Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Za zlatým klíčem Rokytenky, 17.ročník

23.5.1999, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Za zlatým klíčem Rokytenky, 17.ročník
  • datum konání: 23.5.1999
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Klub českých turistů Žamberk

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Za zlatým klíčem Rokytenky, 17.ročník

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:51:5410,00
2MA22Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:51:579,00
3MA53Toman JiříHZS Hradec Králové6100:52:198,00
4MA64Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:54:497,00
5MA85Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:55:166,00
6MA116Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:56:395,00
7MA127Strnad Tomᚎamberk6900:56:564,00
8MA148Čechal JaroslavMistrovice6100:58:213,00
9MA159Hovad FrantišekReform Klášterec n. O.7000:58:262,00
10MA1610Levý TomášLO Rokytnice6700:58:46-
11MA1811Vařeka KarelŽamberk6500:59:591,00
12MA1912Suchodol JosefŽamberk6701:00:370,00
13MA2113Dostálek PetrTěchonín6701:01:140,00
14MA2214Kalous PetrŽamberk7701:01:300,00
15MA2515Krátký JosefKRS Vysoká nad Labem6501:03:07-
16MA2616Jandejsek ZdeněkStudené6101:03:140,00
17MA3317Novotný LuděkŽamberk6201:05:370,00
18MA3418Seibert JaroslavRychnov nad Kněžnou7301:06:060,00
19MA3619Páriš AtillaKRB Chrudim 01:06:550,00
20MA4620Keprta FrantišekŽamberk6801:17:170,00
Muži B (trať 16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB321Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:52:0910,00
2MB722Kubr VáclavKRB Chrudim5500:54:58-
3MB923Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:56:059,00
4MB1024Švec MiroslavTJ Potštejn5200:56:29-
5MB1725Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:59:088,00
6MB2026Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:01:067,00
7MB2327Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:02:076,00
8MB2428Krejčí MilanPardubice5301:02:37-
9MB3229Zajíc JanKRB Chrudim5301:05:16-
10MB4230Exler PavelŽamberk5801:12:215,00
Muži C (trať 16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC431Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:52:1510,00
2MC2732Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4801:03:409,00
3MC2833Leicht JiříTJ Těchonín4901:03:478,00
4MC2934Bielčík JindřichLichkov 01:03:497,00
5MC3035Sedláček FrantišekRychnov nad Kněžnou4001:04:04-
6MC3136Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:04:456,00
7MC3937Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:10:015,00
8MC4338Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4701:13:154,00
9MC4439Kalousek JanŽamberk4101:13:293,00
10MC4540Strnad JosefŽamberk4401:16:192,00
11MC4741Šafář StanislavŽamberk4601:21:501,00
12MC4942Kalous VladimírŽamberk4301:48:580,00
Muži D (trať 16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3743Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3401:07:35-
2MD3844Straka JosefŠumperk3901:09:35-
Ženy A (trať 16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1345Krátká JitkaJiskra Králíky7400:58:1610,00
2ZA4846Hovadová AlenaReform Klášterec n. O.7201:32:489,00
Ženy B (trať 16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3547Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:06:37-
2ZB4048Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:10:3710,00
3ZB4149Jorová LudmilaAtletika Albrechtice6201:10:529,00
Trať 16 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:51:5410,00
2MA22Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:51:579,00
1MB321Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:52:0910,00
1MC431Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:52:1510,00
3MA53Toman JiříHZS Hradec Králové6100:52:198,00
4MA64Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:54:497,00
2MB722Kubr VáclavKRB Chrudim5500:54:58-
5MA85Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:55:166,00
3MB923Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:56:059,00
4MB1024Švec MiroslavTJ Potštejn5200:56:29-
6MA116Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:56:395,00
7MA127Strnad Tomᚎamberk6900:56:564,00
1ZA1345Krátká JitkaJiskra Králíky7400:58:1610,00
8MA148Čechal JaroslavMistrovice6100:58:213,00
9MA159Hovad FrantišekReform Klášterec n. O.7000:58:262,00
10MA1610Levý TomášLO Rokytnice6700:58:46-
5MB1725Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:59:088,00
11MA1811Vařeka KarelŽamberk6500:59:591,00
12MA1912Suchodol JosefŽamberk6701:00:370,00
6MB2026Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:01:067,00
13MA2113Dostálek PetrTěchonín6701:01:140,00
14MA2214Kalous PetrŽamberk7701:01:300,00
7MB2327Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:02:076,00
8MB2428Krejčí MilanPardubice5301:02:37-
15MA2515Krátký JosefKRS Vysoká nad Labem6501:03:07-
16MA2616Jandejsek ZdeněkStudené6101:03:140,00
2MC2732Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4801:03:409,00
3MC2833Leicht JiříTJ Těchonín4901:03:478,00
4MC2934Bielčík JindřichLichkov 01:03:497,00
5MC3035Sedláček FrantišekRychnov nad Kněžnou4001:04:04-
6MC3136Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:04:456,00
9MB3229Zajíc JanKRB Chrudim5301:05:16-
17MA3317Novotný LuděkŽamberk6201:05:370,00
18MA3418Seibert JaroslavRychnov nad Kněžnou7301:06:060,00
1ZB3547Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:06:37-
19MA3619Páriš AtillaKRB Chrudim 01:06:550,00
1MD3743Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3401:07:35-
2MD3844Straka JosefŠumperk3901:09:35-
7MC3937Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:10:015,00
2ZB4048Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:10:3710,00
3ZB4149Jorová LudmilaAtletika Albrechtice6201:10:529,00
10MB4230Exler PavelŽamberk5801:12:215,00
8MC4338Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4701:13:154,00
9MC4439Kalousek JanŽamberk4101:13:293,00
10MC4540Strnad JosefŽamberk4401:16:192,00
20MA4620Keprta FrantišekŽamberk6801:17:170,00
11MC4741Šafář StanislavŽamberk4601:21:501,00
2ZA4846Hovadová AlenaReform Klášterec n. O.7201:32:489,00
12MC4942Kalous VladimírŽamberk4301:48:580,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód