Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běchovice - MČR - částečné

28.9.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běchovice - MČR - částečné
  • datum konání: 28.9.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běchovice - MČR - částečné

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1024Zemaník JakubAK SSK Vítkovice9500:31:47-
2MJ11120Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:32:02-
3MJ18129Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:33:13-
Muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kimaijo Hillary KiptunBenedek - Team9400:29:14-
2MA21Kipkosgei GilbertBenedek - Team8400:29:26-
3MA33Rop Abel KibetBenedek - Team8600:29:35-
4MA45Matviichuk OleksanderJM DEMOLEX Bardejov8900:29:52-
5MA5135Kwalia Launen MarkKEN9300:30:03-
6MA6136Tanui John KibichiyKEN8800:30:47-
7MA7102Vitner PetrNové Město na Moravě9000:31:20-
8MA861Kocourek MilanAK Kroměříž8700:31:31-
9MA97Urban JozefObal Servis Košice8600:31:44-
10MA128Sahajda TiborObal Servis Košice9000:32:15-
11MA1348Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:32:26-
18MA225092Kučera LadislavOSŽ Česká republika7600:33:26-
21MA2566Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:33:37-
25MA302508Štefko RobertEsatrade6800:34:06-
34MA392040Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:55-
43MA481302Smrčka MilošBK Říčany5400:35:26-
67MA781679Fajfr František3D Fitness Race Team7200:36:52-
71MA825040Vacek MartinOSŽ Česká republika6900:36:59-
74MA8696Šutera JosefAtletika Polička7900:37:07-
84MA974022Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:24-
639MA69934Červ MiloslavAtletika Polička5000:46:09-
1249MA14671395Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:53:41-
1337MA15931993Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:55:16-
1346MA16061122Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:55:24-
Juniorky (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ191000Wambua Nancy NzisaBenedek - Team9500:33:18-
2ZJ741002Stewartová MoiraSpartak Praha 49500:36:43-
3ZJ1731005Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:39:21-
4ZJ2271004Beshirová CarmenAK Olymp Brno9800:40:20-
Ženy (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA261003Vrabcová EvaAK Olymp Brno8600:33:42-
2ZA601001Kamínková PetraAK Olomouc7300:35:55-
3ZA631006Kiprono MaureenKEN9100:36:20-
4ZA671002Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:36:23-
24ZA2993077Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:35-
42ZA483392Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:44:04-
57ZA6651538Mališová KarlaUSK Praha6000:45:50-
199ZA13904075Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:52:56-
375ZA1896191Dohnalová JitkaBáječné ženy v běhu6801:00:48-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kimaijo Hillary KiptunBenedek - Team9400:29:14-
2MA21Kipkosgei GilbertBenedek - Team8400:29:26-
3MA33Rop Abel KibetBenedek - Team8600:29:35-
4MA45Matviichuk OleksanderJM DEMOLEX Bardejov8900:29:52-
5MA5135Kwalia Launen MarkKEN9300:30:03-
6MA6136Tanui John KibichiyKEN8800:30:47-
7MA7102Vitner PetrNové Město na Moravě9000:31:20-
8MA861Kocourek MilanAK Kroměříž8700:31:31-
9MA97Urban JozefObal Servis Košice8600:31:44-
1MJ1024Zemaník JakubAK SSK Vítkovice9500:31:47-
2MJ11120Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:32:02-
10MA128Sahajda TiborObal Servis Košice9000:32:15-
11MA1348Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:32:26-
3MJ18129Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:33:13-
1ZJ191000Wambua Nancy NzisaBenedek - Team9500:33:18-
18MA225092Kučera LadislavOSŽ Česká republika7600:33:26-
21MA2566Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:33:37-
1ZA261003Vrabcová EvaAK Olymp Brno8600:33:42-
25MA302508Štefko RobertEsatrade6800:34:06-
34MA392040Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:55-
43MA481302Smrčka MilošBK Říčany5400:35:26-
2ZA601001Kamínková PetraAK Olomouc7300:35:55-
3ZA631006Kiprono MaureenKEN9100:36:20-
4ZA671002Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:36:23-
2ZJ741002Stewartová MoiraSpartak Praha 49500:36:43-
67MA781679Fajfr František3D Fitness Race Team7200:36:52-
71MA825040Vacek MartinOSŽ Česká republika6900:36:59-
74MA8696Šutera JosefAtletika Polička7900:37:07-
84MA974022Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:24-
3ZJ1731005Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:39:21-
4ZJ2271004Beshirová CarmenAK Olymp Brno9800:40:20-
24ZA2993077Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:35-
42ZA483392Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:44:04-
57ZA6651538Mališová KarlaUSK Praha6000:45:50-
639MA69934Červ MiloslavAtletika Polička5000:46:09-
199ZA13904075Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:52:56-
1249MA14671395Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:53:41-
1337MA15931993Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:55:16-
1346MA16061122Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:55:24-
375ZA1896191Dohnalová JitkaBáječné ženy v běhu6801:00:48-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód