Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Perná u Mikulova - Tabulová hora, kvalifikace ME

6.6.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Perná u Mikulova - Tabulová hora, kvalifikace ME
  • datum konání: 6.6.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AK Perná

Sociální sítě

Místo konání

kulturní dům v Perné u Mikulova
10-12 hodin

Přihlášky

od 8 hodin v kulturním domě v Perné

Startovné

žáci 20,- Kč
ostatní 50,- Kč

Popis tratě

žáci, žákyně 2,1 km/150 m
juniorky, ženy, veteránky, junioři, veteráni 7,8 km/440 m
muži 13,8 km/820 m
lidový běh mužů a žen bez rozdílu věku 4,8 km/250 m
Závod pro letošní rok nahrazuje běh na Děvín a bude kvalifikací na ME v běhu do vrchu.

Ceny pro vítěze

finanční ceny v hodnotě 5.000,- Kč
věcné ceny v hodnotě 20.000,- Kč
tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Šatny:
v kulturním domě v Perné

Občerstvení:
obložený chléb, oplatky, minerálka, pivo

Vyhlášení výsledků:
cca ve 14:30 hodin v kulturním domě

Kontakt:
František Kolínek
Perná 244
Mikulov na Moravě
691 86
tel./fax 519 517 155
mobil 606 527 724

E-mailová adresa

elekol@centrum.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Perná u Mikulova - Tabulová hora, kvalifikace ME

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně (trať 2,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1101Vévodová MartinaAK Perná9000:08:30-
2ŽS3108Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:09:02-
3ŽS6107Kitnerová DitaPlki Tým Brno9300:09:15-
4ŽS11119Kopecká MagdaAK Perná9100:11:35-
5ŽS13122Valentová KateřinaMikulov9200:11:50-
6ŽS14116Večeřová MichaelaAK Perná9100:12:00-
7ŽS15124Žobková LucieAK Perná9200:12:08-
8ŽS18113Valíčková LeonaAK Perná9200:12:28-
9ŽS19112Gajdošová MonikaAK Perná9200:12:36-
10ŽS20121Kopecká AlžbětaAK Perná9300:12:58-
11ŽS21126Kopecká SáraAK Perná9700:13:10-
12ŽS24127Kulkusová MartinaAK Perná9500:14:45-
13ŽS26115Kašparová KristýnaAK Perná9200:17:19-
14ŽS27114Kovacsová TerezaAK Perná9200:17:22-
15ŽS28129Konečná KristýnaAK Perná9500:20:00-
Žáci (trať 2,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS2120Jeřábek RostislavAK Perná8900:08:40-
2MS4103Faltýn LiborAK Perná9000:09:11-
3MS5123Valenta JanMikulov8900:09:12-
4MS7110Streit PetrAK Perná9300:10:01-
5MS8104Michlovský JakubAK Perná9100:10:06-
6MS9106Hrabec JiříEkolux Mikulov8900:10:11-
7MS10128Kulkus MichaelAK Perná9200:11:12-
8MS12111Kantor PatrikAK Perná9100:11:36-
9MS16125Vykoukal StanislavAK Perná9400:12:12-
10MS17117Krátký TomášAK Perná9000:12:16-
11MS22102Popela LadislavAK Perná9500:14:02-
12MS23109Schiller LubomírAK Perná9600:14:10-
13MS25118Fridrich PavelAK Perná9400:15:24-
Junioři (trať 7,8 km, 440 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ148Pavlišta VítAFK Chrudim8500:33:3660
2MJ931Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:35:5157
3MJ1351Holec PavelX-AIR Ostrava8500:37:2454
4MJ2634Michlovský JiříAK Perná8800:41:0851
5MJ3032Pirogov JanEkolux8600:42:2048
6MJ3961Schlesinger VítTK Znojmo8500:45:2545
7MJ4735Pirogov OtaEkolux8800:48:1242
Muži A (trať 13,9 km, 820 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:57:0990
2MA257Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:57:1187
3MA380Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:58:1884
4MA458Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:59:3181
5MA511Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:59:3578
6MA621Podroužek DušanAC Slovan Liberec7401:00:3275
7MA747Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7101:00:4772
8MA885Ondráček TomášVzácný kytky7701:03:1469
9MA910Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:2266
10MA1063Palko AlešVSK Univerzita Brno7101:04:2563
11MA1112Pechek PetrMaratonstav Úpice8301:05:5460
12MA1284Krajča RudolfVzácný kytky6501:06:5657
13MA1378Bednarz LiborX-AIR Ostrava8001:09:1254
14MA1481Dragolov Danielneregistrován6701:13:2451
15MA1579Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:14:2148
16MA1650Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7601:14:5045
17MA1776Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:19:4842
18MA1882Ondrušek PetrYES Jogurt7801:20:2339
19MA1941Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:20:2736
20MA2075Řoutil LadislavŠternberské listy8101:25:4533
21MA2156Rašner TomášOlomouc6901:29:3330
22MA2270Božek Petrneregistrován7501:32:3027
Muži B (trať 7,8 km, 440 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB31Kolínek FrantišekAK Perná5600:33:5860
2MB464Horák PavelAHA Vyškov6100:34:2157
3MB640Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:34:3554
4MB745Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:0751
5MB822Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:35:2048
6MB1055Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:35:5845
7MB1252Patočka PetrTEPIZ Brno6300:36:2742
8MB1483Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:37:4739
9MB1554Nožka JiříBarnex Sport6300:37:5636
10MB1838Malatín ŠtefanAAC Brno5500:38:5533
11MB1927Vévoda IvanSokol Švábenice6000:39:0230
12MB209Gajdoš JaroslavAK Perná5600:39:0327
13MB2160Schwarz JosefTJ CHS Chotěboř5500:39:1324
14MB252Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:40:2021
15MB2766Skyba MartinBarnex Sport6200:41:0918
16MB4023Pečenka LiborKHB Radegast6100:45:2815
17MB4233Hrabec JosefEkolux6100:45:4212
Muži C (trať 7,8 km, 440 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC516Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:34:2760
2MC1643Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:38:0157
3MC2329Nejman BedřichAC Náchod5000:39:4954
4MC3546Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:2651
5MC3777Mareš BohumilLEAR Brno5100:44:4748
6MC4178Nejman LiborAC Náchod5300:45:2945
7MC4365Hlavsa FrantišekCleaners Pohořelice4700:45:5042
8MC4518Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:46:0339
9MC4630Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:5036
10MC495Tučný JanMK Pardubice4700:49:1633
11MC5279Božek Václavneregistrován4900:51:3230
12MC553Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:53:4727
13MC5780Plch AloisPlki Tým4900:54:4224
14MC5981David LudvíkTJ Sokol Slavkov u Brna5100:57:5221
15MC6082Špidla VladimírMaratonstav Úpice5100:58:0018
Muži D (trať 7,8 km, 440 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD286Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:41:3730
2MD3259Haberland JanSokol Brno4200:42:5227
3MD3417Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:43:1524
4MD5149Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:50:3221
5MD5624Kašpar JosefAVC Praha3800:54:1518
6MD6225Fišer BohumilČSSD4300:59:3315
Juniorky (trať 7,8 km, 440 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2962Palková Karolínaneregistrována9100:41:3930
2ŽJ3868Skybová LucieARC Brno8700:45:0627
Ženy A (trať 7,8 km, 440 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA214Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:33:4030
2ZA1119Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8200:36:2627
3ZA1715Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:38:0224
4ZA2239Jančaříková LenkaAAC Brno7000:39:2921
5ZA2420Churáňová RadkaSingle Team Praha7700:40:1518
6ZA3326Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:43:0715
7ZA3636Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:44:1512
8ZA4472Kociánová JiřinaVSK VUT Brno8100:46:029
9ZA5037Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:306
10ZA537Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7600:53:103
11ZA5874Kociánová Annaneregistrována8400:55:180
Ženy B (trať 7,8 km, 440 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB314Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:42:3230
Ženy C (trať 7,8 km, 440 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4844Novotná EvaLetohrad4800:48:5530
2ŽC5473Kociánová MarieKřenovice4600:53:2127
3ŽC6171Cupalová Evaneregistrována4700:58:1224
Trať 2,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1101Vévodová MartinaAK Perná9000:08:30-
1MS2120Jeřábek RostislavAK Perná8900:08:40-
2ŽS3108Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:09:02-
2MS4103Faltýn LiborAK Perná9000:09:11-
3MS5123Valenta JanMikulov8900:09:12-
3ŽS6107Kitnerová DitaPlki Tým Brno9300:09:15-
4MS7110Streit PetrAK Perná9300:10:01-
5MS8104Michlovský JakubAK Perná9100:10:06-
6MS9106Hrabec JiříEkolux Mikulov8900:10:11-
7MS10128Kulkus MichaelAK Perná9200:11:12-
4ŽS11119Kopecká MagdaAK Perná9100:11:35-
8MS12111Kantor PatrikAK Perná9100:11:36-
5ŽS13122Valentová KateřinaMikulov9200:11:50-
6ŽS14116Večeřová MichaelaAK Perná9100:12:00-
7ŽS15124Žobková LucieAK Perná9200:12:08-
9MS16125Vykoukal StanislavAK Perná9400:12:12-
10MS17117Krátký TomášAK Perná9000:12:16-
8ŽS18113Valíčková LeonaAK Perná9200:12:28-
9ŽS19112Gajdošová MonikaAK Perná9200:12:36-
10ŽS20121Kopecká AlžbětaAK Perná9300:12:58-
11ŽS21126Kopecká SáraAK Perná9700:13:10-
11MS22102Popela LadislavAK Perná9500:14:02-
12MS23109Schiller LubomírAK Perná9600:14:10-
12ŽS24127Kulkusová MartinaAK Perná9500:14:45-
13MS25118Fridrich PavelAK Perná9400:15:24-
13ŽS26115Kašparová KristýnaAK Perná9200:17:19-
14ŽS27114Kovacsová TerezaAK Perná9200:17:22-
15ŽS28129Konečná KristýnaAK Perná9500:20:00-
Trať 7,8 km, 440 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ148Pavlišta VítAFK Chrudim8500:33:3660
1ZA214Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:33:4030
1MB31Kolínek FrantišekAK Perná5600:33:5860
2MB464Horák PavelAHA Vyškov6100:34:2157
1MC516Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:34:2760
3MB640Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:34:3554
4MB745Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:0751
5MB822Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:35:2048
2MJ931Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:35:5157
6MB1055Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:35:5845
2ZA1119Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8200:36:2627
7MB1252Patočka PetrTEPIZ Brno6300:36:2742
3MJ1351Holec PavelX-AIR Ostrava8500:37:2454
8MB1483Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:37:4739
9MB1554Nožka JiříBarnex Sport6300:37:5636
2MC1643Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:38:0157
3ZA1715Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:38:0224
10MB1838Malatín ŠtefanAAC Brno5500:38:5533
11MB1927Vévoda IvanSokol Švábenice6000:39:0230
12MB209Gajdoš JaroslavAK Perná5600:39:0327
13MB2160Schwarz JosefTJ CHS Chotěboř5500:39:1324
4ZA2239Jančaříková LenkaAAC Brno7000:39:2921
3MC2329Nejman BedřichAC Náchod5000:39:4954
5ZA2420Churáňová RadkaSingle Team Praha7700:40:1518
14MB252Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:40:2021
4MJ2634Michlovský JiříAK Perná8800:41:0851
15MB2766Skyba MartinBarnex Sport6200:41:0918
1MD286Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:41:3730
1ŽJ2962Palková Karolínaneregistrována9100:41:3930
5MJ3032Pirogov JanEkolux8600:42:2048
1ZB314Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:42:3230
2MD3259Haberland JanSokol Brno4200:42:5227
6ZA3326Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:43:0715
3MD3417Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:43:1524
4MC3546Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:2651
7ZA3636Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:44:1512
5MC3777Mareš BohumilLEAR Brno5100:44:4748
2ŽJ3868Skybová LucieARC Brno8700:45:0627
6MJ3961Schlesinger VítTK Znojmo8500:45:2545
16MB4023Pečenka LiborKHB Radegast6100:45:2815
6MC4178Nejman LiborAC Náchod5300:45:2945
17MB4233Hrabec JosefEkolux6100:45:4212
7MC4365Hlavsa FrantišekCleaners Pohořelice4700:45:5042
8ZA4472Kociánová JiřinaVSK VUT Brno8100:46:029
8MC4518Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:46:0339
9MC4630Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:5036
7MJ4735Pirogov OtaEkolux8800:48:1242
1ŽC4844Novotná EvaLetohrad4800:48:5530
10MC495Tučný JanMK Pardubice4700:49:1633
9ZA5037Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:306
4MD5149Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:50:3221
11MC5279Božek Václavneregistrován4900:51:3230
10ZA537Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7600:53:103
2ŽC5473Kociánová MarieKřenovice4600:53:2127
12MC553Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:53:4727
5MD5624Kašpar JosefAVC Praha3800:54:1518
13MC5780Plch AloisPlki Tým4900:54:4224
11ZA5874Kociánová Annaneregistrována8400:55:180
14MC5981David LudvíkTJ Sokol Slavkov u Brna5100:57:5221
15MC6082Špidla VladimírMaratonstav Úpice5100:58:0018
3ŽC6171Cupalová Evaneregistrována4700:58:1224
6MD6225Fišer BohumilČSSD4300:59:3315
Trať 13,9 km, 820 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:57:0990
2MA257Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:57:1187
3MA380Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:58:1884
4MA458Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:59:3181
5MA511Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:59:3578
6MA621Podroužek DušanAC Slovan Liberec7401:00:3275
7MA747Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7101:00:4772
8MA885Ondráček TomášVzácný kytky7701:03:1469
9MA910Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:2266
10MA1063Palko AlešVSK Univerzita Brno7101:04:2563
11MA1112Pechek PetrMaratonstav Úpice8301:05:5460
12MA1284Krajča RudolfVzácný kytky6501:06:5657
13MA1378Bednarz LiborX-AIR Ostrava8001:09:1254
14MA1481Dragolov Danielneregistrován6701:13:2451
15MA1579Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:14:2148
16MA1650Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7601:14:5045
17MA1776Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:19:4842
18MA1882Ondrušek PetrYES Jogurt7801:20:2339
19MA1941Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:20:2736
20MA2075Řoutil LadislavŠternberské listy8101:25:4533
21MA2156Rašner TomášOlomouc6901:29:3330
22MA2270Božek Petrneregistrován7501:32:3027

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 93%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 93%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Díky za uspořádání krásnýho horskýho běhu s parádními seběhy!!!!Zvlášť když se letos bohužel nekoná běh Loukov-K.Javorník
nakopec
Já osobně tyto závody nahoru dolů moc rád nemám, ale v Perné se mi zvolený profil líbil, je to navíc v krásném prostředí, pořadatelům se to povedlo.
astransky
Vinikající, těžké výběhy a přiměřené seběhy. Povedlo se.
denticulus1

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód