Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přebor Pardubického kraje v běhu na lyžích

11.2.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Přebor Pardubického kraje v běhu na lyžích
  • datum konání: 11.2.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Klub Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Přebor Pardubického kraje v běhu na lyžích

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 10 let a mladší (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž339Ostrejšová KateřinaMARS Svratka9800:04:53-
2Ž3412Otavová KarolínaMARS Svratka9700:04:58-
3Ž351Remešová DenisaKKL Hlinsko v Čechách9700:05:02-
4Ž363Švandová BarboraMARS Svratka9700:05:08-
5Ž376Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:05:10-
6Ž31011Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:05:23-
7Ž32010Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:08:10-
Žáci nejmladší 10 let a mladší (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3123Holubář BartolomějTJ Spartak OEZ Letohrad9600:04:28-
2M3226Žemlička MilanKKL Hlinsko v Čechách9600:04:34-
3M3836Pekař JanMARS Svratka9700:05:10-
4M3935Procházka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9600:05:11-
5M31134Barnet MiroslavTJ Spartak OEZ Letohrad9600:05:30-
6M31233Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:05:36-
7M31322Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:05:42-
8M31432Netolický MatoušKKL Hlinsko v Čechách9600:05:59-
9M31530Švanda ŠtěpánSK PRIMA Polička9800:06:56-
10M31637Nosál MartinTJ Spartak OEZ Letohrad9700:07:15-
11M31725Illichman PetrTJ Jiskra Králíky9600:07:42-
12M31831Suchodol MikulášTJ Spartak OEZ Letohrad9800:07:51-
13M31928Illichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:08:07-
14M32121Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:09:36-
15M32224Gregor PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9700:09:40-
-M3-27Chmelíček JordanTJ Spartak OEZ Letohrad97DNF-
Žákyně mladší 11-12 let (trať 2 km - (2x 1 km hnědá))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM343Gregorová AdélaMARS Svratka9400:08:34-
2ŽM549Makešová MonikaSK SKOL Brno9400:09:01-
3ŽM741Brettfeldová VeronikaSK SKOL Brno9400:09:30-
4ŽM1144Vodehnalová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9500:10:15-
5ŽM1246Trávníčková NelliMARS Svratka9400:10:18-
6ŽM1651Glaserová DominikaSKI klub Česká Třebová9500:11:53-
7ŽM1748Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:11:54-
8ŽM1947Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:12:20-
9ŽM2042Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:13:05-
Žáci mladší 11-12 let (trať 2 km - (2x 1 km hnědá))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM168Švanda JakubMARS Svratka9400:08:00-
2MM263Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:08:20-
3MM469Gregor LukášMARS Svratka9400:08:55-
4MM666Jašek OtakarSK SKOL Brno9400:09:09-
5MM861Závala PetrSK SKOL Brno9500:09:30-
6MM962Schlosser MatoušMARS Svratka9400:09:55-
7MM1070Faltus VáclavTJ Spartak OEZ Letohrad9500:10:09-
8MM1365Klaudinger PetrMARS Svratka9500:10:34-
9MM1464Majvald TadeášTJ Spartak OEZ Letohrad9400:10:58-
10MM1573Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:11:47-
11MM1867Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:12:04-
-MM-71Kulhánek JanSK SKOL Brno94DNF-
Žákyně starší 13-14 let (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS396Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:11:58-
2ŽS988Černá KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:12:35-
3ŽS1194Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:12:52-
4ŽS1489Satoriová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:13:27-
5ŽS1587Machová KateřinaKKL Hlinsko v Čechách9300:13:27-
6ŽS1695Stráníková TerezieTJ Spartak OEZ Letohrad9300:13:39-
7ŽS1784Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:13:48-
8ŽS1897Faltusová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9300:13:49-
9ŽS1986Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:13:53-
10ŽS2092Tlustá HelenaMARS Svratka9300:13:53-
11ŽS2191Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:14:02-
12ŽS2290Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:14:03-
13ŽS2481Kopecká MichaelaMARS Svratka9300:14:27-
14ŽS2793Kopecká IvaMARS Svratka9200:15:53-
15ŽS2885Adamcová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9300:16:07-
16ŽS2983Kulhánková IvaSK SKOL Brno9200:16:17-
Žáci starší 13-14 let (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1117Kura HynekSK Nové Město na Moravě9200:11:05-
2MS2108Kulík PetrMARS Svratka9200:11:44-
3MS4115Kučera TomášKKL Hlinsko v Čechách9200:12:00-
4MS5102Kulík MarekMARS Svratka9200:12:18-
5MS6101Vank MichalSK SKOL Brno9200:12:19-
6MS7105Navrátil MiroslavSK Nové Město na Moravě9200:12:22-
7MS8114Trávníček MatějMARS Svratka9200:12:23-
8MS10116Řehák AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9200:12:39-
9MS12107Závala JanSK SKOL Brno9200:12:54-
10MS13110Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:13:11-
11MS23106Bidmon JiříKKL Hlinsko v Čechách9300:14:04-
12MS25113Suchodol JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9200:14:42-
13MS26111Rauchfuss TomášKKL Hlinsko v Čechách9300:15:35-
Dorostenky mladší 15-16 let (trať 4 km - žlutá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1123Vacková MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad9000:17:07-
2ŽS2122Arkmanová AnetaKKL Hlinsko v Čechách9000:17:55-
3ŽS3124Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:19:11-
-ŽS-121Havlová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad91DNF-
Dorostenci mladší 15-16 let (trať 5 km - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1132Krčmář MichalTJ Spartak OEZ Letohrad9100:16:13-
2MS2141Vávra VlastimilTJ Spartak OEZ Letohrad9100:16:40-
3MS3131Faltus LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9000:16:42-
4MS4135Ďuran TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9100:17:02-
5MS5140Rauchfuss MarekKKL Hlinsko v Čechách9000:17:33-
6MS6143Teplý TomášMARS Svratka9000:18:26-
7MS7134Kroupa OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9100:18:50-
8MS8138Mayer BronislavMARS Svratka9000:19:12-
9MS9137Svoboda PetrKKL Hlinsko v Čechách9100:19:22-
10MS12136Šembera JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9100:20:24-
11MS14133Řádek JakubMARS Svratka9100:22:18-
12MS15139Vank PavelSK SKOL Brno9000:22:36-
Dorostenky starší 17-18 let (trať 5 km - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD11145Marešová MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:20:20-
Dorostenci starší 17-18 let (trať 7 km - (5 oranžová +2 zelená))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1152Morkes RadekTJ Spartak OEZ Letohrad8900:23:41-
2MD2151Vlček PetrSK PRIMA Polička8900:30:00-
Ženy a Juniorky (trať 5 km - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA10162Janečková ZuzanaSKI klub Česká Třebová7800:19:37-
2ZA13161Hofmanová VeronikaSKI klub Česká Třebová7800:21:31-
Muži a Junioři (trať 10 km - (5+5 oranžová))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1176Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:31:13-
2MA2175Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:27-
3MA3178Dejdar ZdeněkSKI klub Česká Třebová8000:32:37-
4MA4174Janeček JiříSKI klub Česká Třebová7400:32:57-
5MA5172Kalous PetrSK Žamberk7700:33:51-
6MA8171Levý TomášTJ Spartak OEZ Letohrad6700:36:12-
7MA10177Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:37:06-
8MA12173Smolák VojtěchSKI klub Česká Třebová7400:40:13-
9MA14179Šimůnek JanSKI klub Česká Třebová8200:48:11-
Muži 40 let a starší (trať 10 km - (5+5 oranžová))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6182Dytrt AlešTJ Spartak OEZ Letohrad6600:34:23-
2MB7183Martinák JiříFort SMC Ústí nad Orlicí6000:35:55-
3MB9181Kulhánek MartinSK SKOL Brno6300:37:01-
4MB11184Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:38:53-
5MB13185Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:42:02-
Trať 2 km - (2x 1 km hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM168Švanda JakubMARS Svratka9400:08:00-
2MM263Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:08:20-
1ŽM343Gregorová AdélaMARS Svratka9400:08:34-
3MM469Gregor LukášMARS Svratka9400:08:55-
2ŽM549Makešová MonikaSK SKOL Brno9400:09:01-
4MM666Jašek OtakarSK SKOL Brno9400:09:09-
3ŽM741Brettfeldová VeronikaSK SKOL Brno9400:09:30-
5MM861Závala PetrSK SKOL Brno9500:09:30-
6MM962Schlosser MatoušMARS Svratka9400:09:55-
7MM1070Faltus VáclavTJ Spartak OEZ Letohrad9500:10:09-
4ŽM1144Vodehnalová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9500:10:15-
5ŽM1246Trávníčková NelliMARS Svratka9400:10:18-
8MM1365Klaudinger PetrMARS Svratka9500:10:34-
9MM1464Majvald TadeášTJ Spartak OEZ Letohrad9400:10:58-
10MM1573Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:11:47-
6ŽM1651Glaserová DominikaSKI klub Česká Třebová9500:11:53-
7ŽM1748Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:11:54-
11MM1867Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:12:04-
8ŽM1947Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:12:20-
9ŽM2042Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:13:05-
Trať 3 km - fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1117Kura HynekSK Nové Město na Moravě9200:11:05-
2MS2108Kulík PetrMARS Svratka9200:11:44-
1ŽS396Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:11:58-
3MS4115Kučera TomášKKL Hlinsko v Čechách9200:12:00-
4MS5102Kulík MarekMARS Svratka9200:12:18-
5MS6101Vank MichalSK SKOL Brno9200:12:19-
6MS7105Navrátil MiroslavSK Nové Město na Moravě9200:12:22-
7MS8114Trávníček MatějMARS Svratka9200:12:23-
2ŽS988Černá KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:12:35-
8MS10116Řehák AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9200:12:39-
3ŽS1194Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:12:52-
9MS12107Závala JanSK SKOL Brno9200:12:54-
10MS13110Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:13:11-
4ŽS1489Satoriová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:13:27-
5ŽS1587Machová KateřinaKKL Hlinsko v Čechách9300:13:27-
6ŽS1695Stráníková TerezieTJ Spartak OEZ Letohrad9300:13:39-
7ŽS1784Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:13:48-
8ŽS1897Faltusová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9300:13:49-
9ŽS1986Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:13:53-
10ŽS2092Tlustá HelenaMARS Svratka9300:13:53-
11ŽS2191Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:14:02-
12ŽS2290Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:14:03-
11MS23106Bidmon JiříKKL Hlinsko v Čechách9300:14:04-
13ŽS2481Kopecká MichaelaMARS Svratka9300:14:27-
12MS25113Suchodol JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9200:14:42-
13MS26111Rauchfuss TomášKKL Hlinsko v Čechách9300:15:35-
14ŽS2793Kopecká IvaMARS Svratka9200:15:53-
15ŽS2885Adamcová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9300:16:07-
16ŽS2983Kulhánková IvaSK SKOL Brno9200:16:17-
Trať 4 km - žlutá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1123Vacková MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad9000:17:07-
2ŽS2122Arkmanová AnetaKKL Hlinsko v Čechách9000:17:55-
3ŽS3124Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:19:11-
Trať 5 km - oranžová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1132Krčmář MichalTJ Spartak OEZ Letohrad9100:16:13-
2MS2141Vávra VlastimilTJ Spartak OEZ Letohrad9100:16:40-
3MS3131Faltus LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9000:16:42-
4MS4135Ďuran TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9100:17:02-
5MS5140Rauchfuss MarekKKL Hlinsko v Čechách9000:17:33-
6MS6143Teplý TomášMARS Svratka9000:18:26-
7MS7134Kroupa OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9100:18:50-
8MS8138Mayer BronislavMARS Svratka9000:19:12-
9MS9137Svoboda PetrKKL Hlinsko v Čechách9100:19:22-
1ZA10162Janečková ZuzanaSKI klub Česká Třebová7800:19:37-
1ŽD11145Marešová MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:20:20-
10MS12136Šembera JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9100:20:24-
2ZA13161Hofmanová VeronikaSKI klub Česká Třebová7800:21:31-
11MS14133Řádek JakubMARS Svratka9100:22:18-
12MS15139Vank PavelSK SKOL Brno9000:22:36-
Trať 7 km - (5 oranžová +2 zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1152Morkes RadekTJ Spartak OEZ Letohrad8900:23:41-
2MD2151Vlček PetrSK PRIMA Polička8900:30:00-
Trať 10 km - (5+5 oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1176Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:31:13-
2MA2175Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:27-
3MA3178Dejdar ZdeněkSKI klub Česká Třebová8000:32:37-
4MA4174Janeček JiříSKI klub Česká Třebová7400:32:57-
5MA5172Kalous PetrSK Žamberk7700:33:51-
1MB6182Dytrt AlešTJ Spartak OEZ Letohrad6600:34:23-
2MB7183Martinák JiříFort SMC Ústí nad Orlicí6000:35:55-
6MA8171Levý TomášTJ Spartak OEZ Letohrad6700:36:12-
3MB9181Kulhánek MartinSK SKOL Brno6300:37:01-
7MA10177Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:37:06-
4MB11184Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:38:53-
8MA12173Smolák VojtěchSKI klub Česká Třebová7400:40:13-
5MB13185Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:42:02-
9MA14179Šimůnek JanSKI klub Česká Třebová8200:48:11-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 50%
Zvolená trasa závodu: 40%
Značení závodu: 70%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 20%
Celkový dojem ze závodu: 50%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
61%

Názory na závod

budou zveřejněny úplné výsledky a ne neúplná startovní listina
kalousv
byl dobře připraven
Dita

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód