Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Ročník 2018

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Řehák LubomírActivity Lanškroun09---400:03:35.32
2Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová09---500:04:13.12
3Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí10---300:04:22.60
4Zářecký MarekISCAREX junior TEAM09---500:04:28.28
5Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová09---400:04:31.53
6Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová11---400:04:36.78
7Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová10---300:04:41.96
8Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová10---400:04:43.35
9Váně JakubAtletika TJ Lanškroun10---400:04:54.01
10Topinka TobiášActivity Lanškroun10---300:05:13.00
Nejmladší žákyně I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Václavíková DitaAK Mor.Třebová10---300:04:09.30
2Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová09---500:04:09.73
3Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová09---500:04:12.31
4Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová10---400:04:40.81
5Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová10---300:04:41.37
6Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová10---300:04:42.60
Nejmladší žáci II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun08---500:03:17.45
2Řehák MarekISCAREX Junior team ČT07---400:03:35.72
3Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun07---400:03:41.20
4Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí07---300:03:46.92
5Hanik MaximISCAREX Junior team ČT07---400:04:03.10
6Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová08---300:04:31.93
Nejmladší žákyně II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Steklá BarboraTJ Svitavy08---400:03:23.01
2Borková JohankaISCAREX Junior team ČT07---300:03:38.43
3Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy07---400:03:43.07
4Königová TerezaISCAREX Junior team ČT08---500:03:48.43
5Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun07---400:03:57.64
6Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun07---400:04:11.03
7Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT07---300:04:12.45
8Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová08---300:04:25.09
9Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT08---500:05:02.65
10Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová07---400:05:05.69
11Cvrčková RosarieAtletika Polička08---300:05:24.29
Mladší žáci 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová06---400:09:17.63
2Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová05---400:10:02.33
3König AntonínISCAREX Junior team ČT05---400:10:09.39
4Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT05---300:10:28.47
Mladší žákyně 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová06---400:11:08.76
2Moskvová AgátaKB Letohrad05---300:11:44.38
3Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová06---300:12:02.60
4Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT05---300:12:30.35
5Kubešová KláraActivity Lanškroun06---400:12:34.10
Starší žáci 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT03---400:08:27.98
2Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová04---500:09:36.94
Starší žákyně 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová04---400:09:50.86
2Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová04---400:11:32.58
3Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk03---300:11:39.68
4Hovorková KarolínaAtletika Žamberk03---300:11:45.19
5Lerchová KateřinaActivity Lanškroun03---400:12:04.10
6Kubešová EliškaActivity Lanškroun03---400:14:13.29
Dorostenci 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JanJM Team Letohrad02---300:20:46.49
Dorostenky 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02---400:21:33.33
2Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---400:28:45.26
Junioři 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JakubJM Team Letohrad99---400:17:55.14
2Simon JakubPolička00---300:18:09.33
3Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí00---400:18:59.18
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dryml MojmírHvězda Pardubice86---400:16:17.33
2Adamec LukášHoro Česká Třebová87---400:16:27.40
3Turek Martin-80---300:16:43.29
4Tlapák JaroslavČeská Třebová87---400:16:48.43
5Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87---500:18:32.50
6Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82---400:20:19.13
7Chaloupka JanMladkov - Široký důl90---300:22:05.56
8Klusoň OldřichDannyho smečka80---300:25:32.16
Muži B 40-49 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69---300:17:16.94
2Doucha JiříHvězda SKP Pardubice71---300:19:26.56
3Simon PetrPolička72---500:21:25.88
4Vebr MichalČeská Třebová78---400:22:33.69
5Vacek JiříDlouhá Třebová77---500:24:34.15
6Pilgr LuděkOB Česká Třebová76---300:24:48.55
7Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---500:24:49.46
8Němec RadekLitomyšl77---300:25:10.47
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60---300:17:49.39
2Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65---300:17:57.45
3Sedláček RomanActivity Lanškroun64---400:21:38.07
4Hruban JanČeská Třebová66---500:21:38.10
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ráb PavelČeská Třebová52---300:22:33.19
2Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53---400:22:57.88
3Pokorný VlastislavŽampach56---300:24:45.78
4Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51---300:27:16.42
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sadílek OtaActivity - Runsport46---500:30:06.41
2Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48---300:34:02.82
3Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová37---301:04:59.38
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84---300:23:18.51
2Rábová MartinaČeská Třebová92---500:24:34.75
3Machalíková VeronikaČeská Třebová84---300:27:24.48
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Nováková BarboraSokol Kunvald83---300:19:42.59
2Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80---400:23:22.01
3Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---300:24:39.94
4Pazderová AlenaVysoké Mýto75---500:27:45.92
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65---300:20:23.63
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---500:21:52.94
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---500:26:47.38
2Kostřicová BlankaČeská Třebová61---300:33:17.38
3Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---400:34:09.80


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.4.20181. Pekelný kilometr104
2.5.20182. Pekelný kilometr136
30.5.20183. Pekelný kilometr93
11.7.20184. Pekelný kilometr114
29.8.20185. Pekelný kilometr124
Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč