Ročník 2004
Název závodu | Účastníků | Hodnotilo | Organizace závodu |
Trasa závodu |
Značení závod |
Vyhlášení výsledků |
Zpracování výsledků |
Ceny vítězům |
Dojem ze závodu |
Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rohálovská desítka | 277 | 3 | 93% | 80% | 93% | 100% | 93% | 90% | 93% | 92% |
Modřický pohár | 207 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Pětka Obchodní akademie dráha Šumperk | 85 | 1 | 80% | 100% | 100% | - | 50% | - | 80% | 82% |
Běh výstavištěm Flory Olomouc | 85 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Českolipský maraton | 64 | 1 | 100% | 100% | 100% | - | 100% | - | 100% | 100% |
USIC 2004 Cross Country | 4 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Cena Nasavrk | 213 | 1 | 80% | 90% | 100% | 80% | 70% | 100% | 90% | 87% |
Kros Gymnázia | 5 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Bambasácká desítka | 61 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Golčův Jeníkov | 139 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Domažlice půlmaraton | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Jarní kros Písařova | 44 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Pardubická devítka | 74 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Dětřichovský memoriál Moravská Třebová | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Pardubice - Chrudim - Pardubice | 33 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Prague International Marathon | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Cressier - Chaumont | 63 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
27. Rütlischwur - Gedenklauf, Seelisberg | 32 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Běh městem Ústí nad Orlicí | 15 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Hronov | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Triatlon Pastviny | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
MS veteránů v běhu do vrchu - Itálie | 157 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Běh na Senovou | 18 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Kros Obchodní akademie v Šumperku | 19 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
O lukavický kahan | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Běchovice - Praha | 151 | 2 | 90% | 100% | 70% | 90% | 90% | 70% | 90% | 86% |
Cena Metuje | 18 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Velká cena Monaka | 167 | 1 | 20% | 100% | 40% | 70% | 90% | 100% | 40% | 66% |
Cross country - Pardubice | 22 | 2 | 20% | 80% | 80% | 20% | 20% | 90% | 70% | 54% |
Hronov - Náchod | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Týnišťská desítka | 108 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Letovice - Křetínka | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Silvestrovský běh Kostelec nad Orlicí | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Jméno | Team | Startů |
---|---|---|
Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 11 |
Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 10 |
Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 8 |
Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 8 |
Pechek František | Maratonstav Úpice | 8 |
Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 8 |
Kubrová Dagmar | Labe Triclub Hradec Králové | 7 |
Krumer Miroslav | Ostrov | 7 |
Vítek Miroslav | Sportdres Ústí nad Orlicí | 7 |
Vacková Hana | SK Hronov | 6 |
Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 6 |
Kolek Petr | ISCAREX Česká Třebová | 6 |
Čotov Ivan | Datalusk Jihlava | 6 |
Javůrek Jiří | Jiskra Horní Maršov | 6 |
Barbořák Bohuš | TJ Liga 100 Olomouc | 6 |
Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 6 |
Novotný Josef | Transporta Chrudim | 6 |
Siegel Josef | AC Choceň | 6 |
Hordějčuk Václav | ISCAREX Česká Třebová | 6 |
Klimešová Alena | Bukovice | 5 |
Tomíšek Jindřich | Orel Horní Moštěnice | 5 |
Fiala Jaroslav | Nový Věk Trusnov | 5 |
Gerych David | SSK Vítkovice | 5 |
Klimešová Jana | VSK Praha | 5 |
Tomšů Petr | Mlýn Janderov | 5 |
Málek Jiří | Salón Zdena | 5 |
Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 5 |
Lerch Vladislav | ŽST Olomouc | 5 |
Svoboda Mojmír | AFK Chrudim | 5 |
Soukup Jiří | TJ Liga 100 Hradec Králové | 5 |
Churáňová Radka | Single Team Praha | 4 |
Smola Jan | KRB Chrudim | 4 |
Doležal Stanislav | BK Pardubice | 4 |
Brožek Radmil | KRB Chrudim | 4 |
Šubert Petr | Labe Tri Club Hradec Králové | 4 |
Arbet Roman | JM Demolex Bardejov | 4 |
Petržílek Zdeněk | KRB Chrudim | 4 |
Klimeš Bedřich | Sokol Bukovice | 4 |
Černohousová Petra | SZŽ Šumperk | 4 |
Rašner Tomáš | Olomouc | 4 |
Šalplachta Jindřich | Fenix Jeseník | 4 |
Sedlák Jiří | Přelouč | 4 |
Jarkovský Oldřich | Jiskra Mostek | 4 |
Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 4 |
Burdychová Eva | SK Nové Město nad Metují | 4 |
Vlčovská Marta | AC Pardubice | 4 |
Pechová Pavlína | AUDACIA Olomouc | 4 |
Krajč Milan | LIAZ Jablonec | 4 |
Krejsa Václav | Bering Praha | 4 |
Kratochvíl Miloš | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 4 |
Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Ožana Václav | AO Nové Město na Moravě | 4 |
Kubr Václav | Labe Tri Club Hradec Králové | 4 |
Bielčik Jindřich | Lichkov | 4 |
Jirásko Dušan | Sokol Srch | 4 |
Čejka Bořivoj | JR Running Sport Nasavrky | 4 |
Hrubý Milan | ASK Blansko | 4 |
Dostál Jiří | Darek Přikryl | 4 |
Kubík Josef | SKI Ptačina Adamov | 4 |
Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Macek Jan | LOKO Zábřeh | 4 |
Kotouč Martin | Olympia Bruntál | 4 |
Krňávková Eva | Salón Zdena - Ruda nad Moravou | 4 |
Jirásko Lubomír | Sokol Srch | 4 |
Buchar Jan | KVG Fellbach Vrchlabí | 4 |
Pojda Zvonimír | Cyklo-Mipi-Pardubice | 4 |
Krátký František | Viking Králiky | 4 |
Kamínková Petra | AK Olomouc | 3 |
Licek Martin | Pardubice | 3 |
Švec Miroslav | Sokol Potštejn | 3 |
Krejčí Martin | TTC Olomouc | 3 |
Šrámek Jaromír | KVS Šumperk OB | 3 |
Dobšíček Pavel | SK Hronov | 3 |
Musil Jiří | MK Hlinsko | 3 |
Fousková Petra | AC Čáslav | 3 |
Pitter Vladimír | Cyklo-Mipi-Pardubice | 3 |
Herbst Manfred | Jesdrev | 3 |
Horák Pavel | AHA Vyškov | 3 |
Mochnacký Ján | JM Demolex Bardejov | 3 |
Jelínek Matěj | Hradec Králové | 3 |
Bříza Vladimír | KRB Chrudim | 3 |
Gebr Milan | Zábřeh | 3 |
Koštoval Jiří | Jeseník | 3 |
Schubertová Markéta | Olympia Bruntál | 3 |
Bláha Jan | Sokol České Budějovice | 3 |
Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 3 |
Ševčík Luděk | TURBO Chotěboř | 3 |
Kasal Zdeněk | Maratonklub Hlinsko | 3 |
Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 3 |
Čivrný Jiří | Semily | 3 |
Fišnar Jiří | Kouty | 3 |
Kozáková Denisa | SKP Nymburk | 3 |
Váňa Karel | AC Čáslav | 3 |
Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 3 |
Hajzler Jiří | AHA Vyškov | 3 |
Kochwasser František | Loko Zábřeh | 3 |
Pozler Tomáš | OMT Pardubice | 3 |
Petronyuk Viktor | TJ ČZU Praha | 3 |
Klement Petr | Pardubice | 3 |
Srovnal Otakar | Loko Zábřeh | 3 |
Novotná Eva | Letohrad | 3 |
Louda Petr | AC Turnov | 3 |
Vymazal Petr | AK ASICS Kroměříž | 3 |
Čivrný Jiří | Semily | 3 |
Jorová Ludmila | LK Lanškroun | 3 |
Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Kousal Oldřich | SK Přerov | 3 |
Krupička Miroslav | Sokol Výprachtice | 3 |
Fencl Petr | OK Lokomotiva Pardubice | 3 |
Brokeš Rostislav | Elektro-Rýznar Štíty | 3 |
Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 3 |
Zdeněk Bílý | MK Pardubice | 3 |
Serbessa Mulugeta | Olymp Praha | 3 |
Kolínek František | AK Perná | 3 |
Čížek František | TURBO Chotěboř | 3 |
Marek František | Červený Kostelec | 3 |
Březina Vojtěch | Severka Šumperk | 3 |
Pavlíková Vendula | AC Čáslav | 3 |
Klimeš Petr | Slavoj Stará Boleslav | 3 |
Schaffer Petr | Mlýn Janderov | 3 |
Šmíd Michal | Hvězda SKP Pardubice | 3 |
Farář Jaroslav | TJ Maratonstav Úpice | 3 |
Alexa Miroslav | KRB Chrudim | 3 |
Malatín Štefan | AAC Brno | 3 |
Bielčik Petr | Lichkov | 3 |
Řezáč Ivo | Chemopetrol Litvínov | 3 |
Cejnar Václav | SKP Hradec Králové | 3 |
Janků Ladislav | Sokol Bystročice | 3 |
Lohynský Jaroslav | Maratonstav Úpice | 2 |
Pikal Karel | SK Haná Olomouc | 2 |
Mališová Karla | USK Praha | 2 |
Hejl Jan | Šumperk | 2 |
Pospíchal Vladimír | Brno | 2 |
Meile Patrick | Giswil | 2 |
Krajtl Svatopluk | Pardubice | 2 |
Eliáš Petr | Hvězda SKP Pardubice | 2 |
Goldbach Václav | SK Týniště nad Orlicí | 2 |
Petříková Irena | UNI Brno ASC Bučovice | 2 |
Klášterecký Tomáš | OB Česká Třebová | 2 |
Zadák Karel | PINKY Veselka | 2 |
Bětík Miroslav | AK ASICS Kroměříž | 2 |
Jílek Roman | TJ Liga 100 Olomouc | 2 |
Pelouch Leoš | SK Chotěboř | 2 |
Farář Václav | OK Lokomotiva Pardubice | 2 |
Jantsch Vítězslav | LIAZ Jablonec | 2 |
Kukula Marcel | Víno Karabina | 2 |
Gassmann Daniela | Galgenen | 2 |
Pechková Jana | Maratonstav Úpice | 2 |
Vykydal Ivo | KRB Chrudim | 2 |
Melicherová Ludmila | JM Demolex Bardejov | 2 |
Tučný Jan | MK Pardubice | 2 |
Šindelář Martin | neregistrován | 2 |
Málek Jaroslav | Počátky | 2 |
Stillnerová Věra | JR Running Sport Nasavrky | 2 |
Šatopletová Linda | ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Filip Václav | AK ASICS Kroměříž | 2 |
Kvitová Renata | LIAZ Jablonec | 2 |
Stanka Petr | AK Kroměříž | 2 |
Dokoupil Vítězslav | KAS Olomouc | 2 |
Mikulka Josef | Šumperk | 2 |
Kreisinger Jan | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 2 |
Tománek Petr | AC Prostějov | 2 |
Hynštová Iveta | ZŠ LP MŠKOV | 2 |
Urban Rostislav | SKI Team Šumperk | 2 |
Kunc Josef | LRS Vyškov | 2 |
Lednická Zdenka | Liga 100 Zlín | 2 |
Vodička Jiří | Sokol Maleč | 2 |
Pecka Josef | Řečany | 2 |
Kašpar Zdeněk | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 2 |
Hájková Renata | Maratonstav Úpice | 2 |
Wastl Miroslav | AFK Chrudim | 2 |
Plch Alois | Plki Tým | 2 |
Čižmar Petr | SKP Nový Jičín | 2 |
Pour Ladislav | neregistrován | 2 |
Drozd Jiří | Pardubice | 2 |
Křížová Lucie | Olympia Bruntál | 2 |
Flídr Jan | MK Kladno | 2 |
Kánský Jaromír | KRB Chrudim | 2 |
Zatorska Izabela | CW-X Montrail Teaem-Wrocanka | 2 |
Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Firych Zdeněk | TURBO Chotěboř | 2 |
Smrčka Miloš | BK Říčany | 2 |
Polach Rostislav | SK DAMA Sport Šumperk | 2 |
Zikeš František | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 |
Minařík Petr | Jiskra Harrachov | 2 |
Krejčí Milan | Cafe Bajer Pardubice | 2 |
Bezdíčková Jana | TTT Rájec Jestřebí | 2 |
Martincová Ivana | Moravská Slávia Brno | 2 |
Rejl Jiří | Sokol Srch | 2 |
Kraus Václav | Cyklo Kraus | 2 |
Tichý František | Turbo Chotěboř | 2 |
Hůlka Radomír | AFK Chrudim | 2 |
Novotná Dagmar | TURBO Chotěboř | 2 |
Kukula Zdeněk | Víno Karabina | 2 |
Frabša Michal | TJ KOVO Praha | 2 |
Škrabánek Alois | Viva Zlín | 2 |
Vykydal Květoslav | TJ Šumperk | 2 |
Strejček Jan | AC Pardubice | 2 |
Doucha Jiří | Start Náchod | 2 |
Zapalač Martin | Fenix Jeseník | 2 |
Meduna Josef | Třemošnice | 2 |
Holubec Josef | Lokomotiva Trutnov | 2 |
Doleček František | Slavoj Stará Boleslav | 2 |
Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 2 |
Leheček Antonín | AVC Praha | 2 |
Kašpárek Pavel | Triatlon Sudoměř | 2 |
Andrle Josef | SK DAMA Sport Šumperk | 2 |
Novák Lubomír | Zarges Brno | 2 |
Večeřa Roman | Klub Biatlonu Prostějov | 2 |
Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 2 |
Pečenka Libor | KHB Radegast | 2 |
Dedek Aleš | AK ASICS Kroměříž | 2 |
Zvolánková Marie | Mlýn Janderov | 2 |
Pumprla Rostislav | SK Salith-Sumtex | 2 |
Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Hroch Stanislav | Elektro-Rýznar Štíty | 2 |
Řoutil Ladislav | Šternberské listy | 2 |
Krempaský Filip | AK Olomouc | 2 |
Scheiber Kaspar | SUI | 2 |
Smutný Radim | UNI Brno ASC Bučovice | 2 |
Maier Lukáš | Chrudim | 2 |
Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 2 |
Mazač Jaroslav | Maratonstav Úpice | 2 |
Dvořák Miroslav | Horka nad Moravou | 2 |
Bradáč Alois | Orel Žďár nad Sázavou | 2 |
Fritscher Adam | TJ Liga 100 Olomouc | 2 |
Šikel Karel | Lázně Libverda a.s. | 2 |
Černík Josef | Trnová | 2 |
Macháček Jiří | Víno Karabina | 2 |
Podešva Vladimír | Šumperk | 2 |
Hnilo Zdeněk | ATC Žďár nad Sázavou | 2 |
Babjak Orest | JM Demolex Bardejov | 2 |
Bělka Jaroslav | ČD Vyškov | 2 |
Krsek Jaroslav | CTC SMC FORT Ústí nad Orlicí | 2 |
Faschingbauer Pavel | USK Praha | 2 |
Paloncýová Maria | KVS Šumperk OB | 2 |
Ševčík Pavel | Horal Šumperk | 2 |
Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Haberland Jan | Sokol Brno | 2 |
Špacír Ladislav | Lokomotiva Břeclav | 2 |
Talaš Jaromír | S.K.D. Otrokovice | 2 |
Málek Michal | Sprint klub Čáslav | 2 |
Holý Josef | neregistrován | 2 |
Neradil Svatopluk | ŠELA SPORT Přerov | 2 |
Jančařík Petr | AAC Brno | 2 |
Vaněk Jaromír | TJ LIGA 100 Olomouc | 2 |
Brandýs Vlastimil | TJ LRS Vyškov | 2 |
Páriš Attila | KRB Chrudim | 2 |
Kadlecová Renata | Heřmanův Městec | 2 |
Šimek Štefan | Sokol Mořice | 2 |
Gočaltovský Ladislav | Rocktechnik Triatlon Hr | 2 |
Vostrý Miroslav | MK Žebrák | 2 |
Štefek Jaroslav | CS Maraton Team Žďár nad Sázavou | 2 |
Nejedlý Michal | TEPO Kladno | 2 |
Jenny Kurt | SUI | 2 |
Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Uchytil Milan | Hvězda Pardubice | 2 |
Gaman Jaroslav | AVANTI Havířov | 2 |
Losenický Jakub | AFK Chrudim | 2 |
Klučka Zdeněk | Šumperk | 2 |
Alexa Jiří | KRB Chrudim | 2 |
Král Libor | AZ Ekotherm Šumperk | 2 |
Tsametis Nikolaos | neregistrován | 2 |
Petronyukova Myroslava | AC Kovosrot Praha | 2 |
Smutný Zdeněk | ZŠ LP MŠKOV | 2 |
Havlík Miroslav | TTT Rájec Jestřebí | 2 |
Polachová Lenka | TJ LIGA 100 Olomouc | 2 |
Mazák Lukáš | Sokol Hrabenov | 2 |
Kovář Rostislav | ŽST Olomouc | 2 |
Světnický Alexandr | neregistrován | 2 |
Tonová Zdeňka | Salón Zdena | 2 |
Samek Bohuslav | SK Týniště nad Orlicí | 2 |
Krutílek Marek | TT Pardubice | 2 |
Hansgut Rudolf | Olomouc | 2 |
Husička Jiří | Olomouc | 2 |
Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 2 |
Tarant Ladislav | Líšnice | 2 |
Fišter Štefan | AC Čáslav | 2 |
Strachota Jaroslav | Severka Šumperk | 2 |
Neruda Miroslav | Chrudim | 2 |
Jančaříková Lenka | AAC Brno | 2 |
Paroulek Jaroslav | Poděbrady | 2 |
Libra Jiří | LBC Nové Město nad Metují | 2 |
Macura Jan | Horizont kola Novák | 2 |
Štefko Robert | AK Asics Kroměříž | 2 |
Holata Roman | Česká Skalice | 2 |
Krupička Robert | Sportdres Ústí nad Orlicí | 2 |
Brouček Libor | Slatiňany | 2 |
Dobrý Jaroslav | Liga 100 Olomouc | 2 |
Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 2 |
Rybišár Dan | TK Hlinsko | 2 |
Pachman Otakar | Sabzo Praha | 2 |
Pechek Petr | TJ Maratonstav Úpice | 2 |
Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Křenek Jan | Triangle Tri Team | 2 |
Tuček Josef | Depo Pardubice | 2 |
Janečková Anežka | AK Zlín | 2 |
Blahoušková Eva | Hyzl Team | 2 |
Kalousek Jan | SK Týniště nad Orlicí | 2 |
Sobotka Bohumil | Sokol Kolín | 2 |
Stewartová Miriam | Spartak Praha 4 | 2 |
Zitko Jiří | KRB Chrudim | 2 |
Domanský Ivo | AVC Praha | 2 |
Mocek Tomáš | AC Vysoké Mýto | 2 |
Kubeša Jiří | TAS Šternberk | 2 |
Kvita Josef | MK Kopřivnice | 2 |
Koukalová Alžběta | MS Brno | 2 |
Šulc Radek | TJ Milovice | 2 |
Hovorka Karel | TJ Petřiny Praha | 2 |
Šádek Robert | JM Demolex Bardejov | 2 |
Felklová Jarmila | Salón Zdena | 2 |
Jelínek Jaromír | Třemošnice | 2 |
Lech Jiří | PLKI Tým Brno | 2 |
Vodehnal Jan | Hvězda SKP Pardubice | 2 |
Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Tejchman Jakub | Fenix Ski team Jeseník | 2 |
Fabiánová Barbora | Sokol Srch | 2 |
Fleischman Jan | Sbor apošt. církve Záb. | 2 |
Osladil Miroslav | IRICO Olomouc | 2 |
Laitoch David | Osek nad Bečvou | 1 |
Gajdoš Jaroslav | AK Perná | 1 |
Vintr Luděk | ZŠ LP MŠKOV | 1 |
Pavlišta Vít | AFK Chrudim | 1 |
Camia Patricia | neregistrována | 1 |
Škapa Marek | X-AIR Ostrava | 1 |
Gromus Petr | AK Olomouc | 1 |
Vuillen Gildo | ITA | 1 |
Solnička Petr | Včelákov | 1 |
Zátopek Jiří | Kotouč Štramberk | 1 |
Konečný Petr | ARC Brno | 1 |
De Crignis Graziano | ITA | 1 |
Strachota Petr | Severka Šumperk | 1 |
Hons Václav | MK Kladno | 1 |
Adamík Jiří | Kuboj Šternberk | 1 |
Zouhar František | TJ AC Praha 1890 | 1 |
Pulkrábková Staňka | VK Kroměříž | 1 |
Dostál Pavel | DRACY Team Dřevohostice | 1 |
Svoboda Petr | MAX TRI Liberec | 1 |
Moras Danila | ITA | 1 |
Hroch Jiří | Hartl Chrudim | 1 |
Baroš Jiří | SKI Valašské Meziříčí | 1 |
Rosůlek Josef | SKP Atletik Nymburk | 1 |
Krejsa Vladimír | OB Chrast | 1 |
Trňáček Pavel | AK Zlín | 1 |
Nesvadba Jaroslav | Sokol Brno 2 | 1 |
Janda Jakub | neregistrován | 1 |
Blabolil Jiří | Golčův Jeníkov | 1 |
Schaffler Roswitha | GER | 1 |
Kubík Radek | Triatlon klub Brno | 1 |
Finster Jerzy | Polska | 1 |
Vaňek Petr | Olomouc | 1 |
Ondráček Tomáš | Axiom Orbit Žďár nad Sázavou | 1 |
Jiroušková Markéta | neregistrována | 1 |
Bratuša Lojzka | SLO | 1 |
Semrádová Eva | TJ Šumperk | 1 |
Veselý Petr | AK Kroměříž | 1 |
Pásler Jan | KRB Chrudim | 1 |
Kaláb Miloš | Triatlon Brno | 1 |
Bujnoch Oldřich | Hotel Zlatá štika Pardubice | 1 |
Simi Claudio | ITA | 1 |
Vozda Jiří | KVS Šumperk OB | 1 |
Chawawko Tomasz | GRYCZ Team | 1 |
Maddalena Alessia | TV Unterstrass | 1 |
Havlíček Zdeněk | Vrchlabí | 1 |
Pokorová Jaroslava | Sokol Opava | 1 |
Kolář Richard | VSK VUT Brno | 1 |
Dällenbach Chantal | Saillon | 1 |
Steinbacher Wisi | Wattwil | 1 |
Matula Petr | SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou | 1 |
Holec František | TIS Vilhelm F-M | 1 |
Zíka Jan | Baník Stříbro | 1 |
Procházka Josef | AC Česká Lípa | 1 |
Kováč Miroslav | Trenčín | 1 |
Minařík Martin | Skokani Olomouc | 1 |
Hrazděra Milan | ARC Brno | 1 |
Balda Jiří | TT Pardubice | 1 |
Rinka Erich | BK Kravaře | 1 |
Dvořáčková Dagmar | TK Brno | 1 |
Nejman Libor | AC Náchod | 1 |
Innocente Bruno | I-Borgosesia | 1 |
Šafář Radek | ASK Blansko | 1 |
Krupka Aleš | AC Česká Lípa | 1 |
Novotný Václav | AFK Chrudim | 1 |
Boudet Perre | AC Mende | 1 |
Sedláčková Blanka | Misextonka | 1 |
Kusenda Andrej | BK Lysá pod Makytou | 1 |
Frinta Vladimír | Luže | 1 |
Kabelka Jiří | SK Vinohrady | 1 |
Siegenthaler Sandra | Grenchen | 1 |
Lenča Jiří | KRB Jouda Team Koberovy | 1 |
Volavý Vladimír | Barnex Sport | 1 |
Katsiedl Michal | AC Praha 1890 | 1 |
Čerešňa Dušan | Krajné | 1 |
Slavík Jaroslav | neregistrován | 1 |
Macek Vojtěch | AK Kroměříž | 1 |
Hamr Jan | AK Bílina | 1 |
Wijnants Eddy | OSŽ - Belgie | 1 |
Plhal Petr | Šumperk | 1 |
Kociánová Jiřina | VSK VUT Brno | 1 |
Corelli Iolanda | ITA | 1 |
Martinak Zdenek | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 |
Hlavsa František | Cleaners Pohořelice | 1 |
Žemlička Vladimír | Sokol Nasavrky | 1 |
Praus Luděk | FK Bohutín | 1 |
Kotyza Aleš | UNI Brno ASC Bučovice | 1 |
Michalcová Dana | Zetor Brno | 1 |
Hošek Dušan | Velké Přílepy | 1 |
Reitmeir Helmut | GER | 1 |
Kraus Anni | GER | 1 |
Dúbravčík Zdeněk | AC Slovan Mariánské Lázně | 1 |
Thums Miroslav | Chomutov | 1 |
Hudec Milan | SKMP Hlinsko | 1 |
Běhal Jaromír | Sabzo Praha | 1 |
Rys Jaromír | BK ASICS Holešov | 1 |
Kroul Josef | Zábřeh n. M | 1 |
Uher Jiří | Pardubice | 1 |
Novák Pavel | Atletika Jihlava | 1 |
Bohdal Jaroslav | MK Kladno | 1 |
Šebek Jindřich | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 1 |
Vejdělek Petr | Dvůr Králové nad Labem | 1 |
Palaš Zdeněk | neregistrován | 1 |
Šesták Karel | Maratonstav Úpice | 1 |
Lanta Stanislav | Loko Hronov | 1 |
Vlasáková Romana | AC Česká Lípa | 1 |
Kasal Karel | TJ Liga 100 Praha | 1 |
Čech Petr | Zruč nad Sázavou | 1 |
Škrabal Ivan | Blansko | 1 |
Loubková Kateřina | AC Česká Lípa | 1 |
Guillot Isabelle | FRA | 1 |
Knapková Jana | AK Kroměříž | 1 |
Cipl František | BON BON Praha | 1 |
Soural Lukáš | UNI Brno ASC Bučovice | 1 |
Marčík Petr | ČEPS Brno | 1 |
Zejda Ivo | Moravská Slávia Brno | 1 |
Pospíšil David | neregistrován | 1 |
Kornia Pavel | BT Frenštát | 1 |
Destro Patrizia | ITA | 1 |
Straška Tomáš | BK Viktoria Horné Orešany | 1 |
Alexa Richard | E-Cottage CZ | 1 |
Raemy Cornelia | Gurmels | 1 |
Král Vlastimil | Hvězda SKP Pardubice | 1 |
Doucha Filip | Praha 11 | 1 |
Szász Petr | Ultrasport Sokolov | 1 |
Moulin Jean-Claude | AC Mende | 1 |
Hrozová Milena | Orel Vyškov | 1 |
Bartoš Dalibor | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 |
Rueda-Oppliger Fabiola | Corsier | 1 |
Krieg Petr | BMT Brno | 1 |
Epiney Sebastien | Haute-Nendaz | 1 |
Nosek Zdeněk | Slavoj Hloubětín | 1 |
Janečková Danka | JM Demolex Bardejov | 1 |
Blasinski Artur | Polska | 1 |
Schmid Daniel | LV Wettingen-Baden | 1 |
Fišer Milan | Sokol Kolín | 1 |
Vavák Michal | Sokol Kutná Hora | 1 |
Orth Ján | Zohor | 1 |
Joly Stephane | Les Breuleux | 1 |
Březina David | Šumperk | 1 |
Furger Michael | SSC Schattdorf | 1 |
Vích Šimon | AC Moravská Slávia Brno | 1 |
Pattis Rosa | ITA | 1 |
Kalousek Tomáš | AZ Ekotherm Šumperk | 1 |
Bydžovský Václav | AC Slovan Liberec | 1 |
Linhart Tomáš | PSK Olymp Praha | 1 |
Graf Ingrid | Biel | 1 |
Vrána Oldřich | neregistrován | 1 |
Chovanec Miroslav | ŽST Olomouc | 1 |
Šofr Zdeněk | Pardubice | 1 |
Havlis Václav | HZS Jindřichův Hradec | 1 |
Žanda Jan | SK Chotěboř | 1 |
Polášková Tereza | SKOB Zlín | 1 |
Kolmaš Oldřich | Olomouc | 1 |
David Ludvík | TJ Sokol Slavkov u Brna | 1 |
Mazura Tomáš | Infinity | 1 |
Holub Miroslav | Bukovice | 1 |
Abrahám Luděk | SK Hronov | 1 |
Zlámal Petr | Merel Team | 1 |
Prokůpek Luděk | TJ Doksy | 1 |
Kováříková Pavla | Barnex Sport Brno | 1 |
Dominik Oldřich | Loko Olomouc | 1 |
Švihel Miroslav | BS Sloupné | 1 |
Hřích Jan | ASK ELNA Počerady | 1 |
Bareš Jiří | BK Bambas | 1 |
Rod Vladimír | Lokomotiva Ostrava | 1 |
Krejsa Jan | OB Chrast | 1 |
Dziuba Bogdan | JM Demolex Bardejov | 1 |
Torresani Franco | ITA | 1 |
Němeček Jiří | TJ Liga 100 Olomouc | 1 |
Jána Miroslav | Atletika Polička | 1 |
Bieri Görel | Pfaffeien | 1 |
Kubíček Pavel | Žďár nad Sázavou | 1 |
Vala Václav | Jiskra Havlíčkův Brod | 1 |
Ofroň Stanislav | AO Dačice | 1 |
Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Brancaleone Evelina | ITA | 1 |
Seitl Otto | MK SEITL Ostrava | 1 |
Pánek Pavel | ESO Novotný Jindřichův Hradec | 1 |
Kadlec Jaroslav | Labe Tri Club Hradec Králové | 1 |
Bucher Renata | TV Inwil | 1 |
Šildová Ilona | Prusinovice | 1 |
Leszkow Petr | MK Hlinsko | 1 |
Glanc Petr | Brno | 1 |
Vondruška Zbyněk | V+P Chropyně | 1 |
Pesando Severina | ITA | 1 |
Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 1 |
Smejkal Libor | neregistrován | 1 |
Macho Aleš | Univerzita Brno | 1 |
Hanyš Zbyněk | AC Turnov | 1 |
Zábranský Ladislav | AC Slovan Liberec | 1 |
Poklopová Ivana | UP OB Olomouc | 1 |
Kohlíček Josef | Olymp Praha | 1 |
Cristiano Francesco | Le Sentier | 1 |
Matěcha Miroslav | TJ Hvězda Trnovany | 1 |
Hofman Oldřich | TC Dobruška | 1 |
Zicháček Michal | BIATLON Bystřice pod Hostýnem | 1 |
Přívětivý Jiří | Branky | 1 |
Kouřil Jan | neregistrován | 1 |
Sumerling Marek | Sport Team PH Nová Lesná | 1 |
Hovorková Milena | TJ Petřiny Praha | 1 |
Bahr Hans-Joachim | TSV Galgenen | 1 |
Ricci Adelmo | ITA | 1 |
Durďák Luděk | AK Hodonín | 1 |
Navrátil Ladislav | Šumperk | 1 |
Beran Marcel | AK Škoda Plzeň | 1 |
Sadílek Martin | SK Zlín | 1 |
Feňa František | AVC Praha | 1 |
Novotný František | Třemošnice | 1 |
Borek Aleš | UNI Brno ASC Bučovice | 1 |
Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 1 |
Franta Jaroslav | Prdlavka Modřice | 1 |
Vepřek Radomír | AZ Ekotherm Šumperk | 1 |
Šibravová Lenka | Olymp Praha | 1 |
Cejzlar Roman | Maratonstav Úpice | 1 |
Skyva Petr | SKI OB Šternberk | 1 |
Lupač František | KRB Chrudim | 1 |
Knotek Ilja | Knotek team | 1 |
Šplíchal Jan | TJ Starkoč | 1 |
Mareš Libor | SK Vyhlídka Šternberk | 1 |
Hesketh Anthony | ENG | 1 |
Zeman Radek | neregistrován | 1 |
Dlabaja Štěpán | Mapník Team | 1 |
Strübin Andrea | Maisprach | 1 |
Mervart Václav | Dobruška | 1 |
Horný Pavel | Přerov | 1 |
Anderegg Albert | Innertkirchen | 1 |
Krátký Josef | KPBKÚ Mělník | 1 |
Tenora Jakub | Království krále Androla | 1 |
Mrozinski Boleslaw | TSR Sila Ustron/POL | 1 |
Hruša Zdeněk | Jerčany | 1 |
Becconsall Sue | ENG | 1 |
Růžička Karel | Česká Ves | 1 |
Faccioli Genzianella | ITA | 1 |
Tyleček Pavel | Jundrov | 1 |
Novák Karel | ORELSKÁ JEDNOTA Byst | 1 |
Janouchová Veronika | SŠK Újezd nad Lesy | 1 |
Bluszcz Stefan | Swierklany | 1 |
Kučera Radek | Slavoj Pacov | 1 |
Veber Tomáš | AC Domažlice | 1 |
Oulická Dominika | Sokol České Budějovice | 1 |
Juračková Jana | OK Lokomotiva Pardubice | 1 |
Lajčík Alois | AK Olomouc | 1 |
Gajic Vukasin | Eggenwill | 1 |
Pazdera Lukáš | PSK Olymp Praha | 1 |
Čapský František | Pardubice | 1 |
Škarecký Robert | UNI Brno ASC Bučovice | 1 |
Lokšan Jiří | USK VŠEM Ústí nad Labem | 1 |
Groš Štefan | Foto Morava | 1 |
Vybíral František | neregistrován | 1 |
Pilař Tomáš | AC Spartak Slatiňany | 1 |
Chytil David | Gymnázium Šumperk | 1 |
Souček Milan | SKP České Budějovice | 1 |
Malkowski Pavel | POL | 1 |
Hejtmánek Jan | Slavoj Břevnov | 1 |
Pospíchal Vladimír | Brno | 1 |
Kopáč David | neregistrován | 1 |
De Finis Luigina | ITA | 1 |
Štrajt Jiří | Alupo Blansko | 1 |
Meixner Miloslav | SK Vyhlídka Šternberk | 1 |
Honzíček Luboš | KRB Chrudim | 1 |
Albrecht Václav | SK ČNB Praha | 1 |
Zrno Vladimír | Strojírny Pacov | 1 |
Pumprla libor | TJ Prusinovice | 1 |
Dostálek Luboš | Nasavrky | 1 |
Svoboda Šimon | Schmier klub Nové Město na Moravě | 1 |
Morero Zelio | ITA | 1 |
Hroch Michal | Ledeč nad Sázavou | 1 |
Barták Radim | Merel Team | 1 |
Roubalík Radovan | FORTEX Moravský Beroun | 1 |
Kremláček Michael | USMC | 1 |
Elis Miloš | SK Vrané n./V. | 1 |
Trontelj Silva | neregistrována | 1 |
Nétek Rostislav | Šumperk | 1 |
Janda Martin | KOB Dobruška | 1 |
Schaller Armin | Neuchâtel | 1 |
Kubínek František | Orel Blažovice | 1 |
Vanický Jaroslav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 |
Ondrák Bohumír | SK Nové Město na Moravě | 1 |
Jöhl Toni | Amden | 1 |
Brázdilová Olga | neregistrována | 1 |
Šenkýř Daniel | Hlinsko pod Hostýnem | 1 |
Vetsch Christian | Abtwil | 1 |
Pátek Jan | Merel Team | 1 |
Kálal Marek | neregistrován | 1 |
Bulena Jaroslav | Maratonklub Hlinsko | 1 |
Simon Alexandr | DS Žilina | 1 |
Lichtenberg Petr | Kaiser Data Chrudim | 1 |
Goldschmidt Roman | AC Moravský Krumlov | 1 |
Vozňák Josef | Liga 100 Olomouc | 1 |
Petronjuk Alex | AC Kovošrot | 1 |
Kleinová Mária | Turistika Prievidza | 1 |
Chmelíček Pavel | ŽST Olomouc | 1 |
Mahovský František | AC Moravská Slávia Brno | 1 |
Havlík Jiří | SK Jestřebí | 1 |
Záhorec František | OB Chrast | 1 |
Kolařík Alois | MK Kopřivnice | 1 |
Damborský Libor | VK Kroměříž | 1 |
Šteinc Ludvík | SC Control Vrchlabí | 1 |
Matulová Jana | Brno | 1 |
Holec Pavel | X-AIR Ostrava | 1 |
Procházková Daniela | Fenix ski team Jeseník | 1 |
Kovács Krisztian | HUN | 1 |
Doležal Stanislav | TJ JE Dukovany | 1 |
Švecová Iva | OB Chrast | 1 |
Hrček Petr | Brandýs nad Labem | 1 |
Balsinski Artur | Polska | 1 |
Ripamonti Angelo | ITA | 1 |
Dvořák Jan | Moravská Slávia Brno | 1 |
Němec Jan | TJ Sokol Osík | 1 |
Jakeš Josef | SK OB Týniště nad Orlicí | 1 |
Krupka Milan | Slovan Jiřetín pod Jedlovou | 1 |
Fichtner Rudolf | TJ Doksy | 1 |
Nožka Jiří | Barnex Sport | 1 |
Jirásek Jakub | VŠB Ostrava | 1 |
Bougon Didier | FRA | 1 |
Kuzdra Dariusz | POL | 1 |
Frintová Vendula | PSK Olymp Praha | 1 |
Kadavý Jan | Jablonec nad Nisou | 1 |
Brožík Jiří | AK Hodonín | 1 |
Siftar Jozica | SLO | 1 |
Lepičová Petra | TJ Slavoj Pacov | 1 |
Gex - Fabry Alexis | Collombey | 1 |
Volery Georges | Emmenbrücke | 1 |
Peprla Jaroslav | neregistrován | 1 |
Cericola Michele | ITA | 1 |
Slavíková Hana | AC Nový Jičín | 1 |
Mach Václav | TJ Maratonstav Úpice | 1 |
Hána Květoslav | OU Svatobořice | 1 |
Winkler Luise | GER | 1 |
Pochobradský Pavel | Nová Včelnice | 1 |
Kocman Tomáš | AUDACIA Olomouc | 1 |
Costa Giorgio | ITA | 1 |
Srovnal Otakar | Loko Zábřeh | 1 |
Hlusička Josef | TJ Liga 100 Praha | 1 |
Prčík Antonín | Dolní Bojanovice | 1 |
Kouba Adam | AK Most | 1 |
Dobšík Jiří | neregistrován | 1 |
Suchánek Oto | Sokol Syrovice | 1 |
Michna Pavel | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 |
Hosp Franz | ITA | 1 |
Armitage Sonia | SCO | 1 |
Dudlák Roman | BIATLON Bystřice pod Hostýnem | 1 |
Myška Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Bejdák Silvestr | Brusné | 1 |
Ryska Pavel | Žatecká prádelna | 1 |
Kroutilík Radim | LRS Vyškov | 1 |
Farkač Jiří | Shakals Brno | 1 |
Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 1 |
Bohm Zdeněk | Liberec | 1 |
Šebek Michal | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 1 |
Velcl Ivo | TJ Moravan Kostelec | 1 |
Páleníček Luděk | PODPAPUČ Team | 1 |
Larder Sally | ITA | 1 |
Gatial Milan | JTM - GA Šternberk | 1 |
Vlček Jiří | neregistrován | 1 |
Pechová Hana | ARC Brno | 1 |
Louda Miloš | Sokol Loučeň | 1 |
Haab-Herger Silvia | Oberarth | 1 |
Plachý Lubomír | UNI Brno ASC Bučovice | 1 |
Knebl Vladislav | Toma Otrokovice | 1 |
Šourek Stanislav | AC Slovan Liberec | 1 |
Marcoz Leandro | ITA | 1 |
Herda Ondřej | Sokol České Budějovice | 1 |
Zelený Tomáš | AK Sokolov | 1 |
Pospíšil Miroslav | Prostějov | 1 |
Korytár Ján | AC Falcon Rokycany | 1 |
Dibelka Jaroslav | Habry | 1 |
Meloun Karel | Chrudim | 1 |
Horák Pavel | Barnex spol. Brno | 1 |
Allasia Cinzia | ITA | 1 |
Raemy Hugo | Pfaffeien | 1 |
Králík Eduard | Kyjov | 1 |
Szvyka Beata | Polsko | 1 |
Možný Radek | neregistrován | 1 |
Hrubý Jan | ASK Blansko | 1 |
Basseto Nello | ITA | 1 |
Runnger Albert | ITA | 1 |
Křivánková Petra | Ostrovačice | 1 |
Ertl Jiří | Horokolo Jundrov | 1 |
Tůma Jiří | RC Vlašim | 1 |
Notz-Umberg Vera | Kerzers | 1 |
Janek Miroslav | SK Hranice | 1 |
Blažková Lenka | KRB Chrudim | 1 |
Schmittner Gerlinde | GER | 1 |
Kučera Jaromír | SKP Holešov | 1 |
Vávra Jaroslav | OK Lokomotiva Pardubice | 1 |
Orth Milan | TJ Zohor | 1 |
Jorio Myriam | Yens | 1 |
Březina Jiří | SK Přerov | 1 |
Furrer Serge | Bevaix | 1 |
Vilček Rudolf | Olympo Team Brno | 1 |
Kalovská Lenka | AAC Brno | 1 |
Čábelková Jana | ACP Junior Brno | 1 |
Šindelář Miroslav | Pardubice | 1 |
Linhartová Simona | MK Pardubice | 1 |
Grant Bernard | ENG | 1 |
Vránová Tereza | ASK Blansko | 1 |
Pfister Urs | Burgdorf | 1 |
Klimeš Jan | Náchod | 1 |
Chramosta Jaroslav | AC Česká Lípa | 1 |
Sojka Miroslav | LOKO Trutnov | 1 |
Hedvábný Robert | Sokol Bránice | 1 |
Porde Josef | Sokol Roudnice nad Labem | 1 |
Komárek Jaromír | KVS Šumperk OB | 1 |
David Pavel | Jaroměř | 1 |
Stlberský Petr | Blansko | 1 |
Ackermann Louis | Vessy | 1 |
Žlutíř Martin | Šternberk | 1 |
Pros Pavel | KRB Chrudim | 1 |
Donadoni Livio | ITA | 1 |
Švihel Miroslav | BS Slopné | 1 |
Mocker František | ASK Děčín | 1 |
Hřích Václav | ASK ELNA Počerady | 1 |
Bareš Josef | BK Bambas | 1 |
Rojůlek Josef | SKP Nymburk | 1 |
Krejsa Martin | OB Chrast | 1 |
Ebiner Matt | USA | 1 |
Touška Igor | AC Moravská Slávia Brno | 1 |
Němeček Jiří | AHA Vyškov | 1 |
Janáček Adam | Peliš Team Brno | 1 |
Bígl Jaroslav | TJ Doksy | 1 |
Šatrová Dana | Sokol České Budějovice | 1 |
Kubíček Petr | Labe Tri Club Hradec Králové | 1 |
Filipec Petr | Boya Team Frenštát | 1 |
Ogilvie Trevor | NZL | 1 |
Brandejský Tomáš | KVS Šumperk OB | 1 |
Sekyrová Ivana | AC Sparta Praha | 1 |
Lacher Franz | Dietikon | 1 |
Panzera Louis | AC Mende | 1 |
Kadlec Luděk | SLATINA Brno | 1 |
Budík Karel | TJ Zlín | 1 |
Šimek Daniel | Letohrad | 1 |
Lev Petr | UNI Brno ASC Bučovice | 1 |
Glovčíková Marie | SBK Kyjov | 1 |
Vorel Milan | Slatiňany | 1 |
Peška Antonín | Sokol Holešov | 1 |
Kidora Jan | AK Bílina | 1 |
Černý Milan | AC Choceň | 1 |
Smetana Josef | AC Třešť | 1 |
Machová Zuzana | UNI Brno ASC Bučovice | 1 |
Hanžl Tomáš | Brno | 1 |
Zachariáš Zdeněk | Brno | 1 |
Pokorná Věnceslava | AC Kovošrot | 1 |
Kohoutek Libor | ASC Bučovice | 1 |
Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 1 |
Šťavík Josef | Slovan Hodonín | 1 |
Matiášek Petr | AVC Praha | 1 |
Holá Jaroslava | ZZ Balková | 1 |
Zídek František | Spartak Pelhřimov | 1 |
Procházka Jan | BAB Chrudim | 1 |
Kouřil Karel | AC Vysoké Mýto | 1 |
Sumerling Štefan | Sport Team Nová Lesná | 1 |
Milan Claudio | ITA | 1 |
Hrabec Bohumil | VK Kroměříž | 1 |
Baillon Chantal | FRA | 1 |
Ridley Susan | SCO | 1 |
Krejcar Petr | TJ Maratonstav Úpice | 1 |
Durgnat Yvette | Chernex | 1 |
Tománková Pavla | Atletika Polička | 1 |
Neill David | Staffordshire Moorlands AC | 1 |
Hynštová Marie | ZŠ LP MŠKOV | 1 |
Berky Jiří | Havlíčkův Brod | 1 |
Krunka Kamil | SK Nové Město n. Metují | 1 |
Fencíková Vladislava | TURBO Chotěboř | 1 |
Urbánek Jaroslav | AC Moravská Slávia Brno | 1 |
Novotný Jiří | TURBO Chotěboř | 1 |
Borschel Thomas | USA | 1 |
Sedláček Matěj | AKOL | 1 |
Kuncová Barbora | AC Slovan Liberec | 1 |
Frei Martin | AC Domažlice | 1 |
Versino Luigina | ITa | 1 |
Brokeš Martin | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 1 |
Sichálková Tamara | neregistrována | 1 |
Gebrová Zuzana | Zábřeh | 1 |
Vodička Oldřich | PIM RC | 1 |
Pecková Květoslava | Lovochemie Lovosice | 1 |
Celba Petr | Peliš Team Brno | 1 |
Šlajs Tomáš | CC Choceň | 1 |
Luža Ivan | Vysoké Mýto | 1 |
Weinlich Maxmilián | Víno Karabina | 1 |
Plešinger Stanislav | Sokol Kolín | 1 |
Čokrtová Eva | TJ Slavoj Český Brod | 1 |
Sponar Jan | Tesla Brno | 1 |
Marešová Michaela | OK Lokomotiva Pardubice | 1 |
Heyn Ina | GER | 1 |
Zeman Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 |
Kotas Mojmír | neregistrován | 1 |
Dlabaja Tomáš | Mapník Team | 1 |
Stuna Josef | Chotěboř | 1 |
Mesiariková Vanda | BK Lysá pod Makytou | 1 |
Horný Petr | Hvězda Pardubice | 1 |
Rataj Stanislav | Sokol Sedlec-Prčice | 1 |
Kratochvíl Martin | AC Čáslav | 1 |
Drozd Lukáš | DIDI Team Jeseník | 1 |
Teplíček Libor | Olomouc | 1 |
Mrštíková Květa | OK Lokomotiva Pardubice | 1 |
Hubáček Josef | Slovan Luhačovice | 1 |
Beck Katrin | Münchringen | 1 |
Růžička Luboš | Spartak Slatiňany | 1 |
Krňanský Karel | neregistrován | 1 |
Fairfax Louise | AUS | 1 |
Typlová Hana | VK Kroměříž | 1 |
Janovský Jiří | SK Třemošnice | 1 |
Bogdał Paweł | ULKS Czarna Góra | 1 |
Schüepp Monika | Unterlunkhofen | 1 |
Kuchárik Ján | OSŽ - Slovensko | 1 |
Fojtíček Karel | DRÁSAL Team Holešov | 1 |
Juračková Kateřina | OK Lokomotiva Pardubice | 1 |
Lajet Petr | Sokol České Budějovice | 1 |
Galcanová Simona | CZE | 1 |
Vlach Jaromír | OK 99 Hradec Králové | 1 |
Kanta Vendelín | Choceň | 1 |
Čápský František | MK Pardubice | 1 |
Škňouřil Karel | BK Hodonín | 1 |
Lomoz Jan | AFK Chrudim | 1 |
Gross Luděk | FC Kuchařovice | 1 |
Vychodil Lojza | Šternberk | 1 |
Pilařová Gabriela | SŠK Újezd nad Lesy | 1 |
Klímová Ivana | Schmier klub Nové Město na Moravě | 1 |
Cibulka Pavel | ŠO Moravská Slavia Brno | 1 |
Soukhova Vera | AC Mende | 1 |
Maloch Aleš | Sokol Srch | 1 |
Hejtmánek Miloš | HAS Bike Šumperk | 1 |
Žavoronok Igor | BLR | 1 |
Pospíchal Zbyněk | Brno | 1 |
Kopecký Zdeněk | Budvar České Budějovice | 1 |
Straka Josef | Šumperk | 1 |
Mejzlík Petr | TJ JE Dukovany | 1 |
Alexa Jaroslav | E-Cottage CZ | 1 |
Dostálík Václav | AK Olomouc | 1 |
Svoboda Zdeněk | Jeseník | 1 |
Moroni Rosanna | ITA | 1 |
Bartal Lubomír | BK Hodonín | 1 |
Elischer Ivan | Havířov | 1 |
Truong Perrine | Motirs | 1 |
Neumann Adam | Pampeliška | 1 |
Janeček Zdeněk | Slavoj Čáslav | 1 |
Bláha Kamil | Staré Čivice | 1 |
Kubišta Petr | Zličín | 1 |
Fischer Anne | GER | 1 |
Varmuža Vladimír | BK Hodonín | 1 |
Ondrášek Milan | Libina | 1 |
Jokl Tomáš | Šumperk | 1 |
Břeň Martin | Veverka Team | 1 |
Senn Paul | LG Glarus | 1 |
Vévoda Ivan | SK Švábenice | 1 |
Pátek Pavel | Merel Team | 1 |
Kalandra Stanislav | TJ Svitavy | 1 |
Linhart Miloš | AC Náchod | 1 |
Gončár Jiří | Brno | 1 |
Vrábelová Kateřina | Plki Tým Brno | 1 |
Chmelík Josef | SK Polička | 1 |
Havlík Ladislav | SKMP Hlinsko | 1 |
Polách Zdeněk | BT Frenštát | 1 |
Daněk Ivo | Uherské Hradiště | 1 |
Steiner Tomáš | ZŠ LP MŠKOV | 1 |
Holeček Stanislav | Barnex Sport | 1 |
Zipperle Marlene | ITA | 1 |
Profous Petr | USC Static | 1 |
Kovář Roman | TJ Granitol Moravský Beroun | 1 |
Doležalová Monika | Tepo Kladno | 1 |
Švecová Tereza | Sokol Potštejn | 1 |
Mindžák Andrej | Liberec | 1 |
Hrdina Vilém | HO Banka Praha | 1 |
Banasiak Alicja-Maria | TKKF Beskidek Bielsko-Biała | 1 |
Riva Elena | ITA | 1 |
Krejčí Miroslav | Brno | 1 |
Tonietti Franca | ITA | 1 |
Němec Leoš | Sokol Boskovice | 1 |
Jakeš Ondřej | SK OB Týniště nad Orlicí | 1 |
Bichler Ludwig | GER | 1 |
Salvet Martin | Raketa Praha | 1 |
Krupka Peter | Zarges Brno | 1 |
Fidler Jan | Start Brno | 1 |
Václavková Andrea | AHA Vyškov | 1 |
Nýdrle Zbyněk | Jiskra Vratislavice | 1 |
Jirásek Vladimír | Brno | 1 |
Sedlinský Jan | Sokol Brno 2 | 1 |
Kvapilová Jitka | TJ Jiskra Otrokovice | 1 |
Kadavý Martin | ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Brynda Petr | PSK Olymp Praha | 1 |
Giribon Emilio | ITA | 1 |
Volf Jiří | SPV Sigma Hranice | 1 |
Pernstich Hildegard | ITA | 1 |
Keller Antonín | AK ASICS Kroměříž | 1 |
Slepička Pavel | MK Žebrák | 1 |
Hanáková Miroslava | Sokol Bučovice | 1 |
Wojcyk Rafat | Polska | 1 |
Kocmen Luigi | Notormotor | 1 |
Martínek Filip | AC Praha 1890 | 1 |
Ženčák Miroslav | Sokol Tovačov | 1 |
Přibyl Bronislav | SKOB Zlín | 1 |
Koudela Radim | TJ Záhorovice | 1 |
Dodds Wendy | ENG | 1 |
Suchý Bronislav | Holice | 1 |
Mička Miroslav | Nový Jičín | 1 |
Hotař Pavel | Datalusk Jihlava | 1 |
Renggli Franz | Mauren | 1 |
Krauter Ute | GER | 1 |
Dudycz Radoslaw | POL | 1 |
Tichý Pavel | AC Náchod | 1 |
Nádeníčková Michaela | AAC Brno | 1 |
Hůrková Dagmar | Ultrasport Sokolov | 1 |
Rýzner Jan | Přelouč | 1 |
Ulma Tomáš | Satalice | 1 |
Bohuněk Zdeněk | 05 OAVI Košice | 1 |
Šebelka Jan | AC Slovan Liberec | 1 |
Kulich Jaroslav | Pardubice | 1 |
Frank Pavel | Sokol Holubice | 1 |
Velička Zdeněk | SAK Ložiska Karviná | 1 |
Lavelli Rino | ITA | 1 |
Gatti Isabella | ITA | 1 |
Kaše Jaroslav | Barnex Sport | 1 |
Skřivánek Dalibor | TUTA | 1 |
Plakanec Juraj | Dianetické centrum Brno | 1 |
Knechtl Miroslav | STS Chvojkovice Brod | 1 |
Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Herger Bruno | VMC Spiringen | 1 |
Zelinka Miloslav | Sabzo Praha | 1 |
Pospíšil Vojtěch | TJ Železárny Prostějov | 1 |
Kos Ladislav | Slavia Praha | 1 |
Didero Paola | ITA | 1 |
Strnad Bohumil | AC Čáslav | 1 |
Menarry Alexander | ENG | 1 |
Horák Václav | Lipčany | 1 |
Amarell Ludwig | GER | 1 |
Rafaj Jaromír | FLEXIKO Zlín | 1 |
Krampla Tomáš | TTC Olomouc | 1 |
Dragoun Marek | Zruč nad Sázavou | 1 |
Mráček Michal | Otrokovice | 1 |
Hrubý Josef | Lhota Rapotína | 1 |
Batěk Josef | TJ LIGA 100 Olomouc | 1 |
Runnger Gertraud | ITA | 1 |
Křivohlávek Pavel | Nový Malín | 1 |
Evans Dic | WAL | 1 |
Tůmová Eva | TJ Maratonstav Úpice | 1 |
Novák Jan | PSK Olymp Praha | 1 |
Janeš Jaromír | Cyklo-Mipi-Pardubice | 1 |
Blažo Daniel | BK Viktoria Horné Orešany | 1 |
Schmuck Helmut | AUT | 1 |
Kučera Luboš | Liga 2000 | 1 |
Fišnar Jiří | Kouty | 1 |
Vavřinová Lenka | Slavoj Stará Boleslav | 1 |
Ortiz Anita | USA | 1 |
Březina Vladimír | Severka Šumperk | 1 |
Fusík Ján | Bratislava | 1 |
Villard Spaeth Josiane | Goumoens-la-Ville | 1 |
Pávek Petr | TJ Písařov | 1 |
Kalovský Vladimír | VSK Universita Brno | 1 |
Čadek Jiří | Amulet Brno | 1 |
Šiška Pavel | TJ Prusinovice | 1 |
Link René | Rožnov pod Radhoštěm | 1 |
Grm Olga | SLO | 1 |
Vrtík Zbyněk | TJ Sokol Brno 2 | 1 |
Pichl Zdeněk | Olymp Praha | 1 |
Klimeš Jiří | AC Náchod | 1 |
Christen Hans | LR Gettnau | 1 |
Šokalová Ludmila | TIS-VILHELM Frýdek Místek | 1 |
Zapletal Josef | AK Kroměříž | 1 |
Poříz Milan | SOUT Chotěboř | 1 |
Komárková Zdenka | Bolešín | 1 |
David Václav | Smiřice | 1 |
Štorek Ivo | Lodní sporty Brno | 1 |
Meffan Patrick | NZL | 1 |
Acquarone Luciano | ITA | 1 |
Zollmann Marie Elisabeth | GER | 1 |
Pštrossová Marie | AVC Praha | 1 |
Dorszynski Grzegorz | POL | 1 |
Mojžíš Vincent | Jiskra Havlíčkův Brod | 1 |
Hrinak Lukáš | Sport Team PH Nová Lesná | 1 |
Barešová Jarmila | BK Bambas | 1 |
Rolle Giacomo | ITA | 1 |
Ehler Edvard | Lokomotiva Pardubice | 1 |
Tovaryš Jiří | Kroměříž | 1 |
Bíglová Lenka | TJ Doksy | 1 |
Sázel Pavel | Přerov | 1 |
Kubík Jaromír | Triatlon klub Brno | 1 |
Filipová Zuzana | SKOB Zlín | 1 |
Olejníček Lukáš | AC Moravská Slávia Brno | 1 |
Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Semrád Ladislav | Vilémov | 1 |
Laco Martin | AC Vysoké Mýto | 1 |
Bufka Zdeněk | AC Česká Lípa | 1 |
Libenský David | neregistrován | 1 |
Petraturová Lenka | V+P Chropyně | 1 |
Kiprotich Elisha Sawe | Keňa | 1 |
Ceruti Giovanna | ITA | 1 |
Šmíd Dušan | Notormotor | 1 |
Macíček Miroslav | DODO Kopřivnice | 1 |
Hausvater Karel | Slavia Hradec Králové | 1 |
Zachariášová Iva | Brno | 1 |
Pokorná Zuzana | AK Olomouc | 1 |
Kokaisl Stanislav | AC Domažlice | 1 |
Čumpelík Vladimír | KRB Chrudim | 1 |
Matoušek Milan | AZ Ekotherm Šumperk | 1 |
Holák Stanislav | AKOL | 1 |
Ziedlerová Jarmila | AVC Praha | 1 |
Procházka Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 |
Dolejš Jan | CZE | 1 |
Šutera Josef | Atletika Polička | 1 |
Miler Jiří | AŠ Mladá Boleslav | 1 |
Hradil Jiří | SKOB Zlín | 1 |
Bajer Milan | Cafe Bajer Pardubice | 1 |
Riedl Jan | AC Česká Lípa | 1 |
Krejčí Bronislav | Prdlavka SSSR Modřice | 1 |
Dušek Luboš | SKP Atletik Nymburk | 1 |
Tomášek František | Jiskra Otrokovice | 1 |
Imgraben Barbara | TV Britzngen | 1 |
Bernatík Jaroslav | Liga 100 Ostrava | 1 |
Sadílek Václav | Albrechtice | 1 |
Vábr Jiří | Praha 8 | 1 |
Novotný Josef | Triatlon klub Brno | 1 |
Bosco Ornella | ITA | 1 |
Sedláček Pavel | Triatlon Brno | 1 |
Kupec David | Liga 100 Zlín | 1 |
Fretzer Alexander | Liga 100 Praha | 1 |
Veselský Martin | Nové Město na Moravě | 1 |
Siegel Josef | AC Choceň | 1 |
Lehmann Daniela | Düdingen | 1 |
Geoffrey Howard | ENG | 1 |
Vogler Reinhart | GER | 1 |
Pedrazza Giancarlo | ITA | 1 |
Kasprzyk Jacek | Krakov, Polsko | 1 |
Čelůstka Jan | ATEX Tufo | 1 |
Šlancar Lubomír | ZŠ Poštorná | 1 |
Maceček Vlado | AK Kroměříž | 1 |
Haldimann Hans | Giebenach | 1 |
Pleskot Josef | Dubany | 1 |
Kočí Petr | Děčín | 1 |
Collins John | ENG | 1 |
Sporek Miroslav | Fagus | 1 |
Mariano Ivan | Morat | 1 |
Hlaváček Antonín | Blansko | 1 |
Zeman Zdeněk | Tatran Všechovice | 1 |
Prachař David | ČEPS Brno | 1 |
Kotek Jaroslav | Baník Stříbro | 1 |
Dlabaja Vladimír | Mapník Team | 1 |
Šturm Zbyněk | Tučapy | 1 |
Meszaros Anton | Orbita Brno | 1 |
Horváth Martin | ŠAK Chodov | 1 |
Appius Aeneas | Bubendorf | 1 |
Drury Leanne | NZL | 1 |
Tešnar Pavel | VSK FS Brno | 1 |
Müller Matthias | Oberwil-Lieli | 1 |
Hubner Hansjorg | GER | 1 |
Bednařík Jiří | Mniší | 1 |
Růžička Vlastimil | Břeclav | 1 |
Falla Mauro | ITA | 1 |
Novák Martin | Triatlon klub Brno | 1 |
Jansa Jiří | OB Chrast | 1 |
Bogdał Roman | ULKS Czarna Góra | 1 |
Schwarz Hans-Rudolf | Oberhofen | 1 |
Kuchařík Petr | Sokol Panenský Týnec | 1 |
Formánek Petr | Kunštát | 1 |
Vedra David | VSK VUT Brno | 1 |
Juránek Stanislav | UNI Brno Orel Židenice | 1 |
Laney Maureen | ENG | 1 |
Vlasák Michal | Rajhrad | 1 |
Karhan Miloš | Sokol Lupenice | 1 |
Čech Jan | Praha 13 | 1 |
Skopal Jiří | Jitro Hradec Králové | 1 |
Grütter Christian | Niederönz | 1 |
Vydlář Petr | DT SWISS Zlín | 1 |
Pisarčík Tomáš | Velká Bíteš | 1 |
Cichoki Jaroslaw | POL | 1 |
Malý Jiří | AC Česká Lípa | 1 |
Heleš Igor | Holštejn | 1 |
Pospíchalová Lenka | Brno | 1 |
Kopečný Josef | DRACY Team Dřevohostice | 1 |
Dědič Michal | DRÁSAL SIGA Team | 1 |
Straka Kamil | AK Dačice | 1 |
Melichar Josef | NHO Jumar | 1 |
Horák David | SK Nové Město nad Metují | 1 |
Pytlík Libor | Sokol Hradec Králové | 1 |
Dostalík Václav | AK Olomouc | 1 |
Sýkora Antonín | Policie Pardubice | 1 |
Moscato Aurelio | ITA | 1 |
Hrouza Jan | TJ Krnov | 1 |
Bartík Patrik | DRÁSAL SIGA Team | 1 |
Rudolfová Eva | Pacetluky | 1 |
Křena Bohuslav | neregistrován | 1 |
Ellingerová Dana | Brno | 1 |
Nohejl Lukáš | LABE TRI CLUB HK | 1 |
Janečka Jiří | Novomatic | 1 |
Blaha Tomáš | AK Kroměříž | 1 |
Schenk Miroslav | Stěžery | 1 |
Fischer Pavel | Hranice | 1 |
Varsányi Mario | SAK Ložiska Karviná | 1 |
Orlandini Roberto | ITA | 1 |
Joller Christoph | SC Bannalp-Wolfensch | 1 |
Breucq Roger Pierre | BEL | 1 |
Viale Maria Piera | ITA | 1 |
Patočka Petr | TEPIZ Brno | 1 |
Kalousek Bořivoj | Hvězda SKP Pardubice | 1 |
Bureš Jindřich | Sokol Čáslav | 1 |
Linhart Petr | PSK Olymp Praha | 1 |
Gottwald Václav | Křižanovice | 1 |
Vrága Filip | ASPV Rožnov pod Radhoštěm | 1 |
Klepárník Karel | neregistrován | 1 |
Chmelík Tomáš | SK Chrast | 1 |
Majtán Petr | BIATLON Bystřice pod Hostýnem | 1 |
Zajíc Jiří | AKOL | 1 |
Daněk Milan | Kola Novák Blansko | 1 |
Stejskal Antonín | Víno Karabina | 1 |
Holický Milan | Hvězda SKP Pardubice | 1 |
Zíta Jaroslav | Tleskač Team Brno | 1 |
Prokop Jiří | Konty G Zlín | 1 |
Doležalová Vendula | Mapník Team | 1 |
Mlejnek Pavel | SKI OB Šternberk | 1 |
Hrdlička Jaroslav | DRÁSAL SIGA Team | 1 |
Roberts Craig | ENG | 1 |
Krejčí Vladimír | SK Vyhlídka Šternberk | 1 |
Dymák Marek | Artep Pardubice | 1 |
Němec Oldřich | ASK Blansko | 1 |
Jakoubek Jiří | AC Pardubice | 1 |
Fiedler Jan | Start Brno | 1 |
Vaculík Robert | neregistrován | 1 |
O'Kane Shileen | NI | 1 |
Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 1 |
Seghrouchny Hafid | Yverdon | 1 |
Kvasnička Michal | Baník Stříbro | 1 |
Fuchs Bedřich | TJ Dobříš | 1 |
Kadeřábek Rudolf | AVC Praha | 1 |
Brynych Ondřej | Sokol České Budějovice | 1 |
Šilar Tomáš | AC Pardubice | 1 |
Lessona Ugo | ITA | 1 |
Giupponi Daniela | ITA | 1 |
Volf Michal | Dvůr Králové nad Labem | 1 |
Perret Ladina | Emmetten | 1 |
Keller Erika | Birsfelden | 1 |
Černocký Jan | Gymnázium Šumperk | 1 |
Sloan Patricia | NI | 1 |
Macháček Martin | RC Brno | 1 |
Xaver Tomáš | ASC Bučovice | 1 |
Podžorný Ervin | Český Těšín | 1 |
Kocourek Jan | Tatran Prachatice | 1 |
Coufalová Pavla | AC Moravská Slávia Brno | 1 |
Stackeová Anna | LCE Luhačovice | 1 |
Martínek Petr | AC Pardubice | 1 |
Höferle Michal | AC Domažlice | 1 |
Ženčáková Marie | Šumperk | 1 |
Přichystal Lukáš | VSK Universita Brno | 1 |
Koudelka Václav | SKP Hradec Králové | 1 |
Doerfliger Claude | Corcelles | 1 |
Suková Věra | UNI Brno ASC Bučovice | 1 |
Mikita Pavel | TTC Rájec Jestřebí | 1 |
Hověžák Pavel | Barnex Sport | 1 |
Baďura Jan | FENIX SKI Team Jeseník | 1 |
Resl Jindřich | Sky klub Brumlovka | 1 |
Kravčík Miroslav | SAK Ložiska Karviná | 1 |
Dufek Jaroslav | Nemojany | 1 |
Tkadlčík Radek | neregistrován | 1 |
Nagy Viktoria | HUN | 1 |
Bello Renzo | ITA | 1 |
Ryzner Miroslav | TT Pardubice | 1 |
Felkl Luděk | Salón Zdena | 1 |
Urban Jaroslav | SSK ZS Kounice | 1 |
Novotná Ivana | Bludov | 1 |
Jedenástíková Pavlína | BCC Mrsklesy | 1 |
Bolay Claire | Chexbres | 1 |
Šebrlová Eva | AC Sparta Praha | 1 |
Kull Stephanie | Cornaux | 1 |
Franko Ondřej | KČT | 1 |
Velinský Radek | AFK Chrudim | 1 |
Paloncýová Markéta | KVS Šumperk OB | 1 |
Šíbl Radoslav | FAVORIT Brno | 1 |
Lavička Jaroslav | Drásov | 1 |
Gavaglia' Ermanno | ITA | 1 |
Vobořil Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 |
Pecina Vladimír | KRB Chrudim | 1 |
Kašpar Miloš | OSTACOLOR Pardubice | 1 |
Škvarka Peter | UNI Brno ASC Bučovice | 1 |
Luftner Karel | Vyšší Brod | 1 |
Hadorn Maria | Thun | 1 |
Vyskočil Jaromír | Sokol Kolín | 1 |
Plavan Marina | ITA | 1 |
Knížková Eliška | AC Čimelice | 1 |
Spedding David | ENG | 1 |
Herlich Kurt | Liga 100 Prostějov | 1 |
Zeman Jindřich | KRB Chrudim | 1 |
Pospíšilík Karel | Sokol Tučapy | 1 |
Koščová Simona | ČZU Praha | 1 |
Dimitriadu Michaela | Želvička team | 1 |
Strnadová Iveta | AC Čáslav | 1 |
Merenka Jan | MK Kladno | 1 |
Horčička Zdeněk | Golčův Jeníkov | 1 |
Ambros Jakub | Rožnov pod Radhoštěm | 1 |
Raichl Jaroslav | ARC Brno | 1 |
Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 1 |
Drážný Ladislav | Tatran Písařov | 1 |
Mráček Michal | HC HAMÉ Zlín | 1 |
Bátěk Josef | Liga 100 Olomouc | 1 |
Rusek Tomáš | Moravská Slávia Brno | 1 |
Kříž Michal | ACC Brno | 1 |
Ezayedi Ali Mabruk | Puma ČR | 1 |
Turoti Nadia | ITA | 1 |
Novák Josef | Červená Voda | 1 |
Janíček Róbert | BK Lysá pod Markytou | 1 |
Blažo Vladislav | BK Viktoria Horné Orešany | 1 |
Schneider Emmi | GER | 1 |
Kučera Lukáš | UNI Brno Sokol Bučovice | 1 |
Vávrů Ivana | VTŽ Chomutov | 1 |
Oškera Oldřich | Pohorská Jednota Radhošť | 1 |
Junod Jean-Francois | Boudry | 1 |
Fux Stanislav | TJ Loko Beroun | 1 |
Vilnerová Eva | OK Lokomotiva Pardubice | 1 |
Kamenář Petr | Auto Combi Team | 1 |
Cahel Pavel | Sokol Brno | 1 |
Šišková Veronika | TJ Gumárny Zubří | 1 |
Loch Petr | Geodézie Česká Lípa | 1 |
Grob George | GER | 1 |
Všetečková Lenka | Sokol SŠ České Budějovice | 1 |
Pichrtová Anna | Batňovice | 1 |
Christoph Jaroslav | LBC Nové Město nad Metují | 1 |
Sokol Lumír | RC Ponorka Pardubice | 1 |
Málek Zdeněk | AVC Praha | 1 |
Hejkrlík Filip | Sokol Sendražice | 1 |
Zapletalík Pavel | Nohyb Praha | 1 |
Pořízka Petr | MISEXTON Bystřice p. H. | 1 |
Konečný Pavel | PSK Olymp Praha | 1 |
Davies Gareth | Liga 100 Praha | 1 |
Meier Xaver | Balsthal | 1 |
Honc Ondřej | Šumperk | 1 |
Adamec Milan | Orel Vyškov | 1 |
Zoubek Zdeněk | ABK Liberec | 1 |
Pudelka Jaroslav | Prdlavka SSSR Modřice | 1 |
Krajča Tomáš | SKOB Zlín | 1 |
Svoboda Petr | neregistrován | 1 |
Monini Giuseppe | ITA | 1 |
Hritz Peter | Sport Team PH Nová Lesná | 1 |
Barešová Milada | BK Bambas | 1 |
Rosenberger Luboš | Sokol Kolín | 1 |
Krejsa Vladimír | OB Chrast | 1 |
Eid Michal | SKOB Zlín | 1 |
Tramonti Colombo | Seedorf | 1 |
Bil Jaroslav | neregistrován | 1 |
Filippi Isabella | ITA | 1 |
Vaněk Petr | Olomouc | 1 |
Olšan Martin | ŠSK Újezd nad Lesy | 1 |
Jiříčková Lenka | GERA Drnovice | 1 |
Branišovič Luboš | BK Viktoria Horné Orešany | 1 |
Semrád Pavel | Vilémov | 1 |
Lada Jaroslav | SK Týniště nad Orlicí | 1 |
Kafka Miloš | OK Lokomotiva Pardubice | 1 |
Bugan Alan | neregistrován | 1 |
Šimek Vladimír | DOLS Šumperk | 1 |
Gogolín Petr | Barnex Sport | 1 |
Vosyka Ladislav | SB Světlá nad Sázavou | 1 |
Petřík František | UNI Brno ASC Bučovice | 1 |
Klakurka Václav | TTS Osek n. B. | 1 |
Havelka Petr | TJ AC Praha 1890 | 1 |
Zadák Karel | VSK VUT Brno | 1 |
Pokorný Lubomír | TJ Jičín | 1 |
Kolář Radek | SK Hronov | 1 |
Czuta-Pakosz Irena | POL | 1 |
Matoušková Lenka | Sokol SŠ České Budějovice | 1 |
Zifčák Robin | FORTEX Moravský Beroun | 1 |
Procházka Jiří | neregistrován | 1 |
Koutný Petr | UNI Brno ASC Bučovice | 1 |
Doležal Jaromír | Praha 8 | 1 |
Svačina Karel | Pampeliška | 1 |
Milesová Iva | Kovošrot Praha | 1 |
Hradil Josef | neregistrován | 1 |
Bakeš Jiří | Sokol Chrudim | 1 |
Riem Claudia | Lugano | 1 |
Krejčí Jaromír | České Meziříčí | 1 |
Tomes Elizabeth | ENG | 1 |
Nejezchleba Josef | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 |
Indráček Tomáš | AC Vysoké Mýto | 1 |
Berounský Jan | Liga 100 Česká Lípa | 1 |
Sadílková Zuzana | neregistrována | 1 |
Ferro Vincenzo | ITA | 1 |
Vaccari Gianna Annita | ITA | 1 |
Ježek Přemysl | AC Slovan Liberec | 1 |
Botcher Ján | JM Demolex Bardejov | 1 |
Sedláček Svatopluk | neregistrován | 1 |
Kupec Petr | STS Chvojkovice Brod | 1 |
Frinta Petr | IVT Náchod | 1 |
Veselý Milan | Sokol Kolín | 1 |
Lemoncello Phyllis | Fife Athletic Club | 1 |
Gergely Somogyi | HUN | 1 |
Voják Jiří | AC Domažlice | 1 |
Pelantová Lucie | TJ AC Praha 1890 | 1 |
Kasprzyk Taler | Krakow | 1 |
Cerello Angelo | Atletica Casorate | 1 |
Slanina Jan | AK Asics Kroměříž | 1 |
Hamerník Jan | Úvaly | 1 |
Wettach Sandra | LK Zug | 1 |
Pleva Zdeněk | Team Česká Tlama | 1 |
Kociánová Anna | Křenovice | 1 |
Colomb Jean-Claude | AC Mende | 1 |
Spronk Marianne | GER | 1 |
Marino Carlo | ITA | 1 |
Hlavatý Radek | SK VSŠ Brno | 1 |
Zemánek Petr | DRACY Team Dřevohostice | 1 |
Prášková Jaroslava | SKP Holešov | 1 |
Štyndl Miroslav | TJ Svitavy | 1 |
Horyna Miroslav | Zahradní Město | 1 |
Arbet Braňo | BK Lysá pod Markytou | 1 |
Reis Tomáš | TJ AC Praha 1890 | 1 |
Kratochvílová Iva | PSK Olymp Praha | 1 |
Drwal Piotr | POL | 1 |
Tešnarová Lucie | neregistrován | 1 |
Müller-Grüter Erwin | Oberkirch | 1 |
Hudcovic Tomáš | Nové Město nad Metují | 1 |
Beha Meinrad | GER | 1 |
Uher Jaroslav | TJ Sušice | 1 |
Novák Miroslav | Start Karlovy Vary | 1 |
Jansová Alena | OB Chrast | 1 |
Bohatá Jana | AC Čáslav | 1 |
Schweizer Corinne | Ins | 1 |
Kudlička Svatopluk | LRS Vyškov | 1 |
Fournier Pierre | Vallorbe | 1 |
Vejchoda Petr | neregistrován | 1 |
Jurášek Michal | HO KET Praha | 1 |
Lanta Jiří | LO Hronov | 1 |
Gareli Anna Maria | ITA | 1 |
Vlasák Ota | Pozořice | 1 |
Kašák Vladimír | White Star | 1 |
Čech Jaroslav | Liga 100 Praha | 1 |
Skořepa Jakub | Nové Město na Moravě | 1 |
Loubek Bohumil | Cyklorenova Cvikov | 1 |
Grygar Milan | SK Vyhlídka Šternberk | 1 |
Vyhnálek Libor | Brno | 1 |
Piskač Ondřej | PPP UH Příbram | 1 |
Knápek Lubomír | Moravolen Šumperk | 1 |
Cidlina Ondřej | neregistrován | 1 |
Soukup Milan | TJ Znojmo | 1 |
Henberger Bruno | Henau | 1 |
Ždych Jaroslav | LOKO Veselí nad Lužnicí | 1 |
Pospíšil Česlav | SON Přerov | 1 |
Koreček Jaromír | Havlíčkův Brod | 1 |
Deller Peter | LC Meilen | 1 |
Melicharová Ludmila | JM Demolex Bardejov | 1 |
Horák Ondřej | DRACY Team Dřevohostice | 1 |
Raboch Ivan | Maraton klub Sp. Žebrák | 1 |
Král Libor | Pardubice | 1 |
Doubravský Petr | TJ Šumperk | 1 |
Synek Pavel | ČD Vyškov | 1 |
Mostecká Jana | PSK Olymp Praha | 1 |
Hrouza Michal | BK Krnov | 1 |
Bartoň Eduard | SK Štíty | 1 |
Rudolfová Lenka | AK Kroměříž | 1 |
Emmer Jan | Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | 1 |
Nohýnková Kateřina | AC Slovan Liberec | 1 |
Schlosser Jarda | Hvězda Trnovany | 1 |
Kubr Václav | AC Laura Praha | 1 |
Fischer Petr | Miřetice | 1 |
Vašíček Michal | TTS Rájec Jestřebí | 1 |
Orner Zdenek | KCK Zlín | 1 |
Joly Angélique | Travers | 1 |
Březina Aleš | Pinax | 1 |
Šesták Jan | AK Duchcov | 1 |
Vicentineto Antonio | FRA | 1 |
Patterson Jim | NI | 1 |
Burghard Jakub | POL | 1 |
Šimurda Zdeněk | Atletický oddíl Dačice | 1 |
Linhart Radek | TJČZU Praha | 1 |
Gozzano Marco | ITA | 1 |
Vrága Zdeněk | ASPV Rožnov pod Radhoštěm | 1 |
Petržela Martin | UNI Brno ASC Bučovice | 1 |
Klíma Tomáš | Olympo Team Brno | 1 |
Chocholouš Dalibor | Dubina Pardubice | 1 |
Havlíková Hana | Aucon team Chotěboř | 1 |
Žaludek Přemysl | DT SWISS Zlín | 1 |
Polášek Jan | KRESPO Hranice | 1 |
Kolleeny Eva | NYC - USA | 1 |
David Jiří | neregistrován | 1 |
Mazák Zdeněk | Sokol Hrabenov | 1 |
Holt Jason | Montana | 1 |
Prokop Karel | TJ Radostín | 1 |
Kovařík Martin | VSK VUT Brno | 1 |
Švihel Luboš | Zruč nad Sázavou | 1 |
Hřib Jakub | AK Kroměříž | 1 |
Bareš Jiří | BK Bambas | 1 |
Roberts Mark | ENG | 1 |
Krejčiřík Petr | Brno | 1 |
Dymák Pavel | Prdíci Bošov | 1 |
Topinková Lenka | AC Moravská Slavia Brno | 1 |
Němec Roman | Pardubice | 1 |
Ján Jan | RC Vlašim | 1 |
Samková Erika | SK Nové Město nad Metují | 1 |
Filinger Zbyněk | Jiskra Vratislavice | 1 |
Vagenknecht Roman | Loko Trutnov | 1 |
Odehnal Martin | TJ Lodní Sporty Brno | 1 |
Brady Gerry | IRE | 1 |
Sehnal Tomáš | DRÁSAL Team Holešov | 1 |
Furger Hanspeter | SSC Schattdorf | 1 |
Kaderová Ilona | Přísnotice | 1 |
Šilberský Petr | Blansko | 1 |
Leszkow Josef | MK Hlinsko | 1 |
Gizinsky Mariusz | POL | 1 |
von Känel Martin | LG 95 Burgdorf | 1 |
Perutka Tomáš | Hranice | 1 |
Keprt Tomáš | Šumperk | 1 |
Černohorský Aleš | Cafe Bajer Pardubice | 1 |
Šmarda Jiří | ČVK Brno | 1 |
Machková Ilona | SCE Praha | 1 |
Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 1 |
Žabíček Václav | SK Hranice | 1 |
Kocourek Milan | ARC Brno | 1 |
Crestani Assunta | ITA | 1 |
Štajnc Milan | Jihlava | 1 |
Mašlaň Jiří | VSK VUT Brno | 1 |
Hofman Miroslav | TJ Čechie Cihelna | 1 |
Zetochová Jana | AK Hodonín | 1 |
Přikryl Ivo | ARC Brno | 1 |
Dohnal Petr | Osek nad Bečvou | 1 |
Mikulenka Petr | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 |
Baggia Bruno | ITA | 1 |
Krčmář Petr | TJ Sušice | 1 |
Dumas Rene | Runner's Club Ticino | 1 |
Tománek Jiří | Atletika Polička | 1 |
Näpflin Bruno | Ennetbürgen | 1 |
Huťa Pavel | SK DaZP Znojmo | 1 |
Benda Oldřich | Hrubšice | 1 |
Kršík Vladimír | Kroměříž | 1 |
Urban Josef | Chlumec nad Cidlinou | 1 |
Novotný František | AK Kroměříž | 1 |
Bonnetain Gérard | AC Mende | 1 |
Secci Mario | ITA | 1 |
Kunachovecova Irina | BLR | 1 |
Frankovič Jan | Lipník nad Bečvou | 1 |
Ventruba Miroslav | neregistrován | 1 |
Pánek Libor | AK FUKA Team | 1 |
Šíbl Radoslav | Holešov | 1 |
Gdula Petr | Hrochův Týnec | 1 |
Pecinka Jan | Sokol Panenský Týnec | 1 |
Kašpar Miroslav | ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Skyba Martin | Barnex Sport | 1 |
Luliak Anton | BK Lysá pod Markytou | 1 |
Hählen Kilian | Lenk | 1 |
Plavec Vítezslav | TJ ČZU Praha | 1 |
Knobloch Václav | Pošta Brno | 1 |
Čižinský Jaromír | SOKOL Kolín | 1 |
Spilka Jiří | VC Triatlon | 1 |
Mareš Bohumil | LEAR Brno | 1 |
Herman Lukáš | BIATLON Bystřice pod Hostýnem | 1 |
Zeman Pavel | KRB Chrudim | 1 |
Potůček Jiří | ASK Blansko | 1 |
Košťál Pavel | KČT Adamov | 1 |
Ditmeyer Jitske | Morges | 1 |
Strobl Helmut | GER | 1 |
Merunka Jan | MK Kladno | 1 |
Ames Andrew | USA | 1 |
Rapčan Lukáš | AKA FUKA ASICS Team | 1 |
Dressler Jan | Království krále Androla | 1 |
Mrázková Zuzana | DRÁSAL Team Holešov | 1 |
Hrudík Antonín | Holešov | 1 |
Beaty Kate | ENG | 1 |
Růžička Bohuslav | Blansko | 1 |
Kříž Milan | TJ Liga 100 Praha | 1 |
Tužínský Karel | MK Pardubice | 1 |
Novák Karel | Libčice nad Vltavou | 1 |
Blersch Kurt | VfL Freudenstadt | 1 |
Schrötter Jiří | SK Vyhlídka Šternberk | 1 |
Kučera Miroslav | Nasavrky | 1 |
Včelák Jan | Kolovraty | 1 |
Juračka Vojtěch | OK Lokomotiva Pardubice | 1 |
Březina Zdeněk | Chromeč | 1 |
19.7.2024 (pátek), svátek má Čeněk
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.