hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Pelhřimov - Křemešník

1.5.1993, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pelhřimov - Křemešník
  • datum konání: 1.5.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 22.08.2006, 22:08
  • zobrazeno již 663x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,8 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ124Soukup JaroslavTC Dvořák České Budějovice7400:00:0120
2MJ725Abrahám LuděkSo Jablonné nad Orlicí7500:00:0119
3MJ1426Vošmík L.ČSAD České Budějovice 00:00:0118
4MJ1927Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:00:0117
5MJ2328Kašák ZdeněkČSAD České Budějovice 00:00:0116
6MJ2629Hanuš PřemyslSo Jablonné nad Orlicí7600:00:0115

Muži do 39 let (trať 9,8 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Bláha JanSokol České Budějovice7100:00:0130
2MA72Rys JaromírSKP Holešov6400:00:0129
3MA143Tichý FrantišekAO Světlá6600:00:0128
4MA194Coufal Vlastimil-6200:00:0127
5MA235Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5700:00:0126
6MA266Meloun I.ČSAD České Budějovice 00:00:0125
7MA297Cílek MiroslavTábor6500:00:0124
8MA318Hošek VáclavSport Pouzar České Budějovice5700:00:0123
9MA339Chládek MarcelUnion Cheb6800:00:0122
10MA3410Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:00:0121
11MA3511Votava R.Luka Jihlava 00:00:0120

Muži 40 - 49 let (trať 9,8 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB112Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:00:0120
2MB713Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí5300:00:0119
3MB1414Pochobradský PavelSlovan Jindřichův Hradec4600:00:0118
4MB1915Náprstek JiříTJ Jilemnice4900:00:0117
5MB2316Bejda StanislavMladá Boleslav4800:00:0116
6MB2617Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd4500:00:0115
7MB2918Svoboda BohuslavSpartak Pelhřimov4900:00:0114
8MB3119Hájíček FrantišekSokol Jistebnice5100:00:0113

Muži nad 50 let (trať 9,8 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC120Šoustar LubomírGeodesie České Budějovice4100:00:0110
2MC721Petrouš FrantišekSK Včelná4000:00:019
3MC1422Straka JosefŠumperk3900:00:018
4MC1923Bank RostislavTatran Ruda nad Moravou3600:00:017

Ženy do 34 let (trať 9,8 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA130Vyhnalíková JanaPSK Olymp Praha6600:00:0110
2ZA731Kaplanová ErikaSo Jablonné nad Orlicí6900:00:019
3ZA1432Šarinová M.ČSAD České Budějovice 00:00:018

Ženy nad 35 let (trať 9,8 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB133Vacková HanaAFK Hronov5600:00:0110
2ZB734Pecháčková H.VS Tábor 00:00:019
2ZB735Šourková HelenaTrutnov5000:00:019

Trať 9,8 km, 350 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Bláha JanSokol České Budějovice7100:00:0130
1MB112Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:00:0120
1MC120Šoustar LubomírGeodesie České Budějovice4100:00:0110
1MJ124Soukup JaroslavTC Dvořák České Budějovice7400:00:0120
1ZA130Vyhnalíková JanaPSK Olymp Praha6600:00:0110
1ZB133Vacková HanaAFK Hronov5600:00:0110
2ZB735Šourková HelenaTrutnov5000:00:019
2ZB734Pecháčková H.VS Tábor 00:00:019
2ZA731Kaplanová ErikaSo Jablonné nad Orlicí6900:00:019
2MJ725Abrahám LuděkSo Jablonné nad Orlicí7500:00:0119
2MC721Petrouš FrantišekSK Včelná4000:00:019
2MB713Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí5300:00:0119
2MA72Rys JaromírSKP Holešov6400:00:0129
3ZA1432Šarinová M.ČSAD České Budějovice 00:00:018
3MJ1426Vošmík L.ČSAD České Budějovice 00:00:0118
3MC1422Straka JosefŠumperk3900:00:018
3MB1414Pochobradský PavelSlovan Jindřichův Hradec4600:00:0118
3MA143Tichý FrantišekAO Světlá6600:00:0128
4MJ1927Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:00:0117
4MC1923Bank RostislavTatran Ruda nad Moravou3600:00:017
4MB1915Náprstek JiříTJ Jilemnice4900:00:0117
4MA194Coufal Vlastimil-6200:00:0127
5MA235Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5700:00:0126
5MB2316Bejda StanislavMladá Boleslav4800:00:0116
5MJ2328Kašák ZdeněkČSAD České Budějovice 00:00:0116
6MJ2629Hanuš PřemyslSo Jablonné nad Orlicí7600:00:0115
6MB2617Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd4500:00:0115
6MA266Meloun I.ČSAD České Budějovice 00:00:0125
7MA297Cílek MiroslavTábor6500:00:0124
7MB2918Svoboda BohuslavSpartak Pelhřimov4900:00:0114
8MA318Hošek VáclavSport Pouzar České Budějovice5700:00:0123
8MB3119Hájíček FrantišekSokol Jistebnice5100:00:0113
9MA339Chládek MarcelUnion Cheb6800:00:0122
10MA3410Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:00:0121
11MA3511Votava R.Luka Jihlava 00:00:0120

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód