Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou

22.4.2023, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 22.4.2023
  • zobrazeno již 616x
  • místo konání: Česká Třebová, park Javorka
  • GPS: 49.8990422N, 16.4370706E
  • pořadatel: Atletický klub ISCAREX Ceská Trebová, z. s.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová – park Javorka
od 9:30 hodin
hlavní závod v 11:30 hodin

Přihlášky

Online přihláška ZDE
nebo na místě v den závodu (nejpozději 20 minut před startem příslušné kategorie)

Startovné

Startovné je v kategorii dospělých pro předem přihlášené 100 Kč a pro přihlášené na místě 150 Kč.
Pro dětské kategorie je startovné pro předem přihlášené 30 Kč a pro přihlášené na místě 50 Kč.
Ukončení on-line registrace je 20. dubna 2023 ve 12:00 hodin.

Popis tratě

Délka: 6 km a méně
Tratě závodů jsou okruhové a povedou po zpevněných parkových cestách (šotolina, dlažba).

Ceny pro vítěze

Věcné cenu závodníci na 1. – 3. místě v kategorii, finanční ceny pro prvních 5 závodníků v absolutním pořadí mužů a žen. Prémie za překonání traťového rekordu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Aleš Stránský – ředitel závodu
Tel.: +420 724 213 134

Internetové stránky

https://akiscarex.cz/zavody/beh-javorkou/

E-mailová adresa

akiscarex@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.4.2024Běh Javorkou-
23.4.2022Běh Javorkou209
24.4.2021Běh Javorkou-
18.4.2020Běh Javorkou-
20.4.2019Běh Javorkou201
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou333
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 5841

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6924
Hübl Radek8822
Keprtová Miloslava4822
Stránská Adéla9118
Vondra Vojtěch9818
Sadílek Ota4617
Jirásková Eva6417
Horáček Michal7517
Matyášová Jana6516
Šimůnek Jan8216
Kalous Petr7715
Nechvíl Petr9115
Stránská Michaela9715
Borek Viktor0415
Borek Petr7015
Bielčik Jindřich4014
Červ Miloslav5014
Záveský Filip9314
Šimůnek Jan4914
Razým Jan5713
Šimůnek Jan0313
Mannlová Jana8013
Ducháček Bedřich5913
Borková Agáta0213
Dušková Lenka8013
Vytlačilová Lenka8412
Klášterecký Tomáš8112
Gregora Filip0212
Kebrle Milan7512
Nechvílová Miroslava6012
Dostálek Petr6712
Sontáková Lenka9112
Dostál Ladislav5612
Pilgr Luděk7612
Šafář Jaroslav5111
Černá Kristýna9311
Smoláková Alexandra9811
Smolák Petr9411
Frydrychová Eliška0111
Neruda Miroslav5611
Smoláková Valérie9311
Čechal Jaroslav6111
Hofmanová Veronika7810
Hajzlerová Jana6610
Wendlig Miroslav5310
Dobšíček Pavel8010
Zajíc Jan5310
Friš Jan9510
Vinduška Petr9310
Smoláková Jiřina6910

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předpřípavka chlapci r. 2018 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1129Čejka Štěpánviktorkamps.cz1800:00:36-
2C12136Tázlar Filip-1800:00:41-
3C17147Jasanský TomášČeská Třebová1800:00:53-
4C110173Čip AntonínBrno1800:00:59-
5C11394Šedivý JanČeská Třebová1900:01:05-
6C1162Šebek BořivojČeská Třebová2000:01:15-
7C119116Švec Jindřich-2000:01:29-
Předpřípravka děvčata r. 2018 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1361Kotvová Karla-1800:00:42-
2D14128Křikavová Nela-1800:00:45-
3D1540Saturková Anastázie-1900:00:50-
4D16142Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:50-
5D18156Fibigarová Lucie-1800:00:54-
6D1996Koutná ZoraČeská Třebová1900:00:57-
7D11187Lukes Victoria-1900:00:59-
8D112135Šilarová DorotaBrzdy Horní Čermná1900:01:03-
9D114138Mikulášová Kateřina-1900:01:12-
10D11516Vašinová Sara-2000:01:13-
11D117113Přibylová ZojaTáta team1900:01:15-
12D118148Tomanová EliškaLosers are cool2000:01:19-
-D1-112Přibylová EsterTáta team21DNF-
Přípravka chlapci r. 2016-17 (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2151Číž MarekJBT Team1600:01:20-
2C22153Provazník Ondřej-1600:01:22-
3C2365Matejov JonášČeská Třebová1600:01:28-
4C25154Provazník Matyáš-1600:01:32-
5C27122Kolář Jan-1700:01:38-
6C211123Rybka Filip-1700:01:41-
7C212102Rambousek ZikmundPortinatx team1600:01:42-
8C21476Rudolf JonášČeská Třebová1700:01:44-
9C21697Koutný TobiášČeská Třebová1600:01:55-
10C217121Pešek Tobiáš-1700:01:56-
11C218124Paar Jan-1700:01:57-
12C219120Abrahámová IzabelTJ Loko Č. T.1700:01:57-
13C220118Havrdlík Eliáš-1700:01:58-
14C222141Lederer Lukáš-1700:02:00-
15C223140Lederer Leoš-1700:02:00-
16C22489Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:02:01-
17C226125Pluhař Viktor-1700:02:53-
Přípravka děvčata r. 2016-17 (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2459Matoušová MagdalenaČeská Třebová1600:01:30-
2D2650Pešková LucieAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:35-
3D2837Dejdarová BarboraČeská Třebová1700:01:40-
4D2980Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:01:41-
5D21064Kostroňová ErikaČeská Třebová1700:01:41-
6D21393Šedivá AlžbětaČeská Třebová1700:01:44-
7D215104Snook Milly-1700:01:45-
8D221119Helbichová LauraČeská Třebová1700:01:59-
9D22588Lukes Elisabeth-1700:02:29-
Nejmladší žáci I r. 2014-15 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1119Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:01:27104,00
2M1427Kalibán ŠimonTJ Jiskra Litomyšl1400:01:3098,02
3M1562Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3195,65
4M16149Toman JonášLosers are cool1400:01:3293,70
5M177Prudil Antonín AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3492,30
6M1947Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:3491,64
7M11368Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3886,80
8M11417Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:3985,68
9M1169Sloupenský MichalAC Choceň, spolek1400:01:4084,23
10M11881Hartman TomášKB Letohrad1400:01:4282,02
11M12058Dušek TomášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4380,75
12M12253Rudolf TobiášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4479,67
13M1235Stránský FilipAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4579,02
14M12478Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl1500:01:4677,57
15M1256Dajč SamuelAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4875,76
16M128152Petráž JiříČeská Třebová1400:01:5270,40
17M13154Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:5468,31
18M13418Brůna MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:02:0061,64
19M135117Marek Alex-1500:02:0259,63
20M136129Vacek Martin-1500:02:1445,89
Nejmladší žákyně I r. 2014-15 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1211Kynštová AnnaAC Choceň, spolek1400:01:27104,00
2Z131Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3099,06
3Z1848Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3493,59
4Z11056Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3590,80
5Z11163Kostroňová KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3689,80
6Z11213Nováčková KateřinaAC Choceň, spolek1500:01:3789,36
7Z11567Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:01:4085,77
8Z11710Bezdíčková EmaAC Choceň, spolek1400:01:4282,99
9Z11970Rybková LilianAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4381,77
10Z12190Teplá JustýnaBrutal Šnek team1500:01:4480,95
11Z12699Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:5074,05
12Z12715Břoušková BarboraDDM Č.T. - ZŠ Březová n/Sv.1400:01:5272,24
13Z12949Betlachová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:5371,09
14Z130110Přibylová AgátaSpartak Letohrad1500:01:5469,27
15Z13252Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:5568,48
16Z133105Snook Isabelle-1500:02:0062,77
Nejmladší žáci II r. 2012-13 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2121Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:14104,00
2M2239Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:03:2297,94
3M23143Doskočil JakubKB Letohrad1200:03:2396,63
4M24144Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:03:2395,39
5M21075Sláma Maximilian4 Sports team1300:03:4783,30
6M21112Hrnčíř DavidAC Choceň, spolek1300:03:4783,09
7M2128Svatoš TomášAK ISCAREX Česká Třebová1300:03:4782,94
8M21420Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:4882,77
9M21569Limberský Filip AK ISCAREX Česká Třebová1200:03:4882,57
10M21614Bodlák PetrAK ISCAREX Česká Třebová1200:03:4982,22
11M22832Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK1300:04:3061,01
Nejmladší žákyně II r. 2012-13 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2598Koutná DorotaAK ISCAREX Česká Třebová1200:03:27104,00
2Z2634Váchová AdélaTJ SPARTAK LETOHRAD1300:03:3697,82
3Z274Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:03:3896,13
4Z28111Přibylová BeátaSpartak Letohrad1300:03:3994,37
5Z2979Hurychová AnežkaTJ Jiskra Litomyšl1200:03:4691,20
6Z21266Matejov JohanaAK ISCAREX Česká Třebová1300:03:4790,40
7Z21771Vančáková AnetaAK ISCAREX Česká Třebová1200:03:4989,37
8Z21822Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:5288,35
9Z219126Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:03:5287,95
10Z22085Zapalač KláraTJ Svitavy1200:03:5686,31
11Z22123Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:5885,20
12Z22241Spisar EmmaTJ Atletika Lanškroun1200:04:0382,88
13Z22395Rybková VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová1300:04:0681,28
14Z224101Rambousková ZoraPortinatx team1200:04:1278,50
15Z22560Hurtová MarcelaAK ISCAREX Česká Třebová1200:04:1477,72
16Z22692Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:04:1577,18
17Z227103Kolářová Elena-1300:04:2970,34
18Z229155Provazníková Lucie-1300:04:3567,45
Mladší žáci r. 2010-11 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3382Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:14104,00
2M3935Vácha JanTJ SPARTAK LETOHRAD1100:04:3195,35
3M314114Pirkl VítAK ISCAREX Česká Třebová1000:04:4788,22
4M31884Lorenc MartinTJ Svitavy1100:04:5384,80
5M32373Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:05:1277,36
6M327131Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:06:1054,20
Mladší žákyně r. 2010-11 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z34100Dejdarová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1000:04:16104,00
2Z3831Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:04:2897,24
3Z312109Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:04:3692,86
4Z31338Faltusová KristinaTJ Spartak Letohrad1100:04:4688,15
5Z317108Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:5186,15
6Z31946Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:04:5484,84
7Z320145Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:5584,51
8Z32236Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:5982,99
9Z32444Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl 1100:05:1576,71
10Z32524Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:05:1875,69
11Z32643Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1100:05:3469,44
Starší žáci r. 2008-09 (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M42174Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:08:09104,00
2M43115Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:09:0989,83
3M44177Popelková Aneta4 Sports Team Svitavy0900:10:09-
4M45178Datinská Viola4 Sports Team Svitavy0800:12:47-
Starší žákyně r. 2008-09 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4286Lipenská KristýnaTJ Svitavy0900:04:10104,00
2Z4783Koubová ElenAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:2097,91
3Z41074Jonášová TerezaSokol Nusle0900:04:3491,31
4Z411106Kubíčková EvaTJ Jiskra Litomyšl0900:04:3589,96
5Z41526Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:4884,70
6Z41625Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:5084,07
7Z42142Trávníčková LindaAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:5681,51
Dorostenci r. 2006-07 (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51150Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:07:58104,00
-M5-171Doleček Michal-06DNF-
Dorostenky r. 2006-07 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51107Suchanková KarolínaTJ JIskra Litomyšl0600:04:09104,00
2Z5557Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:04:1699,30
3Z56132Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:04:1698,16
Junioři 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11146Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:23:05104,00
2MJ13151Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:23:13101,42
3MJ39160Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí 0400:27:0283,88
4MJ54206Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:31:2264,15
Juniorky 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ41213Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:28:09104,00
2ZJ44196Dvořáková EmaAK ISCAREX Česká Třebová0400:28:4499,93
3ZJ66163Benešová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová0500:35:5973,15
Muži A 20-39 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1194Hübl RadekSK Veteráni Dobrouč8800:19:26104,00
2MA2209Krunka KamilBěžecký klub Náchod 8600:19:46100,28
3MA3164Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:20:2995,56
4MA5190Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:21:0991,13
5MA7183Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:21:4887,78
6MA15165Hynek TomášFbK Svitavy9100:23:2779,36
7MA1928Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:24:2874,12
8MA23192Šebek Michal-8400:25:1669,97
9MA31208Švec MartinVK Choceň8700:26:1265,18
10MA32188Pešl FrantišekFlorbal Svitavy0100:26:2164,39
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4187Benko JanEleven Run Team7400:21:04104,00
2MB633Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:21:4298,95
3MB8158Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:22:2494,63
4MB9184Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:22:5091,63
5MB1091Teplý JaroslavBrutal Šnek Team7800:23:0390,53
6MB1677Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl7600:23:5386,58
7MB17175Lipenský MartinSvitavy8100:23:5486,53
8MB18130Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:23:5686,36
9MB20204Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:24:3583,25
10MB24197Dvořák PavelČeská Třebová7500:25:2779,15
11MB34176Dusil MartinVamberk7400:26:3573,76
12MB4255Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:3264,52
13MB4345Němec RadekLitomyšl 7700:28:3464,36
14MB4530Greifoner Davidviktorkamps.cz7700:28:4863,24
15MB58214Slatinský JiříSokol Hrotovice7700:33:3940,22
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC12169Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:23:13104,00
2MC14202Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:23:17101,67
3MC25137Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:25:3690,74
4MC26199Scheuer Jan-6600:25:3689,71
5MC33168Simon PetrPolička 7200:26:2186,45
6MC37203Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:4884,55
7MC55205Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:3963,64
8MC5672Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:32:0261,99
9MC61162Čigelský RadovanTK Rosice nad Labem7300:35:1048,49
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD22166Žila MilošElite Sport Bojkovice6200:25:01104,00
2MD30191Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:26:0897,59
3MD36186Král JosefSdh Bystré 5800:26:4793,96
4MD40157Dostál Ladislav-5600:27:2290,62
5MD64212Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:35:3857,58
6MD67201Hanák KarelSvitavy5600:36:5452,49
Muži E 70 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME46167Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:28:57104,00
2ME50134Ráb PavelČeská Třebová5200:29:4998,98
3ME63181Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:35:3578,09
4ME65159Krumer MiroslavMK Ostrov4900:35:5775,80
5ME68207Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh 4700:37:4369,70
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA21195Vávrová VeronikaPROefekt team 9800:24:54104,00
2ZA28200Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:25:4898,44
3ZA53133Šilarová BáraBrzdy Horní Čermná 9100:31:2175,09
4ZA60211Rybová Adéla-0000:34:3960,84
5ZA62182Hlaváčková Pavla-9200:35:1858,23
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB29179Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:26:02104,00
2ZB52193Přikrylová Stáza-8700:30:3584,49
3ZB59127Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:2968,51
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC27180Pirklová Kateřina-7600:25:44104,00
2ZC35185Dvořáková AdélaBystré7600:26:3998,45
3ZC483Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:29:0388,10
4ZC49198Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:29:1886,17
5ZC57170Švec Neffova Alena-7700:32:2773,87
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD38161Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:51104,00
2ZD47172Jirásková EvaMaratonstav Úpice 6400:28:5994,02
3ZD51189Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:30:3187,34
4ZD69210Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:41:4144,69
5ZD70139Nechvílová MiroslavaChoceň6000:43:2438,29
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1129Čejka Štěpánviktorkamps.cz1800:00:36-
2C12136Tázlar Filip-1800:00:41-
1D1361Kotvová Karla-1800:00:42-
2D14128Křikavová Nela-1800:00:45-
3D1540Saturková Anastázie-1900:00:50-
4D16142Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:50-
3C17147Jasanský TomášČeská Třebová1800:00:53-
5D18156Fibigarová Lucie-1800:00:54-
6D1996Koutná ZoraČeská Třebová1900:00:57-
4C110173Čip AntonínBrno1800:00:59-
7D11187Lukes Victoria-1900:00:59-
8D112135Šilarová DorotaBrzdy Horní Čermná1900:01:03-
5C11394Šedivý JanČeská Třebová1900:01:05-
9D114138Mikulášová Kateřina-1900:01:12-
10D11516Vašinová Sara-2000:01:13-
6C1162Šebek BořivojČeská Třebová2000:01:15-
11D117113Přibylová ZojaTáta team1900:01:15-
12D118148Tomanová EliškaLosers are cool2000:01:19-
7C119116Švec Jindřich-2000:01:29-
Trať 0,35 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2151Číž MarekJBT Team1600:01:20-
2C22153Provazník Ondřej-1600:01:22-
3C2365Matejov JonášČeská Třebová1600:01:28-
1D2459Matoušová MagdalenaČeská Třebová1600:01:30-
4C25154Provazník Matyáš-1600:01:32-
2D2650Pešková LucieAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:35-
5C27122Kolář Jan-1700:01:38-
3D2837Dejdarová BarboraČeská Třebová1700:01:40-
4D2980Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:01:41-
5D21064Kostroňová ErikaČeská Třebová1700:01:41-
6C211123Rybka Filip-1700:01:41-
7C212102Rambousek ZikmundPortinatx team1600:01:42-
6D21393Šedivá AlžbětaČeská Třebová1700:01:44-
8C21476Rudolf JonášČeská Třebová1700:01:44-
7D215104Snook Milly-1700:01:45-
9C21697Koutný TobiášČeská Třebová1600:01:55-
10C217121Pešek Tobiáš-1700:01:56-
11C218124Paar Jan-1700:01:57-
12C219120Abrahámová IzabelTJ Loko Č. T.1700:01:57-
13C220118Havrdlík Eliáš-1700:01:58-
8D221119Helbichová LauraČeská Třebová1700:01:59-
14C222141Lederer Lukáš-1700:02:00-
15C223140Lederer Leoš-1700:02:00-
16C22489Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:02:01-
9D22588Lukes Elisabeth-1700:02:29-
17C226125Pluhař Viktor-1700:02:53-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1119Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:01:27104,00
1Z1211Kynštová AnnaAC Choceň, spolek1400:01:27104,00
2Z131Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3099,06
2M1427Kalibán ŠimonTJ Jiskra Litomyšl1400:01:3098,02
3M1562Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3195,65
4M16149Toman JonášLosers are cool1400:01:3293,70
5M177Prudil Antonín AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3492,30
3Z1848Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3493,59
6M1947Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:3491,64
4Z11056Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3590,80
5Z11163Kostroňová KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3689,80
6Z11213Nováčková KateřinaAC Choceň, spolek1500:01:3789,36
7M11368Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3886,80
8M11417Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:3985,68
7Z11567Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:01:4085,77
9M1169Sloupenský MichalAC Choceň, spolek1400:01:4084,23
8Z11710Bezdíčková EmaAC Choceň, spolek1400:01:4282,99
10M11881Hartman TomášKB Letohrad1400:01:4282,02
9Z11970Rybková LilianAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4381,77
11M12058Dušek TomášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4380,75
10Z12190Teplá JustýnaBrutal Šnek team1500:01:4480,95
12M12253Rudolf TobiášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4479,67
13M1235Stránský FilipAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4579,02
14M12478Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl1500:01:4677,57
15M1256Dajč SamuelAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4875,76
11Z12699Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:5074,05
12Z12715Břoušková BarboraDDM Č.T. - ZŠ Březová n/Sv.1400:01:5272,24
16M128152Petráž JiříČeská Třebová1400:01:5270,40
13Z12949Betlachová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:5371,09
14Z130110Přibylová AgátaSpartak Letohrad1500:01:5469,27
17M13154Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:5468,31
15Z13252Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:5568,48
16Z133105Snook Isabelle-1500:02:0062,77
18M13418Brůna MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:02:0061,64
19M135117Marek Alex-1500:02:0259,63
20M136129Vacek Martin-1500:02:1445,89
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2121Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:14104,00
2M2239Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:03:2297,94
3M23143Doskočil JakubKB Letohrad1200:03:2396,63
4M24144Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:03:2395,39
1Z2598Koutná DorotaAK ISCAREX Česká Třebová1200:03:27104,00
2Z2634Váchová AdélaTJ SPARTAK LETOHRAD1300:03:3697,82
3Z274Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:03:3896,13
4Z28111Přibylová BeátaSpartak Letohrad1300:03:3994,37
5Z2979Hurychová AnežkaTJ Jiskra Litomyšl1200:03:4691,20
5M21075Sláma Maximilian4 Sports team1300:03:4783,30
6M21112Hrnčíř DavidAC Choceň, spolek1300:03:4783,09
6Z21266Matejov JohanaAK ISCAREX Česká Třebová1300:03:4790,40
7M2128Svatoš TomášAK ISCAREX Česká Třebová1300:03:4782,94
8M21420Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:4882,77
9M21569Limberský Filip AK ISCAREX Česká Třebová1200:03:4882,57
10M21614Bodlák PetrAK ISCAREX Česká Třebová1200:03:4982,22
7Z21771Vančáková AnetaAK ISCAREX Česká Třebová1200:03:4989,37
8Z21822Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:5288,35
9Z219126Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:03:5287,95
10Z22085Zapalač KláraTJ Svitavy1200:03:5686,31
11Z22123Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:5885,20
12Z22241Spisar EmmaTJ Atletika Lanškroun1200:04:0382,88
13Z22395Rybková VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová1300:04:0681,28
14Z224101Rambousková ZoraPortinatx team1200:04:1278,50
15Z22560Hurtová MarcelaAK ISCAREX Česká Třebová1200:04:1477,72
16Z22692Patková Natálie AK ISCAREX Česká Třebová1200:04:1577,18
17Z227103Kolářová Elena-1300:04:2970,34
11M22832Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK1300:04:3061,01
18Z229155Provazníková Lucie-1300:04:3567,45
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51107Suchanková KarolínaTJ JIskra Litomyšl0600:04:09104,00
1Z4286Lipenská KristýnaTJ Svitavy0900:04:10104,00
1M3382Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:14104,00
1Z34100Dejdarová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1000:04:16104,00
2Z5557Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:04:1699,30
3Z56132Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:04:1698,16
2Z4783Koubová ElenAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:2097,91
2Z3831Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:04:2897,24
2M3935Vácha JanTJ SPARTAK LETOHRAD1100:04:3195,35
3Z41074Jonášová TerezaSokol Nusle0900:04:3491,31
4Z411106Kubíčková EvaTJ Jiskra Litomyšl0900:04:3589,96
3Z312109Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:04:3692,86
4Z31338Faltusová KristinaTJ Spartak Letohrad1100:04:4688,15
3M314114Pirkl VítAK ISCAREX Česká Třebová1000:04:4788,22
5Z41526Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:4884,70
6Z41625Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:5084,07
5Z317108Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:5186,15
4M31884Lorenc MartinTJ Svitavy1100:04:5384,80
6Z31946Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:04:5484,84
7Z320145Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:5584,51
7Z42142Trávníčková LindaAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:5681,51
8Z32236Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:5982,99
5M32373Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:05:1277,36
9Z32444Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl 1100:05:1576,71
10Z32524Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:05:1875,69
11Z32643Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1100:05:3469,44
6M327131Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:06:1054,20
Trať 2,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51150Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:07:58104,00
1M42174Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:08:09104,00
2M43115Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:09:0989,83
3M44177Popelková Aneta4 Sports Team Svitavy0900:10:09-
4M45178Datinská Viola4 Sports Team Svitavy0800:12:47-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1194Hübl RadekSK Veteráni Dobrouč8800:19:26104,00
2MA2209Krunka KamilBěžecký klub Náchod 8600:19:46100,28
3MA3164Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:20:2995,56
1MB4187Benko JanEleven Run Team7400:21:04104,00
4MA5190Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:21:0991,13
2MB633Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:21:4298,95
5MA7183Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:21:4887,78
3MB8158Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:22:2494,63
4MB9184Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:22:5091,63
5MB1091Teplý JaroslavBrutal Šnek Team7800:23:0390,53
1MJ11146Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:23:05104,00
1MC12169Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:23:13104,00
2MJ13151Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:23:13101,42
2MC14202Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:23:17101,67
6MA15165Hynek TomášFbK Svitavy9100:23:2779,36
6MB1677Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl7600:23:5386,58
7MB17175Lipenský MartinSvitavy8100:23:5486,53
8MB18130Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:23:5686,36
7MA1928Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:24:2874,12
9MB20204Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:24:3583,25
1ZA21195Vávrová VeronikaPROefekt team 9800:24:54104,00
1MD22166Žila MilošElite Sport Bojkovice6200:25:01104,00
8MA23192Šebek Michal-8400:25:1669,97
10MB24197Dvořák PavelČeská Třebová7500:25:2779,15
3MC25137Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:25:3690,74
4MC26199Scheuer Jan-6600:25:3689,71
1ZC27180Pirklová Kateřina-7600:25:44104,00
2ZA28200Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:25:4898,44
1ZB29179Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:26:02104,00
2MD30191Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:26:0897,59
9MA31208Švec MartinVK Choceň8700:26:1265,18
10MA32188Pešl FrantišekFlorbal Svitavy0100:26:2164,39
5MC33168Simon PetrPolička 7200:26:2186,45
11MB34176Dusil MartinVamberk7400:26:3573,76
2ZC35185Dvořáková AdélaBystré7600:26:3998,45
3MD36186Král JosefSdh Bystré 5800:26:4793,96
6MC37203Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:4884,55
1ZD38161Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:51104,00
3MJ39160Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí 0400:27:0283,88
4MD40157Dostál Ladislav-5600:27:2290,62
1ZJ41213Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:28:09104,00
12MB4255Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:3264,52
13MB4345Němec RadekLitomyšl 7700:28:3464,36
2ZJ44196Dvořáková EmaAK ISCAREX Česká Třebová0400:28:4499,93
14MB4530Greifoner Davidviktorkamps.cz7700:28:4863,24
1ME46167Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:28:57104,00
2ZD47172Jirásková EvaMaratonstav Úpice 6400:28:5994,02
3ZC483Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:29:0388,10
4ZC49198Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:29:1886,17
2ME50134Ráb PavelČeská Třebová5200:29:4998,98
3ZD51189Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:30:3187,34
2ZB52193Přikrylová Stáza-8700:30:3584,49
3ZA53133Šilarová BáraBrzdy Horní Čermná 9100:31:2175,09
4MJ54206Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:31:2264,15
7MC55205Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:3963,64
8MC5672Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:32:0261,99
5ZC57170Švec Neffova Alena-7700:32:2773,87
15MB58214Slatinský JiříSokol Hrotovice7700:33:3940,22
3ZB59127Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:2968,51
4ZA60211Rybová Adéla-0000:34:3960,84
9MC61162Čigelský RadovanTK Rosice nad Labem7300:35:1048,49
5ZA62182Hlaváčková Pavla-9200:35:1858,23
3ME63181Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:35:3578,09
5MD64212Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:35:3857,58
4ME65159Krumer MiroslavMK Ostrov4900:35:5775,80
3ZJ66163Benešová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová0500:35:5973,15
6MD67201Hanák KarelSvitavy5600:36:5452,49
5ME68207Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh 4700:37:4369,70
4ZD69210Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:41:4144,69
5ZD70139Nechvílová MiroslavaChoceň6000:43:2438,29
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1194Hübl RadekSK Veteráni Dobrouč8800:19:26104,66
2MA2209Krunka KamilBěžecký klub Náchod 8600:19:46101,31
3MA3164Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:20:2994,03
4MB4187Benko JanEleven Run Team7400:21:0488,26
5MA5190Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:21:0987,33
6MB633Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:21:4281,81
7MA7183Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:21:4880,79
8MB8158Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:22:2474,77
9MB9184Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:22:5070,53
10MB1091Teplý JaroslavBrutal Šnek Team7800:23:0368,21
11MJ11146Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:23:0567,88
12MC12169Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:23:1366,65
13MJ13151Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:23:1366,54
14MC14202Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:23:1765,89
15MA15165Hynek TomášFbK Svitavy9100:23:2764,33
16MB1677Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl7600:23:5359,84
17MB17175Lipenský MartinSvitavy8100:23:5459,74
18MB18130Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:23:5659,37
19MA1928Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:24:2854,10
20MB20204Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:24:3552,79
21MD22166Žila MilošElite Sport Bojkovice6200:25:0148,45
22MA23192Šebek Michal-8400:25:1646,00
23MB24197Dvořák PavelČeská Třebová7500:25:2744,11
24MC25137Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:25:3642,72
25MC26199Scheuer Jan-6600:25:3642,64
26MD30191Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:26:0837,35
27MA31208Švec MartinVK Choceň8700:26:1236,65
28MA32188Pešl FrantišekFlorbal Svitavy0100:26:2135,10
29MC33168Simon PetrPolička 7200:26:2135,04
30MB34176Dusil MartinVamberk7400:26:3532,70
31MD36186Král JosefSdh Bystré 5800:26:4730,73
32MC37203Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:4830,60
33MJ39160Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí 0400:27:0228,15
34MD40157Dostál Ladislav-5600:27:2224,85
35MB4255Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:3213,13
36MB4345Němec RadekLitomyšl 7700:28:3412,79
37MB4530Greifoner Davidviktorkamps.cz7700:28:4810,42
38ME46167Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:28:579,01
39ME50134Ráb PavelČeská Třebová5200:29:493,00
40MJ54206Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:31:223,00
41MC55205Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:393,00
42MC5672Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:32:023,00
43MB58214Slatinský JiříSokol Hrotovice7700:33:393,00
44MC61162Čigelský RadovanTK Rosice nad Labem7300:35:103,00
45ME63181Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:35:353,00
46MD64212Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:35:383,00
47ME65159Krumer MiroslavMK Ostrov4900:35:573,00
48MD67201Hanák KarelSvitavy5600:36:543,00
49ME68207Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh 4700:37:433,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA21195Vávrová VeronikaPROefekt team 9800:24:54104,49
2ZC27180Pirklová Kateřina-7600:25:4497,98
3ZA28200Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:25:4897,53
4ZB29179Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:26:0295,67
5ZC35185Dvořáková AdélaBystré7600:26:3990,80
6ZD38161Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:5189,25
7ZJ41213Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:28:0979,07
8ZJ44196Dvořáková EmaAK ISCAREX Česká Třebová0400:28:4474,49
9ZD47172Jirásková EvaMaratonstav Úpice 6400:28:5972,42
10ZC483Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:29:0371,92
11ZC49198Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:29:1870,04
12ZD51189Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:30:3160,46
13ZB52193Přikrylová Stáza-8700:30:3559,88
14ZA53133Šilarová BáraBrzdy Horní Čermná 9100:31:2153,83
15ZC57170Švec Neffova Alena-7700:32:2745,20
16ZB59127Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:2929,29
17ZA60211Rybová Adéla-0000:34:3927,92
18ZA62182Hlaváčková Pavla-9200:35:1822,82
19ZJ66163Benešová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová0500:35:5917,53
20ZD69210Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:41:413,00
21ZD70139Nechvílová MiroslavaChoceň6000:43:243,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód