | ZD | 21 | 138 | Pešlová Ivana | TJ Svitavy | 63 | 00:15:35 | 86,85 |
3 | ZD | 25 | 167 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:22:18 | 36,22 |
4 | ZD | 26 | 151 | Rabušicová Vlasta | Ústí nad Orlicí | 69 | 00:22:19 | 35,10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 88 | Letenská Lucie Nela | ZŠ Solnice | 11 | 00:03:00 | 104,00 |
2 | Z3 | 2 | 64 | Štěpánková Nikola | Atletika Jablonné nad Orlicí | 12 | 00:03:08 | 97,26 |
3 | Z3 | 3 | 61 | Schenková Viktorie | Atletika Jablonné nad Orlicí | 11 | 00:03:13 | 93,86 |
4 | Z3 | 4 | 109 | Holá Katarína | Dolní Třešňovec | 11 | 00:03:16 | 91,02 |
5 | Z3 | 5 | 60 | Formánková Anežka | Atletika Jablonné | 12 | 00:03:31 | 82,43 |
6 | Z3 | 6 | 101 | Kovářová Magdaléna | TJ Dlouhá Třebová | 12 | 00:03:39 | 78,08 |
7 | Z3 | 7 | 63 | Kopecká Nela | Atletika Jablonné | 12 | 00:03:50 | 71,83 |
8 | Z3 | 8 | 106 | Faltusová Kristina | TJ Spartak Letohrad | 11 | 00:03:52 | 70,83 |
9 | Z3 | 9 | 90 | Dostálková Barbora Anna | MY od KOPŘIVY / Těchonín | 12 | 00:04:13 | 59,29 |
10 | Z3 | 10 | 66 | Felgrová Lucie | Atletika Jablonné nad Orlicí | 12 | 00:04:56 | 35,19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 52 | Kouba Radim | AK ISCAREX Česká Třebová | 11 | 00:05:03 | 104,00 |
2 | M3 | 2 | 74 | Stejskal Adam | Atletika Jablonné nad Orlicí | 12 | 00:05:15 | 98,00 |
3 | M3 | 3 | 27 | Vácha Jan | TJ Spartak Letohrad | 11 | 00:05:20 | 95,14 |
4 | M3 | 4 | 25 | Vašina Matěj | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 12 | 00:05:32 | 90,34 |
5 | M3 | 5 | 53 | Dušek Adam | TJ Spartak Letohrad | 12 | 00:05:34 | 89,68 |
6 | M3 | 6 | 51 | Katzer Tomáš | TJ Spartak Letohrad | 12 | 00:05:34 | 89,55 |
7 | M3 | 7 | 73 | Hanus Štěpán | Atletika Jablonné nad Orlicí | 12 | 00:05:35 | 89,41 |
8 | M3 | 8 | 47 | Valouch Martin | Čeperka | 11 | 00:05:55 | 82,63 |
9 | M3 | 9 | 77 | Sklenář David | Atletika Jablonné | 12 | 00:06:17 | 75,45 |
10 | M3 | 10 | 48 | Holovský Matyáš | Královští Sokoli Hradec Králové | 11 | 00:06:34 | 69,80 |
1 | Z4 | 11 | 17 | Koutníková Rozárie | Biatlon Letohrad | 09 | 00:06:44 | 104,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 36 | Fajfr Aleš | Atletika Žamberk | 09 | 00:05:49 | 104,00 |
1 | Z5 | 2 | 93 | Morávková Lucie | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 08 | 00:06:39 | 104,00 |
2 | Z5 | 3 | 114 | Jedličková Tereza | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 08 | 00:07:14 | 93,14 |
2 | M4 | 4 | 89 | Dostálek Šimon | My od Kopřivy | 10 | 00:07:25 | 74,23 |
3 | Z5 | 5 | 92 | Berková Daniela | Atletika Ústí nad Orlicí | 08 | 00:07:39 | 86,02 |
4 | Z5 | 6 | 26 | Kvačková Viktorie | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 08 | 00:07:59 | 79,85 |
13.7.2024 (sobota), svátek má Markéta
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.