7.3.2010, neděle
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 18 | 87 | Kubeček Ladislav | Maratonstav Úpice | 91 | 00:35:49 | - |
2 | MJ | 26 | 88 | Ambrož Vojtěch | SK Nové Město nad Metují | 91 | 00:36:58 | - |
3 | MJ | 32 | 89 | Woś Michal | neregistrován | 91 | 00:38:14 | - |
4 | MJ | 33 | 90 | Hajduk Artur | ULKS Bystrzyca Klodzka | 91 | 00:38:20 | - |
5 | MJ | 51 | 91 | Hajduk David | ULKS Bystrzyca Klodzka | 91 | 00:40:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 82 | 1 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:44:44 | - |
2 | ŽJ | 86 | 2 | Romančáková Jitka | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 91 | 00:46:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 92 | Krunka Kamil | SK Nové Město nad Metují | 86 | 00:32:12 | - |
2 | MA | 2 | 93 | Brýdl Pavel | SK Nové Město nad Metují | 80 | 00:33:02 | - |
3 | MA | 7 | 94 | Havelka Jan | TJ Maratonstav Úpice | 79 | 00:34:06 | - |
4 | MA | 9 | 95 | Bogdał Roman | ULKS Bystrzyca Klodzka | 79 | 00:34:23 | - |
5 | MA | 10 | 96 | Janata Milan | Maratonstav Úpice | 85 | 00:34:26 | - |
6 | MA | 15 | 97 | Beran Marcel | AK Škoda Plzeň | 77 | 00:34:59 | - |
7 | MA | 17 | 98 | Bogdał Paweł | ULKS Bystrzyca Klodzka | 76 | 00:35:35 | - |
8 | MA | 20 | 99 | Černý Jaroslav | TJ Lokomotiva Trutnov | 86 | 00:36:01 | - |
9 | MA | 40 | 100 | Ježek Martin | Stará Paka | 83 | 00:39:15 | - |
10 | MA | 60 | 101 | Bajer Marek | Cafe Bajer Pardubice | 78 | 00:41:34 | - |
11 | MA | 61 | 102 | Kahánek Radek | Lázně Bělohrad | 90 | 00:41:41 | - |
12 | MA | 94 | 103 | Beneš Jiří | Rtyně | 80 | 00:49:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 62 | 3 | Pechková Jana | Maratonstav Úpice | 85 | 00:41:53 | - |
2 | ZA | 84 | 4 | Hejnová Lucie | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 88 | 00:45:56 | - |
3 | ZA | 93 | 5 | Tylšová Daniela | TJ Maratonstav Úpice | 78 | 00:49:05 | - |
4 | ZA | 99 | 6 | Tržilová Iva | Maratonstav Úpice | 86 | 00:49:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 3 | 104 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:33:08 | - |
2 | M3 | 4 | 105 | Wallenfels Jiří | Sokol Královské Vinohrady | 72 | 00:33:22 | - |
3 | M3 | 6 | 106 | Brychta Jiří | IS Running Team | 74 | 00:34:04 | - |
4 | M3 | 12 | 107 | Frelich Martin | SOKOL České Budějovic | 71 | 00:34:49 | - |
5 | M3 | 13 | 108 | Šesták Karel | X-AIR Ostrava | 71 | 00:34:51 | - |
6 | M3 | 21 | 109 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:36:07 | - |
7 | M3 | 25 | 110 | Bielčik Petr | ISRT C | 71 | 00:36:52 | - |
8 | M3 | 27 | 111 | Berka Luděk | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 00:37:13 | - |
9 | M3 | 30 | 112 | Doucha Jiří | Start Náchod | 71 | 00:37:52 | - |
10 | M3 | 38 | 113 | Vašíček Martin | TJ Maratonstav Úpice | 71 | 00:38:51 | - |
11 | M3 | 46 | 114 | Kábrt Michal | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 00:39:52 | - |
12 | M3 | 47 | 115 | Míček František | STS Chvojkovice Brod | 71 | 00:39:53 | - |
13 | M3 | 49 | 116 | Cejzlar Roman | Maratonstav Úpice | 71 | 00:40:05 | - |
14 | M3 | 64 | 117 | Kašpar Josef | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 74 | 00:42:09 | - |
15 | M3 | 65 | 118 | Štrof Michal | Tenis Úpice | 73 | 00:42:13 | - |
16 | M3 | 67 | 119 | Lhota Aleš | Pivovar Miletín | 78 | 00:42:19 | - |
17 | M3 | 72 | 120 | Schmidt Roman | Rtyně v Podkrkonoší | 75 | 00:43:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W3 | 23 | 7 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:36:30 | - |
2 | W3 | 58 | 8 | Barnetová Denisa | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:41:16 | - |
3 | W3 | 75 | 9 | Škorpilová Jana | USK Praha | 74 | 00:43:55 | - |
4 | W3 | 80 | 10 | Víchová Jana | HSK Benecko | 72 | 00:44:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 5 | 77 | Holub Miroslav | SK Nové Město nad Metují | 66 | 00:33:53 | - |
2 | M2 | 22 | 78 | Jansa Jiří | Atletika Písek | 66 | 00:36:20 | - |
3 | M2 | 24 | 79 | Malík Vít | Sokol České Budějovice | 69 | 00:36:41 | - |
4 | M2 | 29 | 80 | Koudelka Jiří | Chvojkovice Brod | 68 | 00:37:38 | - |
5 | M2 | 36 | 81 | Uliasz Jerzy | LKS ISKRA Jaszkowa | 69 | 00:38:33 | - |
6 | M2 | 40 | 83 | Havlíček Ivo | Lánov - Krkonoše | 66 | 00:39:15 | - |
6 | M2 | 40 | 82 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:39:15 | - |
8 | M2 | 45 | 84 | Svoboda Jiří | Trisport teamPraha | 66 | 00:39:45 | - |
9 | M2 | 73 | 85 | Przybytkovski Adam | Jiskra jazkova | 70 | 00:43:23 | - |
10 | M2 | 90 | 86 | Hořínek Pavel | Úpice | 69 | 00:47:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W4 | 53 | 11 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:40:37 | - |
2 | W4 | 69 | 12 | Wiesnerová Lenka | Spartak Police nad Metují | 69 | 00:42:27 | - |
3 | W4 | 96 | 13 | Slabáková Lenka | AK Olymp Brno | 66 | 00:49:23 | - |
4 | W4 | 105 | 14 | Kubičková Eliška Anna | KPBKÚ Mělník | 66 | 00:52:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 16 | 64 | Jančík Bořek | SVARTES Hořice | 64 | 00:35:01 | - |
2 | M3 | 19 | 65 | Louda Petr | SynerTurnov | 64 | 00:35:51 | - |
3 | M3 | 28 | 66 | Motálek Petr | Envinet TJ Spartak Třebíč | 61 | 00:37:27 | - |
4 | M3 | 31 | 67 | Bartoš Dušan | Atletika Písek | 64 | 00:38:12 | - |
5 | M3 | 34 | 68 | Vanta Josef | TC Dobruška | 62 | 00:38:22 | - |
6 | M3 | 35 | 69 | Kubeček Ladislav | TJ Maratonstav Úpice | 62 | 00:38:30 | - |
7 | M3 | 37 | 70 | Klimeš Jiří | AC Náchod | 61 | 00:38:35 | - |
8 | M3 | 50 | 71 | Zawadzki Stanislav | Maratonstav Úpice | 62 | 00:40:15 | - |
9 | M3 | 56 | 72 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:41:02 | - |
10 | M3 | 57 | 73 | Zelený Luděk | AC Náchod | 61 | 00:41:12 | - |
11 | M3 | 58 | 74 | Hynek Petr | SK Nové Město nad Metují | 63 | 00:41:16 | - |
12 | M3 | 78 | 75 | Lanta Stanislav | TJ Spartak Police nad Metují | 63 | 00:44:23 | - |
12 | M3 | 78 | 76 | Vondráček Jiří | xxx | 64 | 00:44:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W5 | 63 | 15 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:42:01 | - |
2 | W5 | 76 | 16 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:44:01 | - |
3 | W5 | 97 | 17 | Němečková Martina | Praha 9 | 65 | 00:49:24 | - |
4 | W5 | 111 | 18 | Friebelová Eva | Maratonstav Úpice | 62 | 00:56:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 11 | 57 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:34:35 | - |
2 | M4 | 14 | 58 | Kratochvíl Pavel | Sokol Rudíkov | 60 | 00:34:53 | - |
3 | M4 | 43 | 59 | Nečas Josef | Maratonstav Úpice | 58 | 00:39:29 | - |
4 | M4 | 51 | 60 | Trnka Milan | Loko Trutnov | 56 | 00:40:31 | - |
5 | M4 | 70 | 61 | Šrutek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:42:30 | - |
6 | M4 | 77 | 62 | Brunclík Ivo | Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 00:44:19 | - |
7 | M4 | 103 | 63 | Hruška Milan | Sportovní spolek Radost | 59 | 00:51:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W6 | 100 | 19 | Vacková Hana | SK Hronov | 56 | 00:50:15 | - |
2 | W6 | 107 | 20 | Vraštilová Miloslava | Jilemnice | 56 | 00:55:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 8 | 46 | Smrčka Miloš | BK Říčany | 54 | 00:34:18 | - |
2 | M5 | 39 | 47 | Pechek František | Maratonstav Úpice | 53 | 00:39:11 | - |
3 | M5 | 55 | 48 | Mach Václav | Maratonstav Úpice | 55 | 00:40:53 | - |
4 | M5 | 66 | 49 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:42:17 | - |
5 | M5 | 68 | 50 | Hovorka Karel | TJ Petřiny Praha | 51 | 00:42:22 | - |
6 | M5 | 71 | 51 | Westrmaier Jiří | SKWestrmaier Kolová | 53 | 00:42:48 | - |
7 | M5 | 81 | 52 | Krajč Zdeněk | Trutnov | 54 | 00:44:31 | - |
8 | M5 | 87 | 53 | Bureš Jindřich | Maratonstav Úpice | 53 | 00:46:09 | - |
9 | M5 | 101 | 54 | Bajer Milan | Cafe Bajer Pardubice | 55 | 00:50:46 | - |
10 | M5 | 113 | 55 | Krejčí Milan | Cafe Bajer Pardubice | 53 | 00:59:51 | - |
11 | M5 | 114 | 56 | Hájíček František | AVC Praha | 51 | 01:01:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W7 | 85 | 21 | Kováříková Pavla | KRB Chrudim | 55 | 00:46:03 | - |
2 | W7 | 112 | 22 | Pláničková Eva | Atletika Tábor | 54 | 00:59:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M60 | 44 | 39 | Šmída Oldřich | Maratonstav Úpice | 48 | 00:39:36 | - |
2 | M60 | 47 | 40 | Kovárník Stanislav | ACOH Praha | 48 | 00:39:53 | - |
3 | M60 | 53 | 41 | Javůrek Jiří | Maratonstav Úpice | 48 | 00:40:37 | - |
4 | M60 | 74 | 42 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:43:41 | - |
5 | M60 | 83 | 43 | Farář Jaroslav | Maratonstav Úpice | 50 | 00:45:24 | - |
6 | M60 | 92 | 44 | Lelek Vít | Čolek Team Červený Kostelec | 50 | 00:48:55 | - |
7 | M60 | 95 | 45 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 00:49:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W8 | 104 | 23 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:52:44 | - |
2 | W8 | 108 | 24 | Cupalová Eva | Sokol Bučovice | 47 | 00:55:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M6 | 88 | 34 | Šteinc Ludvík | Vrchlabí | 41 | 00:46:28 | - |
2 | M6 | 89 | 35 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:47:22 | - |
3 | M6 | 91 | 36 | Krejcar Petr | TJ Maratonstav Úpice | 45 | 00:47:53 | - |
4 | M6 | 109 | 37 | Linhart Miloš | TC Dobrošov | 44 | 00:55:58 | - |
5 | M6 | 117 | 38 | Ponikelský Oldřich | Hořice | 42 | 01:12:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W9 | 110 | 25 | Hovorková Milena | TJ Petřiny Praha | 44 | 00:56:30 | - |
2 | W9 | 115 | 26 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 01:04:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M7 | 97 | 33 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:49:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M7 | 102 | 31 | Jantsch Vítězslav | LIAZ Jablonec nad Nisou | 35 | 00:51:04 | - |
2 | M7 | 106 | 32 | Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 35 | 00:54:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M8 | 116 | 27 | Šťastný Jaromír | TJ LIGA 100 Praha | 30 | 01:07:25 | - |
2 | M8 | 118 | 28 | Tomášek František | Jiskra Otrokovice | 25 | 01:14:24 | - |
3 | M8 | 119 | 29 | Soukup Jiří | TJ LIGA 100 Hradec Králové | 27 | 01:15:21 | - |
4 | M8 | 120 | 30 | Kadlec Jaroslav | Labe Tri club | 30 | 01:18:24 | - |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 90% Zpracování výsledků: 80% Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 90% Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků. | Celkové hodnocení 93% |
19.4.2024 (pátek), svátek má Rostislav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.