Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Širokodolský kros

8.4.2023, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Širokodolský kros
  • datum konání: 8.4.2023
  • zobrazeno již 584x
  • místo konání: Široký Důl u Poličky
  • GPS: 49.7457764N, 16.2164375E

Sociální sítě

Místo konání

Široký Důl u Poličky
Start postupně podle kategorie od 9:30 do 11:00.

Přihlášky

Online přihláška ZDE

Prezentace od 8 h do max 20 min před startem kategorie.

Startovné

Startovné pro předem přihlášené a zaplacené 100 Kč a na místě v den závodu 200 Kč.
Děti a mládež v den závodu 50 Kč.

Popis tratě

Délka hlavního závodu 8 km.
Závody dětí a mládeže od 0,2 km - 4 km.

Ceny pro vítěze

Vyhlášení první 3 v každé kategorii.
Děti a mládež - medaile a věcné ceny.
Dospělí - medaile a finanční odměna 400,300,200 Kč
Vrchařská prémie.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

tel č. 733 329 282

Rozpis tratí a startovních časů

Internetové stránky

https://fb.me/e/2egOdzszX

E-mailová adresa

chajda6@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11205Vašina TadeášTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:00:49104,00
2M13206Vodehnal MatějPřeběhlíci z Podlubníčku1500:00:5295,88
3M16221Hartman TomášKB Letohrad1400:00:5490,80
4M17213Hurych AntonínSBR1500:00:5685,71
5M18208Čejka ŠtěpánVIKTORKAMPS.CZ1800:01:0077,55
6M19217Pala SamuelŠiroký Důl1600:01:0665,31
7M110231Houdek JáchymŠiroký Důl1600:01:0959,18
8M112230Houdek KryštofŠiroký Důl1800:01:1840,82
9M113207Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:01:1938,78
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12223Boháčová NelaAtletika Polička1400:00:51104,00
2Z13209Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:00:52100,04
3Z15210Teplá JustýnaŠnek team1500:00:5397,08
4Z111222Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:01:1062,75
Nejmladší žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22211Teplý Tobiᚊnek team1200:01:35104,00
2M23228Maštalířský OndřejSK Svratka1200:01:3997,79
3M24233Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:4293,63
4M27218Pala DominikŠiroký Důl1300:01:5282,11
5M29220Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:5381,05
Nejmladší žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21224Boháčová AdélaAtletika Polička1200:01:31104,00
2Z24214Hurychová AnežkaTJ Jiskra Litomyšl1200:01:4289,91
3Z26226Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:4684,52
4Z27229Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:5276,92
Mladší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31212Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:23104,00
2M32225Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:03:3894,61
3M36234Frydrýšek ŠimonSlezan Frýdek Místek1100:03:4590,16
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z33216Maříková ŠárkaAK Iscarex Česká Třebová1000:03:39104,00
1Z33227Maštalířská EditaRozběháme Svratku1000:03:39102,00
3Z35219Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:4299,63
4Z37240Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:03:5592,69
5Z38215Maříková EliškaAK Iscarex Česká Třebová1100:04:0090,41
6Z39239Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:0289,50
7Z310201Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:1185,39
Starší žáci (trať 1,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41236Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:06:58104,00
2M42202Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:07:0999,37
3M43237Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:07:2694,30
4M44238Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:07:5586,36
5M45235Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:08:0284,69
Starší žákyně (trať 1,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z46204Zezulková SimonaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:08:24104,00
2Z47203Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:08:5995,06
Dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51241Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:16:07104,00
2M52242Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:18:5684,52
3M53232Krištof JanAtletika Polička0700:19:1781,35
Dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54243Kysilková AnežkaAtletika Polička0700:21:00104,00
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ121Havlík LukášHvězda Pardubice0400:30:38104,00
2MJ142Očenáš JakubAK ISCAREX Č. Třebová0500:36:4582,03
Juniorky 18-19 let (trať 8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA218Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:31:57104,00
2MA48Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:33:0098,71
3MA519Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:33:2396,51
4MA633Pešek PavelSBR TRI-TEAM Litomyšl9000:33:3894,73
5MA79Kubišta MichalLetohrad9000:33:4394,47
6MA1142Richter VladislavFbK Svitavy9200:35:2988,94
7MA1627Kubálek LukášLend-Cz9200:36:4984,77
8MA1725Valenta JosefBE Positive Lanškroun8900:36:5784,35
9MA193Čejka PavelViktorkamps.cz9000:37:3482,42
10MA2216Bučko PetrSQUAD RUN VM8400:38:1680,23
11MA2328Madějevský RadekTJ Sokol Lubná9600:38:4278,87
12MA2450Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:39:2876,47
13MA2639Simon JakubPolička0000:39:4475,64
14MA2838Radiměřský KarelAK ISCAREX Č. Třebová8700:39:4875,43
15MA3143Hynek TomášFlorbal Svitavy9100:40:4672,40
16MA3830Švec MartinVK Choceň8700:41:3369,95
17MA4236Pešl FrantišekFlorbal Svitavy0100:43:2264,27
18MA4437Chadima RomanHorní Újezd8800:43:5862,39
19MA566Plodek MartinRUN TEAM Široký Důl0200:51:4438,08
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB315Horáček MichalAK ISCAREX Č. Třebová7500:32:15104,00
2MB87Fliedr TomášF-BIKE Klub Sádek7600:33:5896,68
3MB917Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:34:3993,56
4MB1045Kyncl TomášHolice7400:35:0691,16
5MB1231Dvořák MiroslavBystré7500:35:3489,72
6MB1522Fliedr JiříF-BIKE Klub Sádek8000:36:4885,89
7MB184Teplý JaroslavŠnek Team7800:37:0385,12
8MB215Hurych AntonínSBR TRI-TEAM Litomyšl7600:38:0781,81
9MB3046Holec MiroslavŠK Achilles Handlová7900:40:3474,21
10MB3423Zukal ŠtěpánWiners Znojmo7400:41:0672,56
11MB431Němec RadekLitomyšl7700:43:4364,44
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2013Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:37:52104,00
2MC2720Oplíštil SávaBěžci Ruda6700:39:4796,94
3MC3740Simon PetrPolička7200:41:2691,58
4MC4841Kalousek JanMalšovice7100:46:3776,89
5MC6048Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:4252,90
Muži D 60-69 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1310Stránský AlešAK ISCAREX Č. Třebová6000:36:35104,00
2MD2534Žila MilošElite klub Boskovice6200:39:3893,66
3MD2932Vacarda VladimírEleven run team5900:39:4992,16
4MD3524Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:41:0987,52
5MD5135Sláma RichardPBV MTB TEAM Brno6200:47:3769,84
6MD5944Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:54:3550,80
Muži E 70 let a starší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4612Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:44:39104,00
2ME5311Ráb PavelČeská Třebová5200:48:5492,48
3ME6549Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:04:0057,66
3ME6514Krumer MiroslavMK Ostrov4901:04:0056,66
5ME6747Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:05:0054,42
Ženy A 20-34 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA47101Gajdárová BarboraSebranice9000:45:18104,00
2ZA49112Vávrová PavlínaLanškroun9300:46:3899,06
3ZA58115Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:53:4182,49
4ZA69120Hollerová Ivetaneregistrován9801:09:0047,68
Ženy B 35-44 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB32102Klinecká JanaHlinsko8100:40:53104,00
2ZB39107Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:41:5499,51
3ZB41113Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:43:0395,70
4ZB50119Hurychová JaroslavaSBR TRI-TEAM Litomyšl8200:46:4585,65
5ZB54116Havlíčková Hananeregistrován8200:49:3178,88
6ZB61104Frohdeová MartinaSvitavy8700:56:1262,54
7ZB62109Kocourová SilvieKoci sport Team8000:57:2359,64
8ZB63117Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:57:3958,99
9ZB64111Valentová LenkaLanškroun8800:58:1557,52
Ženy C 45-54 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC36105Pirklová KateřinaLetohrad7600:41:14104,00
2ZC40106Dvořáková AdélaBystré7600:42:2599,13
3ZC45114Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:44:1993,52
4ZC55100Kysilková RomanaAtletika Polička7500:51:3774,82
Ženy D 55 let a starší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD33110Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:03104,00
2ZD52108Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:48:3283,77
3ZD57103Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:53:0071,89
4ZD68118Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:07:0036,78
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11205Vašina TadeášTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:00:49104,00
1Z12223Boháčová NelaAtletika Polička1400:00:51104,00
2M13206Vodehnal MatějPřeběhlíci z Podlubníčku1500:00:5295,88
2Z13209Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:00:52100,04
3Z15210Teplá JustýnaŠnek team1500:00:5397,08
3M16221Hartman TomášKB Letohrad1400:00:5490,80
4M17213Hurych AntonínSBR1500:00:5685,71
5M18208Čejka ŠtěpánVIKTORKAMPS.CZ1800:01:0077,55
6M19217Pala SamuelŠiroký Důl1600:01:0665,31
7M110231Houdek JáchymŠiroký Důl1600:01:0959,18
4Z111222Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:01:1062,75
8M112230Houdek KryštofŠiroký Důl1800:01:1840,82
9M113207Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:01:1938,78
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21224Boháčová AdélaAtletika Polička1200:01:31104,00
1M22211Teplý Tobiᚊnek team1200:01:35104,00
2M23228Maštalířský OndřejSK Svratka1200:01:3997,79
3M24233Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:4293,63
2Z24214Hurychová AnežkaTJ Jiskra Litomyšl1200:01:4289,91
3Z26226Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:4684,52
4M27218Pala DominikŠiroký Důl1300:01:5282,11
4Z27229Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:5276,92
5M29220Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:5381,05
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31212Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:23104,00
2M32225Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:03:3894,61
1Z33216Maříková ŠárkaAK Iscarex Česká Třebová1000:03:39104,00
1Z33227Maštalířská EditaRozběháme Svratku1000:03:39102,00
3Z35219Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:4299,63
3M36234Frydrýšek ŠimonSlezan Frýdek Místek1100:03:4590,16
4Z37240Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:03:5592,69
5Z38215Maříková EliškaAK Iscarex Česká Třebová1100:04:0090,41
6Z39239Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:0289,50
7Z310201Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:1185,39
Trať 1,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41236Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:06:58104,00
2M42202Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:07:0999,37
3M43237Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:07:2694,30
4M44238Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:07:5586,36
5M45235Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:08:0284,69
1Z46204Zezulková SimonaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:08:24104,00
2Z47203Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:08:5995,06
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51241Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:16:07104,00
2M52242Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:18:5684,52
3M53232Krištof JanAtletika Polička0700:19:1781,35
1Z54243Kysilková AnežkaAtletika Polička0700:21:00104,00
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ121Havlík LukášHvězda Pardubice0400:30:38104,00
1MA218Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:31:57104,00
1MB315Horáček MichalAK ISCAREX Č. Třebová7500:32:15104,00
2MA48Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:33:0098,71
3MA519Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:33:2396,51
4MA633Pešek PavelSBR TRI-TEAM Litomyšl9000:33:3894,73
5MA79Kubišta MichalLetohrad9000:33:4394,47
2MB87Fliedr TomášF-BIKE Klub Sádek7600:33:5896,68
3MB917Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:34:3993,56
4MB1045Kyncl TomášHolice7400:35:0691,16
6MA1142Richter VladislavFbK Svitavy9200:35:2988,94
5MB1231Dvořák MiroslavBystré7500:35:3489,72
1MD1310Stránský AlešAK ISCAREX Č. Třebová6000:36:35104,00
2MJ142Očenáš JakubAK ISCAREX Č. Třebová0500:36:4582,03
6MB1522Fliedr JiříF-BIKE Klub Sádek8000:36:4885,89
7MA1627Kubálek LukášLend-Cz9200:36:4984,77
8MA1725Valenta JosefBE Positive Lanškroun8900:36:5784,35
7MB184Teplý JaroslavŠnek Team7800:37:0385,12
9MA193Čejka PavelViktorkamps.cz9000:37:3482,42
1MC2013Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:37:52104,00
8MB215Hurych AntonínSBR TRI-TEAM Litomyšl7600:38:0781,81
10MA2216Bučko PetrSQUAD RUN VM8400:38:1680,23
11MA2328Madějevský RadekTJ Sokol Lubná9600:38:4278,87
12MA2450Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:39:2876,47
2MD2534Žila MilošElite klub Boskovice6200:39:3893,66
13MA2639Simon JakubPolička0000:39:4475,64
2MC2720Oplíštil SávaBěžci Ruda6700:39:4796,94
14MA2838Radiměřský KarelAK ISCAREX Č. Třebová8700:39:4875,43
3MD2932Vacarda VladimírEleven run team5900:39:4992,16
9MB3046Holec MiroslavŠK Achilles Handlová7900:40:3474,21
15MA3143Hynek TomášFlorbal Svitavy9100:40:4672,40
1ZB32102Klinecká JanaHlinsko8100:40:53104,00
1ZD33110Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:03104,00
10MB3423Zukal ŠtěpánWiners Znojmo7400:41:0672,56
4MD3524Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:41:0987,52
1ZC36105Pirklová KateřinaLetohrad7600:41:14104,00
3MC3740Simon PetrPolička7200:41:2691,58
16MA3830Švec MartinVK Choceň8700:41:3369,95
2ZB39107Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:41:5499,51
2ZC40106Dvořáková AdélaBystré7600:42:2599,13
3ZB41113Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:43:0395,70
17MA4236Pešl FrantišekFlorbal Svitavy0100:43:2264,27
11MB431Němec RadekLitomyšl7700:43:4364,44
18MA4437Chadima RomanHorní Újezd8800:43:5862,39
3ZC45114Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:44:1993,52
1ME4612Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:44:39104,00
1ZA47101Gajdárová BarboraSebranice9000:45:18104,00
4MC4841Kalousek JanMalšovice7100:46:3776,89
2ZA49112Vávrová PavlínaLanškroun9300:46:3899,06
4ZB50119Hurychová JaroslavaSBR TRI-TEAM Litomyšl8200:46:4585,65
5MD5135Sláma RichardPBV MTB TEAM Brno6200:47:3769,84
2ZD52108Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:48:3283,77
2ME5311Ráb PavelČeská Třebová5200:48:5492,48
5ZB54116Havlíčková Hananeregistrován8200:49:3178,88
4ZC55100Kysilková RomanaAtletika Polička7500:51:3774,82
19MA566Plodek MartinRUN TEAM Široký Důl0200:51:4438,08
3ZD57103Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:53:0071,89
3ZA58115Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:53:4182,49
6MD5944Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:54:3550,80
5MC6048Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:4252,90
6ZB61104Frohdeová MartinaSvitavy8700:56:1262,54
7ZB62109Kocourová SilvieKoci sport Team8000:57:2359,64
8ZB63117Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:57:3958,99
9ZB64111Valentová LenkaLanškroun8800:58:1557,52
3ME6549Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:04:0057,66
3ME6514Krumer MiroslavMK Ostrov4901:04:0056,66
5ME6747Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:05:0054,42
4ZD68118Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:07:0036,78
4ZA69120Hollerová Ivetaneregistrován9801:09:0047,68
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ121Havlík LukášHvězda Pardubice0400:30:38104,00
2MA218Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:31:5797,70
3MB315Horáček MichalAK ISCAREX Č. Třebová7500:32:1595,72
4MA48Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:33:0092,27
5MA519Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:33:2391,02
6MA633Pešek PavelSBR TRI-TEAM Litomyšl9000:33:3890,21
7MA79Kubišta MichalLetohrad9000:33:4389,93
8MB87Fliedr TomášF-BIKE Klub Sádek7600:33:5889,12
9MB917Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:34:3986,88
10MB1045Kyncl TomášHolice7400:35:0685,42
11MA1142Richter VladislavFbK Svitavy9200:35:2984,17
12MB1231Dvořák MiroslavBystré7500:35:3483,90
13MD1310Stránský AlešAK ISCAREX Č. Třebová6000:36:3580,58
14MJ142Očenáš JakubAK ISCAREX Č. Třebová0500:36:4580,03
15MB1522Fliedr JiříF-BIKE Klub Sádek8000:36:4879,87
16MA1627Kubálek LukášLend-Cz9200:36:4979,82
17MA1725Valenta JosefBE Positive Lanškroun8900:36:5779,38
18MB184Teplý JaroslavŠnek Team7800:37:0379,05
19MA193Čejka PavelViktorkamps.cz9000:37:3477,37
20MC2013Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:37:5276,39
21MB215Hurych AntonínSBR TRI-TEAM Litomyšl7600:38:0775,57
22MA2216Bučko PetrSQUAD RUN VM8400:38:1675,08
23MA2328Madějevský RadekTJ Sokol Lubná9600:38:4273,67
24MA2450Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:39:2871,16
25MD2534Žila MilošElite klub Boskovice6200:39:3870,62
26MA2639Simon JakubPolička0000:39:4470,29
27MC2720Oplíštil SávaBěžci Ruda6700:39:4770,13
28MA2838Radiměřský KarelAK ISCAREX Č. Třebová8700:39:4870,08
29MD2932Vacarda VladimírEleven run team5900:39:4970,02
30MB3046Holec MiroslavŠK Achilles Handlová7900:40:3467,57
31MA3143Hynek TomášFlorbal Svitavy9100:40:4666,92
32MB3423Zukal ŠtěpánWiners Znojmo7400:41:0665,83
33MD3524Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:41:0965,67
34MC3740Simon PetrPolička7200:41:2664,74
35MA3830Švec MartinVK Choceň8700:41:3364,36
36MA4236Pešl FrantišekFlorbal Svitavy0100:43:2258,43
37MB431Němec RadekLitomyšl7700:43:4357,29
38MA4437Chadima RomanHorní Újezd8800:43:5856,47
39ME4612Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:44:3954,24
40MC4841Kalousek JanMalšovice7100:46:3747,82
41MD5135Sláma RichardPBV MTB TEAM Brno6200:47:3744,56
42ME5311Ráb PavelČeská Třebová5200:48:5440,37
43MA566Plodek MartinRUN TEAM Široký Důl0200:51:4431,12
44MD5944Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:54:3521,82
45MC6048Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:4218,17
46ME6549Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:04:003,00
46ME6514Krumer MiroslavMK Ostrov4901:04:003,00
48ME6747Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:05:003,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB32102Klinecká JanaHlinsko8100:40:53104,00
2ZD33110Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:03101,59
3ZC36105Pirklová KateřinaLetohrad7600:41:14100,14
4ZB39107Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:41:5497,51
5ZC40106Dvořáková AdélaBystré7600:42:2596,25
6ZB41113Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:43:0394,70
7ZC45114Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:44:1991,60
8ZA47101Gajdárová BarboraSebranice9000:45:1889,20
9ZA49112Vávrová PavlínaLanškroun9300:46:3885,94
10ZB50119Hurychová JaroslavaSBR TRI-TEAM Litomyšl8200:46:4585,65
11ZD52108Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:48:3281,29
12ZB54116Havlíčková Hananeregistrován8200:49:3178,88
13ZC55100Kysilková RomanaAtletika Polička7500:51:3773,75
14ZD57103Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:53:0070,36
15ZA58115Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:53:4168,69
16ZB61104Frohdeová MartinaSvitavy8700:56:1262,54
17ZB62109Kocourová SilvieKoci sport Team8000:57:2359,64
18ZB63117Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:57:3958,99
19ZB64111Valentová LenkaLanškroun8800:58:1557,52
20ZD68118Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:07:0036,12
21ZA69120Hollerová Ivetaneregistrován9801:09:0031,23

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód