2.6.2018, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
1.6.2024 | Běh dobroučským krajem | 243 |
3.6.2023 | Běh dobroučským krajem | 222 |
4.6.2022 | Běh dobroučským krajem | 276 |
29.5.2021 | Běh Dobroučským krajem | - |
30.5.2020 | Běh Dobroučským krajem | - |
1.6.2019 | Běh Dobroučským krajem | 433 |
3.6.2017 | Běh Dobroučským krajem | 463 |
18.6.2016 | Běh Dobroučským krajem | 431 |
6.6.2015 | Běh Dobroučským krajem | 406 |
7.6.2014 | Běh Dobroučským krajem | 382 |
22.6.2013 | Běh Dobroučským krajem | 268 |
2.6.2012 | Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosu | 333 |
4.6.2011 | Běh Dobroučským krajem | 277 |
5.6.2010 | Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK | 258 |
6.6.2009 | Běh Dobroučským krajem | 234 |
7.6.2008 | Běh Dobroučským krajem | 217 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Borek Viktor | 04 | 15 |
Matějíček Šimon | 08 | 14 |
Vacek Martin | 69 | 14 |
Borek Petr | 70 | 14 |
Borková Agáta | 02 | 13 |
Matyášová Jana | 65 | 13 |
Dostálek Petr | 67 | 13 |
Kubišta Oto | 53 | 12 |
Dušek Jakub | 03 | 12 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 11 |
Mlynář Vojtěch | 98 | 11 |
Plíva Vojtěch | 87 | 10 |
Mlynář Petr | 71 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Marhold Petr | 78 | 10 |
Dušek Pavel | 70 | 10 |
Halasová Anna | 03 | 10 |
Bielčik Jindřich | 40 | 10 |
Kubíčková Adéla | 05 | 10 |
Mlynář Vlastimil | 64 | 10 |
Jirásková Eva | 64 | 10 |
Mlynář Marek | 07 | 10 |
Krupička Miroslav | 53 | 9 |
Bednářová Martina | 08 | 9 |
Krátká Anna | 69 | 9 |
Kubíček Tomáš | 08 | 9 |
Halasová Anežka | 11 | 9 |
Jakubec Filip | 02 | 9 |
Brychta Jakub | 08 | 8 |
Sadílek Ota | 46 | 8 |
Limburský Jan | 01 | 8 |
Čáp Bohuslav | 51 | 8 |
Hrdina Pavel | 88 | 8 |
Gregora Filip | 02 | 8 |
Živný Marek | 91 | 8 |
Horáček Michal | 75 | 8 |
Mlynář Tomáš | 02 | 8 |
Halas Petr | 73 | 8 |
Tomíšek Jindřich | 39 | 8 |
Kalousek Jiří | 10 | 8 |
Maříková Zuzana | 97 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Fajfr František | 72 | 8 |
Hejl Radek | 72 | 8 |
Sedláček Pavel | 53 | 8 |
Černá Markéta | 70 | 8 |
Mlynářová Eliška | 07 | 8 |
Šolc Antonín | 08 | 8 |
Krátký František | 43 | 8 |
Scherrer Jaroslav | 60 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C1 | 1 | 71 | Šenkýř David | Orel Silůvky | 13 | 00:00:01 | - |
2 | C1 | 3 | 52 | Šeda Antonín | Sruby | 13 | 00:00:02 | - |
3 | C1 | 5 | 23 | Kalousek Jan | Orel Dolní Dobrouč | 13 | 00:00:03 | - |
4 | C1 | 7 | 59 | Barvínek Štěpán | Atletika Žamberk | 13 | 00:00:04 | - |
5 | C1 | 9 | 18 | Šváb Vojtěch | Dolní Dobrouč | 14 | 00:00:05 | - |
6 | C1 | 11 | 64 | Kaplan Max | Sruby | 14 | 00:00:06 | - |
7 | C1 | 13 | 35 | Jasanský Michal | Dolní Dobrouč | 14 | 00:00:07 | - |
8 | C1 | 15 | 48 | Klement Daniel | Lanškroun | 15 | 00:00:08 | - |
9 | C1 | 17 | 62 | Halas Matěj | Orel Vyškov | 13 | 00:00:09 | - |
10 | C1 | 19 | 11 | Pivko Vojtěch | Orel Obřany | 13 | 00:00:10 | - |
11 | C1 | 21 | 73 | Kubín Alex | Lanškroun | 14 | 00:00:11 | - |
12 | C1 | 23 | 75 | Formánek Martin | Verměřovice | 15 | 00:00:12 | - |
13 | C1 | 25 | 5 | Štěch Josef | Orel Dolní Dobrouč | 14 | 00:00:13 | - |
14 | C1 | 27 | 12 | Pivko Jakub | Orel Obřany | 15 | 00:00:14 | - |
15 | C1 | 29 | 50 | Matějíček Tadeáš | Orel Dolní Dobrouč | 15 | 00:00:15 | - |
16 | C1 | 31 | 21 | Stránský Hubert | Dolní Dobrouč | 15 | 00:00:16 | - |
17 | C1 | 33 | 3 | Horák František Václav | Dolní Dobrouč | 16 | 00:00:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 1 | 28 | Doležalová Lucie | Orel Vyškov | 13 | 00:00:01 | - |
2 | D1 | 3 | 40 | Brychtová Kristýna | Cerekvice nad Loučnou | 13 | 00:00:02 | - |
3 | D1 | 5 | 58 | Marková Jolana | Dolní Dobrouč | 13 | 00:00:03 | - |
4 | D1 | 7 | 22 | Jandejsková Eliška | Atletika TJ Lanškroun | 14 | 00:00:04 | - |
5 | D1 | 9 | 49 | Vacková Linda | Dolní Dobrouč | 14 | 00:00:05 | - |
6 | D1 | 11 | 69 | Jirásková Liliana | BBB Team | 13 | 00:00:06 | - |
7 | D1 | 13 | 61 | Kožnarová Jitka | Žamberk | 13 | 00:00:07 | - |
8 | D1 | 15 | 43 | Štěchová Karolína | Horní Libchavy | 14 | 00:00:08 | - |
9 | D1 | 17 | 53 | Jiskrová Nikola | Janov | 14 | 00:00:09 | - |
10 | D1 | 19 | 25 | Řeháková Markéta | Dolní Dobrouč | 13 | 00:00:10 | - |
11 | D1 | 21 | 70 | Dufková Marie | AC Pardubice | 13 | 00:00:11 | - |
12 | D1 | 23 | 14 | Šolcová Markéta | Dolní Dobrouč | 15 | 00:00:12 | - |
13 | D1 | 25 | 10 | Štulpová Vilemína | Orel Obřany | 15 | 00:00:13 | - |
14 | D1 | 27 | 2 | Horáková Marie Anna | Dolní Dobrouč | 14 | 00:00:14 | - |
15 | D1 | 29 | 13 | Dušková Tereza | Dolní Dobrouč | 15 | 00:00:15 | - |
16 | D1 | 31 | 51 | Bednářová Magdalena | Dolní Dobrouč | 16 | 00:00:16 | - |
17 | D1 | 33 | 78 | Hanušová Erika | KUS Jablonné | 16 | 00:00:17 | - |
- | D1 | - | 60 | Marková Beáta | Dolní Dobrouč | 16 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 1 | 55 | Němcová Natálie | TJ JISKRA Litomyšl | 11 | 00:00:01 | - |
2 | D2 | 3 | 63 | Halasová Anežka | Orel Vyškov | 11 | 00:00:02 | - |
3 | D2 | 5 | 47 | Faltusová Kristína | TJ Spartak Letohrad | 11 | 00:00:03 | - |
4 | D2 | 7 | 16 | Holochová Anna | Orel Vyškov | 12 | 00:00:04 | - |
5 | D2 | 9 | 39 | Luxová Nikoleta | Letohrad | 12 | 00:00:05 | - |
6 | D2 | 11 | 54 | Jiskrová Adéla | Janov | 12 | 00:00:06 | - |
7 | D2 | 13 | 26 | Hegerová Tereza | Atletika Jablonné n. O. | 11 | 00:00:07 | - |
8 | D2 | 15 | 67 | Nováková Alisa | SOKOL Kunvald | 12 | 00:00:08 | - |
9 | D2 | 17 | 80 | Havlíčková Sabina | Orel Vyškov | 12 | 00:00:09 | - |
10 | D2 | 19 | 41 | Plívová Markéta | Orel Dolní Dobrouč | 11 | 00:00:10 | - |
11 | D2 | 21 | 68 | Špatenková Linda | Lanškroun | 12 | 00:00:11 | - |
12 | D2 | 23 | 72 | Kubínová Natálie | Lanškroun | 11 | 00:00:12 | - |
13 | D2 | 25 | 74 | Formánková Anežka | Verměřovice | 12 | 00:00:13 | - |
14 | D2 | 27 | 1 | Horáková Eliška | Dolní Dobrouč | 12 | 00:00:14 | - |
15 | D2 | 29 | 76 | Formánková Lola | Verměřovice | 12 | 00:00:15 | - |
16 | D2 | 31 | 56 | Broulíková Alžběta | Česká Třebová | 12 | 00:00:16 | - |
17 | D2 | 33 | 57 | Broulíková Amálie | Česká Třebová | 12 | 00:00:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 119 | Bureš Josef | ISCAREX junior team Česká Třebová | 06 | 00:06:00 | 103,28 |
2 | M3 | 3 | 50 | Seidl Lukáš | Atletika Dobruška | 05 | 00:06:06 | 100,00 |
3 | M3 | 4 | 118 | Štantejský Matěj | ISCAREX junior team Česká Třebová | 05 | 00:06:12 | 96,72 |
4 | M3 | 8 | 48 | Macháček Adam | Orel Dolní Čermná | 06 | 00:06:45 | 78,69 |
5 | M3 | 9 | 124 | Suchodol Štěpán | TJ Spartak Letohrad | 06 | 00:06:47 | 77,60 |
6 | M3 | 10 | 126 | Mikyska Filip | TJ Spartak Letohrad | 06 | 00:06:49 | 76,50 |
7 | M3 | 14 | 127 | Barvínek Daniel | TJ Spartak Letohrad | 06 | 00:07:04 | 68,31 |
8 | M3 | 17 | 46 | Zykan Patrik | Orel Nové Město na Moravě | 05 | 00:07:18 | 60,66 |
9 | M3 | 18 | 56 | Hovorka Jakub | Atletika Žamberk | 06 | 00:07:25 | 56,83 |
10 | M3 | 19 | 128 | Doleček Vojtěch | TJ Spartak Letohrad | 06 | 00:07:31 | 53,55 |
- | M3 | - | 65 | Halas Vojtěch | Orel Vyškov | 05 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 6 | 95 | Hamplová Tereza | Activity Lanškroun | 05 | 00:03:47 | 105,43 |
2 | Z3 | 8 | 134 | Lánová Tereza | TJ Spartak Letohrad | 06 | 00:03:56 | 97,71 |
3 | Z3 | 9 | 96 | Klementová Luisa | Activity Lanškroun | 06 | 00:03:57 | 96,86 |
4 | Z3 | 16 | 135 | Kubová Lucie | TJ Spartak Letohrad | 06 | 00:04:08 | 87,43 |
5 | Z3 | 19 | 79 | Svobodová Barbora | AZAS Dolní Čermná | 06 | 00:04:13 | 83,14 |
6 | Z3 | 20 | 108 | Kubešová Klára | Activity Lanškroun | 06 | 00:04:15 | 81,43 |
7 | Z3 | 21 | 132 | Kožnarová Julie | TJ Spartak Letohrad | 06 | 00:04:17 | 79,71 |
8 | Z3 | 25 | 98 | Kohlová Aneta Lia | Dolní Dobrouč | 05 | 00:04:26 | 72,00 |
9 | Z3 | 28 | 114 | Lužová Karolína | Orel Žatčany | 05 | 00:04:37 | 62,57 |
10 | Z3 | 31 | 129 | Dočekalová Tereza | TJ Spartak Letohrad | 06 | 00:04:44 | 56,57 |
11 | Z3 | 33 | 38 | Jůzová Anna | Dolní Dobrouč | 06 | 00:04:48 | 53,14 |
12 | Z3 | 34 | 39 | Káralová Lenka | Dolní Dobrouč | 06 | 00:04:50 | 51,43 |
13 | Z3 | 35 | 131 | Hovadová Aneta | TJ Spartak Letohrad | 06 | 00:04:52 | 49,71 |
14 | Z3 | 37 | 159 | Kalvodová Eliška | Orel Žatčany | 05 | 00:05:02 | 41,14 |
15 | Z3 | 39 | 28 | Šolcová Veronika | Dolní Dobrouč | 06 | 00:05:12 | 32,57 |
- | Z3 | - | 53 | Kumpoštová Andrea | ISCAREX Junior Team Č.Třebová | 05 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 2 | 167 | Vacek Michal | ISCAREX junior team Česká Třebová | 04 | 00:06:05 | 114,09 |
2 | M4 | 7 | 11 | Dušek Jakub | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:06:42 | 95,25 |
3 | M4 | 11 | 170 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:06:51 | 90,66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 5 | 89 | Stránská Vendulka | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 03 | 00:06:18 | 108,61 |
2 | Z4 | 6 | 101 | Šedová Tereza | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 03 | 00:06:32 | 101,52 |
3 | Z4 | 12 | 58 | Hovorková Karolína | Atletika Žamberk | 03 | 00:06:55 | 89,87 |
4 | Z4 | 13 | 49 | Macháčková Petra | Orel Dolní Čermná | 04 | 00:06:59 | 87,85 |
5 | Z4 | 15 | 168 | Dvořáková Ema | ISCAREX Česká Třebová | 04 | 00:07:06 | 84,30 |
6 | Z4 | 16 | 158 | Hrubá Klára | TJ Spartak Letohrad | 04 | 00:07:09 | 82,78 |
7 | Z4 | 20 | 116 | Halasová Anna | Orel Vyškov | 03 | 00:07:33 | 70,63 |
8 | Z4 | 21 | 60 | Kořínková Šárka | Atletika Žamberk | 03 | 00:07:40 | 67,09 |
9 | Z4 | 22 | 107 | Kubešová Eliška | Activity Lanškroun | 03 | 00:07:56 | 58,99 |
10 | Z4 | 23 | 171 | Havlíčková Tereza | Orel Vyškov | 04 | 00:08:08 | 52,91 |
11 | Z4 | 24 | 117 | Veselá Aneta | Orel Vyškov | 03 | 00:08:38 | 37,72 |
12 | Z4 | 25 | 160 | Harvánková Magda | Orel Žatčany | 03 | 00:08:51 | 31,14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 495 | Kaplan Vojtěch | Šedivec | 01 | 00:11:30 | 122,93 |
2 | M5 | 2 | 499 | Boháč Bonifác | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 01 | 00:12:17 | 110,86 |
3 | M5 | 3 | 9 | Limburský Jan | Orel Obřany | 01 | 00:15:11 | 66,21 |
4 | M5 | 4 | 500 | Šolc Vojtěch | Dolní Dobrouč | 02 | 00:15:16 | 64,93 |
5 | M5 | 8 | 10 | Fojt Ondřej | Orel Obřany | 01 | 00:18:07 | 21,04 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 5 | 498 | Šilarová Michaela | Activity Lanškroun | 02 | 00:15:34 | 115,66 |
2 | Z5 | 6 | 496 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:17:12 | 96,32 |
3 | Z5 | 7 | 493 | Kuncová Martina | Orel Vyškov | 01 | 00:17:54 | 88,03 |
4 | Z5 | 9 | 497 | Matyášová Jitka | Orel Dolní Dobrouč | 01 | 00:18:53 | 76,38 |
5 | Z5 | 10 | 494 | Halasová Veronika | Orel Šitbořice | 01 | 00:18:56 | 75,79 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 5 | 338 | Simon Jakub | Polička | 00 | 00:38:19 | 105,72 |
2 | MJ | 7 | 353 | Holubář Patrik | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 00 | 00:38:47 | 103,35 |
3 | MJ | 14 | 234 | Pešava Jan | Jablonné | 00 | 00:41:14 | 90,93 |
4 | MJ | 16 | 320 | Halas Pavel | Orel Šitbořice | 99 | 00:42:04 | 86,70 |
5 | MJ | 36 | 348 | Moravec Jakub | Orel Orlice | 99 | 00:51:13 | 40,31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 11 | 312 | Kuncová Monika | Orel Vyškov | 99 | 00:55:34 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 209 | Adamec Milan | Orel Vyškov | 77 | 00:43:53 | 105,42 |
2 | MB | 5 | 239 | Hejl Radek | Letohrad | 72 | 00:44:07 | 104,38 |
3 | MB | 10 | 238 | Kocur Lukáš | Orel Šitbořice | 77 | 00:47:19 | 90,20 |
4 | MB | 11 | 261 | Malátek Antonín | Pardubice | 77 | 00:47:31 | 89,31 |
5 | MB | 17 | 215 | Toman Igor | Orel Vyškov | 72 | 00:48:57 | 82,95 |
6 | MB | 19 | 262 | Horák Petr | Orel Silůvky | 76 | 00:49:35 | 80,15 |
7 | MB | 22 | 221 | Dvořák Pavel | Česká Třebová | 75 | 00:50:21 | 76,75 |
8 | MB | 23 | 245 | Mařík Jiří | 3D Fitness Race Team | 72 | 00:50:32 | 75,93 |
9 | MB | 26 | 227 | Jurajda Pavel | Letohrad | 74 | 00:52:06 | 68,99 |
10 | MB | 27 | 240 | Jirout Bohumil | Tisová 129 Gomango | 73 | 00:52:43 | 66,25 |
11 | MB | 28 | 235 | Svoboda Jiří | AZAS Dolní Čermná | 78 | 00:53:27 | 63,00 |
12 | MB | 30 | 217 | Hampl Alois | Ostrov | 70 | 00:54:56 | 56,42 |
13 | MB | 34 | 216 | Toman Zdeněk | Dolní Dobrouč | 71 | 00:57:03 | 47,04 |
14 | MB | 35 | 226 | Simon Petr | Polička | 72 | 00:57:40 | 44,30 |
15 | MB | 36 | 220 | Halas Petr | Orel Vyškov | 73 | 00:58:18 | 41,50 |
16 | MB | 37 | 224 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:58:45 | 39,50 |
17 | MB | 38 | 247 | Fabiánek Bronislav | Orel Dolní Čermná | 72 | 00:59:18 | 37,06 |
18 | MB | 39 | 214 | Provazník Zdeněk | Orel Vyškov | 74 | 00:59:32 | 36,03 |
19 | MB | 41 | 225 | Dušek Pavel | Orel Dolní Dobrouč | 70 | 01:00:05 | 33,59 |
20 | MB | 42 | 212 | Vacek Jiří | Dlouhá Třebová | 77 | 01:00:10 | 33,22 |
21 | MB | 45 | 218 | Němec Radek | Litomyšl | 77 | 01:01:58 | 25,24 |
22 | MB | 46 | 251 | Vaňous Martin | Ústí nad Orlicí | 69 | 01:02:40 | 22,13 |
23 | MB | 47 | 249 | Langer Martin | Ústí nad Orlicí | 76 | 01:03:26 | 18,73 |
24 | MB | 48 | 255 | Mlynář Petr | Dolní Dobrouč | 71 | 01:03:35 | 18,07 |
25 | MB | 54 | 210 | Weiter Roman | Orel Vyškov | 75 | 01:14:38 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 13 | 254 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 00:48:23 | 102,83 |
2 | MC | 18 | 230 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:49:08 | 99,77 |
3 | MC | 20 | 232 | Dostálek Petr | My Od Kopřivy | 67 | 00:49:43 | 97,40 |
4 | MC | 29 | 206 | Skyba Martin | Orel Židenice | 62 | 00:53:45 | 80,96 |
5 | MC | 31 | 256 | Belobrad Ivan | Pasivity Žamberk | 66 | 00:55:48 | 72,61 |
6 | MC | 32 | 250 | Hruban Jan | Česká Třebová | 66 | 00:56:10 | 71,11 |
7 | MC | 33 | 243 | Novotný Luděk | 3D Fitness Race Team | 62 | 00:56:37 | 69,28 |
8 | MC | 49 | 248 | Bílý Zdeněk | Hvězda SKP Pardubice | 59 | 01:03:53 | 39,66 |
9 | MC | 50 | 203 | Šeda Petr | NAA Ústí nad Orlicí | 61 | 01:04:04 | 38,92 |
10 | MC | 52 | 219 | Skalický Miroslav | Vysoké Mýto | 67 | 01:10:50 | 11,34 |
11 | MC | 55 | 213 | Kunc Josef | Orel Vyškov | 60 | 01:18:51 | 3,00 |
12 | MC | 56 | 223 | Krátký Josef | Hvězda Pardubice | 65 | 01:25:42 | 3,00 |
- | MC | - | 244 | Liška Pavel | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | DNF | - |
- | MC | - | 253 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 2 | 345 | Siegel Josef | Choceň | 58 | 00:35:57 | 115,30 |
2 | MD | 10 | 337 | Šolc Vítězslav | BKL Machov | 57 | 00:39:47 | 95,60 |
3 | MD | 13 | 340 | Dostál Ladislav | Moravská Třebová | 56 | 00:41:03 | 89,10 |
4 | MD | 18 | 336 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:42:42 | 80,62 |
5 | MD | 19 | 302 | Nosek Miroslav | Orel Židenice | 55 | 00:42:52 | 79,76 |
6 | MD | 22 | 341 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 00:43:11 | 78,14 |
7 | MD | 24 | 334 | Bubeníček Jiří | Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:44:02 | 73,77 |
8 | MD | 25 | 331 | Goldbach Václav | SK Týniště nad Orlicí | 50 | 00:44:15 | 72,66 |
9 | MD | 29 | 356 | Čáp Bohuslav | Orel Hradec Králové | 51 | 00:45:55 | 64,09 |
10 | MD | 34 | 329 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov | 54 | 00:50:03 | 42,86 |
11 | MD | 41 | 358 | Juránek Stanislav | Orel Starý Lískovec | 56 | 00:54:03 | 22,31 |
12 | MD | 46 | 309 | Plíva Vladimír | Orel Dolní Dobrouč | 57 | 00:59:23 | 3,00 |
- | MD | - | 301 | Divácký Přemysl | Orel Židenice | 49 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 9 | 327 | Krátký František | Králíky | 43 | 00:39:37 | 130,52 |
2 | ME | 30 | 360 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:46:43 | 100,14 |
3 | ME | 40 | 314 | Bubeník Jiří | Orel Vyškov | 44 | 00:53:55 | 69,34 |
4 | ME | 44 | 355 | Pecháček Miroslav | Orel Dolní Čermná | 48 | 00:56:06 | 60,00 |
5 | ME | 45 | 362 | Tomíšek Jindřich | Orel Horní Moštěnice | 39 | 00:57:18 | 54,87 |
6 | ME | 47 | 352 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:59:31 | 45,38 |
7 | ME | 52 | 303 | Holý Josef | Orel Židenice | 41 | 01:11:56 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 354 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:34:17 | 115,18 |
2 | ZA | 3 | 308 | Kalousová Tereza | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:36:10 | 105,03 |
3 | ZA | 12 | 305 | Zachariášová Alice | Orel Židenice | 87 | 00:40:51 | 79,78 |
4 | ZA | 27 | 317 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:44:59 | 57,50 |
5 | ZA | 33 | 310 | Rudišarová Martina | TJ Sokol Senohraby | 84 | 00:48:40 | 37,65 |
6 | ZA | 42 | 350 | Macková Markéta | Orel Kuřim | 87 | 00:54:20 | 7,10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 4 | 313 | Nováková Barbora | Sokol Kunvald | 83 | 00:36:57 | 111,16 |
2 | ZB | 6 | 323 | Topinková Lenka | AC Moravská Slavia Brno | 76 | 00:38:30 | 103,24 |
3 | ZB | 15 | 363 | Horáková Šárka | Orel Silůvky | 77 | 00:41:57 | 85,60 |
4 | ZB | 17 | 318 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:42:39 | 82,03 |
5 | ZB | 20 | 351 | Veselá Kateřina | AZAS Dolní Čermná | 79 | 00:42:58 | 80,41 |
6 | ZB | 21 | 346 | Svobodová Martina | AZAS Dolní Čermná | 79 | 00:43:05 | 79,81 |
7 | ZB | 23 | 349 | Barnetová Monika | Letohrad | 81 | 00:43:44 | 76,49 |
8 | ZB | 26 | 307 | Kreidlová Jitka | Orel Židenice | 75 | 00:44:29 | 72,66 |
9 | ZB | 28 | 333 | Hocková Zuzana | TJ Sokol Pohořelice | 82 | 00:45:39 | 66,70 |
10 | ZB | 32 | 315 | Tomanová Lenka | Orel Vyškov | 76 | 00:47:10 | 58,94 |
11 | ZB | 35 | 311 | Brychtová Romana | Cerekvice nad Loučnou | 79 | 00:50:47 | 40,46 |
12 | ZB | 38 | 306 | Zdařilová Zuzana | Orel Židenice | 83 | 00:51:51 | 35,01 |
13 | ZB | 39 | 324 | Horáčková Pavla | AC Moravská Slavia Brno | 77 | 00:52:38 | 31,01 |
14 | ZB | 48 | 328 | Borková Adéla | Brzdy Horní Čermná | 75 | 01:00:17 | 3,00 |
15 | ZB | 50 | 359 | Vaňková Pavla | Ústí nad Orlicí | 76 | 01:03:39 | 3,00 |
- | ZB | - | 361 | Jarešová Radmila | Jablonné nad Orlicí | 76 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 8 | 342 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:39:16 | 114,44 |
2 | ZC | 11 | 325 | Krátká Anna | Hvězda Pardubice | 69 | 00:40:40 | 107,82 |
3 | ZC | 31 | 316 | Šedová Jana | 73 | 00:47:02 | 77,74 | |
4 | ZC | 43 | 344 | Siegelová Magdalena | AC Choceň | 65 | 00:55:42 | 36,78 |
5 | ZC | 51 | 357 | Langerová Viola | Ústí nad Orlicí | 73 | 01:03:40 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 37 | 339 | Pešlová Ivana | TJ Svitavy | 63 | 00:51:14 | 119,36 |
2 | ZD | 49 | 326 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 01:02:13 | 80,64 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 495 | Kaplan Vojtěch | Šedivec | 01 | 00:11:30 | 122,93 |
2 | M5 | 2 | 499 | Boháč Bonifác | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 01 | 00:12:17 | 110,86 |
3 | M5 | 3 | 9 | Limburský Jan | Orel Obřany | 01 | 00:15:11 | 66,21 |
4 | M5 | 4 | 500 | Šolc Vojtěch | Dolní Dobrouč | 02 | 00:15:16 | 64,93 |
1 | Z5 | 5 | 498 | Šilarová Michaela | Activity Lanškroun | 02 | 00:15:34 | 115,66 |
2 | Z5 | 6 | 496 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:17:12 | 96,32 |
3 | Z5 | 7 | 493 | Kuncová Martina | Orel Vyškov | 01 | 00:17:54 | 88,03 |
5 | M5 | 8 | 10 | Fojt Ondřej | Orel Obřany | 01 | 00:18:07 | 21,04 |
4 | Z5 | 9 | 497 | Matyášová Jitka | Orel Dolní Dobrouč | 01 | 00:18:53 | 76,38 |
5 | Z5 | 10 | 494 | Halasová Veronika | Orel Šitbořice | 01 | 00:18:56 | 75,79 |
1 | ZJ | 11 | 312 | Kuncová Monika | Orel Vyškov | 99 | 00:55:34 | 100,00 |
Organizace závodu: 95% Zvolená trasa závodu: 95% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 95% Celkový dojem ze závodu: 95% Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků. | Celkové hodnocení 97% |
13.7.2024 (sobota), svátek má Markéta
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
Chajda6