29.5.2010, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 8 | 179 | Papík Roman | AC Česká Lípa | 92 | 00:42:18 | 35 |
2 | MJ | 64 | 36 | Černohorský Dominik | AK Litvínov | 00 | 00:56:30 | 31 |
3 | MJ | 84 | 100 | Puchmeltr Michal | Osek | 92 | 01:05:03 | 27 |
4 | MJ | 95 | 122 | Břicháček Stanislav | Lom | 92 | 01:07:17 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 88 | 128 | Procházková Michaela | USK Praha | 95 | 01:06:02 | 35 |
2 | ŽJ | 100 | 64 | Zbuzková Blanka | KL Sport Most | 92 | 01:09:36 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 22 | 67 | Werner Benjamin | Německo | 88 | 00:47:24 | - |
2 | M1 | 27 | 102 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:47:59 | 22 |
3 | M1 | 30 | 86 | Novák Lukáš | AC SAKÉ KATEŘINKY | 82 | 00:48:21 | 20 |
4 | M1 | 35 | 91 | Stezka Martin | Chřibská | 84 | 00:49:40 | 19 |
5 | M1 | 37 | 92 | Žabenský Miroslav | AC Mariánské Lázně | 78 | 00:50:13 | 18 |
6 | M1 | 49 | 121 | Janák Michal | SPONA Teplice | 76 | 00:53:32 | 17 |
7 | M1 | 55 | 126 | Tachyna Petr | Studeněvec | 81 | 00:54:34 | 16 |
8 | M1 | 67 | 18 | Kodym Jan | Litvínov | 82 | 00:56:55 | 14 |
9 | M1 | 69 | 129 | Vlček Pavel | Lom - Loučná | 85 | 00:57:24 | 13 |
10 | M1 | 89 | 35 | Vágner Jan | Rychlá rota | 84 | 01:06:03 | 12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 51 | Brychta Jiří | IS Running Team | 74 | 00:39:58 | 35 |
2 | M2 | 5 | 73 | Šesták Karel | X-AIR Ostrava | 71 | 00:41:13 | 31 |
3 | M2 | 7 | 34 | Malý Jan | Sokol Nová Paka | 73 | 00:41:32 | 27 |
4 | M2 | 10 | 38 | Frelich Martin | Sokol České Budějovice | 71 | 00:43:10 | 24 |
5 | M2 | 26 | 16 | Reichel Sten | TSV 1872 Pobershau | 75 | 00:47:56 | - |
6 | M2 | 59 | 37 | Bambas Jan | Pivošlap Litvínov | 75 | 00:55:40 | 15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 4 | 88 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:40:59 | 27 |
2 | M3 | 9 | 5 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 00:42:19 | 24 |
3 | M3 | 12 | 26 | Šmíd Petr | Loučná 956 | 69 | 00:43:45 | 20 |
4 | M3 | 24 | 84 | Veselý Pavel | HSK Horní Rokytnice | 66 | 00:47:36 | 17 |
5 | M3 | 31 | 87 | Scheu Harald | LMB Žižkov | 69 | 00:48:30 | 14 |
6 | M3 | 32 | 48 | Karas Karel | Loučná 956 | 66 | 00:48:49 | 13 |
7 | M3 | 43 | 55 | Weinelt Pavel | Jirkov | 69 | 00:51:33 | 11 |
8 | M3 | 46 | 11 | Kudrna Pavel | Karviná | 68 | 00:52:53 | 9 |
9 | M3 | 50 | 1 | Švanda Petr | Slaný | 67 | 00:53:51 | 8 |
10 | M3 | 85 | 56 | Richter Martin | Spona Teplice | 67 | 01:05:04 | 4 |
11 | M3 | 97 | 113 | Kamenský Peter | Most | 69 | 01:07:57 | 3 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 2 | 42 | Jančík Bořek | SVARTES Hořice | 64 | 00:40:27 | 35 |
2 | M4 | 3 | 47 | Petráš Rostislav | Novojický Kotuč | 65 | 00:40:42 | 31 |
3 | M4 | 11 | 22 | Veselý Miroslav | GLASSMAN TT Teplice | 63 | 00:43:24 | 22 |
4 | M4 | 15 | 46 | Jokel Lubomír | ŠSK Palestra Praha | 64 | 00:44:29 | 19 |
5 | M4 | 20 | 83 | Soukup Petr | Kovohutě Příbram | 65 | 00:46:46 | 18 |
6 | M4 | 25 | 9 | Ungermann Jan | AC Slavoj Český Krumlov | 61 | 00:47:41 | 16 |
7 | M4 | 28 | 78 | Karlík Michal | Loko Trutnov | 64 | 00:48:09 | 15 |
8 | M4 | 40 | 180 | Valenta Michal | AVC Praha | 62 | 00:50:32 | 12 |
9 | M4 | 45 | 65 | Zbuzek Jaroslav | KL Sport Most | 65 | 00:52:37 | 10 |
10 | M4 | 51 | 2 | Kukla Karel | Teplice | 64 | 00:53:53 | 7 |
11 | M4 | 63 | 76 | Chmel Zdeněk | RC PIM Praha | 62 | 00:56:29 | 6 |
12 | M4 | 78 | 10 | Šulc Jiří | Chřibská | 62 | 01:00:55 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 6 | 23 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:41:21 | 35 |
2 | M5 | 14 | 54 | Kirsch Petr | AK Most | 56 | 00:44:07 | 31 |
3 | M5 | 16 | 112 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:44:54 | 27 |
4 | M5 | 19 | 52 | Gombita Josef | Loučná 956 | 58 | 00:46:04 | 22 |
5 | M5 | 21 | 13 | Kacíř Zdeněk | Loučná 956 | 56 | 00:47:09 | 20 |
6 | M5 | 38 | 69 | Lehnert Gerd | Německo | 60 | 00:50:15 | - |
7 | M5 | 48 | 27 | Brunclík Ivo | Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 00:53:24 | 17 |
8 | M5 | 62 | 89 | Krupka Milan | TJ Rumburk | 56 | 00:56:11 | 13 |
9 | M5 | 107 | 57 | Mocker František | AC Česká Lípa | 58 | 01:12:07 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M6 | 18 | 116 | Pechek František | Maratonstav Úpice | 53 | 00:45:40 | 24 |
2 | M6 | 29 | 53 | Rus Zdeněk | KČT Nýrsko | 52 | 00:48:12 | 19 |
3 | M6 | 34 | 39 | Balatka Jaroslav | SKP Maják Jablonec nad Nisou | 54 | 00:49:32 | 18 |
4 | M6 | 52 | 85 | Westrmaier Jiří | SKWestrmaier Kolová | 53 | 00:53:54 | 16 |
5 | M6 | 56 | 94 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:54:47 | 15 |
6 | M6 | 57 | 63 | Jelínek Karel | PSK Olymp Praha | 51 | 00:54:52 | 14 |
7 | M6 | 65 | 12 | Zeman Zbyněk | Litvínov | 54 | 00:56:45 | 12 |
8 | M6 | 71 | 17 | Roubíček Milan | ACES Team Karlovy Vary | 55 | 00:57:55 | 11 |
9 | M6 | 93 | 24 | Michler Petr | Liga 100 Praha | 55 | 01:06:42 | 10 |
10 | M6 | 99 | 41 | Krejsa Václav | Rentia Praha | 52 | 01:08:58 | 9 |
11 | M6 | 106 | 31 | Hájíček František | AVC Praha | 51 | 01:12:01 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M7 | 17 | 115 | Šmída Oldřich | Maratonstav Úpice | 48 | 00:45:09 | 35 |
2 | M7 | 36 | 109 | Šír Václav | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 00:49:58 | 31 |
3 | M7 | 39 | 79 | Kadavý Jan | Jablonec nad Nisou | 47 | 00:50:22 | 27 |
4 | M7 | 44 | 32 | Němec Jiří | Lockar | 48 | 00:52:19 | 24 |
5 | M7 | 68 | 59 | Dolejš Jan | TJ Sokol Unhošť | 49 | 00:57:14 | 18 |
6 | M7 | 70 | 61 | Adam Petr | AC Obora Hvězda Praha | 50 | 00:57:52 | 17 |
7 | M7 | 72 | 127 | Hazzátko Jan | SPONA Teplice | 50 | 00:59:13 | 16 |
8 | M7 | 82 | 77 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 01:02:54 | 15 |
9 | M7 | 92 | 117 | Šklíba Karel | Maratonstav Úpice | 50 | 01:06:33 | 13 |
10 | M7 | 102 | 124 | Smeták Václav | Most | 50 | 01:09:57 | 11 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M8 | 47 | 101 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 00:53:04 | 22 |
2 | M8 | 54 | 68 | May Christoph | Německo | 44 | 00:54:26 | - |
3 | M8 | 60 | 75 | Řezáč Ivo | Litvínov | 41 | 00:55:41 | 20 |
4 | M8 | 66 | 90 | Krassa Manfred | ŠAK Chodov | 44 | 00:56:49 | 19 |
5 | M8 | 87 | 72 | Plecháček Jiří | Praha | 44 | 01:05:39 | 14 |
6 | M8 | 98 | 60 | Ryska Pavel | Laundromat Zatec | 44 | 01:08:38 | 12 |
7 | M8 | 105 | 103 | Červenka Karel | Hora Sv. Kateřiny | 41 | 01:10:51 | 10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M9 | 75 | 74 | Hlusička Josef | Liga100 Sokolov | 38 | 00:59:54 | 35 |
2 | M9 | 80 | 33 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 01:01:30 | 31 |
3 | M9 | 91 | 93 | Procházka Václav | Sokol Lom - Litvínov | 40 | 01:06:13 | 24 |
4 | M9 | 103 | 110 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 01:09:58 | 22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MX | 81 | 99 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 01:02:04 | 27 |
2 | MX | 104 | 105 | Pejpal Jiří | TJ Liga100 Praha | 34 | 01:10:18 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MY | 108 | 114 | Šťastný Jaromír | LIGA100 Praha | 30 | 01:17:07 | 19 |
2 | MY | 110 | 95 | Bém František | AC Slovan Liberec | 27 | 01:21:29 | 18 |
3 | MY | 113 | 107 | Soukup Jiří | TJ LIGA 100 Hradec Králové | 27 | 01:32:21 | 17 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 23 | 44 | Poborská Helena | PSK Olymp Praha | 78 | 00:47:31 | 35 |
2 | Z1 | 33 | 120 | Pechková Jana | Maratonstav Úpice | 85 | 00:49:17 | 31 |
3 | Z1 | 79 | 6 | Kollertová Eva | MT Nové Město nad Metují | 83 | 01:01:15 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 13 | 81 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:43:56 | 35 |
2 | Z2 | 42 | 104 | Piklová Alice | Větřní | 73 | 00:50:49 | 31 |
3 | Z2 | 58 | 108 | Krausová Jaroslava | Glasman Teplice | 75 | 00:54:55 | 24 |
4 | Z2 | 94 | 111 | Horáková Renata | AC Ústí nad Labem | 72 | 01:06:51 | 18 |
5 | Z2 | 96 | 50 | Popovová Martina | SNB Praha | 74 | 01:07:31 | 17 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 53 | 106 | Lukášková Zlata | AC Falcon Rokycany | 68 | 00:54:20 | 27 |
2 | Z3 | 73 | 80 | Kabilová Martina | ACEST TEAM K. Vary | 69 | 00:59:35 | 22 |
3 | Z3 | 74 | 119 | Tumová Eva | Maratonstav Úpice | 69 | 00:59:47 | 20 |
4 | Z3 | 76 | 125 | Slabáková Lenka | AK Olymp Brno | 66 | 01:00:09 | 19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 61 | 97 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:55:56 | 35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 83 | 40 | Procházková Irena | TJ Háje | 57 | 01:04:08 | 31 |
2 | Z5 | 86 | 29 | Pštrossová Marie | SNB - AVC Praha | 59 | 01:05:18 | 27 |
3 | Z5 | 90 | 14 | Vraštilová Miloslava | Jilemnice | 56 | 01:06:09 | 24 |
4 | Z5 | 109 | 96 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Č. Třebová | 58 | 01:18:16 | 22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z6 | 41 | 118 | Paulů Blanka | Maratonstav Úpice | 54 | 00:50:34 | 35 |
2 | Z6 | 111 | 70 | Pláničková Eva | Atletika Tábor | 54 | 01:24:22 | 24 |
3 | Z6 | 112 | 82 | Gruberová Věra | Horní Počernice | 52 | 01:27:21 | 22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z7 | 77 | 30 | Popovová Jaroslava | AC Falcon Rokycany | 48 | 01:00:46 | 31 |
2 | Z7 | 101 | 98 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 01:09:49 | 27 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
27.7.2024 (sobota), svátek má Věroslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
mirekvesely