Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník

31.5.1997, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník
  • datum konání: 31.5.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64
21.8.1988Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník83

Statistika závodu Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2374

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4719
Groš Štefan6118
Přívětivý Miroslav5316
Zátopek Jiří6016
Špacír Ladislav5513
Kolínek František5613
Szebesta Pavel6813
Vodička Jan4513
Melčák Tomáš7513
Šnevajs Radomír6312
Tománek Pavel5512
Balko Peter4411
Šokalová Ludmila5611
Šimůnek Jan4911
Šír Václav4811
Škapa Marek7111
Oškera Oldřich2311
Kvita Josef5111
Jelínek Petr5211
Volný Jaromír3511
Baláž Roman6511
Tončík Petr7110
Jirásková Eva6410
Vraštilová Miloslava5610
Bitala Václav7710
Černý Vladimír5210
Pechek František5310
Žák Jiří7110
Wálek Bronislav579
Gaman Jaroslav359
Stránský Aleš609
Piskoř Karel389
Keprtová Miloslava489
Vlček Tomáš809
Suchánek Lukáš799
Šimůnek Jan829
Velička Zdeněk628
Krejsa Václav528
Kubíček František468
Leszkow Petr448
Bednařík Jiří458
Krejčí Lukáš768
Zoubek Zdeněk697
Harabiš Zbyněk657
Dobiáš Jaroslav637
Kebrle Milan757
Filipec Petr847
Fejgl Zdeněk427
Marek Dalimil607
Svatoš Otakar347

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ321Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:36:0540
2MJ332Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:37:0438
3MJ343Schwarz JanTO Frenštát pod Radhoštěm7900:37:2136
4MJ354Skařupa MichalSK Hranice8000:37:2734
5MJ365Černoch LukášTJ Frenštát pod Radhoštěm 00:37:2832
6MJ376Videcký KarelTJ Frenštát pod Radhoštěm8100:37:4430
7MJ627Pařízek JiříTJ Frenštát pod Radhoštěm8400:45:5128
Muži A 20-39 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA28Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:29:3960
2MA39Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:29:5558
3MA410Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:30:1756
4MA511Palko AlešRosice u Brna7100:30:4054
5MA612Pokorný ZdeněkDTJ Nolex Valašské Meziříčí7500:30:4652
6MA713Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:31:1950
7MA914Němec KamilMakrofakt Vlašim7500:31:4848
8MA1115Ožana VáclavOA Nové Město na Moravě6400:32:2246
9MA1216Baláž RomanKalysto Titan6500:32:3344
10MA1517Brokeš MartinTaxi BROKEŠ Letohrad7100:33:3042
11MA1718Geryk DavidLaguna Nový Jičín7700:33:4640
12MA1819Jánošík RudolfRC Vlašim7100:33:5838
13MA1920Mrva PavelZERO Česká Kamenice6000:34:1736
14MA2021Nakládal ČestmírLaguna Nový Jičín6400:34:2534
15MA2322Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:34:4732
16MA2723Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:35:3330
17MA2924Melčák TomášFREN sport7500:35:3928
18MA3025Harabiš ZbyněkTITAN Frenštát pod Radhoštěm6500:35:5326
19MA4726Zeman ZdeněkLavel Kelč6800:39:5024
20MA4827Kryške RenéKopřivnice7300:39:5422
21MA4928Rýdl JanKB Hodslavice6800:39:5420
22MA5029Krátký JosefVysoká nad Labem6500:40:0618
23MA5230Tkáč PetrALL Electronics Frýdlant6400:40:2016
Muži B 40-49 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB831Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:2940
2MB1032Žáček StanislavBK Děčín5600:32:0338
3MB1333Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:32:5336
4MB1434Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:32:5834
5MB1635Kolařík AloisKB Hodslavice5500:33:3532
6MB2436Němec JiříMakrofakt Vlašim4800:35:0630
7MB2637Hudeček LuděkSKP Nový Jičín5600:35:2228
8MB2838Kubr VáclavHradec Králové5500:35:3726
9MB3139Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:36:0224
10MB3840Martínek VladimírSKP Holešov5600:37:4622
11MB3941Náprstek JiříJilemnice4900:37:4720
12MB4042Pobořil JanKotouč Štramberk4800:38:0418
13MB4143Tománek PavelSOKOL Veřovice5500:38:3116
14MB4344Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:38:5414
15MB4645Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:39:3212
16MB5146Schwarz JiříStaříci Trojanovice5100:40:1010
Muži C 50-59 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2147Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:34:2720
2MC2248Veselý PavelKB Kopřivnice4600:34:4218
3MC2549Leszkow PetrMK Hlinsko4400:35:1216
4MC4250Zetek JiříTJ Valašské Meziříčí4600:38:3414
5MC4451Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:5512
6MC5452Tučný JanPardubice4700:40:4510
7MC5653Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:41:548
8MC6354Vlček JosefSokol Jarcová4000:46:276
Muži D 60 a starší (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4555Zálešák FrantišekStava Havířov3700:39:2820
2MD5356Tatarka JosefBetis Frýdlant3600:40:2718
3MD5557Miles PetrTJ Hostinné3700:41:0516
4MD5858Gaman JaroslavBastro Ostrava3500:42:3914
5MD6059Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:43:4212
6MD6560Oškera OldřichSOKOL Bystřice p. Host.2301:02:2410
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6161Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát8000:44:0720
2ŽJ6462Šrubařová KateřinaTJ Frenštát8300:48:4618
Ženy A 20-34 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA164Lorenzová DanaOstrava6800:04:1620
2ZA5965Kubrová DagmarHradec Králové6300:43:0018
Ženy B 35 a starší (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5763Novotná EvaOEZ Letohrad4800:42:1420
Trať 7,1 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA164Lorenzová DanaOstrava6800:04:1620
1MA28Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:29:3960
2MA39Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:29:5558
3MA410Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:30:1756
4MA511Palko AlešRosice u Brna7100:30:4054
5MA612Pokorný ZdeněkDTJ Nolex Valašské Meziříčí7500:30:4652
6MA713Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:31:1950
1MB831Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:2940
7MA914Němec KamilMakrofakt Vlašim7500:31:4848
2MB1032Žáček StanislavBK Děčín5600:32:0338
8MA1115Ožana VáclavOA Nové Město na Moravě6400:32:2246
9MA1216Baláž RomanKalysto Titan6500:32:3344
3MB1333Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:32:5336
4MB1434Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:32:5834
10MA1517Brokeš MartinTaxi BROKEŠ Letohrad7100:33:3042
5MB1635Kolařík AloisKB Hodslavice5500:33:3532
11MA1718Geryk DavidLaguna Nový Jičín7700:33:4640
12MA1819Jánošík RudolfRC Vlašim7100:33:5838
13MA1920Mrva PavelZERO Česká Kamenice6000:34:1736
14MA2021Nakládal ČestmírLaguna Nový Jičín6400:34:2534
1MC2147Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:34:2720
2MC2248Veselý PavelKB Kopřivnice4600:34:4218
15MA2322Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:34:4732
6MB2436Němec JiříMakrofakt Vlašim4800:35:0630
3MC2549Leszkow PetrMK Hlinsko4400:35:1216
7MB2637Hudeček LuděkSKP Nový Jičín5600:35:2228
16MA2723Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:35:3330
8MB2838Kubr VáclavHradec Králové5500:35:3726
17MA2924Melčák TomášFREN sport7500:35:3928
18MA3025Harabiš ZbyněkTITAN Frenštát pod Radhoštěm6500:35:5326
9MB3139Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:36:0224
1MJ321Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:36:0540
2MJ332Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:37:0438
3MJ343Schwarz JanTO Frenštát pod Radhoštěm7900:37:2136
4MJ354Skařupa MichalSK Hranice8000:37:2734
5MJ365Černoch LukášTJ Frenštát pod Radhoštěm 00:37:2832
6MJ376Videcký KarelTJ Frenštát pod Radhoštěm8100:37:4430
10MB3840Martínek VladimírSKP Holešov5600:37:4622
11MB3941Náprstek JiříJilemnice4900:37:4720
12MB4042Pobořil JanKotouč Štramberk4800:38:0418
13MB4143Tománek PavelSOKOL Veřovice5500:38:3116
4MC4250Zetek JiříTJ Valašské Meziříčí4600:38:3414
14MB4344Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:38:5414
5MC4451Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:5512
1MD4555Zálešák FrantišekStava Havířov3700:39:2820
15MB4645Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:39:3212
19MA4726Zeman ZdeněkLavel Kelč6800:39:5024
20MA4827Kryške RenéKopřivnice7300:39:5422
21MA4928Rýdl JanKB Hodslavice6800:39:5420
22MA5029Krátký JosefVysoká nad Labem6500:40:0618
16MB5146Schwarz JiříStaříci Trojanovice5100:40:1010
23MA5230Tkáč PetrALL Electronics Frýdlant6400:40:2016
2MD5356Tatarka JosefBetis Frýdlant3600:40:2718
6MC5452Tučný JanPardubice4700:40:4510
3MD5557Miles PetrTJ Hostinné3700:41:0516
7MC5653Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:41:548
1ZB5763Novotná EvaOEZ Letohrad4800:42:1420
4MD5858Gaman JaroslavBastro Ostrava3500:42:3914
2ZA5965Kubrová DagmarHradec Králové6300:43:0018
5MD6059Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:43:4212
1ŽJ6161Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát8000:44:0720
7MJ627Pařízek JiříTJ Frenštát pod Radhoštěm8400:45:5128
8MC6354Vlček JosefSokol Jarcová4000:46:276
2ŽJ6462Šrubařová KateřinaTJ Frenštát8300:48:4618
6MD6560Oškera OldřichSOKOL Bystřice p. Host.2301:02:2410

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód