Kompletní statistika všech proběhlých závodů tohoto poháru.
Jsou zobrazeny výkony na trati 1 km (upřesnit zobrazení si můžete zde).
# | Jméno | Team | Kdy | Výkon | Kategorie | Startů |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hübl Radek | RUNSPORT Team | 1.6.2016 | 00:04:41 | MA | 7 |
2 | Hrdina Pavel | AK Perná | 6.6.2012 | 00:04:43 | MA | 14 |
3 | Novák Josef | SK Veterání Dobrouč | 28.6.2023 | 00:04:53 | MA | 6 |
4 | Cink Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 3.7.2013 | 00:04:55 | MA | 7 |
5 | Kačerovský Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 1.7.2015 | 00:04:56 | M5 | 26 |
6 | Magál Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 1.6.2011 | 00:04:59 | MA | 3 |
7 | Moravec Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 3.6.2015 | 00:05:00 | MJ | 10 |
8 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 29.8.2015 | 00:05:01 | MA | 25 |
9 | Macháček Petr | SPORT Bárt Ústí nad Orlicí | 3.6.2015 | 00:05:02 | MB | 13 |
10 | Novák David | AC Vysoké Mýto | 30.8.2017 | 00:05:03 | MJ | 8 |
11 | Gogela Martin | INOV8 team | 3.4.2024 | 00:05:04 | MA | 2 |
12 | Hájek Daniel | Atletika Polička | 1.7.2015 | 00:05:04 | MA | 3 |
13 | Šimůnek Jan | AK ISCAREX Česká Třebová | 31.5.2023 | 00:05:05 | MA | 41 |
14 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 7.7.2010 | 00:05:07 | MA | 12 |
15 | Klička Ondřej | TJ Svitavy | 29.7.2009 | 00:05:07 | MA | 12 |
16 | Havlík Lukáš | Hvězda Pardubice | 5.4.2023 | 00:05:07 | MJ | 8 |
17 | Štancl Daniel | Sport Bárt Team | 31.8.2016 | 00:05:08 | MA | 1 |
18 | Kovář Lukáš | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 31.5.2023 | 00:05:08 | MA | 14 |
19 | Dvořáček Adam | AC Track and Field Brno | 20.7.2016 | 00:05:10 | MA | 1 |
20 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 2.7.2008 | 00:05:13 | MA | 3 |
21 | Tlapák Jaroslav | Hokejbal Česká Třebová | 12.7.2017 | 00:05:13 | MA | 28 |
22 | Vondra Vojtěch | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 1.7.2015 | 00:05:14 | M5 | 28 |
23 | Turek Martin | www.zakisova-skolabehu.cz | 29.8.2015 | 00:05:14 | MA | 25 |
24 | Roháček Jan | Run Sport Team | 3.6.2015 | 00:05:15 | MA | 7 |
25 | Novák Lukáš | HZS Ústí nad Orlicí | 17.6.2009 | 00:05:15 | MA | 2 |
26 | Kučera Ladislav | ISCAREX Česká Třebová | 20.7.2016 | 00:05:18 | MB | 13 |
27 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 1.6.2011 | 00:05:19 | MA | 51 |
28 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 6.8.2008 | 00:05:19 | MA | 10 |
29 | Vebr Patrik | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 29.8.2015 | 00:05:20 | M5 | 10 |
30 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 7.7.2010 | 00:05:20 | MA | 2 |
31 | Cink Martin | AC Pardubice | 6.6.2012 | 00:05:22 | MJ | 9 |
32 | Kamenský Zdeněk | - | 3.5.2023 | 00:05:22 | MA | 7 |
33 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 6.6.2012 | 00:05:23 | MB | 46 |
34 | Blaha Tomáš | AK ASICS Kroměříž | 25.8.2010 | 00:05:24 | MA | 1 |
35 | Dryml Mojmír | Hvězda Pardubice | 29.8.2018 | 00:05:25 | MA | 8 |
36 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 2.7.2008 | 00:05:26 | MA | 6 |
37 | Klášterecký Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 29.7.2009 | 00:05:26 | MA | 3 |
38 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 2.7.2008 | 00:05:26 | MB | 41 |
39 | Dymák Pavel | Hvězda SKP Pardubice | 4.5.2022 | 00:05:27 | MA | 1 |
40 | Machotka Dominik | Activity Lanškroun | 2.7.2014 | 00:05:27 | MA | 6 |
41 | Hejl Radek | Králíky | 1.6.2016 | 00:05:27 | MB | 4 |
42 | Sádecký Marek | Česká Třebová Parník | 27.5.2009 | 00:05:27 | MA | 11 |
43 | Adamec Lukáš | Horo Česká Třebová | 11.7.2018 | 00:05:28 | MA | 18 |
44 | Pokorný David | SOOB Rychnov nad Kněžnou | 31.5.2017 | 00:05:28 | MA | 2 |
45 | Mrklovský Miroslav | STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou | 6.6.2012 | 00:05:29 | MB | 3 |
46 | Šilar Zdeněk | Ústí nad Orlicí | 1.7.2015 | 00:05:29 | MA | 8 |
47 | Morávek Vlastislav | KUS Sopotnice | 5.6.2019 | 00:05:31 | MB | 4 |
48 | Řehák Tomáš | Lukostřelba Jablonné | 7.7.2010 | 00:05:31 | MA | 7 |
49 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 27.5.2009 | 00:05:31 | MA | 2 |
50 | Mazal Petr | Polička | 31.8.2022 | 00:05:32 | MB | 3 |
51 | Schwarzbach Martin | neregistrován | 3.6.2015 | 00:05:35 | MA | 5 |
52 | Zenkl Adam | AC Vysoké Mýto | 24.8.2011 | 00:05:36 | MJ | 1 |
53 | Pocsai Sándor | Čerti Kunčina | 18.6.2014 | 00:05:36 | MB | 21 |
54 | Vacek Libor | Activity Lanškroun | 18.6.2014 | 00:05:38 | MA | 5 |
55 | Novák Petr | SK Donocykl | 31.5.2017 | 00:05:38 | MC | 9 |
56 | Svoboda Jiří | AC Vysoké Mýto | 31.8.2022 | 00:05:41 | MA | 5 |
57 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 31.5.2017 | 00:05:41 | ZA | 32 |
58 | Vetchý Radim | Activity Lanškroun | 5.6.2013 | 00:05:41 | MA | 4 |
59 | Abrahám Luděk | SK Hronov | 13.7.2011 | 00:05:41 | MA | 4 |
60 | Krunčík Pavel | SKI Skuhrov nad Bělou | 24.8.2013 | 00:05:42 | MA | 5 |
61 | Hanik Maxim | AK ISCAREX Česká Třebová | 19.6.2024 | 00:05:42 | M5 | 30 |
62 | Jurco Patrik | FbK OT | 31.8.2016 | 00:05:42 | MJ | 8 |
63 | Šejbl Petr | - | 1.6.2022 | 00:05:42 | MA | 4 |
64 | Moskva Roman | Pasivity Žamberk | 1.6.2016 | 00:05:44 | MB | 4 |
65 | Chlup Jiří | TJ Rychnov na Moravě | 7.7.2010 | 00:05:44 | MB | 14 |
66 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 29.8.2015 | 00:05:44 | MC | 44 |
67 | Boštík Matěj | F-bike klub Sádek | 30.8.2023 | 00:05:44 | MJ | 2 |
68 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 25.8.2012 | 00:05:45 | MA | 8 |
69 | Jančík Bořek | SVARTES Hořice | 29.8.2015 | 00:05:45 | MC | 1 |
70 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 4.7.2012 | 00:05:45 | MB | 8 |
71 | Hurych Adam | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 3.5.2023 | 00:05:47 | M5 | 8 |
72 | Čejka Pavel | viktorkamps.cz | 24.4.2024 | 00:05:47 | MA | 6 |
73 | Pátek Michal | KOB Choceň | 31.8.2016 | 00:05:47 | MA | 1 |
74 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 25.8.2012 | 00:05:47 | MA | 1 |
75 | Matoušek Denis | - | 24.8.2013 | 00:05:47 | MA | 1 |
76 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 3.5.2017 | 00:05:48 | MA | 29 |
77 | Kubišta Michal | Letohrad | 31.5.2023 | 00:05:49 | MA | 2 |
78 | Havran Jan | ISCAREX Česká Třebová | 3.6.2015 | 00:05:49 | MA | 7 |
79 | Jureček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 1.7.2015 | 00:05:50 | MJ | 15 |
80 | Fliedr Jiří | F - BIKE KLUB SÁDEK | 19.6.2024 | 00:05:50 | MB | 11 |
81 | Turek Jiří | STG Česká Třebová | 30.8.2023 | 00:05:50 | MA | 3 |
82 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 31.8.2016 | 00:05:51 | ZJ | 28 |
83 | Ducháček Jan | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 29.4.2009 | 00:05:51 | MB | 6 |
84 | Kosuciński Slawomir | Mountain Top Polanica | 18.6.2014 | 00:05:51 | MA | 1 |
85 | Moravec Jakub | JM Team Letohrad | 2.5.2018 | 00:05:52 | MJ | 14 |
86 | Fliedr Tomáš | F - BIKE KLUB SÁDEK | 3.5.2023 | 00:05:52 | MB | 4 |
87 | Hurych Jan | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 4.5.2022 | 00:05:52 | MJ | 2 |
88 | Telecký Josef | - | 11.7.2018 | 00:05:53 | MA | 7 |
89 | Paleček Ondřej | RFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou | 31.5.2017 | 00:05:53 | M5 | 1 |
90 | Novotný Jakub | HORO Česká Třebová | 3.5.2017 | 00:05:53 | MA | 6 |
91 | Kolhánek Petr | JZD Česká Třebová | 25.8.2012 | 00:05:53 | MA | 1 |
92 | Filip Luboš | AC Choceň | 17.6.2009 | 00:05:53 | MC | 4 |
93 | Krejčí Stanislav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 2.7.2008 | 00:05:54 | MD | 2 |
94 | Očenáš Jakub | AK ISCAREX Česká Třebová | 31.5.2023 | 00:05:54 | MJ | 9 |
95 | Kovář Lukáš | Vencl Tým / TJ Dlouhá Třebová | 15.5.2024 | 00:05:54 | MA | 4 |
96 | Čejka Pavel | Viktorkamps.cz | 19.6.2024 | 00:05:54 | MA | 1 |
97 | Šimek Petr | Vencl tým / www.zeleneudoli.cz | 31.5.2023 | 00:05:54 | MB | 16 |
98 | Tlustoš Pavel | LVV | 29.8.2018 | 00:05:54 | M5 | 1 |
99 | Bureš Martin | Česká Třebová | 20.7.2016 | 00:05:55 | MB | 18 |
100 | Kochánek Petr | JZD Česká Třebová | 27.5.2009 | 00:05:55 | MA | 14 |
101 | Pávek Jiří | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 1.7.2015 | 00:05:56 | MB | 25 |
102 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 4.4.2012 | 00:05:56 | MA | 1 |
103 | Frydrych Broňa | Les | 12.7.2017 | 00:05:56 | MA | 2 |
104 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 12.7.2017 | 00:05:57 | M5 | 26 |
105 | Jiroušková Jana | RCR Bike Team Česká Třebová | 24.8.2013 | 00:05:57 | ZA | 4 |
106 | Miřejovský Jiří | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 7.7.2010 | 00:05:58 | MA | 5 |
107 | Kovář Jan | FORT SMC | 1.6.2016 | 00:05:58 | MA | 8 |
108 | Mrazák Štefan | Gymnázium Česká Třebová | 31.5.2017 | 00:05:58 | MJ | 2 |
109 | Marek Ondřej | TJ Žichlínek | 3.5.2023 | 00:05:59 | MA | 1 |
110 | Siegel Josef | AC Choceň | 2.7.2008 | 00:05:59 | MC | 2 |
111 | Pross David | SKI Skuhrov nad Bělou | 24.8.2013 | 00:05:59 | MA | 1 |
112 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 6.6.2012 | 00:05:59 | MJ | 9 |
113 | Orlich Petr | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 18.6.2014 | 00:06:00 | MC | 12 |
114 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 6.8.2008 | 00:06:00 | MD | 1 |
115 | Kolář Michal | Box Club Dynamo Svitavy | 29.8.2015 | 00:06:00 | MA | 8 |
116 | Kafka Miloš | OK Lokomotiva Pardubice | 2.5.2018 | 00:06:00 | MA | 1 |
117 | Simon Jakub | Polička | 30.5.2018 | 00:06:00 | MJ | 7 |
118 | Trávníček Matěj | SKI TEAM Herálec | 1.6.2022 | 00:06:01 | MA | 2 |
119 | Vilímek Václav | AC Choceň | 14.5.2014 | 00:06:01 | M5 | 3 |
120 | Novák Jiří | - | 3.5.2017 | 00:06:02 | MA | 1 |
121 | Hájek Martin | Pasivity Žamberk | 19.8.2020 | 00:06:02 | MJ | 7 |
122 | Marek Ondřej | - | 28.6.2023 | 00:06:02 | MA | 1 |
123 | Sádecký Lukáš | Česká Třebová Parník | 29.8.2009 | 00:06:03 | MA | 5 |
124 | Barvínek Ladislav | Česká Třebová | 29.8.2009 | 00:06:04 | MA | 4 |
125 | Bielčik Petr | Lichkov | 6.8.2008 | 00:06:04 | MA | 2 |
126 | Starý Tomáš | Plastic Cocks | 5.5.2010 | 00:06:05 | MA | 6 |
127 | Teplý Jaroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 29.8.2009 | 00:06:05 | MA | 1 |
128 | Hájek Dominik | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 31.5.2023 | 00:06:07 | M5 | 12 |
129 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 2.7.2008 | 00:06:07 | MA | 16 |
130 | Budina Jakub | Box Club Dynamo Svitavy | 6.5.2015 | 00:06:07 | MA | 5 |
131 | Flegl Vlastimil | Vrchlabí | 7.5.2008 | 00:06:07 | MA | 1 |
132 | Růžička Tomáš | Cycling Team Brandýs | 3.6.2015 | 00:06:09 | MA | 13 |
133 | Hartman Karel | Ústí nad Orlicí | 2.7.2008 | 00:06:09 | MA | 12 |
134 | Záveský Marek | Orel Česká Třebová | 17.6.2009 | 00:06:10 | MJ | 8 |
135 | Bednář Petr | Dolní Čermná | 13.7.2011 | 00:06:10 | MJ | 5 |
136 | Kramář Michal | Janov | 31.5.2017 | 00:06:11 | MA | 1 |
137 | Kalousek Josef | HC Strike Libchavy | 7.7.2010 | 00:06:11 | MA | 7 |
138 | Podolský Filip | Rychnov nad Kněžnou | 1.6.2016 | 00:06:11 | MA | 1 |
139 | Liška Pavel | TK Ústí nad Orlicí | 6.8.2008 | 00:06:11 | MB | 12 |
140 | Válka Michal | - | 1.7.2015 | 00:06:12 | MA | 1 |
141 | Klíma Petr | Atletika Polička | 2.4.2014 | 00:06:12 | MA | 1 |
142 | Kalný Petr | Atletika Chrudim | 24.8.2011 | 00:06:12 | MA | 2 |
143 | Glaser Václav | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 1.10.2008 | 00:06:12 | MA | 1 |
144 | Vacek Jiří | OB Česká Třebová | 3.5.2023 | 00:06:12 | MB | 22 |
145 | Vacek Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 4.5.2022 | 00:06:12 | MJ | 25 |
146 | Novák Jiří | Petrovice | 31.8.2016 | 00:06:13 | MA | 1 |
147 | Maťátko Jan | Runsport.cz | 5.4.2017 | 00:06:13 | MA | 1 |
148 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 24.8.2011 | 00:06:13 | MJ | 10 |
149 | Elčkner Martin | Notable | 2.7.2014 | 00:06:13 | MA | 7 |
150 | Punčochář Michal | AČR | 4.4.2012 | 00:06:13 | MJ | 2 |
151 | Švorčík Petr | ISCAREX Česká Třebová | 3.6.2015 | 00:06:13 | MA | 3 |
152 | Jadrný Lubomír | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 29.4.2009 | 00:06:13 | MA | 4 |
153 | Künzel Drahomír | TJ - Svitavy | 29.7.2009 | 00:06:14 | MA | 2 |
154 | Divíšek Jan | Nový Věk Trusnov | 1.6.2011 | 00:06:14 | MJ | 6 |
155 | Slabý Jan | Tvoje máma | 12.7.2017 | 00:06:14 | MA | 2 |
156 | Hyksa Jakub | - | 31.5.2017 | 00:06:14 | MA | 5 |
157 | Macko Milan | SRTG Česká Třebová | 3.7.2019 | 00:06:15 | MB | 11 |
158 | Švadlena Pavel | KOB Choceň | 31.8.2016 | 00:06:15 | MB | 1 |
159 | Schejbal Martin | - | 4.5.2022 | 00:06:16 | MA | 1 |
160 | Holubář Patrik | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 11.7.2018 | 00:06:17 | MJ | 11 |
161 | Beneš Michal | RUNSPORT | 31.5.2017 | 00:06:17 | MA | 9 |
162 | Holec Martin | Dositeam | 3.5.2023 | 00:06:17 | MA | 1 |
163 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 2.7.2008 | 00:06:17 | MA | 52 |
164 | Vévodová Martina | AK Perná | 3.7.2013 | 00:06:17 | ZA | 6 |
165 | Esser Miroslav | Creative Dock | 23.8.2014 | 00:06:17 | MA | 1 |
166 | Růžička Martin | Brandýs nad Orlicí | 2.5.2012 | 00:06:18 | MA | 2 |
167 | Slavík Radek | Střední škola podnikání VM s.r.o. | 11.7.2018 | 00:06:18 | MC | 1 |
168 | Zachař Jiří | Sruby | 25.8.2012 | 00:06:19 | MB | 8 |
169 | Gregora Zdenek | Lanškroun | 1.6.2011 | 00:06:20 | MA | 14 |
170 | Klaclová Šárka | SK Nové Město na Moravě | 25.8.2012 | 00:06:20 | ZJ | 2 |
171 | Hekrle František | Sokol Parník Česká Třebová | 2.7.2008 | 00:06:20 | MB | 1 |
172 | Bumbálek Jiří | BC Česká Třebová | 3.7.2013 | 00:06:20 | MB | 7 |
173 | Petrů Martin | Choceň | 18.6.2014 | 00:06:21 | MJ | 1 |
174 | Štichauer Miroslav | Peklák team | 29.7.2009 | 00:06:21 | MA | 7 |
175 | Marhold Petr | Choceň | 17.6.2009 | 00:06:22 | MA | 11 |
176 | Jetmar Jan | Sokol Hylváty | 5.5.2010 | 00:06:22 | MA | 1 |
177 | Matuška Jaroslav | AK Moravská Třebová | 2.4.2014 | 00:06:22 | MA | 1 |
178 | Částek Michal | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 23.8.2014 | 00:06:22 | MA | 1 |
179 | Kovařík Zbyněk | Březová nad Svitavou | 24.8.2011 | 00:06:22 | MA | 4 |
180 | Sládek Jakub | Černošice | 3.7.2013 | 00:06:22 | MA | 1 |
181 | Nováková Barbora | Sokol Kunvald | 11.7.2018 | 00:06:22 | ZB | 7 |
182 | Dušek Vladimír | - | 19.8.2020 | 00:06:22 | MB | 5 |
183 | Moravec Jan | JM Team Letohrad | 3.7.2019 | 00:06:23 | M5 | 9 |
184 | Chaloupka Jan | Mladkov - Široký důl | 3.7.2019 | 00:06:23 | MA | 19 |
185 | Doucha Jiří | Hvězda SKP Pardubice | 2.5.2018 | 00:06:23 | MB | 27 |
186 | Spáčil Leopold | Novatop Lapierre / Letovice | 2.5.2018 | 00:06:23 | MC | 6 |
187 | Pirkl Martin | HORO Česká Třebová | 3.7.2013 | 00:06:23 | MA | 3 |
188 | Kolář Radim | ISCAREX Česká Třebová | 17.6.2009 | 00:06:24 | MB | 7 |
189 | Hejzlar David | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 1.10.2008 | 00:06:24 | MM | 4 |
190 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 1.6.2011 | 00:06:24 | MB | 9 |
191 | Borek Matěj | ZAPPA Česká Třebová | 11.7.2018 | 00:06:25 | MJ | 10 |
192 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 1.7.2015 | 00:06:25 | ZC | 49 |
193 | Zajíc Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 6.8.2008 | 00:06:25 | MD | 1 |
194 | Krmela Pavel | TJ Rychnov na Moravě | 1.10.2008 | 00:06:26 | MA | 3 |
195 | Hůlka Radek | Česká Třebová | 19.6.2024 | 00:06:26 | MB | 5 |
196 | Bilek Luboš | Mandl | 2.5.2018 | 00:06:27 | MA | 2 |
197 | Šutera Josef | Atletika Polička | 4.5.2011 | 00:06:27 | MA | 1 |
198 | Kalous Petr | SK Žamberk | 7.5.2008 | 00:06:28 | MA | 24 |
199 | Voleský Martin | Orel Česká Třebová | 5.5.2010 | 00:06:28 | MJ | 2 |
200 | Martinák Jiří | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 6.6.2012 | 00:06:28 | MC | 10 |
201 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 7.5.2008 | 00:06:29 | MB | 3 |
202 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 6.8.2008 | 00:06:30 | MB | 3 |
203 | Stránský Milan | Sokol Hylváty | 15.5.2024 | 00:06:30 | MB | 9 |
204 | Klosse Jan | KB Plzeň - Litice | 28.8.2019 | 00:06:30 | M5 | 1 |
205 | Čípová Aneta | AK ISCAREX Česká Třebová | 15.5.2024 | 00:06:31 | ZJ | 12 |
206 | Březina Vojtěch | SPEEDO | 4.4.2018 | 00:06:32 | MA | 1 |
207 | Hejkrlík Filip | SK Spartak Slatiňany | 29.7.2009 | 00:06:33 | MA | 3 |
208 | Homola Petr | Česká Třebová | 6.8.2008 | 00:06:33 | MA | 5 |
209 | Steklý Petr | Svitavy | 31.5.2017 | 00:06:34 | MB | 4 |
210 | Šebek Michal | Česká Třebová | 28.6.2023 | 00:06:34 | MA | 7 |
211 | Dvořák Pavel | Česká Třebová | 28.8.2019 | 00:06:35 | MB | 5 |
212 | Hlaváček Martin | Sokol Ústí nad Orlicí | 19.8.2020 | 00:06:35 | MA | 1 |
213 | Stránský Tomáš | Česká Třebová - S.M.R.T. | 12.7.2017 | 00:06:35 | MA | 2 |
214 | Vondra David | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 6.8.2008 | 00:06:35 | MD | 1 |
215 | Živný Marek | Letohrad | 1.10.2008 | 00:06:35 | MM | 7 |
216 | Kavín David | Brno | 2.7.2008 | 00:06:35 | MD | 1 |
217 | Scheuer Jan | Activity Lanškroun | 23.8.2014 | 00:06:35 | MB | 1 |
218 | Krátký Luboš | Lanškroun | 7.7.2010 | 00:06:35 | MB | 21 |
219 | Kozák Vojtěch | TJ Jiskra Litomyšl | 3.7.2013 | 00:06:36 | MA | 1 |
220 | Tichý Pavel | AC Náchod | 6.4.2016 | 00:06:36 | MC | 8 |
221 | Kyral Jiří | Ústí nad Orlicí | 19.8.2020 | 00:06:36 | MA | 1 |
222 | Locker Tomáš | Spartak Rychnov nad Kněžnou | 30.5.2018 | 00:06:37 | MA | 1 |
223 | Sobotka Vlastimil | Dobroběh Vysoké Mýto | 19.8.2020 | 00:06:38 | MA | 6 |
224 | Marková Barbora | HČ Athletics | 28.6.2023 | 00:06:39 | ZA | 2 |
225 | Škrabánek Jaroslav | SKB Česká Třebová | 31.8.2016 | 00:06:39 | MA | 2 |
226 | Kubeš David | Activity Lanškroun | 29.8.2015 | 00:06:39 | MB | 8 |
227 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 1.10.2008 | 00:06:39 | ŽA | 9 |
228 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 25.8.2012 | 00:06:39 | M5 | 11 |
229 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 4.7.2012 | 00:06:39 | ZA | 14 |
230 | Valenta Josef | Be positive | 15.5.2024 | 00:06:40 | MA | 3 |
231 | Hruban Jan | Česká Třebová | 20.7.2016 | 00:06:41 | MC | 22 |
232 | Zejbrlík Dan | AČR | 1.6.2011 | 00:06:41 | MJ | 3 |
233 | Ruda Stanislav | HC Česká Třebová | 6.6.2012 | 00:06:41 | MA | 2 |
234 | Hordějčuk Václav | Peklák team | 4.7.2012 | 00:06:42 | MA | 4 |
235 | Komínek Jiří | Cyklo Stratílek Litomyšl | 3.7.2013 | 00:06:42 | MJ | 1 |
236 | Chasák Leoš | TJ Sokol Ústí nad Orlicí | 15.5.2024 | 00:06:43 | MB | 8 |
237 | Chaloupka Václav | - | 4.4.2018 | 00:06:43 | MA | 1 |
238 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 3.7.2019 | 00:06:43 | MC | 17 |
239 | Vrtal Zbyněk | Gymnázium Česká Třebová | 31.5.2017 | 00:06:43 | MJ | 2 |
240 | Kadidlo Jiří | CK Slovan Moravská Třebová | 2.4.2014 | 00:06:43 | MB | 1 |
241 | Kovář Milan | České Budějovice | 19.8.2020 | 00:06:44 | MB | 1 |
242 | Marhold Luboš | Horní Jelení | 24.8.2013 | 00:06:46 | MA | 25 |
243 | Zieterski Robert | RNB TEAM Polanica Zdroj | 19.8.2020 | 00:06:46 | MB | 1 |
244 | Tomeš Martin | TJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal | 28.6.2023 | 00:06:46 | MA | 5 |
245 | Hájek Daniel | SKB Česká Třebová | 31.8.2016 | 00:06:46 | MA | 1 |
246 | Kobelka Martin | Moravská Třebová | 5.4.2023 | 00:06:46 | MA | 1 |
247 | Maťátko Daniel | Lodní klub Dolní Čermná | 5.6.2019 | 00:06:47 | MA | 4 |
248 | Dostál Ondřej | DOSI TEAM | 3.5.2023 | 00:06:47 | MA | 7 |
249 | Košnar Filip | Trailrun.cz | 12.7.2017 | 00:06:47 | MA | 7 |
250 | Blovský Viktor | - | 31.8.2016 | 00:06:47 | MA | 1 |
251 | Petr Jaromír | SCHOTT Lanškroun | 1.6.2016 | 00:06:47 | MA | 2 |
252 | Aliger Lukáš | TJ SOKOL Hnátnice | 3.7.2013 | 00:06:48 | MA | 1 |
253 | Drábek Jakub | AČR | 1.6.2011 | 00:06:48 | MJ | 1 |
254 | Švec Martin | VK Choceň | 30.8.2023 | 00:06:48 | MA | 23 |
255 | Vencl Jiří | Activity Lanškroun | 3.5.2017 | 00:06:49 | MJ | 4 |
256 | Zahálka Jan | Česká Třebová | 1.6.2016 | 00:06:49 | MB | 5 |
257 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 29.8.2015 | 00:06:50 | MC | 1 |
258 | Simon Petr | Polička | 1.6.2022 | 00:06:50 | MC | 23 |
259 | Cieciuch Maciej | RNB TEAM Polanica Zdroj | 19.8.2020 | 00:06:51 | MB | 1 |
260 | Vávra Zdeněk | Peklák team | 6.8.2008 | 00:06:51 | MA | 7 |
261 | Karlíček Filip | FbK Orlicko Třebovsko | 31.5.2017 | 00:06:53 | M5 | 1 |
262 | Dusil Martin | Vamberk | 3.5.2023 | 00:06:53 | MB | 1 |
263 | Borek Martin | ZAPPA Česká Třebová | 31.5.2017 | 00:06:53 | MB | 15 |
264 | Netolický Milan | Choceň | 4.7.2012 | 00:06:54 | MA | 6 |
265 | Hordějčuk Vít | - | 29.8.2009 | 00:06:54 | MJ | 2 |
266 | Hotař Jiří | Čerti Kunčina | 2.4.2014 | 00:06:54 | MB | 1 |
267 | Štarman Václav | SHR Štarman | 14.5.2014 | 00:06:54 | MA | 2 |
268 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 30.8.2023 | 00:06:55 | ZC | 15 |
269 | Šafář Miroslav | TJ Loko Česká Třebová | 4.6.2008 | 00:06:55 | MA | 1 |
270 | Sejkora Patrik | Lanškroun | 1.6.2011 | 00:06:55 | MA | 3 |
271 | Záveský Jan | Judo Česká Třebová | 25.8.2012 | 00:06:55 | M5 | 4 |
272 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 1.10.2008 | 00:06:56 | MC | 5 |
273 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 25.8.2012 | 00:06:56 | MA | 1 |
274 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 3.6.2015 | 00:06:56 | MA | 1 |
275 | Špatenka Radim | Plavání ČT | 4.4.2018 | 00:06:56 | MA | 1 |
276 | Hanuš Petr | CHT Pardubice | 3.7.2019 | 00:06:56 | MC | 2 |
277 | Válka Michael | ČeskáTřebová | 3.5.2017 | 00:06:56 | MA | 1 |
278 | Škop Milan | Združení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ | 31.8.2016 | 00:06:57 | MB | 1 |
279 | Švub Zdeněk | Česká Třebová | 25.8.2012 | 00:06:57 | MA | 5 |
280 | Rozprým Jiří | Žamberk | 27.5.2009 | 00:06:57 | MA | 1 |
281 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 17.6.2009 | 00:06:58 | MD | 17 |
282 | Šejbl Zdeněk | - | 31.8.2022 | 00:06:58 | MB | 1 |
283 | Krsek Pavka | Lanškroun | 7.7.2010 | 00:06:59 | MA | 2 |
284 | Hájek František | FGT Stolany | 17.6.2009 | 00:06:59 | MD | 2 |
285 | Gregora Milan | Lanškroun | 7.7.2010 | 00:07:00 | MA | 4 |
286 | Bier Lukáš | jednokolka.cz | 29.8.2009 | 00:07:00 | MA | 1 |
287 | Skuček Pavel | BE Orlica | 30.8.2017 | 00:07:00 | MA | 2 |
288 | Poslušný Pavel | Vysoké Mýto | 3.7.2019 | 00:07:00 | MA | 1 |
289 | Moravec Milan | #gladiatorraceteam | 19.8.2020 | 00:07:00 | MA | 1 |
290 | Cvrček Jáchym | Atletika Polička | 30.8.2023 | 00:07:00 | M5 | 28 |
291 | Dvořáček Jan | Trailrun.cz | 28.6.2023 | 00:07:00 | MB | 12 |
292 | Číž Ondřej | Jen Blbni Team | 3.7.2019 | 00:07:01 | MA | 6 |
293 | Rajnet Rudolf | SK Veteráni Dobrouč | 28.6.2023 | 00:07:01 | MC | 1 |
294 | Svoboda Ludvík | SRTG Česká Třebová | 5.6.2019 | 00:07:01 | MB | 6 |
295 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 2.7.2014 | 00:07:01 | MB | 5 |
296 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 29.4.2009 | 00:07:01 | MC | 1 |
297 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 7.7.2010 | 00:07:01 | ZA | 41 |
298 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 29.7.2009 | 00:07:02 | ZB | 2 |
299 | Kalous Tomáš | Žamberk | 23.8.2014 | 00:07:02 | MC | 8 |
300 | Belobrad Ivan | Žamberk | 2.4.2014 | 00:07:02 | MB | 5 |
301 | Vebr Michal | DSC Gym Česká Třebová | 19.8.2020 | 00:07:02 | MB | 13 |
302 | Klusoň Jaromír | - | 30.8.2017 | 00:07:03 | MC | 1 |
303 | Kyncl Tomáš | Česká Třebová | 4.7.2012 | 00:07:03 | MA | 14 |
304 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 4.6.2008 | 00:07:04 | MB | 20 |
305 | Kumpošt Jaroslav | ASU | 4.4.2012 | 00:07:04 | MA | 1 |
306 | Barvínková Romana | Atletika Žamberk | 31.5.2017 | 00:07:04 | ZB | 8 |
307 | Navrátil Pavel | GoMango | 5.6.2019 | 00:07:05 | MA | 1 |
308 | Červ Jakub | Atletika Polička | 28.6.2023 | 00:07:05 | MA | 1 |
309 | Hakkel Pavel | Technická VM | 31.8.2022 | 00:07:06 | MB | 2 |
310 | Skalický Josef | Activity Lanškroun Farma Žichlínek | 31.5.2017 | 00:07:06 | MC | 1 |
311 | Ráb Pavel | Česká Třebová | 12.7.2017 | 00:07:06 | MD | 18 |
312 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 31.8.2022 | 00:07:07 | MJ | 52 |
313 | Mimra Jiří | Kostelec nad Orlicí | 2.7.2014 | 00:07:07 | MA | 2 |
314 | Kukaň Tomáš | Daredevil's | 6.4.2016 | 00:07:07 | MA | 1 |
315 | Fandel Michal | AČR | 2.5.2012 | 00:07:08 | MJ | 1 |
316 | Kněžour Jakub | Loko Borohrádek | 31.8.2016 | 00:07:08 | M5 | 2 |
317 | Půlpán Roman | KOB Choceň | 31.8.2016 | 00:07:09 | MC | 1 |
318 | Doleček Josef | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 24.4.2024 | 00:07:09 | MB | 1 |
319 | Šilarová Michaela | Activity Lanškroun | 29.8.2018 | 00:07:10 | Z5 | 15 |
320 | Nunvář Rostislav | - | 30.8.2017 | 00:07:10 | MA | 2 |
321 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 20.7.2016 | 00:07:11 | ZC | 33 |
322 | Ondráček Martin | Pro-Music Prolog Bike Trutnov | 29.8.2015 | 00:07:11 | MB | 1 |
323 | Matějka Jiří | Ústí nad Orlicí | 2.7.2014 | 00:07:11 | MA | 1 |
324 | Škrkoň Petr | Techplast Team | 6.6.2012 | 00:07:11 | MA | 2 |
325 | Linhart Tomáš | Bouchači z Jelenice | 1.7.2015 | 00:07:11 | MB | 8 |
326 | Horáček Martin | Peklák team | 4.6.2008 | 00:07:12 | MA | 1 |
327 | Furik Jan | neregistrován | 17.6.2009 | 00:07:12 | MA | 1 |
328 | Hampl Alois | Ostrov | 6.5.2015 | 00:07:12 | MB | 10 |
329 | Křivka Pavel | neregistrován | 27.5.2009 | 00:07:12 | MA | 2 |
330 | Dolečková Iva | Polička | 1.6.2022 | 00:07:12 | ZB | 4 |
331 | Borek Filip | Česká Třebová | 15.5.2024 | 00:07:13 | MA | 2 |
332 | Miškolci Tadeáš | TJ Atletika Lanškroun | 3.7.2019 | 00:07:13 | M5 | 11 |
333 | Spilko Zdeněk | Vysoké Mýto | 14.5.2014 | 00:07:13 | MC | 4 |
334 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 3.7.2013 | 00:07:13 | ZB | 13 |
335 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 29.7.2009 | 00:07:13 | MC | 37 |
336 | Pražák Tomáš | Jiskra Hylváty Kuželky | 1.7.2015 | 00:07:14 | MB | 3 |
337 | Kalousová Eliška | Vencl Tým Ústí n. Orlicí | 2.7.2014 | 00:07:14 | Z5 | 3 |
338 | Petráž David | Česká Třebová | 23.8.2014 | 00:07:14 | MA | 1 |
339 | Kovář Radim | OB Česká Třebová | 31.8.2022 | 00:07:14 | M5 | 8 |
340 | Preislerová Elena Marie | AK ISCAREX Česká Třebová | 31.5.2023 | 00:07:15 | Z5 | 48 |
341 | Vodička Stanislav | - | 31.8.2016 | 00:07:15 | MA | 2 |
342 | Pospíšil Tomáš | GENARO | 4.4.2018 | 00:07:15 | MB | 1 |
343 | Dostál Tomáš | Bystré | 2.4.2014 | 00:07:15 | MA | 1 |
344 | Kalousová Alena | Žamberk | 18.6.2014 | 00:07:15 | ZA | 7 |
345 | Vaňous Jan | Ústí nad Orlicí | 14.5.2014 | 00:07:15 | MB | 2 |
346 | Vaculík Miroslav | TJ - Svitavy | 25.8.2010 | 00:07:15 | MA | 10 |
347 | Hájek Václav | Česká Třebová | 24.8.2011 | 00:07:16 | MA | 2 |
348 | Kučera Zdeněk | AC Náchod | 29.8.2015 | 00:07:17 | MD | 6 |
349 | Machalík Stanislav | Česká Třebová | 1.6.2016 | 00:07:17 | MA | 7 |
350 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 27.5.2009 | 00:07:17 | MD | 12 |
351 | Groš Štefan | SK Valašského Království | 29.8.2015 | 00:07:18 | MC | 1 |
352 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 7.7.2010 | 00:07:18 | MC | 4 |
353 | Hronová Markéta | Czech Tri k. Team | 12.7.2017 | 00:07:18 | ZA | 3 |
354 | Bočkaj Carlos | STG Česká Třebová | 19.8.2020 | 00:07:19 | MB | 2 |
355 | Novák Josef | TJ Svitavy | 5.4.2017 | 00:07:19 | MA | 2 |
356 | Hypešová Natálie | TJ Sokol Jaroměř | 3.6.2015 | 00:07:20 | Z5 | 12 |
357 | Krabáč Václav | AČR | 4.4.2012 | 00:07:20 | MJ | 1 |
358 | Tomášová Barbora | TK Choceň | 19.8.2020 | 00:07:20 | ZA | 1 |
359 | Kouba Tomáš | Sokol Česká Třebová | 28.8.2019 | 00:07:21 | MA | 6 |
360 | Fojtíková Hana | Žamberk | 3.6.2015 | 00:07:22 | ZB | 13 |
361 | Černoch Michal | FC Dlouhoňovice | 6.4.2016 | 00:07:22 | MA | 3 |
362 | Borková Johanka | AK Iscarex Česká Třebová | 31.5.2023 | 00:07:23 | Z5 | 25 |
363 | Knotek Ondřej | neregistrován | 4.5.2011 | 00:07:23 | MJ | 1 |
364 | Sojkora Patrik | Lanškroun | 7.4.2010 | 00:07:23 | MA | 1 |
365 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 2.7.2008 | 00:07:23 | MD | 64 |
366 | Vebr David | SKI alpin klub HS | 2.4.2014 | 00:07:23 | MB | 1 |
367 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 24.8.2011 | 00:07:24 | MD | 25 |
368 | Pirklová Kateřina | Letohrad | 3.5.2023 | 00:07:24 | ZC | 7 |
369 | Lehká Jana | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 20.7.2016 | 00:07:25 | ZB | 5 |
370 | Petraš Pavel | FbK OT | 6.6.2012 | 00:07:25 | M5 | 1 |
371 | Roleček Milan | Pěčín | 4.7.2012 | 00:07:25 | MA | 1 |
372 | Topinková Lenka | AC Moravská Slavia Brno | 13.7.2011 | 00:07:26 | ZB | 5 |
373 | Štěpánek Michal | STG Česká Třebová | 19.8.2020 | 00:07:27 | MB | 1 |
374 | Adámek Karel | neregistrován | 27.5.2009 | 00:07:27 | MA | 2 |
375 | Macháčková Adéla | Punk's Not Dead | 19.6.2024 | 00:07:28 | ZA | 2 |
376 | Dušek Tomáš | Brzdy Horní Čermná | 1.6.2011 | 00:07:29 | MA | 4 |
377 | Horký Filip | Daredevil's | 6.4.2016 | 00:07:29 | MJ | 1 |
378 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 3.7.2013 | 00:07:29 | MC | 8 |
379 | Moravec Michal | SRGT Česká Třebová | 19.8.2020 | 00:07:30 | MA | 1 |
380 | Pavlík Petr | Horní Jelení | 29.8.2015 | 00:07:31 | MA | 1 |
381 | Roháček Michal | XC Sport.cz | 18.6.2014 | 00:07:31 | MC | 4 |
382 | Kučera Jan | Česká Třebová | 2.4.2014 | 00:07:32 | M5 | 11 |
383 | Sadílek Jindřich | Activity Lanškroun | 1.7.2015 | 00:07:32 | MB | 11 |
384 | Němec Radek | Litomyšl | 31.8.2022 | 00:07:32 | MB | 16 |
385 | Záveská Anna | KOB Ústí nad Orlicí | 31.5.2023 | 00:07:33 | ZB | 16 |
386 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 12.7.2017 | 00:07:33 | ZJ | 4 |
387 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 1.6.2011 | 00:07:33 | ZA | 12 |
388 | Marková Iveta | Žirafy | 15.5.2024 | 00:07:34 | ZA | 3 |
389 | Hledík Jan | NUTMI | 3.7.2019 | 00:07:34 | MA | 2 |
390 | Bubeníček Daniel | SKB Česká Třebová | 31.8.2016 | 00:07:35 | MJ | 1 |
391 | Kalousová Tereza | Ústí nad Orlicí | 31.8.2016 | 00:07:35 | ZJ | 1 |
392 | Mlynář Petr | Orel Dolní Dobrouč | 3.7.2013 | 00:07:35 | MB | 3 |
393 | Štěpán Pavel | Lokomotiva Česká Třebová | 3.7.2013 | 00:07:35 | MA | 8 |
394 | Jelénková Iva | Atletiko Zdiby | 1.7.2015 | 00:07:35 | ZA | 4 |
395 | Prchal David | Box Club Dynamo Svitavy | 29.8.2015 | 00:07:36 | MA | 1 |
396 | Lampárek Jiří | STG Svitavy | 28.8.2019 | 00:07:36 | MA | 1 |
397 | Klusoň Oldřich | Dannyho smečka | 28.6.2023 | 00:07:37 | MB | 16 |
398 | Schenk Martin | Česká Třebová | 28.8.2019 | 00:07:37 | MA | 1 |
399 | Spilko Ondřej | BK Vysoké Mýto | 14.5.2014 | 00:07:37 | M5 | 3 |
400 | Drs Michal | AČR | 2.5.2012 | 00:07:37 | MJ | 2 |
401 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 29.8.2015 | 00:07:38 | MD | 1 |
402 | Maryško Lukáš | neregistrován | 4.5.2016 | 00:07:38 | MA | 1 |
403 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 24.8.2011 | 00:07:38 | MD | 44 |
404 | Felcman Petr | Feli FC | 1.10.2008 | 00:07:38 | MA | 1 |
405 | Marko Tibor | - | 28.8.2019 | 00:07:39 | MA | 1 |
406 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 3.7.2019 | 00:07:39 | ZB | 20 |
407 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 5.5.2010 | 00:07:39 | ŽC | 19 |
408 | Křivohlávek Miroslav | - | 7.7.2010 | 00:07:39 | MB | 12 |
409 | Fiala Vojtěch | FbK OT | 6.6.2012 | 00:07:39 | M5 | 2 |
410 | Cvrček Martin | Divoká Šárka | 1.7.2015 | 00:07:40 | MA | 15 |
411 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 1.7.2015 | 00:07:40 | ZB | 51 |
412 | Fišer David | Tvoje máma | 12.7.2017 | 00:07:40 | MA | 2 |
413 | Kolář Petr | Česká Třebová | 17.6.2009 | 00:07:41 | MB | 1 |
414 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 1.7.2015 | 00:07:41 | MD | 9 |
415 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 1.6.2011 | 00:07:42 | MB | 12 |
416 | Nedoma Ondřej | trailrun.cz | 29.8.2015 | 00:07:42 | MA | 2 |
417 | Kunčár Zdeněk | neregistrován | 2.7.2008 | 00:07:42 | MA | 2 |
418 | Marhold Stanislav | Choceň | 7.4.2010 | 00:07:42 | MB | 1 |
419 | Fabová Sylva | Spinning Eva Lanškroun | 28.8.2019 | 00:07:42 | ZB | 1 |
420 | Švejda Roman | Česká Třebová - S.M.R.T. | 12.7.2017 | 00:07:43 | MA | 1 |
421 | Pávek Miloš | Little Peacock | 6.6.2012 | 00:07:44 | MA | 1 |
422 | Kolda Jiří | Opatov | 1.6.2016 | 00:07:44 | MB | 2 |
423 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 7.5.2008 | 00:07:44 | ŽDJ | 1 |
424 | Ilgner Jan | FbK OT | 6.6.2012 | 00:07:44 | MA | 2 |
425 | Felcman Petr | Česká Třebová | 29.8.2009 | 00:07:44 | LB | 1 |
426 | Langner Martin | Universtitat Postdam | 11.7.2018 | 00:07:44 | MA | 1 |
427 | Sibera Vojtěch | Atletika Žamberk | 15.5.2024 | 00:07:44 | M5 | 1 |
428 | Pavelková Věra | - | 31.8.2022 | 00:07:45 | ZA | 1 |
429 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 7.7.2010 | 00:07:45 | MB | 62 |
430 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 24.8.2013 | 00:07:46 | ZA | 21 |
431 | Hrušková Darina | ISCAREX Česká Třebová | 31.5.2017 | 00:07:47 | ZB | 16 |
432 | Němec Jiří | Jehnědí | 12.7.2017 | 00:07:47 | MA | 2 |
433 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 7.5.2008 | 00:07:47 | ŽDJ | 1 |
434 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 2.7.2014 | 00:07:48 | ZA | 3 |
435 | Kosačík František | neregistrován | 4.4.2012 | 00:07:48 | MA | 2 |
436 | Kremeň Martin | Svitavy | 11.7.2018 | 00:07:48 | MA | 2 |
437 | Hájková Ludmila | CET (OB Česká Třebová) | 3.7.2019 | 00:07:49 | ZB | 11 |
438 | Menšíková Lucie | AK ISCAREX Česká Třebová | 28.6.2023 | 00:07:49 | ZC | 4 |
439 | Chudý Martin | Box Club Dynamo Svitavy | 29.8.2015 | 00:07:49 | MA | 1 |
440 | Kyncl Jiří | Česká Třebová | 29.8.2009 | 00:07:50 | LB | 1 |
441 | Müller Tomáš | Jen blbni | 2.7.2014 | 00:07:50 | MA | 2 |
442 | Zeman Břetislav | BHLT | 1.6.2011 | 00:07:50 | MA | 8 |
443 | Kvasničková Petra | SKI Klub Česká Třebová | 4.6.2008 | 00:07:50 | ŽJ | 2 |
444 | Morávek David | - | 5.4.2023 | 00:07:50 | MB | 1 |
445 | Pešek Miroslav | - | 31.8.2016 | 00:07:50 | MA | 2 |
446 | Kubát Radek | Česká Třebová | 5.6.2019 | 00:07:50 | MB | 1 |
447 | Dvořáková Ema | AK Iscarex Česká Třebová | 4.5.2022 | 00:07:51 | ZJ | 19 |
448 | Grunwwald Jiří | - | 30.8.2017 | 00:07:51 | MA | 1 |
449 | Škop Jiří | Dětské ZOO | 29.8.2018 | 00:07:51 | MB | 2 |
450 | Sonntag Štěpán | neregistrován | 2.4.2014 | 00:07:51 | M5 | 1 |
451 | Štosová Barbora | AK ISCAREX Česká Třebová | 1.6.2022 | 00:07:52 | Z5 | 6 |
452 | Paďourová Renata | Run Sport Team | 30.8.2023 | 00:07:52 | ZB | 1 |
453 | Šmehlík Ondřej | OSŽ | 3.7.2013 | 00:07:54 | MA | 2 |
454 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 2.7.2008 | 00:07:56 | MA | 1 |
455 | Michalovič Štěpán | FC Žamberk | 4.4.2012 | 00:07:56 | MD | 1 |
456 | Škrabal Richard | Linhartice | 4.4.2012 | 00:07:56 | MA | 1 |
457 | Pirkl Jaroslav | Česká Třebová | 31.8.2016 | 00:07:56 | MB | 5 |
458 | Veličková Michaela | - | 1.6.2022 | 00:07:57 | ZA | 4 |
459 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 4.7.2012 | 00:07:57 | ZC | 69 |
460 | Kalná Jitka | Atletika Chrudim | 24.8.2011 | 00:07:57 | ZB | 1 |
461 | Novák Jan | SOU Skalka | 6.4.2011 | 00:07:57 | MJ | 1 |
462 | Flídr Nikolas | AK ISCAREX Česká Třebová | 15.5.2024 | 00:07:59 | M5 | 26 |
463 | Pokorný Vlastislav | Žampach | 30.5.2018 | 00:07:59 | MD | 3 |
464 | Krumer Miroslav | Ostrov | 27.5.2009 | 00:07:59 | MD | 6 |
465 | Hendrychová Petra | Eden Litoměřice | 25.8.2012 | 00:07:59 | ZA | 1 |
466 | Bryška Tomáš | Svitavy | 3.6.2015 | 00:07:59 | MA | 2 |
467 | Kačena Martin | 3DFitness - Žamberk | 14.5.2014 | 00:08:00 | MB | 1 |
468 | Bouchala Jiří | ROB Lokomotiva Č. Třebová | 3.5.2023 | 00:08:00 | MC | 1 |
469 | Kumpoštová Andrea | AK ISCAREX Česká Třebová | 4.5.2022 | 00:08:00 | Z5 | 21 |
470 | Ludwig Marcel | Spolek Bobina Olomouc | 5.6.2019 | 00:08:01 | MA | 2 |
471 | Šachová Šárka | Česká Třebová | 5.6.2019 | 00:08:01 | ZA | 1 |
472 | Sklenářová Eva | Letohrad | 24.4.2024 | 00:08:01 | ZB | 16 |
473 | Lišková Růžena | Ústí nad Orlicí | 2.7.2008 | 00:08:01 | ZB | 4 |
474 | Dostálová Petra | Lanškroun | 29.8.2015 | 00:08:02 | ZB | 9 |
475 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 3.7.2013 | 00:08:02 | MD | 9 |
476 | Salivarová Sophia | AK ISCAREX Česká Třebová | 29.6.2022 | 00:08:03 | Z5 | 3 |
477 | Hnízdil Martin | - | 20.7.2016 | 00:08:03 | MA | 1 |
478 | Szal Makgorzata | Tenis centrum AS | 19.8.2020 | 00:08:03 | MA | 1 |
479 | Obstová Kateřina | Activity Lanškroun | 29.8.2015 | 00:08:03 | Z5 | 8 |
480 | Kvasnička Petr | Peklák team | 4.6.2008 | 00:08:04 | MB | 2 |
481 | Václavek Zdeněk | Dlouhá Třebová | 6.6.2012 | 00:08:04 | MB | 2 |
482 | Záveský Richard | Orel Česká Třebová | 27.5.2009 | 00:08:04 | MB | 1 |
483 | Rábová Martina | Česká Třebová | 2.5.2018 | 00:08:04 | ZA | 19 |
484 | Friml Jiří | NUTMI | 5.6.2019 | 00:08:04 | MA | 3 |
485 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 5.5.2010 | 00:08:05 | ZA | 24 |
486 | Rybková Michaela | - | 30.8.2023 | 00:08:06 | ZA | 1 |
487 | Andrš Petr | OB Žamberk | 29.6.2022 | 00:08:06 | MA | 3 |
488 | Klimeš Jiří | AC Náchod | 5.4.2017 | 00:08:06 | MC | 1 |
489 | Abraham Jan | CC Choceň / kvůli holkám | 5.4.2023 | 00:08:06 | MA | 2 |
490 | Šustek František | Česká Třebová | 30.8.2017 | 00:08:07 | MA | 1 |
491 | Richtrová Hana | Run Sport Team | 30.8.2023 | 00:08:07 | ZB | 5 |
492 | Hruša Zdeněk | Jirčany | 3.7.2013 | 00:08:07 | MD | 1 |
493 | Dolog Pavol | Ústí nad Orlicí | 7.7.2010 | 00:08:07 | MB | 2 |
494 | Novotný Petr | CTB Brandýs | 3.6.2015 | 00:08:08 | MA | 4 |
495 | Černohousová Monika | Žamberk | 12.7.2017 | 00:08:08 | Z5 | 1 |
496 | Vala Ondřej | - | 4.4.2018 | 00:08:08 | MA | 1 |
497 | Jetmarová Ester | Sokol Hylváty | 2.5.2018 | 00:08:08 | ZC | 6 |
498 | Pavelcová Romana | Atletika Žamberk | 31.5.2017 | 00:08:09 | ZC | 3 |
499 | Ježek Ondřej | TJ Sokol Ústí nad Orlicí | 14.5.2014 | 00:08:11 | MA | 1 |
500 | Dostál Miroslav | BUDO KLUB Lanškroun | 3.7.2013 | 00:08:11 | MA | 1 |
501 | Štěpánková Linda | STG Česká Třebová | 19.8.2020 | 00:08:12 | Z5 | 2 |
502 | Pastyřík Tomáš | - | 11.7.2018 | 00:08:13 | MA | 1 |
503 | Krátká Hana | Lanškroun | 18.6.2014 | 00:08:14 | ZJ | 21 |
504 | Skalická Nikol | Atletika TJ Lanškroun | 28.8.2019 | 00:08:15 | Z5 | 12 |
505 | Novák David | VOŠ a ŠST Česká Třebová | 2.5.2012 | 00:08:15 | M5 | 1 |
506 | Částková Eva | Bežecký klub Částkovi | 23.8.2014 | 00:08:16 | ZA | 1 |
507 | Černý Petr | neregistrován | 2.4.2014 | 00:08:16 | MJ | 2 |
508 | Šperka Pavel | Svitavy | 31.8.2016 | 00:08:16 | MB | 1 |
509 | Hauptová Kristýna | neregistrována | 28.8.2019 | 00:08:16 | ZA | 3 |
510 | Bečička Kamil | Parník 74 | 15.5.2024 | 00:08:16 | MC | 1 |
511 | Gregorová Lucia | - | 29.8.2018 | 00:08:17 | ZA | 1 |
512 | Dušek Vladimír | Sokol Ústí nad Orlicí | 5.4.2023 | 00:08:17 | MB | 1 |
513 | Gerla Luboš | neregistrován | 17.6.2009 | 00:08:17 | MB | 1 |
514 | Čípa Jiří | OB Česká Třebová | 4.6.2008 | 00:08:17 | MC | 1 |
515 | Peterková Veronika | TJ Svitavy | 25.8.2010 | 00:08:18 | ZA | 4 |
516 | Haiková Lida | OB Česká Třebová | 28.8.2019 | 00:08:18 | ZB | 1 |
517 | Šilar Jiří | Dobroběh Vysoké Mýto | 31.8.2022 | 00:08:19 | MA | 1 |
518 | Pirkl Michal | - | 2.6.2010 | 00:08:19 | MA | 3 |
519 | Machalíková Veronika | Česká Třebová | 1.6.2016 | 00:08:19 | ZA | 18 |
520 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 6.8.2008 | 00:08:20 | MC | 9 |
521 | Šumberová Lucie | Orel Česká Třebová | 17.6.2009 | 00:08:20 | ZB | 5 |
522 | Hoffman David | Mandl | 11.7.2018 | 00:08:21 | MB | 1 |
523 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 17.6.2009 | 00:08:21 | MC | 18 |
524 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 24.8.2011 | 00:08:21 | ZB | 10 |
525 | Kyncl Jan | - | 29.8.2009 | 00:08:22 | LB | 2 |
526 | Kvasničková Radka | SKI Klub Česká Třebová | 2.7.2014 | 00:08:22 | ZC | 1 |
527 | Matějka Petr | JBT Team | 30.8.2017 | 00:08:22 | MA | 2 |
528 | Haška Petr | - | 31.8.2022 | 00:08:22 | MB | 3 |
529 | Sejkora Daniel | ZŠ Trstenice | 5.6.2019 | 00:08:22 | M5 | 1 |
530 | Čížová Barbora | - | 1.7.2015 | 00:08:23 | ZJ | 1 |
531 | Svoboda Petr | - | 30.8.2017 | 00:08:24 | MB | 1 |
532 | Kolbe Martin | - | 30.8.2017 | 00:08:24 | MA | 1 |
533 | Zapletalová Barbora | - | 28.6.2023 | 00:08:24 | ZB | 1 |
534 | Rybenská Jitka | AFK Chrudim | 2.7.2008 | 00:08:25 | ZA | 1 |
535 | Bendová Ilona | Česká Třebová | 1.7.2015 | 00:08:25 | ZA | 2 |
536 | Plíva Roman | Sokol Česká Třebová | 4.5.2011 | 00:08:25 | MA | 1 |
537 | Jílek Vojta | Babka Oldříš | 29.8.2009 | 00:08:26 | MA | 1 |
538 | Hrudová Tereza | FbK OT | 2.5.2012 | 00:08:26 | Z5 | 1 |
539 | Dvořák Pavel | Dobroběh Vysoké Mýto | 28.6.2023 | 00:08:26 | MC | 3 |
540 | Hurychová Jana | LoČT | 15.5.2024 | 00:08:27 | ZC | 2 |
541 | Bečka Miloslav | PJ Ústí nad Labem | 30.5.2018 | 00:08:28 | MD | 1 |
542 | Růžičková Kateřina | SRTG Česká Třebová | 5.6.2019 | 00:08:28 | Z5 | 5 |
543 | Novotný Jan | HORO Česká Třebová | 5.4.2017 | 00:08:29 | MC | 1 |
544 | Bártová Adéla | LPU | 19.8.2020 | 00:08:30 | Z5 | 1 |
545 | Simonová Jana | BKS Polička | 15.5.2024 | 00:08:30 | ZC | 4 |
546 | Hejkrlík Antonín | HEJ HEJ HEJ Litomyšl | 18.6.2014 | 00:08:32 | MD | 4 |
547 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 4.6.2008 | 00:08:32 | ZA | 3 |
548 | Szymanski Michal | Tenis centrum AS | 19.8.2020 | 00:08:33 | MA | 1 |
549 | Svobodová Anna | NUTMI | 3.7.2019 | 00:08:33 | Z5 | 4 |
550 | Sucháčková Karolína | Česká Třebová | 1.6.2022 | 00:08:33 | Z5 | 22 |
551 | Dolejš Zuzana | Česká Třebová | 11.7.2018 | 00:08:33 | ZB | 1 |
552 | Vilhelm Václav | Přívrat | 4.5.2011 | 00:08:34 | MD | 4 |
553 | Vytlačil Marek | Česká Třebová | 24.8.2013 | 00:08:36 | MA | 2 |
554 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 2.7.2008 | 00:08:36 | MC | 26 |
555 | Rejman Zdeněk | VVSC Česká Třebová | 27.5.2009 | 00:08:36 | MC | 4 |
556 | Kovářová Marie | Řetová | 24.4.2024 | 00:08:37 | ZB | 1 |
557 | Peterka Pavel | SKB Česká Třebová | 5.5.2010 | 00:08:37 | MA | 1 |
558 | Krsková Tereza | Lanškroun | 20.7.2016 | 00:08:39 | ZA | 1 |
559 | Šafr Jiří | Vysoké Mýto | 3.7.2019 | 00:08:41 | MB | 1 |
560 | Vacková Alice | Lanškroun | 2.4.2014 | 00:08:41 | ZA | 1 |
561 | Gregorová Lenka | Activity Lanškroun | 6.4.2016 | 00:08:41 | ZJ | 10 |
562 | Šťovíček Petr | Sokol Ústí nad Orlicí | 2.7.2014 | 00:08:42 | M5 | 1 |
563 | Kučera Jan | - | 29.8.2009 | 00:08:42 | MA | 1 |
564 | Fliedrová Zdenka | F-Bike Klub Sádek | 28.6.2023 | 00:08:42 | ZB | 4 |
565 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 27.5.2009 | 00:08:43 | ŽJ | 10 |
566 | Doležal Radek | VDA Česká Třebová | 4.5.2011 | 00:08:43 | MJ | 1 |
567 | Šedová Jana | AC Choceň | 6.4.2016 | 00:08:44 | ZB | 1 |
568 | Dolejšová Zuzana | - | 30.8.2017 | 00:08:44 | ZA | 2 |
569 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 6.8.2008 | 00:08:46 | MD | 21 |
570 | Jančík Jan | KRP | 4.5.2016 | 00:08:46 | MB | 1 |
571 | Havelka Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 2.4.2014 | 00:08:46 | MA | 3 |
572 | Kovářová Jana | LPU | 19.8.2020 | 00:08:47 | ZJ | 10 |
573 | Miškolci Tomáš | STG Česká Třebová | 19.8.2020 | 00:08:47 | M5 | 1 |
574 | Friml Jiří | - | 29.8.2018 | 00:08:47 | MA | 2 |
575 | Pánková Pavlína | - | 6.4.2016 | 00:08:48 | ZJ | 1 |
576 | Černohous Zdeněk | Žamberk | 12.7.2017 | 00:08:48 | MB | 1 |
577 | Průšová Radka | TJ Svitavy | 5.4.2017 | 00:08:49 | ZA | 1 |
578 | Sýkora Pavel | neregistrován | 24.8.2013 | 00:08:49 | MB | 1 |
579 | Grätz Ondřej | Ústí nad Orlicí | 28.8.2019 | 00:08:51 | MA | 1 |
580 | Kantová Olga | Spona Teplice | 13.7.2011 | 00:08:51 | ZA | 1 |
581 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 3.7.2013 | 00:08:52 | MC | 2 |
582 | Klaclová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 15.5.2013 | 00:08:52 | ZD | 9 |
583 | Pávková Eva | Ústí nad Orlicí | 19.6.2024 | 00:08:53 | ZC | 3 |
584 | Pešek Kamil | OB Česká Třebová | 25.8.2010 | 00:08:53 | MA | 1 |
585 | Jirsa Josef | Česká Třebová | 2.7.2008 | 00:08:55 | MA | 1 |
586 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 1.7.2015 | 00:08:56 | MC | 32 |
587 | Šlachtová Ivana | Studénka | 29.8.2015 | 00:08:57 | ZA | 1 |
588 | Sedláčková Alžběta | neregistrována | 1.6.2011 | 00:08:58 | ZA | 1 |
589 | Matějková Jana | Ústí nad Orlicí | 2.7.2014 | 00:08:58 | ZA | 1 |
590 | Čivišová Jana | SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou | 1.6.2022 | 00:08:58 | ZJ | 1 |
591 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 17.6.2009 | 00:09:00 | MD | 32 |
592 | Tučný Jan | MK Pardubice | 29.8.2015 | 00:09:00 | MD | 1 |
593 | Pazderová Alena | Vysoké Mýto | 30.5.2018 | 00:09:00 | ZB | 23 |
594 | Jonášová Zdeňka | Hradecký spinning klub | 3.7.2019 | 00:09:02 | ZD | 1 |
595 | Dehnerová Veronika | STG Česká Třebová | 19.8.2020 | 00:09:03 | Z5 | 2 |
596 | Hordějčuková Anežka | Hordějčuks team | 17.6.2009 | 00:09:04 | ŽJ | 1 |
597 | Bomberová Miroslava | - | 20.7.2016 | 00:09:05 | ZA | 1 |
598 | Voclová Radka | - | 3.6.2015 | 00:09:06 | ZJ | 2 |
599 | Holubová Iva | BK Vysoké Mýto | 6.4.2011 | 00:09:06 | ZJ | 1 |
600 | Škop Ji | - | 5.4.2017 | 00:09:06 | MB | 1 |
601 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 1.6.2011 | 00:09:08 | ZC | 4 |
602 | Chudá Klára | Choceň | 6.4.2016 | 00:09:08 | ZA | 1 |
603 | Pokorný Jan | SRK Rychnov | 31.5.2017 | 00:09:09 | MC | 2 |
604 | Horáčková Pavla | AC Moravská Slavia Brno | 29.8.2015 | 00:09:09 | ZB | 9 |
605 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 4.7.2012 | 00:09:10 | ZD | 18 |
606 | Havel Zdeněk | - | 29.8.2015 | 00:09:10 | MA | 1 |
607 | Skalický Miroslav | Vysoké Mýto | 29.8.2018 | 00:09:10 | MC | 5 |
608 | Foffová Simona | SKI TEAM Česká Třebová | 3.5.2023 | 00:09:11 | Z5 | 4 |
609 | Raisová Dana | FbK OT | 4.7.2012 | 00:09:11 | ZJ | 1 |
610 | Hendrych Karel | Eden Litoměřice | 25.8.2012 | 00:09:12 | MA | 1 |
611 | Táfl Lukáš | České Heřmanice | 29.7.2009 | 00:09:12 | MA | 1 |
612 | Velecký Jindřich | Notable | 2.7.2014 | 00:09:13 | MB | 1 |
613 | Volfová Gabriela | Box Club Dynamo Svitavy | 29.8.2015 | 00:09:13 | ZA | 1 |
614 | Palán Jan | neregistrován | 24.8.2013 | 00:09:14 | MA | 1 |
615 | Motyčková Kateřina | Babiččiných mazánků | 12.7.2017 | 00:09:14 | ZB | 1 |
616 | Klusoňová Iveta | - | 31.8.2016 | 00:09:14 | ZA | 2 |
617 | Hejkrlíková Iva | HEJ HEJ HEJ Litomyšl | 2.7.2014 | 00:09:16 | ZA | 4 |
618 | Krátký Ondřej | VOŠ a ŠST Česká Třebová | 2.5.2012 | 00:09:16 | MJ | 1 |
619 | Rosendorfová Pavlína | ZŠ a MŠ Trstěnice | 5.6.2019 | 00:09:17 | Z5 | 1 |
620 | Radiměřská Veronika | BK Vysoké Mýto | 25.8.2010 | 00:09:17 | ŽJ | 3 |
621 | Stanislav Jan | NUTMI | 28.8.2019 | 00:09:18 | M5 | 1 |
622 | Koutníková Eva | - | 20.7.2016 | 00:09:20 | ZB | 1 |
623 | Rabušicová Vlasta | Ústí nad Orlicí | 19.6.2024 | 00:09:20 | ZD | 5 |
624 | Petráž Ilona | Česká Třebová | 15.5.2024 | 00:09:21 | ZB | 3 |
625 | Bignell Petra | neregistrována | 29.7.2009 | 00:09:21 | LB | 1 |
626 | Flídr Marek | Česká Třebová | 29.8.2015 | 00:09:22 | MA | 1 |
627 | Sychrová Hana | - | 30.8.2017 | 00:09:24 | ZC | 1 |
628 | Horák František | ČD CARGO | 31.5.2017 | 00:09:24 | MB | 1 |
629 | Lebeda Martin | Extrém Team Hylváty | 6.4.2016 | 00:09:24 | MB | 1 |
630 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 30.5.2018 | 00:09:25 | Z5 | 47 |
631 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 29.8.2009 | 00:09:26 | ZC | 51 |
632 | Drymlová Alena | Skalka | 25.8.2012 | 00:09:27 | ZC | 1 |
633 | Hubinková Veronika | ZŠ Trstěnice | 5.6.2019 | 00:09:27 | Z5 | 1 |
634 | Hašková Kateřina | neregistrována | 2.4.2014 | 00:09:30 | ZA | 1 |
635 | Sokolová Olga | ISCAREX Česká Třebová | 27.5.2009 | 00:09:30 | ŽC | 1 |
636 | Čáslavský Michal | Česká Třebová | 1.6.2022 | 00:09:30 | MC | 1 |
637 | Pirklová Patricie | Letohrad | 1.6.2022 | 00:09:31 | Z5 | 3 |
638 | Hrnčíř Jindřich | VOŠ a ŠST Česká Třebová | 2.5.2012 | 00:09:31 | MJ | 1 |
639 | Křičenský Michal | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 6.4.2011 | 00:09:32 | MJ | 1 |
640 | Krátký Josef | KP BKÚ Mělník | 29.7.2009 | 00:09:32 | MB | 1 |
641 | Pilgrová Natalia | Česká Třebová | 28.8.2019 | 00:09:33 | ZB | 3 |
642 | Hordějčuk Jakub | Hordějčuks team | 17.6.2009 | 00:09:35 | MA | 1 |
643 | Šejnoha Pavel | Česká Třebová | 25.8.2010 | 00:09:37 | MA | 1 |
644 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 13.7.2011 | 00:09:37 | MD | 10 |
645 | Dobroucký Martin | sport Bárt | 4.6.2008 | 00:09:37 | MA | 1 |
646 | Hrišková Jana | ISCAREX Česká Třebová | 29.7.2009 | 00:09:37 | ZB | 5 |
647 | Vrátná Veronika | Judo Česká Třebová | 2.5.2018 | 00:09:39 | ZJ | 1 |
648 | Diblíková Kristýna | AČR | 1.6.2011 | 00:09:40 | ZJ | 1 |
649 | Pešková Jana | OB Česká Třebová | 20.7.2016 | 00:09:41 | ZA | 1 |
650 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 7.5.2008 | 00:09:41 | ŽC | 29 |
651 | Malá Tereza | NUTMI | 5.6.2019 | 00:09:43 | ZA | 2 |
652 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 7.7.2010 | 00:09:44 | ŽJ | 1 |
653 | Kusá Marie | Vorvaňky s.r.o. | 31.8.2016 | 00:09:45 | ZB | 2 |
654 | Skalická Hana | Lanškroun | 2.4.2014 | 00:09:45 | ZA | 1 |
655 | Hejkrlíková Věra | HEJ HEJ HEJ Litomyšl | 2.7.2014 | 00:09:46 | ZD | 4 |
656 | Faltusová Kristýna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 6.4.2011 | 00:09:46 | ZJ | 1 |
657 | Hermanová Eliška | Ústí nad Orlicí | 28.8.2019 | 00:09:46 | Z5 | 5 |
658 | Svobodová Renata | NUTMI | 3.7.2019 | 00:09:49 | ZB | 5 |
659 | Svoboda Jan | ČD CARGO | 31.5.2017 | 00:09:50 | MA | 1 |
660 | Brychtová Romana | Cerekvice nad Loučnou | 3.5.2017 | 00:09:50 | ZB | 1 |
661 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 29.8.2015 | 00:09:51 | ZD | 1 |
662 | Benešová Marcela | Notable | 18.6.2014 | 00:09:58 | ZA | 4 |
663 | Zavřelová Olga | SRTG Česká Třebová | 29.8.2018 | 00:10:04 | ZC | 3 |
664 | Wendlig Miroslav | Luková | 13.7.2011 | 00:10:06 | MC | 11 |
665 | Nováková Lucie | - | 30.8.2017 | 00:10:07 | ZJ | 1 |
666 | Tobiška Karel | neregistrován | 24.8.2013 | 00:10:09 | MB | 1 |
667 | Klusoňová Adéla | - | 30.8.2017 | 00:10:09 | ZA | 1 |
668 | Černohousová Michaela | SK Žamberk | 12.7.2017 | 00:10:09 | ZA | 2 |
669 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 1.10.2008 | 00:10:12 | MD | 6 |
670 | Vytlačilová Aneta | Česká Třebová | 5.6.2019 | 00:10:14 | ZA | 6 |
671 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 23.8.2014 | 00:10:14 | ME | 3 |
672 | Pecinová Jana | - | 30.8.2017 | 00:10:15 | ZC | 1 |
673 | Švestková Aneta | SRTG Česká Třebová | 29.8.2018 | 00:10:15 | ZA | 1 |
674 | Růžičková Lucie | - | 29.8.2015 | 00:10:16 | Z5 | 1 |
675 | Herclíková Jaroslava | Česká Třebová | 2.5.2012 | 00:10:19 | ZB | 14 |
676 | Moník Milan | MT Smiřice | 31.8.2016 | 00:10:20 | MB | 1 |
677 | Kosárová Petra | SRTG Česká Třebová | 5.6.2019 | 00:10:21 | ZB | 5 |
678 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 4.6.2008 | 00:10:25 | ŽC | 40 |
679 | Minaříková Iva | Horní Jelení | 29.8.2015 | 00:10:25 | ZB | 1 |
680 | Spilková Gabriela | BJB Vysoké Mýto | 19.6.2024 | 00:10:25 | ZC | 1 |
681 | Pecháček Miroslav | Orel Dolní Čermná | 3.7.2019 | 00:10:26 | ME | 8 |
682 | Telecká Petra | STG Svitavy | 3.5.2023 | 00:10:27 | ZB | 3 |
683 | Petrová Lucie | Vorvaňky s.r.o. | 20.7.2016 | 00:10:29 | ZB | 2 |
684 | Borková Adéla | Brzdy Horní Čermná | 20.7.2016 | 00:10:30 | ZB | 9 |
685 | Kubíček Jan | Litomyšl | 29.8.2009 | 00:10:31 | LB | 1 |
686 | Ludwigová Kamila | Panda Team | 28.6.2023 | 00:10:32 | ZA | 1 |
687 | Sedláčková Hedvika | Activity Lanškroun | 14.5.2014 | 00:10:34 | ZC | 5 |
688 | Kutilová Markéta | - | 3.4.2024 | 00:10:40 | ZC | 1 |
689 | Katzerová Mirka | neregistrována | 4.7.2012 | 00:10:41 | ZD | 1 |
690 | Rossi Otto | ISCAREX Česká Třebová | 3.7.2013 | 00:10:47 | ME | 15 |
691 | Topinka Roman | HZS HMP | 3.5.2017 | 00:10:51 | MB | 1 |
692 | Benda Michael | - | 1.4.2015 | 00:10:51 | MB | 1 |
693 | Vaňousová Aneta | neregistrována | 24.8.2013 | 00:10:56 | ZJ | 1 |
694 | Lexová Michaela | FbK OT | 2.5.2012 | 00:10:59 | ZA | 1 |
695 | Papáček Radek | neregistrován | 17.6.2009 | 00:11:19 | MB | 1 |
696 | Doseděl Marek | Banín | 25.8.2012 | 00:11:22 | MA | 1 |
697 | Šafařík Tomáš | - | 1.4.2015 | 00:11:25 | MB | 1 |
698 | Kalousek Jan | KČT Žamberk | 1.10.2008 | 00:11:26 | MD | 1 |
699 | Hamplová Anna | BK Vysoké Mýto | 29.4.2009 | 00:11:31 | ŽJ | 1 |
700 | Adamec Pavel | Trailrun.cz | 1.4.2015 | 00:11:32 | MA | 1 |
701 | Pecháček Miroslav | Orel Dolní Čermná | 31.5.2023 | 00:11:59 | ME | 3 |
702 | Štantejská Markéta | - | 3.7.2013 | 00:12:26 | ZB | 1 |
703 | Tůmová Lenka | Báječné ženy v běhu | 2.4.2014 | 00:12:27 | ZC | 1 |
704 | Kubíček Josef | neregistrován | 17.6.2009 | 00:13:11 | LB | 1 |
705 | Kučerová Barbora | ZŠ Trstenice | 5.6.2019 | 00:16:36 | Z5 | 1 |
706 | Havran Miroslav | ISCAREX Česká Třebová | 13.7.2011 | 00:18:45 | MD | 4 |
707 | Drha Luboš | Liga 100 Praha | 24.8.2011 | 00:19:49 | MD | 1 |
Pro přechod na jednotlivé výsledky závodu kliněte na datum konání vybraného závodu.
13.7.2024 (sobota), svátek má Markéta
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.