hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Grand Prix Dříteč

25.3.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Grand Prix Dříteč
  • datum konání: 25.3.2017
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Grand Prix Dříteč

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mladší žáci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M34505Jadrný TomášIscarex Junior team ČT0400:04:00-
2M35504Cahlík JanLuBeJa0400:04:02-
3M36510Kubias Joseftyčka a kulička0500:04:02-
4M310516Blažek Jakubjr running sport0500:04:23-
5M313515Panchártek Matyáš0400:04:31-
6M316525Novotný MarekTITAN Pardubice0400:04:55-
7M319282Kubias Josef0500:18:03-

Mladší žákyně (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z38517Ručová SimonaŠAK Pardubice0400:04:08-
2Z311512Puchernová TerezaŠAK Pardubice0400:04:23-
3Z312519Picpauerová AlenaAK Spartak Slatiňany0500:04:25-
4Z314523Kubíková AmálkaKOVAZ0500:04:33-
5Z315506Strnadová ElenaAC Pardubice0500:04:51-
6Z317520Vokolková Lucie0400:05:00-
7Z318518Pecháčková EmaD60400:05:04-
8Z320262Koletová. Eliška0600:20:38-

Starší žáci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41509Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:26-
2M43503Havlíček TomᚊAK Pardubice0200:03:48-
3M47501Neumann NicolasSportklinik0300:04:06-

Starší žákyně (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z42511Fořtová MartinaELEVERUNTEAM0200:03:45-
2Z49514Řeháková NatálieAC Vysoké Mýto0200:04:15-
3Z421291Horáková NelaHvězda PCE0300:25:30-

Dorostenci (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M512246Vosyka Pavel0100:17:44-
2M520232Chmelík Dominikatletika chrudim0100:19:10-
3M537355Kolakovský RobinRock Machine - Cyklomax0000:22:17-
4M544267Trojan Matous0000:23:53-

Dorostenky (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z515279Dušková LindaSK Hvězda Pardubice0100:18:03-
2Z561212Dopitová Debora0000:25:57-

Junioři 18-19 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1252Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:14:28-
2MJ3244Halberštát Jan9800:15:20-
3MJ6253Hrůša VojtěchTJ Sokol HK9900:16:11-
4MJ8230Jukl Lukáš9900:16:46-
5MJ10264Joska VojtěchČSOB9900:17:18-
6MJ22215Vírava Martin9800:19:45-
7MJ25201Prchal Petr9900:20:29-
8MJ53213Lenoch Šimon9900:25:15-
9MJ72265Kollárik Ondřej9800:28:19-

Juniorky 18-19 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ23257Víšková NatálieAC Vysoké Mýto9800:20:01-
2ZJ29260Zemanová Kateřina9800:21:11-
3ZJ31242Jirmanová Markéta9900:21:25-
4ZJ34237Eisová Ranata9800:22:01-
5ZJ47235Krejčíková VendulaJZ Juniorky 18-19 let, 4km9900:24:33-
6ZJ59266Rajdlová Romana9900:25:53-
7ZJ60275Sádecká Lucie9900:25:53-
8ZJ71259Šaravcová Stela9900:28:18-
9ZJ73272Zimová Eliška9900:28:27-

Muži 4 km (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MN2273Mottl LukášTJ Sokol Hradec Králové9700:15:01-
2MN4225Havlíček JosefAC Pardubice9500:15:20-
3MN5221Čejka BořivojKRB Chrudim8000:15:27-
4MN7206Simon Martin-8000:16:34-
5MN994Kovařík RadovanHumbuk team8500:16:52-
6MN11288Pohanta TomášJídelna Pohanka8800:17:22-
7MN13248Firkušný MartinSmiřice8200:17:46-
8MN14236Eis MartinCZE8800:17:59-
9MN16261Elzner Petr-8100:18:07-
10MN18254Jenýš Petr-8600:18:45-
11MN24290Polák Slávek-7800:20:08-
12MN26289Blažek David-7500:20:38-
13MN28227Eger Martin-7600:21:05-
14MN32228Förstl PetrHobíci Pardubice7600:21:54-
15MN35229Posva RadekJSDH Dritec7200:22:10-
16MN39258Valčuha Radim-7900:22:56-
17MN40205Knížek Filip-8300:23:10-
18MN43243Jirman Petr-7100:23:50-
19MN49200Prchal Pavel-7200:24:47-
20MN54287Ryba PřemyslJSDH Dříteč8100:25:38-
21MN5523Papík RadekJSDH Dříteč7500:25:38-
22MN56223Skalický Štěpán-6900:25:44-
23MN65211Pluhař Pavel-7500:26:51-
24MN75209Oláh KarolMaNiJaKa8500:28:39-
25MN82281Place BradleyThe Place Gang6900:38:47-

Ženy 4 km (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZN17268Kubiasová Kateřinatyčka a kulička7800:18:13-
2ZN19274Halecká ElenaHvězda Pardubice9000:18:58-
3ZN2139Tomášová LenkaBike&Run Team Stará Paka8100:19:33-
4ZN27263Vančáková ZuzanaČSOB9600:20:52-
5ZN30216Vaňková Lucie-7900:21:18-
6ZN33247Dvořáková Eva-8800:22:01-
7ZN36250Šedová Tereza-9400:22:13-
8ZN38286Klubíčková NatálieElba Čechy9500:22:34-
9ZN41204Knížková Michaela-8600:23:10-
10ZN42217Blahutová BarboraSVVAT9100:23:44-
11ZN45224Cahlíková LucieLuBeJa7500:24:19-
12ZN46270Hanzalová Alena-8500:24:25-
13ZN48284Chrubasíková KarolínaMIZUNO CZECH9100:24:44-
14ZN50269Moravcová Zuzana-9000:24:48-
15ZN51241Jirmanová Jitka-7100:25:01-
16ZN52234Kohoutová KateřinaGazelky7900:25:15-
17ZN57240Mlčochová Jiřinka-8700:25:44-
18ZN58202Lucká HelenaPaninky8600:25:47-
19ZN62278Pešková Kateřina-7900:26:27-
20ZN63277Svobodova Jana-8100:26:44-
21ZN64256Bartošová Iva-7900:26:48-
22ZN66210Pluhařová Zuzana-8200:26:51-
23ZN67208Oláh JanaMaNiJaKa8800:27:57-
23ZN67285Chlupáčová Nikola-9300:27:57-
25ZN69283Karnajová KamilaMIZ UNO CZECH9000:28:02-
26ZN70222Krejčíková KateřinaKrejčíci8100:28:05-
27ZN74226Egerová Lucie-7700:28:32-
28ZN76276Joudalová Pavlína-9100:29:04-
29ZN77251Dušková Monika-8900:29:05-
30ZN78280Place GabrielaThe Place Gang7900:29:35-
31ZN79207Chlumska VeronikaMaNiJaKa8000:29:46-
32ZN80245Kořínková Lenka-8800:30:33-
33ZN81255Jenýš Amanda-9100:38:47-

Muži 20-29 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Holuša JakubTJ Dukla Praha8800:25:22-
2MA3154Hladík PavelHvězda Pardubice z.s.9600:27:37-
3MA16127Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:32:00-
4MA3887Plojhar Petr9100:36:05-
5MA42143Bárta TomášSrch8900:36:44-
6MA499Budín JanGargamel9100:37:44-
7MA62142Karnaj DanielMIZUNO CZECH8900:38:59-
8MA71149Stránský MiroslavPolanský Bike A Run9000:40:01-
9MA7359Czagan JanSDH Dědek9300:40:07-
10MA1083Prchal Jakub9600:44:30-
11MA1134Šilar Jakub9500:45:22-
12MA12817Hainc PetrDřítečští gepardi9100:49:27-

Muži 30-39 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2136Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:26:59-
2MB4116Vetchý JanIscarex Česká Třebová8500:28:03-
3MB784Jor MartinČSOB8700:29:02-
4MB1013Rohlik VaclavAC Pardubice8000:29:56-
5MB1818Uher TomášRETIA8500:32:40-
6MB226Samek Ondřej8200:33:12-
7MB23144Kára JaroslavMIZUNO CZECH8500:33:12-
8MB28120Pešta MartinBakako Nová Paka7800:34:33-
9MB2933Šindelář Pavel8500:34:47-
10MB3026Štys PavelRETIA7800:34:48-
11MB4180Zeman ml. Jindřich8400:36:38-
12MB48101Beneš DanielČerní koně8100:37:39-
13MB5066Eis Radek8600:37:45-
14MB5246Tryner MichaelEmporio exclusive s.r.o.8300:38:00-
15MB5473Slovák JiříHK8500:38:14-
16MB55140Čepura JiříMIZUNO CZECH8100:38:18-
17MB5898Řezníček Jan7900:38:41-
18MB637Houdek JakubNechťák Kuba8700:39:08-
19MB64129Paul Pavel8700:39:10-
20MB7044Helger DavidSRTG Pardubice7900:39:58-
21MB72153Klíma David8300:40:02-
22MB7977Smutný Jan8500:40:37-
23MB80105Vebr MichalJudo Česká Třebová7800:40:40-
24MB8253Tomášek Filip7800:40:52-
25MB8475Olívka Tomáš8500:41:02-
26MB8820Páv Jakub8500:41:26-
27MB8936Berný VladimírTWINS7800:41:41-
28MB90103Matys Vladimír8400:41:44-
29MB96147Jeřábek Tomáš8200:42:52-
30MB11227Macola Pavel7800:45:08-
31MB123131Klouda FilipCHDP Sport Team8500:48:42-

Muži 40-49 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC552Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:28:25-
2MC6130Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:28:53-
3MC868Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:29:30-
4MC997Vokolek Michal7200:29:33-
5MC12135Fořt MartinELEVENRUNTEAM6800:30:35-
6MC1754Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:32:25-
7MC1951Habr JiříVella Team Náchod7300:32:46-
8MC2072Žákovský MarekHasiči Praha7200:32:54-
9MC2445Vít PavelVella Team Náchod7100:33:19-
10MC2643Sláma MartinACL 130 autocentrum Luňák6800:34:18-
11MC31124Venzara David7600:35:16-
12MC3258Czagan JanSDH Dědek7100:35:41-
13MC3437Tomáš ZdeněkBike&Run Team Stará Paka7600:35:56-
14MC3529Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE7200:35:57-
15MC3767Sláma JiříVella team Náchod7400:36:04-
16MC3974Trávníček Marek7600:36:19-
17MC4522Zbraněk AlešEimy team Hradec Králové6800:36:54-
18MC4630Novotný JiříUNO Srch7100:37:09-
19MC51123Kostelecký VladimírVella Team Náchod7000:37:49-
20MC5916Málek David7700:38:45-
21MC66109Rykr Martin7200:39:22-
22MC6721Hloušek Roman7600:39:35-
23MC6889Tojnar PavelTojnarovi7300:39:54-
24MC74119Rychlík Pavel7000:40:22-
25MC8550Polák Milos6800:41:11-
26MC8671Jirasko DušanSK SRCH7300:41:17-
27MC92145Jarý PetrKovaz7200:42:24-
28MC10270Jirásko LubomírSK Srch7100:43:56-
29MC106118Chlupáč Kamil6800:44:26-
30MC12996Polách JakubČSOB7600:49:33-
31MC13578Olmr Pavel7500:55:24-

Muži 50-59 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD14117Stránský AlešIscarex Česká Třebová6000:31:09-
2MD15126Buřil FrantišekVidochov6600:31:57-
3MD21122Holický MilanPardubice6500:33:09-
4MD43138Havlín Jan6600:36:48-
5MD5665kratochvíl vladimírlázně bohdaneč6200:38:39-
6MD6092Buchal Jan6300:38:45-
7MD87106Bárta TomášBárta6100:41:25-
8MD9781Zeman Jindřich5800:43:04-
9MD99114horak LeosCafe Bajer6400:43:35-
10MD10424Pohanka Petrjídelna Pohanka6500:44:09-
11MD105148Kalhous RomanVěčný vývoj5900:44:14-
12MD10779Frýdl Miroslav6400:44:27-
13MD11555Strejček PavelTESTR running team5900:46:23-

Muži 60 let a starší (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2790Bláha MilanAF KŘOVICE5700:34:21-
2ME3695Pullman MiroslavJablonec nad Nisous5000:36:00-
3ME4088Drozd JiříMopos Pardubice5700:36:23-
4ME47132Polanský PetrPolanský Bike Run5600:37:26-
5ME57134Javůrek. JiříTJ Maratonstav Úpice4800:38:40-
6ME65121Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:39:18-
7ME10193Bednář JosefSK Počaply5000:43:46-
8ME110115Bajer MilanCafe Bajer5500:44:48-
9ME11886Stanislav DoležalBK Pardubice3800:47:06-
10ME120102Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:47:59-
11ME136133Groh StanislavAC Vrchlabí4601:03:04-

Ženy 20-29 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11108Stránská AdélaINOV-8 team9100:30:25-
2ZA762Šantavá Žaneta9100:40:29-
3ZA11132Černá Renata9500:44:51-
4ZA121110Kičinová ErikaCafé Bajer9100:48:01-

Ženy 30-39 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB25112Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:33:36-
2ZB44137Šimáková Klára8300:36:50-
3ZB53150Kučerová ŠtěpánkaPísek8700:38:03-
4ZB6199Koletová Tereza8100:38:49-
5ZB77128Šimáková Kateřina7800:40:29-
6ZB78107Jožáková Soňa8100:40:36-
7ZB81139Tyrvartová Romana8500:40:41-
8ZB91146Hledíková BarboraKovaz8600:42:24-
9ZB945Samková Lenka8200:42:29-
10ZB9531Špičáková Pavla7800:42:31-
11ZB9825Voborova Denisa7800:43:06-
12ZB10034Pošvová Iveta8500:43:37-
13ZB13069Macková Petra8300:50:24-

Ženy 40-49 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1328Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:31:05-
2ZC33152Fořtová IvetaELEVENRUNTEAM7200:35:55-
3ZC69113Horáková JanaCafe Bajer7100:39:58-
4ZC9357Votypková PavlaBŽB7000:42:25-
5ZC109100Zelinková DenisaČPP7500:44:35-
6ZC11483Šiklová Dagmar7400:45:22-
7ZC11782Chvojková Veronika7500:46:53-
8ZC12214Nechanická Karin7600:48:11-
9ZC124104Kalinová Dita7200:48:53-
10ZC1251Prchalová Jana7200:49:04-
11ZC127155Černušáková JanaTESTR running team7200:49:26-
12ZC13335Berná EvaRun4Fun7600:53:48-

Ženy 50-59 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7576Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:40:27-
2ZD8349Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:40:54-
3ZD103151Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning Iclub6400:44:04-
4ZD11615Karáskova DarinaBáječné ženy v běhu5900:46:27-
5ZD11956Strejčková ZuzanaTESTR running team6200:47:46-
6ZD126111Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:49:19-
7ZD13138Sekyrová Jana6300:51:19-
8ZD13240Taťána Málková6500:52:26-

Ženy 60 let a starší (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE13447Jelínková MagdalenaČernilov4500:54:05-

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41509Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:26-
1Z42511Fořtová MartinaELEVERUNTEAM0200:03:45-
2M43503Havlíček TomᚊAK Pardubice0200:03:48-
1M34505Jadrný TomášIscarex Junior team ČT0400:04:00-
2M35504Cahlík JanLuBeJa0400:04:02-
3M36510Kubias Joseftyčka a kulička0500:04:02-
3M47501Neumann NicolasSportklinik0300:04:06-
1Z38517Ručová SimonaŠAK Pardubice0400:04:08-
2Z49514Řeháková NatálieAC Vysoké Mýto0200:04:15-
4M310516Blažek Jakubjr running sport0500:04:23-
2Z311512Puchernová TerezaŠAK Pardubice0400:04:23-
3Z312519Picpauerová AlenaAK Spartak Slatiňany0500:04:25-
5M313515Panchártek Matyáš0400:04:31-
4Z314523Kubíková AmálkaKOVAZ0500:04:33-
5Z315506Strnadová ElenaAC Pardubice0500:04:51-
6M316525Novotný MarekTITAN Pardubice0400:04:55-
6Z317520Vokolková Lucie0400:05:00-
7Z318518Pecháčková EmaD60400:05:04-
7M319282Kubias Josef0500:18:03-
8Z320262Koletová. Eliška0600:20:38-
3Z421291Horáková NelaHvězda PCE0300:25:30-

Trať 4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1252Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:14:28-
1MN2273Mottl LukášTJ Sokol Hradec Králové9700:15:01-
2MJ3244Halberštát Jan9800:15:20-
2MN4225Havlíček JosefAC Pardubice9500:15:20-
3MN5221Čejka BořivojKRB Chrudim8000:15:27-
3MJ6253Hrůša VojtěchTJ Sokol HK9900:16:11-
4MN7206Simon Martin-8000:16:34-
4MJ8230Jukl Lukáš9900:16:46-
5MN994Kovařík RadovanHumbuk team8500:16:52-
5MJ10264Joska VojtěchČSOB9900:17:18-
6MN11288Pohanta TomášJídelna Pohanka8800:17:22-
1M512246Vosyka Pavel0100:17:44-
7MN13248Firkušný MartinSmiřice8200:17:46-
8MN14236Eis MartinCZE8800:17:59-
1Z515279Dušková LindaSK Hvězda Pardubice0100:18:03-
9MN16261Elzner Petr-8100:18:07-
1ZN17268Kubiasová Kateřinatyčka a kulička7800:18:13-
10MN18254Jenýš Petr-8600:18:45-
2ZN19274Halecká ElenaHvězda Pardubice9000:18:58-
2M520232Chmelík Dominikatletika chrudim0100:19:10-
3ZN2139Tomášová LenkaBike&Run Team Stará Paka8100:19:33-
6MJ22215Vírava Martin9800:19:45-
1ZJ23257Víšková NatálieAC Vysoké Mýto9800:20:01-
11MN24290Polák Slávek-7800:20:08-
7MJ25201Prchal Petr9900:20:29-
12MN26289Blažek David-7500:20:38-
4ZN27263Vančáková ZuzanaČSOB9600:20:52-
13MN28227Eger Martin-7600:21:05-
2ZJ29260Zemanová Kateřina9800:21:11-
5ZN30216Vaňková Lucie-7900:21:18-
3ZJ31242Jirmanová Markéta9900:21:25-
14MN32228Förstl PetrHobíci Pardubice7600:21:54-
6ZN33247Dvořáková Eva-8800:22:01-
4ZJ34237Eisová Ranata9800:22:01-
15MN35229Posva RadekJSDH Dritec7200:22:10-
7ZN36250Šedová Tereza-9400:22:13-
3M537355Kolakovský RobinRock Machine - Cyklomax0000:22:17-
8ZN38286Klubíčková NatálieElba Čechy9500:22:34-
16MN39258Valčuha Radim-7900:22:56-
17MN40205Knížek Filip-8300:23:10-
9ZN41204Knížková Michaela-8600:23:10-
10ZN42217Blahutová BarboraSVVAT9100:23:44-
18MN43243Jirman Petr-7100:23:50-
4M544267Trojan Matous0000:23:53-
11ZN45224Cahlíková LucieLuBeJa7500:24:19-
12ZN46270Hanzalová Alena-8500:24:25-
5ZJ47235Krejčíková VendulaJZ Juniorky 18-19 let, 4km9900:24:33-
13ZN48284Chrubasíková KarolínaMIZUNO CZECH9100:24:44-
19MN49200Prchal Pavel-7200:24:47-
14ZN50269Moravcová Zuzana-9000:24:48-
15ZN51241Jirmanová Jitka-7100:25:01-
16ZN52234Kohoutová KateřinaGazelky7900:25:15-
8MJ53213Lenoch Šimon9900:25:15-
20MN54287Ryba PřemyslJSDH Dříteč8100:25:38-
21MN5523Papík RadekJSDH Dříteč7500:25:38-
22MN56223Skalický Štěpán-6900:25:44-
17ZN57240Mlčochová Jiřinka-8700:25:44-
18ZN58202Lucká HelenaPaninky8600:25:47-
6ZJ59266Rajdlová Romana9900:25:53-
7ZJ60275Sádecká Lucie9900:25:53-
2Z561212Dopitová Debora0000:25:57-
19ZN62278Pešková Kateřina-7900:26:27-
20ZN63277Svobodova Jana-8100:26:44-
21ZN64256Bartošová Iva-7900:26:48-
23MN65211Pluhař Pavel-7500:26:51-
22ZN66210Pluhařová Zuzana-8200:26:51-
23ZN67208Oláh JanaMaNiJaKa8800:27:57-
23ZN67285Chlupáčová Nikola-9300:27:57-
25ZN69283Karnajová KamilaMIZ UNO CZECH9000:28:02-
26ZN70222Krejčíková KateřinaKrejčíci8100:28:05-
8ZJ71259Šaravcová Stela9900:28:18-
9MJ72265Kollárik Ondřej9800:28:19-
9ZJ73272Zimová Eliška9900:28:27-
27ZN74226Egerová Lucie-7700:28:32-
24MN75209Oláh KarolMaNiJaKa8500:28:39-
28ZN76276Joudalová Pavlína-9100:29:04-
29ZN77251Dušková Monika-8900:29:05-
30ZN78280Place GabrielaThe Place Gang7900:29:35-
31ZN79207Chlumska VeronikaMaNiJaKa8000:29:46-
32ZN80245Kořínková Lenka-8800:30:33-
33ZN81255Jenýš Amanda-9100:38:47-
25MN82281Place BradleyThe Place Gang6900:38:47-

Trať 8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Holuša JakubTJ Dukla Praha8800:25:22-
1MB2136Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:26:59-
2MA3154Hladík PavelHvězda Pardubice z.s.9600:27:37-
2MB4116Vetchý JanIscarex Česká Třebová8500:28:03-
1MC552Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:28:25-
2MC6130Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:28:53-
3MB784Jor MartinČSOB8700:29:02-
3MC868Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:29:30-
4MC997Vokolek Michal7200:29:33-
4MB1013Rohlik VaclavAC Pardubice8000:29:56-
1ZA11108Stránská AdélaINOV-8 team9100:30:25-
5MC12135Fořt MartinELEVENRUNTEAM6800:30:35-
1ZC1328Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:31:05-
1MD14117Stránský AlešIscarex Česká Třebová6000:31:09-
2MD15126Buřil FrantišekVidochov6600:31:57-
3MA16127Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:32:00-
6MC1754Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:32:25-
5MB1818Uher TomášRETIA8500:32:40-
7MC1951Habr JiříVella Team Náchod7300:32:46-
8MC2072Žákovský MarekHasiči Praha7200:32:54-
3MD21122Holický MilanPardubice6500:33:09-
6MB226Samek Ondřej8200:33:12-
7MB23144Kára JaroslavMIZUNO CZECH8500:33:12-
9MC2445Vít PavelVella Team Náchod7100:33:19-
1ZB25112Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:33:36-
10MC2643Sláma MartinACL 130 autocentrum Luňák6800:34:18-
1ME2790Bláha MilanAF KŘOVICE5700:34:21-
8MB28120Pešta MartinBakako Nová Paka7800:34:33-
9MB2933Šindelář Pavel8500:34:47-
10MB3026Štys PavelRETIA7800:34:48-
11MC31124Venzara David7600:35:16-
12MC3258Czagan JanSDH Dědek7100:35:41-
2ZC33152Fořtová IvetaELEVENRUNTEAM7200:35:55-
13MC3437Tomáš ZdeněkBike&Run Team Stará Paka7600:35:56-
14MC3529Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE7200:35:57-
2ME3695Pullman MiroslavJablonec nad Nisous5000:36:00-
15MC3767Sláma JiříVella team Náchod7400:36:04-
4MA3887Plojhar Petr9100:36:05-
16MC3974Trávníček Marek7600:36:19-
3ME4088Drozd JiříMopos Pardubice5700:36:23-
11MB4180Zeman ml. Jindřich8400:36:38-
5MA42143Bárta TomášSrch8900:36:44-
4MD43138Havlín Jan6600:36:48-
2ZB44137Šimáková Klára8300:36:50-
17MC4522Zbraněk AlešEimy team Hradec Králové6800:36:54-
18MC4630Novotný JiříUNO Srch7100:37:09-
4ME47132Polanský PetrPolanský Bike Run5600:37:26-
12MB48101Beneš DanielČerní koně8100:37:39-
6MA499Budín JanGargamel9100:37:44-
13MB5066Eis Radek8600:37:45-
19MC51123Kostelecký VladimírVella Team Náchod7000:37:49-
14MB5246Tryner MichaelEmporio exclusive s.r.o.8300:38:00-
3ZB53150Kučerová ŠtěpánkaPísek8700:38:03-
15MB5473Slovák JiříHK8500:38:14-
16MB55140Čepura JiříMIZUNO CZECH8100:38:18-
5MD5665kratochvíl vladimírlázně bohdaneč6200:38:39-
5ME57134Javůrek. JiříTJ Maratonstav Úpice4800:38:40-
17MB5898Řezníček Jan7900:38:41-
20MC5916Málek David7700:38:45-
6MD6092Buchal Jan6300:38:45-
4ZB6199Koletová Tereza8100:38:49-
7MA62142Karnaj DanielMIZUNO CZECH8900:38:59-
18MB637Houdek JakubNechťák Kuba8700:39:08-
19MB64129Paul Pavel8700:39:10-
6ME65121Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:39:18-
21MC66109Rykr Martin7200:39:22-
22MC6721Hloušek Roman7600:39:35-
23MC6889Tojnar PavelTojnarovi7300:39:54-
3ZC69113Horáková JanaCafe Bajer7100:39:58-
20MB7044Helger DavidSRTG Pardubice7900:39:58-
8MA71149Stránský MiroslavPolanský Bike A Run9000:40:01-
21MB72153Klíma David8300:40:02-
9MA7359Czagan JanSDH Dědek9300:40:07-
24MC74119Rychlík Pavel7000:40:22-
1ZD7576Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:40:27-
2ZA762Šantavá Žaneta9100:40:29-
5ZB77128Šimáková Kateřina7800:40:29-
6ZB78107Jožáková Soňa8100:40:36-
22MB7977Smutný Jan8500:40:37-
23MB80105Vebr MichalJudo Česká Třebová7800:40:40-
7ZB81139Tyrvartová Romana8500:40:41-
24MB8253Tomášek Filip7800:40:52-
2ZD8349Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:40:54-
25MB8475Olívka Tomáš8500:41:02-
25MC8550Polák Milos6800:41:11-
26MC8671Jirasko DušanSK SRCH7300:41:17-
7MD87106Bárta TomášBárta6100:41:25-
26MB8820Páv Jakub8500:41:26-
27MB8936Berný VladimírTWINS7800:41:41-
28MB90103Matys Vladimír8400:41:44-
8ZB91146Hledíková BarboraKovaz8600:42:24-
27MC92145Jarý PetrKovaz7200:42:24-
4ZC9357Votypková PavlaBŽB7000:42:25-
9ZB945Samková Lenka8200:42:29-
10ZB9531Špičáková Pavla7800:42:31-
29MB96147Jeřábek Tomáš8200:42:52-
8MD9781Zeman Jindřich5800:43:04-
11ZB9825Voborova Denisa7800:43:06-
9MD99114horak LeosCafe Bajer6400:43:35-
12ZB10034Pošvová Iveta8500:43:37-
7ME10193Bednář JosefSK Počaply5000:43:46-
28MC10270Jirásko LubomírSK Srch7100:43:56-
3ZD103151Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning Iclub6400:44:04-
10MD10424Pohanka Petrjídelna Pohanka6500:44:09-
11MD105148Kalhous RomanVěčný vývoj5900:44:14-
29MC106118Chlupáč Kamil6800:44:26-
12MD10779Frýdl Miroslav6400:44:27-
10MA1083Prchal Jakub9600:44:30-
5ZC109100Zelinková DenisaČPP7500:44:35-
8ME110115Bajer MilanCafe Bajer5500:44:48-
3ZA11132Černá Renata9500:44:51-
30MB11227Macola Pavel7800:45:08-
11MA1134Šilar Jakub9500:45:22-
6ZC11483Šiklová Dagmar7400:45:22-
13MD11555Strejček PavelTESTR running team5900:46:23-
4ZD11615Karáskova DarinaBáječné ženy v běhu5900:46:27-
7ZC11782Chvojková Veronika7500:46:53-
9ME11886Stanislav DoležalBK Pardubice3800:47:06-
5ZD11956Strejčková ZuzanaTESTR running team6200:47:46-
10ME120102Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:47:59-
4ZA121110Kičinová ErikaCafé Bajer9100:48:01-
8ZC12214Nechanická Karin7600:48:11-
31MB123131Klouda FilipCHDP Sport Team8500:48:42-
9ZC124104Kalinová Dita7200:48:53-
10ZC1251Prchalová Jana7200:49:04-
6ZD126111Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:49:19-
11ZC127155Černušáková JanaTESTR running team7200:49:26-
12MA12817Hainc PetrDřítečští gepardi9100:49:27-
30MC12996Polách JakubČSOB7600:49:33-
13ZB13069Macková Petra8300:50:24-
7ZD13138Sekyrová Jana6300:51:19-
8ZD13240Taťána Málková6500:52:26-
12ZC13335Berná EvaRun4Fun7600:53:48-
1ZE13447Jelínková MagdalenaČernilov4500:54:05-
31MC13578Olmr Pavel7500:55:24-
11ME136133Groh StanislavAC Vrchlabí4601:03:04-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód