27.3.2004, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
25.3.2017 | Litomyšlská dvanáctka | 132 |
24.3.2007 | Saucony Litomyšlská dvanáctka | 164 |
12.3.2005 | Litomyšlská dvanáctka | 73 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 4 |
Šafář Jaroslav | 51 | 4 |
Šimůnek Jan | 82 | 3 |
Večeře Tomáš | 90 | 3 |
Bielčik Petr | 71 | 3 |
Krupička Miroslav | 53 | 3 |
Mertová Michaela | 76 | 3 |
Nešpor Jiří | 94 | 3 |
Ožana Václav | 64 | 3 |
Sadílek Ota | 46 | 3 |
Lakota Antonín | 95 | 3 |
Siegel Jakub | 92 | 3 |
Horáček Michal | 75 | 3 |
Řemínek Matěj | 86 | 3 |
Stránský Aleš | 60 | 3 |
Vanta Josef | 62 | 3 |
Krátká Anna | 69 | 3 |
Neruda Michal | 93 | 3 |
Krátký Josef | 65 | 3 |
Mohelník Petr | 92 | 3 |
Jirásková Eva | 64 | 3 |
Klaclová Šárka | 93 | 2 |
Dobšíček Pavel | 80 | 2 |
Kopecký Libor | 56 | 2 |
Zelinger Michal | 69 | 2 |
Kubelka Petr | 95 | 2 |
Krumer Miroslav | 49 | 2 |
Král Jindřich | 73 | 2 |
Hanušová Veronika | 97 | 2 |
Soukup Jiří | 27 | 2 |
Frydrych Jakub | 95 | 2 |
Páriš Attila | 60 | 2 |
Stránská Adéla | 91 | 2 |
Ráb Pavel | 52 | 2 |
Ulich Petr | 68 | 2 |
Vorel Milan | 40 | 2 |
Bielčik Jindřich | 40 | 2 |
Karlová Veronika | 90 | 2 |
Frydrychová Eliška | 01 | 2 |
Kůtová Eliška | 90 | 2 |
Fořtová Iveta | 72 | 2 |
Krajtl Svatopluk | 49 | 2 |
Kala Milan | 78 | 2 |
Martincová Kristýna | 93 | 2 |
Švec Miroslav | 52 | 2 |
Siegel Josef | 58 | 2 |
Vlčková Zuzana | 91 | 2 |
Šimůnek Jan | 49 | 2 |
Štyndl Miroslav | 57 | 2 |
Smolák Petr | 94 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 6 | 207 | Greplová Alžběta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 95 | 00:01:31 | - |
2 | Ž2 | 7 | 247 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:01:32 | - |
3 | Ž2 | 8 | 215 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:01:33 | - |
3 | Ž2 | 8 | 226 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:01:33 | - |
5 | Ž2 | 17 | 218 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:44 | - |
6 | Ž2 | 18 | 208 | Svobodová Petra | Schmier klub Nové Město na Moravě | 95 | 00:01:49 | - |
7 | Ž2 | 19 | 269 | Melounová Petra | Litomyšl | 96 | 00:01:51 | - |
8 | Ž2 | 26 | 219 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:02:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 206 | Vašík Jan | Schmier klub Nové Město na Moravě | 95 | 00:01:21 | - |
2 | M2 | 2 | 204 | Kroulík David | Litomyšl | 95 | 00:01:24 | - |
3 | M2 | 3 | 225 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:01:25 | - |
4 | M2 | 4 | 240 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 95 | 00:01:28 | - |
5 | M2 | 5 | 229 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:01:30 | - |
6 | M2 | 10 | 254 | Omasta Miroslav | TJ - Svitavy | 95 | 00:01:35 | - |
7 | M2 | 11 | 203 | Misař Tomáš | Schmier klub Nové Město na Moravě | 96 | 00:01:36 | - |
8 | M2 | 12 | 272 | Kunst David | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:01:37 | - |
9 | M2 | 13 | 261 | Prokopovič Daniel | TJ Svitavy | 96 | 00:01:39 | - |
10 | M2 | 14 | 201 | Havran Lukáš | Sebranice | 97 | 00:01:40 | - |
11 | M2 | 15 | 253 | Lidmila Ladislav | TJ - Svitavy | 95 | 00:01:41 | - |
12 | M2 | 16 | 250 | Blažejovský Patrik | TJ Svitavy | 96 | 00:01:43 | - |
13 | M2 | 20 | 251 | Anýž Lukáš | TJ Svitavy | 96 | 00:01:54 | - |
14 | M2 | 21 | 228 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:01:59 | - |
15 | M2 | 22 | 239 | Heger Filip | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:02:11 | - |
16 | M2 | 23 | 214 | Klejch Miloslav | Litomyšl | 98 | 00:02:18 | - |
17 | M2 | 24 | 271 | Kouřil Vojtěch | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:02:19 | - |
18 | M2 | 25 | 268 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:02:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 241 | Neruda Michal | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:46 | - |
2 | M3 | 3 | 153 | Havlík Jiří | Schmier klub Nové Město na Moravě | 93 | 00:02:48 | - |
3 | M3 | 5 | 244 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:02:49 | - |
4 | M3 | 6 | 224 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:02:52 | - |
5 | M3 | 7 | 212 | Dostál Lukáš | Schmier klub Nové Město na Moravě | 93 | 00:02:53 | - |
6 | M3 | 8 | 152 | Holek Martin | Schmier klub Nové Město na Moravě | 94 | 00:02:59 | - |
7 | M3 | 10 | 270 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:03:03 | - |
8 | M3 | 11 | 255 | Nešpor Jiří | TJ - Svitavy | 94 | 00:03:10 | - |
9 | M3 | 13 | 227 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:03:13 | - |
9 | M3 | 13 | 217 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:13 | - |
9 | M3 | 13 | 256 | Kolečkář Martin | TJ Svitavy | 93 | 00:03:13 | - |
12 | M3 | 17 | 202 | Havran Jan | Sebranice | 93 | 00:03:17 | - |
13 | M3 | 20 | 252 | Sodomka Adam | TJ Svitavy | 93 | 00:03:36 | - |
14 | M3 | 23 | 162 | Kroupa Ondřej | Litomyšl | 93 | 00:03:49 | - |
15 | M3 | 27 | 257 | Kolečkář Pavel | TJ - Svitavy | 94 | 00:04:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 2 | 220 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:47 | - |
2 | Ž3 | 3 | 221 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:48 | - |
3 | Ž3 | 9 | 210 | Košíková Tereza | Schmier klub Nové Město na Moravě | 93 | 00:03:01 | - |
4 | Ž3 | 12 | 231 | Skalická Zuzana | AC Choceň | 94 | 00:03:11 | - |
5 | Ž3 | 16 | 248 | Břeňová Veronika | Lubná | 94 | 00:03:14 | - |
6 | Ž3 | 18 | 156 | Karasová Martina | Schmier klub Nové Město na Moravě | 94 | 00:03:21 | - |
6 | Ž3 | 18 | 216 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:03:21 | - |
8 | Ž3 | 21 | 158 | Žáková Michaela | Schmier klub Nové Město na Moravě | 93 | 00:03:37 | - |
9 | Ž3 | 22 | 263 | Teplá Aneta | TJ Svitavy | 94 | 00:03:46 | - |
10 | Ž3 | 24 | 262 | Prokopovičová Nikola | TJ Svitavy | 93 | 00:03:54 | - |
11 | Ž3 | 25 | 230 | Skřivánková Lenka | AC Choceň | 94 | 00:03:55 | - |
12 | Ž3 | 26 | 264 | Kaplanová Lucie | TJ - Svitavy | 94 | 00:03:56 | - |
13 | Ž3 | 28 | 265 | Kopecká Natálie | TJ - Svitavy | 94 | 00:04:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 5 | 246 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:05:37 | - |
2 | ŽM | 6 | 266 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:05:44 | - |
3 | ŽM | 7 | 205 | Krejčí Michaela | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 00:05:45 | - |
4 | ŽM | 9 | 213 | Ožanová Zuzana | AO Nové Město na Moravě | 91 | 00:05:55 | - |
5 | ŽM | 10 | 245 | Šachová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:05:59 | - |
6 | ŽM | 14 | 267 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:06:07 | - |
7 | ŽM | 15 | 275 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:06:13 | - |
8 | ŽM | 16 | 157 | Karasová Jana | Schmier klub Nové Město na Moravě | 92 | 00:06:14 | - |
9 | ŽM | 18 | 274 | Báčová Veronika | Atletika Polička | 91 | 00:06:24 | - |
10 | ŽM | 20 | 243 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:06:26 | - |
11 | ŽM | 24 | 159 | Svobodová Jana | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 00:06:49 | - |
12 | ŽM | 25 | 242 | Uhlířová Zuzana | Atletika Albrechtice | 91 | 00:06:57 | - |
13 | ŽM | 26 | 258 | Anýžová Zuzana | TJ - Svitavy | 91 | 00:06:58 | - |
14 | ŽM | 27 | 260 | Ehrenbergerová Jana | TJ Svitavy | 92 | 00:06:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 211 | Dostál Mirek | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 00:05:25 | - |
2 | MM | 2 | 154 | Gregor Radek | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 00:05:26 | - |
3 | MM | 3 | 155 | Buchta Jan | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 00:05:32 | - |
4 | MM | 4 | 232 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:05:35 | - |
5 | MM | 8 | 222 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:05:51 | - |
6 | MM | 11 | 259 | Pospíšil Dominik | TJ - Svitavy | 92 | 00:06:02 | - |
7 | MM | 12 | 284 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:06:04 | - |
8 | MM | 13 | 151 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:06:05 | - |
9 | MM | 16 | 249 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:06:14 | - |
10 | MM | 19 | 233 | Kůta Robert | AC Choceň | 92 | 00:06:25 | - |
11 | MM | 21 | 285 | Jukl Jiří | Atletika Polička | 92 | 00:06:32 | - |
12 | MM | 22 | 234 | Trkal Ondřej | AC Choceň | 91 | 00:06:33 | - |
13 | MM | 23 | 287 | Kohout Radim | Litomyšl | 91 | 00:06:47 | - |
14 | MM | 28 | 286 | Dvořák Ivoš | Atletika Polička | 91 | 00:07:03 | - |
15 | MM | 29 | 273 | Pospíšil Petr | Atletika Polička | 91 | 00:07:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 6 | 160 | Krejčí Markéta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:11:15 | - |
2 | ŽS | 7 | 161 | Pospíšilová Markéta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:11:16 | - |
3 | ŽS | 8 | 209 | Košíková Vendula | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:11:19 | - |
4 | ŽS | 10 | 235 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:11:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 223 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:09:21 | - |
2 | MS | 2 | 277 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:09:27 | - |
3 | MS | 3 | 280 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:09:41 | - |
4 | MS | 4 | 79 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:09:48 | - |
5 | MS | 5 | 236 | Janouch Karel | AC Choceň | 89 | 00:10:46 | - |
6 | MS | 9 | 276 | Coufal David | Atletika Polička | 89 | 00:11:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 168 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:12:56 | - |
2 | MD | 2 | 167 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 00:13:09 | - |
3 | MD | 3 | 279 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:13:15 | - |
4 | MD | 4 | 282 | Tomášek Lukáš | Atletika Polička | 88 | 00:13:27 | - |
5 | MD | 5 | 283 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:13:40 | - |
6 | MD | 6 | 281 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:14:06 | - |
7 | MD | 7 | 164 | Ožana Jakub | AO Nové Město na Moravě | 87 | 00:14:27 | - |
8 | MD | 9 | 237 | Toušek Jaroslav | AC Choceň | 87 | 00:15:25 | - |
9 | MD | 11 | 238 | Sedláček Vojtěch | AC Choceň | 87 | 00:16:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 8 | 166 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:15:15 | - |
2 | ŽD | 10 | 278 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:16:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 25 | 71 | Hordějčuk Václav | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:43:37 | 106,58 |
2 | MJ | 35 | 165 | Šopa Daniel | AC Choceň | 86 | 00:45:35 | 97,86 |
3 | MJ | 40 | 87 | Žák Tomáš | AC Pardubice | 85 | 00:46:06 | 95,57 |
- | MJ | - | 163 | Svoboda Šimon | Schmier klub Nové Město na Moravě | 86 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 12 | 59 | Čivrný Jiří | Slovan Liberec | 53 | 00:41:17 | 109,41 |
2 | MC | 27 | 19 | Švec Miroslav | Sokol Potštejn | 52 | 00:44:00 | 96,87 |
3 | MC | 30 | 32 | Samek Bohuslav | SK Týniště nad Orlicí | 54 | 00:44:41 | 93,72 |
4 | MC | 33 | 84 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 00:45:05 | 91,87 |
5 | MC | 38 | 34 | Brožek Radmil | KRB Chrudim | 54 | 00:46:03 | 87,41 |
6 | MC | 46 | 35 | Bříza Vladimír | KRB Chrudim | 51 | 00:48:06 | 77,94 |
7 | MC | 52 | 31 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:49:28 | 71,63 |
8 | MC | 54 | 57 | Bubeníček Jiří | Porkert Skuhrov n. B. | 51 | 00:50:11 | 68,33 |
9 | MC | 56 | 18 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:50:33 | 66,63 |
10 | MC | 61 | 25 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:51:35 | 61,86 |
11 | MC | 63 | 64 | Němec Jan | Sokol Osík | 51 | 00:51:47 | 60,94 |
12 | MC | 64 | 77 | Ráb Pavel | TBH Sokol Parník | 52 | 00:51:49 | 60,78 |
13 | MC | 71 | 11 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:53:52 | 51,32 |
14 | MC | 74 | 58 | Vilhelm Václav | TIS Vilhelm F-M | 51 | 00:54:33 | 48,17 |
15 | MC | 76 | 75 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:54:44 | 47,32 |
16 | MC | 83 | 48 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:58:08 | 31,62 |
17 | MC | 89 | 90 | Krejčí Milan | Pardubice | 53 | 00:59:38 | 24,70 |
18 | MC | 93 | 53 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 01:06:06 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 47 | 37 | Zeman Pavel | KRB Chrudim | 43 | 00:48:41 | 107,51 |
2 | MD | 50 | 17 | Fiala Jaroslav | Nový Věk Trusnov | 38 | 00:48:59 | 106,33 |
3 | MD | 72 | 83 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:54:05 | 86,16 |
4 | MD | 73 | 28 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:54:27 | 84,71 |
5 | MD | 81 | 8 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:56:40 | 75,95 |
6 | MD | 86 | 26 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:58:28 | 68,83 |
7 | MD | 89 | 36 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 00:59:38 | 64,22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 29 | 38 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:44:10 | 107,21 |
2 | ZA | 37 | 56 | Jančaříková Lenka | AAC Brno | 70 | 00:46:00 | 99,16 |
3 | ZA | 44 | 41 | Fořtová Iveta | Sokol Kolín Jablonec nad Nisou | 72 | 00:47:16 | 93,63 |
4 | ZA | 58 | 52 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:50:51 | 77,98 |
5 | ZA | 68 | 20 | Sedláčková Miroslava | Spartak Praha 4 | 77 | 00:52:30 | 70,78 |
6 | ZA | 70 | 10 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:53:33 | 66,19 |
7 | ZA | 87 | 80 | Zvolánková Marie | Mlýn Janderov | 71 | 00:58:39 | 43,93 |
8 | ZA | 91 | 60 | Knobová Gabriela | SK Chotěboř | 84 | 01:00:15 | 36,94 |
9 | ZA | 94 | 5 | Melounová Helena | Litomyšl | 73 | 01:07:00 | 7,47 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 51 | 30 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:49:07 | 109,97 |
2 | ZB | 55 | 7 | Kubrová Dagmar | Labe Triclub Hradec Králové | 63 | 00:50:13 | 105,72 |
3 | ZB | 79 | 65 | Vacková Hana | SK Hronov | 56 | 00:55:45 | 84,31 |
4 | ZB | 84 | 22 | Valentová Zuzana | Hvězda SKP Pardubice | 63 | 00:58:22 | 74,19 |
5 | ZB | 85 | 54 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:58:23 | 74,12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 223 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:09:21 | - |
2 | MS | 2 | 277 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:09:27 | - |
3 | MS | 3 | 280 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:09:41 | - |
4 | MS | 4 | 79 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:09:48 | - |
5 | MS | 5 | 236 | Janouch Karel | AC Choceň | 89 | 00:10:46 | - |
1 | ŽS | 6 | 160 | Krejčí Markéta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:11:15 | - |
2 | ŽS | 7 | 161 | Pospíšilová Markéta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:11:16 | - |
3 | ŽS | 8 | 209 | Košíková Vendula | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:11:19 | - |
6 | MS | 9 | 276 | Coufal David | Atletika Polička | 89 | 00:11:22 | - |
4 | ŽS | 10 | 235 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:11:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 168 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:12:56 | - |
2 | MD | 2 | 167 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 00:13:09 | - |
3 | MD | 3 | 279 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:13:15 | - |
4 | MD | 4 | 282 | Tomášek Lukáš | Atletika Polička | 88 | 00:13:27 | - |
5 | MD | 5 | 283 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:13:40 | - |
6 | MD | 6 | 281 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:14:06 | - |
7 | MD | 7 | 164 | Ožana Jakub | AO Nové Město na Moravě | 87 | 00:14:27 | - |
1 | ŽD | 8 | 166 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:15:15 | - |
8 | MD | 9 | 237 | Toušek Jaroslav | AC Choceň | 87 | 00:15:25 | - |
2 | ŽD | 10 | 278 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:16:01 | - |
9 | MD | 11 | 238 | Sedláček Vojtěch | AC Choceň | 87 | 00:16:20 | - |
Organizace závodu: 93% Zvolená trasa závodu: 90% Značení závodu: 93% Vyhlášení výsledků: 93% Zpracování výsledků: 90% Ceny vítězům: 90% Celkový dojem ze závodu: 93% Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků. | Celkové hodnocení 92% |
27.4.2024 (sobota), svátek má Jaroslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
25.04.2024 - Výsledky závodu 2. Pekelný kilometr.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
24.04.2024 - Fotogalerie .
23.04.2024 - Fotogalerie .
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
dalimil.m