Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. kolo II. ligy v atletice, skupina C, Svitavy (pouze 3 km překážek a 1500 m)

5.7.2012, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: 3. kolo II. ligy v atletice, skupina C, Svitavy (pouze 3 km překážek a 1500 m)
  • datum konání: 5.7.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ - Svitavy

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 3. kolo II. ligy v atletice, skupina C, Svitavy (pouze 3 km překážek a 1500 m)

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži - 3000 m překážek (trať 3 km překážek)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11Kubelka TomášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:10:19-
2M22Nechvíl PetrHvězda SKP Pardubice9100:10:34-
3M33Schilberger AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9200:10:38-
4M44Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:10:47-
5M55Smolák PetrHvězda SKP Pardubice9400:10:58-
6M66Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:11:25-
7M77Kavalier JosefTJ Kavalier Sázava8300:11:34-
8M88Kalný PetrAtletika Chrudim8100:11:51-
9M139Jílek JosefAK Moravská Třebová8900:13:21-
Ženy - 3000 m překážek (trať 3 km překážek)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž919Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:12:22-
2Ž1020Dušková LenkaHvězda SKP Pardubice8000:12:35-
3Ž1121Javůrková JanaAC Čáslav8900:12:48-
4Ž1226Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:13:20-
5Ž1422Češíková EliškaSK Týniště nad Orlicí8800:13:39-
6Ž1523Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:14:00-
7Ž1624Věchtová KamilaAC Čáslav7600:14:56-
8Ž1725Smoláková JiřinaAC Vysoké Mýto6900:15:50-
Muži - 1500 m (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1110Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:04:13-
2M1211Svoboda OndřejHvězda SKP Pardubice8700:04:18-
3M1312Duda ŠtěpánAtletika Jihlava9400:04:18-
4M1413Valko TomášAtletika Chrudim9300:04:20-
5M1514Kubelka TomášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:04:22-
6M1615Smetana JakubAtletika Jihlava9600:04:22-
7M1716Nechvíl PetrHvězda SKP Pardubice9100:04:32-
8M1817Kubelka PetrTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9500:04:37-
9M1918Nikl LukášHvězda SKP Pardubice9100:04:43-
Ženy - 1500 m (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11027Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:05:26-
2Z11128Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:05:28-
3Z11229Hanušová VeronikaAC Čáslav9700:05:30-
4Z11330Zikmundová AnnaHvězda SKP Pardubice9300:05:32-
5Z11431Javůrková JanaAC Čáslav8900:05:35-
6Z11532Martincová KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:05:38-
7Z11633Češíková EliškaSK Týniště nad Orlicí8800:05:46-
8Z11734Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:05:50-
9Z11835Stránská AdélaHvězda SKP Pardubice9100:05:53-
10Z11936Svobodová EditaHvězda SKP Pardubice9800:05:54-
11Z12037Věchtová KamilaAC Čáslav7600:06:07-
12Z12138Kolářová SimonaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9600:06:28-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód