Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Stachy - Zadov, Velká cena Zadova

22.6.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Stachy - Zadov, Velká cena Zadova
  • datum konání: 22.6.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jindřich Linhart

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Stachy (738 m n. m.)
15.00 hodin

Přihlášky

ZŠ Stachy (100 m od náměstí) od 13.00 hodin v den závodu (šatny přímo ve škole)

Startovné

40,- Kč

Popis tratě

délka 7,1 km převýšení 410 m
povrch: asfalt 5,6 km + terén 1,5 km

Ceny pro vítěze

finanční a věcné dle možností pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Traťové rekordy:
ženy: Grabmüllerová Šárka - 33:26 (2001)
muži: Skalský Roman - 26:45 (2001)

Různé:
Doprava zavazadel do prostoru cíle zajištěna pořadatelem.
Dopravu zpět do prostoru startu pořadatel nezajišťuje.
Parkování vozidel doprovodu závodníků pouze na parkovišti před lyžařským stadionem.
Zdravotní zabezpečení: MUDr. Bohumír Doul.

Sprchy:
lyžařský stadion.
Závodníci startují na vlastní náklady a nebezpečí.
Závod se koná za každého počasí.

Informace:
Jindřich Linhart, Vondroušova 1162, 163 00 Praha 6 - Řepy II
zam. tel.: 02/61 43 62 46, fax: 02/61 43 62 45, byt tel.: 02/30 13 686
mobil: 0723 30 45 88, e-mail: jin.linhart@post.cz

E-mailová adresa

jin.linhart@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.6.2003Stachy - Zadov43

Statistika závodu Stachy - Zadov, Velká cena Zadova

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 43

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Rus Zdeněk522
Picková Hana842
Krňávek Vojtěch542
Neubauer Ludvík492
Poduška Josef622
Jirásková Bára912
Randáková Růžena772
Ešner Ludvík562
Janda Antonín582
Šimůnek Jan492
Šír Václav482
Jirásková Eva642
Jirásková Hanka892

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ161Hrubý JiříTJ Přeštice8400:32:5220
2MJ232Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:34:0919
3MJ293Svoboda VáclavSKI Klub Příbram8300:34:5218
Muži A (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Skalský RomanAC Slovan Mariánské Lázně7500:27:1130
2MA25Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:28:1929
3MA36Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:28:3228
4MA67Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7200:29:1527
5MA78Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:2726
6MA99Šmurda MartinTJ Kašperské Hory7200:30:2025
7MA1010Pařízek RadekTJ Nová Paka8200:30:3524
8MA1411Zeman ZbyšekSlávie VŠ Plzeň6900:32:2823
9MA1812Šandera PavelCTK Netolice7500:33:2522
10MA1913Dvořák JiříViking Jilemnice6300:33:3421
11MA2014Vaněček JáchymMeteor Praha 67800:33:4020
12MA4615Nehoda MartinAC OH Praha8000:44:5019
Muži B (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB416Poduška JosefAC Kladno6200:28:3920
2MB517Kolínek FrantišekAK Perná5600:29:0219
3MB818Smrčka MilošBK Říčany5400:30:0018
4MB1119Benda MiroslavJižní Domažlice6200:30:5617
5MB1320Ešner LudvíkTatran Železná Ruda5600:32:0316
6MB1521Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:32:3215
7MB1722Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:32:5314
8MB2223Janda AntonínAC Obora Hvězda5800:33:5913
9MB2624Groš ŠtefanFoto Morava6100:34:2812
10MB2725Slabý JosefSedlec - Prčice6100:34:4411
11MB3426Kříž VladimírSKI Klub Příbram5800:38:0710
12MB3827Hrubý JiříTJ Přeštice5500:39:169
13MB4028Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:388
14MB4129Havlín AntonínAC OH Praha5500:39:557
Muži C (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1230Stolařík JosefACOH Praha5100:31:5520
2MC2131Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:33:5519
3MC2532Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:34:1818
4MC3233Neubauer LudvíkStrakonice4900:37:5517
5MC3934Kuncl FrantišekSKIP Příbram5000:39:2516
6MC4235Pytelka VáclavPlzeň4500:40:3315
7MC4336Bechyně KarelSABZO Praha4400:41:3714
8MC4537Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:3013
9MC5238Kunc JosefTJ Sušice4500:54:3612
Muži D (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3339Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:38:0110
2MD3540Růžička JosefTatran Železná Ruda3900:38:119
3MD3741Zálešák FrantišekKD Havířov3700:38:348
Juniorky (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3142Picková HanaSKI Klub Šumava8400:37:3110
2ŽJ4743Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:46:089
3ŽJ4845Ptáčková MiroslavaSkiklub Šumava8800:46:558
4ŽJ5044Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:52:297
5ŽJ5146Tolarová MartinaZadov9000:52:506
6ŽJ5347Průšová KateřinaSlavoj Obenice8400:55:535
Ženy A (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2448Randáková RůženaAC Start Karlovy Vary7700:34:1410
2ZA2849Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:34:489
3ZA3050Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:35:258
4ZA4451Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:44:107
Ženy B (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB4952Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:4910
Ženy C (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3653Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot4800:38:2010
Trať 7,100 km, 410,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Skalský RomanAC Slovan Mariánské Lázně7500:27:1130
2MA25Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:28:1929
3MA36Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:28:3228
1MB416Poduška JosefAC Kladno6200:28:3920
2MB517Kolínek FrantišekAK Perná5600:29:0219
4MA67Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7200:29:1527
5MA78Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:2726
3MB818Smrčka MilošBK Říčany5400:30:0018
6MA99Šmurda MartinTJ Kašperské Hory7200:30:2025
7MA1010Pařízek RadekTJ Nová Paka8200:30:3524
4MB1119Benda MiroslavJižní Domažlice6200:30:5617
1MC1230Stolařík JosefACOH Praha5100:31:5520
5MB1320Ešner LudvíkTatran Železná Ruda5600:32:0316
8MA1411Zeman ZbyšekSlávie VŠ Plzeň6900:32:2823
6MB1521Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:32:3215
1MJ161Hrubý JiříTJ Přeštice8400:32:5220
7MB1722Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:32:5314
9MA1812Šandera PavelCTK Netolice7500:33:2522
10MA1913Dvořák JiříViking Jilemnice6300:33:3421
11MA2014Vaněček JáchymMeteor Praha 67800:33:4020
2MC2131Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:33:5519
8MB2223Janda AntonínAC Obora Hvězda5800:33:5913
2MJ232Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:34:0919
1ZA2448Randáková RůženaAC Start Karlovy Vary7700:34:1410
3MC2532Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:34:1818
9MB2624Groš ŠtefanFoto Morava6100:34:2812
10MB2725Slabý JosefSedlec - Prčice6100:34:4411
2ZA2849Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:34:489
3MJ293Svoboda VáclavSKI Klub Příbram8300:34:5218
3ZA3050Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:35:258
1ŽJ3142Picková HanaSKI Klub Šumava8400:37:3110
4MC3233Neubauer LudvíkStrakonice4900:37:5517
1MD3339Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:38:0110
11MB3426Kříž VladimírSKI Klub Příbram5800:38:0710
2MD3540Růžička JosefTatran Železná Ruda3900:38:119
1ŽC3653Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot4800:38:2010
3MD3741Zálešák FrantišekKD Havířov3700:38:348
12MB3827Hrubý JiříTJ Přeštice5500:39:169
5MC3934Kuncl FrantišekSKIP Příbram5000:39:2516
13MB4028Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:388
14MB4129Havlín AntonínAC OH Praha5500:39:557
6MC4235Pytelka VáclavPlzeň4500:40:3315
7MC4336Bechyně KarelSABZO Praha4400:41:3714
4ZA4451Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:44:107
8MC4537Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:3013
12MA4615Nehoda MartinAC OH Praha8000:44:5019
2ŽJ4743Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:46:089
3ŽJ4845Ptáčková MiroslavaSkiklub Šumava8800:46:558
1ŽB4952Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:4910
4ŽJ5044Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:52:297
5ŽJ5146Tolarová MartinaZadov9000:52:506
9MC5238Kunc JosefTJ Sušice4500:54:3612
6ŽJ5347Průšová KateřinaSlavoj Obenice8400:55:535

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
80%

Názory na závod

Pěkný závod mohlo být víc účastníků a škoda že na vyhlášení nepřišla Katka Neumanová
šimunek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód