Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Úpice

13.11.1993, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Úpice
  • datum konání: 13.11.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Úpice

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ874Skalský RomanAC Turnov7500:25:38-
2MJ975Abrahám LuděkTJ Jablonné nad Orlicí7500:25:43-
3MJ2876Kunrt JaroslavVTJ Moravská Třebová7500:28:21-
4MJ3777Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:29:05-
5MJ4378Valtera P.Mar Mach 00:29:41-
6MJ5579Hanuš PřemyslTJ Jablonné nad Orlicí7600:30:34-
Muži (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Dúbravčík ZdeněkŠkoda Plzeň6400:24:37-
2MA23Poduška JosefPoldi Kladno6200:24:41-
3MA34Vokolek MichalAC Pardubice7200:24:45-
4MA45Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:24:47-
5MA56Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:24:49-
6MA77Jakl PetrLoko Trutnov6400:25:28-
7MA118Dostál ZbyněkSSC Mariánské Lázně7200:26:04-
8MA129Hrbek TomášSK Nové Město nad Metují6800:26:06-
9MA1510Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:26:12-
10MA1611Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:26:15-
11MA1712Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:26:48-
12MA1913Flegl BohumilSKP Rychnov nad Kněžnou6000:26:59-
13MA2014Melichar JiříTJ Náchod7400:27:24-
14MA2215Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:27:48-
15MA2416Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:28:00-
16MA2517Horych PavelPoldi Kladno7000:28:07-
17MA2618Karlík MichalTektum Trutnov6400:28:12-
18MA2719Šesták KarelSK Týniště nad Orlicí7100:28:17-
19MA2920Prokop LubomírSK Nové Město nad Metují5700:28:22-
20MA3221Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:28:39-
21MA3322Vašíček MartinSKI Radvanice7100:28:41-
21MA3323Čipera RadekSKI Radvanice6400:28:41-
23MA3824Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:29:07-
24MA3925Balcar P.Maratonstav Úpice 00:29:15-
25MA4026Míšek DavidODDM Náchod7800:29:21-
26MA4427Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:29:46-
27MA4528Nývlt MilanSKI Radvanice6100:29:48-
28MA4729Šimera P.SK Nové Město nad Metují 00:29:54-
29MA4930Hladík L.Maratonstav Úpice 00:30:05-
30MA5031Kulda LiborMaratonstav Úpice7000:30:07-
31MA5132Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:30:09-
32MA6033Žďárský AlešODDM Náchod6100:31:34-
33MA6534Jirásek MiroslavSpartak Police nad Metují6000:32:03-
34MA6735Rücker OldřichSK Lhota Machov5500:32:34-
35MA6836Balcar LubošSpartak Police nad Metují5800:32:43-
-MA-37Erber JakubSt Náchod82DNF-
Muži 40 - 49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB638Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:24:54-
2MB1339Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:26:09-
3MB1440Zvoníček MartinCENTES České Budějovice5100:26:11-
4MB1841Malý J.Slavoj Úštěk 00:26:54-
5MB2142Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:27:32-
6MB2243Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:27:48-
7MB3044Winter PavelSK Hronov5000:28:23-
8MB3145Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:28:24-
9MB3546Pajkrt LadislavSK Hronov4800:28:47-
10MB3647Kaván IvanLokomotiva Trutnov5000:28:58-
11MB4148Zajíc JanKRB Chrudim5300:29:24-
12MB4249Pohl AntonínSpartak Police nad Metují4400:29:25-
13MB4650Berger JanSK Hronov4700:29:50-
14MB4851Lapáček KarelZdobnice4800:30:04-
15MB5352Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:30:18-
16MB5453Kůtek VladimírSokol Lužany5000:30:21-
17MB5554Rejmont MilanLoko Trutnov4800:30:34-
18MB5755Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:30:39-
19MB6456Stibor MilanSpartak Police nad Metují5000:32:02-
20MB7357Tučný JanVCHZ Pardubice4700:34:50-
21MB7558Tylš JaroslavBa Rty5300:35:37-
21MB7559Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:35:37-
23MB7960Semirád KarelSpartak Police nad Metují4700:37:14-
Muži 50 - 59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1061Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:25:58-
2MC5262Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:30:15-
3MC5863Holubec JosefLokomotiva Trutnov4300:31:03-
4MC5964Brych JiříTJ Liga 100 Hradec Králové4000:31:15-
5MC6265Geisler PetrSpartak Police nad Metují4200:31:43-
6MC6366Jelínek MatějTJ Liga 100 Hradec Králové4200:31:50-
7MC7067Nypl JaroslavStará Paka4100:33:08-
8MC7168Miles PetrTn Hostinné3700:33:35-
9MC7769Blank JiříVELLA Lázně Bělohrad3900:35:47-
10MC8170Domanský IvoAVC Praha3800:41:33-
Muži nad 60 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6971Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:32:57-
2MD8072Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:39:44-
3MD8373Hanič M.AC Turnov 00:46:28-
Ženy do 34 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6180Tůmová EvaLokomotiva Trutnov6900:31:37-
2ZA7481Jirásková RenataSpartak Police nad Metují6600:34:54-
3ZA8282Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:41:34-
Ženy nad 35 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6683Vacková HanaSK Hronov5600:32:28-
2ZB7284Novotná EvaLetohrad4800:33:47-
3ZB7885Šourková HelenaTrutnov5000:36:45-
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Dúbravčík ZdeněkŠkoda Plzeň6400:24:37-
2MA23Poduška JosefPoldi Kladno6200:24:41-
3MA34Vokolek MichalAC Pardubice7200:24:45-
4MA45Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:24:47-
5MA56Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:24:49-
1MB638Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:24:54-
6MA77Jakl PetrLoko Trutnov6400:25:28-
1MJ874Skalský RomanAC Turnov7500:25:38-
2MJ975Abrahám LuděkTJ Jablonné nad Orlicí7500:25:43-
1MC1061Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:25:58-
7MA118Dostál ZbyněkSSC Mariánské Lázně7200:26:04-
8MA129Hrbek TomášSK Nové Město nad Metují6800:26:06-
2MB1339Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:26:09-
3MB1440Zvoníček MartinCENTES České Budějovice5100:26:11-
9MA1510Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:26:12-
10MA1611Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:26:15-
11MA1712Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:26:48-
4MB1841Malý J.Slavoj Úštěk 00:26:54-
12MA1913Flegl BohumilSKP Rychnov nad Kněžnou6000:26:59-
13MA2014Melichar JiříTJ Náchod7400:27:24-
5MB2142Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:27:32-
14MA2215Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:27:48-
6MB2243Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:27:48-
15MA2416Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:28:00-
16MA2517Horych PavelPoldi Kladno7000:28:07-
17MA2618Karlík MichalTektum Trutnov6400:28:12-
18MA2719Šesták KarelSK Týniště nad Orlicí7100:28:17-
3MJ2876Kunrt JaroslavVTJ Moravská Třebová7500:28:21-
19MA2920Prokop LubomírSK Nové Město nad Metují5700:28:22-
7MB3044Winter PavelSK Hronov5000:28:23-
8MB3145Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:28:24-
20MA3221Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:28:39-
21MA3322Vašíček MartinSKI Radvanice7100:28:41-
21MA3323Čipera RadekSKI Radvanice6400:28:41-
9MB3546Pajkrt LadislavSK Hronov4800:28:47-
10MB3647Kaván IvanLokomotiva Trutnov5000:28:58-
4MJ3777Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:29:05-
23MA3824Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:29:07-
24MA3925Balcar P.Maratonstav Úpice 00:29:15-
25MA4026Míšek DavidODDM Náchod7800:29:21-
11MB4148Zajíc JanKRB Chrudim5300:29:24-
12MB4249Pohl AntonínSpartak Police nad Metují4400:29:25-
5MJ4378Valtera P.Mar Mach 00:29:41-
26MA4427Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:29:46-
27MA4528Nývlt MilanSKI Radvanice6100:29:48-
13MB4650Berger JanSK Hronov4700:29:50-
28MA4729Šimera P.SK Nové Město nad Metují 00:29:54-
14MB4851Lapáček KarelZdobnice4800:30:04-
29MA4930Hladík L.Maratonstav Úpice 00:30:05-
30MA5031Kulda LiborMaratonstav Úpice7000:30:07-
31MA5132Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:30:09-
2MC5262Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:30:15-
15MB5352Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:30:18-
16MB5453Kůtek VladimírSokol Lužany5000:30:21-
17MB5554Rejmont MilanLoko Trutnov4800:30:34-
6MJ5579Hanuš PřemyslTJ Jablonné nad Orlicí7600:30:34-
18MB5755Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:30:39-
3MC5863Holubec JosefLokomotiva Trutnov4300:31:03-
4MC5964Brych JiříTJ Liga 100 Hradec Králové4000:31:15-
32MA6033Žďárský AlešODDM Náchod6100:31:34-
1ZA6180Tůmová EvaLokomotiva Trutnov6900:31:37-
5MC6265Geisler PetrSpartak Police nad Metují4200:31:43-
6MC6366Jelínek MatějTJ Liga 100 Hradec Králové4200:31:50-
19MB6456Stibor MilanSpartak Police nad Metují5000:32:02-
33MA6534Jirásek MiroslavSpartak Police nad Metují6000:32:03-
1ZB6683Vacková HanaSK Hronov5600:32:28-
34MA6735Rücker OldřichSK Lhota Machov5500:32:34-
35MA6836Balcar LubošSpartak Police nad Metují5800:32:43-
1MD6971Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:32:57-
7MC7067Nypl JaroslavStará Paka4100:33:08-
8MC7168Miles PetrTn Hostinné3700:33:35-
2ZB7284Novotná EvaLetohrad4800:33:47-
20MB7357Tučný JanVCHZ Pardubice4700:34:50-
2ZA7481Jirásková RenataSpartak Police nad Metují6600:34:54-
21MB7558Tylš JaroslavBa Rty5300:35:37-
21MB7559Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:35:37-
9MC7769Blank JiříVELLA Lázně Bělohrad3900:35:47-
3ZB7885Šourková HelenaTrutnov5000:36:45-
23MB7960Semirád KarelSpartak Police nad Metují4700:37:14-
2MD8072Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:39:44-
10MC8170Domanský IvoAVC Praha3800:41:33-
3ZA8282Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:41:34-
3MD8373Hanič M.AC Turnov 00:46:28-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód