17.5.2017, středa
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Schaffer Petr | 60 | 26 |
Jelínek Jaromír | 77 | 26 |
Vorel Milan | 40 | 25 |
Neruda Miroslav | 56 | 24 |
Doležal Stanislav | 38 | 24 |
Novák Pavel | 81 | 23 |
Petržílek Zdeněk | 55 | 22 |
Brožek Radmil | 54 | 22 |
Bříza Vladimír | 51 | 22 |
Hájek František | 49 | 21 |
Čapský František | 49 | 21 |
Leszkow Petr | 44 | 20 |
Doucha Jiří | 71 | 19 |
Pitter Vladimír | 50 | 19 |
Kratochvíl Vladimír | 62 | 19 |
Krátký Josef | 65 | 19 |
Hausvater Karel | 58 | 18 |
Kraus Václav | 64 | 18 |
Jirásko Dušan | 73 | 18 |
Soukup Jiří | 27 | 18 |
Kratochvíl Miloš | 75 | 18 |
Müller Robert | 69 | 17 |
Jelínková Hana | 81 | 17 |
Novotný Zdeněk | 72 | 17 |
Novák Petr | 78 | 16 |
Kubrová Dagmar | 63 | 16 |
Červinka Milan | 62 | 16 |
Sedlák Jiří | 58 | 15 |
Mocek Tomáš | 79 | 15 |
Chocholouš Dalibor | 46 | 14 |
Cach Josef | 73 | 14 |
Novotná Dagmar | 70 | 14 |
Vodička Jiří | 53 | 14 |
Kocek Pavel | 72 | 14 |
Hromádko Jaroslav | 71 | 14 |
Dubský Roman | 78 | 14 |
Jirásko Lubomír | 71 | 14 |
Maier Lukáš | 78 | 14 |
Hepner David | 76 | 13 |
Meduna Josef | 83 | 13 |
Novotný Jiří | 66 | 13 |
13 | ||
Pospíchal Jaromír | 59 | 13 |
Kalný Petr | 81 | 13 |
Málek Jaroslav | 46 | 13 |
Gdula Petr | 61 | 13 |
Leszkow Josef | 51 | 13 |
Tučný Jan | 47 | 13 |
Alexa Jiří | 53 | 13 |
Eliáš Petr | 60 | 12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 48 | Kincl Marek | TJ Maratonstav Úpice | 74 | 00:36:32 | 104,52 |
2 | MB | 5 | 135 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:37:20 | 91,47 |
3 | MB | 10 | 20 | Heller Tomáš | Hradec Králové | 81 | 00:38:19 | 85,97 |
4 | MB | 13 | 104 | Maier Lukáš | KRB Chrudim | 78 | 00:38:45 | 83,55 |
5 | MB | 18 | 133 | Matras Tomáš | SK Chrast | 80 | 00:40:01 | 76,48 |
6 | MB | 20 | 117 | Malátek Antonín | Pardubice | 77 | 00:40:23 | 83,92 |
7 | MB | 22 | 63 | Plavec Jan | Běžecký Klub Heřmanův Městec | 79 | 00:40:44 | 72,47 |
8 | MB | 24 | 88 | Jindra Aleš | Chrudim | 77 | 00:40:52 | 81,33 |
9 | MB | 25 | 8 | Lán Filip | Slavia OB Hradec Králové | 80 | 00:40:59 | 71,08 |
10 | MB | 27 | 62 | Lopour Pavel | Heřmanův Městec | 81 | 00:41:36 | 67,63 |
11 | MB | 34 | 55 | Slavíček Ondřej | USK Pardubice | 82 | 00:42:45 | 61,21 |
12 | MB | 36 | 123 | Novák Pavel | KRB Chrudim | 81 | 00:42:51 | 60,65 |
13 | MB | 37 | 42 | Dubský Roman | Přibyslav | 78 | 00:43:11 | 58,79 |
14 | MB | 39 | 41 | Szumowski Pavel | BIKE Sport Chrudim | 73 | 00:43:31 | 67,15 |
15 | MB | 40 | 57 | Roleček Milan | Pěčín | 76 | 00:43:34 | 66,88 |
16 | MB | 42 | 125 | Koreček Richard | Cyklo Nepasice | 76 | 00:43:39 | 66,44 |
17 | MB | 48 | 109 | Malinský Tomáš | Chrudim | 82 | 00:44:48 | 49,76 |
18 | MB | 49 | 91 | Cach Josef | HO Škrovád | 73 | 00:44:52 | 59,93 |
19 | MB | 50 | 56 | Gogola Ján | Imel´ (SK) | 77 | 00:45:00 | 59,22 |
20 | MB | 54 | 73 | Bis Dalibor | Chrudim | 75 | 00:45:16 | 57,79 |
21 | MB | 59 | 131 | Černý Jan | Opatovice | 75 | 00:45:42 | 55,47 |
22 | MB | 60 | 99 | Jelínek Petr | Kostelec u Heřmanova Městce | 78 | 00:45:43 | 44,64 |
23 | MB | 62 | 74 | Kouba Martin | Pardubice | 74 | 00:45:53 | 54,49 |
24 | MB | 66 | 53 | Froš Štěpán | OK Lokomotiva Pardubice | 73 | 00:46:42 | 50,12 |
25 | MB | 68 | 114 | Novák Petr | Chrudim | 78 | 00:46:53 | 38,12 |
26 | MB | 72 | 84 | Moka Michal | KRB Chrudim | 79 | 00:47:17 | 35,89 |
27 | MB | 83 | 116 | Zadrobílek Martin | Kapříci | 79 | 00:49:11 | 25,28 |
28 | MB | 92 | 139 | Jelínek Jaromír | KRB Chrudim | 77 | 00:50:17 | 30,95 |
29 | MB | 93 | 132 | Dobrovolný Jan | Pardubice | 78 | 00:50:27 | 18,20 |
30 | MB | 98 | 95 | Klvaňa Milan | SK OB Chrast | 75 | 00:51:06 | 26,58 |
31 | MB | 101 | 87 | Danihelka Tomáš | Pardubice | 74 | 00:51:48 | 22,83 |
32 | MB | 102 | 89 | Machatý Radek | Chrudim | 78 | 00:51:57 | 9,82 |
33 | MB | 105 | 96 | Vítek Pavel | OB Chrast | 75 | 00:53:45 | 12,40 |
34 | MB | 112 | 85 | Slabihoud Aleš | Pardubice | 75 | 00:55:22 | 3,75 |
35 | MB | 132 | 93 | Vlček Tomáš | Pardubice | 75 | 01:00:52 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 21 | 12 | Vacarda Vladimír | Eleven Run Team | 59 | 00:40:37 | 95,44 |
2 | MD | 26 | 21 | Lederer Vladimír | Cyklo RD Pardubice | 62 | 00:41:09 | 92,75 |
3 | MD | 29 | 54 | Eliáš Petr | Hvězda Pardubice | 60 | 00:42:04 | 88,14 |
4 | MD | 30 | 39 | Bláha Milan | AF Křovice | 57 | 00:42:22 | 107,35 |
5 | MD | 35 | 86 | Kašpárek Pavel | SK OMT Pardubice | 61 | 00:42:49 | 84,36 |
6 | MD | 43 | 9 | Schaffer Petr | Mlýn Janderov | 60 | 00:43:54 | 78,90 |
7 | MD | 44 | 76 | Zeman Antonín | Dědek | 61 | 00:44:11 | 77,48 |
8 | MD | 56 | 2 | Šolc Vítězslav | BKL Machov | 57 | 00:45:19 | 93,94 |
9 | MD | 65 | 50 | Drozd Jiří | MOPOS Pardubice | 57 | 00:46:12 | 89,92 |
10 | MD | 75 | 69 | Kratochvíl Vladimír | Lázně Bohdaneč | 62 | 00:47:41 | 59,85 |
11 | MD | 77 | 10 | Brožek Radmil | KRB Chrudim | 54 | 00:47:46 | 82,80 |
12 | MD | 78 | 60 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:47:48 | 82,64 |
13 | MD | 85 | 47 | Neruda Miroslav | KRB Chrudim | 56 | 00:49:26 | 75,22 |
14 | MD | 86 | 32 | Nešpor Jiří | Klub kulhajících zeber | 54 | 00:49:30 | 74,91 |
15 | MD | 108 | 119 | Alexa Jiří | KRB Chrudim | 53 | 00:54:36 | 51,72 |
16 | MD | 119 | 7 | Petržílek Zdeněk | KRB Chrudim | 55 | 00:57:17 | 39,52 |
17 | MD | 126 | 106 | Kubát Ondřej | SK OMT Pardubice | 62 | 00:58:46 | 4,03 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 45 | 11 | Pullman Miroslav | ASV Jablonec nad Nisou | 50 | 00:44:16 | 98,71 |
2 | ME | 70 | 16 | Bříza Vladimír | KRB Chrudim | 51 | 00:47:11 | 85,45 |
3 | ME | 74 | 66 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 00:47:40 | 83,25 |
4 | ME | 91 | 33 | Goldbach Václav | SK Týniště nad Orlicí | 50 | 00:49:53 | 73,17 |
5 | ME | 104 | 14 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:53:24 | 108,32 |
6 | ME | 110 | 44 | Čapský František | Heřmanův Městec | 49 | 00:55:02 | 49,75 |
7 | ME | 111 | 65 | Bednář Josef | Počaply | 50 | 00:55:14 | 48,84 |
8 | ME | 121 | 43 | Pitter Vladimír | CYKLO-MIPI Pardubice | 50 | 00:58:23 | 34,52 |
9 | ME | 128 | 28 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 00:59:19 | 30,28 |
10 | ME | 129 | 37 | Krajtl Svatopluk | Pardubice | 49 | 00:59:38 | 28,84 |
11 | ME | 131 | 25 | Pšenička Jiří | Pardubice | 46 | 01:00:13 | 83,85 |
12 | ME | 135 | 34 | Chocholouš Dalibor | Dubina Pardubice | 46 | 01:01:56 | 77,68 |
13 | ME | 139 | 40 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 01:04:48 | 67,39 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MF | 112 | 6 | Jantsch Vítězslav | ELEVEN-Run Team | 35 | 00:55:22 | 101,26 |
2 | MF | 121 | 45 | Doležal Stanislav | BK Pardubice | 38 | 00:58:23 | 90,43 |
3 | MF | 136 | 4 | Jelínek Matěj | Černilov | 42 | 01:02:22 | 76,13 |
4 | MF | 145 | 35 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 01:28:11 | 3,00 |
5 | MF | 146 | 90 | Soukup Jiří | TJ Liga 100 Hradec Králové | 27 | 01:54:08 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 55 | 75 | Škodová Petra | OK Lokomotiva Pardubice | 83 | 00:45:17 | 108,19 |
2 | ZA | 61 | 105 | Češíková Eliška | Spartak Slatiňany | 88 | 00:45:44 | 106,28 |
3 | ZA | 94 | 103 | Šantavá Žaneta | Chrudim | 91 | 00:50:38 | 85,53 |
4 | ZA | 103 | 136 | Šuterová Kateřina | Atletika Polička | 83 | 00:53:05 | 75,15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 63 | 98 | Kozáková Denisa | Hvězda Pardubice | 79 | 00:46:09 | 108,26 |
2 | ZB | 81 | 23 | Kroužilová Iva | Poděbrady | 77 | 00:48:28 | 98,64 |
3 | ZB | 90 | 146 | Hlaváčková Hana | Pardubice | 77 | 00:49:48 | 93,10 |
4 | ZB | 97 | 138 | Kührová Miluše | KRB Chrudim | 77 | 00:50:56 | 88,39 |
5 | ZB | 107 | 115 | Trávníčková Petra | Rabštejnská Lhota | 79 | 00:54:34 | 73,29 |
6 | ZB | 108 | 94 | Nemešová Jana | Nemošice | 80 | 00:54:36 | 73,16 |
7 | ZB | 117 | 97 | Zoulíková Iveta | OB Chrast | 80 | 00:56:14 | 66,37 |
8 | ZB | 118 | 126 | Klimentová Jiřina | Nasavrky | 78 | 00:56:20 | 65,95 |
9 | ZB | 120 | 141 | Tilgnerová Radka | Hradec Králové | 80 | 00:57:44 | 60,14 |
10 | ZB | 127 | 67 | Kubíčková Monika | Pardubice | 75 | 00:58:58 | 55,01 |
11 | ZB | 138 | 68 | Krpatová Vladimíra | Pardubice | 77 | 01:04:20 | 32,72 |
12 | ZB | 140 | 142 | Hančíková Pavla | Hradec Králové | 82 | 01:07:10 | 20,95 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 16 | 26 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 00:39:47 | 127,65 |
2 | ZC | 79 | 134 | Bulvová Hana | SK OB Chrast | 66 | 00:47:59 | 92,13 |
3 | ZC | 95 | 24 | Cinková Jitka | Pardubice | 68 | 00:50:44 | 80,22 |
4 | ZC | 100 | 110 | Kubíková Monika | Vejvanovice | 69 | 00:51:30 | 76,90 |
5 | ZC | 116 | 18 | Hellerová Hana | Hradec Králové | 61 | 00:56:13 | 113,97 |
6 | ZC | 123 | 19 | Šternerová Hana | Hradec Králové | 63 | 00:58:27 | 46,79 |
7 | ZC | 129 | 127 | Voborníková Eva | SK Chotěboř | 68 | 00:59:38 | 41,66 |
8 | ZC | 134 | 81 | Palaščáková Dagmar | Chrudim | 54 | 01:01:46 | 95,61 |
9 | ZC | 137 | 51 | Friebelová Eva | TJ Maratonstav Úpice | 62 | 01:03:20 | 90,42 |
10 | ZC | 143 | 5 | Jelínková Magdalena | Černilov | 45 | 01:11:24 | 63,73 |
11 | ZC | 144 | 58 | Nádherová Hana | Nádhera Bike | 68 | 01:18:33 | 3,00 |
13.5.2024 (pondělí), svátek má Servác
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
06.05.2024 - Výsledky závodu Letohradská pětka.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - mládež.
Poslední názory
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.