Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Letohradská pětka

5.5.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Letohradská pětka
  • datum konání: 5.5.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Orel Orlice

Sociální sítě

Místo konání

Letohrad, Orlovna na Orlici
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 11:00 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč - dospělí
30 Kč - děti

Popis tratě

Délka: 5 km a méně
Trať vede z větší části po polních a lesních cestách.

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marek Živný
tel. 775 977 900

Propozice pořadatele ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.letohradskapetka.masteride.cz

E-mailová adresa

zivnymarek@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.5.2024Letohradská pětka-
6.5.2023Letohradská pětka182
7.5.2022Letohradská pětka233
1.5.20212. Virtuální Letohradská pětka74
2.5.2020Letohradská pětka-
4.5.2019Letohradská pětka316
5.5.2018Letohradská pětka305
6.5.2017Letohradská pětka305
7.5.2016Letohradská pětka282
2.5.2015Letohradská pětka309
3.5.2014Letohradská pětka214
4.5.2013Letohradská pětka197
22.10.2011Letohradská pětka66

Statistika závodu Letohradská pětka

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2483

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kaválek Ondřej8311
Borek Petr7011
Borek Viktor0411
Matyášová Jana6511
Borková Agáta0210
Nechvílová Miroslava6010
Buriánek Roman659
Šilarová Michaela019
Sejkorová Lenka639
Limburský Jan018
Dušek Pavel708
Kessnerová Martina768
Grätz Luděk588
Mannlová Jana808
Pirklová Kateřina767
Sedláček Pavel537
Pirkl Vít107
Hubená Magdaléna117
Pirklová Markéta797
Fojt Leoš577
Čáp Bohuslav517
Halasová Anna037
Fojt Ondřej017
Mlynář Vlastimil647
Mika Ivo667
Křivohlávek Miroslav677
Hronek Jaroslav917
Tichý Miroslav017
Limburská Eliška997
Halasová Anežka116
Halas Hynek106
Brychta Jakub086
Brusenbauchová Nela086
Halas Vojtěch056
Plíva Vladimír576
Fajfr František726
Novotný Luděk626
Krátký Luboš626
Dušková Lenka806
Holubář Patrik006
Keprtová Miloslava486
Halas Petr736
Hejl Radek726
Barvínková Romana796
Serbousková Sára046
Lipenský Jiří746
Hubený Jakub136
Černá Markéta706
Sontáková Lenka916
Kubišta Oto536

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211129Najman FrantišekTJ Sokol Hradec Králové0600:00:01-
2C21535Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
3C216106Knápek ŠimonTJ Jiskra Králiky0700:00:01-
4C21752Tichý AdamOrel Obřany0600:00:01-
5C21858Matějíček ŠtěpánOrel Dolní dobrouč0700:00:01-
6C21924Zucha JonášSpartak OEZ Letohrad0600:00:01-
7C22057Matějíček ŠimonOREL Dolní Dobrouč0800:00:01-
8C221136Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:00:01-
9C222118Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:00:01-
10C22395Vychytil PatrikOrel0700:00:01-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2130Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:00:01-
2D2229Mostková AgátaSpartak OEZ Letohrad0500:00:01-
3D234Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí0600:00:01-
4D2453Miková JulieOrel Obřany0600:00:01-
4D2434Škorpíková VeronikaOrel Orlice0600:00:01-
6D2655Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:01-
7D2796Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:00:01-
8D2811Vetchá RozálieLanškroun0700:00:01-
9D2931Zuchová RáchelSpartak OEZ Letohrad0800:00:01-
10D21054Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:01-
11D21126Dvořáková TerezaSpartak OEZ Letohrad0700:00:01-
12D213134Halasová AnežkaOrel Drnovice u Vyškova1100:00:01-
13D21474Rolečková IvaPěčín0600:00:01-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1192Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:00:40104,88
2M12105Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:00:41100,00
3M1328Kosek LukášSpartak OEZ Letohrad0300:00:4295,12
4M1598Smolák BedřichLanškroun0300:00:4390,24
5M1612Vetchý KryštofLanškroun0400:00:4485,37
6M1725Dvořák MartinSpartak OEZ Letohrad0300:00:4580,49
7M1813Vencl FilipTJ Sokol Ústí nad Orlicí0300:00:4680,00
8M1951Tichý VojtěchOrel Obřany0300:00:4679,51
9M11036Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:4679,02
10M1116Konývka ŠimonSki klub Ústí nad Orlicí0300:00:4678,54
11M11278Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:00:4675,61
12M11427Zucha ÁronSpartak OEZ Letohrad0400:00:4773,17
13M11533Roleček MichalSpartak OEZ Letohrad0300:00:4772,68
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1317Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:42116,06
2Z112138Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:00:4698,54
3Z11667Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:4985,40
4Z11794Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:00:5559,12
Nejmladší žáci II (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2110Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:01:23101,23
2M2260Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:2499,98
3M2366Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:2498,79
4M2515Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:3183,71
5M2111Jakubec FilipOrel dolní dobrouč0200:01:4255,92
6M21248Tichý MiroslavOrel Obřany0100:01:4354,89
7M2138Vondra JanVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:5038,42
8M21432Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:01:5037,34
9M21577Moravec JanOrel Orlice0200:01:5036,31
10M21649Limburský JanOrel Obřany0100:01:5231,73
11M21747Halas TomášOrel Obřany0200:01:5428,06
Nejmladší žákyně II (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z245Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:01:29102,74
2Z2661Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:3199,30
3Z277Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:3197,96
4Z2850Miková DominikaOrel Obřany0200:01:3394,25
5Z2981Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:01:3687,64
6Z21022Šilarová MichaelaSpartak OEZ Letohrad0100:01:4079,51
Mladší žáci (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3118Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:02:23110,29
2M3264Dvorský Danielneregistrován9900:02:3495,27
3M3321Gregor TomášMARS Svratka0000:02:3594,43
4M3491Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:02:3693,03
5M3789Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:02:4580,90
6M31080Vychytil ProkopTJ Spartak OEZ Letohrad9900:03:0356,62
Mladší žákyně (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3519Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:02:41105,05
2Z3659Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:43102,27
3Z3893Moravcová DenisaASPV Letohrad9900:02:5192,68
4Z3970Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:02:5291,78
5Z311140Václavková HanaDlouhá Třebová9900:03:0675,03
6Z31246Limburská EliškaOrel Obřany9900:03:1168,64
7Z31345Bojanovská KláraOrel Obřany9900:03:2551,55
8Z31444Miková EliškaOrel Obřany0000:03:5713,06
Starší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41125Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:04:38100,44
2M4290Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:04:38100,04
3M43107Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:04:3999,52
4M4456Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:04:5488,75
5M4668Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:0382,45
6M479Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2169,48
7M41043Halas JiříOrel Obřany9700:08:383,00
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45137Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:57122,15
2Z48117Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:05:4493,97
3Z492Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:06:0183,88
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5179Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9600:11:59107,25
2M52153Dušek MartinOB TJ Sokol Žamberk9600:12:5392,75
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5399Krátká HanaLanškroun9500:14:52100,00
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ7123Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:19:07110,76
2MJ12157Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:19:58102,28
3MJ26110Kalčík LiborOrel Židenice9300:21:3186,96
4MJ31161Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:22:17-
5MJ3685Marek MichalSKP Duha Fort Lanškroun9300:22:5473,22
6MJ4986Rebhán DavidSDH Dolní Čermná9300:24:4355,21
7MJ55167Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:25:13-
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ67177Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:27:31-
2ZJ8242Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:36:46100,00
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1126Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:18:25102,84
2MA238Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:34101,15
3MA6165Rajda PavelBaláž Extreme Team OV7400:19:0396,01
4MA8128Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:19:1793,46
5MA9163Vaško AdamŽamberk8900:19:4288,98
6MA10101Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:19:5087,60
7MA16113Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:20:2182,02
8MA19135Hejzlar DavidABK-BRAVO Jablonné nad Orlicí8900:20:4577,80
9MA20151Nechvíl LukášChoceň8300:20:4877,18
10MA22132Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:21:0474,44
11MA2714Vetchý RadimLanškroun7500:21:3768,46
12MA29162Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:21:5565,24
13MA30111Živný MarekOrel Orlice9100:21:5964,48
14MA4371Hronek JaroslavOrel Obřany9100:23:5244,30
15MA44164Jirčík Miroslav3D fitnes Žamberk7600:24:0542,13
16MA56155Kačena MartinŽamberk7400:25:3526,06
17MA5873Roleček MilanPěčín7600:25:5622,20
18MA8483Kaválek OndřejOrel Orlice8300:45:493,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3148Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:18:40104,97
2MB5152Fajfr František3D fitnes Žamberk7200:18:52102,91
3MB11169Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:5492,12
4MB1416Dostálek PetrASPV Těchonín6700:19:5891,37
5MB17159Donát VáclavSokol Hylváty6500:20:2387,05
6MB18144Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:20:3385,40
7MB21124Zachař JiříSruby Orel Vysoké Mýto7200:20:5980,78
8MB2882Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:4772,48
9MB3463Mika IvoOrel Obřany6600:22:3963,42
10MB35112Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:5061,42
11MB4175Bielčik PetrMT Novák7100:23:4951,29
12MB47116Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:24:1546,68
13MB4872Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:24:2445,05
14MB5788Křivohlávek MiroslavOrlice6700:25:4830,42
15MB59171Ráž DanielASPV Veltrusy7200:26:2024,90
16MB65160Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:27:2014,41
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4131Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:50108,65
2MC13103Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:5897,09
3MC15145Žila MilošBystré u Poličky6200:20:1594,26
4MC2397Krátký LubošLanškroun6200:21:0485,90
5MC24173Tarant JiříPraha 105800:21:1484,25
6MC37156Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:5866,56
7MC38158Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:23:0465,52
8MC39176Jandejsek ZdeněkStudené6100:23:0864,97
9MC53120Prčík AntonínOrel Hodonín5500:25:0944,47
Muži D 60 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2587Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:21:26110,67
2MD323Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:22:24102,14
3MD45119Brtník JiříOchoz5200:24:0687,19
4MD5162Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:5779,68
5MD5220Dušek JanSokol Verměřovice5100:24:5879,49
6MD60143Bielčik JindřichLichkov4000:26:32146,05
7MD61121Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:3964,56
8MD64142Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:03143,06
9MD71174Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:1841,22
10MD75109Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:5917,55
11MD77108Linhart MilošLiga 100 Náchod4400:34:103,00
12MD85146Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:4910,88
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA42154Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:49106,28
2ZA50139Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:4798,41
3ZA5476Koutská PetraJavornice8700:25:0995,31
4ZA63172Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:27:0080,30
5ZA66127Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:27:2277,30
6ZA70147Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:28:1170,73
7ZA8384Matyášová LucieOrel Orlice9200:45:493,00
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB40166Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:08114,63
2ZB4639Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:08106,61
3ZB68122Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:27:3678,76
4ZB69170Rážová JiřinaASPV Veltrusy7200:28:0874,52
5ZB8041Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:34:3522,85
Ženy C 45 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC33175Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:30128,60
2ZC62102Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4895,91
3ZC72149Nechvílová MiroslavaChoceň6000:29:2975,49
4ZC73114Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:59114,07
5ZC74104Klaclová RenataČeská Třebová5800:30:2568,37
6ZC76115Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:33:4642,86
7ZC78141Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:34:3185,93
8ZC7940Fučíková HanaOrel Obřany6700:34:3336,89
9ZC81168Sedláčková HedvikaLanškroun6600:35:0233,17
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1192Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:00:40104,88
2M12105Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:00:41100,00
1Z1317Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:42116,06
3M1328Kosek LukášSpartak OEZ Letohrad0300:00:4295,12
4M1598Smolák BedřichLanškroun0300:00:4390,24
5M1612Vetchý KryštofLanškroun0400:00:4485,37
6M1725Dvořák MartinSpartak OEZ Letohrad0300:00:4580,49
7M1813Vencl FilipTJ Sokol Ústí nad Orlicí0300:00:4680,00
8M1951Tichý VojtěchOrel Obřany0300:00:4679,51
9M11036Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:4679,02
10M1116Konývka ŠimonSki klub Ústí nad Orlicí0300:00:4678,54
2Z112138Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:00:4698,54
11M11278Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:00:4675,61
12M11427Zucha ÁronSpartak OEZ Letohrad0400:00:4773,17
13M11533Roleček MichalSpartak OEZ Letohrad0300:00:4772,68
3Z11667Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:4985,40
4Z11794Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:00:5559,12
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2110Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:01:23101,23
2M2260Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:2499,98
3M2366Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:2498,79
1Z245Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:01:29102,74
4M2515Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:3183,71
2Z2661Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:3199,30
3Z277Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:3197,96
4Z2850Miková DominikaOrel Obřany0200:01:3394,25
5Z2981Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:01:3687,64
6Z21022Šilarová MichaelaSpartak OEZ Letohrad0100:01:4079,51
5M2111Jakubec FilipOrel dolní dobrouč0200:01:4255,92
6M21248Tichý MiroslavOrel Obřany0100:01:4354,89
7M2138Vondra JanVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:5038,42
8M21432Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:01:5037,34
9M21577Moravec JanOrel Orlice0200:01:5036,31
10M21649Limburský JanOrel Obřany0100:01:5231,73
11M21747Halas TomášOrel Obřany0200:01:5428,06
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3118Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:02:23110,29
2M3264Dvorský Danielneregistrován9900:02:3495,27
3M3321Gregor TomášMARS Svratka0000:02:3594,43
4M3491Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:02:3693,03
1Z3519Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:02:41105,05
2Z3659Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:43102,27
5M3789Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:02:4580,90
3Z3893Moravcová DenisaASPV Letohrad9900:02:5192,68
4Z3970Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:02:5291,78
6M31080Vychytil ProkopTJ Spartak OEZ Letohrad9900:03:0356,62
5Z311140Václavková HanaDlouhá Třebová9900:03:0675,03
6Z31246Limburská EliškaOrel Obřany9900:03:1168,64
7Z31345Bojanovská KláraOrel Obřany9900:03:2551,55
8Z31444Miková EliškaOrel Obřany0000:03:5713,06
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41125Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:04:38100,44
2M4290Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:04:38100,04
3M43107Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:04:3999,52
4M4456Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:04:5488,75
1Z45137Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:57122,15
5M4668Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:0382,45
6M479Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2169,48
2Z48117Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:05:4493,97
3Z492Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:06:0183,88
7M41043Halas JiříOrel Obřany9700:08:383,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5179Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9600:11:59107,25
2M52153Dušek MartinOB TJ Sokol Žamberk9600:12:5392,75
1Z5399Krátká HanaLanškroun9500:14:52100,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1126Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:18:25102,84
2MA238Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:34101,15
1MB3148Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:18:40104,97
1MC4131Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:50108,65
2MB5152Fajfr František3D fitnes Žamberk7200:18:52102,91
3MA6165Rajda PavelBaláž Extreme Team OV7400:19:0396,01
1MJ7123Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:19:07110,76
4MA8128Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:19:1793,46
5MA9163Vaško AdamŽamberk8900:19:4288,98
6MA10101Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:19:5087,60
3MB11169Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:5492,12
2MJ12157Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:19:58102,28
2MC13103Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:5897,09
4MB1416Dostálek PetrASPV Těchonín6700:19:5891,37
3MC15145Žila MilošBystré u Poličky6200:20:1594,26
7MA16113Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:20:2182,02
5MB17159Donát VáclavSokol Hylváty6500:20:2387,05
6MB18144Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:20:3385,40
8MA19135Hejzlar DavidABK-BRAVO Jablonné nad Orlicí8900:20:4577,80
9MA20151Nechvíl LukášChoceň8300:20:4877,18
7MB21124Zachař JiříSruby Orel Vysoké Mýto7200:20:5980,78
10MA22132Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:21:0474,44
4MC2397Krátký LubošLanškroun6200:21:0485,90
5MC24173Tarant JiříPraha 105800:21:1484,25
1MD2587Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:21:26110,67
3MJ26110Kalčík LiborOrel Židenice9300:21:3186,96
11MA2714Vetchý RadimLanškroun7500:21:3768,46
8MB2882Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:4772,48
12MA29162Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:21:5565,24
13MA30111Živný MarekOrel Orlice9100:21:5964,48
4MJ31161Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:22:17-
2MD323Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:22:24102,14
1ZC33175Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:30128,60
9MB3463Mika IvoOrel Obřany6600:22:3963,42
10MB35112Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:5061,42
5MJ3685Marek MichalSKP Duha Fort Lanškroun9300:22:5473,22
6MC37156Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:5866,56
7MC38158Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:23:0465,52
8MC39176Jandejsek ZdeněkStudené6100:23:0864,97
1ZB40166Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:08114,63
11MB4175Bielčik PetrMT Novák7100:23:4951,29
1ZA42154Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:49106,28
14MA4371Hronek JaroslavOrel Obřany9100:23:5244,30
15MA44164Jirčík Miroslav3D fitnes Žamberk7600:24:0542,13
3MD45119Brtník JiříOchoz5200:24:0687,19
2ZB4639Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:08106,61
12MB47116Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:24:1546,68
13MB4872Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:24:2445,05
6MJ4986Rebhán DavidSDH Dolní Čermná9300:24:4355,21
2ZA50139Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:4798,41
4MD5162Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:5779,68
5MD5220Dušek JanSokol Verměřovice5100:24:5879,49
9MC53120Prčík AntonínOrel Hodonín5500:25:0944,47
3ZA5476Koutská PetraJavornice8700:25:0995,31
7MJ55167Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:25:13-
16MA56155Kačena MartinŽamberk7400:25:3526,06
14MB5788Křivohlávek MiroslavOrlice6700:25:4830,42
17MA5873Roleček MilanPěčín7600:25:5622,20
15MB59171Ráž DanielASPV Veltrusy7200:26:2024,90
6MD60143Bielčik JindřichLichkov4000:26:32146,05
7MD61121Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:3964,56
2ZC62102Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4895,91
4ZA63172Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:27:0080,30
8MD64142Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:03143,06
16MB65160Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:27:2014,41
5ZA66127Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:27:2277,30
1ZJ67177Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:27:31-
3ZB68122Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:27:3678,76
4ZB69170Rážová JiřinaASPV Veltrusy7200:28:0874,52
6ZA70147Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:28:1170,73
9MD71174Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:1841,22
3ZC72149Nechvílová MiroslavaChoceň6000:29:2975,49
4ZC73114Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:59114,07
5ZC74104Klaclová RenataČeská Třebová5800:30:2568,37
10MD75109Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:5917,55
6ZC76115Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:33:4642,86
11MD77108Linhart MilošLiga 100 Náchod4400:34:103,00
7ZC78141Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:34:3185,93
8ZC7940Fučíková HanaOrel Obřany6700:34:3336,89
5ZB8041Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:34:3522,85
9ZC81168Sedláčková HedvikaLanškroun6600:35:0233,17
2ZJ8242Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:36:46100,00
7ZA8384Matyášová LucieOrel Orlice9200:45:493,00
18MA8483Kaválek OndřejOrel Orlice8300:45:493,00
12MD85146Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:4910,88
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1126Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:18:25101,51
2MA238Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:3499,81
3MB3148Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:18:4098,68
4MC4131Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:5096,97
5MB5152Fajfr František3D fitnes Žamberk7200:18:5296,56
6MA6165Rajda PavelBaláž Extreme Team OV7400:19:0394,64
7MJ7123Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:19:0793,96
8MA8128Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:19:1792,07
9MA9163Vaško AdamŽamberk8900:19:4287,56
10MA10101Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:19:5086,17
11MB11169Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:5485,42
12MJ12157Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:19:5884,73
13MC13103Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:5884,71
14MB1416Dostálek PetrASPV Těchonín6700:19:5884,64
15MC15145Žila MilošBystré u Poličky6200:20:1581,70
16MA16113Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:20:2180,55
17MB17159Donát VáclavSokol Hylváty6500:20:2380,19
18MB18144Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:20:3378,48
19MA19135Hejzlar DavidABK-BRAVO Jablonné nad Orlicí8900:20:4576,30
20MA20151Nechvíl LukášChoceň8300:20:4875,68
21MB21124Zachař JiříSruby Orel Vysoké Mýto7200:20:5973,71
22MA22132Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:21:0472,92
23MC2397Krátký LubošLanškroun6200:21:0472,84
24MC24173Tarant JiříPraha 105800:21:1471,08
25MD2587Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:21:2668,86
26MJ26110Kalčík LiborOrel Židenice9300:21:3168,04
27MA2714Vetchý RadimLanškroun7500:21:3766,90
28MB2882Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:4765,14
29MA29162Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:21:5563,66
30MA30111Živný MarekOrel Orlice9100:21:5962,90
31MD323Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:22:2458,45
32MB3463Mika IvoOrel Obřany6600:22:3955,79
33MB35112Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:5053,73
34MJ3685Marek MichalSKP Duha Fort Lanškroun9300:22:5453,09
35MC37156Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:5852,32
36MC38158Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:23:0451,21
37MC39176Jandejsek ZdeněkStudené6100:23:0850,62
38MB4175Bielčik PetrMT Novák7100:23:4943,27
39MA4371Hronek JaroslavOrel Obřany9100:23:5242,58
40MA44164Jirčík Miroslav3D fitnes Žamberk7600:24:0540,40
41MD45119Brtník JiříOchoz5200:24:0640,20
42MB47116Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:24:1538,52
43MB4872Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:24:2436,84
44MJ4986Rebhán DavidSDH Dolní Čermná9300:24:4333,47
45MD5162Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:5731,03
46MD5220Dušek JanSokol Verměřovice5100:24:5830,79
47MC53120Prčík AntonínOrel Hodonín5500:25:0928,87
48MA56155Kačena MartinŽamberk7400:25:3524,21
49MB5788Křivohlávek MiroslavOrlice6700:25:4821,73
50MA5873Roleček MilanPěčín7600:25:5620,33
51MB59171Ráž DanielASPV Veltrusy7200:26:2016,03
52MD60143Bielčik JindřichLichkov4000:26:3213,91
53MD61121Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:3912,56
54MD64142Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:038,35
55MB65160Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:27:205,20
56MD71174Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:183,00
57MD75109Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:593,00
58MD77108Linhart MilošLiga 100 Náchod4400:34:103,00
59MA8483Kaválek OndřejOrel Orlice8300:45:493,00
60MD85146Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:493,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC33175Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:30105,54
2ZB40166Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:08100,18
3ZA42154Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:4994,28
4ZB4639Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:0891,53
5ZA50139Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:4785,93
6ZA5476Koutská PetraJavornice8700:25:0982,64
7ZC62102Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4868,46
8ZA63172Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:27:0066,70
9ZA66127Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:27:2263,51
10ZB68122Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:27:3661,51
11ZB69170Rážová JiřinaASPV Veltrusy7200:28:0856,94
12ZA70147Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:28:1156,53
13ZC72149Nechvílová MiroslavaChoceň6000:29:2945,29
14ZC73114Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:5940,98
15ZC74104Klaclová RenataČeská Třebová5800:30:2537,21
16ZC76115Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:33:468,27
17ZC78141Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:34:313,00
18ZC7940Fučíková HanaOrel Obřany6700:34:333,00
19ZB8041Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:34:353,00
20ZC81168Sedláčková HedvikaLanškroun6600:35:023,00
21ZJ8242Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:36:463,00
22ZA8384Matyášová LucieOrel Orlice9200:45:493,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 83%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 83%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 78%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 84%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
85%

Názory na závod

Zdravim, prosim o opravu v kategorii mladsi zaci, spatne uvedene jmeno Urban Matias je ve skutecnosti Urban Matyas, TJ Jiskra UO, v tuto chvili je v celkovem evidovan dvakrat. Dekuji jakub urban
jakub.urban
tento zavod byl dobry
mourek321
Dobrý den, prosím o opravu ve výsledcích chlapců do 7 let. Knápek Šimon,startovní číslo 106 se umístil na 3.místě.Děkuji
knapkova
Urban a Knapek opraveni.
team
po závodech zbyl v Orlovně stříbrný tachometr Author, kdyby ho někdo postrádal nechť se ozve
zivnymarek
Dobrý den.Prosím o opravu ve výsledcích starších žáků.Na druhém místě se umístil Dvorský Daniel.Ne Dvanský Daniel.Děkuji
thedriger

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód