13.12.2003, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
13.12.2008 | Vánoční běh Parníkem | 151 |
8.12.2007 | Vánoční běh Parníkem | 147 |
9.12.2006 | Vánoční běh Parníkem, Česká Třebová | 178 |
10.12.2005 | Vánoční běh Parníkem - nebodován | - |
11.12.2004 | Vánoční běh Parníkem | 115 |
8.12.2002 | 12. ročník, Vánoční běh Parníkem | 141 |
9.12.2001 | Vánoční běh Parníkem | 93 |
9.12.2000 | Vánoční běh Parníkem | 133 |
11.12.1999 | Vánoční běh Parníkem | 128 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Šebek Michal | 84 | 9 |
Zajíc Jan | 53 | 9 |
Šimůnek Jan | 82 | 9 |
Klášterecký Tomáš | 81 | 8 |
Sadílek Ota | 46 | 8 |
Nechvíl Petr | 91 | 8 |
Frydrych Jakub | 95 | 7 |
Dobšíček Pavel | 80 | 7 |
Šimůnek Jan | 49 | 7 |
Plocek Jaroslav | 68 | 7 |
Vacek Martin | 69 | 7 |
Neruda Michal | 93 | 7 |
Šafář Jaroslav | 51 | 7 |
Keprtová Miloslava | 48 | 7 |
Stránský Aleš | 60 | 7 |
Razým Lukáš | 79 | 7 |
Čechal Jaroslav | 61 | 7 |
Stránská Adéla | 91 | 7 |
Bielčik Petr | 71 | 6 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 6 |
Sejkora Karel | 88 | 6 |
Sontáková Lenka | 91 | 6 |
Krňávek Vojtěch | 54 | 6 |
Večeře Tomáš | 90 | 6 |
Krsek Miroslav | 49 | 6 |
Zajíc Jakub | 89 | 6 |
Razým Jan | 57 | 6 |
Kolek Petr | 75 | 6 |
Červ Miloslav | 50 | 6 |
Rychtaříková Iva | 85 | 6 |
Pilgr Luděk | 76 | 6 |
Krumer Miroslav | 49 | 5 |
Voleský Martin | 91 | 5 |
Řemínek Matěj | 86 | 5 |
Bubeníček Jiří | 51 | 5 |
Ehrig Rudolf | 48 | 5 |
Jirásková Eva | 64 | 5 |
Čechalová Hana | 86 | 5 |
Hübl Radek | 88 | 5 |
Siegel Josef | 58 | 5 |
Rábová Martina | 92 | 5 |
Jelínek Matěj | 42 | 5 |
Horáček Michal | 75 | 5 |
Kebrle Milan | 75 | 5 |
Král Josef | 40 | 5 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 5 |
Svatoš Otakar | 34 | 5 |
Stránská Michaela | 97 | 5 |
Hrdina Pavel | 88 | 5 |
Lakota Antonín | 95 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 71 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:12 | - |
2 | Ž1 | 2 | 57 | Bílá Zdeňka | SKI Klub Česká Třebová | 99 | 00:00:14 | - |
3 | Ž1 | 3 | 72 | Smoláková Dominika | Orel Vysoké Mýto | 00 | 00:00:17 | - |
4 | Ž1 | 4 | 91 | Glaser Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 01 | 00:00:27 | - |
5 | Ž1 | 5 | 40 | Provazník Josef | Vrchlabí | 99 | 00:00:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 39 | Fáberová Zuzana | ABK Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:12 | - |
2 | Ž1 | 2 | 33 | Špičková Natálie | XXX | 96 | 00:01:14 | - |
3 | Ž1 | 5 | 81 | Voleská Iveta | XXX | 97 | 00:01:21 | - |
4 | Ž1 | 6 | 34 | Špičková Sára | XXX | 96 | 00:01:23 | - |
5 | Ž1 | 8 | 42 | Prachařová Eva | Choceň | 97 | 00:01:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 3 | 3 | Novák Jakub | XXX | 96 | 00:01:14 | - |
2 | M1 | 4 | 30 | Tomeš Marek | XXX | 96 | 00:01:18 | - |
3 | M1 | 7 | 35 | Vích Radim | XXX | 96 | 00:01:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 9 | 51 | Skalická Zuzana | AC Choceň | 94 | 00:02:44 | - |
2 | Ž2 | 13 | 9 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:02:58 | - |
3 | Ž2 | 15 | 22 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:03:13 | - |
4 | Ž2 | 18 | 92 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:03:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 8 | 70 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:02:40 | - |
2 | M2 | 11 | 75 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:02:52 | - |
3 | M2 | 12 | 45 | Prachař David | Choceň | 94 | 00:02:53 | - |
4 | M2 | 16 | 44 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:13 | - |
5 | M2 | 17 | 37 | Kunst Daniel | Česká Třebová | 95 | 00:03:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 14 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:26 | - |
2 | Ž3 | 2 | 17 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:29 | - |
3 | Ž3 | 3 | 18 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:29 | - |
4 | Ž3 | 4 | 20 | Šteflová Pavlína | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:02:31 | - |
5 | Ž3 | 5 | 10 | Halbrštátová Anna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:02:36 | - |
6 | Ž3 | 6 | 16 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:02:40 | - |
7 | Ž3 | 7 | 59 | Kubínová Veronika | Atletika Polička | 92 | 00:02:40 | - |
8 | Ž3 | 10 | 25 | Matějíčková Lucie | Atletika Albrechtice | 92 | 00:02:48 | - |
9 | Ž3 | 14 | 60 | Machová Kristýna | Atletika Polička | 92 | 00:02:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 9 | 46 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:59 | - |
2 | M3 | 10 | 15 | Neruda Michal | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:04:02 | - |
3 | M3 | 13 | 24 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:04:09 | - |
4 | M3 | 16 | 67 | Jukl Jiří | Atletika Polička | 92 | 00:04:14 | - |
5 | M3 | 18 | 23 | Král Kristián | XXX | 92 | 00:04:16 | - |
6 | M3 | 20 | 19 | Bartůněk David | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:04:19 | - |
7 | M3 | 21 | 76 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:04:20 | - |
8 | M3 | 25 | 64 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:04:29 | - |
9 | M3 | 27 | 47 | Kůta Robert | AC Choceň | 92 | 00:04:43 | - |
10 | M3 | 32 | 7 | Hejl Filip | XXX | 93 | 00:05:10 | - |
11 | M3 | 35 | 90 | Herman Jakub | XXX | 93 | 00:05:25 | - |
12 | M3 | 40 | 85 | Kovář Petr | XXX | 92 | 00:07:52 | - |
13 | M3 | 41 | 28 | Tomeš Radek | XXX | 93 | 00:07:52 | - |
14 | M3 | 42 | 29 | Pánek Jiří | XXX | 93 | 00:07:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 12 | 48 | Šedová Tereza | AC Choceň | 90 | 00:04:07 | - |
2 | ŽM | 15 | 21 | Šachová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:04:13 | - |
3 | ŽM | 17 | 12 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:04:14 | - |
4 | ŽM | 23 | 58 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:04:23 | - |
5 | ŽM | 24 | 26 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:04:23 | - |
6 | ŽM | 30 | 49 | Kužílková Jana | AC Choceň | 90 | 00:04:49 | - |
7 | ŽM | 38 | 50 | Sisrová Tereza | AC Choceň | 91 | 00:05:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 5 | 53 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:03:36 | - |
2 | MM | 7 | 55 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:03:44 | - |
3 | MM | 8 | 54 | Koutný Martin | Atletika Polička | 90 | 00:03:44 | - |
4 | MM | 14 | 13 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:04:13 | - |
5 | MM | 19 | 83 | Bilotskij Dmitrij | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:04:18 | - |
6 | MM | 26 | 43 | Bašarin Tomáš | AC Choceň | 90 | 00:04:30 | - |
7 | MM | 29 | 31 | Vytlačil Marek | Česká Třebová | 91 | 00:04:45 | - |
8 | MM | 31 | 8 | Hejl Aleš | XXX | 91 | 00:04:51 | - |
9 | MM | 33 | 5 | Fater Vláďa | FK Česká Třebová | 90 | 00:05:11 | - |
10 | MM | 34 | 6 | Fater Matěj | Tenisové kuty | 90 | 00:05:14 | - |
11 | MM | 36 | 101 | Plocek Jaroslav | XXX | 91 | 00:05:28 | - |
12 | MM | 37 | 102 | Lux Petr | XXX | 91 | 00:05:34 | - |
13 | MM | 39 | 32 | Szüllö Martin | XXX | 91 | 00:06:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 11 | 61 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:04:03 | - |
2 | ŽS | 28 | 38 | Fáberová Jana | ABK Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:04:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 62 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:03:17 | - |
2 | MS | 2 | 65 | Kocálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:03:19 | - |
3 | MS | 3 | 82 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:03:24 | - |
4 | MS | 4 | 63 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:03:24 | - |
5 | MS | 6 | 36 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:03:36 | - |
6 | MS | 22 | 56 | Coufal David | Atletika Polička | 89 | 00:04:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 8 | 93 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:17:39 | - |
2 | MB | 13 | 118 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:17:52 | - |
3 | MB | 20 | 98 | Šebek Jindřich | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 00:18:57 | - |
4 | MB | 21 | 125 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:18:59 | - |
5 | MB | 27 | 111 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:19:24 | - |
6 | MB | 33 | 112 | Tomanec Petr | TJ Svitavy | 56 | 00:20:17 | - |
7 | MB | 35 | 86 | Korenyev Volodymyr | PIM Praha - Ukrajina | 59 | 00:20:26 | - |
8 | MB | 51 | 100 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:22:30 | - |
9 | MB | 52 | 68 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 56 | 00:22:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 17 | 124 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:18:26 | - |
2 | MC | 24 | 108 | Krupička Miroslav | Sportdres Ústí nad Orlicí | 53 | 00:19:06 | - |
3 | MC | 29 | 106 | Bubeníček Jiří | Porkert Skuhrov n. B. | 51 | 00:19:27 | - |
4 | MC | 30 | 69 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:19:38 | - |
5 | MC | 32 | 84 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:20:09 | - |
6 | MC | 34 | 131 | Ráb Pavel | Sokol Parník | 52 | 00:20:19 | - |
7 | MC | 43 | 80 | Dušek Jan | Sokol Verměřovice | 51 | 00:21:14 | - |
8 | MC | 44 | 135 | Zajíc Jan | AFK SKP Pardubice | 53 | 00:21:26 | - |
9 | MC | 46 | 27 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:21:36 | - |
10 | MC | 47 | 103 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:21:43 | - |
11 | MC | 54 | 123 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:22:53 | - |
12 | MC | 55 | 136 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:23:26 | - |
13 | MC | 57 | 133 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:23:56 | - |
14 | MC | 59 | 128 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:24:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 45 | 134 | Ollé Ludvík | KD OS KOVO Škoda Mladá Boleslav | 39 | 00:21:32 | - |
2 | MD | 50 | 96 | Holubec Josef | Lokomotiva Trutnov | 43 | 00:21:58 | - |
3 | MD | 56 | 105 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:23:27 | - |
4 | MD | 60 | 87 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:24:07 | - |
5 | MD | 64 | 137 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:28:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 36 | 41 | Mikásková Michaela | TJ Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:20:32 | - |
2 | ZA | 40 | 127 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:21:07 | - |
3 | ZA | 41 | 114 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:21:12 | - |
4 | ZA | 42 | 74 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:21:13 | - |
5 | ZA | 48 | 97 | Havlíková Hana | SK Chotěboř | 72 | 00:21:44 | - |
6 | ZA | 49 | 79 | Sedláčková Miroslava | Spartak Praha 4 | 77 | 00:21:45 | - |
7 | ZA | 58 | 73 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:24:03 | - |
8 | ZA | 61 | 120 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:24:24 | - |
9 | ZA | 62 | 132 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:25:09 | - |
10 | ZA | 63 | 52 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:26:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 71 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:12 | - |
2 | Ž1 | 2 | 57 | Bílá Zdeňka | SKI Klub Česká Třebová | 99 | 00:00:14 | - |
3 | Ž1 | 3 | 72 | Smoláková Dominika | Orel Vysoké Mýto | 00 | 00:00:17 | - |
4 | Ž1 | 4 | 91 | Glaser Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 01 | 00:00:27 | - |
5 | Ž1 | 5 | 40 | Provazník Josef | Vrchlabí | 99 | 00:00:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 39 | Fáberová Zuzana | ABK Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:12 | - |
2 | Ž1 | 2 | 33 | Špičková Natálie | XXX | 96 | 00:01:14 | - |
1 | M1 | 3 | 3 | Novák Jakub | XXX | 96 | 00:01:14 | - |
2 | M1 | 4 | 30 | Tomeš Marek | XXX | 96 | 00:01:18 | - |
3 | Ž1 | 5 | 81 | Voleská Iveta | XXX | 97 | 00:01:21 | - |
4 | Ž1 | 6 | 34 | Špičková Sára | XXX | 96 | 00:01:23 | - |
3 | M1 | 7 | 35 | Vích Radim | XXX | 96 | 00:01:23 | - |
5 | Ž1 | 8 | 42 | Prachařová Eva | Choceň | 97 | 00:01:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 14 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:26 | - |
2 | Ž3 | 2 | 17 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:29 | - |
3 | Ž3 | 3 | 18 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:29 | - |
4 | Ž3 | 4 | 20 | Šteflová Pavlína | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:02:31 | - |
5 | Ž3 | 5 | 10 | Halbrštátová Anna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:02:36 | - |
6 | Ž3 | 6 | 16 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:02:40 | - |
7 | Ž3 | 7 | 59 | Kubínová Veronika | Atletika Polička | 92 | 00:02:40 | - |
1 | M2 | 8 | 70 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:02:40 | - |
1 | Ž2 | 9 | 51 | Skalická Zuzana | AC Choceň | 94 | 00:02:44 | - |
8 | Ž3 | 10 | 25 | Matějíčková Lucie | Atletika Albrechtice | 92 | 00:02:48 | - |
2 | M2 | 11 | 75 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:02:52 | - |
3 | M2 | 12 | 45 | Prachař David | Choceň | 94 | 00:02:53 | - |
2 | Ž2 | 13 | 9 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:02:58 | - |
9 | Ž3 | 14 | 60 | Machová Kristýna | Atletika Polička | 92 | 00:02:59 | - |
3 | Ž2 | 15 | 22 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:03:13 | - |
4 | M2 | 16 | 44 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:13 | - |
5 | M2 | 17 | 37 | Kunst Daniel | Česká Třebová | 95 | 00:03:14 | - |
4 | Ž2 | 18 | 92 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:03:47 | - |
23.4.2024 (Úterý), svátek má Vojtěch
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
20.04.2024 - Výsledky závodu Běh Javorkou.
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.