Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přebor Pardubického kraje v běhu na lyžích 2009

17.1.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Přebor Pardubického kraje v běhu na lyžích 2009
  • datum konání: 17.1.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Klub Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Přebor Pardubického kraje v běhu na lyžích 2009

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně r. 2001 a mladší (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1112Smrčková NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:03:02-
2Ž124Kroulíková ŽanetaSpartak OEZ Letohrad0100:03:07-
3Ž1311Šilarová MichaelaSpartak OEZ Letohrad0100:03:37-
4Ž142Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:03:54-
5Ž1837Stejskalová NikolaSpartak OEZ Letohrad0000:05:03-
Předžáci r. 2001 a mladší (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1522Lána JanSpartak OEZ Letohrad0200:04:06-
2M1624Řehák RadimSpartak OEZ Letohrad0100:04:19-
3M1723Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:26-
Žákyně nejmladší r. 99-00 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2246Nováková KamilaMARS Svratka9900:04:13-
2Ž2344Trávníčková AnetaMARS Svratka0000:04:26-
3Ž2440Zrníková AdélaMARS Svratka0000:04:30-
4Ž2536Adamcová DominikaSpartak OEZ Letohrad9900:04:32-
5Ž2635Stoklasová DanielaMARS Svratka0000:04:39-
6Ž21039Smejkalová AndreaSpartak OEZ Letohrad9900:05:17-
Žáci nejmladší r. 99-00 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2155Stehno FilipKKL Hlinsko v Čechách9900:04:00-
2M2759Vítek ŠimonMARS Svratka9900:04:47-
3M2861Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:04:58-
4M2956Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:05:14-
5M21157Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:05:36-
6M21258Macháček VojtěchSpartak OEZ Letohrad9900:05:52-
Žákyně mladší r. 97-98 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3180Remešová DenisaKKL Hlinsko v Čechách9700:06:18-
2Ž3285Ostřejšová VendulaMARS Svratka9800:06:39-
3Ž3382Ostřejšová KateřinaMARS Svratka9800:06:40-
4Ž3578Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:06:43-
5Ž3675Švandová BarboraMARS Svratka9700:06:48-
6Ž3970Makešová MichalaSK SKOL Brno9700:07:26-
7Ž31084Hadíková LucieSK SKOL Brno9700:07:29-
8Ž31381Borská PavlínaSK SKOL Brno9700:07:58-
9Ž31573Faltusová SimonaSpartak OEZ Letohrad9800:08:20-
10Ž31683Cendelínová KateřinaSK SKOL Brno9700:08:22-
11Ž31871Svobodová EliškaKKL Hlinsko v Čechách9800:08:30-
12Ž31976Koclířová AdélaSpartak OEZ Letohrad9800:08:31-
13Ž32086Zrníková MarkétaMARS Svratka9700:08:58-
14Ž32172Syrovátková VladislavaSK SKOL Brno9700:09:12-
15Ž32287Mikulová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9800:09:26-
16Ž32377Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:09:36-
Žáci mladší r. 97-98 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3497Pekař JanMARS Svratka9700:06:42-
2M3795Valenta AdamSpartak OEZ Letohrad9800:07:03-
3M3898Trávníček MartinMARS Svratka9700:07:03-
4M31199Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:07:33-
5M312102Kadlec JanKKL Hlinsko v Čechách9800:07:58-
6M31496Crha RadekSK SKOL Brno9700:08:16-
7M317100Suchodol MikulášSpartak OEZ Letohrad9800:08:24-
Žákyně starší r. 95-96 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1110Tkadlecová AnnaKKL Hlinsko v Čechách9600:09:34-
2ŽM2111Pecháčková NatálieSKI Klub Česká Třebová9500:10:54-
Žáci starší r. 95-96 (trať 4 km (2 x 2 km))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1124Kalous MartinMARS Svratka9500:10:58-
2MM2120Žemlička MilanKKL Hlinsko v Čechách9600:11:43-
3MM3121Seifert VojtěchKKL Hlinsko v Čechách9600:12:14-
4MM5123Závala PetrSK SKOL Brno9500:13:57-
Dorostenky mladší r. 93-94 (trať 4 km (2 x 2 km))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS4130Makešová MonikaSK SKOL Brno9400:13:15-
Dorostenci mladší r. 93-94 (trať 6 km (2 x 3 km))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS4135Kulhánek JanSK SKOL Brno9400:20:01-
2MS5136Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:21:45-
Dorostenky starší r.91-92 (trať 6 km (2 x 3 km))
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci starší r. 91-92 (trať 9 km (3 x 3 km))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3146Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:24:04-
2MD4145Vank MichalSK SKOL Brno9200:24:04-
Ženy r. 1990 a starší (trať 6 km (2 x 3 km))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1151Šulcová PavlínaKKL Hlinsko v Čechách8600:17:19-
2ZA2152Janečková ZuzanaSKI klub Česká Třebová7800:18:25-
3ZA3150Jaroušková IvaSK SKOL Brno8200:19:25-
Muži r. 1990-1970 let (trať 9 km (3 x 3 km))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1155Svoboda PavelKKL Hlinsko v Čechách7100:22:52-
2MA2160Rauchfuss MarekKKL Hlinsko v Čechách9000:23:09-
3MA5164Kalous PetrSK Žamberk7700:24:33-
4MA7165Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:24:52-
5MA11159Moravec MartinSpartak OEZ Letohrad8400:26:55-
6MA14157Dvořák KarelSK Axiom OrBiTt Žďár nad Sázavou7600:29:00-
7MA15161Kalousek JiříSK Axiom OrBiTt Žďár nad Sázavou7000:29:27-
8MA16156Vank PavelSK SKOL Brno9000:30:14-
9MA17166Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:30:48-
10MA18162Dvořáček Michalneregistrován8100:32:48-
11MA19158Palaščák JanTJ Voděrady8300:33:19-
Veteráni r. 1969 a starší (trať 9 km (3 x 3 km))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6174Strnad TomášSK Žamberk6900:24:51-
2MB8170Havlíček JanSK Axiom OrBiTt Žďár nad Sázavou5700:26:19-
3MB9171Suchodol JosefSK Žamberk6700:26:25-
4MB10175Heřman FrantišekTartran Železná Ruda5300:26:37-
5MB12172Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:27:17-
6MB13173Gladiš DanielSKG Brno6800:28:12-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1112Smrčková NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:03:02-
2Ž124Kroulíková ŽanetaSpartak OEZ Letohrad0100:03:07-
3Ž1311Šilarová MichaelaSpartak OEZ Letohrad0100:03:37-
4Ž142Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:03:54-
1M1522Lána JanSpartak OEZ Letohrad0200:04:06-
2M1624Řehák RadimSpartak OEZ Letohrad0100:04:19-
3M1723Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:26-
5Ž1837Stejskalová NikolaSpartak OEZ Letohrad0000:05:03-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2155Stehno FilipKKL Hlinsko v Čechách9900:04:00-
1Ž2246Nováková KamilaMARS Svratka9900:04:13-
2Ž2344Trávníčková AnetaMARS Svratka0000:04:26-
3Ž2440Zrníková AdélaMARS Svratka0000:04:30-
4Ž2536Adamcová DominikaSpartak OEZ Letohrad9900:04:32-
5Ž2635Stoklasová DanielaMARS Svratka0000:04:39-
2M2759Vítek ŠimonMARS Svratka9900:04:47-
3M2861Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:04:58-
4M2956Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:05:14-
6Ž21039Smejkalová AndreaSpartak OEZ Letohrad9900:05:17-
5M21157Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:05:36-
6M21258Macháček VojtěchSpartak OEZ Letohrad9900:05:52-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1110Tkadlecová AnnaKKL Hlinsko v Čechách9600:09:34-
2ŽM2111Pecháčková NatálieSKI Klub Česká Třebová9500:10:54-
Trať 4 km (2 x 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1124Kalous MartinMARS Svratka9500:10:58-
2MM2120Žemlička MilanKKL Hlinsko v Čechách9600:11:43-
3MM3121Seifert VojtěchKKL Hlinsko v Čechách9600:12:14-
1ŽS4130Makešová MonikaSK SKOL Brno9400:13:15-
4MM5123Závala PetrSK SKOL Brno9500:13:57-
Trať 6 km (2 x 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1151Šulcová PavlínaKKL Hlinsko v Čechách8600:17:19-
2ZA2152Janečková ZuzanaSKI klub Česká Třebová7800:18:25-
3ZA3150Jaroušková IvaSK SKOL Brno8200:19:25-
1MS4135Kulhánek JanSK SKOL Brno9400:20:01-
2MS5136Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:21:45-
Trať 9 km (3 x 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1155Svoboda PavelKKL Hlinsko v Čechách7100:22:52-
2MA2160Rauchfuss MarekKKL Hlinsko v Čechách9000:23:09-
1MD3146Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:24:04-
2MD4145Vank MichalSK SKOL Brno9200:24:04-
3MA5164Kalous PetrSK Žamberk7700:24:33-
1MB6174Strnad TomášSK Žamberk6900:24:51-
4MA7165Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:24:52-
2MB8170Havlíček JanSK Axiom OrBiTt Žďár nad Sázavou5700:26:19-
3MB9171Suchodol JosefSK Žamberk6700:26:25-
4MB10175Heřman FrantišekTartran Železná Ruda5300:26:37-
5MA11159Moravec MartinSpartak OEZ Letohrad8400:26:55-
5MB12172Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:27:17-
6MB13173Gladiš DanielSKG Brno6800:28:12-
6MA14157Dvořák KarelSK Axiom OrBiTt Žďár nad Sázavou7600:29:00-
7MA15161Kalousek JiříSK Axiom OrBiTt Žďár nad Sázavou7000:29:27-
8MA16156Vank PavelSK SKOL Brno9000:30:14-
9MA17166Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:30:48-
10MA18162Dvořáček Michalneregistrován8100:32:48-
11MA19158Palaščák JanTJ Voděrady8300:33:19-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód