Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Dolní Štěpanice - Žalej

28.7.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Dolní Štěpanice - Žalej
  • datum konání: 28.7.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Viking Jilemnice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,320 km, 594,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2367Margold MartinOK Kotlářka Praha8100:53:3030
2MJ2548Kožíšek DušanDukla Liberec8300:54:1740
3MJ2673Málek MichalAC Čáslav8400:54:3438
4MJ3243Chlum PatrikDukla Liberec8100:56:3826
5MJ3363Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:56:5436
6MJ3484Heřmánek JakubJilemnice8100:56:5924
7MJ3547Máka ZdeněkDukla Liberec8200:57:0134
8MJ4481Cígler TomášDukla Liberec8100:58:5612
9MJ5074Kulka MichalAC Čáslav8201:00:5032
10MJ6385Vodseďálek AlešDukla Liberec8501:03:1230
11MJ6850Vaňousek JakubDukla Liberec8501:04:3628
12MJ6949Vodseďálek JanDukla Liberec8301:05:1926
13MJ7044Slavík TomášDukla Liberec8101:06:552
13MJ7046Břečka MartinDukla Liberec8101:06:552
15MJ7752Skopek MartinDukla Liberec8601:09:5324
16MJ7953Kumpošt MartinDukla Liberec8501:11:2722
Muži A (trať 9,320 km, 594,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:42:5960
2MA213Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:45:3158
3MA390Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:45:5956
4MA433Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:46:0354
5MA51Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:46:2352
6MA687Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:47:3450
7MA712Dedek AlešAsics Team Přerov7500:47:5748
8MA814Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:48:0446
9MA1029Matějů LubošDukla Liberec6500:49:2944
10MA1261Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:50:4642
11MA1392Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8100:51:1640
12MA1624Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:52:1738
13MA1937Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:0436
14MA2042Churavý PavelDukla Liberec7700:53:1834
15MA2165Martínek Jan Praha 56300:53:2032
16MA2925Venera MiroslavAŠ Mladá Boleslav6500:55:2128
17MA3778Rapčan LukášAsics Team Bystřice7800:57:2022
18MA398Vodička JanAsics Team Přerov7800:57:4920
19MA403Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:58:0118
20MA4121Tichý PavelAC Náchod6300:58:0616
21MA4388Dvořák JiříViking Jilemnice6300:58:1614
22MA4580Fohler DonaldSamšina6300:58:5810
23MA4941Šmejc PetrDukla Liberec7801:00:328
24MA5828Syrovátka MilošAŠ Mladá Boleslav6301:02:406
25MA6575Fišter ŠtefanAC Čáslav6401:03:284
26MA7627Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7301:09:470
27MA7826Pánek LiborAsics Team Přerov7901:11:120
28MA8411Silný KarelSvoboda nad Úpou6301:13:510
29MA8631Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7901:16:030
30MA9717Davídek JiříTrutnov6401:59:590
Muži B (trať 9,320 km, 594,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB92Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:49:1440
2MB1120Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:49:5038
3MB1491Koníček JiříOK 24 Praha5900:51:3436
4MB1564Gombita JosefBK - FC Kadaň5800:52:0334
5MB1771Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:52:3432
6MB2235Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:53:2430
7MB2495Uvízl IvanHáje n./J.5800:54:0728
8MB2819Čechal JaroslavTS Letohrad6100:55:0226
9MB3022Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:55:5824
10MB3198Vejnar JosefSki Jilemnice5700:56:2522
11MB3657Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:57:0620
12MB3830Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:57:4718
13MB4218Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:58:0916
14MB4689Weiss MichalAC Praha 18905900:59:0914
15MB4793Davídek DušanVrchlabí6000:59:1612
16MB5170Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:00:5410
17MB5481Vacarda VladimírSlovan Liberec5901:01:338
18MB5510Silný JosefTrutnov6101:01:566
19MB5655Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6101:02:064
20MB5769Marek DalimilASK Blansko6001:02:372
21MB644Krejsa VáclavBering Praha5201:03:140
22MB6738Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:03:580
23MB8723Flegl VlastimilBrtev5301:16:240
Muži C (trať 9,320 km, 594,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2777Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:54:5040
2MC527Leszkow PetrMK Hlinsko4401:01:0838
3MC5358Gregor JaroslavAC Obora Praha5101:01:2336
4MC629Vodička JanŠela Sport Přerov4501:03:0834
5MC806Tučný JanMK Pardubice4701:11:4032
6MC8585Krumer MiroslavOstrov4901:15:4230
7MC9262Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:19:3928
8MC9496Groh StanislavHS Strážné4601:23:2426
9MC9639Čepelka OldřichTima Liberec4801:25:2024
Muži D (trať 9,320 km, 594,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD485Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:59:4420
2MD5982Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:02:4518
3MD6086Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3301:02:5616
4MD6166Šteinc LudvíkVrchlabí4101:03:0514
5MD7583Bielčík JindřichLichkov 01:09:0812
6MD8360Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:13:1310
7MD9159Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:17:078
Juniorky (trať 9,320 km, 594,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7468Jiřištová ZuzanaOK Jilemnice8201:08:4520
2ŽJ8179Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:12:1618
3ŽJ8972Pavlíková VendulaAC Čáslav8401:16:3516
Ženy A (trať 9,320 km, 594,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1816Balatková HelenaSKP Jablonex7900:52:5720
2ZA7332Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:07:4018
3ZA8854Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:16:3016
4ZA9536Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:24:2914
Ženy B (trať 9,320 km, 594,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6597Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:03:2820
2ZB7256Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:06:5918
3ZB8215Pštrossová Marie AVC Praha5901:12:3216
4ZB9076Červenková JanaAC Čáslav5501:16:3814
5ZB9340Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:21:5912
Trať 9,320 km, 594,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:42:5960
2MA213Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:45:3158
3MA390Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:45:5956
4MA433Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:46:0354
5MA51Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:46:2352
6MA687Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:47:3450
7MA712Dedek AlešAsics Team Přerov7500:47:5748
8MA814Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:48:0446
1MB92Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:49:1440
9MA1029Matějů LubošDukla Liberec6500:49:2944
2MB1120Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:49:5038
10MA1261Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:50:4642
11MA1392Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8100:51:1640
3MB1491Koníček JiříOK 24 Praha5900:51:3436
4MB1564Gombita JosefBK - FC Kadaň5800:52:0334
12MA1624Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:52:1738
5MB1771Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:52:3432
1ZA1816Balatková HelenaSKP Jablonex7900:52:5720
13MA1937Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:0436
14MA2042Churavý PavelDukla Liberec7700:53:1834
15MA2165Martínek Jan Praha 56300:53:2032
6MB2235Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:53:2430
1MJ2367Margold MartinOK Kotlářka Praha8100:53:3030
7MB2495Uvízl IvanHáje n./J.5800:54:0728
2MJ2548Kožíšek DušanDukla Liberec8300:54:1740
3MJ2673Málek MichalAC Čáslav8400:54:3438
1MC2777Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:54:5040
8MB2819Čechal JaroslavTS Letohrad6100:55:0226
16MA2925Venera MiroslavAŠ Mladá Boleslav6500:55:2128
9MB3022Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:55:5824
10MB3198Vejnar JosefSki Jilemnice5700:56:2522
4MJ3243Chlum PatrikDukla Liberec8100:56:3826
5MJ3363Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:56:5436
6MJ3484Heřmánek JakubJilemnice8100:56:5924
7MJ3547Máka ZdeněkDukla Liberec8200:57:0134
11MB3657Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:57:0620
17MA3778Rapčan LukášAsics Team Bystřice7800:57:2022
12MB3830Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:57:4718
18MA398Vodička JanAsics Team Přerov7800:57:4920
19MA403Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:58:0118
20MA4121Tichý PavelAC Náchod6300:58:0616
13MB4218Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:58:0916
21MA4388Dvořák JiříViking Jilemnice6300:58:1614
8MJ4481Cígler TomášDukla Liberec8100:58:5612
22MA4580Fohler DonaldSamšina6300:58:5810
14MB4689Weiss MichalAC Praha 18905900:59:0914
15MB4793Davídek DušanVrchlabí6000:59:1612
1MD485Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:59:4420
23MA4941Šmejc PetrDukla Liberec7801:00:328
9MJ5074Kulka MichalAC Čáslav8201:00:5032
16MB5170Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:00:5410
2MC527Leszkow PetrMK Hlinsko4401:01:0838
3MC5358Gregor JaroslavAC Obora Praha5101:01:2336
17MB5481Vacarda VladimírSlovan Liberec5901:01:338
18MB5510Silný JosefTrutnov6101:01:566
19MB5655Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6101:02:064
20MB5769Marek DalimilASK Blansko6001:02:372
24MA5828Syrovátka MilošAŠ Mladá Boleslav6301:02:406
2MD5982Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:02:4518
3MD6086Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3301:02:5616
4MD6166Šteinc LudvíkVrchlabí4101:03:0514
4MC629Vodička JanŠela Sport Přerov4501:03:0834
10MJ6385Vodseďálek AlešDukla Liberec8501:03:1230
21MB644Krejsa VáclavBering Praha5201:03:140
1ZB6597Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:03:2820
25MA6575Fišter ŠtefanAC Čáslav6401:03:284
22MB6738Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:03:580
11MJ6850Vaňousek JakubDukla Liberec8501:04:3628
12MJ6949Vodseďálek JanDukla Liberec8301:05:1926
13MJ7046Břečka MartinDukla Liberec8101:06:552
13MJ7044Slavík TomášDukla Liberec8101:06:552
2ZB7256Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:06:5918
2ZA7332Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:07:4018
1ŽJ7468Jiřištová ZuzanaOK Jilemnice8201:08:4520
5MD7583Bielčík JindřichLichkov 01:09:0812
26MA7627Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7301:09:470
15MJ7752Skopek MartinDukla Liberec8601:09:5324
27MA7826Pánek LiborAsics Team Přerov7901:11:120
16MJ7953Kumpošt MartinDukla Liberec8501:11:2722
5MC806Tučný JanMK Pardubice4701:11:4032
2ŽJ8179Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:12:1618
3ZB8215Pštrossová Marie AVC Praha5901:12:3216
6MD8360Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:13:1310
28MA8411Silný KarelSvoboda nad Úpou6301:13:510
6MC8585Krumer MiroslavOstrov4901:15:4230
29MA8631Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7901:16:030
23MB8723Flegl VlastimilBrtev5301:16:240
3ZA8854Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:16:3016
3ŽJ8972Pavlíková VendulaAC Čáslav8401:16:3516
4ZB9076Červenková JanaAC Čáslav5501:16:3814
7MD9159Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:17:078
7MC9262Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:19:3928
5ZB9340Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:21:5912
8MC9496Groh StanislavHS Strážné4601:23:2426
4ZA9536Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:24:2914
9MC9639Čepelka OldřichTima Liberec4801:25:2024
30MA9717Davídek JiříTrutnov6401:59:590

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód