Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh Choceňskými sady

14.5.2023, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Choceňskými sady
  • datum konání: 14.5.2023
  • zobrazeno již 541x
  • místo konání: Choceň
  • GPS: 49.99887N, 16.22602E
  • pořadatel: LO Choceň

Sociální sítě

Místo konání

park u zámku v Chocni
od 9:15 hodin
hl. závod v 10:15 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

hl. závod 100 Kč
ostatní 30 Kč

Popis tratě

Délka: 15 km a méně
mírně zvlněný profil, povrch smíšený (asfalt, lesní cesty)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Hejzlar
tel. 733 609 251

Plakát závodu ve formátu JPG

E-mailová adresa

jirkahejzlar@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2024Běh Choceňskými sady-
15.5.2022Běh choceňskými sady173
16.5.2021Běh Choceňskými sady-
10.5.2020Běh Choceňskými sady-
12.5.2019Běh Choceňskými sady151
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh choceňskými sady, 27. ročník66
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník153
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh Choceňskými sady

  • ročníků: 26
  • závodníků na všech ročnících: 3998

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Myšák Milan6617
Nechvíl Petr9115
Hübl Radek8814
Hejzlar Martin0214
Šlajs Tomáš6014
Vorel Milan4014
Razým Jan5714
Hanuš Petr6414
Kopecký Libor5613
Ožana Václav6413
Siegel Josef5813
Hejzlar David0612
Řemínek Matěj8612
Novotný Luděk6212
Šedová Tereza0312
Borovec Alexandr7612
Vacek Martin6911
Sedlák Jiří5811
Smoláková Alexandra9811
Bajer Milan5511
Brychta Jakub0811
Metelková Táňa7211
Sadílek Ota4611
Bielčik Jindřich4011
Bříza Vladimír5110
Keprtová Miloslava4810
Kubišta Oto5310
Nechvílová Miroslava6010
Čechal Jaroslav6110
Šváb František5710
Marhold Petr7810
Šafář Jaroslav519
Macháčková Kateřina099
Grätz Luděk589
Frydrychová Eliška019
Kubr Václav559
Červ Miloslav509
Serbousková Sára049
Brychtová Veronika109
Borek Viktor049
Javůrek Jiří489
Chlubna Jan849
Svoboda Mojmír669
Rautenkranc Miroslav649
Libra Jiří379
Boháč Bonifác019
Zajíc Jan539
Dostálek Petr679
Matyášová Jana659
Gregora Jan008

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6 let a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1516Mimra Tobiáš-1700:00:36-
2C11117Zítko Theodor-1700:00:40-
3C11518Řehák Jan-1900:00:47-
4C11619Hubáček Šimon-1900:00:48-
5C11820Šiftař Vojtěch-2000:00:56-
6C11921Ryšavý Antonín-1900:01:02-
7C12222Vašíček Damián-2100:03:05-
Děvčata 6 let a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D111Šiftařová Anna-1700:00:35-
2D122Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:35-
3D133Zajačoková AnežkaBajk Freaks Holice1700:00:36-
4D144Hartmanová Eliška-1700:00:36-
5D155Vítková ElaPolička1700:00:36-
6D176Komárková Dominika-1700:00:37-
7D187Horynová Anna-1800:00:37-
8D198Hromádková Violka-1800:00:38-
9D1109Kajzrlíková ValentýnaZahrádkáři Choceň1800:00:39-
10D11210Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:43-
11D11311Štorková AliceSkřítci z Borovic1800:00:44-
12D11412Šedivá Emma-1900:00:46-
13D11713Krupičková Elen-1900:00:54-
14D12014Nováková Julie-1900:01:14-
15D12115Dvořáčková EmaRun Sport Team2100:02:08-
Nejmladší žáci I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1142Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:01:13104,00
2M1243Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:1699,22
3M1344Dušánek DanielSKI Ústí nad Orlicí1500:01:1696,89
4M1545Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:1794,52
5M1646Komárek JosefK.O.B. Choceň1500:01:1894,45
6M1847Kajzrlík TomášZahrádkáři Choceň1400:01:1993,03
7M11048Toman JonášLosers Are Cool1400:01:2189,04
8M11249Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:2289,03
9M11350Pantůček TomášSysle run1400:01:2288,99
10M11651Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:2386,30
11M11852Bříza David DejvTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:2584,92
12M12153Houdek TobiášChoceň1400:01:2780,82
13M12254Hurych AntonínLitomyšl1500:01:2880,75
14M12355Zajačik ŠimonBike Freaks Holice1500:01:2979,38
15M12656Hartman TomášKB Letohrad1400:01:3176,70
16M13257Štorek JanAC Choceň1600:01:4261,58
17M13458Mimra Matyáš-1400:01:4754,78
18M13659Kohl Štěpán-1500:01:5246,58
Nejmladší žákyně I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1423Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:17104,00
2Z1724Kynštová AnnaAC Choceň1400:01:1899,49
3Z1925Nováčková KateřinaAC Choceň1500:01:2195,85
4Z11026Teplá JustýnaSport Bart1500:01:2193,55
5Z11427Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2293,48
6Z11528Bezdíčková EmaAC Choceň1400:01:2392,21
7Z11729Adamská KláraJiskra Litomyšl1400:01:2490,88
8Z11930Bartoňová SimonaAC Choceň1400:01:2588,29
9Z12031Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:2686,98
10Z12432Houdková EmílieChoceň1600:01:2983,03
11Z12533Štorková Bára-1400:01:3083,02
12Z12734Řeháková KláraAC Choceň1500:01:3181,67
13Z12835Olbrichtová AlžbětaAC Choceň1500:01:3181,64
14Z12936Nosálová GabrielaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:3673,83
15Z13037Zítková StellaZítkovi1400:01:3971,19
16Z13138Stejskalová TerezaAC Choceň1400:01:3969,89
17Z13339Pavlíčková AnitaAC Choceň1400:01:4267,14
18Z13540Víchová BáraWitch Team1500:01:4858,06
19Z13741Bartoňová KarolínaChoceň1600:02:0931,66
Nejmladší žáci II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2571Kynšt VáclavAC Choceň1200:02:31104,00
2M2872Pantůček JakubSysle run1200:02:3698,68
3M2973Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:02:3896,37
4M21174Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:02:4192,72
5M21375Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:02:4292,05
6M21676Krištof VojtěchAtletika Polička1200:02:4690,03
7M22977Sláma Maxmilián4 Sports Team1300:02:5882,02
8M23078Hrnčíř DavidAC Choceň1300:02:5981,33
9M23279Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:0080,06
10M23480Kajzrlík DanielZahrádkáři Choceň1300:03:0378,71
11M23581Šimek JanK.O.B. Choceň1300:03:0378,06
12M23682Balla AdamAC Choceň1200:03:0776,05
13M23983Fliedr TomášF - Bike Klub Sádek1300:03:1471,37
Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2460Boháčová AdélaAtletika Polička1200:02:30104,00
2Z21461Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:02:4492,57
3Z21762Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:02:4789,60
4Z22063Hurychová AnežkaTJ Jiskra Litomyšl1200:02:4987,22
5Z22164Kollerová RozálieAC Choceň1200:02:5185,88
6Z22465Fikejzová NatálieAC Choceň1200:02:5582,57
7Z22566Diblíková LilianaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:02:5681,90
8Z23167Slámová SofiePK Svitavy1300:02:5979,89
9Z23768Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:1172,48
10Z24369Nováčková VeronikaAC Choceň1200:03:2463,73
11Z24470Bašková SáraActivity Lanškroun1300:03:2761,10
Mladší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M34106Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:24104,00
2M35107Dušánek MarekJiskra Ústí nad Orlicí1100:03:3198,53
3M38108Mrázek Milan-1000:03:3993,12
4M310109Novák Jáchym-1100:04:5554,69
Mladší žákyně (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3184Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:02:23104,00
2Z3285Hanušová AnetaAC Choceň1000:02:2799,87
3Z3386Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:02:2798,20
4Z3687Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:02:3293,71
5Z3788Janespalová AdélaDDM Choceň1000:02:3591,61
6Z31089Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:4088,11
7Z31290Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:02:4287,38
8Z31591Ulrichová EmaAC Choceň1000:02:4485,31
9Z31892Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:4783,22
10Z31993Janespalová DanielaDDM Choceň1000:02:4883,18
11Z32294Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:02:5379,02
12Z32395Hornyáková KarlaAC Choceň1100:02:5478,32
13Z32596Novotná Sofia ClaudiaAC Choceň1100:02:5676,92
14Z32797Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:02:5776,89
15Z32898Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:02:5776,22
16Z33399Zítková EditaDDM Choceň1000:03:0273,42
17Z338100Kotriková SofieAC Choceň1100:03:1365,73
18Z340101Macháčková EliškaOK Lokomotiva Pardubice1100:03:1762,24
19Z341102Zítková SimonaDDM Choceň1100:03:1862,21
20Z342103Holingerová AlenaDDM Choceň1000:03:2358,72
21Z345121Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:16:113,00
Starší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41110Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:12104,00
2M42111Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:13101,97
3M43112Brychta Jakub-0800:03:1599,93
4M47113Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:3588,51
Starší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z46104Zezulková SimonaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:34104,00
2Z49105Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:5094,97
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51119Hurych AdamVencl Team Ústí nad Orlicí0600:11:03104,00
2M52120Šimek VojtěchK.O.B. Choceň1000:13:1282,37
Dorostenky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51114Nimshausová HelenaK.O.B. Choceň0800:07:49104,00
2Z52115Komárková VeronikaK.O.B. Choceň0900:08:5288,57
3Z53116Holingerová AžbětaK.O.B. Choceň0900:09:1582,87
4Z54117Macháčková KateřinaK.O.B. Choceň0900:11:1955,22
5Z55118Macháčková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0900:12:4037,95
Muži A 18-34 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2126Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:55:27104,00
2MA7127Procházka MichalCycli CZ9900:57:3497,18
3MA9128Švadlena MichalKOB Choceň0100:58:2094,80
4MA15129Boštík MatějF Bike klub Sádek0501:01:39104,00
5MA16130Čejka Pavelviktorkamps.cz9001:02:1587,74
6MA26131Gajdár MichalBardejov9101:06:2380,28
7MA59132Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:19:1673,42
8MA69133Košťálek MartinHK Choceň8901:25:3345,72
Muži B 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1134Dvořák PavelAtletika Alojsov8200:53:03104,00
2MB4135Pešek OndřejKOB Choceň8500:56:32100,05
3MB6136Roháček Jan3D Fitness8200:57:2591,77
4MB11137Šutera JosefAtletika Polička7900:59:5387,12
5MB20138Hakkel PavelTechnická VM7901:03:2780,40
6MB23139Dvořáček JanRun Sport Team7901:04:4178,07
7MB32140Sláma ZdeněkChoceň8301:08:5969,97
8MB36141Smrčka StanislavTrénování běhu CZ7901:11:2065,54
9MB38142Janespal MilanBěstovice7901:11:3565,06
10MB40143Řemínek MatějAC Choceň8601:12:2469,43
11MB46144Šponar PavelChoceň8001:13:5760,60
12MB49145Bureš LukášChoceň8001:14:4159,22
13MB54146Štorek MartinŠtorčata7901:16:4455,36
14MB60147Zítko PetrDDM Sportuji! Choceň8201:19:5849,26
Muži C 45-54 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3148Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:56:1595,97
2MC5149Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:56:5893,62
3MC8150Dvořák MiroslavBystré7500:57:4591,14
4MC10151Kyncl TomášHolice7400:59:0288,72
5MC12152Musil JiříHlinsko7201:00:57104,00
6MC13153Teplý JaroslavSport Bart7801:01:2584,23
7MC14154Vacek JiříOB Česká Třebová7701:01:3583,91
8MC17155Hurych AntonínLitomyšl7601:02:2582,34
9MC21156Švadlena PavelKOB Choceň7501:04:0279,30
10MC25157Číhař TomášChvojenec7001:05:2792,62
11MC27158Šraut BohumírVysoké Mýto7501:06:5573,86
12MC28159Simon PetrPolička7201:07:1389,72
13MC34160Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:10:2467,30
14MC39161Pražák TomášJiskra Hylváty7101:12:0481,76
15MC41162Němec RadekLitomyšl7701:12:3663,15
16MC48163Brožek TomášKOB Ústí nad orlicí6901:14:3377,69
17MC50164Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:15:0076,95
18MC62165Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:21:0367,02
19MC63166Bureš JosefVM7801:21:1646,81
20MC66167Kratochvíl LadislavTJ Bižuterie Jablonec7001:22:2864,70
21MC67168Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7001:22:2964,67
22MC78169Kokštejn PavelChoceň7701:42:177,19
Muži D 55-64 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD18170Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6501:02:5298,86
2MD24171Mařáček FrantišekZářecká Lhota6501:05:0594,22
3MD30172Turbak JaroslavSebranice6301:08:1696,08
4MD42173Tomáš JosefTK Choceň6701:12:4480,67
5MD64174Myšák MilanSokol Jehnědí6601:21:3266,23
6MD68175Novák KarelSkimen6401:25:0660,38
7MD74176Semrád PavelKOB Choceň6601:31:0350,62
8MD75177Vanický MilanChoceň6601:31:4549,47
Muži E 65 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME22178Siegel JosefChoceň5801:04:27104,00
2ME52179Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5301:16:04104,00
3ME55180Šolc VítězslavBKL Machov5701:17:0281,48
4ME71181Sedlák JiříPřelouč5801:26:2265,99
5ME76182Šponar JosefSokol Žamberk4701:33:4378,80
6ME77183Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:35:5051,31
Ženy A 18-34 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA44184Gajdárová BarboraSebranice9001:13:26104,00
2ZA45185Košťálková JulieHK Choceň9701:13:49101,48
3ZA57186Vašíček Kratochvílová L.Pardubice9501:18:3793,94
4ZA72187Skalická SáraChoceň0201:27:4180,59
Ženy B 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB19188Truksová DankaPodolí8201:03:25104,00
2ZB33189Nimshausová HanaKOB Choceň8101:09:2392,59
3ZB35190Hurychová JaroslavaLitomyšl8201:11:0089,04
4ZB43191Hozáková LeonaAC Choceň8101:12:5585,02
5ZB61192Holingerová EvaKOB Choceň8001:20:0973,61
6ZB70193Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:25:4564,78
7ZB72194Skalická JanaChoceň7901:27:4161,73
Ženy C 45-54 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC29195Dvořáková AdélaBystré7601:07:54104,00
2ZC37196Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:11:2696,80
3ZC47197Šutorková PavlínaSudislav7401:14:2391,45
4ZC51198Janespalová PavlínaBěstovice7701:15:0989,32
5ZC53199Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7201:16:2687,43
6ZC56200Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:18:0085,13
7ZC58201Ondrová LadaChoceň7301:19:1383,33
8ZC65202Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:21:4179,70
Ženy D 55 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD31203Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:08:45104,00
2ZD79204Nechvílová MiroslavaChoceň6001:53:0037,64
Muži 3 km (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3K3125Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:16:08-
Ženy 3 km (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3K4122Trs EvaBrno8600:16:38-
2Z3K5123Šedová Tereza-9400:16:41-
3Z3K6124Simonová JanaPolička7500:16:46-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D111Šiftařová Anna-1700:00:35-
2D122Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:35-
3D133Zajačoková AnežkaBajk Freaks Holice1700:00:36-
4D144Hartmanová Eliška-1700:00:36-
1C1516Mimra Tobiáš-1700:00:36-
5D155Vítková ElaPolička1700:00:36-
6D176Komárková Dominika-1700:00:37-
7D187Horynová Anna-1800:00:37-
8D198Hromádková Violka-1800:00:38-
9D1109Kajzrlíková ValentýnaZahrádkáři Choceň1800:00:39-
2C11117Zítko Theodor-1700:00:40-
10D11210Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:43-
11D11311Štorková AliceSkřítci z Borovic1800:00:44-
12D11412Šedivá Emma-1900:00:46-
3C11518Řehák Jan-1900:00:47-
4C11619Hubáček Šimon-1900:00:48-
13D11713Krupičková Elen-1900:00:54-
5C11820Šiftař Vojtěch-2000:00:56-
6C11921Ryšavý Antonín-1900:01:02-
14D12014Nováková Julie-1900:01:14-
15D12115Dvořáčková EmaRun Sport Team2100:02:08-
7C12222Vašíček Damián-2100:03:05-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1142Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:01:13104,00
2M1243Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:1699,22
3M1344Dušánek DanielSKI Ústí nad Orlicí1500:01:1696,89
1Z1423Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:17104,00
4M1545Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:1794,52
5M1646Komárek JosefK.O.B. Choceň1500:01:1894,45
2Z1724Kynštová AnnaAC Choceň1400:01:1899,49
6M1847Kajzrlík TomášZahrádkáři Choceň1400:01:1993,03
3Z1925Nováčková KateřinaAC Choceň1500:01:2195,85
4Z11026Teplá JustýnaSport Bart1500:01:2193,55
7M11048Toman JonášLosers Are Cool1400:01:2189,04
8M11249Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:2289,03
9M11350Pantůček TomášSysle run1400:01:2288,99
5Z11427Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2293,48
6Z11528Bezdíčková EmaAC Choceň1400:01:2392,21
10M11651Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:2386,30
7Z11729Adamská KláraJiskra Litomyšl1400:01:2490,88
11M11852Bříza David DejvTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:2584,92
8Z11930Bartoňová SimonaAC Choceň1400:01:2588,29
9Z12031Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:2686,98
12M12153Houdek TobiášChoceň1400:01:2780,82
13M12254Hurych AntonínLitomyšl1500:01:2880,75
14M12355Zajačik ŠimonBike Freaks Holice1500:01:2979,38
10Z12432Houdková EmílieChoceň1600:01:2983,03
11Z12533Štorková Bára-1400:01:3083,02
15M12656Hartman TomášKB Letohrad1400:01:3176,70
12Z12734Řeháková KláraAC Choceň1500:01:3181,67
13Z12835Olbrichtová AlžbětaAC Choceň1500:01:3181,64
14Z12936Nosálová GabrielaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:3673,83
15Z13037Zítková StellaZítkovi1400:01:3971,19
16Z13138Stejskalová TerezaAC Choceň1400:01:3969,89
16M13257Štorek JanAC Choceň1600:01:4261,58
17Z13339Pavlíčková AnitaAC Choceň1400:01:4267,14
17M13458Mimra Matyáš-1400:01:4754,78
18Z13540Víchová BáraWitch Team1500:01:4858,06
18M13659Kohl Štěpán-1500:01:5246,58
19Z13741Bartoňová KarolínaChoceň1600:02:0931,66
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3184Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:02:23104,00
2Z3285Hanušová AnetaAC Choceň1000:02:2799,87
3Z3386Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:02:2798,20
1Z2460Boháčová AdélaAtletika Polička1200:02:30104,00
1M2571Kynšt VáclavAC Choceň1200:02:31104,00
4Z3687Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:02:3293,71
5Z3788Janespalová AdélaDDM Choceň1000:02:3591,61
2M2872Pantůček JakubSysle run1200:02:3698,68
3M2973Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:02:3896,37
6Z31089Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:4088,11
4M21174Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:02:4192,72
7Z31290Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:02:4287,38
5M21375Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:02:4292,05
2Z21461Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:02:4492,57
8Z31591Ulrichová EmaAC Choceň1000:02:4485,31
6M21676Krištof VojtěchAtletika Polička1200:02:4690,03
3Z21762Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:02:4789,60
9Z31892Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:4783,22
10Z31993Janespalová DanielaDDM Choceň1000:02:4883,18
4Z22063Hurychová AnežkaTJ Jiskra Litomyšl1200:02:4987,22
5Z22164Kollerová RozálieAC Choceň1200:02:5185,88
11Z32294Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:02:5379,02
12Z32395Hornyáková KarlaAC Choceň1100:02:5478,32
6Z22465Fikejzová NatálieAC Choceň1200:02:5582,57
7Z22566Diblíková LilianaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:02:5681,90
13Z32596Novotná Sofia ClaudiaAC Choceň1100:02:5676,92
14Z32797Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:02:5776,89
15Z32898Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:02:5776,22
7M22977Sláma Maxmilián4 Sports Team1300:02:5882,02
8M23078Hrnčíř DavidAC Choceň1300:02:5981,33
8Z23167Slámová SofiePK Svitavy1300:02:5979,89
9M23279Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:0080,06
16Z33399Zítková EditaDDM Choceň1000:03:0273,42
10M23480Kajzrlík DanielZahrádkáři Choceň1300:03:0378,71
11M23581Šimek JanK.O.B. Choceň1300:03:0378,06
12M23682Balla AdamAC Choceň1200:03:0776,05
9Z23768Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:1172,48
17Z338100Kotriková SofieAC Choceň1100:03:1365,73
13M23983Fliedr TomášF - Bike Klub Sádek1300:03:1471,37
18Z340101Macháčková EliškaOK Lokomotiva Pardubice1100:03:1762,24
19Z341102Zítková SimonaDDM Choceň1100:03:1862,21
20Z342103Holingerová AlenaDDM Choceň1000:03:2358,72
10Z24369Nováčková VeronikaAC Choceň1200:03:2463,73
11Z24470Bašková SáraActivity Lanškroun1300:03:2761,10
21Z345121Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:16:113,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41110Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:12104,00
2M42111Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:13101,97
3M43112Brychta Jakub-0800:03:1599,93
1M34106Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:24104,00
2M35107Dušánek MarekJiskra Ústí nad Orlicí1100:03:3198,53
1Z46104Zezulková SimonaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:34104,00
4M47113Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:3588,51
3M38108Mrázek Milan-1000:03:3993,12
2Z49105Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:5094,97
4M310109Novák Jáchym-1100:04:5554,69
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51114Nimshausová HelenaK.O.B. Choceň0800:07:49104,00
2Z52115Komárková VeronikaK.O.B. Choceň0900:08:5288,57
3Z53116Holingerová AžbětaK.O.B. Choceň0900:09:1582,87
4Z54117Macháčková KateřinaK.O.B. Choceň0900:11:1955,22
5Z55118Macháčková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0900:12:4037,95
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51119Hurych AdamVencl Team Ústí nad Orlicí0600:11:03104,00
2M52120Šimek VojtěchK.O.B. Choceň1000:13:1282,37
1M3K3125Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:16:08-
1Z3K4122Trs EvaBrno8600:16:38-
2Z3K5123Šedová Tereza-9400:16:41-
3Z3K6124Simonová JanaPolička7500:16:46-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1134Dvořák PavelAtletika Alojsov8200:53:03104,00
1MA2126Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:55:27104,00
1MC3148Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:56:1595,97
2MB4135Pešek OndřejKOB Choceň8500:56:32100,05
2MC5149Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:56:5893,62
3MB6136Roháček Jan3D Fitness8200:57:2591,77
2MA7127Procházka MichalCycli CZ9900:57:3497,18
3MC8150Dvořák MiroslavBystré7500:57:4591,14
3MA9128Švadlena MichalKOB Choceň0100:58:2094,80
4MC10151Kyncl TomášHolice7400:59:0288,72
4MB11137Šutera JosefAtletika Polička7900:59:5387,12
5MC12152Musil JiříHlinsko7201:00:57104,00
6MC13153Teplý JaroslavSport Bart7801:01:2584,23
7MC14154Vacek JiříOB Česká Třebová7701:01:3583,91
4MA15129Boštík MatějF Bike klub Sádek0501:01:39104,00
5MA16130Čejka Pavelviktorkamps.cz9001:02:1587,74
8MC17155Hurych AntonínLitomyšl7601:02:2582,34
1MD18170Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6501:02:5298,86
1ZB19188Truksová DankaPodolí8201:03:25104,00
5MB20138Hakkel PavelTechnická VM7901:03:2780,40
9MC21156Švadlena PavelKOB Choceň7501:04:0279,30
1ME22178Siegel JosefChoceň5801:04:27104,00
6MB23139Dvořáček JanRun Sport Team7901:04:4178,07
2MD24171Mařáček FrantišekZářecká Lhota6501:05:0594,22
10MC25157Číhař TomášChvojenec7001:05:2792,62
6MA26131Gajdár MichalBardejov9101:06:2380,28
11MC27158Šraut BohumírVysoké Mýto7501:06:5573,86
12MC28159Simon PetrPolička7201:07:1389,72
1ZC29195Dvořáková AdélaBystré7601:07:54104,00
3MD30172Turbak JaroslavSebranice6301:08:1696,08
1ZD31203Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:08:45104,00
7MB32140Sláma ZdeněkChoceň8301:08:5969,97
2ZB33189Nimshausová HanaKOB Choceň8101:09:2392,59
13MC34160Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:10:2467,30
3ZB35190Hurychová JaroslavaLitomyšl8201:11:0089,04
8MB36141Smrčka StanislavTrénování běhu CZ7901:11:2065,54
2ZC37196Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:11:2696,80
9MB38142Janespal MilanBěstovice7901:11:3565,06
14MC39161Pražák TomášJiskra Hylváty7101:12:0481,76
10MB40143Řemínek MatějAC Choceň8601:12:2469,43
15MC41162Němec RadekLitomyšl7701:12:3663,15
4MD42173Tomáš JosefTK Choceň6701:12:4480,67
4ZB43191Hozáková LeonaAC Choceň8101:12:5585,02
1ZA44184Gajdárová BarboraSebranice9001:13:26104,00
2ZA45185Košťálková JulieHK Choceň9701:13:49101,48
11MB46144Šponar PavelChoceň8001:13:5760,60
3ZC47197Šutorková PavlínaSudislav7401:14:2391,45
16MC48163Brožek TomášKOB Ústí nad orlicí6901:14:3377,69
12MB49145Bureš LukášChoceň8001:14:4159,22
17MC50164Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:15:0076,95
4ZC51198Janespalová PavlínaBěstovice7701:15:0989,32
2ME52179Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5301:16:04104,00
5ZC53199Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7201:16:2687,43
13MB54146Štorek MartinŠtorčata7901:16:4455,36
3ME55180Šolc VítězslavBKL Machov5701:17:0281,48
6ZC56200Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:18:0085,13
3ZA57186Vašíček Kratochvílová L.Pardubice9501:18:3793,94
7ZC58201Ondrová LadaChoceň7301:19:1383,33
7MA59132Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:19:1673,42
14MB60147Zítko PetrDDM Sportuji! Choceň8201:19:5849,26
5ZB61192Holingerová EvaKOB Choceň8001:20:0973,61
18MC62165Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:21:0367,02
19MC63166Bureš JosefVM7801:21:1646,81
5MD64174Myšák MilanSokol Jehnědí6601:21:3266,23
8ZC65202Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:21:4179,70
20MC66167Kratochvíl LadislavTJ Bižuterie Jablonec7001:22:2864,70
21MC67168Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7001:22:2964,67
6MD68175Novák KarelSkimen6401:25:0660,38
8MA69133Košťálek MartinHK Choceň8901:25:3345,72
6ZB70193Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:25:4564,78
4ME71181Sedlák JiříPřelouč5801:26:2265,99
7ZB72194Skalická JanaChoceň7901:27:4161,73
4ZA72187Skalická SáraChoceň0201:27:4180,59
7MD74176Semrád PavelKOB Choceň6601:31:0350,62
8MD75177Vanický MilanChoceň6601:31:4549,47
5ME76182Šponar JosefSokol Žamberk4701:33:4378,80
6ME77183Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:35:5051,31
22MC78169Kokštejn PavelChoceň7701:42:177,19
2ZD79204Nechvílová MiroslavaChoceň6001:53:0037,64
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1134Dvořák PavelAtletika Alojsov8200:53:03104,00
2MA2126Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:55:2797,48
3MC3148Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:56:1594,97
4MB4135Pešek OndřejKOB Choceň8500:56:3293,43
5MC5149Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:56:5892,62
6MB6136Roháček Jan3D Fitness8200:57:2591,77
7MA7127Procházka MichalCycli CZ9900:57:3491,49
8MC8150Dvořák MiroslavBystré7500:57:4591,14
9MA9128Švadlena MichalKOB Choceň0100:58:2090,04
10MC10151Kyncl TomášHolice7400:59:0288,72
11MB11137Šutera JosefAtletika Polička7900:59:5387,12
12MC12152Musil JiříHlinsko7201:00:5785,11
13MC13153Teplý JaroslavSport Bart7801:01:2584,23
14MC14154Vacek JiříOB Česká Třebová7701:01:3583,91
15MA15129Boštík MatějF Bike klub Sádek0501:01:3983,79
16MA16130Čejka Pavelviktorkamps.cz9001:02:1582,66
17MC17155Hurych AntonínLitomyšl7601:02:2582,34
18MD18170Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6501:02:5281,50
19MB20138Hakkel PavelTechnická VM7901:03:2780,40
20MC21156Švadlena PavelKOB Choceň7501:04:0279,30
21ME22178Siegel JosefChoceň5801:04:2778,51
22MB23139Dvořáček JanRun Sport Team7901:04:4178,07
23MD24171Mařáček FrantišekZářecká Lhota6501:05:0577,32
24MC25157Číhař TomášChvojenec7001:05:2776,63
25MA26131Gajdár MichalBardejov9101:06:2374,87
26MC27158Šraut BohumírVysoké Mýto7501:06:5573,86
27MC28159Simon PetrPolička7201:07:1373,30
28MD30172Turbak JaroslavSebranice6301:08:1671,32
29MB32140Sláma ZdeněkChoceň8301:08:5969,97
30MC34160Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:10:2467,30
31MB36141Smrčka StanislavTrénování běhu CZ7901:11:2065,54
32MB38142Janespal MilanBěstovice7901:11:3565,06
33MC39161Pražák TomášJiskra Hylváty7101:12:0464,15
34MB40143Řemínek MatějAC Choceň8601:12:2463,52
35MC41162Němec RadekLitomyšl7701:12:3663,15
36MD42173Tomáš JosefTK Choceň6701:12:4462,90
37MB46144Šponar PavelChoceň8001:13:5760,60
38MC48163Brožek TomášKOB Ústí nad orlicí6901:14:3359,47
39MB49145Bureš LukášChoceň8001:14:4159,22
40MC50164Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:15:0058,62
41ME52179Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5301:16:0456,61
42MB54146Štorek MartinŠtorčata7901:16:4455,36
43ME55180Šolc VítězslavBKL Machov5701:17:0254,79
44MA59132Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:19:1650,58
45MB60147Zítko PetrDDM Sportuji! Choceň8201:19:5849,26
46MC62165Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:21:0347,22
47MC63166Bureš JosefVM7801:21:1646,81
48MD64174Myšák MilanSokol Jehnědí6601:21:3246,31
49MC66167Kratochvíl LadislavTJ Bižuterie Jablonec7001:22:2844,55
50MC67168Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7001:22:2944,52
51MD68175Novák KarelSkimen6401:25:0639,59
52MA69133Košťálek MartinHK Choceň8901:25:3338,74
53ME71181Sedlák JiříPřelouč5801:26:2237,20
54MD74176Semrád PavelKOB Choceň6601:31:0328,37
55MD75177Vanický MilanChoceň6601:31:4527,05
56ME76182Šponar JosefSokol Žamberk4701:33:4323,34
57ME77183Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:35:5019,35
58MC78169Kokštejn PavelChoceň7701:42:177,19
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB19188Truksová DankaPodolí8201:03:25104,00
2ZC29195Dvořáková AdélaBystré7601:07:5494,93
3ZD31203Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:08:4592,59
4ZB33189Nimshausová HanaKOB Choceň8101:09:2390,59
5ZB35190Hurychová JaroslavaLitomyšl8201:11:0088,04
6ZC37196Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:11:2687,36
7ZB43191Hozáková LeonaAC Choceň8101:12:5585,02
8ZA44184Gajdárová BarboraSebranice9001:13:2684,20
9ZA45185Košťálková JulieHK Choceň9701:13:4983,60
10ZC47197Šutorková PavlínaSudislav7401:14:2382,71
11ZC51198Janespalová PavlínaBěstovice7701:15:0981,50
12ZC53199Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7201:16:2679,47
13ZC56200Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:18:0077,00
14ZA57186Vašíček Kratochvílová L.Pardubice9501:18:3776,03
15ZC58201Ondrová LadaChoceň7301:19:1375,09
16ZB61192Holingerová EvaKOB Choceň8001:20:0973,61
17ZC65202Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:21:4171,20
18ZB70193Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:25:4564,78
19ZA72187Skalická SáraChoceň0201:27:4161,73
19ZB72194Skalická JanaChoceň7901:27:4161,73
21ZD79204Nechvílová MiroslavaChoceň6001:53:0021,81

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód