Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Kdyně - běh na Koráb

16.9.1990, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Kdyně - běh na Koráb
  • datum konání: 16.9.1990
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.10.1989Kdyně - běh na Koráb62

Statistika závodu Kdyně - běh na Koráb

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 62

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kučera Otakar452
Valeš Pavel642
Kubíček Vl.472
Štampach S.472
Švarc V.292
Váchal Martin642
Dostálek Petr672
Valtr Bohumil412
Janovec Martin642
Heidler L.582
Duchek Karel572
Hládek P.382
Ryneš Josef532
März František432
Hojda Petr572
Burda Vladimír452
Šimek J.462
Kubal Vlastimil502
Kolařík Pavel492
Mautner Josef472
Kiefman J.582
Váchalová H.572
Dufek Václav582
Zelenka J.672

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 6,600 km, 362,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Tábor StanislavOlymp Praha5600:22:2330
2MA22Honsa PavelIntherm Praha6200:24:1929
3MA33Procházka JiříTJ Klatovy5600:24:4128
4MA44Duchek KarelStavo Kdyně5700:24:4427
5MA55Kuboň FranitešekSo Lužany6100:25:2026
6MA66Roudecký MichalSpartak Praha6400:25:4625
7MA77Drahoňovský RomanTJ Sedmihorky6700:25:5724
8MA88Štompach ČestmírTJ Klatovy5500:26:0023
9MA109Valeš PavelNEI Žihobce6400:26:1822
10MA1110Dostálek PetrSokol Lukavice6700:26:2321
11MA1311Šeller LuděkSKPP Domažlice6800:26:3120
12MA1512Váchal MartinTatran Chodov6400:26:5019
13MA1613Ďurán JanSKPP Domažlice6900:26:5718
14MA1714Krutina StanislavSokol Díly5500:27:0017
15MA1815Janovec MartinVSŽ Praha6400:27:0516
16MA1916Dufek VáclavElit Kdy5800:27:1415
17MA2017Fait KarelElitex Kdyně5800:27:1914
18MA2318Hinterholzinger JaroslavTriatlon Kdyně5800:28:0713
19MA2619Šturm RudolfSKPP Domažlice5500:28:3512
20MA2720Hojda PetrSpartak Klenčí5700:28:5311
21MA2821Ryneš JosefJiskra Třeboň5300:28:5810
22MA3322Zelenka J.Triatlon Kdyně6700:29:269
23MA3423Fait KarelJiskra Domažlice7500:29:418
24MA3524Štampach JiříTj Němčice5300:29:437
25MA3625Kiefman J.So Kdyně5800:30:046
26MA3726Heidler L.So Kdyně5800:30:105
27MA4727Altman VratislavSokol Kdyně5400:35:354
Muži B (trať 6,600 km, 362,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB99Červ MiloslavLoko Česká Třebová5000:26:0320
2MB1210Kubal VlastimilSokol Kdyně5000:26:2719
3MB1411Šimek J.Sokol Blovice4600:26:3418
4MB2112Krutina JiříSokol Díly4600:27:2617
5MB2213Mautner JosefND Domažlice4700:27:5416
6MB2414Kučera OtakarTJ Přeštice4500:28:2315
7MB2515Kubíček Vl.SKPP Domažlice4700:28:2614
8MB2916Štampach S.So Žinkovy4700:29:0013
9MB3017Burda VladimírCHZ Litvínov4500:29:0512
10MB3218Valtr BohumilSo Kdyně4100:29:1311
11MB3919Feierfeil LadislavSKPP Domažlice5000:30:4910
12MB4120Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:31:369
13MB4321Kolařík PavelTJ Sušice4900:31:478
14MB4522März FrantišekSokol Kout4300:33:297
Muži C (trať 6,600 km, 362,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3122Hládek P.So Kdyně3800:29:1210
2MC5024Švarc V.Okula Nýrsko2900:43:229
Ženy A (trať 6,600 km, 362,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3827Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:30:2310
2ZA4028Nováková VeronikaJiskra Domažlice7100:31:359
3ZA4229Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:31:388
4ZA4423Kubalová MichaelaJiskra Domažlice7300:32:517
5ZA4530Váchalová H.Tn Chod5700:33:296
6ZA4831Štampachová AlenaTJ Klatovy5900:37:595
7ZA4932Švarcová JarmilaOkula Nýrsko3500:42:464
Trať 6,600 km, 362,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Tábor StanislavOlymp Praha5600:22:2330
2MA22Honsa PavelIntherm Praha6200:24:1929
3MA33Procházka JiříTJ Klatovy5600:24:4128
4MA44Duchek KarelStavo Kdyně5700:24:4427
5MA55Kuboň FranitešekSo Lužany6100:25:2026
6MA66Roudecký MichalSpartak Praha6400:25:4625
7MA77Drahoňovský RomanTJ Sedmihorky6700:25:5724
8MA88Štompach ČestmírTJ Klatovy5500:26:0023
1MB99Červ MiloslavLoko Česká Třebová5000:26:0320
9MA109Valeš PavelNEI Žihobce6400:26:1822
10MA1110Dostálek PetrSokol Lukavice6700:26:2321
2MB1210Kubal VlastimilSokol Kdyně5000:26:2719
11MA1311Šeller LuděkSKPP Domažlice6800:26:3120
3MB1411Šimek J.Sokol Blovice4600:26:3418
12MA1512Váchal MartinTatran Chodov6400:26:5019
13MA1613Ďurán JanSKPP Domažlice6900:26:5718
14MA1714Krutina StanislavSokol Díly5500:27:0017
15MA1815Janovec MartinVSŽ Praha6400:27:0516
16MA1916Dufek VáclavElit Kdy5800:27:1415
17MA2017Fait KarelElitex Kdyně5800:27:1914
4MB2112Krutina JiříSokol Díly4600:27:2617
5MB2213Mautner JosefND Domažlice4700:27:5416
18MA2318Hinterholzinger JaroslavTriatlon Kdyně5800:28:0713
6MB2414Kučera OtakarTJ Přeštice4500:28:2315
7MB2515Kubíček Vl.SKPP Domažlice4700:28:2614
19MA2619Šturm RudolfSKPP Domažlice5500:28:3512
20MA2720Hojda PetrSpartak Klenčí5700:28:5311
21MA2821Ryneš JosefJiskra Třeboň5300:28:5810
8MB2916Štampach S.So Žinkovy4700:29:0013
9MB3017Burda VladimírCHZ Litvínov4500:29:0512
1MC3122Hládek P.So Kdyně3800:29:1210
10MB3218Valtr BohumilSo Kdyně4100:29:1311
22MA3322Zelenka J.Triatlon Kdyně6700:29:269
23MA3423Fait KarelJiskra Domažlice7500:29:418
24MA3524Štampach JiříTj Němčice5300:29:437
25MA3625Kiefman J.So Kdyně5800:30:046
26MA3726Heidler L.So Kdyně5800:30:105
1ZA3827Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:30:2310
11MB3919Feierfeil LadislavSKPP Domažlice5000:30:4910
2ZA4028Nováková VeronikaJiskra Domažlice7100:31:359
12MB4120Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:31:369
3ZA4229Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:31:388
13MB4321Kolařík PavelTJ Sušice4900:31:478
4ZA4423Kubalová MichaelaJiskra Domažlice7300:32:517
14MB4522März FrantišekSokol Kout4300:33:297
5ZA4530Váchalová H.Tn Chod5700:33:296
27MA4727Altman VratislavSokol Kdyně5400:35:354
6ZA4831Štampachová AlenaTJ Klatovy5900:37:595
7ZA4932Švarcová JarmilaOkula Nýrsko3500:42:464
2MC5024Švarc V.Okula Nýrsko2900:43:229

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód