Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

2. Pekelný kilometr

24.4.2024, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 24.4.2024
  • zobrazeno již 80x
  • místo konání: sjezdovka Peklák, Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.8.20245. Pekelný kilometr-
19.6.20244. Pekelný kilometr-
15.5.20243. Pekelný kilometr132
3.4.20241. Pekelný kilometr142
30.8.20235. Pekelný kilometr121
28.6.20234. Pekelný kilometr135
31.5.20233. Pekelný kilometr112
3.5.20232. Pekelný kilometr149
5.4.20231. Pekelný kilometr123
31.8.20225. Pekelný kilometr112
29.6.20224. Pekelný kilometr104
1.6.20223. Pekelný kilometr125
4.5.20222. Pekelný kilometr127
6.4.20221. Pekelný kilometr-
5.5.20212. Pekelný kilometr-
19.8.20205. Pekelný kilometr124
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
6.5.20202. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
28.8.20195. Pekelný kilometr149
3.7.20194. Pekelný kilometr124
5.6.20193. Pekelný kilometr133
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.4.20191. Pekelný kilometr137
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr111
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 2. Pekelný kilometr

  • ročníků: 81
  • závodníků na všech ročnících: 8083

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6368
Sadílek Ota4664
Borek Petr7062
Šimůnek Jan8251
Pilgr Luděk7651
Keprtová Miloslava4851
Borek Viktor0451
Šimůnková Pavla7750
Matyášová Jana6548
Borková Agáta0247
Vacek Martin6946
Buriánek Roman6543
Červ Miloslav5043
Šimůnek Jan0341
Serbousková Sára0440
Stránský Aleš6040
Kostřicová Blanka6139
Preislerová Agáta Nela0939
Kubišta Oto5336
Černá Markéta7033
Bureš Josef0633
Šimůnek Jan4932
Stránská Adéla9131
Grätz Luděk5831
Hanik Maxim0729
Šimůnková Zdena5829
Tlapák Jaroslav8728
Stránská Michaela9728
Vondra Vojtěch9828
Radiměřský Karel8728
Burešová Markéta0427
Doucha Jiří7127
Gregora Filip0227
Dejdarová Tereza1027
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Kouba Radim1126
Pilgr Bohuslav5126
Preislerová Elena0625
Borková Johanka0725
Marhold Luboš7725
Vacek Michal0425
Záveský Filip9325
Turek Martin8025
Šafář Jaroslav5125
Lánová Aneta0725
Pávek Jiří6925
Kalous Petr7724
Gregorová Michaela0424
Hofmanová Veronika7824

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Čejka ŠtěpánVIKTORKAMPS.CZ1800:00:24-
2C227Pomikálek JanAtletika Jablonné nad Orlicí1700:00:25-
3C234Bárta FilipSKB Česká Třebová1700:00:26-
4C243Rudolf JonášAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:26-
5C2915Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:00:32-
6C21012Švec PatrikVK Choceň1800:00:33-
7C21213Švec FilipVK Choceň1900:00:39-
8C2139Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:47-
9C2146Friml Sebastian-2000:00:53-
10C2158Švec JindřichČ. T.2000:01:01-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2511Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:26-
2D262Kostroňová ErikaČeská Třebová1700:00:28-
3D275Carvanová AlžbětaActivity Lanškroun1700:00:30-
4D2810Helbichová LauraČeská Třebová1700:00:31-
5D21114Kotvová Karla-1800:00:34-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M146Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:15104,00
2M11019Felgr JanAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:1996,22
3M11930Moravec AdamTJ Spartak Letohrad1600:01:2587,81
4M12210Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:01:2685,22
5M1253Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:3178,77
6M1268Dušek TomášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3178,69
7M12713Schenk JosefAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:3375,54
8M13328Vacek Martin Dlouhá Třebová 1500:02:0039,98
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1212Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:01:14104,00
2Z1518Filipová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:1699,67
3Z11432Dostálová ViktorieActivity Lanškroun1600:01:2290,25
4Z1231Kohoutová KarolínaAK Iscarex Česká Třebová1600:01:2782,89
5Z1292Beránková HanaAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:3670,59
6Z1314Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4163,61
7Z13221Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:4558,40
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2123Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí1400:01:12104,00
2M2624Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:1697,06
3M2727Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1794,57
4M2931Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:01:1892,22
5M21314Svoboda TobiášAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:2187,53
6M2155Dolejš Mikuláš Jiří-1300:01:2286,43
7M21620Staněk MatějAtletika Jablonné n.O.1400:01:2286,31
8M2187Bečička JindřichLoko Česká Třebová1400:01:2483,95
9M22026Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2581,99
10M2219Špůrek DominikTJ Dlouhá Třebová1400:01:2681,09
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2311Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:15104,00
2Z2822Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:01:1798,84
3Z21133Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2094,14
4Z21217Janoušková JosefínaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:2191,49
5Z21715Junková OlívieAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:2389,54
6Z22416Pecháčková AgátaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:3079,90
7Z22829Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:3572,78
8Z23025Bašková SáraActivity Lanškroun1300:01:3671,02
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3215Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:11104,00
2M349Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:2196,68
3M3519Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:03:2892,15
4M387Svoboda MatějAtletika Jablonná nad Orlicí1200:03:3587,39
5M396Stejskal PetrAtletika Jablonné1100:03:3587,30
6M3128Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:4184,40
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3616Letenská Lucie NelaSK Solnice1100:03:33104,00
2Z3102Boháčová AdélaAtletika Polička1200:03:3999,20
3Z3133Štěpánková NikolaAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:4794,38
4Z3151Bečičková HelenaLoko Česká Třebová1200:04:0286,37
5Z31717Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:0485,22
6Z3184Schenková ViktorieAtletika Jablonné nad Orlicí1100:04:0982,91
7Z3195Felgrová LucieAtletika Jablonné nad Orlicí1200:05:5234,31
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4111Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:00104,00
2M41114Rufer TobiášAK Iscarex Česká Třebová1000:03:3979,96
3M41412Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:04:0067,53
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4313Červinková MarieLokomotiva Česká Třebová1000:03:14104,00
2Z4710Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:3591,28
3Z41618Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:04:0276,14
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5422Hanik MaximAK ISCAREX Česká Třebová0700:05:57104,00
Dorostenky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ728Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:06:30104,00
2MJ1421Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:06:4797,58
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ941Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:06:33104,00
2ZJ2231Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:4384,33
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Gogela MartinINOV8 team0100:05:05104,00
2MA212Kamenský Zdeněk-9600:05:2894,61
3MA37Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:05:4787,15
4MA56Kovář Lukáš-8700:06:0680,12
5MA1025Valenta JosefBe positive8900:06:4168,40
6MA2014Švec MartinVK Choceň8700:07:1856,44
7MA244Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:0042,69
8MA2634Řemínek MatějAC Choceň8600:08:0341,47
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB619Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:18104,00
2MB1139Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:4195,67
3MB1516Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:4893,01
4MB1630Hůlka RadekČeská Třebová8000:06:5091,32
5MB1833Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:07:0986,44
6MB2736Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:0671,37
7MB282Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:0970,56
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC832Bureš MartinČeská Třebová7400:06:33104,00
2MC1318Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:4798,26
3MC1738Macko MilanSTG ČT7200:06:5994,21
4MC1940Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:07:1589,32
5MC2111Simon PetrBKS Polička7200:07:2985,75
6MC363Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:2556,01
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4035Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:54104,00
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4120Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:41104,00
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA128Marková BarboraHČ Athletics0200:06:43104,00
2ZA2923Marková IvetaŽirafy9000:08:1579,13
3ZA3113Šebková MartinaPeklák vždycky za Jendu9200:08:2575,63
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2337Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:51104,00
2ZB2517Sklenářová EvaLetohrad8100:08:0199,89
3ZB3024Richtrová HanaRun Sport Team8200:08:1695,63
4ZB335Kovářová MarieŘetová8500:08:3790,13
5ZB3515Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:5686,17
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3229Hurychová JanaLoČT7700:08:34104,00
2ZC349Simonová JanaBKS Polička7500:08:5597,92
3ZC3726Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:09:3289,70
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD381Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:55104,00
2ZD3927Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:10:1199,29
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Čejka ŠtěpánVIKTORKAMPS.CZ1800:00:24-
2C227Pomikálek JanAtletika Jablonné nad Orlicí1700:00:25-
3C234Bárta FilipSKB Česká Třebová1700:00:26-
4C243Rudolf JonášAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:26-
1D2511Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:26-
2D262Kostroňová ErikaČeská Třebová1700:00:28-
3D275Carvanová AlžbětaActivity Lanškroun1700:00:30-
4D2810Helbichová LauraČeská Třebová1700:00:31-
5C2915Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:00:32-
6C21012Švec PatrikVK Choceň1800:00:33-
5D21114Kotvová Karla-1800:00:34-
7C21213Švec FilipVK Choceň1900:00:39-
8C2139Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:47-
9C2146Friml Sebastian-2000:00:53-
10C2158Švec JindřichČ. T.2000:01:01-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2123Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí1400:01:12104,00
1Z1212Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:01:14104,00
1Z2311Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:15104,00
1M146Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:15104,00
2Z1518Filipová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:1699,67
2M2624Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:1697,06
3M2727Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1794,57
2Z2822Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:01:1798,84
4M2931Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:01:1892,22
2M11019Felgr JanAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:1996,22
3Z21133Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2094,14
4Z21217Janoušková JosefínaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:2191,49
5M21314Svoboda TobiášAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:2187,53
3Z11432Dostálová ViktorieActivity Lanškroun1600:01:2290,25
6M2155Dolejš Mikuláš Jiří-1300:01:2286,43
7M21620Staněk MatějAtletika Jablonné n.O.1400:01:2286,31
5Z21715Junková OlívieAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:2389,54
8M2187Bečička JindřichLoko Česká Třebová1400:01:2483,95
3M11930Moravec AdamTJ Spartak Letohrad1600:01:2587,81
9M22026Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:2581,99
10M2219Špůrek DominikTJ Dlouhá Třebová1400:01:2681,09
4M12210Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:01:2685,22
4Z1231Kohoutová KarolínaAK Iscarex Česká Třebová1600:01:2782,89
6Z22416Pecháčková AgátaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:3079,90
5M1253Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:3178,77
6M1268Dušek TomášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3178,69
7M12713Schenk JosefAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:3375,54
7Z22829Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:3572,78
5Z1292Beránková HanaAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:3670,59
8Z23025Bašková SáraActivity Lanškroun1300:01:3671,02
6Z1314Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4163,61
7Z13221Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:4558,40
8M13328Vacek Martin Dlouhá Třebová 1500:02:0039,98
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Gogela MartinINOV8 team0100:05:05104,00
2MA212Kamenský Zdeněk-9600:05:2894,61
3MA37Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:05:4787,15
1M5422Hanik MaximAK ISCAREX Česká Třebová0700:05:57104,00
4MA56Kovář Lukáš-8700:06:0680,12
1MB619Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:18104,00
1MJ728Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:06:30104,00
1MC832Bureš MartinČeská Třebová7400:06:33104,00
1ZJ941Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:06:33104,00
5MA1025Valenta JosefBe positive8900:06:4168,40
2MB1139Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:4195,67
1ZA128Marková BarboraHČ Athletics0200:06:43104,00
2MC1318Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:4798,26
2MJ1421Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:06:4797,58
3MB1516Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:4893,01
4MB1630Hůlka RadekČeská Třebová8000:06:5091,32
3MC1738Macko MilanSTG ČT7200:06:5994,21
5MB1833Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:07:0986,44
4MC1940Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:07:1589,32
6MA2014Švec MartinVK Choceň8700:07:1856,44
5MC2111Simon PetrBKS Polička7200:07:2985,75
2ZJ2231Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:4384,33
1ZB2337Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:51104,00
7MA244Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:0042,69
2ZB2517Sklenářová EvaLetohrad8100:08:0199,89
8MA2634Řemínek MatějAC Choceň8600:08:0341,47
6MB2736Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:0671,37
7MB282Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:0970,56
2ZA2923Marková IvetaŽirafy9000:08:1579,13
3ZB3024Richtrová HanaRun Sport Team8200:08:1695,63
3ZA3113Šebková MartinaPeklák vždycky za Jendu9200:08:2575,63
1ZC3229Hurychová JanaLoČT7700:08:34104,00
4ZB335Kovářová MarieŘetová8500:08:3790,13
2ZC349Simonová JanaBKS Polička7500:08:5597,92
5ZB3515Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:5686,17
6MC363Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:2556,01
3ZC3726Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:09:3289,70
1ZD381Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:55104,00
2ZD3927Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:10:1199,29
1MD4035Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:54104,00
1ME4120Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:41104,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Gogela MartinINOV8 team0100:05:05113,23
2MA212Kamenský Zdeněk-9600:05:2899,42
3MA37Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:05:4787,36
4M5422Hanik MaximAK ISCAREX Česká Třebová0700:05:5781,39
5MA56Kovář Lukáš-8700:06:0676,09
6MB619Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:1868,74
7MJ728Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:06:3061,08
8MC832Bureš MartinČeská Třebová7400:06:3359,53
9MA1025Valenta JosefBe positive8900:06:4154,20
10MB1139Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:4154,11
11MC1318Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:4750,54
12MJ1421Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:06:4750,52
13MB1516Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:4850,27
14MB1630Hůlka RadekČeská Třebová8000:06:5048,66
15MC1738Macko MilanSTG ČT7200:06:5943,20
16MB1833Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:07:0937,38
17MC1940Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:07:1533,85
18MA2014Švec MartinVK Choceň8700:07:1831,88
19MC2111Simon PetrBKS Polička7200:07:2925,27
20MA244Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:006,19
21MA2634Řemínek MatějAC Choceň8600:08:033,92
22MB2736Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:063,00
23MB282Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:093,00
24MC363Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:253,00
25MD4035Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:543,00
26ME4120Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:413,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ941Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:06:33112,50
2ZA128Marková BarboraHČ Athletics0200:06:43108,14
3ZJ2231Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:4379,36
4ZB2337Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:5175,69
5ZB2517Sklenářová EvaLetohrad8100:08:0170,96
6ZA2923Marková IvetaŽirafy9000:08:1564,25
7ZB3024Richtrová HanaRun Sport Team8200:08:1663,65
8ZA3113Šebková MartinaPeklák vždycky za Jendu9200:08:2559,47
9ZC3229Hurychová JanaLoČT7700:08:3455,04
10ZB335Kovářová MarieŘetová8500:08:3753,55
11ZC349Simonová JanaBKS Polička7500:08:5545,04
12ZB3515Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:5644,67
13ZC3726Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:09:3227,35
14ZD381Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:5516,22
15ZD3927Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:10:118,54

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód