21.6.2020, neděle
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 31 |
Stránský Aleš | 60 | 27 |
Zajíc Jan | 53 | 22 |
Mannlová Jana | 80 | 20 |
Šimůnek Jan | 49 | 20 |
Sadílek Ota | 46 | 20 |
Šimůnek Jan | 82 | 20 |
Jirásková Eva | 64 | 20 |
Ducháček Bedřich | 59 | 18 |
Keprtová Miloslava | 48 | 18 |
Vodička Jan | 45 | 17 |
Kalous Petr | 77 | 17 |
Borek Petr | 70 | 17 |
Krsek Miroslav | 49 | 16 |
Svatoš Otakar | 34 | 16 |
Krupička Miroslav | 53 | 16 |
Leszkow Petr | 44 | 16 |
Kebrle Milan | 75 | 16 |
Horáček Michal | 75 | 16 |
Javůrek Jiří | 48 | 15 |
Kostřicová Blanka | 61 | 15 |
Vacarda Vladimír | 59 | 15 |
Matyášová Jana | 65 | 15 |
Kubišta Oto | 53 | 15 |
Sedlák Jiří | 58 | 15 |
Dušková Lenka | 80 | 15 |
Kalousek Jan | 41 | 14 |
Šimůnková Pavla | 77 | 14 |
Hofmanová Veronika | 78 | 14 |
Šafář Jaroslav | 51 | 14 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 13 |
Tučný Jan | 47 | 13 |
Bielčik Jindřich | 40 | 13 |
Razým Jan | 57 | 13 |
Šebek Michal | 84 | 13 |
Červ Miloslav | 50 | 13 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 12 |
Merta Jaroslav | 35 | 12 |
Zajíc Jakub | 89 | 12 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 12 |
Kubíček Jan | 87 | 12 |
Pilgr Luděk | 76 | 12 |
Stránská Adéla | 91 | 11 |
Ráb Pavel | 52 | 11 |
Borek Viktor | 04 | 11 |
Kalousek Jan | 71 | 11 |
Doleček Josef | 79 | 11 |
Neruda Miroslav | 56 | 11 |
Wendlig Miroslav | 53 | 11 |
Hanuš Petr | 64 | 11 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 3 | 214 | Jirků Adam | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 04 | 00:19:16 | 110,81 |
2 | MJ | 4 | 203 | Šimůnek Jan | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 00:19:55 | 104,32 |
3 | MJ | 11 | 234 | Havlík Lukáš | SKI klub Hlinsko | 04 | 00:21:54 | 84,88 |
4 | MJ | 12 | 283 | Kovář Lukáš | OB Česká Třebová | 01 | 00:21:55 | 84,75 |
5 | MJ | 21 | 212 | Křenek Adam | SK ANTE Žďár nad Sázavou | 05 | 00:23:22 | 70,41 |
6 | MJ | 26 | 278 | Hájek Martin | Pasivity Žamberk | 01 | 00:24:14 | 61,96 |
7 | MJ | 32 | 271 | Hájek Dominik | OB Česká Třebová | 06 | 00:25:32 | 49,21 |
8 | MJ | 54 | 249 | Zadina Václav | - | 04 | 00:28:05 | 24,05 |
9 | MJ | 58 | 265 | Vacek Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 04 | 00:29:22 | 11,56 |
10 | MJ | 71 | 251 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:32:38 | 0,00 |
11 | MJ | 73 | 255 | Fišer Jakub | Tvoje máma | 07 | 00:33:48 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 23 | 275 | Šedová Tereza | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 03 | 00:23:39 | 123,67 |
2 | ZJ | 33 | 252 | Stránská Vendulka | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 03 | 00:25:39 | 108,71 |
3 | ZJ | 65 | 280 | Dvořáková Ema | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 04 | 00:31:10 | 67,63 |
4 | ZJ | 70 | 285 | Kovářová Jana | OB Česká Třebová | 02 | 00:32:17 | 59,24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 224 | Benko Jan | Eleven Run Team | 74 | 00:20:52 | 108,24 |
2 | MB | 9 | 229 | Podškubka Viktor | Eleven Run Team | 73 | 00:21:31 | 102,21 |
3 | MB | 17 | 281 | Kašpařík Tomáš | SK Přerov | 75 | 00:22:54 | 89,55 |
4 | MB | 19 | 241 | Šimek Petr | Řetůvka | 77 | 00:23:06 | 87,63 |
5 | MB | 25 | 279 | Dvořák Pavel | Česká Třebová | 75 | 00:24:11 | 77,67 |
6 | MB | 30 | 231 | Pittner Roman | SBR Tri-team Litomyšl | 74 | 00:25:02 | 69,91 |
7 | MB | 34 | 269 | Kalousek Jan | Malšovice | 71 | 00:25:47 | 62,96 |
8 | MB | 37 | 266 | Vacek Jiří | Dlouhá Třebová | 77 | 00:26:00 | 61,02 |
9 | MB | 39 | 242 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 00:26:29 | 56,59 |
10 | MB | 41 | 227 | Němec Radek | Litomyšl | 77 | 00:26:41 | 54,74 |
11 | MB | 45 | 254 | Fišer David | Tvoje máma | 80 | 00:27:17 | 49,11 |
12 | MB | 47 | 202 | Rybka Rudolf | JUDO ČT | 72 | 00:27:30 | 47,14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 14 | 209 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:22:09 | 109,30 |
2 | MC | 16 | 268 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:22:37 | 105,28 |
3 | MC | 29 | 226 | Milata Pavel | LOKO Trutnov | 61 | 00:24:55 | 85,41 |
4 | MC | 46 | 219 | Hruban Jan | Česká Třebová | 66 | 00:27:24 | 64,07 |
5 | MC | 49 | 256 | Suchomel Luboš | Tvoje Máma | 70 | 00:27:42 | 61,44 |
6 | MC | 63 | 250 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:30:39 | 36,12 |
7 | MC | 75 | 258 | Zadina Jaroslav | Mountain runners Třemošín | 64 | 00:35:35 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 18 | 204 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec, z.s. | 59 | 00:23:01 | 112,20 |
2 | MD | 27 | 264 | Knápek Lubomír | LK Šumperk | 59 | 00:24:41 | 98,53 |
3 | MD | 35 | 237 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 00:25:49 | 89,27 |
4 | MD | 38 | 211 | Bláha Milan | AF Křovice | 57 | 00:26:04 | 87,36 |
5 | MD | 42 | 233 | Ráb Pavel | Česká Třebová | 52 | 00:27:09 | 78,48 |
6 | MD | 44 | 213 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:27:16 | 77,49 |
7 | MD | 52 | 206 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:27:53 | 72,53 |
8 | MD | 56 | 245 | Neruda Miroslav | KRB Chrudim | 56 | 00:28:44 | 65,56 |
9 | MD | 57 | 228 | Bílý Zdeněk | MK Pardubice | 59 | 00:28:56 | 63,90 |
10 | MD | 69 | 216 | Zezulka Petr | Králíky | 57 | 00:32:07 | 37,96 |
11 | MD | 72 | 262 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 00:32:53 | 31,62 |
12 | MD | 78 | 243 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 00:41:15 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 59 | 207 | Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:29:28 | 113,47 |
2 | ME | 64 | 248 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:30:51 | 104,72 |
3 | ME | 74 | 239 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 00:34:28 | 81,82 |
4 | ME | 76 | 276 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:37:24 | 63,21 |
5 | ME | 79 | 246 | Pšenička Jiří | Pardubice | 46 | 00:44:20 | 19,37 |
6 | ME | 80 | 221 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:55:40 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 36 | 222 | Fabová Sylva | Spinning Eva Lanškroun | 79 | 00:25:57 | 113,18 |
2 | ZB | 48 | 267 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:27:39 | 100,90 |
3 | ZB | 60 | 201 | Šimůnková Pavla | Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. | 77 | 00:29:44 | 85,92 |
4 | ZB | 66 | 257 | Machalíková Veronika | Česká Třebová | 84 | 00:31:28 | 73,43 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 51 | 272 | Hájková Ludmila | OB Česká Třebová | 75 | 00:27:50 | 109,61 |
2 | ZC | 55 | 284 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 75 | 00:28:08 | 107,55 |
3 | ZC | 68 | 274 | Šedová Jana | - | 73 | 00:31:44 | 82,85 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 62 | 223 | Jirásková Eva | TJ Maratonstav Úpice | 64 | 00:30:22 | 104,14 |
2 | ZD | 67 | 273 | Pešlová Ivana | TJ Svitavy | 63 | 00:31:39 | 95,86 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 23 | 275 | Šedová Tereza | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 03 | 00:23:39 | 111,44 |
2 | ZJ | 33 | 252 | Stránská Vendulka | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 03 | 00:25:39 | 95,44 |
3 | ZB | 36 | 222 | Fabová Sylva | Spinning Eva Lanškroun | 79 | 00:25:57 | 93,12 |
4 | ZB | 48 | 267 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:27:39 | 79,52 |
5 | ZC | 51 | 272 | Hájková Ludmila | OB Česká Třebová | 75 | 00:27:50 | 78,07 |
6 | ZC | 55 | 284 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 75 | 00:28:08 | 75,67 |
7 | ZB | 60 | 201 | Šimůnková Pavla | Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. | 77 | 00:29:44 | 62,92 |
8 | ZD | 62 | 223 | Jirásková Eva | TJ Maratonstav Úpice | 64 | 00:30:22 | 57,89 |
9 | ZJ | 65 | 280 | Dvořáková Ema | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 04 | 00:31:10 | 51,52 |
10 | ZB | 66 | 257 | Machalíková Veronika | Česká Třebová | 84 | 00:31:28 | 49,10 |
11 | ZD | 67 | 273 | Pešlová Ivana | TJ Svitavy | 63 | 00:31:39 | 47,66 |
12 | ZC | 68 | 274 | Šedová Jana | - | 73 | 00:31:44 | 46,87 |
13 | ZJ | 70 | 285 | Kovářová Jana | OB Česká Třebová | 02 | 00:32:17 | 42,55 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 90% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 90% Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 97% |
13.7.2024 (sobota), svátek má Markéta
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
knapeklubomir