Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

3.4.2024, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 3.4.2024
  • zobrazeno již 129x
  • místo konání: sjezdovka Peklák, Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.8.20245. Pekelný kilometr-
19.6.20244. Pekelný kilometr-
15.5.20243. Pekelný kilometr-
24.4.20242. Pekelný kilometr-
30.8.20235. Pekelný kilometr121
28.6.20234. Pekelný kilometr135
31.5.20233. Pekelný kilometr112
3.5.20232. Pekelný kilometr149
5.4.20231. Pekelný kilometr123
31.8.20225. Pekelný kilometr112
29.6.20224. Pekelný kilometr104
1.6.20223. Pekelný kilometr125
4.5.20222. Pekelný kilometr127
6.4.20221. Pekelný kilometr-
7.4.20211. Pekelný kilometr-
19.8.20205. Pekelný kilometr124
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
6.5.20202. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
28.8.20195. Pekelný kilometr149
3.7.20194. Pekelný kilometr124
5.6.20193. Pekelný kilometr133
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.4.20191. Pekelný kilometr137
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 1. Pekelný kilometr

  • ročníků: 81
  • závodníků na všech ročnících: 7815

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6367
Sadílek Ota4664
Borek Petr7060
Šimůnek Jan8251
Keprtová Miloslava4851
Pilgr Luděk7649
Borek Viktor0449
Šimůnková Pavla7748
Matyášová Jana6547
Borková Agáta0247
Vacek Martin6946
Buriánek Roman6542
Šimůnek Jan0341
Červ Miloslav5041
Serbousková Sára0440
Stránský Aleš6040
Kostřicová Blanka6138
Preislerová Agáta Nela0938
Kubišta Oto5335
Bureš Josef0633
Černá Markéta7033
Šimůnek Jan4932
Stránská Adéla9131
Šimůnková Zdena5829
Grätz Luděk5829
Radiměřský Karel8728
Vondra Vojtěch9828
Tlapák Jaroslav8728
Stránská Michaela9728
Dejdarová Tereza1027
Gregora Filip0227
Burešová Markéta0427
Hanik Maxim0727
Pilgr Bohuslav5126
Doucha Jiří7126
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Lánová Aneta0725
Pávek Jiří6925
Preislerová Elena0625
Vacek Michal0425
Záveský Filip9325
Turek Martin8025
Kouba Radim1125
Šafář Jaroslav5125
Marhold Luboš7725
Pirkl Vít1024
Kalous Petr7724
Hofmanová Veronika7824
Borková Johanka0724

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C113Čejka ŠtěpánVIKTORKAMPS.CZ1800:00:25-
2C135Pomikálek JanAtletika Jablonné nad Orlicí1700:00:25-
3C147Rudolf JonášAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:26-
4C1513Bárta Filip-1700:00:26-
5C11117Hromádko ArturTJ Sokol Herálec1800:00:30-
6C1156Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:00:33-
7C1162Matejov Jáchym-1900:00:34-
8C12024Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:47-
9C12115Číp AntonínŠalina Brno1800:00:50-
10C1224Novotný Matouš-2000:00:50-
11C12318Švec Jindřich-2000:00:53-
12C12414Němec Vojtěch Litomyšl2100:01:06-
-C1-28Budina Marek-22DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D129Jandová NikolAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:25-
2D1619Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:26-
3D1712Hartmanová EliškaKlub Biatlonu Letohrad1700:00:27-
4D1811Vološčuková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:28-
5D1910Carvanová AlžbětaAtletika Lanškroun1700:00:29-
6D1108Jasanská Bára-1700:00:30-
7D11227Helbichová LauraČeská Třebová1700:00:30-
8D11320Kubíčková Barbora-1800:00:31-
9D11421Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:32-
10D1171Kotvová Karla-1800:00:34-
11D11823Kubrtová Johana-1700:00:35-
12D11926Marková AdélaŽirafy1900:00:39-
13D12525Dymáková NelaTJ Žichlínek2000:01:24-
14D12622Novotná EmaraHoRo Česká Třebová2100:01:27-
15D12716Dostálová NikolaLanškroun2000:01:30-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1539Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:16104,00
2M169Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:17100,27
3M1121Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2095,04
4M11543Fliedr LukášF - BIKE KLUB SÁDEK1500:01:2193,27
5M11615Felgr JanAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:2192,57
6M12745Kubrt Josef-1500:01:2981,94
7M13213Dušek TomášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3179,61
8M13423Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:01:3279,02
9M1358Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:3376,74
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1930Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:01:19104,00
2Z11116Filipová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:20100,63
3Z12912Matoušová MagdalenaČeská Třebová1600:01:3086,40
4Z13038Dostálová ViktorieActivity Lanškroun1600:01:3085,17
5Z1332Kohoutová KarolínaAK Iscarex Česká Třebová1600:01:3184,13
6Z13714Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3875,55
7Z1407Betlachová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4171,32
8Z1426Pirklová MahulenaAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:4665,92
9Z1435Jasanská KláraAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4665,87
10Z14410Beránková HanaAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:5159,29
11Z14511Pešková LucieAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:5159,20
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2231Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí1400:01:14104,00
2M2340Kovář MatyášAtletika Dlouhá Třebová1400:01:15100,48
3M21018Staněk MatějAtletika Jablonné n.O.1400:01:2092,82
4M21326Hartman TomášKB Letohrad1400:01:2090,87
5M2194Stránský FilipAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2387,71
6M22036Dolejš Mikuláš Jiří-1300:01:2387,69
7M22117Svoboda TobiášAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:2387,49
8M22233Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2387,28
9M22525Bečička JindřichLoko Česká Třebová1400:01:2584,76
10M2263Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2780,98
11M23837Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3965,52
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2128Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:11104,00
2Z2429Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1695,57
3Z2721Junková OlívieAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:1792,40
4Z2819Janoušková JosefínaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:1889,58
5Z21432Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2186,62
6Z21724Haniková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2185,25
7Z21820Pecháčková AgátaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:2383,79
8Z22344Fliedrová KarolínaF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:2382,67
9Z22435Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2382,41
10Z22834Rybková LilianAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3072,81
11Z23122Blažková KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3172,06
12Z23642Bašková SáraActivity Lanškroun1300:01:3566,69
13Z23941Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:4059,08
14Z24127Bártová EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4256,75
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3314Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:22104,00
2M367Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:3794,09
3M385Stejskal PetrAtletika Jablonné1100:03:4191,28
4M394Svoboda MatyášAtletika Jablonná nad Orlicí1200:03:4190,21
5M31021Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:03:4588,24
6M3116Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:5185,54
7M31620Mňuk Radek AK ISCAREX Česká Třebová1100:04:0578,28
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z359Boháčová AdélaAtletika Polička1200:03:33104,00
2Z3148Bečičková HelenaLoko Česká Třebová1200:04:0487,63
3Z3153Štěpánková NikolaAtletika Jablonné nad Orlicí1200:04:0586,39
4Z31717Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:1381,63
5Z3182Schenková ViktorieAtletika Jablonné nad Orlicí1100:04:1680,15
6Z31918Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová 1100:04:1879,28
7Z32011Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl 1100:04:2376,92
8Z3211Felgrová LucieAtletika Jablonné nad Orlicí1200:06:3116,56
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4113Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:39104,00
2M4212Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:5293,82
3M41310Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:04:0050,25
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4416Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:27104,00
2Z4715Koubová ElenAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:3996,16
3Z41219Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:5288,86
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M557Hanik MaximAK ISCAREX Česká Třebová0700:06:14104,00
Dorostenky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ216Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:07:21104,00
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1431Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:06:49104,00
2ZJ3030Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:2378,89
3ZJ3613Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:09:0068,83
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Gogela MartinINOV8 team0100:05:04104,00
2MA217Kamenský Zdeněk-9600:05:2395,80
3MA35Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:05:5285,03
4MA437Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:05:5583,12
5MA618Kovář LukášŘetová8700:06:1676,35
6MA819Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:06:2971,95
7MA1011Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:06:4267,61
8MA1124Budina JakubTrailrun.cz9300:06:4467,12
9MA1635Valenta JosefBe positive8900:07:0061,56
10MA1833Švec MartinVK Choceň8700:07:0560,11
11MA2023Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:07:1955,48
12MA2943Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:2234,56
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB720Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:06:26104,00
2MB915Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:3898,86
3MB1239Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:4695,85
4MB1540Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:5093,74
5MB1726Hůlka RadekČeská Třebová8000:07:0490,08
6MB1941Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:07:0689,59
7MB288Němec RadekLitomyšl7700:08:2070,32
8MB3132Abraham JanCC Choceň / kvůli holkám8400:08:2469,37
9MB343Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:3267,15
10MB3812Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:09:0359,10
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1314Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:48104,00
2MC2310Simon PetrBKS Polička 7200:07:3391,06
3MC4242Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:5854,58
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4529Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:11:17104,00
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME471Sadílek OtaRUNSPORT4600:12:53104,00
2ME4825Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:2981,78
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2522Marková IvetaŽirafy9000:07:52104,00
2ZA3521Šebková MartinaZa Jendu9200:08:5888,14
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2444Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:51104,00
2ZB2728Sklenářová EvaLetohrad8100:08:0599,05
3ZB3236Richtrová HanaRun Sport Team8200:08:2593,76
4ZB3346Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:3091,87
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2238Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:07:22104,00
2ZC379Simonová JanaBKS Polička7500:09:0079,68
3ZC3948Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:09:2074,13
4ZC4145Pávková Eva-7800:09:4767,01
5ZC4447Kutilová Markéta-7800:10:4055,08
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD264Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:54104,00
2ZD402Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:4578,61
3ZD4327Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:10:1571,16
4ZD4634Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:0447,25
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C113Čejka ŠtěpánVIKTORKAMPS.CZ1800:00:25-
1D129Jandová NikolAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:25-
2C135Pomikálek JanAtletika Jablonné nad Orlicí1700:00:25-
3C147Rudolf JonášAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:26-
4C1513Bárta Filip-1700:00:26-
2D1619Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:26-
3D1712Hartmanová EliškaKlub Biatlonu Letohrad1700:00:27-
4D1811Vološčuková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:28-
5D1910Carvanová AlžbětaAtletika Lanškroun1700:00:29-
6D1108Jasanská Bára-1700:00:30-
5C11117Hromádko ArturTJ Sokol Herálec1800:00:30-
7D11227Helbichová LauraČeská Třebová1700:00:30-
8D11320Kubíčková Barbora-1800:00:31-
9D11421Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:32-
6C1156Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:00:33-
7C1162Matejov Jáchym-1900:00:34-
10D1171Kotvová Karla-1800:00:34-
11D11823Kubrtová Johana-1700:00:35-
12D11926Marková AdélaŽirafy1900:00:39-
8C12024Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:47-
9C12115Číp AntonínŠalina Brno1800:00:50-
10C1224Novotný Matouš-2000:00:50-
11C12318Švec Jindřich-2000:00:53-
12C12414Němec Vojtěch Litomyšl2100:01:06-
13D12525Dymáková NelaTJ Žichlínek2000:01:24-
14D12622Novotná EmaraHoRo Česká Třebová2100:01:27-
15D12716Dostálová NikolaLanškroun2000:01:30-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2128Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:11104,00
1M2231Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí1400:01:14104,00
2M2340Kovář MatyášAtletika Dlouhá Třebová1400:01:15100,48
2Z2429Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1695,57
1M1539Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:16104,00
2M169Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:17100,27
3Z2721Junková OlívieAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:1792,40
4Z2819Janoušková JosefínaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:1889,58
1Z1930Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:01:19104,00
3M21018Staněk MatějAtletika Jablonné n.O.1400:01:2092,82
2Z11116Filipová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:20100,63
3M1121Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2095,04
4M21326Hartman TomášKB Letohrad1400:01:2090,87
5Z21432Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2186,62
4M11543Fliedr LukášF - BIKE KLUB SÁDEK1500:01:2193,27
5M11615Felgr JanAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:2192,57
6Z21724Haniková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:2185,25
7Z21820Pecháčková AgátaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:2383,79
5M2194Stránský FilipAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2387,71
6M22036Dolejš Mikuláš Jiří-1300:01:2387,69
7M22117Svoboda TobiášAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:2387,49
8M22233Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2387,28
8Z22344Fliedrová KarolínaF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:2382,67
9Z22435Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2382,41
9M22525Bečička JindřichLoko Česká Třebová1400:01:2584,76
10M2263Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2780,98
6M12745Kubrt Josef-1500:01:2981,94
10Z22834Rybková LilianAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3072,81
3Z12912Matoušová MagdalenaČeská Třebová1600:01:3086,40
4Z13038Dostálová ViktorieActivity Lanškroun1600:01:3085,17
11Z23122Blažková KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3172,06
7M13213Dušek TomášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3179,61
5Z1332Kohoutová KarolínaAK Iscarex Česká Třebová1600:01:3184,13
8M13423Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:01:3279,02
9M1358Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:3376,74
12Z23642Bašková SáraActivity Lanškroun1300:01:3566,69
6Z13714Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3875,55
11M23837Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:3965,52
13Z23941Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:4059,08
7Z1407Betlachová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4171,32
14Z24127Bártová EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4256,75
8Z1426Pirklová MahulenaAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:4665,92
9Z1435Jasanská KláraAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4665,87
10Z14410Beránková HanaAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:5159,29
11Z14511Pešková LucieAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:5159,20
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Gogela MartinINOV8 team0100:05:04104,00
2MA217Kamenský Zdeněk-9600:05:2395,80
3MA35Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:05:5285,03
4MA437Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:05:5583,12
1M557Hanik MaximAK ISCAREX Česká Třebová0700:06:14104,00
5MA618Kovář LukášŘetová8700:06:1676,35
1MB720Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:06:26104,00
6MA819Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:06:2971,95
2MB915Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:3898,86
7MA1011Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:06:4267,61
8MA1124Budina JakubTrailrun.cz9300:06:4467,12
3MB1239Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:4695,85
1MC1314Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:48104,00
1ZJ1431Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:06:49104,00
4MB1540Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:5093,74
9MA1635Valenta JosefBe positive8900:07:0061,56
5MB1726Hůlka RadekČeská Třebová8000:07:0490,08
10MA1833Švec MartinVK Choceň8700:07:0560,11
6MB1941Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:07:0689,59
11MA2023Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:07:1955,48
1MJ216Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:07:21104,00
1ZC2238Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:07:22104,00
2MC2310Simon PetrBKS Polička 7200:07:3391,06
1ZB2444Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:51104,00
1ZA2522Marková IvetaŽirafy9000:07:52104,00
1ZD264Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:54104,00
2ZB2728Sklenářová EvaLetohrad8100:08:0599,05
7MB288Němec RadekLitomyšl7700:08:2070,32
12MA2943Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:2234,56
2ZJ3030Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:2378,89
8MB3132Abraham JanCC Choceň / kvůli holkám8400:08:2469,37
3ZB3236Richtrová HanaRun Sport Team8200:08:2593,76
4ZB3346Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:3091,87
9MB343Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:3267,15
2ZA3521Šebková MartinaZa Jendu9200:08:5888,14
3ZJ3613Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:09:0068,83
2ZC379Simonová JanaBKS Polička7500:09:0079,68
10MB3812Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:09:0359,10
3ZC3948Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:09:2074,13
2ZD402Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:4578,61
4ZC4145Pávková Eva-7800:09:4767,01
3MC4242Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:5854,58
3ZD4327Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:10:1571,16
5ZC4447Kutilová Markéta-7800:10:4055,08
1MD4529Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:11:17104,00
4ZD4634Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:0447,25
1ME471Sadílek OtaRUNSPORT4600:12:53104,00
2ME4825Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:2981,78
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Gogela MartinINOV8 team0100:05:04113,76
2MA217Kamenský Zdeněk-9600:05:23102,21
3MA35Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:05:5284,02
4MA437Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:05:5582,33
5M557Hanik MaximAK ISCAREX Česká Třebová0700:06:1470,69
6MA618Kovář LukášŘetová8700:06:1669,72
7MB720Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:06:2663,48
8MA819Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:06:2961,52
9MB915Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:3856,05
10MA1011Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:06:4253,45
11MA1124Budina JakubTrailrun.cz9300:06:4452,53
12MB1239Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:4651,30
13MC1314Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:4849,58
14MB1540Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:5048,66
15MA1635Valenta JosefBe positive8900:07:0042,17
16MB1726Hůlka RadekČeská Třebová8000:07:0440,00
17MA1833Švec MartinVK Choceň8700:07:0539,47
18MB1941Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:07:0638,85
19MA2023Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:07:1930,85
20MJ216Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:07:2129,71
21MC2310Simon PetrBKS Polička 7200:07:3322,19
22MB288Němec RadekLitomyšl7700:08:203,00
23MA2943Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:223,00
24MB3132Abraham JanCC Choceň / kvůli holkám8400:08:243,00
25MB343Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:323,00
26MB3812Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:09:033,00
27MC4242Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:583,00
28MD4529Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:11:173,00
29ME471Sadílek OtaRUNSPORT4600:12:533,00
30ME4825Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:293,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1431Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:06:49114,49
2ZC2238Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:07:2299,46
3ZB2444Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:5186,05
4ZA2522Marková IvetaŽirafy9000:07:5285,54
5ZD264Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:5484,76
6ZB2728Sklenářová EvaLetohrad8100:08:0579,73
7ZJ3030Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:2371,61
8ZB3236Richtrová HanaRun Sport Team8200:08:2570,56
9ZB3346Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:3068,65
10ZA3521Šebková MartinaZa Jendu9200:08:5855,82
11ZJ3613Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:09:0054,81
12ZC379Simonová JanaBKS Polička7500:09:0054,70
13ZC3948Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:09:2045,57
14ZD402Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:4534,40
15ZC4145Pávková Eva-7800:09:4733,30
16ZD4327Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:10:1520,54
17ZC4447Kutilová Markéta-7800:10:409,38
18ZD4634Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:043,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód