5.6.2019, středa
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sejkorová Lenka | 63 | 69 |
Sadílek Ota | 46 | 64 |
Borek Petr | 70 | 62 |
Borek Viktor | 04 | 52 |
Pilgr Luděk | 76 | 52 |
Šimůnková Pavla | 77 | 51 |
Keprtová Miloslava | 48 | 51 |
Šimůnek Jan | 82 | 51 |
Matyášová Jana | 65 | 49 |
Borková Agáta | 02 | 47 |
Vacek Martin | 69 | 46 |
Buriánek Roman | 65 | 44 |
Červ Miloslav | 50 | 44 |
Šimůnek Jan | 03 | 41 |
Stránský Aleš | 60 | 41 |
Kostřicová Blanka | 61 | 40 |
Serbousková Sára | 04 | 40 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 39 |
Kubišta Oto | 53 | 37 |
Černá Markéta | 70 | 33 |
Bureš Josef | 06 | 33 |
Šimůnek Jan | 49 | 32 |
Grätz Luděk | 58 | 32 |
Stránská Adéla | 91 | 31 |
Hanik Maxim | 07 | 30 |
Radiměřský Karel | 87 | 29 |
Šimůnková Zdena | 58 | 29 |
Stránská Michaela | 97 | 28 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 28 |
Vondra Vojtěch | 98 | 28 |
Doucha Jiří | 71 | 27 |
Dejdarová Tereza | 10 | 27 |
Gregora Filip | 02 | 27 |
Burešová Markéta | 04 | 27 |
Gregora Jan | 00 | 26 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 26 |
Kouba Radim | 11 | 26 |
Kačerovský Michal | 98 | 26 |
Šafář Jaroslav | 51 | 25 |
Záveský Filip | 93 | 25 |
Preislerová Elena | 06 | 25 |
Borková Johanka | 07 | 25 |
Vacek Michal | 04 | 25 |
Turek Martin | 80 | 25 |
Pávek Jiří | 69 | 25 |
Marhold Luboš | 77 | 25 |
Lánová Aneta | 07 | 25 |
Flídrová Lenka | 84 | 24 |
Flídr Nikolas | 14 | 24 |
Hofmanová Veronika | 78 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 11 | 9 | Flídr Nikolas | Česká Třebová | 14 | 00:00:32 | - |
2 | C2 | 12 | 21 | Telecký Josef | Opatovec | 14 | 00:00:32 | - |
3 | C2 | 14 | 10 | Petráž Jiří | Česká Třebová | 14 | 00:00:35 | - |
4 | C2 | 15 | 26 | Bečička Jindřich | Česká Třebová - Parník | 14 | 00:00:37 | - |
5 | C2 | 18 | 8 | Pilgr Vladimír | OB Česká Třebová | 14 | 00:00:40 | - |
6 | C2 | 19 | 6 | Vytlačil Matěj | Česká Třebová | 15 | 00:00:41 | - |
7 | C2 | 21 | 2 | Papáček Jan | České Libchavy | 14 | 00:00:42 | - |
8 | C2 | 22 | 16 | Doseděl Tomáš | Česká Třebová | 16 | 00:00:43 | - |
9 | C2 | 25 | 24 | Koutný Tobiáš | - | 16 | 00:00:58 | - |
10 | C2 | 26 | 13 | Vychytil Matouš | - | 17 | 00:01:16 | - |
- | C2 | - | 14 | Vychytil Tadeáš | České Libchavy | 14 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 1 | 5 | Chrásková Kornelie | - | 12 | 00:00:18 | - |
2 | D2 | 2 | 11 | Gregorová Eliška | Activity Lanškroun | 12 | 00:00:19 | - |
2 | D2 | 2 | 15 | Havlíková Tereza | Hlinsko | 13 | 00:00:19 | - |
4 | D2 | 4 | 19 | Vančáková Aneta | SRTG Česká Třebová | 12 | 00:00:21 | - |
5 | D2 | 5 | 25 | Bečičková Helena | Česká Třebová - Parník | 12 | 00:00:21 | - |
6 | D2 | 6 | 12 | Koutná Dorota | - | 12 | 00:00:22 | - |
7 | D2 | 7 | 18 | Broulíková Amálie | - | 12 | 00:00:24 | - |
8 | D2 | 8 | 17 | Broulíková Alžběta | - | 12 | 00:00:26 | - |
9 | D2 | 9 | 1 | Brzobohatá Johanna | Zábřeh | 14 | 00:00:29 | - |
10 | D2 | 10 | 4 | Morávková Ella | KUS Sopotnice | 13 | 00:00:30 | - |
11 | D2 | 13 | 28 | Dufková Marie | Pardubice | 13 | 00:00:34 | - |
12 | D2 | 16 | 22 | Klusoňová Jolana | Dannyho smečka | 13 | 00:00:37 | - |
13 | D2 | 17 | 23 | Budilová Anežka | Habeš Česká Třebová | 16 | 00:00:39 | - |
14 | D2 | 20 | 3 | Morávková Lucie | KUS Sopotnice | 15 | 00:00:41 | - |
15 | D2 | 23 | 27 | Bártová Kateřina | - | 15 | 00:00:45 | - |
16 | D2 | 24 | 20 | Telecká Veronika | Opatovec | 17 | 00:00:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 5 | 4 | Svojanovský Miroslav | Activity Lanškroun | 11 | 00:01:18 | 113,40 |
2 | M1 | 7 | 24 | Cvrček Jáchym | Planeta ZEMĚ | 10 | 00:01:21 | 105,70 |
3 | M1 | 13 | 13 | Miškolci Tadeáš | TJ Atletika Lanškroun | 10 | 00:01:32 | 80,89 |
4 | M1 | 19 | 12 | Kosár Adrian | SRTG Česká Třebová | 11 | 00:01:40 | 60,71 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 6 | 18 | Václavíková Dita | AK Slovan Moravská Třebová | 10 | 00:01:19 | 109,82 |
2 | Z1 | 8 | 19 | Krejčí Magdalena | AK Slovan Moravská Třebová | 10 | 00:01:25 | 95,87 |
3 | Z1 | 9 | 11 | Gregorová Anna | Activity Lanškroun | 10 | 00:01:26 | 94,31 |
4 | Z1 | 10 | 17 | Skalická Nela | Atletika TJ Lanškroun | 11 | 00:01:28 | 89,64 |
5 | Z1 | 11 | 2 | Simonová Kristýna | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 11 | 00:01:30 | 83,40 |
6 | Z1 | 12 | 10 | Dejdarová Tereza | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 10 | 00:01:31 | 82,29 |
7 | Z1 | 14 | 6 | Kubátová Anna | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 11 | 00:01:32 | 79,93 |
8 | Z1 | 15 | 5 | Chrásková Leontýna | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 10 | 00:01:33 | 76,54 |
9 | Z1 | 17 | 14 | Petrová Kateřina | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 10 | 00:01:38 | 64,88 |
10 | Z1 | 18 | 20 | Krejčí Jolana | AK Slovan Moravská Třebová | 10 | 00:01:39 | 63,85 |
11 | Z1 | 21 | 23 | Sýkorová Kateřina | Habeš Česká Třebová | 11 | 00:01:44 | 50,44 |
11 | Z1 | 21 | 8 | Hegerová Tereza | Atletika TJ Lanškroun | 11 | 00:01:44 | 50,44 |
13 | Z1 | 24 | 22 | Němcová Natálie | TJ Jiskra Litomyšl | 11 | 00:01:47 | 43,89 |
14 | Z1 | 25 | 21 | Klusoňová Vendula | Dannyho smečka | 11 | 00:02:16 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 9 | Heger Šimon | Atletika TJ Lanškroun | 08 | 00:01:03 | 109,63 |
2 | M2 | 2 | 1 | Rašner Jiří | TJ Šumperk | 08 | 00:01:05 | 103,66 |
3 | M2 | 4 | 16 | Řehák Lubomír | Activity Lanškroun | 09 | 00:01:11 | 86,72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 3 | 25 | Steklá Barbora | TJ Svitavy | 08 | 00:01:06 | 148,14 |
2 | Z2 | 16 | 15 | Macková Kateřina | FK Česká Třebová | 08 | 00:01:33 | 86,01 |
3 | Z2 | 20 | 3 | Svojanovská Růžena | Activity Lanškroun | 08 | 00:01:42 | 65,85 |
4 | Z2 | 23 | 7 | Kubátová Amálie | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 09 | 00:01:45 | 59,95 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 5 | 3 | Bureš Josef | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 06 | 00:03:07 | 112,16 |
2 | M3 | 6 | 4 | Řehák Marek | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 07 | 00:03:17 | 101,41 |
3 | M3 | 8 | 1 | Hanik Maxim | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 07 | 00:03:32 | 86,42 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 9 | 11 | Vetchá Rozálie | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 07 | 00:03:41 | 105,53 |
2 | Z3 | 10 | 9 | Hejlová Kateřina | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 06 | 00:03:41 | 104,92 |
3 | Z3 | 12 | 10 | Skalická Nikol | Atletika TJ Lanškroun | 07 | 00:03:59 | 89,55 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 6 | Havlík Lukáš | SKI klub Hlinsko | 04 | 00:02:33 | 121,77 |
2 | M4 | 2 | 8 | Vacek Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 04 | 00:02:57 | 93,57 |
3 | M4 | 3 | 2 | Štantejský Matěj | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 05 | 00:03:04 | 84,66 |
4 | M4 | 7 | 15 | Havlík Tomáš | Vysoké Mýto | 05 | 00:03:21 | 64,86 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 4 | 12 | Serbousková Sára | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 04 | 00:03:05 | 130,43 |
2 | Z4 | 11 | 13 | Zahálková Lucie | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 05 | 00:03:49 | 90,08 |
3 | Z4 | 13 | 14 | Dvořáková Ema | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 04 | 00:04:01 | 79,48 |
4 | Z4 | 14 | 7 | Hermanová Eliška | Ústí nad Orlicí | 05 | 00:04:50 | 34,96 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 22 | 17 | Miškolci Tadeáš | TJ Atletika Lanškroun | 10 | 00:07:19 | 113,48 |
2 | M5 | 40 | 21 | Sejkora Daniel | ZŠ Trstenice | 03 | 00:08:22 | 86,52 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 41 | 44 | Růžičková Kateřina | SRTG Česká Třebová | 07 | 00:08:28 | 107,66 |
2 | Z5 | 44 | 32 | Svobodová Anna | SRTG Česká Třebová | 03 | 00:08:40 | 103,23 |
3 | Z5 | 50 | 23 | Rosendorfová Pavlína | ZŠ a MŠ Trstěnice | 05 | 00:09:17 | 89,11 |
4 | Z5 | 52 | 22 | Hubinková Veronika | ZŠ Trstěnice | 05 | 00:09:27 | 85,13 |
5 | Z5 | 53 | 16 | Sucháčková Karolína | Česká Třebová | 08 | 00:09:37 | 81,38 |
6 | Z5 | 61 | 57 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:10:22 | 64,42 |
7 | Z5 | 67 | 24 | Kučerová Barbora | ZŠ Trstenice | 05 | 00:16:36 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 52 | Adamec Lukáš | Horo Česká Třebová | 87 | 00:05:28 | 106,80 |
2 | MA | 2 | 12 | Tlapák Jaroslav | Česká Třebová | 87 | 00:05:29 | 106,36 |
3 | MA | 6 | 9 | Telecký Josef | - | 82 | 00:06:02 | 86,84 |
4 | MA | 10 | 10 | Chaloupka Jan | Mladkov - Široký důl | 90 | 00:06:33 | 68,36 |
5 | MA | 12 | 59 | Maťátko Daniel | Lodní klub Dolní Čermná | 86 | 00:06:47 | 60,05 |
6 | MA | 16 | 38 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:06:59 | 53,42 |
7 | MA | 18 | 66 | Navrátil Pavel | GoMango | 90 | 00:07:05 | 49,73 |
8 | MA | 19 | 13 | Číž Ondřej | Jen Blbni | 83 | 00:07:09 | 47,44 |
9 | MA | 23 | 65 | Machalík Stanislav | Česká Třebová | 80 | 00:07:24 | 38,71 |
10 | MA | 26 | 7 | Klusoň Oldřich | Dannyho smečka | 80 | 00:07:41 | 28,20 |
11 | MA | 27 | 46 | Sobotka Vlastimil | Dobroběh Vysoké Mýto | 99 | 00:07:43 | 26,99 |
12 | MA | 37 | 64 | Ludwig Marcel | Spolek Bobina Olomouc | 89 | 00:08:01 | 16,44 |
13 | MA | 38 | 28 | Friml Jiří | NUTMI | 96 | 00:08:04 | 14,64 |
14 | MA | 43 | 30 | Hledík Jan | NUTMI | 96 | 00:08:37 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 20 | Morávek Vlastislav | KUS Sopotnice | 76 | 00:05:31 | 112,17 |
2 | MB | 5 | 34 | Pocsai Sándor | Čerti Kunčina | 70 | 00:05:58 | 96,99 |
3 | MB | 7 | 63 | Bureš Martin | ISCAREX Česká Třebová | 74 | 00:06:08 | 90,85 |
4 | MB | 8 | 42 | Macko Milan | SRTG Česká Třebová | 72 | 00:06:19 | 84,87 |
5 | MB | 11 | 40 | Doucha Jiří | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 00:06:36 | 74,95 |
6 | MB | 17 | 29 | Svoboda Ludvík | SRTG Česká Třebová | 73 | 00:07:01 | 61,22 |
7 | MB | 20 | 25 | Vacek Jiří | Dlouhá Třebová | 77 | 00:07:09 | 56,29 |
8 | MB | 21 | 43 | Šimek Petr | Řetůvka | 77 | 00:07:18 | 51,37 |
9 | MB | 31 | 37 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 00:07:49 | 33,44 |
10 | MB | 32 | 15 | Kubát Radek | Česká Třebová | 75 | 00:07:50 | 32,86 |
11 | MB | 34 | 33 | Němec Radek | Litomyšl | 77 | 00:07:53 | 31,14 |
12 | MB | 48 | 36 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:09:04 | 0,00 |
13 | MB | 54 | 58 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:09:42 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 4 | 48 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:05:43 | 119,63 |
2 | MC | 9 | 51 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:06:30 | 95,10 |
3 | MC | 13 | 49 | Tichý Pavel | AC Náchod | 63 | 00:06:48 | 85,27 |
4 | MC | 15 | 55 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 00:06:55 | 81,73 |
5 | MC | 24 | 53 | Hruban Jan | Česká Třebová | 66 | 00:07:33 | 61,91 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 28 | 41 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:07:45 | 101,20 |
2 | MD | 29 | 39 | Ráb Pavel | Česká Třebová | 52 | 00:07:46 | 100,97 |
3 | MD | 33 | 60 | Štyndl Miroslav | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:07:53 | 97,83 |
4 | MD | 51 | 62 | Grätz Luděk | Ústí nad Orlicí | 58 | 00:09:24 | 58,96 |
5 | MD | 57 | 35 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:10:00 | 43,64 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 49 | 50 | Krumer Miroslav | MK Ostrov | 49 | 00:09:15 | 116,36 |
2 | ME | 63 | 1 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:10:54 | 83,64 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 36 | 67 | Šachová Šárka | Česká Třebová | 91 | 00:08:01 | 110,94 |
2 | ZA | 42 | 19 | Hronová Markéta | Obec Čistá | 90 | 00:08:28 | 100,20 |
3 | ZA | 46 | 45 | Hauptová Kristýna | neregistrována | 97 | 00:08:57 | 88,86 |
4 | ZA | 55 | 31 | Malá Tereza | NUTMI | 96 | 00:09:43 | 70,95 |
5 | ZA | 58 | 11 | Vytlačilová Aneta | Česká Třebová | 95 | 00:10:14 | 58,62 |
6 | ZA | 64 | 8 | Telecká Petra | Spartan Race Svitavy | 88 | 00:11:01 | 40,35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 30 | 3 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:07:48 | 103,40 |
2 | ZB | 35 | 14 | Hájková Ludmila | CET (OB Česká Třebová) | 75 | 00:07:55 | 100,34 |
3 | ZB | 39 | 61 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:08:05 | 96,26 |
4 | ZB | 45 | 2 | Machalíková Veronika | Česká Třebová | 84 | 00:08:47 | 78,27 |
5 | ZB | 56 | 47 | Pazderová Alena | Vysoké Mýto | 75 | 00:09:48 | 52,77 |
6 | ZB | 59 | 18 | Kosárová Petra | SRTG Česká Třebová | 78 | 00:10:21 | 38,68 |
7 | ZB | 60 | 27 | Svobodová Renata | SRTG Česká Třebová | 76 | 00:10:22 | 38,62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 14 | 56 | Matyášová Jana | SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí | 65 | 00:06:49 | 138,43 |
2 | ZC | 25 | 4 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:07:40 | 118,19 |
3 | ZC | 62 | 26 | Zavřelová Olga | SRTG Česká Třebová | 72 | 00:10:49 | 43,38 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 47 | 6 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:08:59 | 128,30 |
2 | ZD | 65 | 54 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:11:09 | 86,87 |
3 | ZD | 66 | 5 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:11:15 | 84,83 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 6 | Havlík Lukáš | SKI klub Hlinsko | 04 | 00:02:33 | 121,77 |
2 | M4 | 2 | 8 | Vacek Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 04 | 00:02:57 | 93,57 |
3 | M4 | 3 | 2 | Štantejský Matěj | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 05 | 00:03:04 | 84,66 |
1 | Z4 | 4 | 12 | Serbousková Sára | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 04 | 00:03:05 | 130,43 |
1 | M3 | 5 | 3 | Bureš Josef | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 06 | 00:03:07 | 112,16 |
2 | M3 | 6 | 4 | Řehák Marek | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 07 | 00:03:17 | 101,41 |
4 | M4 | 7 | 15 | Havlík Tomáš | Vysoké Mýto | 05 | 00:03:21 | 64,86 |
3 | M3 | 8 | 1 | Hanik Maxim | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 07 | 00:03:32 | 86,42 |
1 | Z3 | 9 | 11 | Vetchá Rozálie | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 07 | 00:03:41 | 105,53 |
2 | Z3 | 10 | 9 | Hejlová Kateřina | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 06 | 00:03:41 | 104,92 |
2 | Z4 | 11 | 13 | Zahálková Lucie | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 05 | 00:03:49 | 90,08 |
3 | Z3 | 12 | 10 | Skalická Nikol | Atletika TJ Lanškroun | 07 | 00:03:59 | 89,55 |
3 | Z4 | 13 | 14 | Dvořáková Ema | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 04 | 00:04:01 | 79,48 |
4 | Z4 | 14 | 7 | Hermanová Eliška | Ústí nad Orlicí | 05 | 00:04:50 | 34,96 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
13.7.2024 (sobota), svátek má Markéta
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
zofac1