11.3.2006, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.3.2011 | Choceňský kros | 154 |
27.3.2010 | Choceňský kros | 201 |
7.3.2009 | Choceňský kros | 191 |
8.3.2008 | Choceňský kros | 169 |
10.3.2007 | Choceňský kros | 154 |
5.3.2005 | Choceňský kros | 81 |
13.3.2004 | Choceňský kros | 87 |
9.3.2002 | Choceňský kros | 176 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 2 | Stránská Michaela | SKI klub Česká Třebová | 97 | 00:02:08 | 106,06 |
2 | Ž2 | 2 | 3 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:02:12 | 100,00 |
3 | Ž2 | 3 | 4 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:16 | 93,94 |
4 | Ž2 | 10 | 5 | Nováková Lucie | AC Vysoké Mýto | 98 | 00:02:49 | 43,94 |
5 | Ž2 | 13 | 6 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:03:25 | 0,00 |
6 | Ž2 | 15 | 7 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:04:01 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 4 | 2 | Macoun Jan | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:02:24 | 101,15 |
2 | M2 | 5 | 3 | Doskočil Jan | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:02:25 | 99,77 |
3 | M2 | 6 | 4 | Cihlář Adam | Sokol Hylváty | 98 | 00:02:26 | 99,08 |
4 | M2 | 7 | 5 | Novák David | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:02:39 | 80,44 |
5 | M2 | 8 | 6 | Webr Pavel | MUF TEAM Praha | 97 | 00:02:41 | 77,68 |
6 | M2 | 9 | 7 | Moravec Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:02:44 | 73,53 |
7 | M2 | 11 | 8 | Webr Matěj | Muf TEAM Praha | 99 | 00:02:59 | 52,82 |
8 | M2 | 12 | 9 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:03:03 | 47,30 |
9 | M2 | 14 | 10 | Metelka Ondřej | SK Týniště nad Orlicí | 01 | 00:03:58 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 2 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:02:56 | 116,03 |
2 | M3 | 3 | 3 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:16 | 95,12 |
3 | M3 | 4 | 4 | Veselka Radek | Dětský dům Sluníčko | 95 | 00:03:22 | 88,85 |
4 | M3 | 5 | 5 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:24 | 86,76 |
5 | M3 | 8 | 6 | Filip Ondřej | AC Choceň | 96 | 00:03:27 | 83,62 |
6 | M3 | 9 | 7 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:32 | 78,40 |
7 | M3 | 11 | 8 | Čulík Jan | AC Choceň | 96 | 00:03:40 | 70,03 |
8 | M3 | 12 | 9 | Bruckner Tomáš | AC Choceň | 96 | 00:03:53 | 56,45 |
9 | M3 | 13 | 10 | Fallada Jan | Dětský dům Sluníčko | 96 | 00:04:19 | 29,27 |
10 | M3 | 14 | 11 | Radiměřský Marek | AC Vysoké Mýto | 96 | 00:04:47 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 2 | 2 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:03:13 | 107,96 |
2 | Ž3 | 5 | 3 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:03:24 | 97,01 |
3 | Ž3 | 7 | 4 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:03:26 | 95,02 |
4 | Ž3 | 9 | 5 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:03:32 | 89,05 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 2 | Pokorná Martina | AC Choceň | 94 | 00:07:09 | 102,15 |
2 | ŽM | 2 | 3 | Kaniščevová Kristýna | Triklub Loštice | 93 | 00:07:11 | 101,23 |
3 | ŽM | 3 | 4 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:07:21 | 96,62 |
4 | ŽM | 4 | 5 | Tancerová Marie | Sokol Přísnotice | 94 | 00:08:55 | 53,27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 2 | Neruda Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 93 | 00:09:46 | 110,56 |
2 | MM | 2 | 3 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:09:57 | 107,00 |
3 | MM | 4 | 4 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:11:13 | 82,44 |
4 | MM | 6 | 5 | Lahodyvk Oleksandr | Dětský dům Sluníčko | 94 | 00:12:39 | 54,63 |
5 | MM | 7 | 6 | Červinka Václav | Dětský dům Sluníčko | 94 | 00:13:25 | 39,76 |
6 | MM | 9 | 7 | Uhnavý Jakub | Dětský dům Sluníčko | 94 | 00:15:35 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 2 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:11:01 | 122,39 |
2 | ŽS | 5 | 3 | Daňková Michaela | AC Vysoké Mýto | 91 | 00:12:38 | 96,33 |
3 | ŽS | 8 | 4 | Macounová Kateřina | AC Vysoké Mýto | 91 | 00:13:34 | 81,28 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 2 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:11:39 | 105,92 |
2 | MS | 2 | 3 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:12:01 | 99,81 |
3 | MS | 3 | 4 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:12:21 | 94,26 |
4 | MS | 4 | 5 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:13:09 | 80,93 |
5 | MS | 5 | 6 | Kaniščev Roman | TRI CLUB Loštice | 91 | 00:13:23 | 77,05 |
6 | MS | 6 | 7 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:14:12 | 63,44 |
7 | MS | 7 | 8 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:14:34 | 57,33 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 2 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:15:44 | 100,98 |
2 | MD | 2 | 3 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:15:45 | 100,77 |
3 | MD | 3 | 4 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:15:57 | 98,24 |
4 | MD | 5 | 5 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:17:10 | 82,85 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 8 | 2 | Šedová Tereza | AC Choceň | 90 | 00:15:56 | 114,37 |
2 | ŽD | 9 | 3 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:18:24 | 85,63 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 4 | 2 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:31:11 | - |
2 | MJ | 8 | 3 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:33:33 | - |
3 | MJ | 13 | 4 | Berka Martin | Hvězda AFK Pardubice | 87 | 00:34:30 | - |
4 | MJ | 17 | 5 | Hübl Radek | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:35:29 | - |
5 | MJ | 18 | 6 | Sekanina Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:36:20 | - |
6 | MJ | 19 | 7 | Jeníček Ondřej | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:37:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 2 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:30:27 | - |
2 | MA | 2 | 3 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 80 | 00:30:40 | - |
3 | MA | 6 | 4 | Šebek Michal | Jiskra Ústí nad Orlicí | 84 | 00:33:04 | - |
4 | MA | 7 | 5 | Doleček Josef | Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 00:33:17 | - |
5 | MA | 9 | 6 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:33:42 | - |
6 | MA | 10 | 7 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:34:11 | - |
7 | MA | 11 | 8 | Fajfr František | Žamberk | 72 | 00:34:15 | - |
8 | MA | 12 | 9 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:34:21 | - |
9 | MA | 15 | 10 | Šmerda Jakub | AC Choceň | 76 | 00:34:48 | - |
10 | MA | 16 | 11 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:34:55 | - |
11 | MA | 24 | 12 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:38:45 | - |
12 | MA | 25 | 13 | Hotárek Vladimír | Náchod | 77 | 00:39:27 | - |
13 | MA | 28 | 14 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:40:06 | - |
14 | MA | 29 | 15 | Hájek Tomáš | AC Vysoké Mýto | 77 | 00:40:21 | - |
15 | MA | 30 | 16 | Polák David | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 75 | 00:40:42 | - |
16 | MA | 31 | 17 | Borovec Alexandr | Choceň | 76 | 00:40:43 | - |
17 | MA | 34 | 18 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:43:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 2 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:30:43 | - |
2 | MB | 5 | 3 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:32:41 | - |
3 | MB | 14 | 4 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:34:35 | - |
4 | MB | 22 | 5 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:38:09 | - |
5 | MB | 26 | 6 | Neruda Milan | Horolezci Česká Třebová | 66 | 00:39:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 20 | 2 | Černý Vladimír | HAC Praha | 52 | 00:37:42 | - |
2 | MC | 21 | 3 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:37:45 | - |
3 | MC | 23 | 4 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:38:44 | - |
4 | MC | 27 | 5 | Švadlena Jiří | KOB Choceň | 46 | 00:39:41 | - |
5 | MC | 32 | 6 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:40:50 | - |
6 | MC | 33 | 7 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:40:56 | - |
7 | MC | 35 | 8 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:43:16 | - |
8 | MC | 36 | 9 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:48:07 | - |
9 | MC | 37 | 10 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:55:54 | - |
10 | MC | 38 | 11 | Soukup Jiří | TJ Liga 100 Hradec Králové | 27 | 01:11:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 4 | 2 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:16:33 | - |
2 | ZA | 7 | 3 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:19:32 | - |
3 | ZA | 8 | 4 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:19:54 | - |
4 | ZA | 9 | 5 | Sedláčková Miroslava | Spartak Praha 4 | 77 | 00:20:02 | - |
5 | ZA | 13 | 6 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:24:00 | - |
6 | ZA | 14 | 7 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:24:21 | - |
7 | ZA | 15 | 8 | Kočová Markéta | SDH Černovír | 84 | 00:39:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 6 | 2 | Mikásková Michaela | TJ Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:18:51 | - |
2 | ZB | 10 | 3 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:21:25 | - |
3 | ZB | 11 | 4 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:23:01 | - |
4 | ZB | 12 | 5 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:23:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 2 | Stránská Michaela | SKI klub Česká Třebová | 97 | 00:02:08 | 106,06 |
2 | Ž2 | 2 | 3 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:02:12 | 100,00 |
3 | Ž2 | 3 | 4 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:16 | 93,94 |
1 | M2 | 4 | 2 | Macoun Jan | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:02:24 | 101,15 |
2 | M2 | 5 | 3 | Doskočil Jan | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:02:25 | 99,77 |
3 | M2 | 6 | 4 | Cihlář Adam | Sokol Hylváty | 98 | 00:02:26 | 99,08 |
4 | M2 | 7 | 5 | Novák David | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:02:39 | 80,44 |
5 | M2 | 8 | 6 | Webr Pavel | MUF TEAM Praha | 97 | 00:02:41 | 77,68 |
6 | M2 | 9 | 7 | Moravec Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:02:44 | 73,53 |
4 | Ž2 | 10 | 5 | Nováková Lucie | AC Vysoké Mýto | 98 | 00:02:49 | 43,94 |
7 | M2 | 11 | 8 | Webr Matěj | Muf TEAM Praha | 99 | 00:02:59 | 52,82 |
8 | M2 | 12 | 9 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:03:03 | 47,30 |
5 | Ž2 | 13 | 6 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:03:25 | 0,00 |
9 | M2 | 14 | 10 | Metelka Ondřej | SK Týniště nad Orlicí | 01 | 00:03:58 | 0,00 |
6 | Ž2 | 15 | 7 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:04:01 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 2 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:02:56 | 116,03 |
1 | Ž3 | 2 | 2 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:03:13 | 107,96 |
2 | M3 | 3 | 3 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:16 | 95,12 |
3 | M3 | 4 | 4 | Veselka Radek | Dětský dům Sluníčko | 95 | 00:03:22 | 88,85 |
4 | M3 | 5 | 5 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:24 | 86,76 |
2 | Ž3 | 5 | 3 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:03:24 | 97,01 |
3 | Ž3 | 7 | 4 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:03:26 | 95,02 |
5 | M3 | 8 | 6 | Filip Ondřej | AC Choceň | 96 | 00:03:27 | 83,62 |
4 | Ž3 | 9 | 5 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:03:32 | 89,05 |
6 | M3 | 9 | 7 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:32 | 78,40 |
7 | M3 | 11 | 8 | Čulík Jan | AC Choceň | 96 | 00:03:40 | 70,03 |
8 | M3 | 12 | 9 | Bruckner Tomáš | AC Choceň | 96 | 00:03:53 | 56,45 |
9 | M3 | 13 | 10 | Fallada Jan | Dětský dům Sluníčko | 96 | 00:04:19 | 29,27 |
10 | M3 | 14 | 11 | Radiměřský Marek | AC Vysoké Mýto | 96 | 00:04:47 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 2 | Pokorná Martina | AC Choceň | 94 | 00:07:09 | 102,15 |
2 | ŽM | 2 | 3 | Kaniščevová Kristýna | Triklub Loštice | 93 | 00:07:11 | 101,23 |
3 | ŽM | 3 | 4 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:07:21 | 96,62 |
4 | ŽM | 4 | 5 | Tancerová Marie | Sokol Přísnotice | 94 | 00:08:55 | 53,27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 2 | Neruda Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 93 | 00:09:46 | 110,56 |
2 | MM | 2 | 3 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:09:57 | 107,00 |
1 | ŽS | 3 | 2 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:11:01 | 122,39 |
3 | MM | 4 | 4 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:11:13 | 82,44 |
2 | ŽS | 5 | 3 | Daňková Michaela | AC Vysoké Mýto | 91 | 00:12:38 | 96,33 |
4 | MM | 6 | 5 | Lahodyvk Oleksandr | Dětský dům Sluníčko | 94 | 00:12:39 | 54,63 |
5 | MM | 7 | 6 | Červinka Václav | Dětský dům Sluníčko | 94 | 00:13:25 | 39,76 |
3 | ŽS | 8 | 4 | Macounová Kateřina | AC Vysoké Mýto | 91 | 00:13:34 | 81,28 |
6 | MM | 9 | 7 | Uhnavý Jakub | Dětský dům Sluníčko | 94 | 00:15:35 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 2 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:11:39 | 105,92 |
2 | MS | 2 | 3 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:12:01 | 99,81 |
3 | MS | 3 | 4 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:12:21 | 94,26 |
4 | MS | 4 | 5 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:13:09 | 80,93 |
5 | MS | 5 | 6 | Kaniščev Roman | TRI CLUB Loštice | 91 | 00:13:23 | 77,05 |
6 | MS | 6 | 7 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:14:12 | 63,44 |
7 | MS | 7 | 8 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:14:34 | 57,33 |
1 | ŽD | 8 | 2 | Šedová Tereza | AC Choceň | 90 | 00:15:56 | 114,37 |
2 | ŽD | 9 | 3 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:18:24 | 85,63 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 2 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:15:44 | 100,98 |
2 | MD | 2 | 3 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:15:45 | 100,77 |
3 | MD | 3 | 4 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:15:57 | 98,24 |
1 | ZA | 4 | 2 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:16:33 | - |
4 | MD | 5 | 5 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:17:10 | 82,85 |
1 | ZB | 6 | 2 | Mikásková Michaela | TJ Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:18:51 | - |
2 | ZA | 7 | 3 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:19:32 | - |
3 | ZA | 8 | 4 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:19:54 | - |
4 | ZA | 9 | 5 | Sedláčková Miroslava | Spartak Praha 4 | 77 | 00:20:02 | - |
2 | ZB | 10 | 3 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:21:25 | - |
3 | ZB | 11 | 4 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:23:01 | - |
4 | ZB | 12 | 5 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:23:35 | - |
5 | ZA | 13 | 6 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:24:00 | - |
6 | ZA | 14 | 7 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:24:21 | - |
7 | ZA | 15 | 8 | Kočová Markéta | SDH Černovír | 84 | 00:39:17 | - |
27.4.2024 (sobota), svátek má Jaroslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
25.04.2024 - Výsledky závodu 2. Pekelný kilometr.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
24.04.2024 - Fotogalerie .
23.04.2024 - Fotogalerie .
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.