hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Pekelný kilometr

ročník 2018

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I 8-9 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová09---300:04:31.73
2Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová09---300:04:35.93
3Zářecký MarekISCAREX junior TEAM09---300:04:37.74
4Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová10---300:04:51.36
5Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová11---300:04:52.10
6Váně JakubAtletika TJ Lanškroun10---300:05:11.45

Nejmladší žákyně I 8-9 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová09---300:04:17.76
2Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová09---300:04:34.63
3Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová10---300:04:53.81

Nejmladší žáci II 10-11 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí08---300:03:32.62
2Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí07---300:04:00.75
3Hanik MaximISCAREX Junior team ČT07---300:04:15.82
4Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová08---300:04:31.93

Nejmladší žákyně II 10-11 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Steklá BarboraTJ Svitavy08---300:03:30.34
2Matějková Viktoria ElaLubník07---300:03:44.72
3Königová TerezaISCAREX Junior team ČT08---300:04:02.62
4Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová07---300:05:13.12
5Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT08---300:05:17.42

Mladší žáci 12-13 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová06---300:09:30.31
2Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová05---300:10:06.32
3Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT05---300:10:28.47

Mladší žákyně 12-13 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubešová KláraActivity Lanškroun06---300:13:01.06

Starší žáci 14-15 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová04---300:09:51.91

Starší žákyně 14-15 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová04---300:09:54.52
2Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová04---300:11:58.31
3Lerchová KateřinaActivity Lanškroun03---300:12:32.76
4Kubešová EliškaActivity Lanškroun03---300:14:33.91

Junioři 18-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JakubJM Team Letohrad99---300:18:10.87

Muži A 20-39 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Adamec LukášHoro Česká Třebová87---300:17:04.69
2Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87---300:19:03.82

Muži B 40-49 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Simon PetrPolička72---300:22:40.00
2Vacek JiříDlouhá Třebová77---300:25:56.16
3Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---300:28:15.64

Muži C 50-59 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hruban JanČeská Třebová66---300:22:16.48
2Sedláček RomanActivity Lanškroun64---300:22:23.33

Muži D 60-69 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53---300:23:43.18
2Pokorný VlastislavŽampach56---300:24:45.78

Muži E 70 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sadílek OtaActivity Lanškroun46---300:31:20.95
2Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48---300:34:02.82

Ženy A 20-34 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84---300:23:18.51
2Rábová MartinaČeská Třebová92---300:25:07.69

Ženy B 35-44 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pazderová AlenaVysoké Mýto75---300:28:08.97

Ženy C 45-54 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---300:22:38.08

Ženy D 55 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---300:27:40.79


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.4.20181. Pekelný kilometr104
2.5.20182. Pekelný kilometr136
30.5.20183. Pekelný kilometr93

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
11.7.20184. Pekelný kilometr
29.8.20185. Pekelný kilometr