Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Letohradská pětka

6.5.2023, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Letohradská pětka
  • datum konání: 6.5.2023
  • zobrazeno již 476x
  • místo konání: Orlovna na Orlici, Letohrad
  • GPS: 50.02836N, 16.52349E
  • pořadatel: Orel Orlice

Sociální sítě

Místo konání

u Orlovny na Orlici, Letohrad
od 10:00 hodin
hlavní závod ve 12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

80,- dospělí
50,- děti

Popis tratě

Délka: 100 - 5000 m (dle kategorie)
Trat vede z vetší cásti po polních a lesních cestách. Zacínáme u Orlovny na Orlici.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Plakát závodu ve formátu PNG

Internetové stránky

https://www.letohradskapetka.cz/

E-mailová adresa

zivnymarek@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.5.2024Letohradská pětka-
7.5.2022Letohradská pětka233
1.5.20212. Virtuální Letohradská pětka74
2.5.2020Letohradská pětka-
4.5.2019Letohradská pětka316
5.5.2018Letohradská pětka305
6.5.2017Letohradská pětka305
7.5.2016Letohradská pětka282
2.5.2015Letohradská pětka309
3.5.2014Letohradská pětka214
4.5.2013Letohradská pětka197
5.5.2012Letohradská pětka169
22.10.2011Letohradská pětka66

Statistika závodu Letohradská pětka

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2470

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Matyášová Jana6511
Kaválek Ondřej8311
Borek Petr7011
Borek Viktor0411
Nechvílová Miroslava6010
Borková Agáta0210
Buriánek Roman659
Šilarová Michaela019
Sejkorová Lenka639
Limburský Jan018
Dušek Pavel708
Kessnerová Martina768
Grätz Luděk588
Mannlová Jana808
Pirklová Kateřina767
Pirkl Vít107
Hubená Magdaléna117
Sedláček Pavel537
Pirklová Markéta797
Fojt Leoš577
Čáp Bohuslav517
Halasová Anna037
Fojt Ondřej017
Mlynář Vlastimil647
Křivohlávek Miroslav677
Mika Ivo667
Hronek Jaroslav917
Tichý Miroslav017
Limburská Eliška997
Adamcová Veronika126
Halasová Anežka116
Halas Hynek106
Brychta Jakub086
Halas Vojtěch056
Plíva Vladimír576
Brusenbauchová Nela086
Krátký Luboš626
Fajfr František726
Novotný Luděk626
Dušková Lenka806
Holubář Patrik006
Keprtová Miloslava486
Hejl Radek726
Barvínková Romana796
Halas Petr736
Serbousková Sára046
Lipenský Jiří746
Černá Markéta706
Hubený Jakub136
Kubišta Oto536

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní chlapci r. 2018 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1163Čejka Štěpánviktorkamps.cz1800:00:11-
2C1335Ševčík JanLetohrad1800:00:12-
3C15137Bureš JanOrel Ústí n. Orl.1800:00:13-
4C1798Hrdina Matyáš-1800:00:14-
5C1971Kryštof Náhlík-1900:00:15-
6C11174Kaválek Tomáš Orel Orlice1900:00:16-
7C11399Hrdina Jonáš-2100:00:17-
8C11560Běťák RichardVencl Tým2100:00:18-
Předškolní dívky r. 2018 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1154Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:11-
2D1349Skalická AgátaOrel Orlice1800:00:12-
3D15146Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:13-
4D17145Fliedrová Beáta-1800:00:14-
5D19140Tomanová EliškaLosers are cool2000:00:15-
6D11185Sedláčková MarieOrel Žatčany2000:00:16-
7D11359Hüblová DorotkaVencl tým Ústí n. O.1900:00:17-
8D11529Moravcová EliškaLetohrad2000:00:18-
9D11780Špačková TamaraVichr z hor2100:00:27-
10D11894Vacková VeronikaKolín2100:00:28-
11D11978Kosková Ema-2100:00:30-
12D1201Živná GabrielaOrel Orlice2100:01:15-
Chlapci r. 2016-17 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2132Fric LukášOrel Vyškov1600:00:47-
2C2240Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:00:48-
3C2339Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:00:50-
4C2614Bambule Alex2bambule1600:00:54-
5C2788Maixner EliášDolní Dobrouč1600:00:55-
6C28134Kovář FilipŘetová1600:00:56-
7C29143Matuška JanOrel Žatčany1700:00:57-
8C21050Skalický MatoušOrel Orlice1600:00:58-
9C215100Skalický FrantišekOrel Orlice1700:01:14-
Dívky r. 2016-17 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D23131Houdková EmílieChoceň1600:00:50-
2D2538Bothe MiriamAtletika Žamberk1600:00:51-
3D21156Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:59-
4D21267Plívová Zuzana-1700:01:00-
5D213141Freislerová StelaHnátnice1700:01:05-
6D21475Kaválková EliškaOrel Orlice1700:01:08-
Minipřípravka chlapci r. 2014-15 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1143Malátek MatějAtletika Žamberk1400:01:39104,00
2M14136Kovář MatyášŘetová1400:01:4199,98
3M1589Maixner OndřejOrel Dolní Dobrouč1400:01:4297,97
4M1713Bambule ViktorSC Radotín1400:01:4692,93
5M1855Hartman TomášKB Letohrad1400:01:5187,88
6M19101Skalický VojtěchOrel Orlice1400:01:5286,87
7M11152Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:5880,81
8M11242Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:02:0078,79
Minipřípravka dívky r. 2014-15 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11133Švestková JohankaAK Račí údolí1400:01:39104,00
2Z1358Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:40100,99
3Z15132Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4297,97
4Z110103Teplá JustýnaBrutal Šnek team1500:01:5484,85
5Z11241Hrdinová Berenika AnnaAtletika Žamberk1500:02:0078,79
6Z114138Burešová AnnaÚstí nad Orlicí1500:02:0573,74
7Z11565Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:02:0969,70
8Z11676Kaválková NikolaOrel Orlice1500:02:2553,54
Přípravka chlapci r. 2012-13 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22150Štroblík JanOrel Vyškov1300:02:48104,00
2M2392Doskočil JakubTJ Spartak Letohrad1200:02:50100,81
3M2448Sedláček JakubOrel Žatčany1300:02:5497,43
4M2822Halas MatějOrel Vyškov1300:03:0291,67
5M21062Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:03:0391,07
6M21137Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:03:0689,29
7M213130Katzer TomášKB Letohrad1200:03:1186,31
8M22030Hubený JakubOrel Česká Třebová1300:03:3969,64
Přípravka dívky r. 2012-13 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2157Boháčová AdélaAtletika Polička1200:02:40104,00
2Z25113Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:02:5692,00
3Z2626Burianová EliškaOrel Obřany1200:02:5790,37
4Z27147Kamenická RebekaOrel Židenice1300:02:5888,75
5Z2891Váchová AdélaTJ SPARTAK LETOHRAD1300:03:0286,25
6Z21217Doležalová LucieOrel Vyškov1300:03:0783,13
7Z21486Přibylová BeátaSpartak Letohrad1300:03:1478,75
8Z215135Kovářová MagdalénaŘetová1200:03:2075,00
9Z216142Matušková EliškaOrel Žatčany1200:03:2770,63
10Z21751Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:3168,13
11Z21853Bašková SáraActivity Lanškroun1300:03:3366,88
12Z21933Nastoupilová NicolLetohrad1300:03:3764,38
13Z22145Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:03:5255,00
Mladší žáci r. 2010-11 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3147Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:06:11104,00
2M3290Vácha JanTJ SPARTAK LETOHRAD1100:06:2897,42
3M3387Maixner MatějOrel Dolní Dobrouč1100:06:5090,49
4M3718Doležal AdamOrel Vyškov1000:07:1283,56
5M31184Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:09:2846,90
Mladší žákyně r. 2010-11 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3473Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:06:59104,00
2Z3596Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:07:00101,76
3Z36129Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:07:02100,28
4Z3861Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:07:1895,47
5Z3969Rudolecká AnnaOrel Žatčany1000:07:1995,23
6Z31023Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:07:2094,99
Starší žáci r. 2008-09 (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4136Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:10:15104,00
2M42139Bureš FilipOrel Ústí nad Orlicí0900:10:19101,35
3M4334Nastoupil DominikLetohrad0900:10:3298,24
Starší žákyně r. 2008-09 (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4466Dorazilová KristýnaOrel Vyškov0900:17:07104,00
Dorostenci r. 2006-07 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51156Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:10:53104,00
2M52153Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:12:3985,77
3M5397Schless Patrik-0700:13:5872,67
Dorostenky r. 2006-07 (trať 3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2116Křenek AdamSK ANTE Žďár nad Sázavou0500:17:50104,00
2MJ28172Rybka Lukáš-0400:22:3475,46
3MJ33123Schless Adam-0400:23:2869,41
4MJ48176Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:26:0353,93
5MJ7170Rudolecký JanOrel Žatčany0500:31:1424,86
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ62118Švestková JohankaAK Račí údolí1400:29:09104,00
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1114Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:17:40104,00
2MA3215Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:17:55100,58
3MA5181Vacek JiříČumíš na mě?8700:18:1897,42
4MA78Moravec MartinOrel Orlice8400:19:0691,89
5MA1064Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:19:5087,74
6MA13165Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:20:3883,21
7MA14108Kovář LukášŘetová8700:20:4482,64
8MA15207Krejčí MichalPísečná8500:20:5082,08
9MA19128Simon JakubPolička0000:21:3278,11
10MA20210Švec MartinVK Choceň8700:21:3477,92
11MA21164Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:3877,55
12MA2781Špaček MartinVichr z hor8500:22:3172,55
13MA3119Doležal PavelOrel Vyškov8400:23:2567,45
14MA4793Vitalii AnikieievŽamberk9200:25:5353,49
15MA4983Sedláček FilipOrel Žatčany8400:26:3149,91
16MA529Hronek JaroslavOrel Obřany9100:26:5547,64
17MA53166Strašek JanChrudim8700:26:5747,45
18MA58182Fajfr Michal-0000:28:2339,34
18MA58183Fajfr Daniel -9400:28:2339,34
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB495Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:18:05104,00
2MB621Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:18:5297,67
3MB8102Teplý JaroslavBrutal Šnek Team7800:19:2094,09
4MB11205Trojan RadekSlatiňáci8100:20:1188,39
5MB16214Dujka Milan-7900:21:0883,13
6MB22152Dusil MartinVamberk7400:21:4080,18
7MB42162Exler Pavel3DFitness - Žamberk8200:24:5662,12
8MB45106Matuška JanOrel Žatčany8000:25:1460,46
9MB5615Lipenský JiříFajn Tým7400:27:3347,65
10MB6044Bureš PavelOrel Ústí nad Orlicí7600:28:4441,11
11MB63119Švestka DavidAK Račí údolí8300:29:1138,62
12MB65104Luža TomášOrel Žatčany7400:29:2237,60
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9157Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:19:38104,00
2MC12126Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:20:3197,50
3MC26204Simon PetrPolička 7200:22:2886,57
4MC3025Halas PetrOrel Vyškov7300:22:4284,38
5MC35149Kamenický PetrOrel Židenice6900:23:5178,52
6MC39168Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:24:3474,87
7MC50177Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:3264,86
8MC51120Mika IvoOrel Obřany Brno6600:26:5462,99
9MC54117Kocúr MariánSK Lukavice6900:27:1361,38
10MC61169Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:28:5652,63
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD17160Žila MilošElite Sport Bojkovice6200:21:09104,00
2MD55170Zezulka PetrKrálíky5700:27:3071,98
3MD66180Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:29:2362,11
4MD79163Exler Pavel3D Fitness Race Team5800:40:0510,48
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME37125Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:24:20104,00
2ME44124Ráb PavelČeská Třebová5200:25:0199,19
3ME67167Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:30:0077,71
4ME69161Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:30:3374,45
5ME70209Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh 4700:31:0772,12
6ME74112Sedláček PavelOrel Židenice5300:34:4357,33
7ME75208Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:36:0951,44
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA38211Goňová NikolaOB Žamberk9700:24:25104,00
2ZA41174Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:24:53100,09
3ZA4624Halasová AnnaOrel Vyškov0300:25:3696,15
4ZA64122Špinlerová BáraJednorožčí třpytka9200:29:2079,86
5ZA774Chourová Markéta-9100:36:5848,60
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB18178Janyšková RadkaRunSport Team8800:21:23104,00
2ZB23173Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:21:5099,90
3ZB36213Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:24:1587,59
4ZB4046Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:24:4983,94
5ZB733Šebrlová Žaneta-8100:34:1539,83
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC24175Pirklová KateřinaLetohrad7600:21:57104,00
2ZC29159Dvořáková AdélaBystré7600:22:3798,96
3ZC32148Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:23:2694,24
4ZC34154Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:23:3992,26
5ZC4320Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:25:0086,10
6ZC57212Řeháková RomanaJen Blbni Team Česká Třebová7300:27:5672,74
7ZC6868Rudolecká JanaOrel Žatčany7600:30:2161,73
8ZC7279Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:31:3356,26
9ZC78121Miková RenataOrel Obřany7200:37:3328,93
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD25158Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:11104,00
2ZD76127Nechvílová MiroslavaChoceň6000:36:3537,09
Lidový běh - muži (trať 1,5 km - LB)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM1171Maixner MatějOrel Dolní Dobrouč1100:07:07-
2LM228Fojt OndřejOrel Brno Obřany0100:07:40-
3LM3111Sedláček JakubOrel Žatčany1300:07:42-
4LM727Fojt LeošOrel Brno Obřany5700:09:03-
5LM112Šebrle Ladislav-7800:11:48-
6LM1377Kaválek OndřejOrel Orlice8300:14:53-
Lidový běh - ženy (trať 1,5 km - LB)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ4151Špinlerová VanesaAtletika Žamberk0900:07:52-
2LZ5107Kovářová MarieŘetová8500:08:46-
3LZ6115Burešová KarlaOrel Ústí nad Orlicí8000:08:58-
4LZ882Sedláčková LenkaOrel Žatčany8600:09:06-
5LZ9144Motyčková MichaelaAtletika Žamberk0900:09:07-
6LZ10109Matoušková EliškaOrel Žatčany1200:10:10-
7LZ12105Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:13:36-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1163Čejka Štěpánviktorkamps.cz1800:00:11-
1D1154Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:11-
2C1335Ševčík JanLetohrad1800:00:12-
2D1349Skalická AgátaOrel Orlice1800:00:12-
3D15146Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:13-
3C15137Bureš JanOrel Ústí n. Orl.1800:00:13-
4D17145Fliedrová Beáta-1800:00:14-
4C1798Hrdina Matyáš-1800:00:14-
5D19140Tomanová EliškaLosers are cool2000:00:15-
5C1971Kryštof Náhlík-1900:00:15-
6C11174Kaválek Tomáš Orel Orlice1900:00:16-
6D11185Sedláčková MarieOrel Žatčany2000:00:16-
7D11359Hüblová DorotkaVencl tým Ústí n. O.1900:00:17-
7C11399Hrdina Jonáš-2100:00:17-
8C11560Běťák RichardVencl Tým2100:00:18-
8D11529Moravcová EliškaLetohrad2000:00:18-
9D11780Špačková TamaraVichr z hor2100:00:27-
10D11894Vacková VeronikaKolín2100:00:28-
11D11978Kosková Ema-2100:00:30-
12D1201Živná GabrielaOrel Orlice2100:01:15-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2132Fric LukášOrel Vyškov1600:00:47-
2C2240Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:00:48-
1D23131Houdková EmílieChoceň1600:00:50-
3C2339Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:00:50-
2D2538Bothe MiriamAtletika Žamberk1600:00:51-
4C2614Bambule Alex2bambule1600:00:54-
5C2788Maixner EliášDolní Dobrouč1600:00:55-
6C28134Kovář FilipŘetová1600:00:56-
7C29143Matuška JanOrel Žatčany1700:00:57-
8C21050Skalický MatoušOrel Orlice1600:00:58-
3D21156Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:59-
4D21267Plívová Zuzana-1700:01:00-
5D213141Freislerová StelaHnátnice1700:01:05-
6D21475Kaválková EliškaOrel Orlice1700:01:08-
9C215100Skalický FrantišekOrel Orlice1700:01:14-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11133Švestková JohankaAK Račí údolí1400:01:39104,00
1M1143Malátek MatějAtletika Žamberk1400:01:39104,00
2Z1358Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:40100,99
2M14136Kovář MatyášŘetová1400:01:4199,98
3Z15132Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4297,97
3M1589Maixner OndřejOrel Dolní Dobrouč1400:01:4297,97
4M1713Bambule ViktorSC Radotín1400:01:4692,93
5M1855Hartman TomášKB Letohrad1400:01:5187,88
6M19101Skalický VojtěchOrel Orlice1400:01:5286,87
4Z110103Teplá JustýnaBrutal Šnek team1500:01:5484,85
7M11152Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:5880,81
8M11242Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:02:0078,79
5Z11241Hrdinová Berenika AnnaAtletika Žamberk1500:02:0078,79
6Z114138Burešová AnnaÚstí nad Orlicí1500:02:0573,74
7Z11565Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:02:0969,70
8Z11676Kaválková NikolaOrel Orlice1500:02:2553,54
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2157Boháčová AdélaAtletika Polička1200:02:40104,00
1M22150Štroblík JanOrel Vyškov1300:02:48104,00
2M2392Doskočil JakubTJ Spartak Letohrad1200:02:50100,81
3M2448Sedláček JakubOrel Žatčany1300:02:5497,43
2Z25113Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:02:5692,00
3Z2626Burianová EliškaOrel Obřany1200:02:5790,37
4Z27147Kamenická RebekaOrel Židenice1300:02:5888,75
5Z2891Váchová AdélaTJ SPARTAK LETOHRAD1300:03:0286,25
4M2822Halas MatějOrel Vyškov1300:03:0291,67
5M21062Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:03:0391,07
6M21137Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:03:0689,29
6Z21217Doležalová LucieOrel Vyškov1300:03:0783,13
7M213130Katzer TomášKB Letohrad1200:03:1186,31
7Z21486Přibylová BeátaSpartak Letohrad1300:03:1478,75
8Z215135Kovářová MagdalénaŘetová1200:03:2075,00
9Z216142Matušková EliškaOrel Žatčany1200:03:2770,63
10Z21751Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:3168,13
11Z21853Bašková SáraActivity Lanškroun1300:03:3366,88
12Z21933Nastoupilová NicolLetohrad1300:03:3764,38
8M22030Hubený JakubOrel Česká Třebová1300:03:3969,64
13Z22145Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:03:5255,00
Trať 1,5 km - LB
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM1171Maixner MatějOrel Dolní Dobrouč1100:07:07-
2LM228Fojt OndřejOrel Brno Obřany0100:07:40-
3LM3111Sedláček JakubOrel Žatčany1300:07:42-
1LZ4151Špinlerová VanesaAtletika Žamberk0900:07:52-
2LZ5107Kovářová MarieŘetová8500:08:46-
3LZ6115Burešová KarlaOrel Ústí nad Orlicí8000:08:58-
4LM727Fojt LeošOrel Brno Obřany5700:09:03-
4LZ882Sedláčková LenkaOrel Žatčany8600:09:06-
5LZ9144Motyčková MichaelaAtletika Žamberk0900:09:07-
6LZ10109Matoušková EliškaOrel Žatčany1200:10:10-
5LM112Šebrle Ladislav-7800:11:48-
7LZ12105Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:13:36-
6LM1377Kaválek OndřejOrel Orlice8300:14:53-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3147Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:06:11104,00
2M3290Vácha JanTJ SPARTAK LETOHRAD1100:06:2897,42
3M3387Maixner MatějOrel Dolní Dobrouč1100:06:5090,49
1Z3473Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:06:59104,00
2Z3596Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:07:00101,76
3Z36129Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:07:02100,28
4M3718Doležal AdamOrel Vyškov1000:07:1283,56
4Z3861Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:07:1895,47
5Z3969Rudolecká AnnaOrel Žatčany1000:07:1995,23
6Z31023Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:07:2094,99
5M31184Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:09:2846,90
Trať 2,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4136Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:10:15104,00
2M42139Bureš FilipOrel Ústí nad Orlicí0900:10:19101,35
3M4334Nastoupil DominikLetohrad0900:10:3298,24
1Z4466Dorazilová KristýnaOrel Vyškov0900:17:07104,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51156Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:10:53104,00
2M52153Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:12:3985,77
3M5397Schless Patrik-0700:13:5872,67
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1114Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:17:40104,00
1MJ2116Křenek AdamSK ANTE Žďár nad Sázavou0500:17:50104,00
2MA3215Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:17:55100,58
1MB495Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:18:05104,00
3MA5181Vacek JiříČumíš na mě?8700:18:1897,42
2MB621Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:18:5297,67
4MA78Moravec MartinOrel Orlice8400:19:0691,89
3MB8102Teplý JaroslavBrutal Šnek Team7800:19:2094,09
1MC9157Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:19:38104,00
5MA1064Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:19:5087,74
4MB11205Trojan RadekSlatiňáci8100:20:1188,39
2MC12126Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:20:3197,50
6MA13165Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:20:3883,21
7MA14108Kovář LukášŘetová8700:20:4482,64
8MA15207Krejčí MichalPísečná8500:20:5082,08
5MB16214Dujka Milan-7900:21:0883,13
1MD17160Žila MilošElite Sport Bojkovice6200:21:09104,00
1ZB18178Janyšková RadkaRunSport Team8800:21:23104,00
9MA19128Simon JakubPolička0000:21:3278,11
10MA20210Švec MartinVK Choceň8700:21:3477,92
11MA21164Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:3877,55
6MB22152Dusil MartinVamberk7400:21:4080,18
2ZB23173Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:21:5099,90
1ZC24175Pirklová KateřinaLetohrad7600:21:57104,00
1ZD25158Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:11104,00
3MC26204Simon PetrPolička 7200:22:2886,57
12MA2781Špaček MartinVichr z hor8500:22:3172,55
2MJ28172Rybka Lukáš-0400:22:3475,46
2ZC29159Dvořáková AdélaBystré7600:22:3798,96
4MC3025Halas PetrOrel Vyškov7300:22:4284,38
13MA3119Doležal PavelOrel Vyškov8400:23:2567,45
3ZC32148Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:23:2694,24
3MJ33123Schless Adam-0400:23:2869,41
4ZC34154Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:23:3992,26
5MC35149Kamenický PetrOrel Židenice6900:23:5178,52
3ZB36213Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:24:1587,59
1ME37125Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:24:20104,00
1ZA38211Goňová NikolaOB Žamberk9700:24:25104,00
6MC39168Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:24:3474,87
4ZB4046Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:24:4983,94
2ZA41174Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:24:53100,09
7MB42162Exler Pavel3DFitness - Žamberk8200:24:5662,12
5ZC4320Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:25:0086,10
2ME44124Ráb PavelČeská Třebová5200:25:0199,19
8MB45106Matuška JanOrel Žatčany8000:25:1460,46
3ZA4624Halasová AnnaOrel Vyškov0300:25:3696,15
14MA4793Vitalii AnikieievŽamberk9200:25:5353,49
4MJ48176Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:26:0353,93
15MA4983Sedláček FilipOrel Žatčany8400:26:3149,91
7MC50177Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:3264,86
8MC51120Mika IvoOrel Obřany Brno6600:26:5462,99
16MA529Hronek JaroslavOrel Obřany9100:26:5547,64
17MA53166Strašek JanChrudim8700:26:5747,45
9MC54117Kocúr MariánSK Lukavice6900:27:1361,38
2MD55170Zezulka PetrKrálíky5700:27:3071,98
9MB5615Lipenský JiříFajn Tým7400:27:3347,65
6ZC57212Řeháková RomanaJen Blbni Team Česká Třebová7300:27:5672,74
18MA58182Fajfr Michal-0000:28:2339,34
18MA58183Fajfr Daniel -9400:28:2339,34
10MB6044Bureš PavelOrel Ústí nad Orlicí7600:28:4441,11
10MC61169Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:28:5652,63
1ZJ62118Švestková JohankaAK Račí údolí1400:29:09104,00
11MB63119Švestka DavidAK Račí údolí8300:29:1138,62
4ZA64122Špinlerová BáraJednorožčí třpytka9200:29:2079,86
12MB65104Luža TomášOrel Žatčany7400:29:2237,60
3MD66180Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:29:2362,11
3ME67167Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:30:0077,71
7ZC6868Rudolecká JanaOrel Žatčany7600:30:2161,73
4ME69161Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:30:3374,45
5ME70209Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh 4700:31:0772,12
5MJ7170Rudolecký JanOrel Žatčany0500:31:1424,86
8ZC7279Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:31:3356,26
5ZB733Šebrlová Žaneta-8100:34:1539,83
6ME74112Sedláček PavelOrel Židenice5300:34:4357,33
7ME75208Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:36:0951,44
2ZD76127Nechvílová MiroslavaChoceň6000:36:3537,09
5ZA774Chourová Markéta-9100:36:5848,60
9ZC78121Miková RenataOrel Obřany7200:37:3328,93
4MD79163Exler Pavel3D Fitness Race Team5800:40:0510,48
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1114Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:17:40104,00
2MJ2116Křenek AdamSK ANTE Žďár nad Sázavou0500:17:50101,06
3MA3215Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:17:5599,58
4MB495Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:18:0597,64
5MA5181Vacek JiříČumíš na mě?8700:18:1896,42
6MB621Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:18:5293,21
7MA78Moravec MartinOrel Orlice8400:19:0691,89
8MB8102Teplý JaroslavBrutal Šnek Team7800:19:2090,57
9MC9157Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:19:3888,87
10MA1064Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:19:5087,74
11MB11205Trojan RadekSlatiňáci8100:20:1185,75
12MC12126Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:20:3183,87
13MA13165Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:20:3883,21
14MA14108Kovář LukášŘetová8700:20:4482,64
15MA15207Krejčí MichalPísečná8500:20:5082,08
16MB16214Dujka Milan-7900:21:0880,38
17MD17160Žila MilošElite Sport Bojkovice6200:21:0980,28
18MA19128Simon JakubPolička0000:21:3278,11
19MA20210Švec MartinVK Choceň8700:21:3477,92
20MA21164Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:3877,55
21MB22152Dusil MartinVamberk7400:21:4077,36
22MC26204Simon PetrPolička 7200:22:2872,83
23MA2781Špaček MartinVichr z hor8500:22:3172,55
24MJ28172Rybka Lukáš-0400:22:3472,26
25MC3025Halas PetrOrel Vyškov7300:22:4271,51
26MA3119Doležal PavelOrel Vyškov8400:23:2567,45
27MJ33123Schless Adam-0400:23:2867,17
28MC35149Kamenický PetrOrel Židenice6900:23:5165,00
29ME37125Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:24:2062,26
30MC39168Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:24:3460,94
31MB42162Exler Pavel3DFitness - Žamberk8200:24:5658,87
32ME44124Ráb PavelČeská Třebová5200:25:0158,40
33MB45106Matuška JanOrel Žatčany8000:25:1457,17
34MA4793Vitalii AnikieievŽamberk9200:25:5353,49
35MJ48176Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:26:0352,55
36MA4983Sedláček FilipOrel Žatčany8400:26:3149,91
37MC50177Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:3249,81
38MC51120Mika IvoOrel Obřany Brno6600:26:5447,74
39MA529Hronek JaroslavOrel Obřany9100:26:5547,64
40MA53166Strašek JanChrudim8700:26:5747,45
41MC54117Kocúr MariánSK Lukavice6900:27:1345,94
42MD55170Zezulka PetrKrálíky5700:27:3044,34
43MB5615Lipenský JiříFajn Tým7400:27:3344,06
44MA58182Fajfr Michal-0000:28:2339,34
44MA58183Fajfr Daniel -9400:28:2339,34
46MB6044Bureš PavelOrel Ústí nad Orlicí7600:28:4437,36
47MC61169Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:28:5636,23
48MB63119Švestka DavidAK Račí údolí8300:29:1134,81
49MB65104Luža TomášOrel Žatčany7400:29:2233,77
50MD66180Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:29:2333,73
51ME67167Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:30:0030,19
52ME69161Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:30:3327,08
53ME70209Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh 4700:31:0723,87
54MJ7170Rudolecký JanOrel Žatčany0500:31:1423,21
55ME74112Sedláček PavelOrel Židenice5300:34:433,49
56ME75208Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:36:093,00
57MD79163Exler Pavel3D Fitness Race Team5800:40:053,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB18178Janyšková RadkaRunSport Team8800:21:23104,00
2ZB23173Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:21:5099,90
3ZC24175Pirklová KateřinaLetohrad7600:21:5798,35
4ZD25158Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:1196,26
5ZC29159Dvořáková AdélaBystré7600:22:3794,23
6ZC32148Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:23:2690,41
7ZC34154Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:23:3989,40
8ZB36213Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:24:1586,59
9ZA38211Goňová NikolaOB Žamberk9700:24:2585,81
10ZB4046Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:24:4983,94
11ZA41174Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:24:5383,63
12ZC4320Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:25:0083,09
13ZA4624Halasová AnnaOrel Vyškov0300:25:3680,28
14ZC57212Řeháková RomanaJen Blbni Team Česká Třebová7300:27:5669,37
15ZJ62118Švestková JohankaAK Račí údolí1400:29:0963,68
16ZA64122Špinlerová BáraJednorožčí třpytka9200:29:2062,82
17ZC6868Rudolecká JanaOrel Žatčany7600:30:2158,07
18ZC7279Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:31:3352,46
19ZB733Šebrlová Žaneta-8100:34:1539,83
20ZD76127Nechvílová MiroslavaChoceň6000:36:3528,92
21ZA774Chourová Markéta-9100:36:5827,12
22ZC78121Miková RenataOrel Obřany7200:37:3324,40

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód