hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Výsledky


Název teamu: Česká Třebová

Počet členů: 362



Přehled závodníků

Vyčítal Ondřej
Ráb Pavel
Buchta Milan
Dvořák Michal
Vytlačil Marek
Buriankova Zuzka
Štembírek Jiří
Zapletalová Tereza
Martinec Karek
Kunst Daniel
Stránská Gábinka
Rybka Vlastimil
Kostřicová Blanka
Matěna Vladimír
Voleská Karolína
Plocek Jaroslav
Morkes Michal
Zelinger Michal
Stoíinová Markéta
Krumpar Vladimír
Kolář Petr
Kolářová Lucie
Žitný Jan
Bezděk Vladimír
Poslová Jarmila
Vetchá Petra
Mazánek Jiří
Klumpar Petr
Řehák Alex
Stránská Gabriela
Stránská Patricie
Felcman Tomáš
Fater Vláďa
Kovář Lukáš
Peterková Vlasta
Pavlíková Zuzana
Beranová Helena
Zapletalová Dana
Esserová Jana
Houdová Martina
Kapoun Petr
Krška Jiří
Pecina Milan
Kubík Michal
Chládek Matěj
Rábová Martina
Horská Dita
Pešina Oldřich
Vašina Zdeněk
Bílá Vladimíra
Pachl Christián
Kouřilová Klára
jiras
Motl Martin
Soukupová Barbora
Vaško Jakub
Brusenbauch Karel
Bumbálková Andrea
Špáta Rudolf
Kadlec Jan
Mrštný Michal
Němečková Monika
Jiroušek Petr
Glaserová Eliška
Foldyna Petr
Holohlavská Ivana
Štichauerová Leona
Vála Josef
Kopecká Denisa
Jelínková Linda
Bílý Vlastimil
Jirsa Adam
Jirsa Matouš
Rohalová Kateřina
Rohalová Veronika
Špátová Barbora
Foff Michal
Šplíchal Libor
Smola Tomáš
Řehák Vojtěch
Markovič Tomáš
Hanušová Monika
Hermanová Barbora
Kulhavý David
Beránková Adéla
Habrman Vojtěch
Zelinger Michal
Novák Tomáš
Lešinger Milan
Lešinger Eduard
Janda Filip
Fišerová Monika
Nováková Kateřina
Vaško Lukáš
Žáček Jaroslav
Špičková Sára
Hudský Ondřej
Hrdlička Matěj
Dufek Marián
Truněček Petr
Šotola Patrik
Mikolecký Lukáš
Kubátová Natálie
Šafářová Barbora
Šafář Libor
Chalupa Patrik
Baťková Dominika
Šedivý František
Dušek Martin
Žalud Lukáš
Bouchalová Justýna
Rezek Adam
Koubová Veronika
Štembírek Petr
Válková Hana
Novák Adam
Prossa Marek
Habrmanová Sabina
Hubálková Anna
Beková Sandra
Jakoubek Jakub
Žáková Radka
Keprt Dobromil
Fikejz Michal
Junková Martina
Klumpar Kryštof
Kuchyňka Pavel
Kaplanová Aneta
Slezák Miloš
Válová Hana
Škodová Veronika
Jiroušková Karolína
Voleský Patrik
Voleská Kristýna
Popelka Matěj
Kovářová Zuzanka
Typl Jáchym
Bumbálková Barbora
Bartoš Oleg
Vašina Lukáš
Dupenopulos Karel
Mikysková Klárka
Veselá Anička
Šplíchalová Romana
Dupenopulosová Iveta
Demeter Jan
Demeter Robert
Demeter Michal
Bačkovský Petr
Nováková Tereza
Demeter Michal
Tejkl Martin
Hlávka Bartoloměj
Buřival Ondřej
Szlama David
Veit Vojtěch
Řehoř Jan
Foldynová Natálie
Mareš Filip
Horák Ondřej
Horáková Adélka
Řeháčková Barbora
Rybková Lucie
Oupenopulos Karel
Horák Dominik
Hubálek Antonín
Stránská Kateřina
Kysela Bohumír
Demeter Josef
Cibula Leon
Polák Milan
Procházka Karel
Puška David
Demeter Milan
Turták Michal
Miko Jan
Homola Petr
Šumberová Lucie
Batěk Ondřej
Klimešová Anna
Svatošová Markéta
Deml Jan
Orlich Jan
Rybka Lukáš
Dobroucký Matěj
Fibigarová Štěpánka
Friš Tomáš
Koubová Barbora
Demeter Milan
Klatka Martin
Rakoš Ondřej
Rakoš Lukáš
Kučera Michal
Dostál Vratislav
Baťková Naďa
Houdová Miroslava
Sejkora Lukáš
Kadlečík Martin
Zubrická Jana
Hamáčková Martina
Herclíková Jaroslava
Beneš Mirek
Nejedlá Natálie
Tomáško Martin
Jirsa Josef
Houdová Nela
Barvínek Ladislav
Skalický Petr
Jebousková Pavlína
Konečný Danny
Šafářová Adéla
Škopová Eva
Škopová Saša
Čejka Šimon
Knytl Lukáš
Vraspírová Daniela
Mísař Adam
Rohal Tomáš
Pokorný Kryštof
Plocová Nicole
Paarová Martina
Furik Jan
Barvínková Kristýna
Barvínková Barbora
Brusenbauchová Hana
Felcman Petr
Kyncl Jiří
Kyncl Jan
Houdová Pavlína
Staněk Rostislav
Zahálka Jan
Jelínek Jakub
Jelínek Matouš
Vomáčková Vendula
Jurková Veronika
Tomek Tomáš
Sucháčková Karolína
Pokorný Lukáš
Kalinová Lidmila
Vrátný Michal
Linhartová Soňa
Linhart Michal
Jánová Tereza
Šejnoha Pavel
Hájek Václav
Zahálka Jan
Kyncl Jakub
Sejkopová Lenka
Voleský Václav
Kynclová Sofie
Šmídová Viktorie
Gregor Jiří
Lána Matěj
Felgrová Lucie
Rezek Martin
Zářecký Matyáš
Borková Anežka
Maršálková Denisa
Maršálek Lukáš
Kopecká Věra
Procházka Vít
Švanda Matyáš
Štarman Michal
Švub Zdeněk
Novotný Jan
Typlová Johana
Kyncl Tomáš
Habige Patrik
Dejdarová Tereza
Šafářová Dita
Souček Kryštof
Linhartová Jana
Tutschová Kateřina
Lána Lukáš
Urbánek Ondřej
Vebr Michal
Baláž Šimon
Hrubanová Iva
Balážová Elen
Smolík Marek
Vytlačil Jiří
Ploc Matouš
Hajná Veronika
Kerberová Anna
Broulíková Nela
Vebrová Monika
Pražáková Michaela
Pražák Matěj
Arnold Tomáš
Pivíková Veronika
Kučera Jan
Švíř Milan
Sacháčková Karolína
Kána Lukáš
Novotný Tadeáš
Vavřina Jan
Hruban Jan
Marešová Lucie
Mareš Martin
Janišová Denisa
Kubátová Anna
Petráž David
Vařeková Zuzana
Cvrček Matouš
Tojmar Jakub
Švejdová Adéla
Stránský Matyáš
Švejda Radim
Hübl Štěpán
Horáček Filip
Horáčková Klára
Břečka Dominik
Konečná Nelly
Lechmannová Ella
Čechalová Dominika
Pirkl Jaroslav
Míčková Lucie
Čuhelová Ludmila
Šabata Petr
Maixner Martin
Hošpesová Zuzana
Bendová Ilona
Pilíková Veronika
Jež Jan
Vondra Petr
Schenk Samuel
Flídr Marek
Flídr Nikolas
Petráž Jiří
Machalíková Viktorie
Machalík Jaroslav
Binko Lukáš
Hanik Alex
Frimlová Pavlína
Dolinová Kateřina
Hostýnek Filip
Chmelař Kryštof
Machalík Stanislav
Červinková Kateřina
Machalíková Veronika
Hůlka Václav
Petr Michal
Švanda Jonáš
Burešová Hana
Voleská Evelína
Petr Rostislav
Šmídl Jiří
Budínr Jakub
Schenk Martin
Šustek František
Mistrová Eliška
Lohrer Adrian
Janíček Jan
Janíček Jakub
Manová Blanka
Poukar Jaroslav
Stojanová Nicol
Stojanová Žaneta
Haniková Ema
Socháčková Karolínka
Valíková Klára
Šuster František