Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malé Svatoňovice - po trase ME

9.7.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Malé Svatoňovice - po trase ME
  • datum konání: 9.7.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Malých Svatoňovicích
9.00 hodin

Startovné

60,- Kč

Popis tratě

délka 7.740 m
převýšení 600 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
Puškinova 961
542 32 Úpice
mobil 602 152 296

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz/?page=tj

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Malé Svatoňovice - po trase ME

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,74 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1587Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:48:3235
2MJ21170Ante JovičAK Zagreb8800:50:16-
3MJ49149Kuczynski MichalNýdek9100:58:4331
Muži A (trať 7,74 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA187Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:41:0535
2MA2154Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:42:3631
3MA4101Berka RadimKozákov8200:44:0827
4MA5177Hamelinck WouterRacing Club Gent8200:44:34-
5MA7217Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:45:1824
6MA10284Frelich MartinSokol České Budějovice7100:46:3922
7MA11224Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:46:4720
8MA1688Varter DauberMaratonstav Úpice6900:48:5119
9MA19215Ertebach DavidKunčice7100:49:5518
10MA24285Rosinski MichalTS Corsa Torun8500:51:13-
11MA28107Zeman RadekHvězda SKP Pardubice7000:53:2917
12MA36148Kuczynski MarianNýdek6900:55:2516
13MA37210Žák TomášAC Pardubice8500:55:3615
14MA38286Jančařík PetrAAC Brno6800:55:4114
15MA39226Drygalski HenrykXSTREAM Racing7900:55:4813
16MA55288O'Ceallaigh CormacIMRA7300:59:32-
17MA64125Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6901:02:3412
18MA66128Rygielski MarcinTS Corsa Toruň7301:02:43-
19MA7092Stašek JiříNáchod6701:03:0411
20MA75100Blažek MartinSK Janské Lázně7101:04:2110
21MA8597Rašner TomášRELAX Olomouc6901:10:119
Muži B (trať 7,74 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB381Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:42:4435
2MB693Holub MiroslavBukovice6600:44:4731
3MB894Holub PetrPeTe Adr team6600:45:3227
4MB12133Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:5124
5MB13208Dvorský JaroslavA+K Trutnov6400:47:5122
6MB1690Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:48:5120
7MB2085Hajzler JiříAHA Vyškov6300:50:0619
8MB2380Králíček TomášFC Puškvorec6300:50:5618
9MB26104Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:53:1417
10MB31167Kavaliauskas AlmirasBK Kertus5800:54:00-
11MB3279Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:0116
12MB35138Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:55:2115
13MB43223Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:56:1614
14MB47237Tomšů PetrMlýn Janderov6400:58:3813
15MB54287Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:59:2512
16MB6076Pečenka LiborKHB Radegast6101:01:1811
17MB6399Rein JanAC Rumburk6301:02:1510
18MB67169Atlija SinišaAK Zagreb6401:02:53-
19MB82108Přibyl FrantišekPetrovice5801:08:089
Muži C (trať 7,74 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9196Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:5935
2MC14129Vigil PabloLoveland, Colorado5200:48:0431
3MC2798Černý VladimírHAC Praha5200:53:2427
4MC34105Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:54:3824
5MC4186Kučera ZdeněkAC Náchod5500:56:0622
6MC4295Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:56:0720
7MC44137Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:56:1719
8MC45131Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:57:0518
9MC4682Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:58:0317
10MC49115Adam JanJablonec4700:58:4316
11MC57204Mareš BohumilLEAR Brno5101:01:0115
12MC6177Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:01:2114
13MC62282Bakyta JánJogging klub Dubnica5301:01:55-
14MC73195Les JosefKČT Třemošná4701:03:1813
15MC78229Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:05:3712
16MC8089Neimea LiborAC Náchod5301:06:4311
17MC86232Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:11:3810
18MC8784Čepelka OldřichTima Liberec4801:14:129
Muži D (trať 7,74 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2591Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:53:0735
2MD33106Groh StanislavAC Vrchlabí4600:54:1631
3MD40247Marek FrantišekČervený Kostelec4100:56:0127
4MD5378Škrleta JanNová Včelnice4600:59:1224
5MD56163Viliunas JonasInžinerija3901:00:56-
6MD68146Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:03:0022
7MD76162Čirba StasysInžinerija4301:04:31-
8MD83159Valčius MečysInžinerija4301:08:26-
9MD84273Linhart MilošAC Náchod4401:10:0220
Muži E (trať 7,74 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME57243Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:01:0135
2ME69155Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:03:0231
3ME77103Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:05:0227
Juniorky (trať 7,74 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ51202Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:58:4835
2ŽJ88231Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:14:3731
Ženy A (trať 7,74 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA18245Schorná Matyášová PavlaCZE8000:49:1935
2ZA22113Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:50:3131
3ZA29112Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:53:3527
4ZA72203Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:03:1624
5ZA89157Popovová MartinaSNB Praha7401:16:0422
Ženy B (trať 7,74 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB48114Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:58:4035
2ZB52285Jančaříková LenkaAAC Brno7000:59:0931
3ZB65274Woods SharonWAL6001:02:36-
4ZB71158Kajaliauskiene AušraBK Kertus6401:03:09-
5ZB74197Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:03:2527
6ZB79230Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:1224
Ženy C (trať 7,74 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC30124Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:4835
2ŽC59216Vacková HanaSK Hronov5601:01:0831
3ŽC81234Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:06:5727
Trať 7,74 km, 600 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA187Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:41:0535
2MA2154Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:42:3631
1MB381Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:42:4435
3MA4101Berka RadimKozákov8200:44:0827
4MA5177Hamelinck WouterRacing Club Gent8200:44:34-
2MB693Holub MiroslavBukovice6600:44:4731
5MA7217Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:45:1824
3MB894Holub PetrPeTe Adr team6600:45:3227
1MC9196Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:5935
6MA10284Frelich MartinSokol České Budějovice7100:46:3922
7MA11224Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:46:4720
4MB12133Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:5124
5MB13208Dvorský JaroslavA+K Trutnov6400:47:5122
2MC14129Vigil PabloLoveland, Colorado5200:48:0431
1MJ1587Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:48:3235
8MA1688Varter DauberMaratonstav Úpice6900:48:5119
6MB1690Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:48:5120
1ZA18245Schorná Matyášová PavlaCZE8000:49:1935
9MA19215Ertebach DavidKunčice7100:49:5518
7MB2085Hajzler JiříAHA Vyškov6300:50:0619
2MJ21170Ante JovičAK Zagreb8800:50:16-
2ZA22113Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:50:3131
8MB2380Králíček TomášFC Puškvorec6300:50:5618
10MA24285Rosinski MichalTS Corsa Torun8500:51:13-
1MD2591Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:53:0735
9MB26104Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:53:1417
3MC2798Černý VladimírHAC Praha5200:53:2427
11MA28107Zeman RadekHvězda SKP Pardubice7000:53:2917
3ZA29112Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:53:3527
1ŽC30124Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:4835
10MB31167Kavaliauskas AlmirasBK Kertus5800:54:00-
11MB3279Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:0116
2MD33106Groh StanislavAC Vrchlabí4600:54:1631
4MC34105Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:54:3824
12MB35138Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:55:2115
12MA36148Kuczynski MarianNýdek6900:55:2516
13MA37210Žák TomášAC Pardubice8500:55:3615
14MA38286Jančařík PetrAAC Brno6800:55:4114
15MA39226Drygalski HenrykXSTREAM Racing7900:55:4813
3MD40247Marek FrantišekČervený Kostelec4100:56:0127
5MC4186Kučera ZdeněkAC Náchod5500:56:0622
6MC4295Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:56:0720
13MB43223Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:56:1614
7MC44137Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:56:1719
8MC45131Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:57:0518
9MC4682Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:58:0317
14MB47237Tomšů PetrMlýn Janderov6400:58:3813
1ZB48114Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:58:4035
10MC49115Adam JanJablonec4700:58:4316
3MJ49149Kuczynski MichalNýdek9100:58:4331
1ŽJ51202Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:58:4835
2ZB52285Jančaříková LenkaAAC Brno7000:59:0931
4MD5378Škrleta JanNová Včelnice4600:59:1224
15MB54287Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:59:2512
16MA55288O'Ceallaigh CormacIMRA7300:59:32-
5MD56163Viliunas JonasInžinerija3901:00:56-
1ME57243Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:01:0135
11MC57204Mareš BohumilLEAR Brno5101:01:0115
2ŽC59216Vacková HanaSK Hronov5601:01:0831
16MB6076Pečenka LiborKHB Radegast6101:01:1811
12MC6177Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:01:2114
13MC62282Bakyta JánJogging klub Dubnica5301:01:55-
17MB6399Rein JanAC Rumburk6301:02:1510
17MA64125Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6901:02:3412
3ZB65274Woods SharonWAL6001:02:36-
18MA66128Rygielski MarcinTS Corsa Toruň7301:02:43-
18MB67169Atlija SinišaAK Zagreb6401:02:53-
6MD68146Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:03:0022
2ME69155Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:03:0231
19MA7092Stašek JiříNáchod6701:03:0411
4ZB71158Kajaliauskiene AušraBK Kertus6401:03:09-
4ZA72203Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:03:1624
14MC73195Les JosefKČT Třemošná4701:03:1813
5ZB74197Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:03:2527
20MA75100Blažek MartinSK Janské Lázně7101:04:2110
7MD76162Čirba StasysInžinerija4301:04:31-
3ME77103Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:05:0227
15MC78229Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:05:3712
6ZB79230Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:1224
16MC8089Neimea LiborAC Náchod5301:06:4311
3ŽC81234Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:06:5727
19MB82108Přibyl FrantišekPetrovice5801:08:089
8MD83159Valčius MečysInžinerija4301:08:26-
9MD84273Linhart MilošAC Náchod4401:10:0220
21MA8597Rašner TomášRELAX Olomouc6901:10:119
17MC86232Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:11:3810
18MC8784Čepelka OldřichTima Liberec4801:14:129
2ŽJ88231Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:14:3731
5ZA89157Popovová MartinaSNB Praha7401:16:0422

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód