Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2023KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Letohradská pětka

5.5.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Letohradská pětka
  • datum konání: 5.5.2018
  • zobrazeno již 683x
  • místo konání: Orlovna na Orlici, Letohrad
  • GPS: 50.02836N, 16.52349E
  • pořadatel: Orel jednota Orlice

Sociální sítě

Místo konání

Orlovna na Orlici, Letohrad
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

30 - 50 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km a méně
asfalt a polní cesta

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marek Živný
tel. 775 977 900

Internetové stránky

http://www.letohradskapetka.cz

E-mailová adresa

zivnymarek@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.5.2023Letohradská pětka182
7.5.2022Letohradská pětka233
1.5.20212. Virtuální Letohradská pětka74
2.5.2020Letohradská pětka-
4.5.2019Letohradská pětka316
6.5.2017Letohradská pětka305
7.5.2016Letohradská pětka282
2.5.2015Letohradská pětka309
3.5.2014Letohradská pětka214
4.5.2013Letohradská pětka197
5.5.2012Letohradská pětka169
22.10.2011Letohradská pětka66

Statistika závodu Letohradská pětka

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 2347

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Petr7011
Borek Viktor0411
Matyášová Jana6511
Kaválek Ondřej8311
Nechvílová Miroslava6010
Borková Agáta0210
Sejkorová Lenka639
Buriánek Roman659
Šilarová Michaela019
Limburský Jan018
Dušek Pavel708
Kessnerová Martina768
Grätz Luděk588
Mannlová Jana808
Pirklová Markéta797
Fojt Leoš577
Čáp Bohuslav517
Halasová Anna037
Fojt Ondřej017
Mlynář Vlastimil647
Křivohlávek Miroslav677
Mika Ivo667
Hronek Jaroslav917
Tichý Miroslav017
Limburská Eliška997
Pirklová Kateřina767
Sedláček Pavel537
Pirkl Vít107
Hubená Magdaléna117
Keprtová Miloslava486
Halas Petr736
Hejl Radek726
Barvínková Romana796
Serbousková Sára046
Lipenský Jiří746
Hubený Jakub136
Černá Markéta706
Sontáková Lenka916
Kubišta Oto536
Šafář Jaroslav516
Bielčik Jindřich406
Resler Filip096
Moravec Jiří966
Adamcová Veronika126
Brychta Jakub086
Halasová Anežka116
Halas Hynek106
Brusenbauchová Nela086
Halas Vojtěch056
Plíva Vladimír576

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2013 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11205Šenkýř DavidOrel Silůvky1300:00:09-
2C12171Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:00:10-
3C14154Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:11-
4C16226Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:12-
5C18153Prokopec KryštofAtletika Žamberk1300:00:13-
6C1998Hubený JakubOrel Česká Třebová1300:00:14-
7C11233Kaplan MaxSruby1400:00:15-
8C117220Pirkl MatyášLetohrad1300:00:20-
9C121223Halas MatějOrel Vyškov1300:00:25-
10C122335Šutera JosefAtletika Polička1300:00:28-
11C123163Formánek MartinFormat Verměřovice1500:00:30-
12C124344Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:32-
13C125336Šutera MatějAtletika Polička1500:00:34-
14C126100Mitvalský AdamŽamberk1500:00:35-
15C127333Holovský KryštofŽamberk1600:00:36-
Děvčata r. 2013 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D12180Doležalová LucieOrel Vyškov1300:00:10-
2D14145Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:11-
3D16106Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:12-
4D19214Adamcová ValérieVencl tým Ústí nad Orlicí1400:00:14-
5D111216Barvínková EliškaLetohrad1300:00:15-
6D112123Hejlová EllaLetohrad1300:00:15-
7D114176Stříhavková AnežkaAC Choceň1400:00:16-
8D115208Marcinčínová ŠárkaOrel Orlice1400:00:17-
9D1161Kaválková NikolaOrel Orlice1500:00:18-
10D117206Dufková MarieAC Pardubice1300:00:20-
11D11937Štulpová VilemínaOrel - Obřany1500:00:22-
12D120213Moravcová RozálieKB Letohrad1600:00:23-
Chlapci r. 2011-2012 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21230Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:45-
2C22117Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:46-
3C2332Holoch MatějOrel Vyškov1100:00:47-
4C2595Zejda MatyášOrel Brno-Obřany1100:00:49-
5C27131Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:00:50-
6C2999Hrdlička Nikos-1100:00:51-
7C21154Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:00:53-
8C214192Melichar TomášSuchdol nad Odrou1100:00:55-
9C21694Kreidl JanOrel Židenice1200:00:58-
10C220184Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:01:05-
11C221136Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:01:08-
12C223132Skalický JakubLetohrad1200:01:12-
13C22423Zeman Šimon-1100:01:15-
14C225110Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:20-
15C2265Marek JakubHO J.Gagarina1100:01:25-
16C227194Sklenář DavidVerměřovice1200:01:30-
17C22838Štulpa MaxOrel Obřany1200:01:40-
Děvčata r. 2011-2012 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2316Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:47-
2D25209Jirásková ApolenaMaratonstav Úpice1100:00:49-
3D2736Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:00:50-
4D29135Krejčová AnetaLetohrad1100:00:51-
5D21197Hubená MagdalénaOrel Česká Třebová1100:00:53-
6D21331Holochová AnnaOREL Vyškov1200:00:54-
7D21551Burianová EliškaOrel Obřany1200:00:57-
8D217215Adamcová VeronikaVencl tým Ústí nad Orlicí1200:00:59-
9D21860Jonášová KláraOrel Obřany1200:01:00-
10D219162Formánková AnežkaFORMAT Verměřovice1200:01:01-
11D222161Formánková LolaFormat Verměřovice1200:01:09-
Nejmladší žáci I r. 2009-2010 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11166Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:30105,76
2M1293Kreidl VáclavOrel Židenice0900:01:3399,28
3M13107Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:3594,96
4M15227Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:01:4084,17
5M18148Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:4279,86
6M110195Čapek MatyášOrel Vyškov0900:01:4475,54
7M112172Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:01:4573,38
8M114133Veselý JanBiatlon Letohrad1000:01:4671,22
9M116134Veselý JakubKlub biatlonu Letohrad1000:01:4769,06
10M117173Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:01:4866,91
11M118178Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:4964,75
12M120105Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:5062,59
13M12125Provazník RafaelOrel Vyškov1000:01:5160,43
14M12356Halas HynekOrel Šitbořice1000:01:5258,27
15M124149Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:5356,12
16M126129Prokopec MartinAtletika Žamberk1000:01:5649,64
17M129185Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:02:0041,01
18M134181Doležal AdamOrel Vyškov1000:02:303,00
Nejmladší žákyně I r. 2009-2010 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z14118Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:38103,34
2Z15143Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:4099,33
3Z17232Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:4197,32
4Z18137Svobodová KláraKlub biatlonu Letohrad0900:01:4295,32
5Z110170Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:4491,30
6Z112159Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:4589,30
7Z114119Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:4687,29
8Z11839Tomanová MajaOrel Vyškov1000:01:4981,27
9Z12161Kroupová DominikaOrel Obřany1000:01:5177,26
10Z125115Kacálková BlankaOrlice Letohrad0900:01:5471,24
11Z126167Hácová BeátaTorpedo Moskva jr.0900:01:5667,22
12Z128160Formánková JohankaFORMAT Verměřovice1000:01:5863,21
13Z130108Konosová BarboraAtletika TJ Lanškroun0900:02:0157,19
14Z13141Dorazilová KristýnaOREL Vyškov0900:02:0843,14
15Z132130Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:02:0941,14
16Z133177Rybičková DenisaČeská Třebová0900:02:2215,05
17Z135219Pirklová PatricieLetohrad0900:02:423,00
Nejmladší žáci II r. 2007-2008 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21189Horák TomášOrel Sylůvky0800:02:42102,04
2M2215Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:4499,59
3M23202Krištof JanAtletika Polička0700:02:4598,37
4M24104Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:02:4795,93
5M26144Brychta JakubCerekvice n. Loučnou0800:02:5289,82
6M29147Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:02:5882,48
7M21042Pevný KryštofOrel Vyškov0700:02:5981,26
8M21726Provazník GabrielOrel Vyškov0700:03:3142,16
9M218199Háp MatoušAtletika Polička0800:03:3438,49
10M220210Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:03:4129,94
11M22153Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:03:4228,72
Nejmladší žákyně II r. 2007-2008 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z25222Matějková Viktoria ElaLubník0700:02:51102,69
2Z2692Kreidlová VeronikaOrel Židenice0700:02:52101,54
3Z28109Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:5795,77
4Z211229Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:0092,31
5Z212198Štruncová EllaKB Letohrad0800:03:0685,38
6Z21362Zejdová KateřinaOrel Brno Obřany0800:03:0784,23
7Z214111Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:03:1080,77
8Z215340Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:03:2464,62
9Z216112Pomikálková DanielaLetohrad0700:03:2662,31
10Z21934Kaplanová KarolínaSruby0700:03:3848,46
-Z2-113Skalická AnežkaLanškroun07DNF-
Mladší žáci r. 2005-2006 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31169Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:06:01101,47
2M32102Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:06:02100,92
3M33103Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:06:0897,62
4M311128Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:07:1262,42
5M328224Halas VojtěchOrel Vyškov0500:08:574,67
Mladší žákyně r. 2005-2006 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z35196Moskvová AgátaKB Letohrad0500:06:42108,27
2Z37197Marková NikolaKB Letohrad0500:07:0199,21
3Z313193Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:07:1592,53
4Z316174Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:07:3881,56
5Z31763Miková JulieOrel Obřany0600:07:4976,31
6Z318116Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:07:5075,83
7Z320138Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:08:1066,30
8Z323127Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:08:4350,56
9Z324121Kalvodová MichaelaOrel Žatčany0600:08:4748,65
10Z326217Šilarová VeronikaOrel Letohrad0600:08:5345,79
Starší žáci r. 2003-2004 (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41204Bukáček MarekAtletika Polička0400:08:39113,76
2M4210Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:56107,66
3M4512Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:10:1778,59
Starší žákyněr. 2003-2004 (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43158Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:09:12111,93
2Z44338Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:09:45100,68
3Z46140Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:10:2487,39
4Z47225Halasová AnnaOrel Vyškov0300:10:4879,22
5Z48126Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:10:4978,88
6Z49175Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:11:1370,70
7Z41044Škařoupková MichaelaOrel Vyškov0400:11:4360,48
8Z411122Harvánková MagdaOrel Žatčany0300:13:0333,22
Dorostenci r. 2001-2002 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51190Kaplan VojtěchŠedivec0100:11:26135,75
2M5266Limburský JanOrel Brno Obřany0100:14:0098,88
3M5468Tichý MiroslavOrel Brno-Obřany0100:16:2065,36
4M5867Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:17:2051,00
Dorostenkyr. 2001-2002 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53218Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:14:47116,48
2Z5513Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:16:3095,17
3Z56304Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:17:0388,34
4Z5724Hrdličková Cecílie-0200:17:0488,14
5Z5957Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:18:5565,17
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11307Gregora JanActivity Lanškroun0000:19:46133,66
2MJ82318Petr AdamLetohrad9900:25:1687,38
3MJ93261Hadrbolec PatrikLetohrad9900:26:1678,96
4MJ116272Pecháček JosefOrel Dolní Čermná0000:29:5548,25
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9291Maráková BlankaOrel Židenice0000:25:57122,87
2ZJ125303Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:32:3977,13
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1312Kovář JáchymDUKLA Praha9600:16:41111,43
2MA279Soural LukášOrel Židanice8200:18:0395,98
3MA4357Moravec MartinVencl tým8400:18:2192,59
4MA5356Kalousek JiříČervená Voda9500:18:3190,71
5MA678Juránek StanislavOrel Židenice8700:18:5386,56
6MA8258Marcjanek LukaszLKS Jaszkowa8900:19:0584,30
7MA10252Mocek TomášAC Pardubice7900:19:3478,84
8MA1275Zejda JiříOrel Brno Obřany8500:19:5175,64
9MA14305Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:20:0073,94
10MA18270Štumpf EduardSokol Kunvald8000:20:2369,61
11MA20325Bilek LubošMandl7900:20:3766,97
12MA2228Novák Josef-9700:20:4765,09
13MA24253Žižka DavidTRX Team8300:20:5164,33
14MA2777Štěpánek RadekOrel Obřany9700:21:1060,75
15MA39334Holovský JakubŽamberk8600:22:1049,45
16MA41355Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:2247,19
17MA429Janikovič DavidSDH Hůrky, AK Hůrky, D-plus a. s.8500:22:2347,00
18MA50254Stránský VitězslavUFO-RIDE.cz8200:23:0139,84
19MA52228Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:23:0439,28
20MA58315Gnědin ArťomOrel Praha 49300:23:2036,26
21MA62234Krejčí JanLetohrad8500:23:4232,12
22MA64322Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:23:5030,61
23MA67164Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:24:0527,79
24MA69212Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:24:0827,22
25MA7830Bednář MichalPetrovice9100:24:5917,61
26MA79101Kosek JanNekoř Klas9300:25:0017,43
27MA98330Pichner Tomᚊedivec9800:26:373,00
28MA113310Vencl JiříActivity Lanškroun9800:29:183,00
29MA1342Kaválek OndřejOrel Orlice8300:42:423,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3124Hejl RadekLetohrad7200:18:11106,22
2MB7324Kocur LukášOrel Šitbořice7700:18:5798,05
3MB9313Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:19:1095,74
4MB15257Cieciuch MaciejPolanica Zdroj7500:20:0186,68
5MB16268Malátek AntonínPardubice7700:20:0486,15
6MB17332Stříhavka JindřichAC Choceň7100:20:0785,61
7MB19187Horák PetrOrel Silůvky7600:20:3081,53
8MB25255Zieterski RobertKlodzko7700:20:5277,62
9MB26347Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:21:0076,20
10MB28366Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:21:1174,25
11MB30139Dvořák PavelČeská Třebová7500:21:1573,53
12MB3240Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:21:2471,94
13MB33191Jurajda PavelTK Letohrad7400:21:3070,87
14MB36317Bogdał PawełMiędzygórze7600:21:4967,50
15MB38364Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:22:0764,30
16MB46328Kalousek Jan-7100:22:4956,84
17MB49125Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme Team7100:22:5455,95
18MB61152Hác JiříTorpedo Moskva sr.6900:23:4047,78
19MB6514Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:5145,83
20MB7117Němec RadekLitomyšl7700:24:1641,39
21MB7327Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:24:2639,61
22MB84329Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:25:2728,77
23MB88309Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:25:4525,58
24MB9119Langer Martin-7600:25:5024,69
25MB9711Vacek JiříDlouhá Třebová7700:26:3017,58
26MB100157Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:26:5612,97
27MB105370Pulc PetrLetohrad7200:27:464,09
28MB108151Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:28:113,00
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13371Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:57106,94
2MC23360Dostálek PetrMy od kopřivy6700:20:4998,55
3MC29168Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:21:1494,52
4MC3150Zálešák JosefOrel Vyškov6700:21:2293,23
5MC35327Hanuš PetrCHT Pardubice6400:21:4789,19
6MC43326Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:22:2583,06
7MC4582Skyba MartinOrel Židenice6200:22:4879,35
8MC47311Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:22:5079,03
9MC5176Mika IvoOrel Obřany Brno6600:23:0277,18
10MC56302Hruban JanČeská Třebová6600:23:1275,48
11MC57365Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:23:1674,84
12MC72319Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:24:2064,52
13MC77350Zpěvák JiříDolní Čermná6700:24:5059,68
14MC104256Křivohlávek MiroslavOrlice6700:27:4531,45
15MC115186Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:29:3214,19
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD37323Siegel JosefAC Choceň5800:22:00104,69
2MD44342Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:29100,39
3MD53369Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:23:0694,92
4MD60368Ráb PavelČeská Třebová5200:23:3590,63
5MD6380Nosek MiroslavOrel Židenice5500:23:4689,00
6MD70301Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:1584,71
7MD90237Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:25:4970,80
8MD10129Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:27:0160,15
9MD103352Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:3155,71
10MD107343Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:0251,12
11MD114306Juránek StanislavOrel Židenice5600:29:2738,55
12MD1218Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:31:0823,60
13MD122345Dušek JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:31:2620,94
14MD124358Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:32:2612,06
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME117275Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:26113,58
2ME120235Maixner VáclavOrel Čebín4100:30:56110,52
3ME13281Holý JosefOrel Židenice4100:36:3575,91
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3435Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:21:31112,38
2ZA48346Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:51100,82
3ZA74274Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:24:2786,80
4ZA75314Kolářová KarolínaOrel Praha 49200:24:3186,22
5ZA8722Smetanová KláraCTB Brandýs nad Orlicí9000:25:3676,77
6ZA99316Leszczynska-Bogdał DominikaMiedzygorze8400:26:4367,03
7ZA128363Masopustová TerezaLanškroun9600:34:433,00
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB21351Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:41115,46
2ZB54156Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:0993,46
3ZB59188Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:23:2591,08
4ZB66207Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:0385,43
5ZB68221Pirklová KateřinaLetohrad7600:24:0684,98
6ZB76321Barnetová MonikaLetohrad8100:24:4479,33
7ZB8087Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:25:0775,91
8ZB81367Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:1175,32
9ZB85337Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:25:3471,90
10ZB9549Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:26:2364,61
11ZB10247Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:27:1157,47
12ZB10952Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:28:2446,62
13ZB110142Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:28:5841,56
14ZB11186Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:28:5941,41
15ZB118165Koubová MarcelaRybník8000:30:3926,54
16ZB119150Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:4026,39
17ZB127341Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:33:583,00
18ZB13021Vaňková Pavla-7600:35:143,00
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC40263Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:21110,73
2ZC55262Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:23:10103,81
3ZC8388Slabáková LenkaOrel Židenice6600:25:2085,46
4ZC86211Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:3583,35
5ZC89339Šedová JanaSruby7300:25:4781,65
6ZC94320Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:26:1777,42
7ZC9646Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:26:2875,86
8ZC12920Langerová Viola-7300:35:133,00
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD10645Málková AnnaOrel Vyškov6300:27:52112,91
2ZD112146Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:29:08104,40
3ZD12389Jurošková MilušeOrel Židenice5800:32:2282,69
4ZD126141Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:33:4972,96
5ZD131271Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:1956,17
6ZD133114Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:4639,72
Lidový běh - MUŽI (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM4236Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:06:29-
2LBM671Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:06:47-
3LBM8205Šenkýř PetrOrel Silůvky7400:07:08-
4LBM9231Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:07:09-
5LBM10361Veselý JanBiatlon Letohrad1000:07:10-
6LBM1183Grézl MichalOrel Židenice7300:07:12-
7LBM14353Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:07:20-
8LBM1559Halas PavelOREL Šitbořice6800:07:29-
9LBM18362Veselý JakubKlub biatlonu Letohrad1000:07:50-
10LBM2085Kresta RomanOrel Židenice6500:08:10-
11LBM2270Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:08:17-
12LBM25183Doležal PavelOrel Vyškov8400:08:50-
13LBM2784Spargel LadislavOrel Židenice7300:08:55-
14LBM33308Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:09:22-
Lidový běh - ŽENY (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBZ2948Pevná DanielaOrel Vyškov7400:09:00-
2LBZ3069Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:09:08-
3LBZ31182Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:09:10-
4LBZ32354Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:09:15-
5LBZ3455Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:09:23-
6LBZ3573Kessnerová MartinaOrel Brno Obřany7600:09:25-
7LBZ3674Zejdová EvaOrel Brno Obřany8300:09:37-
8LBZ37120Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:11:35-
9LBZ3896Miková RenataOrel Brno Obřany7200:12:32-
10LBZ39359Halasová JanaOrel Vyškov7500:13:22-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11205Šenkýř DavidOrel Silůvky1300:00:09-
1D12180Doležalová LucieOrel Vyškov1300:00:10-
2C12171Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:00:10-
3C14154Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:11-
2D14145Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:11-
3D16106Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:12-
4C16226Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:12-
5C18153Prokopec KryštofAtletika Žamberk1300:00:13-
6C1998Hubený JakubOrel Česká Třebová1300:00:14-
4D19214Adamcová ValérieVencl tým Ústí nad Orlicí1400:00:14-
5D111216Barvínková EliškaLetohrad1300:00:15-
6D112123Hejlová EllaLetohrad1300:00:15-
7C11233Kaplan MaxSruby1400:00:15-
7D114176Stříhavková AnežkaAC Choceň1400:00:16-
8D115208Marcinčínová ŠárkaOrel Orlice1400:00:17-
9D1161Kaválková NikolaOrel Orlice1500:00:18-
8C117220Pirkl MatyášLetohrad1300:00:20-
10D117206Dufková MarieAC Pardubice1300:00:20-
11D11937Štulpová VilemínaOrel - Obřany1500:00:22-
12D120213Moravcová RozálieKB Letohrad1600:00:23-
9C121223Halas MatějOrel Vyškov1300:00:25-
10C122335Šutera JosefAtletika Polička1300:00:28-
11C123163Formánek MartinFormat Verměřovice1500:00:30-
12C124344Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:32-
13C125336Šutera MatějAtletika Polička1500:00:34-
14C126100Mitvalský AdamŽamberk1500:00:35-
15C127333Holovský KryštofŽamberk1600:00:36-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21230Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:45-
2C22117Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:46-
1D2316Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:47-
3C2332Holoch MatějOrel Vyškov1100:00:47-
2D25209Jirásková ApolenaMaratonstav Úpice1100:00:49-
4C2595Zejda MatyášOrel Brno-Obřany1100:00:49-
5C27131Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:00:50-
3D2736Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:00:50-
4D29135Krejčová AnetaLetohrad1100:00:51-
6C2999Hrdlička Nikos-1100:00:51-
5D21197Hubená MagdalénaOrel Česká Třebová1100:00:53-
7C21154Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:00:53-
6D21331Holochová AnnaOREL Vyškov1200:00:54-
8C214192Melichar TomášSuchdol nad Odrou1100:00:55-
7D21551Burianová EliškaOrel Obřany1200:00:57-
9C21694Kreidl JanOrel Židenice1200:00:58-
8D217215Adamcová VeronikaVencl tým Ústí nad Orlicí1200:00:59-
9D21860Jonášová KláraOrel Obřany1200:01:00-
10D219162Formánková AnežkaFORMAT Verměřovice1200:01:01-
10C220184Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:01:05-
11C221136Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:01:08-
11D222161Formánková LolaFormat Verměřovice1200:01:09-
12C223132Skalický JakubLetohrad1200:01:12-
13C22423Zeman Šimon-1100:01:15-
14C225110Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:20-
15C2265Marek JakubHO J.Gagarina1100:01:25-
16C227194Sklenář DavidVerměřovice1200:01:30-
17C22838Štulpa MaxOrel Obřany1200:01:40-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11166Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:30105,76
2M1293Kreidl VáclavOrel Židenice0900:01:3399,28
3M13107Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:3594,96
1Z14118Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:38103,34
4M15227Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:01:4084,17
2Z15143Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:4099,33
3Z17232Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:4197,32
5M18148Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:4279,86
4Z18137Svobodová KláraKlub biatlonu Letohrad0900:01:4295,32
6M110195Čapek MatyášOrel Vyškov0900:01:4475,54
5Z110170Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:4491,30
7M112172Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:01:4573,38
6Z112159Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:4589,30
7Z114119Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:4687,29
8M114133Veselý JanBiatlon Letohrad1000:01:4671,22
9M116134Veselý JakubKlub biatlonu Letohrad1000:01:4769,06
10M117173Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:01:4866,91
8Z11839Tomanová MajaOrel Vyškov1000:01:4981,27
11M118178Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:4964,75
12M120105Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:5062,59
9Z12161Kroupová DominikaOrel Obřany1000:01:5177,26
13M12125Provazník RafaelOrel Vyškov1000:01:5160,43
14M12356Halas HynekOrel Šitbořice1000:01:5258,27
15M124149Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:5356,12
10Z125115Kacálková BlankaOrlice Letohrad0900:01:5471,24
16M126129Prokopec MartinAtletika Žamberk1000:01:5649,64
11Z126167Hácová BeátaTorpedo Moskva jr.0900:01:5667,22
12Z128160Formánková JohankaFORMAT Verměřovice1000:01:5863,21
17M129185Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:02:0041,01
13Z130108Konosová BarboraAtletika TJ Lanškroun0900:02:0157,19
14Z13141Dorazilová KristýnaOREL Vyškov0900:02:0843,14
15Z132130Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:02:0941,14
16Z133177Rybičková DenisaČeská Třebová0900:02:2215,05
18M134181Doležal AdamOrel Vyškov1000:02:303,00
17Z135219Pirklová PatricieLetohrad0900:02:423,00
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21189Horák TomášOrel Sylůvky0800:02:42102,04
2M2215Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:4499,59
3M23202Krištof JanAtletika Polička0700:02:4598,37
4M24104Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:02:4795,93
1Z25222Matějková Viktoria ElaLubník0700:02:51102,69
2Z2692Kreidlová VeronikaOrel Židenice0700:02:52101,54
5M26144Brychta JakubCerekvice n. Loučnou0800:02:5289,82
3Z28109Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:5795,77
6M29147Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:02:5882,48
7M21042Pevný KryštofOrel Vyškov0700:02:5981,26
4Z211229Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:0092,31
5Z212198Štruncová EllaKB Letohrad0800:03:0685,38
6Z21362Zejdová KateřinaOrel Brno Obřany0800:03:0784,23
7Z214111Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:03:1080,77
8Z215340Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:03:2464,62
9Z216112Pomikálková DanielaLetohrad0700:03:2662,31
8M21726Provazník GabrielOrel Vyškov0700:03:3142,16
9M218199Háp MatoušAtletika Polička0800:03:3438,49
10Z21934Kaplanová KarolínaSruby0700:03:3848,46
10M220210Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:03:4129,94
11M22153Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:03:4228,72
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31169Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:06:01101,47
2M32102Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:06:02100,92
3M33103Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:06:0897,62
1LBM4236Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:06:29-
1Z35196Moskvová AgátaKB Letohrad0500:06:42108,27
2LBM671Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:06:47-
2Z37197Marková NikolaKB Letohrad0500:07:0199,21
3LBM8205Šenkýř PetrOrel Silůvky7400:07:08-
4LBM9231Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:07:09-
5LBM10361Veselý JanBiatlon Letohrad1000:07:10-
4M311128Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:07:1262,42
6LBM1183Grézl MichalOrel Židenice7300:07:12-
3Z313193Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:07:1592,53
7LBM14353Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:07:20-
8LBM1559Halas PavelOREL Šitbořice6800:07:29-
4Z316174Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:07:3881,56
5Z31763Miková JulieOrel Obřany0600:07:4976,31
6Z318116Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:07:5075,83
9LBM18362Veselý JakubKlub biatlonu Letohrad1000:07:50-
7Z320138Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:08:1066,30
10LBM2085Kresta RomanOrel Židenice6500:08:10-
11LBM2270Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:08:17-
8Z323127Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:08:4350,56
9Z324121Kalvodová MichaelaOrel Žatčany0600:08:4748,65
12LBM25183Doležal PavelOrel Vyškov8400:08:50-
10Z326217Šilarová VeronikaOrel Letohrad0600:08:5345,79
13LBM2784Spargel LadislavOrel Židenice7300:08:55-
5M328224Halas VojtěchOrel Vyškov0500:08:574,67
1LBZ2948Pevná DanielaOrel Vyškov7400:09:00-
2LBZ3069Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:09:08-
3LBZ31182Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:09:10-
4LBZ32354Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:09:15-
14LBM33308Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:09:22-
5LBZ3455Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:09:23-
6LBZ3573Kessnerová MartinaOrel Brno Obřany7600:09:25-
7LBZ3674Zejdová EvaOrel Brno Obřany8300:09:37-
8LBZ37120Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:11:35-
9LBZ3896Miková RenataOrel Brno Obřany7200:12:32-
10LBZ39359Halasová JanaOrel Vyškov7500:13:22-
Trať 2,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41204Bukáček MarekAtletika Polička0400:08:39113,76
2M4210Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:56107,66
1Z43158Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:09:12111,93
2Z44338Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:09:45100,68
3M4512Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:10:1778,59
3Z46140Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:10:2487,39
4Z47225Halasová AnnaOrel Vyškov0300:10:4879,22
5Z48126Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:10:4978,88
6Z49175Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:11:1370,70
7Z41044Škařoupková MichaelaOrel Vyškov0400:11:4360,48
8Z411122Harvánková MagdaOrel Žatčany0300:13:0333,22
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51190Kaplan VojtěchŠedivec0100:11:26135,75
2M5266Limburský JanOrel Brno Obřany0100:14:0098,88
1Z53218Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:14:47116,48
3M5468Tichý MiroslavOrel Brno-Obřany0100:16:2065,36
2Z5513Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:16:3095,17
3Z56304Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:17:0388,34
4Z5724Hrdličková Cecílie-0200:17:0488,14
4M5867Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:17:2051,00
5Z5957Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:18:5565,17
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1312Kovář JáchymDUKLA Praha9600:16:41111,43
2MA279Soural LukášOrel Židanice8200:18:0395,98
1MB3124Hejl RadekLetohrad7200:18:11106,22
3MA4357Moravec MartinVencl tým8400:18:2192,59
4MA5356Kalousek JiříČervená Voda9500:18:3190,71
5MA678Juránek StanislavOrel Židenice8700:18:5386,56
2MB7324Kocur LukášOrel Šitbořice7700:18:5798,05
6MA8258Marcjanek LukaszLKS Jaszkowa8900:19:0584,30
3MB9313Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:19:1095,74
7MA10252Mocek TomášAC Pardubice7900:19:3478,84
1MJ11307Gregora JanActivity Lanškroun0000:19:46133,66
8MA1275Zejda JiříOrel Brno Obřany8500:19:5175,64
1MC13371Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:57106,94
9MA14305Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:20:0073,94
4MB15257Cieciuch MaciejPolanica Zdroj7500:20:0186,68
5MB16268Malátek AntonínPardubice7700:20:0486,15
6MB17332Stříhavka JindřichAC Choceň7100:20:0785,61
10MA18270Štumpf EduardSokol Kunvald8000:20:2369,61
7MB19187Horák PetrOrel Silůvky7600:20:3081,53
11MA20325Bilek LubošMandl7900:20:3766,97
1ZB21351Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:41115,46
12MA2228Novák Josef-9700:20:4765,09
2MC23360Dostálek PetrMy od kopřivy6700:20:4998,55
13MA24253Žižka DavidTRX Team8300:20:5164,33
8MB25255Zieterski RobertKlodzko7700:20:5277,62
9MB26347Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:21:0076,20
14MA2777Štěpánek RadekOrel Obřany9700:21:1060,75
10MB28366Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:21:1174,25
3MC29168Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:21:1494,52
11MB30139Dvořák PavelČeská Třebová7500:21:1573,53
4MC3150Zálešák JosefOrel Vyškov6700:21:2293,23
12MB3240Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:21:2471,94
13MB33191Jurajda PavelTK Letohrad7400:21:3070,87
1ZA3435Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:21:31112,38
5MC35327Hanuš PetrCHT Pardubice6400:21:4789,19
14MB36317Bogdał PawełMiędzygórze7600:21:4967,50
1MD37323Siegel JosefAC Choceň5800:22:00104,69
15MB38364Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:22:0764,30
15MA39334Holovský JakubŽamberk8600:22:1049,45
1ZC40263Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:21110,73
16MA41355Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:2247,19
17MA429Janikovič DavidSDH Hůrky, AK Hůrky, D-plus a. s.8500:22:2347,00
6MC43326Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:22:2583,06
2MD44342Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:29100,39
7MC4582Skyba MartinOrel Židenice6200:22:4879,35
16MB46328Kalousek Jan-7100:22:4956,84
8MC47311Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:22:5079,03
2ZA48346Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:51100,82
17MB49125Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme Team7100:22:5455,95
18MA50254Stránský VitězslavUFO-RIDE.cz8200:23:0139,84
9MC5176Mika IvoOrel Obřany Brno6600:23:0277,18
19MA52228Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:23:0439,28
3MD53369Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:23:0694,92
2ZB54156Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:0993,46
2ZC55262Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:23:10103,81
10MC56302Hruban JanČeská Třebová6600:23:1275,48
11MC57365Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:23:1674,84
20MA58315Gnědin ArťomOrel Praha 49300:23:2036,26
3ZB59188Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:23:2591,08
4MD60368Ráb PavelČeská Třebová5200:23:3590,63
18MB61152Hác JiříTorpedo Moskva sr.6900:23:4047,78
21MA62234Krejčí JanLetohrad8500:23:4232,12
5MD6380Nosek MiroslavOrel Židenice5500:23:4689,00
22MA64322Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:23:5030,61
19MB6514Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:5145,83
4ZB66207Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:0385,43
23MA67164Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:24:0527,79
5ZB68221Pirklová KateřinaLetohrad7600:24:0684,98
24MA69212Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:24:0827,22
6MD70301Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:1584,71
20MB7117Němec RadekLitomyšl7700:24:1641,39
12MC72319Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:24:2064,52
21MB7327Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:24:2639,61
3ZA74274Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:24:2786,80
4ZA75314Kolářová KarolínaOrel Praha 49200:24:3186,22
6ZB76321Barnetová MonikaLetohrad8100:24:4479,33
13MC77350Zpěvák JiříDolní Čermná6700:24:5059,68
25MA7830Bednář MichalPetrovice9100:24:5917,61
26MA79101Kosek JanNekoř Klas9300:25:0017,43
7ZB8087Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:25:0775,91
8ZB81367Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:1175,32
2MJ82318Petr AdamLetohrad9900:25:1687,38
3ZC8388Slabáková LenkaOrel Židenice6600:25:2085,46
22MB84329Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:25:2728,77
9ZB85337Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:25:3471,90
4ZC86211Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:3583,35
5ZA8722Smetanová KláraCTB Brandýs nad Orlicí9000:25:3676,77
23MB88309Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:25:4525,58
5ZC89339Šedová JanaSruby7300:25:4781,65
7MD90237Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:25:4970,80
24MB9119Langer Martin-7600:25:5024,69
1ZJ9291Maráková BlankaOrel Židenice0000:25:57122,87
3MJ93261Hadrbolec PatrikLetohrad9900:26:1678,96
6ZC94320Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:26:1777,42
10ZB9549Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:26:2364,61
7ZC9646Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:26:2875,86
25MB9711Vacek JiříDlouhá Třebová7700:26:3017,58
27MA98330Pichner Tomᚊedivec9800:26:373,00
6ZA99316Leszczynska-Bogdał DominikaMiedzygorze8400:26:4367,03
26MB100157Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:26:5612,97
8MD10129Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:27:0160,15
11ZB10247Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:27:1157,47
9MD103352Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:3155,71
14MC104256Křivohlávek MiroslavOrlice6700:27:4531,45
27MB105370Pulc PetrLetohrad7200:27:464,09
1ZD10645Málková AnnaOrel Vyškov6300:27:52112,91
10MD107343Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:0251,12
28MB108151Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:28:113,00
12ZB10952Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:28:2446,62
13ZB110142Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:28:5841,56
14ZB11186Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:28:5941,41
2ZD112146Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:29:08104,40
28MA113310Vencl JiříActivity Lanškroun9800:29:183,00
11MD114306Juránek StanislavOrel Židenice5600:29:2738,55
15MC115186Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:29:3214,19
4MJ116272Pecháček JosefOrel Dolní Čermná0000:29:5548,25
1ME117275Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:26113,58
15ZB118165Koubová MarcelaRybník8000:30:3926,54
16ZB119150Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:4026,39
2ME120235Maixner VáclavOrel Čebín4100:30:56110,52
12MD1218Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:31:0823,60
13MD122345Dušek JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:31:2620,94
3ZD12389Jurošková MilušeOrel Židenice5800:32:2282,69
14MD124358Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:32:2612,06
2ZJ125303Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:32:3977,13
4ZD126141Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:33:4972,96
17ZB127341Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:33:583,00
7ZA128363Masopustová TerezaLanškroun9600:34:433,00
8ZC12920Langerová Viola-7300:35:133,00
18ZB13021Vaňková Pavla-7600:35:143,00
5ZD131271Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:1956,17
3ME13281Holý JosefOrel Židenice4100:36:3575,91
6ZD133114Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:4639,72
29MA1342Kaválek OndřejOrel Orlice8300:42:423,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1312Kovář JáchymDUKLA Praha9600:16:41110,83
2MA279Soural LukášOrel Židanice8200:18:0395,34
3MB3124Hejl RadekLetohrad7200:18:1193,83
4MA4357Moravec MartinVencl tým8400:18:2191,94
5MA5356Kalousek JiříČervená Voda9500:18:3190,05
6MA678Juránek StanislavOrel Židenice8700:18:5385,89
7MB7324Kocur LukášOrel Šitbořice7700:18:5785,13
8MA8258Marcjanek LukaszLKS Jaszkowa8900:19:0583,62
9MB9313Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:19:1082,68
10MA10252Mocek TomášAC Pardubice7900:19:3478,14
11MJ11307Gregora JanActivity Lanškroun0000:19:4675,87
12MA1275Zejda JiříOrel Brno Obřany8500:19:5174,93
13MC13371Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:5773,80
14MA14305Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:20:0073,23
15MB15257Cieciuch MaciejPolanica Zdroj7500:20:0173,04
16MB16268Malátek AntonínPardubice7700:20:0472,47
17MB17332Stříhavka JindřichAC Choceň7100:20:0771,91
18MA18270Štumpf EduardSokol Kunvald8000:20:2368,88
19MB19187Horák PetrOrel Silůvky7600:20:3067,56
20MA20325Bilek LubošMandl7900:20:3766,24
21MA2228Novák Josef-9700:20:4764,35
22MC23360Dostálek PetrMy od kopřivy6700:20:4963,97
23MA24253Žižka DavidTRX Team8300:20:5163,59
24MB25255Zieterski RobertKlodzko7700:20:5263,40
25MB26347Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:21:0061,89
26MA2777Štěpánek RadekOrel Obřany9700:21:1060,00
27MB28366Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:21:1159,81
28MC29168Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:21:1459,24
29MB30139Dvořák PavelČeská Třebová7500:21:1559,06
30MC3150Zálešák JosefOrel Vyškov6700:21:2257,73
31MB3240Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:21:2457,35
32MB33191Jurajda PavelTK Letohrad7400:21:3056,22
33MC35327Hanuš PetrCHT Pardubice6400:21:4753,01
34MB36317Bogdał PawełMiędzygórze7600:21:4952,63
35MD37323Siegel JosefAC Choceň5800:22:0050,55
36MB38364Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:22:0749,23
37MA39334Holovský JakubŽamberk8600:22:1048,66
38MA41355Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:2246,39
39MA429Janikovič DavidSDH Hůrky, AK Hůrky, D-plus a. s.8500:22:2346,20
40MC43326Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:22:2545,83
41MD44342Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:2945,07
42MC4582Skyba MartinOrel Židenice6200:22:4841,48
43MB46328Kalousek Jan-7100:22:4941,29
44MC47311Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:22:5041,10
45MB49125Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme Team7100:22:5440,35
46MA50254Stránský VitězslavUFO-RIDE.cz8200:23:0139,02
47MC5176Mika IvoOrel Obřany Brno6600:23:0238,93
48MA52228Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:23:0438,46
49MD53369Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:23:0638,08
50MC56302Hruban JanČeská Třebová6600:23:1236,94
51MC57365Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:23:1636,19
52MA58315Gnědin ArťomOrel Praha 49300:23:2035,43
53MD60368Ráb PavelČeská Třebová5200:23:3532,60
54MB61152Hác JiříTorpedo Moskva sr.6900:23:4031,65
55MA62234Krejčí JanLetohrad8500:23:4231,28
56MD6380Nosek MiroslavOrel Židenice5500:23:4630,52
57MA64322Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:23:5029,76
58MB6514Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:5129,57
59MA67164Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:24:0526,93
60MA69212Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:24:0826,36
61MD70301Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:1525,04
62MB7117Němec RadekLitomyšl7700:24:1624,85
63MC72319Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:24:2024,09
64MB7327Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:24:2622,96
65MC77350Zpěvák JiříDolní Čermná6700:24:5018,43
66MA7830Bednář MichalPetrovice9100:24:5916,72
67MA79101Kosek JanNekoř Klas9300:25:0016,54
68MJ82318Petr AdamLetohrad9900:25:1613,51
69MB84329Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:25:2711,43
70MB88309Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:25:458,03
71MD90237Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:25:497,28
72MB9119Langer Martin-7600:25:507,09
73MJ93261Hadrbolec PatrikLetohrad9900:26:163,00
74MB9711Vacek JiříDlouhá Třebová7700:26:303,00
75MA98330Pichner Tomᚊedivec9800:26:373,00
76MB100157Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:26:563,00
77MD10129Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:27:013,00
78MD103352Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:313,00
79MC104256Křivohlávek MiroslavOrlice6700:27:453,00
80MB105370Pulc PetrLetohrad7200:27:463,00
81MD107343Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:023,00
82MB108151Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:28:113,00
83MA113310Vencl JiříActivity Lanškroun9800:29:183,00
84MD114306Juránek StanislavOrel Židenice5600:29:273,00
85MC115186Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:29:323,00
86MJ116272Pecháček JosefOrel Dolní Čermná0000:29:553,00
87ME117275Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:263,00
88ME120235Maixner VáclavOrel Čebín4100:30:563,00
89MD1218Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:31:083,00
90MD122345Dušek JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:31:263,00
91MD124358Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:32:263,00
92ME13281Holý JosefOrel Židenice4100:36:353,00
93MA1342Kaválek OndřejOrel Orlice8300:42:423,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB21351Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:41107,75
2ZA3435Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:21:31100,00
3ZC40263Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:2192,25
4ZA48346Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:5187,68
5ZB54156Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:0984,82
6ZC55262Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:23:1084,66
7ZB59188Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:23:2582,34
8ZB66207Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:0376,45
9ZB68221Pirklová KateřinaLetohrad7600:24:0675,99
10ZA74274Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:24:2772,73
11ZA75314Kolářová KarolínaOrel Praha 49200:24:3172,11
12ZB76321Barnetová MonikaLetohrad8100:24:4470,10
13ZB8087Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:25:0766,54
14ZB81367Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:1165,92
15ZC8388Slabáková LenkaOrel Židenice6600:25:2064,52
16ZB85337Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:25:3462,35
17ZC86211Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:3562,20
18ZA8722Smetanová KláraCTB Brandýs nad Orlicí9000:25:3662,04
19ZC89339Šedová JanaSruby7300:25:4760,34
20ZJ9291Maráková BlankaOrel Židenice0000:25:5758,79
21ZC94320Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:26:1755,69
22ZB9549Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:26:2354,76
23ZC9646Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:26:2853,99
24ZA99316Leszczynska-Bogdał DominikaMiedzygorze8400:26:4351,67
25ZB10247Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:27:1147,33
26ZD10645Málková AnnaOrel Vyškov6300:27:5240,98
27ZB10952Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:28:2436,02
28ZB110142Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:28:5830,75
29ZB11186Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:28:5930,60
30ZD112146Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:29:0829,20
31ZB118165Koubová MarcelaRybník8000:30:3915,10
32ZB119150Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:4014,95
33ZD12389Jurošková MilušeOrel Židenice5800:32:223,00
34ZJ125303Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:32:393,00
35ZD126141Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:33:493,00
36ZB127341Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:33:583,00
37ZA128363Masopustová TerezaLanškroun9600:34:433,00
38ZC12920Langerová Viola-7300:35:133,00
39ZB13021Vaňková Pavla-7600:35:143,00
40ZD131271Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:193,00
41ZD133114Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:463,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Super. Díky. Borci z Čermné
brzdy

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód