21.2.2004, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 18 | 7 | Švandová Barbora | MARS Svratka | 97 | 00:06:10 | - |
2 | Ž2 | 19 | 11 | Fáberová Zuzana | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:06:13 | - |
3 | Ž2 | 22 | 8 | Maříková Simona | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:06:20 | - |
4 | Ž2 | 25 | 9 | Buchtová Veronika | MARS Svratka | 96 | 00:06:42 | - |
5 | Ž2 | 26 | 4 | Otavová Karolína | MARS Svratka | 97 | 00:06:49 | - |
6 | Ž2 | 27 | 15 | Krchová Simona | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:06:57 | - |
7 | Ž2 | 29 | 6 | Novotná Dora | Sportovní klub lyžování Žamberk | 97 | 00:07:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 12 | 35 | Holubář Bartoloměj | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:05:36 | - |
2 | M2 | 14 | 45 | Veselý Michal | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:05:41 | - |
3 | M2 | 17 | 36 | Pekař Jan | MARS Svratka | 97 | 00:06:09 | - |
4 | M2 | 28 | 31 | Kavka Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:07:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 3 | 19 | Grégrová Adéla | MARS Svratka | 94 | 00:04:24 | - |
2 | Ž3 | 4 | 16 | Remešová Hana | PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:04:28 | - |
3 | Ž3 | 6 | 10 | Hladíková Monika | SK SKOL Brno | 94 | 00:05:06 | - |
4 | Ž3 | 7 | 12 | Buchtová Jana | MARS Svratka | 94 | 00:05:11 | - |
5 | Ž3 | 8 | 13 | Henclová Alena | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:05:25 | - |
6 | Ž3 | 9 | 14 | Makešová Monika | SK SKOL Brno | 94 | 00:05:27 | - |
7 | Ž3 | 13 | 18 | Knápková Monika | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:05:38 | - |
8 | Ž3 | 16 | 17 | Brettfeldová Veronika | SK SKOL Brno | 94 | 00:05:56 | - |
9 | Ž3 | 23 | 5 | Martincová Kristýna | Sportovní klub lyžování Žamberk | 94 | 00:06:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 40 | Remeš Petr | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:04:11 | - |
2 | M3 | 2 | 46 | Švanda Jakub | MARS Svratka | 94 | 00:04:13 | - |
3 | M3 | 5 | 37 | Pekař Štěpán | MARS Svratka | 94 | 00:04:56 | - |
4 | M3 | 10 | 38 | Závala Petr | SK SKOL Brno | 95 | 00:05:29 | - |
5 | M3 | 11 | 44 | Gregor Lukáš | MARS Svratka | 94 | 00:05:32 | - |
6 | M3 | 15 | 39 | Kulhánek Jan | SK SKOL Brno | 94 | 00:05:44 | - |
7 | M3 | 19 | 33 | Ecler Matěj | SK SKOL Brno | 94 | 00:06:13 | - |
8 | M3 | 21 | 32 | Klaudinger Petr | MARS Svratka | 95 | 00:06:14 | - |
9 | M3 | 24 | 41 | Jašek Otakar | SK SKOL Brno | 94 | 00:06:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 2 | 94 | Kulík Petr | MARS Svratka | 92 | 00:12:23 | - |
2 | MM | 3 | 102 | Mayer Jan | MARS Svratka | 92 | 00:12:44 | - |
3 | MM | 6 | 105 | Šabata Josef | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:13:12 | - |
4 | MM | 7 | 108 | Kulík Marek | MARS Svratka | 92 | 00:13:18 | - |
5 | MM | 8 | 100 | Stempel Adam | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 92 | 00:13:33 | - |
6 | MM | 10 | 97 | Trávníček Matěj | MARS Svratka | 92 | 00:13:54 | - |
7 | MM | 11 | 106 | Adamec Marek | TJ Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:13:58 | - |
8 | MM | 13 | 93 | Vank Michal | SK SKOL Brno | 92 | 00:14:26 | - |
9 | MM | 14 | 98 | Rýznar Tomáš | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:14:28 | - |
9 | MM | 14 | 107 | Bidmon Jiří | KKL Hlinsko | 93 | 00:14:28 | - |
11 | MM | 16 | 103 | Závala Jan | SK SKOL Brno | 92 | 00:14:38 | - |
12 | MM | 24 | 96 | Suchodol Jiří | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:15:45 | - |
13 | MM | 31 | 99 | Nykodým Ondřej | SK SKOL Brno | 93 | 00:18:09 | - |
14 | MM | 32 | 101 | Kroft Radim | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:18:21 | - |
15 | MM | 33 | 89 | Kučera Tomáš | KKL Hlinsko | 92 | 00:19:10 | - |
16 | MM | 34 | 90 | Novotný Štěpán | SK Žamberk | 92 | 00:19:43 | - |
17 | MM | 35 | 104 | Kašpar Martin | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:19:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 13 | 125 | Šachová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:17:13 | - |
2 | ŽS | 22 | 124 | Vašíčková Adéla | ZDAS | 91 | 00:18:53 | - |
3 | ŽS | 25 | 120 | Malá Tereza | SK SKOL Brno | 91 | 00:20:54 | - |
4 | ŽS | 27 | 123 | Škerlová Zuzana | SK SKOL Brno | 91 | 00:21:30 | - |
5 | ŽS | 28 | 115 | Válková Marcela | Sportovní klub lyžování Žamberk | 91 | 00:21:41 | - |
6 | ŽS | 29 | 116 | Šponarová Lucie | Sportovní klub lyžování Žamberk | 91 | 00:22:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 4 | 144 | Schejbal Oldřich | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 91 | 00:15:31 | - |
2 | MS | 11 | 155 | Řádek Jakub | MARS Svratka | 91 | 00:17:01 | - |
3 | MS | 14 | 154 | Fenyk Marek | KKL Hlinsko | 91 | 00:17:18 | - |
4 | MS | 15 | 147 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:17:44 | - |
5 | MS | 16 | 157 | Jašek Jindra | SK SKOL Brno | 91 | 00:17:51 | - |
6 | MS | 21 | 140 | Marx Vít | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 91 | 00:18:28 | - |
7 | MS | 24 | 156 | Škerle Adam | SK SKOL Brno | 91 | 00:20:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z9 | 7 | 117 | Henclová Radka | Nové Město nad Metují | 90 | 00:16:21 | - |
2 | Z9 | 10 | 126 | Příhodová Tereza | MARS Svratka | 90 | 00:16:55 | - |
3 | Z9 | 12 | 129 | Humlíčková Petra | ZDAS | 90 | 00:17:08 | - |
4 | Z9 | 17 | 122 | Bradáčová Lenka | ZDAS | 90 | 00:17:54 | - |
5 | Z9 | 18 | 118 | Navrátilová Martina | MARS Svratka | 90 | 00:18:05 | - |
6 | Z9 | 19 | 128 | Akrmanová Aneta | KKL Hlinsko | 90 | 00:18:16 | - |
7 | Z9 | 20 | 127 | Vítková Adéla | MARS Svratka | 90 | 00:18:21 | - |
8 | Z9 | 23 | 119 | Králová Monika | KKL Hlinsko | 90 | 00:19:12 | - |
9 | Z9 | 26 | 114 | Steinerová Lucie | KKL Hlinsko | 90 | 00:21:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MN | 1 | 148 | Janeček Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:14:56 | - |
2 | MN | 2 | 153 | Teplý Tomáš | MARS Svratka | 90 | 00:15:04 | - |
3 | MN | 3 | 152 | Kroutil Jan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:15:08 | - |
4 | MN | 5 | 159 | Mayer Bronislav | MARS Svratka | 90 | 00:15:44 | - |
5 | MN | 6 | 158 | Adel Filip | KKL Hlinsko | 90 | 00:15:56 | - |
6 | MN | 8 | 145 | Kadlec Pavel | SK SKOL Brno | 90 | 00:16:37 | - |
7 | MN | 9 | 139 | Nykodým Miloš | SK SKOL Brno | 90 | 00:16:40 | - |
8 | MN | 30 | 150 | Sedláček Marek | SK SKOL Brno | 90 | 00:29:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 1 | 169 | Bartošová Simona | TJ Spartak OEZ Letohrad | 88 | 00:19:48 | - |
2 | ŽD | 2 | 166 | Rýznarová Jana | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 89 | 00:20:50 | - |
3 | ŽD | 3 | 167 | Šmahelová Jana | KKL Hlinsko | 88 | 00:21:10 | - |
4 | ŽD | 4 | 165 | Příhodová Markéta | MARS Svratka | 88 | 00:21:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 182 | Kyncl Tomáš | SK Nové Město na Moravě | 89 | 00:25:06 | - |
2 | MD | 2 | 177 | Holub Matěj | ZDAS | 88 | 00:25:32 | - |
3 | MD | 3 | 185 | Žďárek Roman | TJ Spartak OEZ Letohrad | 88 | 00:25:38 | - |
4 | MD | 4 | 187 | Pospíšek Marek | SK SKOL Brno | 89 | 00:25:59 | - |
5 | MD | 5 | 189 | Ehrenberger Jakub | MARS Svratka | 89 | 00:26:27 | - |
6 | MD | 6 | 180 | Srnský Radim | ZDAS | 89 | 00:27:25 | - |
7 | MD | 7 | 184 | Kulík Aleš | MARS Svratka | 88 | 00:27:45 | - |
8 | MD | 8 | 183 | Humlíček Jiří | ZDAS | 89 | 00:27:47 | - |
9 | MD | 10 | 179 | Kulík Pavel | MARS Svratka | 89 | 00:28:30 | - |
10 | MD | 11 | 186 | Halaš Rostislav | SK SKOL Brno | 89 | 00:28:40 | - |
11 | MD | 12 | 181 | Akrman Stanislav | KKL Hlinsko | 88 | 00:29:02 | - |
12 | MD | 15 | 178 | Kadlec Tomáš | SK SKOL Brno | 89 | 00:33:03 | - |
13 | MD | 16 | 176 | Dostál Jan | TJ Sokol Česká Třebová | 88 | 00:33:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 9 | 198 | Moravcová Petra | TJ Spartak OEZ Letohrad | 86 | 00:28:10 | - |
2 | ŽJ | 13 | 201 | Půžová Lucie | ZDAS | 87 | 00:29:45 | - |
3 | ŽJ | 14 | 199 | Staňková Nikola | ZDAS | 87 | 00:30:22 | - |
- | ŽJ | - | 195 | Kročová Alena | TJ Spartak OEZ Letohrad | 87 | DNF | - |
- | ŽJ | - | 200 | Šmahelová Kateřina | KKL Hlinsko | 87 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 3 | 213 | Kopecký Ondřej | KKL Hlinsko | 87 | 00:35:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 8 | 227 | Andršová Zuzana | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 80 | 00:37:47 | - |
2 | ZA | 11 | 226 | Veselá Miroslava | TJ Spartak OEZ Letohrad | 85 | 00:38:25 | - |
3 | ZA | 14 | 228 | Fiedlerová Zuzana | SKI Klub Česká Třebová | 78 | 00:41:18 | - |
4 | ZA | 17 | 225 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:54:24 | - |
5 | ZA | 18 | 224 | Pospíšilová Luisa | SK SKOL Brno | 59 | 00:54:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 244 | Pross David | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 75 | 00:48:36 | - |
2 | MA | 2 | 238 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:50:38 | - |
3 | MA | 3 | 243 | Dejdar Zdeněk | SKI Klub Česká Třebová | 80 | 00:51:23 | - |
4 | MA | 4 | 241 | Šlofar Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 87 | 00:51:49 | - |
5 | MA | 5 | 236 | Mareček Petr | SK AXION Žďár nad Sázavou | 69 | 00:52:45 | - |
6 | MA | 6 | 247 | Brichta Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 84 | 00:52:48 | - |
7 | MA | 7 | 242 | Janeček Jiří | SKI Klub Česká Třebová | 74 | 00:54:19 | - |
8 | MA | 8 | 240 | Kraváček David | Sokol Blansko | 71 | 00:54:51 | - |
9 | MA | 9 | 245 | Smolák Vojtěch | Ski klub Česká Třebová | 74 | 00:57:39 | - |
10 | MA | 10 | 237 | Otcovský Zdeněk | Triatlon Polička | 73 | 00:57:51 | - |
11 | MA | 11 | 246 | Šimůnek Jan | Ski klub Česká Třebová | 82 | 01:06:43 | - |
- | MA | - | 239 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 259 | Stránský Aleš | SKI Klub Česká Třebová | 60 | 00:34:10 | - |
2 | MB | 2 | 262 | Mareček Josef | SK AXION Žďár nad Sázavou | 61 | 00:34:15 | - |
3 | MB | 4 | 252 | Mayer Miloš | Cyklo SKI Polička | 60 | 00:35:32 | - |
4 | MB | 5 | 251 | Knápek Ladislav | TJ PoRKERT Skuhrov n. B. | 61 | 00:35:51 | - |
5 | MB | 6 | 258 | Kavka Jiří | TJ Spartak OEZ Letohrad | 59 | 00:36:03 | - |
6 | MB | 7 | 260 | Martinák Jiří | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 60 | 00:36:42 | - |
7 | MB | 9 | 256 | Smolák Petr | SKI Klub Česká Třebová | 64 | 00:37:59 | - |
8 | MB | 10 | 257 | Kulhánek Martin | SK SKOL Brno | 63 | 00:38:20 | - |
9 | MB | 12 | 255 | Paspíšek Zbyněk | SK SKOL Brno | 60 | 00:39:18 | - |
10 | MB | 13 | 253 | Pospíšil Martin | SK SKOL Brno | 64 | 00:39:55 | - |
11 | MB | 15 | 261 | Smejkal Pavel | SK SKOL Brno | 61 | 00:44:45 | - |
12 | MB | 16 | 254 | Ecler Martin | SK SKOL Brno | 63 | 00:46:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 1 | 169 | Bartošová Simona | TJ Spartak OEZ Letohrad | 88 | 00:19:48 | - |
2 | ŽD | 2 | 166 | Rýznarová Jana | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 89 | 00:20:50 | - |
3 | ŽD | 3 | 167 | Šmahelová Jana | KKL Hlinsko | 88 | 00:21:10 | - |
4 | ŽD | 4 | 165 | Příhodová Markéta | MARS Svratka | 88 | 00:21:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 182 | Kyncl Tomáš | SK Nové Město na Moravě | 89 | 00:25:06 | - |
2 | MD | 2 | 177 | Holub Matěj | ZDAS | 88 | 00:25:32 | - |
3 | MD | 3 | 185 | Žďárek Roman | TJ Spartak OEZ Letohrad | 88 | 00:25:38 | - |
4 | MD | 4 | 187 | Pospíšek Marek | SK SKOL Brno | 89 | 00:25:59 | - |
5 | MD | 5 | 189 | Ehrenberger Jakub | MARS Svratka | 89 | 00:26:27 | - |
6 | MD | 6 | 180 | Srnský Radim | ZDAS | 89 | 00:27:25 | - |
7 | MD | 7 | 184 | Kulík Aleš | MARS Svratka | 88 | 00:27:45 | - |
8 | MD | 8 | 183 | Humlíček Jiří | ZDAS | 89 | 00:27:47 | - |
1 | ŽJ | 9 | 198 | Moravcová Petra | TJ Spartak OEZ Letohrad | 86 | 00:28:10 | - |
9 | MD | 10 | 179 | Kulík Pavel | MARS Svratka | 89 | 00:28:30 | - |
10 | MD | 11 | 186 | Halaš Rostislav | SK SKOL Brno | 89 | 00:28:40 | - |
11 | MD | 12 | 181 | Akrman Stanislav | KKL Hlinsko | 88 | 00:29:02 | - |
2 | ŽJ | 13 | 201 | Půžová Lucie | ZDAS | 87 | 00:29:45 | - |
3 | ŽJ | 14 | 199 | Staňková Nikola | ZDAS | 87 | 00:30:22 | - |
12 | MD | 15 | 178 | Kadlec Tomáš | SK SKOL Brno | 89 | 00:33:03 | - |
13 | MD | 16 | 176 | Dostál Jan | TJ Sokol Česká Třebová | 88 | 00:33:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 259 | Stránský Aleš | SKI Klub Česká Třebová | 60 | 00:34:10 | - |
2 | MB | 2 | 262 | Mareček Josef | SK AXION Žďár nad Sázavou | 61 | 00:34:15 | - |
1 | MJ | 3 | 213 | Kopecký Ondřej | KKL Hlinsko | 87 | 00:35:02 | - |
3 | MB | 4 | 252 | Mayer Miloš | Cyklo SKI Polička | 60 | 00:35:32 | - |
4 | MB | 5 | 251 | Knápek Ladislav | TJ PoRKERT Skuhrov n. B. | 61 | 00:35:51 | - |
5 | MB | 6 | 258 | Kavka Jiří | TJ Spartak OEZ Letohrad | 59 | 00:36:03 | - |
6 | MB | 7 | 260 | Martinák Jiří | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 60 | 00:36:42 | - |
1 | ZA | 8 | 227 | Andršová Zuzana | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 80 | 00:37:47 | - |
7 | MB | 9 | 256 | Smolák Petr | SKI Klub Česká Třebová | 64 | 00:37:59 | - |
8 | MB | 10 | 257 | Kulhánek Martin | SK SKOL Brno | 63 | 00:38:20 | - |
2 | ZA | 11 | 226 | Veselá Miroslava | TJ Spartak OEZ Letohrad | 85 | 00:38:25 | - |
9 | MB | 12 | 255 | Paspíšek Zbyněk | SK SKOL Brno | 60 | 00:39:18 | - |
10 | MB | 13 | 253 | Pospíšil Martin | SK SKOL Brno | 64 | 00:39:55 | - |
3 | ZA | 14 | 228 | Fiedlerová Zuzana | SKI Klub Česká Třebová | 78 | 00:41:18 | - |
11 | MB | 15 | 261 | Smejkal Pavel | SK SKOL Brno | 61 | 00:44:45 | - |
12 | MB | 16 | 254 | Ecler Martin | SK SKOL Brno | 63 | 00:46:06 | - |
4 | ZA | 17 | 225 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:54:24 | - |
5 | ZA | 18 | 224 | Pospíšilová Luisa | SK SKOL Brno | 59 | 00:54:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 244 | Pross David | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 75 | 00:48:36 | - |
2 | MA | 2 | 238 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:50:38 | - |
3 | MA | 3 | 243 | Dejdar Zdeněk | SKI Klub Česká Třebová | 80 | 00:51:23 | - |
4 | MA | 4 | 241 | Šlofar Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 87 | 00:51:49 | - |
5 | MA | 5 | 236 | Mareček Petr | SK AXION Žďár nad Sázavou | 69 | 00:52:45 | - |
6 | MA | 6 | 247 | Brichta Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 84 | 00:52:48 | - |
7 | MA | 7 | 242 | Janeček Jiří | SKI Klub Česká Třebová | 74 | 00:54:19 | - |
8 | MA | 8 | 240 | Kraváček David | Sokol Blansko | 71 | 00:54:51 | - |
9 | MA | 9 | 245 | Smolák Vojtěch | Ski klub Česká Třebová | 74 | 00:57:39 | - |
10 | MA | 10 | 237 | Otcovský Zdeněk | Triatlon Polička | 73 | 00:57:51 | - |
11 | MA | 11 | 246 | Šimůnek Jan | Ski klub Česká Třebová | 82 | 01:06:43 | - |
27.7.2024 (sobota), svátek má Věroslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.