25.8.2012, sobota
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sejkorová Lenka | 63 | 68 |
Sadílek Ota | 46 | 65 |
Borek Petr | 70 | 61 |
Šimůnek Jan | 82 | 52 |
Keprtová Miloslava | 48 | 51 |
Pilgr Luděk | 76 | 50 |
Borek Viktor | 04 | 50 |
Šimůnková Pavla | 77 | 49 |
Matyášová Jana | 65 | 48 |
Borková Agáta | 02 | 47 |
Vacek Martin | 69 | 46 |
Buriánek Roman | 65 | 43 |
Šimůnek Jan | 03 | 41 |
Červ Miloslav | 50 | 41 |
Serbousková Sára | 04 | 40 |
Stránský Aleš | 60 | 40 |
Kostřicová Blanka | 61 | 39 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 39 |
Kubišta Oto | 53 | 36 |
Bureš Josef | 06 | 33 |
Černá Markéta | 70 | 33 |
Šimůnek Jan | 49 | 32 |
Stránská Adéla | 91 | 31 |
Grätz Luděk | 58 | 30 |
Šimůnková Zdena | 58 | 29 |
Radiměřský Karel | 87 | 28 |
Dejdarová Tereza | 10 | 28 |
Stránská Michaela | 97 | 28 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 28 |
Vondra Vojtěch | 98 | 28 |
Hanik Maxim | 07 | 27 |
Gregora Filip | 02 | 27 |
Burešová Markéta | 04 | 27 |
Kačerovský Michal | 98 | 26 |
Doucha Jiří | 71 | 26 |
Gregora Jan | 00 | 26 |
Vacek Michal | 04 | 26 |
Kouba Radim | 11 | 26 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 26 |
Lánová Aneta | 07 | 25 |
Marhold Luboš | 77 | 25 |
Šafář Jaroslav | 51 | 25 |
Záveský Filip | 93 | 25 |
Preislerová Elena | 06 | 25 |
Turek Martin | 80 | 25 |
Pávek Jiří | 69 | 25 |
Pirkl Vít | 10 | 24 |
Kalous Petr | 77 | 24 |
Gregorová Michaela | 04 | 24 |
Hofmanová Veronika | 78 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 1 | Lepša Filip | 1. FC Rejlov Česká Třebová | 05 | 00:00:32 | 112,26 |
2 | C2 | 2 | 8 | Mlynář Marek | Orel Dolní Dobrouč | 07 | 00:00:34 | 99,01 |
3 | C2 | 3 | 3 | Záruba David | HC Spartak Choceň | 06 | 00:00:36 | 88,74 |
4 | C2 | 5 | 7 | Škrabal Štěpán | Linhartice | 07 | 00:00:39 | 67,49 |
5 | C2 | 7 | 5 | Kubišta Ondřej | TJ Dlouhá Třebová | 06 | 00:00:43 | 47,13 |
6 | C2 | 9 | 24 | Brychta Jakub | Cerekvice nad Loučnou | 08 | 00:00:44 | 42,65 |
7 | C2 | 12 | 25 | Morkes Lukáš | neregistrován | 07 | 00:00:46 | 28,33 |
8 | C2 | 14 | 19 | Baláž Šimon | Česká Třebová | 08 | 00:00:58 | 0,00 |
9 | C2 | 15 | 18 | Cartmell Oliver | neregistrován | 08 | 00:01:03 | 0,00 |
10 | C2 | 17 | 26 | Janda Matyáš | Česká Třebová | 10 | 00:01:07 | 0,00 |
11 | C2 | 19 | 16 | Marhold Daniel | Horní Jelení | 09 | 00:01:12 | 0,00 |
12 | C2 | 20 | 9 | Kyncl Jakub | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:01:13 | 0,00 |
13 | C2 | 22 | 15 | Trávníček Jan | neregistrován | 09 | 00:01:15 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 4 | 11 | Grosse Jessica | SC Cheinitz | 05 | 00:00:38 | 114,34 |
2 | D2 | 6 | 6 | Zachová Aneta | Peklák team | 05 | 00:00:41 | 98,77 |
3 | D2 | 8 | 21 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:00:43 | 86,89 |
4 | D2 | 10 | 2 | Vetchá Rozálie | Lanškroun | 07 | 00:00:44 | 84,10 |
5 | D2 | 11 | 17 | Marholdová Aneta | Horní Jelení | 07 | 00:00:45 | 76,76 |
6 | D2 | 13 | 28 | Zahálková Lucie | Česká Třebová | 05 | 00:00:48 | 61,94 |
7 | D2 | 16 | 27 | Zemanová Tereza | BHLT | 07 | 00:01:07 | 0,00 |
8 | D2 | 18 | 10 | Grosse Jenny | Cheinitz | 07 | 00:01:07 | 0,00 |
9 | D2 | 21 | 14 | Trávníčková Linda | neregistrována | 09 | 00:01:15 | 0,00 |
10 | D2 | 23 | 12 | Tutschová Kateřina | Česká Třebová | 09 | 00:01:17 | 0,00 |
11 | D2 | 24 | 22 | Preislerová Agáta Nela | ISCAREX Česká Třebová | 09 | 00:01:17 | 0,00 |
12 | D2 | 25 | 13 | Kubátová Amálie | neregistrována | 09 | 00:01:18 | 0,00 |
13 | D2 | 26 | 23 | Brychtová Veronika | Cerekvice nad Loučnou | 10 | 00:01:19 | 0,00 |
14 | D2 | 27 | 20 | Typlová Johana | Česká Třebová | 10 | 00:01:26 | 0,00 |
15 | D2 | 28 | 4 | Tesařová Denisa | Chrudim | 09 | 00:01:49 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 14 | Budig Matouš | Atletika Polička | 03 | 00:01:18 | 113,40 |
2 | M1 | 4 | 15 | Mužík Martin | Atletika Polička | 03 | 00:01:21 | 105,64 |
3 | M1 | 8 | 22 | Chlup Ondřej | Atletika Albrechtice | 03 | 00:01:32 | 80,96 |
4 | M1 | 10 | 7 | Vebr Dominik | SKI Klub Česká Třebová | 03 | 00:01:32 | 79,73 |
5 | M1 | 13 | 6 | Vetchý Kryštof | Atletika Albrechtice | 04 | 00:01:35 | 72,45 |
6 | M1 | 19 | 3 | Hruška Vladislav | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:45 | 48,94 |
7 | M1 | 22 | 1 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:57 | 19,25 |
8 | M1 | 23 | 26 | Kolář Matěj | FK Česká Třebová | 03 | 00:02:02 | 6,95 |
9 | M1 | 27 | 27 | Kolář Šimon | FK Česká Třebová | 03 | 00:02:24 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 7 | 2 | Šimůnková Jana | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 03 | 00:01:31 | 103,06 |
2 | Z1 | 9 | 12 | Serbousková Sára | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:32 | 100,75 |
3 | Z1 | 12 | 13 | Burešová Markéta | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:34 | 96,19 |
4 | Z1 | 18 | 20 | Gregorová Michaela | Atletika Albrechtice | 04 | 00:01:41 | 79,77 |
5 | Z1 | 24 | 8 | Kubištová Denisa | TJ Dlouhá Třebová | 04 | 00:02:06 | 25,38 |
6 | Z1 | 25 | 17 | Balážová Elen | Česká Třebová | 04 | 00:02:10 | 18,42 |
7 | Z1 | 26 | 18 | Hrubanová Iva | Česká Třebová | 04 | 00:02:23 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 3 | 21 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:01:21 | 122,88 |
2 | M2 | 11 | 19 | Fedra Vojtěch | Klepačov | 02 | 00:01:33 | 94,99 |
3 | M2 | 16 | 4 | Pirkl Oliver | HC Choceň | 01 | 00:01:39 | 82,14 |
4 | M2 | 17 | 24 | Švub Vojtěch | neregistrován | 02 | 00:01:41 | 78,18 |
5 | M2 | 20 | 10 | Vondra Jan | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 02 | 00:01:46 | 66,79 |
6 | M2 | 21 | 5 | Pirkl Tobiáš | Geodézie Česká Třebová | 01 | 00:01:57 | 43,02 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 2 | 11 | Škrabalová Kristýna | Linhartice | 02 | 00:01:19 | 111,37 |
2 | Z2 | 5 | 16 | Derková Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:01:25 | 97,10 |
3 | Z2 | 6 | 23 | Hanáková Klára | Atletika Albrechtice | 02 | 00:01:28 | 91,53 |
4 | Z2 | 14 | 9 | Zachová Markéta | Peklák team | 01 | 00:01:36 | 70,59 |
5 | Z2 | 15 | 25 | Vindušková Barbara | Atletika Albrechtice | 01 | 00:01:39 | 64,90 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 3 | 6 | Chlád Ondřej | TJ CHS TURBO Chotěboř | 99 | 00:03:04 | 115,61 |
2 | M3 | 7 | 5 | Němec Jaroslav | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 99 | 00:03:21 | 98,23 |
3 | M3 | 11 | 18 | Chlup Tomáš | Atletika Albrechtice | 00 | 00:03:33 | 86,15 |
4 | M3 | 12 | 11 | Gregor Tomáš | MARS Svratka | 00 | 00:03:38 | 81,69 |
5 | M3 | 16 | 4 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:57 | 62,63 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 14 | 7 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:03:45 | 105,89 |
2 | Z3 | 15 | 8 | Hypešová Natálie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:03:52 | 100,14 |
3 | Z3 | 17 | 1 | Šimůnková Tereza | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 00 | 00:03:59 | 93,98 |
4 | Z3 | 18 | 16 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:04:03 | 90,45 |
5 | Z3 | 19 | 9 | Truhlářová Lucie | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 99 | 00:04:09 | 85,82 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 10 | Kačerovský Michal | Atletika Albrechtice | 98 | 00:02:47 | 108,22 |
2 | M4 | 2 | 12 | Slaný Filip | Atletika Polička | 97 | 00:02:50 | 105,05 |
3 | M4 | 4 | 2 | Jurco Patrik | FbK OT | 97 | 00:03:06 | 86,72 |
4 | M4 | 5 | 3 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:03:10 | 81,59 |
5 | M4 | 6 | 13 | Mužík Jan | Atletika Polička | 98 | 00:03:14 | 77,25 |
6 | M4 | 8 | 17 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:22 | 67,55 |
7 | M4 | 9 | 14 | Tomšů Jan | Atletika Polička | 98 | 00:03:28 | 61,01 |
8 | M4 | 10 | 15 | Typl Vojtěch | Judo Česká Třebová | 97 | 00:03:31 | 57,21 |
9 | M4 | 13 | 19 | Skotálek Jan | FbK OT | 97 | 00:03:41 | 46,32 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 21 | 4 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 96 | 00:06:39 | 104,11 |
2 | M5 | 25 | 13 | Záveský Jan | Judo Česká Třebová | 95 | 00:06:55 | 95,89 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 52 | 57 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:08:47 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 2 | 1 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:05:27 | 109,58 |
2 | MJ | 4 | 56 | Cink Martin | AC Pardubice | 94 | 00:05:30 | 107,90 |
3 | MJ | 17 | 30 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:06:14 | 82,52 |
4 | MJ | 23 | 63 | Bednář Petr | Dolní Čermná | 93 | 00:06:47 | 62,82 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 19 | 34 | Klaclová Šárka | SK Nové Město na Moravě | 93 | 00:06:20 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 14 | 45 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:05:57 | 106,27 |
2 | MB | 16 | 22 | Chlup Jiří | TJ Rychnov na Moravě | 70 | 00:06:10 | 99,24 |
3 | MB | 18 | 44 | Zachař Jiří | Sruby | 72 | 00:06:19 | 94,49 |
4 | MB | 30 | 46 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 00:07:05 | 69,61 |
5 | MB | 38 | 11 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:07:51 | 44,22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 12 | 64 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:05:55 | 128,59 |
2 | MC | 29 | 58 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:07:05 | 94,67 |
3 | MC | 36 | 18 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:07:42 | 76,74 |
4 | MC | 41 | 8 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:07:59 | 68,43 |
5 | MC | 46 | 40 | Roháček Michal | SKI Skuhrov nad Bělou | 61 | 00:08:05 | 65,67 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 34 | 15 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:07:30 | 110,67 |
2 | MD | 45 | 39 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:08:02 | 97,05 |
3 | MD | 48 | 16 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 00:08:14 | 92,28 |
4 | MD | 51 | 50 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:08:44 | 79,64 |
5 | MD | 60 | 12 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:10:17 | 40,28 |
6 | MD | 64 | 25 | Rossi Otto | ISCAREX Česká Třebová | 43 | 00:11:42 | 4,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 59 | 38 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:10:13 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 24 | 20 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:06:49 | 114,78 |
2 | ZA | 32 | 53 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:07:16 | 102,36 |
3 | ZA | 42 | 28 | Hendrychová Petra | Eden Litoměřice | 81 | 00:07:59 | 82,86 |
4 | ZA | 47 | 33 | Záveská Anna | KOB Dobruška | 88 | 00:08:12 | 76,99 |
5 | ZA | 50 | 5 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:08:29 | 69,40 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 33 | 26 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:07:27 | 107,63 |
2 | ZB | 37 | 9 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:07:50 | 97,97 |
3 | ZB | 40 | 43 | Černá Markéta | Lanškroun | 70 | 00:07:58 | 94,40 |
4 | ZB | 54 | 7 | Hrušková Darina | Česká Třebová | 75 | 00:09:07 | 64,69 |
5 | ZB | 61 | 32 | Herclíková Jaroslava | Česká Třebová | 72 | 00:10:38 | 25,62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 49 | 31 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:08:25 | 112,66 |
2 | ZC | 53 | 23 | Klaclová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:09:04 | 97,83 |
3 | ZC | 56 | 41 | Drymlová Alena | Skalka | 62 | 00:09:27 | 89,51 |
4 | ZC | 63 | 6 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:11:32 | 42,80 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 57 | 24 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:09:39 | 101,55 |
2 | ZD | 58 | 27 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:09:49 | 98,45 |
Organizace závodu: 95% Zvolená trasa závodu: 95% Značení závodu: 80% Vyhlášení výsledků: 95% Zpracování výsledků: 95% Ceny vítězům: 85% Celkový dojem ze závodu: 90% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 91% |
K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.
19.4.2024 (pátek), svátek má Rostislav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.