Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mistrovství ČR v běhu do vrchu 2010 (Janské Lázně - Černá hora)

7.8.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mistrovství ČR v běhu do vrchu 2010 (Janské Lázně - Černá hora)
  • datum konání: 7.8.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Mistrovství ČR v běhu do vrchu 2010 (Janské Lázně - Černá hora)

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1515Titěra JanŠAK SG Jablonec nad Nisou9200:38:37-
2MJ1717Rypl MiroslavPSK Olymp Praha9200:38:57-
3MJ1818Frühauf PetrPSK Olymp Praha9100:39:09-
4MJ2121Voják MartinMílaři Domažlice9300:39:42-
5MJ2222Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:40:00-
6MJ2323Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:40:05-
7MJ2626Čech JanAC Syner Turnov9300:40:40-
8MJ2727Schejbal OldřichAK Olymp Brno9100:40:44-
9MJ3131Vařeka MartinAC Pardubice9100:41:30-
10MJ3838Nekuža MilošAC Tepo Kladno9100:42:37-
11MJ4141Papík RomanAC Česká Lípa9200:43:58-
12MJ4747Skalka JakubTJ Lokomotiva Trutnov9100:46:10-
Juniorky (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4343Kuříková PetraTJ Liaz Jablonec nad Nisou9100:44:47-
2ŽJ4848Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:46:18-
3ŽJ5151Kubešová PetraZŠ Jeseniova Praha9100:47:04-
4ŽJ5656Ostrejšová KarolínaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:50:05-
5ŽJ5858Horká LudmilaAC Syner Turnov9200:50:29-
6ŽJ5959Klaclová ŠárkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:50:37-
7ŽJ6464Táborská GabrielaAK Olomouc9300:53:55-
8ŽJ6969Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:56:00-
9ŽJ7070Volfová PetraTJ Dvůr Králové nad Labem9200:56:05-
Muži (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kreisinger JanAK Kroměříž8400:34:59-
2MA22Frei MartinAK Kroměříž8600:35:07-
3MA33Štefko RobertAK Kroměříž6800:35:19-
4MA44Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:34-
5MA55Bajza JakubAK Kroměříž9000:36:10-
6MA66Blaha TomášAK Kroměříž7600:36:33-
7MA77Voják JiříMílaři Domažlice8800:36:56-
8MA88Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:37:20-
9MA99Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:37:30-
10MA1010Kořán JakubTJ Klatovy8800:37:49-
11MA1111Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:37:52-
12MA1212Podroužek DušanAC Slovan Liberec, o.s.7400:38:16-
13MA1313Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:38:23-
14MA1414Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:38:30-
15MA1616Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:38:56-
16MA1919Tejchman JakubPSK Olymp Praha8800:39:24-
17MA2020Ježek PřemyslAC Slovan Liberec, o.s.8200:39:41-
18MA2424Malý JanTJ Sokol Nová Paka7300:40:08-
19MA2525Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:40:38-
20MA2828Sokol JanAK Sokolov8300:41:05-
21MA2929Klička OndřejTJ Svitavy8800:41:12-
22MA3030Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:41:26-
23MA3232Lajtkep PetrAC Slovan Liberec, o.s.7300:41:31-
24MA3333Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:33-
25MA3535Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:41:47-
26MA3636Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:55-
27MA4444Jadrný LubomírTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7300:45:29-
28MA4545Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:49-
29MA4949Fliegel MiroslavPSK Olymp Praha5400:46:25-
30MA5050Vrága FilipAK Kroměříž8800:46:59-
31MA5252Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně, o.s.7800:47:14-
32MA5353Prokop JanPSK Olymp-Kerteam7200:48:53-
33MA5454Jančařík PetrACC Brno6800:49:05-
34MA6767Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:54:53-
35MA7171Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:07:02-
36MA7272Krátký JosefTJ Svitavy6501:14:08-
Ženy (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3434Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:41:41-
2ZA3737Bařinová MartinaAK Olymp Brno9000:42:04-
3ZA3939Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8100:43:02-
4ZA4040Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:43:37-
5ZA4242Nývltová EvaAK Olymp Brno8600:44:09-
6ZA4646Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:45:50-
7ZA5555Ivanová PetraAK Olomouc8300:49:49-
8ZA5757Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:50:07-
9ZA6060Peteříková VendulaVSK FTVS Praha8900:51:31-
10ZA6161Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:52:02-
11ZA6262Krcháková AlenaAC Moravská Slávia Brno5700:53:27-
12ZA6363Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:53:43-
13ZA6565Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:53:58-
14ZA6666Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:54:14-
15ZA6868Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:17-
Trať 8,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kreisinger JanAK Kroměříž8400:34:59-
2MA22Frei MartinAK Kroměříž8600:35:07-
3MA33Štefko RobertAK Kroměříž6800:35:19-
4MA44Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:34-
5MA55Bajza JakubAK Kroměříž9000:36:10-
6MA66Blaha TomášAK Kroměříž7600:36:33-
7MA77Voják JiříMílaři Domažlice8800:36:56-
8MA88Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:37:20-
9MA99Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:37:30-
10MA1010Kořán JakubTJ Klatovy8800:37:49-
11MA1111Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:37:52-
12MA1212Podroužek DušanAC Slovan Liberec, o.s.7400:38:16-
13MA1313Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:38:23-
14MA1414Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:38:30-
1MJ1515Titěra JanŠAK SG Jablonec nad Nisou9200:38:37-
15MA1616Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:38:56-
2MJ1717Rypl MiroslavPSK Olymp Praha9200:38:57-
3MJ1818Frühauf PetrPSK Olymp Praha9100:39:09-
16MA1919Tejchman JakubPSK Olymp Praha8800:39:24-
17MA2020Ježek PřemyslAC Slovan Liberec, o.s.8200:39:41-
4MJ2121Voják MartinMílaři Domažlice9300:39:42-
5MJ2222Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:40:00-
6MJ2323Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:40:05-
18MA2424Malý JanTJ Sokol Nová Paka7300:40:08-
19MA2525Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:40:38-
7MJ2626Čech JanAC Syner Turnov9300:40:40-
8MJ2727Schejbal OldřichAK Olymp Brno9100:40:44-
20MA2828Sokol JanAK Sokolov8300:41:05-
21MA2929Klička OndřejTJ Svitavy8800:41:12-
22MA3030Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:41:26-
9MJ3131Vařeka MartinAC Pardubice9100:41:30-
23MA3232Lajtkep PetrAC Slovan Liberec, o.s.7300:41:31-
24MA3333Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:33-
1ZA3434Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:41:41-
25MA3535Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:41:47-
26MA3636Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:55-
2ZA3737Bařinová MartinaAK Olymp Brno9000:42:04-
10MJ3838Nekuža MilošAC Tepo Kladno9100:42:37-
3ZA3939Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8100:43:02-
4ZA4040Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:43:37-
11MJ4141Papík RomanAC Česká Lípa9200:43:58-
5ZA4242Nývltová EvaAK Olymp Brno8600:44:09-
1ŽJ4343Kuříková PetraTJ Liaz Jablonec nad Nisou9100:44:47-
27MA4444Jadrný LubomírTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7300:45:29-
28MA4545Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:49-
6ZA4646Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:45:50-
12MJ4747Skalka JakubTJ Lokomotiva Trutnov9100:46:10-
2ŽJ4848Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:46:18-
29MA4949Fliegel MiroslavPSK Olymp Praha5400:46:25-
30MA5050Vrága FilipAK Kroměříž8800:46:59-
3ŽJ5151Kubešová PetraZŠ Jeseniova Praha9100:47:04-
31MA5252Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně, o.s.7800:47:14-
32MA5353Prokop JanPSK Olymp-Kerteam7200:48:53-
33MA5454Jančařík PetrACC Brno6800:49:05-
7ZA5555Ivanová PetraAK Olomouc8300:49:49-
4ŽJ5656Ostrejšová KarolínaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:50:05-
8ZA5757Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:50:07-
5ŽJ5858Horká LudmilaAC Syner Turnov9200:50:29-
6ŽJ5959Klaclová ŠárkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:50:37-
9ZA6060Peteříková VendulaVSK FTVS Praha8900:51:31-
10ZA6161Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:52:02-
11ZA6262Krcháková AlenaAC Moravská Slávia Brno5700:53:27-
12ZA6363Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:53:43-
7ŽJ6464Táborská GabrielaAK Olomouc9300:53:55-
13ZA6565Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:53:58-
14ZA6666Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:54:14-
34MA6767Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:54:53-
15ZA6868Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:17-
8ŽJ6969Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:56:00-
9ŽJ7070Volfová PetraTJ Dvůr Králové nad Labem9200:56:05-
35MA7171Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:07:02-
36MA7272Krátký JosefTJ Svitavy6501:14:08-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 10%
Zvolená trasa závodu: 60%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 30%
Zpracování výsledků: 0%
Ceny vítězům: 60%
Celkový dojem ze závodu: 10%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
36%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód