6.10.2001, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
7.10.2000 | Pístovická riviéra | 47 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vlčková Romana | 71 | 2 |
Kraus Vojtěch | 31 | 2 |
Jirásková Hanka | 89 | 2 |
Herlich Kurt | 34 | 2 |
Ungerman Milan | 79 | 2 |
Vévoda Ivan | 60 | 2 |
Šmíd Martin | 80 | 2 |
Hajzler Jiří | 63 | 2 |
Klimeš Bedřich | 56 | 2 |
Jirásková Eva | 64 | 2 |
Paterová Jana | 79 | 2 |
Šimůnek Jan | 49 | 2 |
Klimešová Alena | 63 | 2 |
Němeček Jiří | 82 | 2 |
Kunc Josef | 60 | 2 |
Horyanský Karel | 40 | 2 |
Adamec Milan | 77 | 2 |
Heger Vojtěch | 74 | 2 |
Hrubý Milan | 38 | 2 |
Zabloudilová Soňa | 82 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 3 | 34 | Žďárková Monika | Sokol Brno | 92 | 00:02:57 | - |
2 | Ž2 | 5 | 13 | Pospíšilová Lucie | SK Rostex Vyškov | 92 | 00:03:13 | - |
3 | Ž2 | 9 | 19 | Jagošová Barbora | ZŠ Purkyňova Vyškov | 92 | 00:03:22 | - |
4 | Ž2 | 14 | 65 | Pivodová Hana | KSG Vyškov | 94 | 00:03:37 | - |
5 | Ž2 | 16 | 31 | Brettfeldová Veronika | Sokol Brno | 94 | 00:03:39 | - |
6 | Ž2 | 18 | 35 | Bartošová Tereza | Vyškov | 92 | 00:03:41 | - |
7 | Ž2 | 19 | 24 | Kusalová Petra | Vyškov | 93 | 00:03:47 | - |
8 | Ž2 | 22 | 64 | Daňková Eva | ZŠ Purkyňova Vyškov | 92 | 00:03:50 | - |
9 | Ž2 | 23 | 71 | Buriánová Dana | ZŠ Purkyňova Vyškov | 93 | 00:03:51 | - |
10 | Ž2 | 24 | 32 | Sekeráková Alena | ZŠ Purkyňova Vyškov | 92 | 00:03:53 | - |
11 | Ž2 | 25 | 30 | Makešová Monika | Sokol Brno | 94 | 00:03:54 | - |
12 | Ž2 | 26 | 63 | Daňková Jana | Vyškov | 95 | 00:04:42 | - |
- | Ž2 | - | 12 | Veselá Soňa | SK Rostex Vyškov | 93 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 33 | Vank Michal | Sokol Brno | 92 | 00:02:47 | - |
2 | M2 | 2 | 32 | Závala Jan | Sokol Brno | 92 | 00:02:49 | - |
3 | M2 | 4 | 57 | Vrtílek Luděk | ZŠ Purkyňova Vyškov | 93 | 00:03:10 | - |
4 | M2 | 5 | 58 | Šoupal Jan | ZŠ Purkyňova Vyškov | 92 | 00:03:13 | - |
5 | M2 | 7 | 62 | Sotolák Petr | ZŠ Purkyňova Vyškov | 93 | 00:03:14 | - |
6 | M2 | 8 | 13 | Kameník David | ZŠ Purkyňova Vyškov | 92 | 00:03:15 | - |
7 | M2 | 10 | 18 | Engl Filip | Pístovice | 92 | 00:03:25 | - |
8 | M2 | 11 | 25 | Veselý Jan | Lyžování Vyškov | 93 | 00:03:28 | - |
9 | M2 | 12 | 29 | Jašek Otakar | SK SKOL Brno | 94 | 00:03:29 | - |
10 | M2 | 13 | 36 | Sekerák Martin | Račice | 93 | 00:03:35 | - |
11 | M2 | 15 | 60 | Ryšánek Ondřej | ZŠ Purkyňova Vyškov | 94 | 00:03:38 | - |
12 | M2 | 16 | 1000 | Závala Petr | XXX | 95 | 00:03:39 | - |
13 | M2 | 20 | 59 | Králík Martin | Drnovice | 95 | 00:03:48 | - |
14 | M2 | 21 | 82 | Bartošek Miroslav | Vyškov | 94 | 00:03:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 55 | Vévodová Martina | Sokol Švábenice | 90 | 00:05:37 | - |
2 | Ž3 | 2 | 10 | Tomšíková Lenka | SK Rostex Vyškov | 90 | 00:06:16 | - |
3 | Ž3 | 3 | 37 | Burová Sára | Nezamyslice | 90 | 00:06:27 | - |
4 | Ž3 | 4 | 28 | Malá Tereza | Sokol Brno | 91 | 00:06:33 | - |
5 | Ž3 | 5 | 38 | Kovalovská Kateřina | Vyškov | 90 | 00:07:04 | - |
6 | Ž3 | 6 | 22 | Kusalová Magda | Vyškov | 91 | 00:07:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 27 | Jašek Jindra | Sokol Brno | 91 | 00:05:42 | - |
2 | M3 | 2 | 24 | Žák Jan | Sokol Brno | 91 | 00:05:45 | - |
3 | M3 | 3 | 25 | Kadlec Pavel | Sokol Brno | 90 | 00:06:00 | - |
4 | M3 | 4 | 46 | Řezníček Tomáš | Střelka Brno | 90 | 00:06:09 | - |
5 | M3 | 5 | 47 | Krejčíř Jakub | Střelka Brno | 92 | 00:06:20 | - |
6 | M3 | 6 | 26 | Nemerád Lukáš | ZŠ Purkyňova Vyškov | 91 | 00:06:27 | - |
7 | M3 | 7 | 30 | Burian Martin | ZŠ Purkyňova Vyškov | 91 | 00:06:31 | - |
8 | M3 | 8 | 260 | Vank Pavel | Sokol Brno | 90 | 00:06:42 | - |
9 | M3 | 9 | 44 | Macek Martin | ZŠ Letní pole Vyškov | 90 | 00:06:57 | - |
10 | M3 | 10 | 41 | Procházka Vladimír | SK Rostex Vyškov | 91 | 00:08:39 | - |
11 | M3 | 11 | 58 | Hrda David | ZŠ Purkyňova Vyškov | 91 | 00:08:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 61 | Sedlaříková Martina | ZŠ Letní pole Vyškov | 89 | 00:11:41 | - |
2 | ŽM | 2 | 95 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:12:38 | - |
3 | ŽM | 3 | 65 | Svobodová Radka | XXX | 89 | 00:14:07 | - |
4 | ŽM | 4 | 42 | Höferová Lucie | ZŠ Tyršova Vyškov | 89 | 00:14:10 | - |
5 | ŽM | 5 | 40 | Novotná Veronika | ZŠ Purkyňova Vyškov | 89 | 00:15:43 | - |
6 | ŽM | 6 | 6 | Klúčová Monika | ZŠ Nádražní Vyškov | 88 | 00:15:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 54 | Káňa Ondřej | NC Vyškov | 88 | 00:11:53 | - |
2 | MM | 2 | 36 | Kadlec Tomáš | Sokol Brno | 89 | 00:12:06 | - |
3 | MM | 3 | 16 | Nemerád Petr | Gymnázium Vyškov | 89 | 00:12:14 | - |
4 | MM | 5 | 35 | Žák Marek | Sokol Brno | 89 | 00:12:30 | - |
5 | MM | 8 | 77 | Skyba Martin | Sokol Brno | 89 | 00:13:25 | - |
6 | MM | 9 | 79 | Frys Martin | Gymnázium Vyškov | 88 | 00:13:30 | - |
7 | MM | 10 | 39 | Novotný Josef | ZŠ Tyršova Vyškov | 89 | 00:14:00 | - |
8 | MM | 11 | 14 | Vágner David | SK Rostex Vyškov | 88 | 00:14:26 | - |
9 | MM | 12 | 44 | Bartošek Nikola | Střelka Brno | 89 | 00:14:30 | - |
10 | MM | 13 | 45 | Bartošek Michal | Střelka Brno | 89 | 00:14:35 | - |
11 | MM | 15 | 42 | Bradáč Jiří | ZŠ Tyršova Vyškov | 89 | 00:15:05 | - |
12 | MM | 16 | 25 | Sochorda Michal | ZŠ Letní pole Vyškov | 88 | 00:15:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 4 | 74 | Skybová Lucie | ARC Brno | 87 | 00:12:19 | - |
2 | ŽS | 6 | 9 | Šebková Barbora | SK Rostex Vyškov | 87 | 00:13:01 | - |
3 | ŽS | 7 | 40 | Krchová Jana | Sokol Brno | 86 | 00:13:21 | - |
4 | ŽS | 14 | 66 | Svobodová Jana | XXX | 87 | 00:15:03 | - |
5 | ŽS | 17 | 18 | Maceková Kateřina | SK Rostex Vyškov | 87 | 00:15:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 3 | 37 | Rada Martin | Sokol Brno | 86 | 00:14:56 | - |
2 | MS | 7 | 52 | Fábera Petr | Sokol Vyškov | 87 | 00:16:36 | - |
3 | MS | 9 | 15 | Tesař Martin | SK Rostex Vyškov | 86 | 00:17:02 | - |
4 | MS | 13 | 70 | Tesař Michal | ZŠ Letní pole Vyškov | 87 | 00:19:14 | - |
5 | MS | 14 | 69 | Vrba Marek | ZŠ Letní pole Vyškov | 87 | 00:19:18 | - |
6 | MS | 16 | 29 | Pávek Jindřich | ZŠ Letní pole Vyškov | 87 | 00:20:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 48 | Balcar Petr | Střelka Brno | 85 | 00:13:57 | - |
2 | MD | 2 | 102 | Nerud David | ARC Brno | 85 | 00:13:58 | - |
3 | MD | 4 | 72 | Pospíšil Jan | SOU Spoje Brno | 85 | 00:15:06 | - |
4 | MD | 5 | 39 | Rada Jan | Sokol Brno | 84 | 00:15:28 | - |
5 | MD | 8 | 38 | Zedník Jakub | Sokol Brno | 84 | 00:16:54 | - |
6 | MD | 10 | 16 | Jašíček Petr | SK Rostex Vyškov | 84 | 00:17:54 | - |
7 | MD | 12 | 17 | Jašíček Michal | SK Rostex Vyškov | 85 | 00:18:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 6 | 73 | Kopecká Dagmar | AK Perná | 84 | 00:16:09 | - |
2 | ŽD | 11 | 7 | Piňosová Marie | GERA Drnovice | 85 | 00:18:17 | - |
3 | ŽD | 15 | 11 | Václavková Andrea | AHA Vyškov | 84 | 00:19:56 | - |
4 | ŽD | 17 | 8 | Kučerová Jana | Sokol Vyškov | 84 | 00:21:01 | - |
5 | ŽD | 18 | 78 | Frysová Petra | Gymnázium Vyškov | 85 | 00:21:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 5 | 23 | Němeček Jiří | TJ Sokol Vyškov | 82 | 00:26:31 | 20 |
2 | MJ | 12 | 63 | Radčanský Václav | Univerzita Brno | 81 | 00:29:10 | 19 |
3 | MJ | 20 | 64 | Schwab Martin | Univerzita Brno | 81 | 00:31:40 | 18 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 118 | Hajzler Jiří | AHA Vyškov | 63 | 00:50:30 | 30 |
2 | MA | 2 | 49 | Šmíd Martin | Střelka Brno | 80 | 00:52:58 | 29 |
3 | MA | 3 | 3 | Adamec Milan | Orel Vyškov | 77 | 00:54:29 | 28 |
4 | MA | 4 | 80 | Krejčí Jiří | Sokol Tuřany | 66 | 00:55:16 | 27 |
5 | MA | 5 | 23 | Němeček Jiří | TJ Sokol Vyškov | 82 | 00:55:24 | 26 |
6 | MA | 6 | 92 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 74 | 00:55:45 | 25 |
7 | MA | 7 | 21 | Suchánek Lukáš | KHB Radegast | 79 | 01:00:04 | 24 |
8 | MA | 8 | 100 | Antoš Jakub | Tesla Brno | 64 | 01:03:41 | 23 |
9 | MA | 9 | 99 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 01:04:43 | 22 |
10 | MA | 10 | 72 | Ungerman Milan | Start Brno | 79 | 01:05:56 | 21 |
11 | MA | 11 | 4 | Vlasák Ota | XXX | 68 | 01:06:25 | 20 |
- | MA | - | 28 | Kokeš Petr | XXX | 70 | DNF | - |
- | MA | - | 76 | Ryšánek Pavel | XXX | 70 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 69 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:24:42 | 20 |
2 | MB | 2 | 112 | Horák Pavel | AHA Vyškov | 61 | 00:25:42 | 19 |
3 | MB | 3 | 104 | Vévoda Ivan | SK Švábenice | 60 | 00:26:03 | 18 |
4 | MB | 4 | 22 | Macíček Miroslav | MK Kopřivnice | 61 | 00:26:07 | 17 |
5 | MB | 7 | 71 | Kolínek Zdeněk | AC Perná | 59 | 00:28:07 | 16 |
6 | MB | 9 | 2 | Šimek Štefan | Sokol Mořice | 56 | 00:28:39 | 15 |
7 | MB | 10 | 111 | Pirkl Jaroslav | KOLA Novák | 57 | 00:28:56 | 14 |
8 | MB | 13 | 105 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:29:40 | 13 |
9 | MB | 14 | 56 | Káňa Vladimír | NC Vyškov | 60 | 00:29:42 | 12 |
10 | MB | 16 | 1 | Pečenka Libor | KHB Radegast | 61 | 00:30:43 | 11 |
11 | MB | 17 | 86 | Klimeš Bedřich | Sokol Bukovice | 56 | 00:30:44 | 10 |
12 | MB | 19 | 68 | Svoboda Libor | Brno | 59 | 00:30:53 | 9 |
13 | MB | 23 | 83 | Kunc Josef | LRS Vyškov | 60 | 00:32:28 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 6 | 103 | Kudlička Svatopluk | LRS Vyškov | 50 | 00:27:36 | 20 |
2 | MC | 8 | 90 | Vodička Jan | Šela Sport Přerov | 45 | 00:28:35 | 19 |
3 | MC | 11 | 96 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:29:01 | 18 |
4 | MC | 15 | 89 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:30:12 | 17 |
5 | MC | 35 | 98 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:37:04 | 16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 21 | 109 | Herlich Kurt | Liga 100 Olomouc | 34 | 00:31:50 | 10 |
2 | MD | 22 | 81 | Bielčík Jindřich | Lichkov | 00:31:58 | 9 | |
3 | MD | 24 | 70 | Horyanský Karel | Start Brno | 40 | 00:33:04 | 8 |
4 | MD | 29 | 91 | Kousal Oldřich | SK Přerov | 38 | 00:34:37 | 7 |
5 | MD | 31 | 106 | Hrubý Milan | ASK Blansko | 38 | 00:35:06 | 6 |
6 | MD | 37 | 62 | Kraus Vojtěch | LRS Vyškov | 31 | 00:38:12 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 25 | 110 | Skybová Lucie | ARC Brno | 87 | 00:33:33 | 10 |
2 | ŽJ | 27 | 97 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:34:06 | 9 |
3 | ŽJ | 33 | 108 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:36:19 | 8 |
4 | ŽJ | 39 | 20 | Zabloudilová Soňa | SZŠ Vyškov | 82 | 00:42:41 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 18 | 101 | Antošová Irena | LOKO Česká Třebová | 67 | 00:30:46 | 10 |
2 | ZA | 26 | 51 | Paterová Jana | Střelka Brno | 79 | 00:33:54 | 9 |
3 | ZA | 28 | 94 | Červová Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:34:10 | 8 |
4 | ZA | 30 | 93 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:35:03 | 7 |
5 | ZA | 32 | 50 | Vlčková Romana | Střelka Brno | 71 | 00:35:34 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 34 | 107 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:36:24 | 10 |
2 | ZB | 36 | 43 | Höferová Lenka | AHA Vyškov | 63 | 00:37:39 | 9 |
3 | ZB | 38 | 87 | Klimešová Alena | Sokol Bukovice | 63 | 00:41:09 | 8 |
4 | ZB | 40 | 5 | Oppeltová Zdeňka | NC Vyškov | 66 | 00:50:35 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 55 | Vévodová Martina | Sokol Švábenice | 90 | 00:05:37 | - |
2 | Ž3 | 2 | 10 | Tomšíková Lenka | SK Rostex Vyškov | 90 | 00:06:16 | - |
3 | Ž3 | 3 | 37 | Burová Sára | Nezamyslice | 90 | 00:06:27 | - |
4 | Ž3 | 4 | 28 | Malá Tereza | Sokol Brno | 91 | 00:06:33 | - |
5 | Ž3 | 5 | 38 | Kovalovská Kateřina | Vyškov | 90 | 00:07:04 | - |
6 | Ž3 | 6 | 22 | Kusalová Magda | Vyškov | 91 | 00:07:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 27 | Jašek Jindra | Sokol Brno | 91 | 00:05:42 | - |
2 | M3 | 2 | 24 | Žák Jan | Sokol Brno | 91 | 00:05:45 | - |
3 | M3 | 3 | 25 | Kadlec Pavel | Sokol Brno | 90 | 00:06:00 | - |
4 | M3 | 4 | 46 | Řezníček Tomáš | Střelka Brno | 90 | 00:06:09 | - |
5 | M3 | 5 | 47 | Krejčíř Jakub | Střelka Brno | 92 | 00:06:20 | - |
6 | M3 | 6 | 26 | Nemerád Lukáš | ZŠ Purkyňova Vyškov | 91 | 00:06:27 | - |
7 | M3 | 7 | 30 | Burian Martin | ZŠ Purkyňova Vyškov | 91 | 00:06:31 | - |
8 | M3 | 8 | 260 | Vank Pavel | Sokol Brno | 90 | 00:06:42 | - |
9 | M3 | 9 | 44 | Macek Martin | ZŠ Letní pole Vyškov | 90 | 00:06:57 | - |
10 | M3 | 10 | 41 | Procházka Vladimír | SK Rostex Vyškov | 91 | 00:08:39 | - |
11 | M3 | 11 | 58 | Hrda David | ZŠ Purkyňova Vyškov | 91 | 00:08:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 61 | Sedlaříková Martina | ZŠ Letní pole Vyškov | 89 | 00:11:41 | - |
2 | ŽM | 2 | 95 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:12:38 | - |
3 | ŽM | 3 | 65 | Svobodová Radka | XXX | 89 | 00:14:07 | - |
4 | ŽM | 4 | 42 | Höferová Lucie | ZŠ Tyršova Vyškov | 89 | 00:14:10 | - |
5 | ŽM | 5 | 40 | Novotná Veronika | ZŠ Purkyňova Vyškov | 89 | 00:15:43 | - |
6 | ŽM | 6 | 6 | Klúčová Monika | ZŠ Nádražní Vyškov | 88 | 00:15:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 54 | Káňa Ondřej | NC Vyškov | 88 | 00:11:53 | - |
2 | MM | 2 | 36 | Kadlec Tomáš | Sokol Brno | 89 | 00:12:06 | - |
3 | MM | 3 | 16 | Nemerád Petr | Gymnázium Vyškov | 89 | 00:12:14 | - |
1 | ŽS | 4 | 74 | Skybová Lucie | ARC Brno | 87 | 00:12:19 | - |
4 | MM | 5 | 35 | Žák Marek | Sokol Brno | 89 | 00:12:30 | - |
2 | ŽS | 6 | 9 | Šebková Barbora | SK Rostex Vyškov | 87 | 00:13:01 | - |
3 | ŽS | 7 | 40 | Krchová Jana | Sokol Brno | 86 | 00:13:21 | - |
5 | MM | 8 | 77 | Skyba Martin | Sokol Brno | 89 | 00:13:25 | - |
6 | MM | 9 | 79 | Frys Martin | Gymnázium Vyškov | 88 | 00:13:30 | - |
7 | MM | 10 | 39 | Novotný Josef | ZŠ Tyršova Vyškov | 89 | 00:14:00 | - |
8 | MM | 11 | 14 | Vágner David | SK Rostex Vyškov | 88 | 00:14:26 | - |
9 | MM | 12 | 44 | Bartošek Nikola | Střelka Brno | 89 | 00:14:30 | - |
10 | MM | 13 | 45 | Bartošek Michal | Střelka Brno | 89 | 00:14:35 | - |
4 | ŽS | 14 | 66 | Svobodová Jana | XXX | 87 | 00:15:03 | - |
11 | MM | 15 | 42 | Bradáč Jiří | ZŠ Tyršova Vyškov | 89 | 00:15:05 | - |
12 | MM | 16 | 25 | Sochorda Michal | ZŠ Letní pole Vyškov | 88 | 00:15:07 | - |
5 | ŽS | 17 | 18 | Maceková Kateřina | SK Rostex Vyškov | 87 | 00:15:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 48 | Balcar Petr | Střelka Brno | 85 | 00:13:57 | - |
2 | MD | 2 | 102 | Nerud David | ARC Brno | 85 | 00:13:58 | - |
1 | MS | 3 | 37 | Rada Martin | Sokol Brno | 86 | 00:14:56 | - |
3 | MD | 4 | 72 | Pospíšil Jan | SOU Spoje Brno | 85 | 00:15:06 | - |
4 | MD | 5 | 39 | Rada Jan | Sokol Brno | 84 | 00:15:28 | - |
1 | ŽD | 6 | 73 | Kopecká Dagmar | AK Perná | 84 | 00:16:09 | - |
2 | MS | 7 | 52 | Fábera Petr | Sokol Vyškov | 87 | 00:16:36 | - |
5 | MD | 8 | 38 | Zedník Jakub | Sokol Brno | 84 | 00:16:54 | - |
3 | MS | 9 | 15 | Tesař Martin | SK Rostex Vyškov | 86 | 00:17:02 | - |
6 | MD | 10 | 16 | Jašíček Petr | SK Rostex Vyškov | 84 | 00:17:54 | - |
2 | ŽD | 11 | 7 | Piňosová Marie | GERA Drnovice | 85 | 00:18:17 | - |
7 | MD | 12 | 17 | Jašíček Michal | SK Rostex Vyškov | 85 | 00:18:41 | - |
4 | MS | 13 | 70 | Tesař Michal | ZŠ Letní pole Vyškov | 87 | 00:19:14 | - |
5 | MS | 14 | 69 | Vrba Marek | ZŠ Letní pole Vyškov | 87 | 00:19:18 | - |
3 | ŽD | 15 | 11 | Václavková Andrea | AHA Vyškov | 84 | 00:19:56 | - |
6 | MS | 16 | 29 | Pávek Jindřich | ZŠ Letní pole Vyškov | 87 | 00:20:50 | - |
4 | ŽD | 17 | 8 | Kučerová Jana | Sokol Vyškov | 84 | 00:21:01 | - |
5 | ŽD | 18 | 78 | Frysová Petra | Gymnázium Vyškov | 85 | 00:21:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 118 | Hajzler Jiří | AHA Vyškov | 63 | 00:50:30 | 30 |
2 | MA | 2 | 49 | Šmíd Martin | Střelka Brno | 80 | 00:52:58 | 29 |
3 | MA | 3 | 3 | Adamec Milan | Orel Vyškov | 77 | 00:54:29 | 28 |
4 | MA | 4 | 80 | Krejčí Jiří | Sokol Tuřany | 66 | 00:55:16 | 27 |
5 | MA | 5 | 23 | Němeček Jiří | TJ Sokol Vyškov | 82 | 00:55:24 | 26 |
6 | MA | 6 | 92 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 74 | 00:55:45 | 25 |
7 | MA | 7 | 21 | Suchánek Lukáš | KHB Radegast | 79 | 01:00:04 | 24 |
8 | MA | 8 | 100 | Antoš Jakub | Tesla Brno | 64 | 01:03:41 | 23 |
9 | MA | 9 | 99 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 01:04:43 | 22 |
10 | MA | 10 | 72 | Ungerman Milan | Start Brno | 79 | 01:05:56 | 21 |
11 | MA | 11 | 4 | Vlasák Ota | XXX | 68 | 01:06:25 | 20 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.