Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

31.5.2023, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 31.5.2023
  • zobrazeno již 216x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.8.20245. Pekelný kilometr-
19.6.20244. Pekelný kilometr-
15.5.20243. Pekelný kilometr-
24.4.20242. Pekelný kilometr-
3.4.20241. Pekelný kilometr-
30.8.20235. Pekelný kilometr121
28.6.20234. Pekelný kilometr135
3.5.20232. Pekelný kilometr149
5.4.20231. Pekelný kilometr123
31.8.20225. Pekelný kilometr112
29.6.20224. Pekelný kilometr104
1.6.20223. Pekelný kilometr125
4.5.20222. Pekelný kilometr127
6.4.20221. Pekelný kilometr-
2.6.20213. Pekelný kilometr-
19.8.20205. Pekelný kilometr124
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
6.5.20202. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
28.8.20195. Pekelný kilometr149
3.7.20194. Pekelný kilometr124
5.6.20193. Pekelný kilometr133
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.4.20191. Pekelný kilometr137
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 3. Pekelný kilometr

  • ročníků: 81
  • závodníků na všech ročnících: 7703

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6366
Sadílek Ota4663
Borek Petr7059
Keprtová Miloslava4851
Šimůnek Jan8251
Pilgr Luděk7648
Borek Viktor0448
Šimůnková Pavla7747
Borková Agáta0247
Vacek Martin6946
Matyášová Jana6546
Buriánek Roman6541
Šimůnek Jan0340
Červ Miloslav5040
Serbousková Sára0440
Stránský Aleš6040
Preislerová Agáta Nela0937
Kostřicová Blanka6137
Kubišta Oto5335
Černá Markéta7033
Bureš Josef0633
Šimůnek Jan4932
Stránská Adéla9131
Šimůnková Zdena5829
Tlapák Jaroslav8728
Stránská Michaela9728
Grätz Luděk5828
Vondra Vojtěch9828
Burešová Markéta0427
Dejdarová Tereza1027
Radiměřský Karel8727
Gregora Filip0227
Hanik Maxim0726
Doucha Jiří7126
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Pilgr Bohuslav5126
Pávek Jiří6925
Preislerová Elena0625
Šafář Jaroslav5125
Záveský Filip9325
Turek Martin8025
Marhold Luboš7725
Lánová Aneta0725
Vacek Michal0425
Kalous Petr7724
Hofmanová Veronika7824
Borková Johanka0724
Gregorová Michaela0424
Pirkl Vít1024

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C116Číž MarekAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:20-
2C147Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:00:21-
3C155Moravec AdamTJ Spartak Letohrad1600:00:22-
4C1721Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:22-
5C11012Bárta Filip-1700:00:24-
6C1113Jukl MarekCTC Fort Ústí nad Orlicí1800:00:25-
7C1134Hromádko ArturTJ Sokol Herálec1800:00:30-
8C11416Beran Vojtěch-1800:00:30-
9C11615Ludwig AdrianLokoman Česká Třebová1700:00:32-
10C11719Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:33-
11C11910Rybička Jindřich-1900:00:34-
12C12023Matejov Jáchym-1900:00:39-
13C12118Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:55-
14C12220Švec Jindřich-2000:00:59-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1213Dostálová ViktorieActivity Lanškroun1600:00:20-
2D131Pešková LucieAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:21-
3D168Jašňáková AnetaČeská Třebová1600:00:22-
4D1822Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:23-
5D192Vobořilová ZuzanaAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:24-
6D11217Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:28-
7D11511Kotvová Karla-1800:00:31-
8D11814Kubrtová Johana-1700:00:33-
9D1239Tomešová TeaČeská Třebová2000:01:22-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1322Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:14104,00
2M1924Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:1994,66
3M11013Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:2092,85
4M11436Hájek Aleš1. FC Žamberk1500:01:2190,29
5M1164Špůrek DominikTJ Dlouhá Třebová1400:01:2189,53
6M1172Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:2288,87
7M11811Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2387,94
8M12032Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:2486,31
9M12115Číž MarekAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:2485,71
10M1233Kovář ŠimonSKB Česká Třebová1500:01:2585,24
11M12516Dostál TadeášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2683,26
12M12727Prudil Antonín AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2880,42
13M12818Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:01:2978,93
14M13039Bečička JindřichLoko Česká Třebová1400:01:3176,03
15M13126Kubrt Josef-1500:01:3373,94
16M13228Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3472,11
17M13837Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:4655,60
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1729Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:17104,00
2Z1116Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2097,94
3Z11323Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2195,93
4Z11521Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2194,09
5Z12210Kostroňová KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2489,87
6Z13335Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:3675,25
7Z13419Přibylová AgátaSpartak Letohrad1500:01:3773,43
8Z13625Bártová EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4069,08
9Z13731Ludwigová JustýnaLokoman Česká Třebová1500:01:4168,48
10Z13914Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4859,32
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2117Svatoš TomášAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:11104,00
2M2212Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:01:1399,05
3M257Bodlák PetrAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:1694,93
4M268Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:1692,81
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z241Vančáková AnetaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:14104,00
2Z2838Bečičková HelenaLoko Česká Třebová1200:01:1797,55
3Z21220Přibylová BeátaSpartak Letohrad1300:01:2092,78
4Z21933Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:2487,26
5Z22430Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:2684,65
6Z2269Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2683,80
7Z22934Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:3177,33
8Z2355Kovaříková Izabela-1300:01:3867,95
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M344Cvrček JáchymAtletika Polička1000:03:44104,00
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z355Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:05:00104,00
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:50104,00
2M423Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:1785,61
3M432Foff KarelSKI TEAM Česká Třebová0800:03:3872,36
Starší žákyně (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M557Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:05:49104,00
2M51218Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:0796,79
3M52621Cvrček JáchymAtletika Polička1000:07:2473,64
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51615Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:06:38104,00
2Z52331Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:1592,69
3Z52524Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:07:2389,56
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ820Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:05:54104,00
2MJ2926Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:5667,48
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:05:05104,00
2MA242Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:08100,88
3MA34Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:2992,83
4MA430Kubišta MichalLetohrad9000:05:4985,44
5MA75Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:05:5084,95
6MA1023Sádecký MarekSDH Parník8900:05:5683,02
7MA1411Simon JakubPolička0000:06:1576,77
8MA1717Šebek MichalČ. Třebová8400:06:4566,87
9MA186Tomeš MartinTJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal8600:06:4865,92
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB913Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:05:54104,00
2MB1114Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:0299,72
3MB1341Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:1395,72
4MB199Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:5184,00
5MB283Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:4768,05
6MB378Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:2856,43
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC632Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:05:50104,00
2MC1512Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:3090,56
3MC2210Simon PetrPolička 7200:06:5881,59
4MC3833Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:08:4450,32
5MC4025Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:5430,33
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2135Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:06:57104,00
2MD4136Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:3150,78
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3222Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:13104,00
2ME3316Ráb PavelČeská Třebová5200:08:2599,45
3ME431Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:0765,49
4ME4438Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:11:3558,75
5ME4544Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:5953,96
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3143Veličková Michaela-9400:08:09104,00
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2727Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:33104,00
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2040Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:06:57104,00
2ZC3039Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:08:0585,79
3ZC3319Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:2579,94
4ZC3545Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:2678,61
5ZC3634Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:2678,60
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2437Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:19104,00
2ZD392Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:1375,98
3ZD4229Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:4154,87
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2117Svatoš TomášAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:11104,00
2M2212Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:01:1399,05
1M1322Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:14104,00
1Z241Vančáková AnetaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:14104,00
3M257Bodlák PetrAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:1694,93
4M268Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:1692,81
1Z1729Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:17104,00
2Z2838Bečičková HelenaLoko Česká Třebová1200:01:1797,55
2M1924Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:1994,66
3M11013Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:2092,85
2Z1116Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2097,94
3Z21220Přibylová BeátaSpartak Letohrad1300:01:2092,78
3Z11323Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2195,93
4M11436Hájek Aleš1. FC Žamberk1500:01:2190,29
4Z11521Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2194,09
5M1164Špůrek DominikTJ Dlouhá Třebová1400:01:2189,53
6M1172Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:2288,87
7M11811Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2387,94
4Z21933Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:2487,26
8M12032Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:2486,31
9M12115Číž MarekAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:2485,71
5Z12210Kostroňová KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2489,87
10M1233Kovář ŠimonSKB Česká Třebová1500:01:2585,24
5Z22430Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:2684,65
11M12516Dostál TadeášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2683,26
6Z2269Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2683,80
12M12727Prudil Antonín AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2880,42
13M12818Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:01:2978,93
7Z22934Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:3177,33
14M13039Bečička JindřichLoko Česká Třebová1400:01:3176,03
15M13126Kubrt Josef-1500:01:3373,94
16M13228Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3472,11
6Z13335Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:3675,25
7Z13419Přibylová AgátaSpartak Letohrad1500:01:3773,43
8Z2355Kovaříková Izabela-1300:01:3867,95
8Z13625Bártová EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4069,08
9Z13731Ludwigová JustýnaLokoman Česká Třebová1500:01:4168,48
17M13837Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:4655,60
10Z13914Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4859,32
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:50104,00
2M423Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:1785,61
3M432Foff KarelSKI TEAM Česká Třebová0800:03:3872,36
1M344Cvrček JáchymAtletika Polička1000:03:44104,00
1Z355Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:05:00104,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:05:05104,00
2MA242Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:08100,88
3MA34Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:2992,83
4MA430Kubišta MichalLetohrad9000:05:4985,44
1M557Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:05:49104,00
1MC632Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:05:50104,00
5MA75Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:05:5084,95
1MJ820Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:05:54104,00
1MB913Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:05:54104,00
6MA1023Sádecký MarekSDH Parník8900:05:5683,02
2MB1114Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:0299,72
2M51218Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:0796,79
3MB1341Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:1395,72
7MA1411Simon JakubPolička0000:06:1576,77
2MC1512Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:3090,56
1Z51615Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:06:38104,00
8MA1717Šebek MichalČ. Třebová8400:06:4566,87
9MA186Tomeš MartinTJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal8600:06:4865,92
4MB199Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:5184,00
1ZC2040Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:06:57104,00
1MD2135Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:06:57104,00
3MC2210Simon PetrPolička 7200:06:5881,59
2Z52331Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:1592,69
1ZD2437Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:19104,00
3Z52524Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:07:2389,56
3M52621Cvrček JáchymAtletika Polička1000:07:2473,64
1ZB2727Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:33104,00
5MB283Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:4768,05
2MJ2926Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:5667,48
2ZC3039Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:08:0585,79
1ZA3143Veličková Michaela-9400:08:09104,00
1ME3222Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:13104,00
3ZC3319Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:2579,94
2ME3316Ráb PavelČeská Třebová5200:08:2599,45
4ZC3545Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:2678,61
5ZC3634Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:2678,60
6MB378Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:2856,43
4MC3833Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:08:4450,32
2ZD392Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:1375,98
5MC4025Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:5430,33
2MD4136Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:3150,78
3ZD4229Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:4154,87
3ME431Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:0765,49
4ME4438Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:11:3558,75
5ME4544Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:5953,96
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:05:05106,01
2MA242Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:08103,83
3MA34Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:2990,17
4MA430Kubišta MichalLetohrad9000:05:4977,77
5M557Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:05:4977,73
6MC632Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:05:5077,01
7MA75Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:05:5076,81
8MJ820Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:05:5474,51
9MB913Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:05:5474,45
10MA1023Sádecký MarekSDH Parník8900:05:5673,06
11MB1114Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:0269,31
12M51218Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:0766,15
13MB1341Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:1362,54
14MA1411Simon JakubPolička0000:06:1560,94
15MC1512Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:3051,51
16MA1717Šebek MichalČ. Třebová8400:06:4541,74
17MA186Tomeš MartinTJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal8600:06:4839,89
18MB199Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:5138,36
19MD2135Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:06:5734,07
20MC2210Simon PetrPolička 7200:06:5833,73
21M52621Cvrček JáchymAtletika Polička1000:07:2416,92
22MB283Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:473,00
23MJ2926Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:563,00
24ME3222Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:133,00
25ME3316Ráb PavelČeská Třebová5200:08:253,00
26MB378Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:283,00
27MC3833Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:08:443,00
28MC4025Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:543,00
29MD4136Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:313,00
30ME431Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:073,00
31ME4438Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:11:353,00
32ME4544Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:593,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51615Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:06:38109,04
2ZC2040Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:06:5799,71
3Z52331Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:1591,25
4ZD2437Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:1989,42
5Z52524Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:07:2387,19
6ZB2727Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:3382,58
7ZC3039Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:08:0567,24
8ZA3143Veličková Michaela-9400:08:0965,25
9ZC3319Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:2557,52
10ZC3545Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:2656,86
11ZC3634Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:2656,84
12ZD392Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:1334,64
13ZD4229Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:413,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód