Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh dobroučským krajem

3.6.2023, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh dobroučským krajem
  • datum konání: 3.6.2023
  • zobrazeno již 524x
  • místo konání: Sportovní areál Dolní Dobrouč
  • GPS: 49.99252N, 16.5E
  • pořadatel: Orel Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

sportovní areál v Dolní Dobrouči (fotbalové hřiště za kostelem)
9:30 - start první kategorie
12:00 - start hlavního závodu

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

100 Kč (děti a žactvo zdarma)

Popis tratě

Start i cíl závodu je situován na fotbalovém hřišti ve sportovním areálu v Dolní Dobrouči. Tratě (kromě dětských kategorií) jsou členité a vedou převážně po loukách, lesních a polních cestách v okolí obce. Délky tratí pro jednotlivé kategorie jsou sestaveny z jednoho či více okruhů.

Ceny pro vítěze

dětské, žákovské a dorostenecké kategorie - ceny pro 3 nejlepší závodníky (medaile, pohár, diplom a věcná cena)
kategorie juniorské, dospělé a veteránské - ceny pro nejlepší závodníky (finanční odměna, věcná cena)
lidový běh - věcné ceny pro 3 nejlepší závodníky
ceny pro 3 nejlepší dobroučské závodníky v dětských kategoriích
závodnická tombola a občerstvení pro všechny účastníky hlavního závodu a lidového běhu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Špinler
Tel. +420 603 314 261

Plakát závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

https://bdk77.webnode.cz/

E-mailová adresa

petr.spinler@cs-tech.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.6.2024Běh dobroučským krajem-
4.6.2022Běh dobroučským krajem276
29.5.2021Běh Dobroučským krajem -
30.5.2020Běh Dobroučským krajem-
1.6.2019Běh Dobroučským krajem433
2.6.2018Běh Dobroučským krajem343
3.6.2017Běh Dobroučským krajem463
18.6.2016Běh Dobroučským krajem431
6.6.2015Běh Dobroučským krajem406
7.6.2014Běh Dobroučským krajem382
22.6.2013Běh Dobroučským krajem268
2.6.2012Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosu333
4.6.2011Běh Dobroučským krajem277
5.6.2010Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK258
6.6.2009Běh Dobroučským krajem234
7.6.2008Běh Dobroučským krajem217

Statistika závodu Běh dobroučským krajem

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 4321

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0414
Vacek Martin6913
Matějíček Šimon0813
Borek Petr7013
Matyášová Jana6512
Dostálek Petr6712
Borková Agáta0212
Dušek Jakub0311
Kubišta Oto5311
Kubíčková Adéla0510
Mlynář Marek0710
Mlynář Vojtěch9810
Bielčik Jindřich4010
Sejkorová Lenka6310
Mlynář Petr7110
Marhold Petr7810
Nechvílová Miroslava6010
Plíva Vojtěch8710
Mlynář Vlastimil6410
Dušek Pavel709
Krupička Miroslav539
Kubíček Tomáš089
Jirásková Eva649
Halasová Anna039
Krátká Anna699
Černá Markéta708
Hrdina Pavel888
Maříková Zuzana978
Keprtová Miloslava488
Horáček Michal758
Halasová Anežka118
Tomíšek Jindřich398
Jakubec Filip028
Bednářová Martina088
Limburský Jan018
Živný Marek918
Mlynářová Eliška078
Brychta Jakub088
Gregora Filip028
Krátký František438
Sadílek Ota468
Mlynář Tomáš028
Fučíková Hana677
Resler Filip097
Mikysková Svatava037
Plíva Martin097
Halas Petr737
Kalous Petr777
Gregorová Michaela047
Šolc Antonín087

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1149Čejka Štěpánviktorkamps.cz1800:00:10-
2C1325Plch TadeášRudoltice1800:00:11-
3C1553Netolický ZacharyRokytno1800:00:12-
4C1740Beran VojtěchČeská Třebová1800:00:13-
5C1926Plíva VojtaOrel Dolní Dobrouč1800:00:14-
6C11144Bureš JanOrel Ústí nad Orlicí1800:00:15-
7C11347Kalous MatyášÚstí nad Orlicí2000:00:16-
8C11552Netolický JeremiášRokytno1900:00:17-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1141Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:10-
2D1337Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:11-
3D1522Matějíčková EllieDolní Dobrouč S.K. Švábák1800:00:12-
4D1734Barvínková AnežkaDlouhoňovice1800:00:13-
5D1930Koutníková JosefínaLanškroun1800:00:14-
6D11143Bílková EvelínaAtletika Žamberk1900:00:15-
7D11348Matyášová JuliePraha1900:00:16-
8D11524Brichtová KateřinaLetohrad1800:00:17-
9D11727Plívová EmaLíšnice2000:00:18-
10D11835Krupičková ElenRunsport Team1900:00:19-
11D11931Fricová EmaOrel Vyškov2000:00:20-
12D12036Hýsková DorotkaRunsport Team1900:00:21-
13D12121Matějíčková TimeaS. K. Švábák Dolní Dobrouč2000:00:22-
14D12254Malátková BarboraDlouhoňovice2100:00:23-
15D12342Sedláčková MarieOrel Žatčany2000:00:24-
Chlapci 6-7 let (trať 0,16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2129Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:10-
2C2332Fric LukášOrel Vyškov1600:00:11-
3C2556Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:00:12-
4C2755Malátek VítekAtletika Žamberk1600:00:13-
5C2959Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:00:14-
6C21151Netolický DorienRokytno1600:00:15-
7C21250Veselý VojtaÚstí nad Orlicí1700:00:16-
8C21338Moravec AdamTJ Spartak Letohrad1600:00:17-
9C21446Matuška JanOrel Žatčany1700:00:18-
10C21558Holovský KryštofAtletika Žamberk1600:00:19-
Děvčata 6-7 let (trať 0,16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2157Bothe MiriamŽamberk1600:00:10-
2D2339Hanušová ErikaTJ Spartak Letohrad1600:00:11-
3D2533Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:12-
4D2745Faltusová MagdalénaKlub Biatlonu Letohrad1600:00:13-
5D2923Dušková EmaDolní Dobrouč1700:00:14-
Nejmladší žáci I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M115Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:01:00104,00
2M1290Přidal MichaelOrel Židenice1500:01:0298,67
3M1488Maixner OndřejOrel Dolní Dobrouč1400:01:0396,00
4M1677Malátek MatějAtletika Žamberk1400:01:0493,33
5M1943Křenek TomášTJ Spartak Letohrad1500:01:0690,00
6M11169Mařík KájaDolní Dobrouč1400:01:0788,33
7M11346Hartman TomášV-B Letohrad - Dolní Dobrouč1400:01:1083,33
8M1144Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:1181,67
8M1146Bříza David TombaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:01:1181,67
10M1173Bříza David DejvTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:1280,00
11M11972Netolický OliverRokytno1500:01:1476,67
12M12373Dostál TadeášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:1673,33
13M12778Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:01:2066,67
14M13093Vacek MartinDlouhá Třebová1500:01:2951,67
15M13182Ryšavý JakubDolní Dobrouč1500:01:3148,33
15M13187Mařík FrantišekDolní Dobrouč1400:01:3148,33
Nejmladší žákyně I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1258Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:02104,00
2Z1439Kynštová AnnaOrel Vysoké Mýto1400:01:03100,39
3Z1657Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:0497,77
3Z1636Mikysková KlárkaDolní Dobrouč1400:01:0496,77
5Z1947Adamcová ValérieTJ Spartak Letohrad1400:01:0693,55
6Z11281Vacková LindaDolní Dobrouč1400:01:0890,32
7Z11412Břoušková BarboraDDM Č.T. - ZŠ Březová n/Sv.1400:01:1185,48
8Z11864Čejková EmmaDolní Dobrouč1400:01:1382,26
9Z11980Barvínková TerezaAtletika Žamberk1500:01:1480,65
9Z11950Valentová BarboraTJ Spartak Letohrad; Orel1400:01:1480,65
11Z12255Borovičková AnnaTJ Spartak Letohrad1400:01:1579,03
12Z12349Faltusová AnežkaTJ Spartak Letohrad1400:01:1677,42
13Z12537Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:01:1775,81
13Z12560Šolcová MarkétaDolní Dobrouč1500:01:1775,81
15Z12830Burešová AnnaOrel Ústí nad Orlicí1500:01:2169,35
16Z12944Brichtová AnnaTJ Spartak Letohrad1500:01:2858,06
17Z1331Dušková TerezaOrel Dolní Dobrouč1500:01:3645,16
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2121Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:03:44104,00
2M258Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:48100,21
3M2762Sedláček JakubOrel Žatčany1300:03:5894,75
4M2817Dašek AdamTJ Spartak Letohrad1200:04:0192,41
5M2970Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:04:0291,96
5M2994Halas MatějOrel Vyškov1300:04:0291,96
7M21168Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:04:0491,07
8M21522Krsek DanielTJ Spartak Letohrad1200:04:1685,71
9M21631Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:04:1785,27
10M21724Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:04:1884,82
11M22333Voříšek VilémTJ Spartak Letohrad1200:04:3179,02
12M22440Faltus DanielTJ Spartak Letohrad1300:04:5966,52
13M22589Sokol Nicolas DominikVysoké Mýto1300:05:0066,07
Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2159Boháčová AdélaAtletika Polička1200:02:05104,00
2Z2254Hartmanová JitkaTJ Spartak Letohrad1300:02:1693,20
3Z2351Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:02:1791,40
4Z2423Kopecká TerezaTJ Spartak Letohrad1200:02:2187,20
4Z2492Burianová EliškaOrel Obřany1200:02:2187,20
6Z2648Váchová AdélaDolní Dobrouč; TJ Spartak Letohrad1300:02:2286,40
7Z2765Matušková EliškaOrel Žatčany1200:02:2584,00
8Z2879Scott EllaAtletika Žamberk1300:02:3179,20
9Z297Frimlová NikolSokol Klášterec nad Orlicí1200:02:3377,60
10Z21052Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:02:3774,40
11Z21142Nastoupilová NicolTJ Spartak Letohrad1300:02:4270,40
12Z21238Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:02:4369,60
12Z21235Mikysková AndreaDolní Dobrouč1200:02:4369,60
14Z21441Šrolerová VeronikaTJ Spartak Letohrad1300:02:4667,20
15Z21553Koutníková ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:02:4766,40
16Z21645Tejklová TheaTJ Spartak Letohrad1300:02:5163,20
17Z21776Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:02:5758,40
Mladší žáci (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M322Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:41104,00
2M3632Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:04:5298,09
3M3725Vácha JanDolní Dobrouč1100:04:5496,37
4M3913Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:05:0990,04
5M31027Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:05:1189,32
6M31174Píša ŠimonLanškroun1000:05:1288,97
7M31211Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:05:1488,26
8M313103Doležal AdamOrel Vyškov1000:05:1986,48
9M31528Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:05:2086,12
10M317102Maixner MatějDolní Dobrouč1100:05:2683,99
11M31926Svoboda JiříTJ Spartak Letohrad1100:05:2883,27
12M323100Tuza VojtěchOrel Židenice1100:05:4178,65
13M32529Plch MatyášLanškroun1000:05:5673,31
14M32656Skalický PetrSK Kotlářka1000:06:0869,04
15M328101Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:06:3659,07
16M33061Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:07:2940,21
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3296Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:46104,00
2Z3384Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:47101,56
2Z3318Jakešová LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:47100,56
4Z3591Přidalová VeronikaOrel Židenice1100:03:4899,12
5Z31297Janespalová AdélaDDM Choceň1000:04:0989,82
6Z31385Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:1188,94
7Z31467Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:1388,05
8Z31820Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:1985,40
9Z3199Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec nad Orlicí1000:04:2184,51
10Z32098Janespalová DanielaDDM Choceň1000:04:2383,63
11Z32166Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:04:2682,30
12Z32295Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:04:2881,42
Starší žáci (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4171Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:04:16104,00
2M43104Šedivý EliášSpartak Letohrad0800:04:4391,45
3M4415Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0900:04:4988,11
4M4575Vodák TadeášLanškroun0900:04:5186,33
5M417105Macháček DanielHorní Čermná0900:05:2672,66
6M41963Bureš FilipOrel Ústí nad Orlicí0900:05:2871,87
7M429106Fojt LukášOrel Obřany0900:06:5039,84
Starší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4899Jančaříková KarolínaOrel Židenice0800:05:07104,00
2Z41316Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:05:1998,09
3Z41610Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:2495,46
4Z41983Veselá NelaOucmanice0900:05:2893,16
5Z42214Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:05:3790,23
6Z42419Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:05:5185,67
7Z42634Koutníková Eva RozárieTJ Spartak Letohrad0900:06:0880,13
Dorostenci (trať 2,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51408Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:12:43104,00
2M53437Schless PatrikOrel Letohrad0700:13:1298,20
Dorostenky (trať 2,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52438Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:12:48104,00
2Z54406Burešová MonikaOrel Ústí nad Orlicí0600:21:1336,24
Junioři 18-19 let (trať 8,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1305Boštík MatějF-Bike klub Sádek0500:34:22104,00
2MJ4308Jančařík TomášOrel Židenice0500:37:2992,93
3MJ9342Schless AdamLetohrad0400:40:3582,91
4MJ14338Rybka LukášPísečná0400:42:1776,96
5MJ16329Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:43:2673,62
Juniorky 18-19 let (trať 8,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ27337Moskvová AgátaKB Letohrad0500:47:37104,00
Muži A 20-39 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1227Kovář JáchymMizuno team9600:37:08104,00
2MA2211Hübl RadekSK Veteráni Dobrouč8800:40:0893,92
3MA3214Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:40:5290,95
4MA5209Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:41:1189,09
5MA6222Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:43:4382,27
6MA7223Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:43:4882,05
7MA10204Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:47:1472,80
8MA14234Pastor DanielPasivity Žamberk9900:49:5865,44
9MA15231Šimoník JiříOrel Židenice0100:50:0565,13
10MA17226Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:51:4760,55
11MA20228Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:53:0657,00
12MA25213Holovský JakubAtletika Žamberk8600:56:2248,20
13MA31212Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0301:04:5025,40
Muži B 40-49 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4230Soural LukášOrel Židenice8200:41:06104,00
2MB8207Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:44:5892,59
3MB12219Dvořák MiroslavBystré7500:47:5784,33
4MB13238Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:48:2082,40
5MB22208Janespal MilanBěstovice7900:55:1565,57
6MB26203Němec RadekLitomyšl7700:56:4262,04
7MB27221Dusil MartinVamberk7400:56:5561,52
8MB33205Kalous LadislavÚstí nad Orlicí8101:05:4440,06
Muži C 50-59 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9232Hejl RadekLetohrad7200:46:39104,00
2MC11215Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:47:32100,11
3MC16217Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:50:4592,21
4MC18210Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:52:0188,50
5MC19237Scheuer JanŠanov6600:52:4486,96
6MC21218Simon PetrPolička7200:54:5182,42
7MC23224Kaplan PetrŠedivec7200:55:1881,46
8MC24206Halas PetrOrel Vyškov7300:55:5380,21
9MC28236Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:57:4476,24
10MC29216Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:01:5967,13
11MC30233Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:04:0862,52
12MC32201Skalický MiroslavVysoké Mýto6701:05:4359,13
Muži D 60-69 let (trať 8,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5318Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:38:54104,00
2MD8311Dostál LadislavMoravská Třebová5600:40:2198,27
3MD10336Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:40:5695,77
4MD13313Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:42:0691,77
5MD19312Razým JanTJ Dlouhá Třebová5700:44:4784,88
6MD30307Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:50:1071,04
7MD31349Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:50:2270,52
8MD34326Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:55:4256,81
9MD39340Kunc JosefOrel Vyškov6001:05:3231,53
Muži E 70 let a starší (trať 8,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME15341Krupička MiroslavTJ Jiskra UnO5300:43:25104,00
2ME17310Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:43:43101,31
3ME23327Kubíček PavelOrel Židenice5300:46:0494,90
4ME32324Divácký PřemyslOrel Židenice4900:50:5082,92
5ME38325Sedláček PavelOrel Židenice Brno5301:04:1651,98
6ME40346Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:06:4046,45
7ME41328Bielčik JindřichLichkov4001:07:3744,26
Ženy A 20-34 let (trať 8,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2317Zoubková BarboraMizuno team9300:34:23104,00
2ZA3323Langhammerová AnežkaOrel Židenice9400:34:43101,03
3ZA28303Halasová AnnaOrel Vyškov0300:48:2060,43
4ZA29339Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:49:2256,42
Ženy B 35-44 let (trať 8,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12351Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:41:55104,00
2ZB18333Lehká JanaJiskra Ústí nad Orlicí7900:44:4695,20
Ženy C 45-54 let (trať 8,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7344Pirklová KateřinaLetohrad7600:40:07104,00
2ZC11314Dvořáková AdélaBystré7600:41:3798,26
3ZC20306Janespalová PavlínaBěstovice7700:44:5688,99
4ZC21315Žitníková LenkaKunčice - Letohrad7800:45:1287,33
5ZC24331Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:46:3683,84
6ZC25309Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:46:3883,76
7ZC26352Jarešová RadmilaJablonné n.Orl.7600:47:1582,22
8ZC33316Kaplanová PetraŠedivec7500:51:5470,63
9ZC35301Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:57:4056,25
10ZC36345Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6901:01:1047,53
Ženy D 55 let a starší (trať 8,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6302Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:39:18104,00
2ZD22320Slabáková LenkaOrel Židenice6600:45:4885,46
3ZD37350Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:04:0637,90
4ZD42334Fučíková HanaOrel Obřany6701:14:1611,03
Trať 0,16 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2157Bothe MiriamŽamberk1600:00:10-
1C2129Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:10-
2D2339Hanušová ErikaTJ Spartak Letohrad1600:00:11-
2C2332Fric LukášOrel Vyškov1600:00:11-
3C2556Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:00:12-
3D2533Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:12-
4D2745Faltusová MagdalénaKlub Biatlonu Letohrad1600:00:13-
4C2755Malátek VítekAtletika Žamberk1600:00:13-
5D2923Dušková EmaDolní Dobrouč1700:00:14-
5C2959Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:00:14-
6C21151Netolický DorienRokytno1600:00:15-
7C21250Veselý VojtaÚstí nad Orlicí1700:00:16-
8C21338Moravec AdamTJ Spartak Letohrad1600:00:17-
9C21446Matuška JanOrel Žatčany1700:00:18-
10C21558Holovský KryštofAtletika Žamberk1600:00:19-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M115Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:01:00104,00
2M1290Přidal MichaelOrel Židenice1500:01:0298,67
1Z1258Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:02104,00
2Z1439Kynštová AnnaOrel Vysoké Mýto1400:01:03100,39
3M1488Maixner OndřejOrel Dolní Dobrouč1400:01:0396,00
3Z1636Mikysková KlárkaDolní Dobrouč1400:01:0496,77
3Z1657Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:0497,77
4M1677Malátek MatějAtletika Žamberk1400:01:0493,33
5Z1947Adamcová ValérieTJ Spartak Letohrad1400:01:0693,55
5M1943Křenek TomášTJ Spartak Letohrad1500:01:0690,00
6M11169Mařík KájaDolní Dobrouč1400:01:0788,33
6Z11281Vacková LindaDolní Dobrouč1400:01:0890,32
7M11346Hartman TomášV-B Letohrad - Dolní Dobrouč1400:01:1083,33
8M1146Bříza David TombaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:01:1181,67
7Z11412Břoušková BarboraDDM Č.T. - ZŠ Březová n/Sv.1400:01:1185,48
8M1144Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:1181,67
10M1173Bříza David DejvTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:1280,00
8Z11864Čejková EmmaDolní Dobrouč1400:01:1382,26
9Z11950Valentová BarboraTJ Spartak Letohrad; Orel1400:01:1480,65
11M11972Netolický OliverRokytno1500:01:1476,67
9Z11980Barvínková TerezaAtletika Žamberk1500:01:1480,65
11Z12255Borovičková AnnaTJ Spartak Letohrad1400:01:1579,03
12M12373Dostál TadeášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:1673,33
12Z12349Faltusová AnežkaTJ Spartak Letohrad1400:01:1677,42
13Z12537Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:01:1775,81
13Z12560Šolcová MarkétaDolní Dobrouč1500:01:1775,81
13M12778Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:01:2066,67
15Z12830Burešová AnnaOrel Ústí nad Orlicí1500:01:2169,35
16Z12944Brichtová AnnaTJ Spartak Letohrad1500:01:2858,06
14M13093Vacek MartinDlouhá Třebová1500:01:2951,67
15M13182Ryšavý JakubDolní Dobrouč1500:01:3148,33
15M13187Mařík FrantišekDolní Dobrouč1400:01:3148,33
17Z1331Dušková TerezaOrel Dolní Dobrouč1500:01:3645,16
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2159Boháčová AdélaAtletika Polička1200:02:05104,00
2Z2254Hartmanová JitkaTJ Spartak Letohrad1300:02:1693,20
3Z2351Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:02:1791,40
4Z2423Kopecká TerezaTJ Spartak Letohrad1200:02:2187,20
4Z2492Burianová EliškaOrel Obřany1200:02:2187,20
6Z2648Váchová AdélaDolní Dobrouč; TJ Spartak Letohrad1300:02:2286,40
7Z2765Matušková EliškaOrel Žatčany1200:02:2584,00
8Z2879Scott EllaAtletika Žamberk1300:02:3179,20
9Z297Frimlová NikolSokol Klášterec nad Orlicí1200:02:3377,60
10Z21052Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:02:3774,40
11Z21142Nastoupilová NicolTJ Spartak Letohrad1300:02:4270,40
12Z21238Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:02:4369,60
12Z21235Mikysková AndreaDolní Dobrouč1200:02:4369,60
14Z21441Šrolerová VeronikaTJ Spartak Letohrad1300:02:4667,20
15Z21553Koutníková ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:02:4766,40
16Z21645Tejklová TheaTJ Spartak Letohrad1300:02:5163,20
17Z21776Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:02:5758,40
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2121Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:03:44104,00
1Z3296Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:46104,00
2Z3318Jakešová LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:47100,56
2Z3384Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:47101,56
4Z3591Přidalová VeronikaOrel Židenice1100:03:4899,12
2M258Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:48100,21
3M2762Sedláček JakubOrel Žatčany1300:03:5894,75
4M2817Dašek AdamTJ Spartak Letohrad1200:04:0192,41
5M2994Halas MatějOrel Vyškov1300:04:0291,96
5M2970Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:04:0291,96
7M21168Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:04:0491,07
5Z31297Janespalová AdélaDDM Choceň1000:04:0989,82
6Z31385Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:1188,94
7Z31467Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:1388,05
8M21522Krsek DanielTJ Spartak Letohrad1200:04:1685,71
9M21631Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:04:1785,27
10M21724Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:04:1884,82
8Z31820Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:1985,40
9Z3199Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec nad Orlicí1000:04:2184,51
10Z32098Janespalová DanielaDDM Choceň1000:04:2383,63
11Z32166Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:04:2682,30
12Z32295Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:04:2881,42
11M22333Voříšek VilémTJ Spartak Letohrad1200:04:3179,02
12M22440Faltus DanielTJ Spartak Letohrad1300:04:5966,52
13M22589Sokol Nicolas DominikVysoké Mýto1300:05:0066,07
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4171Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:04:16104,00
1M322Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:41104,00
2M43104Šedivý EliášSpartak Letohrad0800:04:4391,45
3M4415Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0900:04:4988,11
4M4575Vodák TadeášLanškroun0900:04:5186,33
2M3632Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:04:5298,09
3M3725Vácha JanDolní Dobrouč1100:04:5496,37
1Z4899Jančaříková KarolínaOrel Židenice0800:05:07104,00
4M3913Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:05:0990,04
5M31027Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:05:1189,32
6M31174Píša ŠimonLanškroun1000:05:1288,97
7M31211Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:05:1488,26
8M313103Doležal AdamOrel Vyškov1000:05:1986,48
2Z41316Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:05:1998,09
9M31528Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:05:2086,12
3Z41610Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:2495,46
5M417105Macháček DanielHorní Čermná0900:05:2672,66
10M317102Maixner MatějDolní Dobrouč1100:05:2683,99
6M41963Bureš FilipOrel Ústí nad Orlicí0900:05:2871,87
4Z41983Veselá NelaOucmanice0900:05:2893,16
11M31926Svoboda JiříTJ Spartak Letohrad1100:05:2883,27
5Z42214Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:05:3790,23
12M323100Tuza VojtěchOrel Židenice1100:05:4178,65
6Z42419Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:05:5185,67
13M32529Plch MatyášLanškroun1000:05:5673,31
7Z42634Koutníková Eva RozárieTJ Spartak Letohrad0900:06:0880,13
14M32656Skalický PetrSK Kotlářka1000:06:0869,04
15M328101Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:06:3659,07
7M429106Fojt LukášOrel Obřany0900:06:5039,84
16M33061Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:07:2940,21
Trať 2,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51408Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:12:43104,00
1Z52438Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:12:48104,00
2M53437Schless PatrikOrel Letohrad0700:13:1298,20
2Z54406Burešová MonikaOrel Ústí nad Orlicí0600:21:1336,24
Trať 8,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1305Boštík MatějF-Bike klub Sádek0500:34:22104,00
1ZA2317Zoubková BarboraMizuno team9300:34:23104,00
2ZA3323Langhammerová AnežkaOrel Židenice9400:34:43101,03
2MJ4308Jančařík TomášOrel Židenice0500:37:2992,93
1MD5318Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:38:54104,00
1ZD6302Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:39:18104,00
1ZC7344Pirklová KateřinaLetohrad7600:40:07104,00
2MD8311Dostál LadislavMoravská Třebová5600:40:2198,27
3MJ9342Schless AdamLetohrad0400:40:3582,91
3MD10336Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:40:5695,77
2ZC11314Dvořáková AdélaBystré7600:41:3798,26
1ZB12351Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:41:55104,00
4MD13313Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:42:0691,77
4MJ14338Rybka LukášPísečná0400:42:1776,96
1ME15341Krupička MiroslavTJ Jiskra UnO5300:43:25104,00
5MJ16329Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:43:2673,62
2ME17310Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:43:43101,31
2ZB18333Lehká JanaJiskra Ústí nad Orlicí7900:44:4695,20
5MD19312Razým JanTJ Dlouhá Třebová5700:44:4784,88
3ZC20306Janespalová PavlínaBěstovice7700:44:5688,99
4ZC21315Žitníková LenkaKunčice - Letohrad7800:45:1287,33
2ZD22320Slabáková LenkaOrel Židenice6600:45:4885,46
3ME23327Kubíček PavelOrel Židenice5300:46:0494,90
5ZC24331Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:46:3683,84
6ZC25309Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:46:3883,76
7ZC26352Jarešová RadmilaJablonné n.Orl.7600:47:1582,22
1ZJ27337Moskvová AgátaKB Letohrad0500:47:37104,00
3ZA28303Halasová AnnaOrel Vyškov0300:48:2060,43
4ZA29339Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:49:2256,42
6MD30307Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:50:1071,04
7MD31349Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:50:2270,52
4ME32324Divácký PřemyslOrel Židenice4900:50:5082,92
8ZC33316Kaplanová PetraŠedivec7500:51:5470,63
8MD34326Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:55:4256,81
9ZC35301Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:57:4056,25
10ZC36345Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6901:01:1047,53
3ZD37350Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:04:0637,90
5ME38325Sedláček PavelOrel Židenice Brno5301:04:1651,98
9MD39340Kunc JosefOrel Vyškov6001:05:3231,53
6ME40346Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:06:4046,45
7ME41328Bielčik JindřichLichkov4001:07:3744,26
4ZD42334Fučíková HanaOrel Obřany6701:14:1611,03
Trať 11 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1227Kovář JáchymMizuno team9600:37:08104,00
2MA2211Hübl RadekSK Veteráni Dobrouč8800:40:0893,92
3MA3214Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:40:5290,95
1MB4230Soural LukášOrel Židenice8200:41:06104,00
4MA5209Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:41:1189,09
5MA6222Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:43:4382,27
6MA7223Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:43:4882,05
2MB8207Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:44:5892,59
1MC9232Hejl RadekLetohrad7200:46:39104,00
7MA10204Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:47:1472,80
2MC11215Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:47:32100,11
3MB12219Dvořák MiroslavBystré7500:47:5784,33
4MB13238Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:48:2082,40
8MA14234Pastor DanielPasivity Žamberk9900:49:5865,44
9MA15231Šimoník JiříOrel Židenice0100:50:0565,13
3MC16217Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:50:4592,21
10MA17226Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:51:4760,55
4MC18210Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:52:0188,50
5MC19237Scheuer JanŠanov6600:52:4486,96
11MA20228Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:53:0657,00
6MC21218Simon PetrPolička7200:54:5182,42
5MB22208Janespal MilanBěstovice7900:55:1565,57
7MC23224Kaplan PetrŠedivec7200:55:1881,46
8MC24206Halas PetrOrel Vyškov7300:55:5380,21
12MA25213Holovský JakubAtletika Žamberk8600:56:2248,20
6MB26203Němec RadekLitomyšl7700:56:4262,04
7MB27221Dusil MartinVamberk7400:56:5561,52
9MC28236Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:57:4476,24
10MC29216Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:01:5967,13
11MC30233Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:04:0862,52
13MA31212Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0301:04:5025,40
12MC32201Skalický MiroslavVysoké Mýto6701:05:4359,13
8MB33205Kalous LadislavÚstí nad Orlicí8101:05:4440,06
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1227Kovář JáchymMizuno team9600:37:08104,00
2MA2211Hübl RadekSK Veteráni Dobrouč8800:40:0893,92
3MA3214Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:40:5290,95
4MB4230Soural LukášOrel Židenice8200:41:0689,32
5MA5209Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:41:1189,09
6MA6222Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:43:4382,27
7MA7223Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:43:4882,05
8MB8207Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:44:5878,90
9MC9232Hejl RadekLetohrad7200:46:3974,37
10MA10204Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:47:1472,80
11MC11215Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:47:3271,99
12MB12219Dvořák MiroslavBystré7500:47:5770,87
13MB13238Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:48:2069,84
14MA14234Pastor DanielPasivity Žamberk9900:49:5865,44
15MA15231Šimoník JiříOrel Židenice0100:50:0565,13
16MC16217Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:50:4563,33
17MA17226Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:51:4760,55
18MC18210Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:52:0159,92
19MC19237Scheuer JanŠanov6600:52:4457,99
20MA20228Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:53:0657,00
21MC21218Simon PetrPolička7200:54:5152,29
22MB22208Janespal MilanBěstovice7900:55:1551,21
23MC23224Kaplan PetrŠedivec7200:55:1851,08
24MC24206Halas PetrOrel Vyškov7300:55:5349,51
25MA25213Holovský JakubAtletika Žamberk8600:56:2248,20
26MB26203Němec RadekLitomyšl7700:56:4247,31
27MB27221Dusil MartinVamberk7400:56:5546,72
28MC28236Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:57:4444,52
29MC29216Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:01:5933,08
30MC30233Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:04:0827,29
31MA31212Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0301:04:5025,40
32MC32201Skalický MiroslavVysoké Mýto6701:05:4323,03
33MB33205Kalous LadislavÚstí nad Orlicí8101:05:4422,98
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2317Zoubková BarboraMizuno team9300:34:23104,00
2ZA3323Langhammerová AnežkaOrel Židenice9400:34:43101,03
3ZD6302Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:39:1886,70
4ZC7344Pirklová KateřinaLetohrad7600:40:0783,33
5ZC11314Dvořáková AdélaBystré7600:41:3778,96
6ZB12351Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:41:5578,09
7ZB18333Lehká JanaJiskra Ústí nad Orlicí7900:44:4669,80
8ZC20306Janespalová PavlínaBěstovice7700:44:5669,32
9ZC21315Žitníková LenkaKunčice - Letohrad7800:45:1268,54
10ZD22320Slabáková LenkaOrel Židenice6600:45:4866,80
11ZC24331Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:46:3664,47
12ZC25309Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:46:3864,37
13ZC26352Jarešová RadmilaJablonné n.Orl.7600:47:1562,58
14ZJ27337Moskvová AgátaKB Letohrad0500:47:3761,51
15ZA28303Halasová AnnaOrel Vyškov0300:48:2059,43
16ZA29339Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:49:2256,42
17ZC33316Kaplanová PetraŠedivec7500:51:5449,05
18ZC35301Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:57:4032,28
19ZC36345Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6901:01:1022,10
20ZD37350Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:04:0613,57
21ZD42334Fučíková HanaOrel Obřany6701:14:163,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Po závodě jsme našli dětské černé elasťáky. Kdo je postrádá, může se mi ozvat. Vlastik Mlynář
mlynar7

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód