Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

1.7.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 1.7.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

před budovou VDA, Habrmanova ul., Česká Třebová
10.00 hodin

Přihlášky

od 8.30 do 9.30 hodin v budově VDA

Startovné

70,- Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km
Převýšení: 234 m
běh do vrchu po asfaltové silnici

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v hodnotě 6.900 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ISCAREX Česká Třebová
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
Telefon: 465 530 214

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.6.2024Běh na Kozlovský kopec-
24.6.2023Běh na Kozlovský kopec66
18.6.2022Běh na Kozlovský kopec76
19.6.2021Běh na Kozlovský kopec 67
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec80
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 26
  • závodníků na všech ročnících: 2756

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6923
Stránský Aleš6021
Mannlová Jana8019
Jirásková Eva6419
Keprtová Miloslava4818
Zajíc Jan5318
Šimůnek Jan8217
Svatoš Otakar3416
Šimůnek Jan4916
Leszkow Petr4416
Borek Petr7016
Kebrle Milan7516
Vodička Jan4516
Horáček Michal7516
Dušková Lenka8015
Sadílek Ota4615
Kalous Petr7715
Krsek Miroslav4914
Javůrek Jiří4814
Vacarda Vladimír5914
Kubišta Oto5314
Matyášová Jana6514
Šimůnková Pavla7714
Sedlák Jiří5814
Tučný Jan4713
Červ Miloslav5013
Vraštilová Miloslava5612
Šafář Jaroslav5112
Hofmanová Veronika7812
Šebek Michal8412
Kostřicová Blanka6112
Šrutek Stanislav5812
Nechvílová Miroslava6012
Merta Jaroslav3512
Pilgr Luděk7612
Kalousek Jan7111
Stránská Adéla9111
Razým Jan5711
Krupička Miroslav5311
Neruda Miroslav5611
Kubíček Jan8711
Bielčik Jindřich4011
Ducháček Bedřich5911
Hübl Radek8810
Velechovský Jiří5510
Zajíc Jakub8910
Wendlig Miroslav5310
Hanuš Petr6410
Brádle Václav3710
Borek Martin7210

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6109Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:19:37117,52
2MJ3265Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:21:4797,47
3MJ4767Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:23:0785,01
4MJ4891Votava MichalVrchlabí9000:23:0984,76
5MJ832Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:26:2853,80
Muži A 20-39 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:51104,04
2MA357Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:2498,33
3MA458Moravec OndřejSKP Jablonex8400:19:2897,62
4MA595Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:19:3396,75
5MA735Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:19:5193,57
6MA882Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:20:0491,31
7MA956Hradecký PetrSKP Jablonex8500:20:0691,07
8MA12108Berka MartinSK OMT Pardubice8700:20:2388,05
9MA1471Chlubna JanNové Město na Moravě8400:20:2887,30
10MA1530Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:20:3186,66
11MA16121Řemínek MatějAC Choceň8600:20:3386,36
12MA1759Holubec TomášSKP Jablonex7600:20:3985,29
13MA18111Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:20:5382,95
14MA2128Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:21:0081,73
15MA2462Moravec MartinVencl tým8400:21:1579,00
16MA27116Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7400:21:2277,81
17MA2892Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:2477,56
18MA2977Hudec JiříTraged Team6800:21:2976,62
19MA30107Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:21:3276,09
20MA3198Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:21:4474,12
21MA3353Homola PetrČeská Třebová7800:21:5572,23
22MA3566Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:21:5971,38
23MA3689Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:22:1269,28
24MA3896Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:22:3066,16
25MA4338Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:22:5461,90
26MA4473Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:22:5861,15
27MA4618Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:23:0260,53
28MA5084Jančařík PetrAAC Brno6800:23:1458,48
29MA5441Krejčí LukášPepa Team FM7600:23:2456,75
30MA5893Novák PavelPohled8100:23:4253,68
31MA59122Kalous PetrSK Žamberk7700:24:0749,22
32MA75110Krištof PetrAtletika Polička7500:25:2835,18
33MA7644Kubalík JanPolice nad Metují7800:25:3633,83
34MA8261Marhold LubošChoceň7700:26:2325,65
35MA8436Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:3523,57
36MA9678Borek PetrHorní Čermná7000:27:4611,38
37MA10879Dušek TomášHorní Čermná8200:29:210,00
38MA1135Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:30:270,00
Muži B 40-49 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB227Kynčl StanislavSKP Pardubice6400:19:17106,24
2MB10100Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:0997,37
3MB11114Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:20:1596,39
4MB1963Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:20:5589,80
5MB2364Veselý PetrAK Kroměříž6700:21:1087,21
6MB25124Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:21:2185,41
7MB3486Čechal JaroslavTS Letohrad6100:21:5779,33
8MB4070Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:22:3373,39
9MB5539Sedlák JiříPřelouč5800:23:2764,22
10MB61106Tomšů PetrMlýn Janderov6400:24:1955,58
11MB6213Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:24:2055,33
12MB63112Myšák MilanSokol Jehnědí6600:24:2354,80
13MB6417Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:2754,26
14MB6590Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:24:3053,72
15MB68123Rys JaromírPraha6400:24:5649,27
16MB707Pečenka LiborKHB Radegast6100:25:0947,17
17MB1123Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6500:30:070,00
Muži C 50-59 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1315Kolínek FrantišekAK Perná5600:20:25104,68
2MC2081Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:20:5699,70
3MC2612Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:2295,62
4MC3914Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:22:3284,44
5MC4288Tempír FrantišekSokol Štíty4900:22:4881,93
6MC4983Schwarz JosefSK Chotěboř5500:23:1078,32
7MC5126Hájek FrantišekFGT Stolany4900:23:1577,54
8MC5352Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2176,62
9MC569Krupka MilanTJ Rumburk5600:23:3774,09
10MC6648Musil LadislavSK Slavičín5600:24:3365,16
11MC6724Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:3664,69
12MC6940Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:0160,63
13MC7197Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:25:1258,99
14MC72102Stráník AlešBlansko5000:25:1458,68
15MC7434Němec JanTJ Sokol Osík5100:25:2257,39
16MC7746Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:25:4653,45
17MC81101Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:1349,25
18MC9468Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:27:3935,53
19MC9594Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:27:4434,67
20MC9829Leszkow JosefMK Hlinsko5100:27:5333,17
21MC10174Volf BřetislavLanškroun5200:28:0830,80
22MC11116Velechovský JiříSAZS Králíky5500:29:3716,67
23MC114120Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:30:495,20
24MC12342Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:37:240,00
Muži D 60-69 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4532Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:01109,79
2MD5747Groh StanislavAC Vrchlabí4600:23:39104,58
3MD78119Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:25:5785,62
4MD8010Vodička JanMK Radslavice4500:26:1183,71
5MD8660Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:26:5477,67
6MD9051Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:0775,93
7MD9343Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:27:3671,97
8MD10211Tučný JanMK Pardubice4700:28:1866,14
9MD10375Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:28:2065,82
10MD120118Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:35:089,73
11MD124115Kalousek JanKČT Žamberk4100:39:180,00
Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1041Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:28:21109,40
2ME11531Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:31:0990,60
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8521Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:26:53104,48
2ŽJ926Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:27:3199,92
3ŽJ10087Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:28:0795,59
4ŽJ10649Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:28:4690,81
5ŽJ11055Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:2885,76
Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3720Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:22:25105,89
2ZA41103Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:22:38104,05
3ZA6050Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:1490,07
4ZA7322Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:25:1481,46
5ZA7919Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:0374,44
6ZA8837Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:27:0465,64
7ZA89105Mikulecká MarcelaSloupnice7300:27:0665,33
8ZA9799Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:4859,26
9ZA99113Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:5458,31
10ZA1074Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:0448,30
11ZA11723Šimonová BarboraNové Město na Moravě8700:33:0613,32
12ZA11872Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:33:0713,12
Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2280Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:07122,63
2ZB5285Jančaříková LenkaAAC Brno7000:23:17104,42
3ZB87104Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:27:0272,95
4ZB9154Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:2569,76
5ZB10533Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:28:2561,30
Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC1098Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:29:23123,63
2ŽC119117Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:34:4491,57
3ŽC12245Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:5184,80
Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD11625Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:31:18112,31
2ZD12176Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:35:2487,69
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:51104,04
1MB227Kynčl StanislavSKP Pardubice6400:19:17106,24
2MA357Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:2498,33
3MA458Moravec OndřejSKP Jablonex8400:19:2897,62
4MA595Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:19:3396,75
1MJ6109Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:19:37117,52
5MA735Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:19:5193,57
6MA882Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:20:0491,31
7MA956Hradecký PetrSKP Jablonex8500:20:0691,07
2MB10100Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:0997,37
3MB11114Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:20:1596,39
8MA12108Berka MartinSK OMT Pardubice8700:20:2388,05
1MC1315Kolínek FrantišekAK Perná5600:20:25104,68
9MA1471Chlubna JanNové Město na Moravě8400:20:2887,30
10MA1530Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:20:3186,66
11MA16121Řemínek MatějAC Choceň8600:20:3386,36
12MA1759Holubec TomášSKP Jablonex7600:20:3985,29
13MA18111Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:20:5382,95
4MB1963Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:20:5589,80
2MC2081Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:20:5699,70
14MA2128Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:21:0081,73
1ZB2280Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:07122,63
5MB2364Veselý PetrAK Kroměříž6700:21:1087,21
15MA2462Moravec MartinVencl tým8400:21:1579,00
6MB25124Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:21:2185,41
3MC2612Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:2295,62
16MA27116Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7400:21:2277,81
17MA2892Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:2477,56
18MA2977Hudec JiříTraged Team6800:21:2976,62
19MA30107Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:21:3276,09
20MA3198Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:21:4474,12
2MJ3265Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:21:4797,47
21MA3353Homola PetrČeská Třebová7800:21:5572,23
7MB3486Čechal JaroslavTS Letohrad6100:21:5779,33
22MA3566Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:21:5971,38
23MA3689Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:22:1269,28
1ZA3720Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:22:25105,89
24MA3896Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:22:3066,16
4MC3914Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:22:3284,44
8MB4070Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:22:3373,39
2ZA41103Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:22:38104,05
5MC4288Tempír FrantišekSokol Štíty4900:22:4881,93
25MA4338Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:22:5461,90
26MA4473Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:22:5861,15
1MD4532Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:01109,79
27MA4618Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:23:0260,53
3MJ4767Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:23:0785,01
4MJ4891Votava MichalVrchlabí9000:23:0984,76
6MC4983Schwarz JosefSK Chotěboř5500:23:1078,32
28MA5084Jančařík PetrAAC Brno6800:23:1458,48
7MC5126Hájek FrantišekFGT Stolany4900:23:1577,54
2ZB5285Jančaříková LenkaAAC Brno7000:23:17104,42
8MC5352Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2176,62
29MA5441Krejčí LukášPepa Team FM7600:23:2456,75
9MB5539Sedlák JiříPřelouč5800:23:2764,22
9MC569Krupka MilanTJ Rumburk5600:23:3774,09
2MD5747Groh StanislavAC Vrchlabí4600:23:39104,58
30MA5893Novák PavelPohled8100:23:4253,68
31MA59122Kalous PetrSK Žamberk7700:24:0749,22
3ZA6050Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:1490,07
10MB61106Tomšů PetrMlýn Janderov6400:24:1955,58
11MB6213Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:24:2055,33
12MB63112Myšák MilanSokol Jehnědí6600:24:2354,80
13MB6417Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:2754,26
14MB6590Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:24:3053,72
10MC6648Musil LadislavSK Slavičín5600:24:3365,16
11MC6724Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:3664,69
15MB68123Rys JaromírPraha6400:24:5649,27
12MC6940Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:0160,63
16MB707Pečenka LiborKHB Radegast6100:25:0947,17
13MC7197Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:25:1258,99
14MC72102Stráník AlešBlansko5000:25:1458,68
4ZA7322Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:25:1481,46
15MC7434Němec JanTJ Sokol Osík5100:25:2257,39
32MA75110Krištof PetrAtletika Polička7500:25:2835,18
33MA7644Kubalík JanPolice nad Metují7800:25:3633,83
16MC7746Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:25:4653,45
3MD78119Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:25:5785,62
5ZA7919Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:0374,44
4MD8010Vodička JanMK Radslavice4500:26:1183,71
17MC81101Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:1349,25
34MA8261Marhold LubošChoceň7700:26:2325,65
5MJ832Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:26:2853,80
35MA8436Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:3523,57
1ŽJ8521Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:26:53104,48
5MD8660Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:26:5477,67
3ZB87104Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:27:0272,95
6ZA8837Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:27:0465,64
7ZA89105Mikulecká MarcelaSloupnice7300:27:0665,33
6MD9051Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:0775,93
4ZB9154Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:2569,76
2ŽJ926Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:27:3199,92
7MD9343Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:27:3671,97
18MC9468Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:27:3935,53
19MC9594Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:27:4434,67
36MA9678Borek PetrHorní Čermná7000:27:4611,38
8ZA9799Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:4859,26
20MC9829Leszkow JosefMK Hlinsko5100:27:5333,17
9ZA99113Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:5458,31
3ŽJ10087Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:28:0795,59
21MC10174Volf BřetislavLanškroun5200:28:0830,80
8MD10211Tučný JanMK Pardubice4700:28:1866,14
9MD10375Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:28:2065,82
1ME1041Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:28:21109,40
5ZB10533Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:28:2561,30
4ŽJ10649Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:28:4690,81
10ZA1074Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:0448,30
37MA10879Dušek TomášHorní Čermná8200:29:210,00
1ŽC1098Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:29:23123,63
5ŽJ11055Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:2885,76
22MC11116Velechovský JiříSAZS Králíky5500:29:3716,67
17MB1123Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6500:30:070,00
38MA1135Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:30:270,00
23MC114120Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:30:495,20
2ME11531Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:31:0990,60
1ZD11625Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:31:18112,31
11ZA11723Šimonová BarboraNové Město na Moravě8700:33:0613,32
12ZA11872Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:33:0713,12
2ŽC119117Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:34:4491,57
10MD120118Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:35:089,73
2ZD12176Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:35:2487,69
3ŽC12245Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:5184,80
24MC12342Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:37:240,00
11MD124115Kalousek JanKČT Žamberk4100:39:180,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

super
jampb
Populární béčko s minimálním silničním provozem. Dobré občerstvení v cíli. Dobré zázemí, včetně teplé sprchy.
Jediný závod, kde na závodníka čeká v cíli MELOUN :-) Klidná trasa a dobré zázemí. Díky, Luděk
ludek.bednarz

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód