Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh Choceňskými sady

12.5.2024, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Choceňskými sady
  • datum konání: 12.5.2024
  • zobrazeno již 312x
  • místo konání: Choceň
  • GPS: 49.99887N, 16.22602E
  • pořadatel: Lyžařský oddíl Choceň

Sociální sítě

Místo konání

park u zámku v Chocni
první start: 9:15 hodin
hlavní závod: 10:15 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

hlavní závod: 100 Kč
mládež: 30 kč

Popis tratě

Délka: 15 km a méně
mírně zvlněný profil, povrch smíšený (asfalt, lesní cesty)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Hejzlar
tel. 733 609 251

Plakát závodu ve formátu JPG

Propozice závodu ve formátu PDF

Časový rozpis závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

jirkahejzlar@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.5.2023Běh Choceňskými sady204
15.5.2022Běh choceňskými sady173
16.5.2021Běh Choceňskými sady-
10.5.2020Běh Choceňskými sady-
12.5.2019Běh Choceňskými sady151
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh Choceňskými sady70
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník83
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh Choceňskými sady

  • ročníků: 26
  • závodníků na všech ročnících: 4136

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Myšák Milan6617
Nechvíl Petr9116
Hübl Radek8816
Hejzlar Martin0215
Řemínek Matěj8613
Hanuš Petr6413
Razým Jan5712
Brychta Jakub0812
Borovec Alexandr7612
Šedová Tereza0312
Hejzlar David0612
Smoláková Alexandra9812
Šlajs Tomáš6012
Ožana Václav6412
Vorel Milan4012
Nechvílová Miroslava6011
Kopecký Libor5611
Novotný Luděk6211
Vacek Martin6911
Siegel Josef5811
Kubišta Oto5311
Boháč Bonifác0110
Matyášová Jana6510
Brychtová Veronika1010
Marhold Petr7810
Frydrychová Eliška0110
Bajer Milan5510
Macháčková Kateřina0910
Borek Viktor0410
Grätz Luděk5810
Bielčik Jindřich4010
Svoboda Mojmír669
Javůrek Jiří489
Rautenkranc Miroslav649
Sadílek Ota469
Smoláková Valérie939
Martincová Kristýna939
Sedlák Jiří589
Metelková Táňa729
Borek Petr709
Chlubna Jan849
Lakota Antonín959
Serbousková Sára049
Keprtová Miloslava489
Smolák Petr949
Šváb František579
Kozáková Denisa798
Čechal Jaroslav618
Šebek Michal848
Gregora Jan008

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2018 a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C22110Řehák Jan-1900:00:35-
2C24111Hájek MartinČeská Třebová1800:00:36-
3C25112Hubáček ŠimonChoceň1900:00:38-
4C27113Borek ŠimonČeská Třebová1900:00:39-
5C213114Dostál Mikoláš-2000:00:51-
6C214115Šiftař Vojtěch-2000:00:54-
7C215116Mládek Eduard-2000:00:57-
8C216117Horyna Adam-2000:01:01-
9C219118Zítko DavidSportuj! DDM Choceň2100:02:15-
10C220119Holinger Jakub-2100:02:45-
Děvčata r. 2018 a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21100Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:30-
2D23101Horynová Anna-1800:00:35-
3D26102Staňková VeronikaHradec Králové1800:00:38-
4D28103Smolová Natálie-1900:00:40-
5D29104Jankovská Viktorie-1800:00:41-
6D210105Krupičková ElenChoceň1900:00:42-
7D211106Staňková TerezaChoceň1900:00:44-
8D212107Křivohlávková Dominika-2000:00:45-
9D217108Borková AnežkaČeská Třebová2100:01:11-
10D218109Zítková IzabelaSportuj! DDM Choceň2100:01:51-
Nejmladší žáci I r. 2015-17 (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11137Dušánek DanielJiskra Ústí nad Orlicí1500:01:08104,00
2M13138Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:1098,99
3M15139Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:1393,49
4M16140Hájek AlešČeská Třebová1500:01:1589,55
5M18141Friml Adam-1500:01:1786,48
6M19142Brom TomášTýn nad Vltavou1600:01:1885,06
7M113143Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:01:2279,08
8M115144Dostál AdamChoceň1600:01:2771,65
9M116145Sloupenský FilipAC Choceň1600:01:3067,09
10M117146Mimra TobiášKostelecká Lhota1700:01:3165,68
11M120147Štorek JanAC Choceň1600:01:3362,69
12M121148Šmidberský DavidAC Choceň1700:01:3362,68
Nejmladší žákyně I r. 2015-17 (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12120Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:01:09104,00
2Z14121Nováčková KateřinaAC Choceň1500:01:1297,65
3Z16122Teplá JustýnaSBR TRI Team Litomyšl1500:01:1593,74
4Z19123Kubíčková TerezaSBR TRI Team Litomyšl1500:01:1888,38
5Z111124Řeháková KláraAC Choceň1500:01:1986,90
6Z112125Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:2184,01
7Z114126Houdková EmílieChoceň1600:01:2479,65
8Z117127Ondráčková AnnaSvatý Jiří1500:01:3169,55
9Z119128Gregušová KláraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1600:01:3268,07
10Z122129Šedová KarolínaAC Choceň1500:01:3366,59
11Z123130Hartmanová EliškaKlub Biatlonu Letohrad1700:01:3465,13
12Z124131Šiftařová AnnaSKIMEN1700:01:3563,74
13Z125132Telecká VeronikaSTG Svitavy1700:01:4056,45
14Z126133Čáslavková NatálieChoceň1700:01:4056,41
15Z127134Carvanová AlžbětaActivity Lanškroun1700:01:4155,04
16Z128135Tomanová EliškaNasavrky1700:01:4352,07
17Z129136Bartoňová KarolínaChoceň1600:02:0421,67
Nejmladší žáci II r. 2013-14 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M25157Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:02:37104,00
2M28158Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:02:4498,17
3M213159Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:02:4993,97
4M216160Sloupenský MichalAC Choceň1400:02:5489,76
5M219161Hartman TomášBiatlon Letohrad1400:02:5688,53
6M225162Staněk MikulášChoceň1400:04:1637,57
Nejmladší žákyně II r. 2013-14 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z24149Boháčová NelaAtletika Polička1400:02:37104,00
2Z210150Adamská KláraJiskra Litomyšl1400:02:4795,60
3Z211151Kynštová AnnaAC Choceň1400:02:4893,98
4Z214152Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:02:5191,04
5Z217153Fliedrová KarolínaF - Bike Klub Sádek1300:02:5588,49
6Z221154Brychtová KristýnaTJ Jiskra Litomyšl1300:03:0085,28
7Z222155Bašková SáraActivity Lanškroun1300:03:1774,35
8Z224156Kratochvílová LadaAC Choceň1300:03:2469,90
Mladší žáci r. 2011-12 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M33180Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:22104,00
2M34181Kynšt VáclavAC Choceň1200:03:3297,04
3M35182Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:3793,54
4M36183Macháček VítSTG Choceň1200:03:4091,04
5M37184Teplý TobiášSBR TRI Team Litomyšl1200:03:4190,53
Mladší žákyně r. 2011-12 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31163Boháčová AdélaAtletika Polička1200:02:19104,00
2Z32164Letenská Lucie NelaZŠ Solnice1100:02:2498,37
3Z33165Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:02:3093,02
4Z36166Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:4084,79
5Z37167Dvořáková AnežkaLitomyšl1100:02:4283,34
6Z39168Kollerová RozálieAC Choceň1200:02:4481,89
7Z312169Šmolíková AdélaLitomyšl1200:02:4878,97
8Z315170Paťhová MalvínaAC Choceň1200:02:5176,79
9Z318171Hornyáková KarlaAC Choceň1100:02:5573,92
10Z320172Frimlová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:02:5871,73
11Z323173Snozyk BohdanaAC Choceň1100:03:1857,26
Starší žáci r. 2009-10 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41185Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:08104,00
2M42186Fajfr AlešŽamberk0900:03:09101,47
Starší žákyně r. 2009-10 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z48174Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:45104,00
2Z49175Holingerová AlžbětaK.O.B. Choceň0900:03:5199,77
3Z410176Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:03:5895,66
4Z411177Brychtová VeronikaTJ Jiskra Litomyšl1000:04:0193,32
5Z412178Macháčková KateřinaK.O.B. Choceň0900:04:5569,31
6Z413179Šípková TerezaAK Kostelec nad Orlicí1000:04:5867,97
Dorostenci r. 2007-08 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M53188Šimek VojtěchK.O.B. Choceň1000:12:14104,00
2M54189Matoušek AlexK.O.B. Choceň0900:12:3099,69
3M56197Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:13:1592,68
Dorostenky r. 2007-08 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51187Nimshausová HelenaK.O.B. Choceň0800:07:42104,00
Muži A 18-34 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Boháč BonifácPerňa System0100:49:31104,00
2MA374Chlupáč DominikKERTEAM9300:51:0497,87
3MA439Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:55:28104,00
4MA529Kubišta MichalLetohrad9000:56:0386,81
5MA115Filip OndřejChoceň9600:59:1180,48
6MA1478Čejka PavelOstrov9001:01:1176,44
7MA1877Kárský VojtěchLitomyšl9201:02:3973,48
8MA4218Borek FilipČeská Třebová9001:10:5356,85
9MA5766Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:17:3343,39
10MA588Hajn DanielChoceň9201:17:3943,18
Muži B 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB243Hübl RadekRunsport TEAM8800:50:22100,28
2MB681Petr JiříLezník8000:57:32104,00
3MB917Fliedr JiříF - Bike klub Sádek8000:58:2899,38
4MB1210Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová8700:59:5379,06
5MB1355Pátek MichalKOB Choceň8601:00:0978,53
6MB1626Bučko PetrVysoké Mýto8401:02:2891,43
7MB2534Paprčka PetrVysoké Mýto8701:05:3467,59
8MB303Fliger JiříVysoké Mýto8301:08:0581,66
9MB3924Hůlka RadekČeská Třebová8001:09:4278,85
10MB4079Řemínek MatějAC Choceň8601:10:1058,30
11MB4164Hojný MiroslavCC Choceň8001:10:1677,87
12MB4428Mořkovský OndřejVysoké Mýto8701:11:4455,13
13MB4916Bureš LukášChoceň8001:14:4770,02
14MB641Zítko PetrSportuj! DDM Choceň8201:20:2860,14
15MB6663Mikulecký DanielSDH Hemže8501:21:1935,78
16MB8353Ledvina MarekKRB Chrudim8202:41:513,00
Muži C 45-54 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC749Hejl RadekKrálíky7200:58:21104,00
2MC845Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:58:23100,52
3MC1082Uchytil MilanKPA Pardubice7400:58:59100,91
4MC1772Borovec AlexandrKOB Choceň7601:02:3391,28
5MC212Hakkel PavelVysoké Mýto7901:04:0488,64
6MC2233Bureš MartinČeská Třebová7401:04:1389,95
7MC2741Šraut BohumírVysoké Mýto7501:07:0383,46
8MC2962Doucha JiříHvězda Pardubice7101:08:0383,38
9MC3261Janespal MilanBěstovice7901:08:1581,37
10MC3354Číhař TomášChvojenec7001:08:1882,95
11MC3837Moravec MarianChoceň7101:09:3880,66
12MC5467Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:16:3968,64
13MC5570Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7001:16:4068,61
14MC6383Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:20:2162,30
15MC6923Němec RadekLitomyšl7701:22:3756,40
16MC7758Kokštejn PavelChoceň7701:35:5333,34
17MC786Sojma PetrChoceň7301:37:3132,88
Muži D 55-64 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1530Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6901:01:3195,57
2MD1968Hanuš Petr3D Fittness RT6401:03:39104,00
3MD2052Mařáček FrantišekZářecká Lhota6501:03:5190,57
4MD2376Scheuer JanŠanov6601:04:1489,92
5MD3444Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6401:08:2194,62
6MD3748Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6201:09:0292,54
7MD4380Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6901:11:1377,95
8MD5222Tomáš JosefTK Choceň6701:15:1271,12
9MD5627Soukup PavelDobroběh VM6701:16:4168,58
10MD659Vanický MilanChoceň6601:20:4361,67
11MD6765Myšák MilanJehnědí6601:21:4959,78
12MD6871Matějíček LubošHO Vrchoviny6201:22:2670,49
13MD7214Novák KarelSkimen6401:26:0464,78
14MD8238Krátký JosefHvězda Pardubice6502:08:233,00
Muži E 65 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3635Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:08:47104,00
2ME477Šolc VítězslavBKL Machov5701:13:2784,60
3ME5331Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5301:15:3492,14
4ME7121Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:24:5977,45
5ME7673Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:35:2761,23
6ME7946Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:38:3245,20
7ME8069Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:49:4927,47
Ženy A 18-34 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2475Brožová Aneta2B Winner9401:05:32104,00
2ZA4840Košťálková JulieKasper Swix Team9701:14:1488,72
3ZA6051Saurová SimonaLíšnice9901:18:1981,49
Ženy B 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB314Nimshausová HanaKOB Choceň8101:08:07104,00
2ZB4556Hozáková LeonaChoceň8101:12:5095,08
3ZB6111Kovářová MarieTJ Dlouhá Třebová8501:18:3785,59
4ZB6213Holingerová EvaKoldín – Rajec8001:19:5082,80
5ZB7020Bartoňová KláraSTG Choceň8301:23:5376,85
Ženy C 45-54 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2636Kozáková DenisaBK Náchod7901:05:46104,00
2ZC2825Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7601:07:3499,26
3ZC4660Janespalová PavlínaBěstovice7701:12:5890,05
4ZC5057Ondrová LadaChoceň7301:14:5486,11
5ZC5142Hájková LudmilaOB Česká Třebová7501:15:0785,78
6ZC5959Kysilková RomanaSebranice7501:17:4881,70
7ZC7347Janáčková KateřinaKRB Chrudim7501:28:0066,19
Ženy D 55 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3512Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:08:30104,00
2ZD7450Bašarinová MichaelaSTG Choceň6801:28:3672,66
3ZD7532Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6901:35:0962,09
4ZD8115Nechvílová MiroslavaChoceň6002:01:3022,63
Muži - 3 km (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MK1190Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:11:05-
2MK2191Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:11:17-
3MK5192Dvořák MiroslavBystré7500:12:39-
4MK7193Smola RobertVračovice8700:13:32-
5MK9194Holinger JiříKOB Choceň7700:15:13-
6MK10195Macháček LubomírOK Loko Pardubice7500:15:39-
7MK12196Urbánek MichalSTG Choceň8300:16:02-
Ženy - 3 km (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZK8198Boháčová JitkaAtletika Polička8200:14:33-
2ZK11199Brychtová VeronikaTJ Jiskra Litomyšl1000:16:00-
3ZK13200Gloserová PetraKOB Choceň8100:17:23-
4ZK14201Šípková LucieRychnov nad Kněžnou8200:17:27-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21100Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:30-
1C22110Řehák Jan-1900:00:35-
2D23101Horynová Anna-1800:00:35-
2C24111Hájek MartinČeská Třebová1800:00:36-
3C25112Hubáček ŠimonChoceň1900:00:38-
3D26102Staňková VeronikaHradec Králové1800:00:38-
4C27113Borek ŠimonČeská Třebová1900:00:39-
4D28103Smolová Natálie-1900:00:40-
5D29104Jankovská Viktorie-1800:00:41-
6D210105Krupičková ElenChoceň1900:00:42-
7D211106Staňková TerezaChoceň1900:00:44-
8D212107Křivohlávková Dominika-2000:00:45-
5C213114Dostál Mikoláš-2000:00:51-
6C214115Šiftař Vojtěch-2000:00:54-
7C215116Mládek Eduard-2000:00:57-
8C216117Horyna Adam-2000:01:01-
9D217108Borková AnežkaČeská Třebová2100:01:11-
10D218109Zítková IzabelaSportuj! DDM Choceň2100:01:51-
9C219118Zítko DavidSportuj! DDM Choceň2100:02:15-
10C220119Holinger Jakub-2100:02:45-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11137Dušánek DanielJiskra Ústí nad Orlicí1500:01:08104,00
1Z12120Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:01:09104,00
2M13138Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:1098,99
2Z14121Nováčková KateřinaAC Choceň1500:01:1297,65
3M15139Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:1393,49
3Z16122Teplá JustýnaSBR TRI Team Litomyšl1500:01:1593,74
4M16140Hájek AlešČeská Třebová1500:01:1589,55
5M18141Friml Adam-1500:01:1786,48
4Z19123Kubíčková TerezaSBR TRI Team Litomyšl1500:01:1888,38
6M19142Brom TomášTýn nad Vltavou1600:01:1885,06
5Z111124Řeháková KláraAC Choceň1500:01:1986,90
6Z112125Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:2184,01
7M113143Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:01:2279,08
7Z114126Houdková EmílieChoceň1600:01:2479,65
8M115144Dostál AdamChoceň1600:01:2771,65
9M116145Sloupenský FilipAC Choceň1600:01:3067,09
8Z117127Ondráčková AnnaSvatý Jiří1500:01:3169,55
10M117146Mimra TobiášKostelecká Lhota1700:01:3165,68
9Z119128Gregušová KláraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1600:01:3268,07
11M120147Štorek JanAC Choceň1600:01:3362,69
12M121148Šmidberský DavidAC Choceň1700:01:3362,68
10Z122129Šedová KarolínaAC Choceň1500:01:3366,59
11Z123130Hartmanová EliškaKlub Biatlonu Letohrad1700:01:3465,13
12Z124131Šiftařová AnnaSKIMEN1700:01:3563,74
13Z125132Telecká VeronikaSTG Svitavy1700:01:4056,45
14Z126133Čáslavková NatálieChoceň1700:01:4056,41
15Z127134Carvanová AlžbětaActivity Lanškroun1700:01:4155,04
16Z128135Tomanová EliškaNasavrky1700:01:4352,07
17Z129136Bartoňová KarolínaChoceň1600:02:0421,67
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31163Boháčová AdélaAtletika Polička1200:02:19104,00
2Z32164Letenská Lucie NelaZŠ Solnice1100:02:2498,37
3Z33165Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:02:3093,02
1Z24149Boháčová NelaAtletika Polička1400:02:37104,00
1M25157Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:02:37104,00
4Z36166Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:4084,79
5Z37167Dvořáková AnežkaLitomyšl1100:02:4283,34
2M28158Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:02:4498,17
6Z39168Kollerová RozálieAC Choceň1200:02:4481,89
2Z210150Adamská KláraJiskra Litomyšl1400:02:4795,60
3Z211151Kynštová AnnaAC Choceň1400:02:4893,98
7Z312169Šmolíková AdélaLitomyšl1200:02:4878,97
3M213159Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:02:4993,97
4Z214152Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:02:5191,04
8Z315170Paťhová MalvínaAC Choceň1200:02:5176,79
4M216160Sloupenský MichalAC Choceň1400:02:5489,76
5Z217153Fliedrová KarolínaF - Bike Klub Sádek1300:02:5588,49
9Z318171Hornyáková KarlaAC Choceň1100:02:5573,92
5M219161Hartman TomášBiatlon Letohrad1400:02:5688,53
10Z320172Frimlová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:02:5871,73
6Z221154Brychtová KristýnaTJ Jiskra Litomyšl1300:03:0085,28
7Z222155Bašková SáraActivity Lanškroun1300:03:1774,35
11Z323173Snozyk BohdanaAC Choceň1100:03:1857,26
8Z224156Kratochvílová LadaAC Choceň1300:03:2469,90
6M225162Staněk MikulášChoceň1400:04:1637,57
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41185Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:08104,00
2M42186Fajfr AlešŽamberk0900:03:09101,47
1M33180Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:22104,00
2M34181Kynšt VáclavAC Choceň1200:03:3297,04
3M35182Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:3793,54
4M36183Macháček VítSTG Choceň1200:03:4091,04
5M37184Teplý TobiášSBR TRI Team Litomyšl1200:03:4190,53
1Z48174Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:45104,00
2Z49175Holingerová AlžbětaK.O.B. Choceň0900:03:5199,77
3Z410176Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:03:5895,66
4Z411177Brychtová VeronikaTJ Jiskra Litomyšl1000:04:0193,32
5Z412178Macháčková KateřinaK.O.B. Choceň0900:04:5569,31
6Z413179Šípková TerezaAK Kostelec nad Orlicí1000:04:5867,97
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51187Nimshausová HelenaK.O.B. Choceň0800:07:42104,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MK1190Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:11:05-
2MK2191Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:11:17-
1M53188Šimek VojtěchK.O.B. Choceň1000:12:14104,00
2M54189Matoušek AlexK.O.B. Choceň0900:12:3099,69
3MK5192Dvořák MiroslavBystré7500:12:39-
3M56197Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:13:1592,68
4MK7193Smola RobertVračovice8700:13:32-
1ZK8198Boháčová JitkaAtletika Polička8200:14:33-
5MK9194Holinger JiříKOB Choceň7700:15:13-
6MK10195Macháček LubomírOK Loko Pardubice7500:15:39-
2ZK11199Brychtová VeronikaTJ Jiskra Litomyšl1000:16:00-
7MK12196Urbánek MichalSTG Choceň8300:16:02-
3ZK13200Gloserová PetraKOB Choceň8100:17:23-
4ZK14201Šípková LucieRychnov nad Kněžnou8200:17:27-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Boháč BonifácPerňa System0100:49:31104,00
1MB243Hübl RadekRunsport TEAM8800:50:22100,28
2MA374Chlupáč DominikKERTEAM9300:51:0497,87
3MA439Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:55:28104,00
4MA529Kubišta MichalLetohrad9000:56:0386,81
2MB681Petr JiříLezník8000:57:32104,00
1MC749Hejl RadekKrálíky7200:58:21104,00
2MC845Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:58:23100,52
3MB917Fliedr JiříF - Bike klub Sádek8000:58:2899,38
3MC1082Uchytil MilanKPA Pardubice7400:58:59100,91
5MA115Filip OndřejChoceň9600:59:1180,48
4MB1210Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová8700:59:5379,06
5MB1355Pátek MichalKOB Choceň8601:00:0978,53
6MA1478Čejka PavelOstrov9001:01:1176,44
1MD1530Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6901:01:3195,57
6MB1626Bučko PetrVysoké Mýto8401:02:2891,43
4MC1772Borovec AlexandrKOB Choceň7601:02:3391,28
7MA1877Kárský VojtěchLitomyšl9201:02:3973,48
2MD1968Hanuš Petr3D Fittness RT6401:03:39104,00
3MD2052Mařáček FrantišekZářecká Lhota6501:03:5190,57
5MC212Hakkel PavelVysoké Mýto7901:04:0488,64
6MC2233Bureš MartinČeská Třebová7401:04:1389,95
4MD2376Scheuer JanŠanov6601:04:1489,92
1ZA2475Brožová Aneta2B Winner9401:05:32104,00
7MB2534Paprčka PetrVysoké Mýto8701:05:3467,59
1ZC2636Kozáková DenisaBK Náchod7901:05:46104,00
7MC2741Šraut BohumírVysoké Mýto7501:07:0383,46
2ZC2825Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7601:07:3499,26
8MC2962Doucha JiříHvězda Pardubice7101:08:0383,38
8MB303Fliger JiříVysoké Mýto8301:08:0581,66
1ZB314Nimshausová HanaKOB Choceň8101:08:07104,00
9MC3261Janespal MilanBěstovice7901:08:1581,37
10MC3354Číhař TomášChvojenec7001:08:1882,95
5MD3444Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6401:08:2194,62
1ZD3512Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:08:30104,00
1ME3635Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:08:47104,00
6MD3748Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6201:09:0292,54
11MC3837Moravec MarianChoceň7101:09:3880,66
9MB3924Hůlka RadekČeská Třebová8001:09:4278,85
10MB4079Řemínek MatějAC Choceň8601:10:1058,30
11MB4164Hojný MiroslavCC Choceň8001:10:1677,87
8MA4218Borek FilipČeská Třebová9001:10:5356,85
7MD4380Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6901:11:1377,95
12MB4428Mořkovský OndřejVysoké Mýto8701:11:4455,13
2ZB4556Hozáková LeonaChoceň8101:12:5095,08
3ZC4660Janespalová PavlínaBěstovice7701:12:5890,05
2ME477Šolc VítězslavBKL Machov5701:13:2784,60
2ZA4840Košťálková JulieKasper Swix Team9701:14:1488,72
13MB4916Bureš LukášChoceň8001:14:4770,02
4ZC5057Ondrová LadaChoceň7301:14:5486,11
5ZC5142Hájková LudmilaOB Česká Třebová7501:15:0785,78
8MD5222Tomáš JosefTK Choceň6701:15:1271,12
3ME5331Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5301:15:3492,14
12MC5467Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:16:3968,64
13MC5570Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7001:16:4068,61
9MD5627Soukup PavelDobroběh VM6701:16:4168,58
9MA5766Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:17:3343,39
10MA588Hajn DanielChoceň9201:17:3943,18
6ZC5959Kysilková RomanaSebranice7501:17:4881,70
3ZA6051Saurová SimonaLíšnice9901:18:1981,49
3ZB6111Kovářová MarieTJ Dlouhá Třebová8501:18:3785,59
4ZB6213Holingerová EvaKoldín – Rajec8001:19:5082,80
14MC6383Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:20:2162,30
14MB641Zítko PetrSportuj! DDM Choceň8201:20:2860,14
10MD659Vanický MilanChoceň6601:20:4361,67
15MB6663Mikulecký DanielSDH Hemže8501:21:1935,78
11MD6765Myšák MilanJehnědí6601:21:4959,78
12MD6871Matějíček LubošHO Vrchoviny6201:22:2670,49
15MC6923Němec RadekLitomyšl7701:22:3756,40
5ZB7020Bartoňová KláraSTG Choceň8301:23:5376,85
4ME7121Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:24:5977,45
13MD7214Novák KarelSkimen6401:26:0464,78
7ZC7347Janáčková KateřinaKRB Chrudim7501:28:0066,19
2ZD7450Bašarinová MichaelaSTG Choceň6801:28:3672,66
3ZD7532Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6901:35:0962,09
5ME7673Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:35:2761,23
16MC7758Kokštejn PavelChoceň7701:35:5333,34
17MC786Sojma PetrChoceň7301:37:3132,88
6ME7946Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:38:3245,20
7ME8069Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:49:4927,47
4ZD8115Nechvílová MiroslavaChoceň6002:01:3022,63
14MD8238Krátký JosefHvězda Pardubice6502:08:233,00
16MB8353Ledvina MarekKRB Chrudim8202:41:513,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Boháč BonifácPerňa System0100:49:31104,00
2MB243Hübl RadekRunsport TEAM8800:50:22100,28
3MA374Chlupáč DominikKERTEAM9300:51:0497,87
4MA439Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:55:2887,98
5MA529Kubišta MichalLetohrad9000:56:0386,81
6MB681Petr JiříLezník8000:57:3283,81
7MC749Hejl RadekKrálíky7200:58:2182,16
8MC845Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:58:2382,09
9MB917Fliedr JiříF - Bike klub Sádek8000:58:2881,93
10MC1082Uchytil MilanKPA Pardubice7400:58:5980,88
11MA115Filip OndřejChoceň9600:59:1180,48
12MB1210Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová8700:59:5379,06
13MB1355Pátek MichalKOB Choceň8601:00:0978,53
14MA1478Čejka PavelOstrov9001:01:1176,44
15MD1530Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6901:01:3175,77
16MB1626Bučko PetrVysoké Mýto8401:02:2873,85
17MC1772Borovec AlexandrKOB Choceň7601:02:3373,68
18MA1877Kárský VojtěchLitomyšl9201:02:3973,48
19MD1968Hanuš Petr3D Fittness RT6401:03:3971,46
20MD2052Mařáček FrantišekZářecká Lhota6501:03:5171,05
21MC212Hakkel PavelVysoké Mýto7901:04:0470,62
22MC2233Bureš MartinČeská Třebová7401:04:1370,31
23MD2376Scheuer JanŠanov6601:04:1470,28
24MB2534Paprčka PetrVysoké Mýto8701:05:3467,59
25MC2741Šraut BohumírVysoké Mýto7501:07:0364,59
26MC2962Doucha JiříHvězda Pardubice7101:08:0362,57
27MB303Fliger JiříVysoké Mýto8301:08:0562,50
28MC3261Janespal MilanBěstovice7901:08:1562,17
29MC3354Číhař TomášChvojenec7001:08:1862,07
30MD3444Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6401:08:2161,97
31ME3635Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:08:4761,09
32MD3748Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6201:09:0260,59
33MC3837Moravec MarianChoceň7101:09:3859,37
34MB3924Hůlka RadekČeská Třebová8001:09:4259,24
35MB4079Řemínek MatějAC Choceň8601:10:1058,30
36MB4164Hojný MiroslavCC Choceň8001:10:1658,09
37MA4218Borek FilipČeská Třebová9001:10:5356,85
38MD4380Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6901:11:1356,18
39MB4428Mořkovský OndřejVysoké Mýto8701:11:4455,13
40ME477Šolc VítězslavBKL Machov5701:13:2751,67
41MB4916Bureš LukášChoceň8001:14:4748,97
42MD5222Tomáš JosefTK Choceň6701:15:1248,13
43ME5331Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5301:15:3447,39
44MC5467Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:16:3945,20
45MC5570Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7001:16:4045,17
46MD5627Soukup PavelDobroběh VM6701:16:4145,14
47MA5766Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:17:3343,39
48MA588Hajn DanielChoceň9201:17:3943,18
49MC6383Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:20:2137,73
50MB641Zítko PetrSportuj! DDM Choceň8201:20:2837,50
51MD659Vanický MilanChoceň6601:20:4336,99
52MB6663Mikulecký DanielSDH Hemže8501:21:1935,78
53MD6765Myšák MilanJehnědí6601:21:4934,77
54MD6871Matějíček LubošHO Vrchoviny6201:22:2633,52
55MC6923Němec RadekLitomyšl7701:22:3733,15
56ME7121Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:24:5928,37
57MD7214Novák KarelSkimen6401:26:0426,19
58ME7673Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:35:277,24
59MC7758Kokštejn PavelChoceň7701:35:536,36
60MC786Sojma PetrChoceň7301:37:313,06
61ME7946Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:38:323,00
62ME8069Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:49:493,00
63MD8238Krátký JosefHvězda Pardubice6502:08:233,00
64MB8353Ledvina MarekKRB Chrudim8202:41:513,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2475Brožová Aneta2B Winner9401:05:32104,00
2ZC2636Kozáková DenisaBK Náchod7901:05:46101,64
3ZC2825Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7601:07:3497,90
4ZB314Nimshausová HanaKOB Choceň8101:08:0796,06
5ZD3512Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:08:3095,47
6ZB4556Hozáková LeonaChoceň8101:12:5088,86
7ZC4660Janespalová PavlínaBěstovice7701:12:5888,66
8ZA4840Košťálková JulieKasper Swix Team9701:14:1486,72
9ZC5057Ondrová LadaChoceň7301:14:5485,71
10ZC5142Hájková LudmilaOB Česká Třebová7501:15:0785,38
11ZC5959Kysilková RomanaSebranice7501:17:4881,28
12ZA6051Saurová SimonaLíšnice9901:18:1980,49
13ZB6111Kovářová MarieTJ Dlouhá Třebová8501:18:3780,04
14ZB6213Holingerová EvaKoldín – Rajec8001:19:5078,18
15ZB7020Bartoňová KláraSTG Choceň8301:23:5372,00
16ZC7347Janáčková KateřinaKRB Chrudim7501:28:0065,72
17ZD7450Bašarinová MichaelaSTG Choceň6801:28:3664,80
18ZD7532Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6901:35:0954,81
19ZD8115Nechvílová MiroslavaChoceň6002:01:3014,60

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód