Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

WMMR, Janské Lázně, Czech Republic 1999

14.8.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: WMMR, Janské Lázně, Czech Republic 1999
  • datum konání: 14.8.1999
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu WMMR, Janské Lázně, Czech Republic 1999

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

M40 (trať 8,6 km, 650 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M401194Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:36:49-
2M402195Jakubowski MarianPolsko5700:36:55-
3M404196Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:37:47-
4M406197Mroz WaclawPolsko5700:38:18-
5M409198Hellmich KarelAC Start Karlovy Vary5800:39:09-
6M4010199Linhart JindřichOlymp Praha5800:39:17-
7M4011200Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:39:24-
8M4013201Kuchcinski WaclawPolsko5500:39:41-
9M4016202Špacír LadislavLoko Břeclav5500:40:31-
10M4017203Sýkora VladimírBaník Stříbro5600:40:36-
11M4019204Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:41:04-
12M4020205Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:41:09-
13M4021207Kubiak JerzyPolsko5900:41:19-
14M4022208Pechek VladimírNová Včelnice5700:41:24-
15M4023209Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:41:27-
16M4025210Nývlt JiříOlfin Vella Trutnov5900:41:39-
17M4026211Žáček StanislavBK Děčín5600:41:42-
18M4028212Karvatka AndrzejPolsko5700:41:44-
19M4033213Uher JaroslavTJ Sušice5700:42:05-
20M4034214Jirásek ZdeněkTJ Spartak Slatiňany5800:42:08-
21M4036215Melicherčík BohuslavSlovensko5700:42:19-
22M4037267Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:42:23-
23M4038268Krčmář PetrTJ Sušice5800:42:28-
24M4039269Slowiaczek RomanJablunkov5600:42:49-
25M4040270Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:42:53-
26M4042271Hála JosefASK Moravská Třebová5800:43:00-
27M4046272Chrenka JozefSlovensko5700:43:13-
28M4049273Kubín PřemyslAŠ Mladá Boleslav5600:43:35-
29M4051274Itruchin AleksanderMoldávie5900:43:37-
30M4053275Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:43:44-
31M4055276Kubr VáclavKRB Chrudim5500:43:51-
32M4059277Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:44:17-
32M4059278Paleček BohumilXXX5700:44:17-
34M4063279Šperl MartinBering Praha5900:44:40-
35M4071280Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:44:54-
36M4078281Soukup LadislavSokol Poniklá5800:45:05-
37M4080282Opočenský StanislavOlfin Vella Trutnov5700:45:07-
38M4084283Voda JanSprint Sport Most5900:45:16-
39M4095284Dudzik JacekPolsko5500:45:40-
40M4096285Krám MiroslavMaratonstav Úpice5600:45:42-
41M4097286Drahorád CtiradTatran Železná Ruda5900:45:52-
42M40102287Novák TomášTJ Doksy5500:46:11-
43M40103288Němec OndřejAK Kroměříž5700:46:13-
44M40104289Trnka MilanPivovar Krakonoš Trutnov5600:46:15-
45M40106290Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:46:24-
46M40108291Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5600:46:28-
47M40109292Tomanec PetrTJ Svitavy5600:46:30-
48M40115293Mocker FrantišekASK Děčín5800:46:52-
49M40120294Strouhal ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5900:47:02-
50M40122295Kouba StanislavMost5700:47:08-
51M40123296Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:47:16-
52M40125297Tománek PavelSokol Veřovice5500:47:21-
53M40127298Šorfa LubošŽďár na Moravě5700:47:22-
54M40128299Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:24-
55M40138300Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:47:50-
56M40139301Koten MilanTRI Club Jihlava5700:47:56-
57M40155302Urban JosefsabSABZO Praha5500:48:43-
58M40161303Straka SamuelNový Vestec5800:48:58-
59M40175304John VladimírOlymp Praha5500:49:36-
60M40177305Fojtík ZbyněkOlymp Praha5900:49:43-
61M40187306Šranc DušanSlovensko5500:50:15-
62M40195307Bechyně FrantišekKČT Nýrsko5800:50:41-
63M40197308Kožáni PavelXXX5600:50:45-
64M40205309Prokůpek LuděkTJ Doksy5500:51:14-
65M40228310Kotek JaroslavBaník Stříbro5900:52:07-
66M40231311Němec MilošXXX5900:52:28-
67M40248312Sygeryč BohdanMC Pardubice5600:54:03-
68M40257313Dvořáček IvoDSA Mladé Buky5500:54:20-
69M40278314Hruška MilanSpolek Radost Č.Kostelec5900:55:21-
70M40282315Dbalý VladimírLiga 100 Praha5900:55:59-
71M40283316Michler PetrLiga 100 Praha5500:56:09-
72M40289317Daňa ZdeněkAC Slovan Liberec5600:56:38-
73M40309318Ropek JiříXXX5500:58:20-
73M40309319Závacký PavelSlovensko5500:58:20-
75M40321320Puchacz AndrzejPolsko5600:58:59-
M45 (trať 8,6 km, 650 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M453216Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:37:20-
2M457217Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:38:46-
3M458218Flunger PeterRakousko5400:38:59-
4M4512219Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:39:31-
5M4524220Sviták StanislavSlovensko5000:41:31-
6M4526221Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:41:42-
7M4529222Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:41:45-
8M4535223Půda JiříTJ Ostrov5200:42:18-
9M4545321Sýkora JiříTatran Železná Ruda5100:43:06-
10M4549322Martinec JanAC Obora Hvězda5100:43:35-
11M4552323Szeder AndrzejPolsko5400:43:41-
12M4554324Malý JiříAC Česká Lípa5300:43:50-
13M4555325Červ MiloslavSK Polička5000:43:51-
14M4557326Kober JosefDolní Olešnice5000:43:52-
15M4562327Honzák JiříXXX5000:44:28-
16M4563328Gregor JaroslavAC OH Praha5100:44:40-
17M4565329Vorlický ZbyněkHPBK Praha5000:44:43-
18M4566330Zaleski HenrykPolsko5400:44:45-
19M4568331Dorušek PavelKlenoty Slavičín5400:44:52-
20M4570332Kazda JiříBC Sport Lomnice nad Popelkou5000:44:53-
21M4572333Fliegl MiloslavSokol Hlubočepy5400:44:57-
21M4572334Spiška JozefSlovensko5000:44:57-
23M4574335Elster PetrDačice5400:45:01-
24M4575336Ambrož JaroslavAC Praha5400:45:02-
25M4577337Nejman LiborSK Nové Město n. Metují5300:45:04-
26M4579338Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:45:06-
27M4581339Cejnar VáclavOlymp Hradec Králové5100:45:13-
28M4582340Ates RudolfPolsko5400:45:15-
29M4585341Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:45:17-
30M4586342Chytil VladimírTatran Všechovice5000:45:19-
30M4586343Sedlák LuděkSokol Roztoky5400:45:19-
32M4589344Brožek RadmilKRB Koberovy5400:45:22-
33M4590345Kvita JosefMK Kopřivnice5100:45:25-
34M4591346Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:45:26-
35M4593347Kabot JanTŽ Třinec5200:45:30-
36M4598348Jíra JiříAMBES Liberec5100:45:53-
37M45105349Kogut ZbigniewPolsko5200:46:23-
38M45106350Škorpil MilošAC Praha 18905400:46:24-
39M45109351Novák ZdeněkLomikar Domažlice5200:46:30-
40M45113352Binter KarelLoko Trutnov5100:46:47-
41M45114353Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:46:50-
42M45119354Rock JanAC Obora Hvězda5400:47:01-
43M45124355Ryba MilanAVC5200:47:18-
44M45129356Lewandowski TadeuzsPolsko5200:47:27-
45M45135357Zitko JiříKRB Chrudim5400:47:43-
46M45137358Hrouza JanBK Krnov5400:47:47-
47M45141359Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:48:06-
48M45142360Bakyta JánJogging klub Dubnica n/V.5300:48:12-
49M45145361Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:48:16-
50M45147362Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:48:18-
51M45149363Malyszko StanislawPolsko5000:48:22-
52M45150364Michálek OtakarJiskra Vratislavice5300:48:30-
53M45151365Komárek BedřichSC Hlubočky5300:48:32-
54M45152366Krejsa VáclavBering Praha5200:48:38-
54M45152367Pařízek JaroslavToner5100:48:38-
56M45158368Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:48:53-
57M45164369Ulman JosefTJ Doksy5100:49:12-
58M45166370Beran JosefSokol Černožice5300:49:14-
59M45167371Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:49:17-
60M45172372Kincel PavolSlovensko5100:49:31-
61M45173373Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:49:33-
62M45178374Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5200:49:45-
63M45182375Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:49:50-
64M45186376Pluskal MiroslavXXX5200:50:09-
65M45191377Frlaus MichalAK Remontas Kadaň5400:50:27-
66M45198378Černý VladimírAC Praha 18905200:50:52-
67M45199379Rinka ErichBK Kravaře5400:50:54-
68M45203380Kron DietrichNěmecko5300:51:08-
69M45207381Bureš JaroslavMaratonklub Hlinsko5100:51:16-
70M45210382Přívětivý MiroslavRadhošť Rožnov5300:51:22-
71M45211383Koubek PavelBD Náchod5200:51:26-
72M45212384Kolář PavelTJ VOKD Poruba5300:51:27-
73M45213385Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:51:32-
74M45215386Cipl FrantišekBON BON Praha5100:51:34-
75M45222387Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:51:57-
76M45235388Marcinkiewicz TadeuszPolsko5300:52:43-
77M45236389Hynek VáclavXXX5300:52:47-
78M45260390Tylš JaroslavMaratonstav Úpice5300:54:27-
79M45266391Frýba HugoTJ Horní Kostelec5200:54:41-
80M45269392Krejčí VladimírSK Vyhlídka Šternberk5000:54:44-
81M45279393Adam PavelSK Janské Lázně5000:55:34-
82M45300394Bulva JanSK Nové Město na Mor.5200:57:26-
83M45330395Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:00:22-
84M45331396Hájíček FrantišekSPSUD Jistebnice5101:00:34-
85M45334397Kašpar PetrKČT TJ Nýrsko5401:00:58-
86M45336398Kreml BohumilStavmost5301:01:07-
87M45338399Bulena JaroslavMaratonklub Hlinsko5301:01:32-
88M45342400Sobotka BohumilSokol Kolín5401:02:01-
89M45344401Šmolík JanXXX5101:02:12-
90M45346402Sedláček PavelTriatlon Brno5301:02:27-
91M45365403Hrabák JiříXXX5401:08:09-
M50 (trať 8,6 km, 650 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M505224Van Noten OmerBelgie4700:38:03-
2M5014225Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:39:58-
3M5018226Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:40:39-
4M5031227Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:41:51-
5M5032228Mikuštiak JaroslavSlovensko4700:42:04-
6M5041229Němec JiříSach Louňovice4800:42:55-
7M5043230Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:43:02-
8M5044231Vladár JánSlovensko4800:43:04-
9M5048232Rajec PavolJogging klub Dubnica n./V.4600:43:32-
10M5061233Vodička JanRadslavice4500:44:19-
11M5088234Kadavý JanJablonné nad Nisou4700:45:21-
12M5092235Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:45:28-
13M50112236Witkowski ZygmuntPolsko4900:46:41-
14M50116237Tausinger IgorČeský rozhlas Praha4900:46:54-
15M50118238Absolon FrantišekLiga 100 Olomouc4800:47:00-
16M50121239Janota MichalSlovensko4500:47:04-
17M50132240Gawrys CzeslawPolsko4700:47:32-
18M50133241Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:47:34-
19M50140242Plánka VojtěchKB Vsetín4800:48:02-
20M50143243Fajstaver JiříSki Jilemnice4800:48:13-
21M50145244Kakač JosefAVC Praha4800:48:16-
22M50157245Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd4500:48:50-
23M50159246Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:48:54-
24M50160404Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:56-
25M50161405Podlipný JaroslavPSK Union Praha4900:48:58-
26M50163406Cetkovský VladimírARC Brno4500:49:05-
27M50169407Mucha PetrTJ Sokol Kobylisy4700:49:22-
27M50169408Stelmach TadeuszPolsko4700:49:22-
29M50179409Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:49:46-
30M50183410Líbal DrahomírJiskra Vratislavice4900:49:54-
31M50188411Říha MiroslavXXX4500:50:18-
32M50189412Havlis VáclavJaster Liberec4900:50:19-
33M50190413Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4600:50:21-
34M50192414Les JosefKČT Třemošná4700:50:28-
35M50193415Hrnčíř JaroslavXXX4900:50:29-
36M50196416Pospíšil AntonínXXX4600:50:43-
37M50200417Procházka VáclavMaruš Team4500:50:55-
38M50203418Stoklásek FrantišekSokol Stonařov4600:51:08-
39M50208419Pitaš VladimírMaratonstav Úpice4600:51:18-
40M50223420Malý VladimírŠAK Chodov4700:51:59-
41M50224421Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:52:03-
42M50225422Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:52:04-
43M50226423Štěpánek ZdeněkTJ Avia Čakovice4500:52:05-
44M50227424Zuček MiloslavMK Beskyd Třinec4800:52:06-
45M50233425Hrstka MiroslavTJ Sokol Jesenice4600:52:31-
46M50237426Dobruský AntonínSKI Chrudim4800:52:54-
47M50238427Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4600:52:55-
48M50241428Šperk VladimírAVC Praha4900:53:10-
49M50245429Čada JiříKČT Nýrsko4800:53:52-
50M50246430Zapletalík PavelNohyb Praha4900:53:58-
51M50248431Škoda VáclavCOM Plzeň4900:54:03-
52M50252432Zídka JiříHacar Trutnov4500:54:10-
53M50259433Dvořák PavelUSK FM VŠE Jindřichův Hradec4800:54:26-
54M50264434Čerepušťák OndřejSOKOL Kolín4800:54:34-
55M50265435Konkol JozefPolsko4600:54:36-
56M50266436Fischer PavelSpartak Přerov4900:54:41-
57M50275437Liko AntonSlovensko4600:54:59-
58M50281438Hora JanBaník Stříbro4700:55:40-
59M50284439Chovanec PavelSK Policie Most4500:56:13-
60M50287440Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:56:36-
61M50291441Bodlák JanBramac Chrudim4900:56:50-
62M50292442Bartoš JiříLiga 100 Praha4700:56:53-
63M50294443Duda StanislavLoko Ostrava4800:57:06-
64M50301444Helia MiroslavSlovensko4600:57:30-
65M50302445Plch AloisZetor Brno4900:57:41-
66M50307446Čech KarelSF Praha4500:58:08-
67M50311447Karas KarelHodonín4500:58:21-
68M50313448Opolzer PetrJiskra Vratislavice4800:58:30-
69M50337449Novák KarelUnion Praha4701:01:08-
70M50340450Stehlík OldřichLiga 100 Praha4801:01:47-
71M50341451Volf JiříSK Hranice4601:01:58-
72M50350452Krejsa JosefSokol Mníšek pod Brdy4701:03:37-
73M50356453Průša JanSokol Praha Dejvice4501:05:03-
74M50367454Pilný JanMaratonklub Hlinsko4501:10:06-
75M50376455Georg AndrzejPolsko4801:16:30-
M55 (trať 8,6 km, 650 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5530247Kaňa JiříAŠK Grafobal Skalica4400:41:46-
2M5547248Biemann GötzSKI Harrachov4300:43:16-
3M5568249Metelka JosefTJ Sokol Studnice4400:44:52-
4M5599250Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:45:54-
5M55100456Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:45:58-
6M55117457Goholka PawelPolsko4200:46:58-
7M55130458Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:47:28-
8M55136459Krassa ManfredŠAK Chodov4400:47:44-
9M55147460Procházka ZdenkoSK Kotlářka Praha4300:48:18-
10M55154461Fus JanPolsko4100:48:42-
11M55164462Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:49:12-
12M55201463Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:51:00-
13M55213464Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:51:32-
14M55217465Jelínek MatějHradec Králové4200:51:39-
15M55219466Holý VáclavLiga 100 Praha4100:51:52-
16M55229467Zounar VladimírŠAK Chodov4200:52:14-
17M55230468Šťavík JosefSlovan Hodonín4300:52:18-
18M55244469Nypl JaroslavStará Paka4100:53:40-
19M55256470Tolar VladimírBaník Stříbro4000:54:19-
20M55258471Vágner JiříXXX4100:54:21-
21M55261472Bielčik JindřichLichkov4000:54:30-
22M55273473Chaloupka VítězslavPSK Praha4300:54:56-
23M55285474Tuček JosefKvětina Sezemice4400:56:24-
24M55295475März FrantišekSokol Kout4300:57:11-
25M55303476Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:57:50-
26M55306477Daško JozefJogging klub Dubnica n/V.4200:58:05-
27M55323478Ryska PavelLoko Most4400:59:27-
28M55325479Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:59:49-
29M55346480Luža IvanAC Choceň4001:02:27-
30M55349481Škoda KryštofNáchod4101:02:51-
31M55358482Čermák MiloslavLiga 100 Olomouc4101:05:32-
32M55377483Pachman OtakarSabzo Praha4401:17:03-
33M55379484Beránek LudvíkLKMB Liberec4001:18:00-
34M55387485Zikmund JanAVC Praha4401:47:25-
M60 (trať 8,6 km, 650 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6076251Kohout TomášKooperativa Praha3700:45:03-
2M6082252Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:45:15-
3M60125253Hána KvětoslavImos3700:47:21-
4M60156254Chvastyk KarolPolsko3800:48:48-
5M60171255Šusterka VáclavAVC Praha3800:49:25-
6M60173256Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:49:33-
7M60181257Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:49:49-
8M60185258Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:50:01-
9M60216259Nanke WernerBK Kravaře3800:51:36-
10M60221260Tweraser ArnoldRakousko3900:51:56-
11M60232261Kašpar JosefAVC Praha3800:52:29-
12M60242262Lacny AndrzejPolsko3700:53:16-
13M60243486Lech JiříBrno3700:53:26-
14M60253487Macháček JuliusTJ Doksy3800:54:13-
15M60254488Hrubý MilanASK Blansko3800:54:17-
16M60255489Pazdera LadislavLiga 100 Praha3500:54:18-
17M60262490Mikhaylov VadimRusko3800:54:31-
18M60263491Kodym LadislavXXX3800:54:32-
19M60268492Holub Josef Ing.Bruntál3700:54:43-
20M60274493Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:57-
21M60277494Kadeřábek LuborAVC Praha3900:55:12-
22M60280495Stuchlík KarelBK Kravaře3700:55:39-
23M60286496Berounský JanTJ Doksy3900:56:33-
24M60293497Beránek MiloslavTJ Spartak Staré Ransko3700:57:00-
25M60296498Karhut ŠtefanTJ Doksy3700:57:17-
26M60299499Reitinger LadislavSpartak Sezimovo Ústí3700:57:24-
27M60304500Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:57:51-
28M60308501Janda PetrStudenec3700:58:13-
29M60312502Plešinger StanislavSokol Kolín3800:58:22-
30M60314503Kubík JosefSK Ptačina3800:58:31-
31M60316504Puckl FranzRakousko3500:58:39-
32M60317505Kočí JiříXXX3900:58:42-
33M60324506Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:59:37-
34M60326507Šikel KarelLázně Libverda a.s.3701:00:03-
35M60328508Volný JaromírSSK Vítkovice3501:00:11-
36M60332509Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3701:00:40-
37M60339510Horčičák AloisLiga 100 Praha3601:01:41-
38M60345511Szaszo ZoltánAVC Praha3601:02:20-
39M60354512Klimpera JaroslavAVC Praha3601:04:25-
40M60355513Szabó LudvíkAVC Praha3701:04:46-
41M60363514Velát VladimírSokol Písek3601:06:56-
42M60364515Mayer JosefKČT TJ Nýrsko3701:07:11-
43M60367516Cahel PavelSokol Brno3801:10:06-
44M60370517Živný MilošTJ Žďas Žďár n./S.3801:11:21-
M65 (trať 8,6 km, 650 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M65176263Buchar JanOpel Vrchlabí3300:49:40-
2M65180264Sitsky GuriRusko3300:49:48-
3M65202265Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:51:02-
4M65296266Leheček AntonínAVC Praha3100:57:17-
5M65298518Tkadleček JosefUherský Brod3400:57:18-
6M65329519Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:00:16-
7M65335520Babiak WladyslawPolsko3401:01:05-
8M65357521Kitka JindřichKata Team Ostrava3201:05:23-
9M65360522Mašl VladimírBKÚ Mělník3401:06:16-
10M65372523Pokorný PavelKovošrot Praha3301:13:59-
11M65378524Stachow BoleslawKarkonoskie Stow. Biegaczy3201:17:53-
12M65382525Náhlovský JiříTJ Semily3401:22:14-
M70 (trať 8,6 km, 650 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M70234526Schabel EugenRakousko2500:52:38-
2M70240527Oberauer EugenRakousko2700:53:08-
3M70251528Němec MilanXXX2900:54:09-
4M70305529Matzner KarelTJ Vodní Stavby2900:57:53-
5M70322530Varga VincentSVK - Metropol Košice2700:59:08-
6M70327531Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:00:06-
7M70333532Fichtner RudolfTJ Doksy2701:00:52-
8M70343533Cupánek JosefSK Přerov2601:02:07-
9M70351534Fiřt VladimírAVC Praha2901:03:40-
10M70352535Pacner IvanTJ Praha2601:03:52-
11M70366536Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:09:15-
12M70371537Elis MilošSK Vrané n./V.2701:11:23-
13M70380538Tuška JánSlovensko2601:18:56-
M75+ (trať 8,6 km, 650 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M75362539Dolenský PřemyslTJ Auto Škoda Ml. Boleslav2001:06:48-
2M75381540Oškera OldřichSokol Bystřice p. Host.2301:19:21-
3M75383541Zelinka MiloslavSabzo Praha2401:25:54-
W35 (trať 8,6 km, 650 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W351531Melicherová LudmilaSlovensko6400:40:13-
2W356732Martincová IvanaMS Brno6300:44:50-
3W3511133Mališová KarlaUSK Praha6000:46:35-
4W3513034Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:47:28-
5W3520635Jorová LudmilaAtletika Albrechtice6200:51:15-
6W3521836Gottwaldová MarcelaTJ Dvůr Králové nad Labem6100:51:48-
7W3529037Fruncová JanaTOGAZ Náchod6400:56:40-
8W3536138Friebelová EvaMaratonstav Úpice6201:06:37-
W40 (trať 8,6 km, 650 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W40941Havlová PavlaStruna Liberec5700:45:31-
2W4013439Vacková HanaSK Hronov5600:47:37-
3W4019440Lednická ZdenkaLS Zlín5600:50:38-
4W4020941Hendrickx Vicky OctavieBEL5500:51:20-
5W4022042Pštrossová MarieAVC Praha5900:51:53-
6W4025043Šandová IrenaSokol Kolín5700:54:04-
7W4026944Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:54:44-
8W4027145Karwatska JolantaPolsko5700:54:48-
9W4027646Koukalová DanaSokol Proseč5600:55:02-
10W4031947Havlová PavlaStruna Liberec5700:58:44-
W45 (trať 8,6 km, 650 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W455848Paulů BlankaSki Jilemnice5400:44:13-
2W4518449Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:49:55-
3W4531850Vidimová IvanaKČT Sokol Mníšek pod Brdy5100:58:43-
4W4535951Pláničková EvaKadeřnictví Eva Tábor5401:06:12-
5W4537552Nowakowska GenevetaPolsko5201:16:01-
W50 (trať 8,6 km, 650 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W5010153Heinzle ElisabethRakousko4900:45:59-
2W5014354Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot4800:48:13-
3W5023955Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:52:56-
4W5027256Preislerová JiřinaXXX4800:54:55-
5W5028857Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:56:37-
6W5032058Janečková AnežkaAK Zlín4700:58:55-
7W5034859Militká MarieKČT Nová Paka4501:02:32-
8W5035360Ročňáková MiloslavaVŠSK Brandýs4501:04:21-
W55 (trať 8,6 km, 650 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W5516861Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:49:19-
2W5524762Tweraser ErikaRakousko4400:54:00-
3W5531563Sapira IrineRakousko4400:58:33-
4W5537364Klausová AnnaOlymp Praha4201:14:53-
5W5538665Zlatníková VlastaLIAZ Jablonec4101:44:57-
W60 (trať 8,6 km, 650 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W6036966Kordziolka DanutaPolsko3601:10:38-
2W6038467Mertová EvaXXX3901:27:26-
W65+ (trať 8,6 km, 650 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W6537468Hlinková JaroslavaLiga 100 Praha3301:15:12-
2W6538569Houštecká NaděždaOlymp Praha3001:33:39-
Trať 8,6 km, 650 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M401194Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:36:49-
2M402195Jakubowski MarianPolsko5700:36:55-
1M453216Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:37:20-
3M404196Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:37:47-
1M505224Van Noten OmerBelgie4700:38:03-
4M406197Mroz WaclawPolsko5700:38:18-
2M457217Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:38:46-
3M458218Flunger PeterRakousko5400:38:59-
5M409198Hellmich KarelAC Start Karlovy Vary5800:39:09-
6M4010199Linhart JindřichOlymp Praha5800:39:17-
7M4011200Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:39:24-
4M4512219Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:39:31-
8M4013201Kuchcinski WaclawPolsko5500:39:41-
2M5014225Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:39:58-
1W351531Melicherová LudmilaSlovensko6400:40:13-
9M4016202Špacír LadislavLoko Břeclav5500:40:31-
10M4017203Sýkora VladimírBaník Stříbro5600:40:36-
3M5018226Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:40:39-
11M4019204Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:41:04-
12M4020205Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:41:09-
13M4021207Kubiak JerzyPolsko5900:41:19-
14M4022208Pechek VladimírNová Včelnice5700:41:24-
15M4023209Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:41:27-
5M4524220Sviták StanislavSlovensko5000:41:31-
16M4025210Nývlt JiříOlfin Vella Trutnov5900:41:39-
17M4026211Žáček StanislavBK Děčín5600:41:42-
6M4526221Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:41:42-
18M4028212Karvatka AndrzejPolsko5700:41:44-
7M4529222Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:41:45-
1M5530247Kaňa JiříAŠK Grafobal Skalica4400:41:46-
4M5031227Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:41:51-
5M5032228Mikuštiak JaroslavSlovensko4700:42:04-
19M4033213Uher JaroslavTJ Sušice5700:42:05-
20M4034214Jirásek ZdeněkTJ Spartak Slatiňany5800:42:08-
8M4535223Půda JiříTJ Ostrov5200:42:18-
21M4036215Melicherčík BohuslavSlovensko5700:42:19-
22M4037267Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:42:23-
23M4038268Krčmář PetrTJ Sušice5800:42:28-
24M4039269Slowiaczek RomanJablunkov5600:42:49-
25M4040270Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:42:53-
6M5041229Němec JiříSach Louňovice4800:42:55-
26M4042271Hála JosefASK Moravská Třebová5800:43:00-
7M5043230Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:43:02-
8M5044231Vladár JánSlovensko4800:43:04-
9M4545321Sýkora JiříTatran Železná Ruda5100:43:06-
27M4046272Chrenka JozefSlovensko5700:43:13-
2M5547248Biemann GötzSKI Harrachov4300:43:16-
9M5048232Rajec PavolJogging klub Dubnica n./V.4600:43:32-
28M4049273Kubín PřemyslAŠ Mladá Boleslav5600:43:35-
10M4549322Martinec JanAC Obora Hvězda5100:43:35-
29M4051274Itruchin AleksanderMoldávie5900:43:37-
11M4552323Szeder AndrzejPolsko5400:43:41-
30M4053275Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:43:44-
12M4554324Malý JiříAC Česká Lípa5300:43:50-
13M4555325Červ MiloslavSK Polička5000:43:51-
31M4055276Kubr VáclavKRB Chrudim5500:43:51-
14M4557326Kober JosefDolní Olešnice5000:43:52-
1W455848Paulů BlankaSki Jilemnice5400:44:13-
32M4059277Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:44:17-
32M4059278Paleček BohumilXXX5700:44:17-
10M5061233Vodička JanRadslavice4500:44:19-
15M4562327Honzák JiříXXX5000:44:28-
16M4563328Gregor JaroslavAC OH Praha5100:44:40-
34M4063279Šperl MartinBering Praha5900:44:40-
17M4565329Vorlický ZbyněkHPBK Praha5000:44:43-
18M4566330Zaleski HenrykPolsko5400:44:45-
2W356732Martincová IvanaMS Brno6300:44:50-
19M4568331Dorušek PavelKlenoty Slavičín5400:44:52-
3M5568249Metelka JosefTJ Sokol Studnice4400:44:52-
20M4570332Kazda JiříBC Sport Lomnice nad Popelkou5000:44:53-
35M4071280Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:44:54-
21M4572333Fliegl MiloslavSokol Hlubočepy5400:44:57-
21M4572334Spiška JozefSlovensko5000:44:57-
23M4574335Elster PetrDačice5400:45:01-
24M4575336Ambrož JaroslavAC Praha5400:45:02-
1M6076251Kohout TomášKooperativa Praha3700:45:03-
25M4577337Nejman LiborSK Nové Město n. Metují5300:45:04-
36M4078281Soukup LadislavSokol Poniklá5800:45:05-
26M4579338Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:45:06-
37M4080282Opočenský StanislavOlfin Vella Trutnov5700:45:07-
27M4581339Cejnar VáclavOlymp Hradec Králové5100:45:13-
2M6082252Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:45:15-
28M4582340Ates RudolfPolsko5400:45:15-
38M4084283Voda JanSprint Sport Most5900:45:16-
29M4585341Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:45:17-
30M4586342Chytil VladimírTatran Všechovice5000:45:19-
30M4586343Sedlák LuděkSokol Roztoky5400:45:19-
11M5088234Kadavý JanJablonné nad Nisou4700:45:21-
32M4589344Brožek RadmilKRB Koberovy5400:45:22-
33M4590345Kvita JosefMK Kopřivnice5100:45:25-
34M4591346Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:45:26-
12M5092235Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:45:28-
35M4593347Kabot JanTŽ Třinec5200:45:30-
1W40941Havlová PavlaStruna Liberec5700:45:31-
39M4095284Dudzik JacekPolsko5500:45:40-
40M4096285Krám MiroslavMaratonstav Úpice5600:45:42-
41M4097286Drahorád CtiradTatran Železná Ruda5900:45:52-
36M4598348Jíra JiříAMBES Liberec5100:45:53-
4M5599250Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:45:54-
5M55100456Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:45:58-
1W5010153Heinzle ElisabethRakousko4900:45:59-
42M40102287Novák TomášTJ Doksy5500:46:11-
43M40103288Němec OndřejAK Kroměříž5700:46:13-
44M40104289Trnka MilanPivovar Krakonoš Trutnov5600:46:15-
37M45105349Kogut ZbigniewPolsko5200:46:23-
38M45106350Škorpil MilošAC Praha 18905400:46:24-
45M40106290Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:46:24-
46M40108291Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5600:46:28-
47M40109292Tomanec PetrTJ Svitavy5600:46:30-
39M45109351Novák ZdeněkLomikar Domažlice5200:46:30-
3W3511133Mališová KarlaUSK Praha6000:46:35-
13M50112236Witkowski ZygmuntPolsko4900:46:41-
40M45113352Binter KarelLoko Trutnov5100:46:47-
41M45114353Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:46:50-
48M40115293Mocker FrantišekASK Děčín5800:46:52-
14M50116237Tausinger IgorČeský rozhlas Praha4900:46:54-
6M55117457Goholka PawelPolsko4200:46:58-
15M50118238Absolon FrantišekLiga 100 Olomouc4800:47:00-
42M45119354Rock JanAC Obora Hvězda5400:47:01-
49M40120294Strouhal ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5900:47:02-
16M50121239Janota MichalSlovensko4500:47:04-
50M40122295Kouba StanislavMost5700:47:08-
51M40123296Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:47:16-
43M45124355Ryba MilanAVC5200:47:18-
3M60125253Hána KvětoslavImos3700:47:21-
52M40125297Tománek PavelSokol Veřovice5500:47:21-
53M40127298Šorfa LubošŽďár na Moravě5700:47:22-
54M40128299Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:24-
44M45129356Lewandowski TadeuzsPolsko5200:47:27-
7M55130458Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:47:28-
4W3513034Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:47:28-
17M50132240Gawrys CzeslawPolsko4700:47:32-
18M50133241Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:47:34-
2W4013439Vacková HanaSK Hronov5600:47:37-
45M45135357Zitko JiříKRB Chrudim5400:47:43-
8M55136459Krassa ManfredŠAK Chodov4400:47:44-
46M45137358Hrouza JanBK Krnov5400:47:47-
55M40138300Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:47:50-
56M40139301Koten MilanTRI Club Jihlava5700:47:56-
19M50140242Plánka VojtěchKB Vsetín4800:48:02-
47M45141359Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:48:06-
48M45142360Bakyta JánJogging klub Dubnica n/V.5300:48:12-
2W5014354Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot4800:48:13-
20M50143243Fajstaver JiříSki Jilemnice4800:48:13-
49M45145361Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:48:16-
21M50145244Kakač JosefAVC Praha4800:48:16-
50M45147362Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:48:18-
9M55147460Procházka ZdenkoSK Kotlářka Praha4300:48:18-
51M45149363Malyszko StanislawPolsko5000:48:22-
52M45150364Michálek OtakarJiskra Vratislavice5300:48:30-
53M45151365Komárek BedřichSC Hlubočky5300:48:32-
54M45152366Krejsa VáclavBering Praha5200:48:38-
54M45152367Pařízek JaroslavToner5100:48:38-
10M55154461Fus JanPolsko4100:48:42-
57M40155302Urban JosefsabSABZO Praha5500:48:43-
4M60156254Chvastyk KarolPolsko3800:48:48-
22M50157245Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd4500:48:50-
56M45158368Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:48:53-
23M50159246Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:48:54-
24M50160404Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:56-
58M40161303Straka SamuelNový Vestec5800:48:58-
25M50161405Podlipný JaroslavPSK Union Praha4900:48:58-
26M50163406Cetkovský VladimírARC Brno4500:49:05-
57M45164369Ulman JosefTJ Doksy5100:49:12-
11M55164462Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:49:12-
58M45166370Beran JosefSokol Černožice5300:49:14-
59M45167371Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:49:17-
1W5516861Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:49:19-
27M50169407Mucha PetrTJ Sokol Kobylisy4700:49:22-
27M50169408Stelmach TadeuszPolsko4700:49:22-
5M60171255Šusterka VáclavAVC Praha3800:49:25-
60M45172372Kincel PavolSlovensko5100:49:31-
6M60173256Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:49:33-
61M45173373Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:49:33-
59M40175304John VladimírOlymp Praha5500:49:36-
1M65176263Buchar JanOpel Vrchlabí3300:49:40-
60M40177305Fojtík ZbyněkOlymp Praha5900:49:43-
62M45178374Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5200:49:45-
29M50179409Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:49:46-
2M65180264Sitsky GuriRusko3300:49:48-
7M60181257Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:49:49-
63M45182375Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:49:50-
30M50183410Líbal DrahomírJiskra Vratislavice4900:49:54-
2W4518449Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:49:55-
8M60185258Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:50:01-
64M45186376Pluskal MiroslavXXX5200:50:09-
61M40187306Šranc DušanSlovensko5500:50:15-
31M50188411Říha MiroslavXXX4500:50:18-
32M50189412Havlis VáclavJaster Liberec4900:50:19-
33M50190413Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4600:50:21-
65M45191377Frlaus MichalAK Remontas Kadaň5400:50:27-
34M50192414Les JosefKČT Třemošná4700:50:28-
35M50193415Hrnčíř JaroslavXXX4900:50:29-
3W4019440Lednická ZdenkaLS Zlín5600:50:38-
62M40195307Bechyně FrantišekKČT Nýrsko5800:50:41-
36M50196416Pospíšil AntonínXXX4600:50:43-
63M40197308Kožáni PavelXXX5600:50:45-
66M45198378Černý VladimírAC Praha 18905200:50:52-
67M45199379Rinka ErichBK Kravaře5400:50:54-
37M50200417Procházka VáclavMaruš Team4500:50:55-
12M55201463Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:51:00-
3M65202265Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:51:02-
38M50203418Stoklásek FrantišekSokol Stonařov4600:51:08-
68M45203380Kron DietrichNěmecko5300:51:08-
64M40205309Prokůpek LuděkTJ Doksy5500:51:14-
5W3520635Jorová LudmilaAtletika Albrechtice6200:51:15-
69M45207381Bureš JaroslavMaratonklub Hlinsko5100:51:16-
39M50208419Pitaš VladimírMaratonstav Úpice4600:51:18-
4W4020941Hendrickx Vicky OctavieBEL5500:51:20-
70M45210382Přívětivý MiroslavRadhošť Rožnov5300:51:22-
71M45211383Koubek PavelBD Náchod5200:51:26-
72M45212384Kolář PavelTJ VOKD Poruba5300:51:27-
13M55213464Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:51:32-
73M45213385Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:51:32-
74M45215386Cipl FrantišekBON BON Praha5100:51:34-
9M60216259Nanke WernerBK Kravaře3800:51:36-
14M55217465Jelínek MatějHradec Králové4200:51:39-
6W3521836Gottwaldová MarcelaTJ Dvůr Králové nad Labem6100:51:48-
15M55219466Holý VáclavLiga 100 Praha4100:51:52-
5W4022042Pštrossová MarieAVC Praha5900:51:53-
10M60221260Tweraser ArnoldRakousko3900:51:56-
75M45222387Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:51:57-
40M50223420Malý VladimírŠAK Chodov4700:51:59-
41M50224421Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:52:03-
42M50225422Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:52:04-
43M50226423Štěpánek ZdeněkTJ Avia Čakovice4500:52:05-
44M50227424Zuček MiloslavMK Beskyd Třinec4800:52:06-
65M40228310Kotek JaroslavBaník Stříbro5900:52:07-
16M55229467Zounar VladimírŠAK Chodov4200:52:14-
17M55230468Šťavík JosefSlovan Hodonín4300:52:18-
66M40231311Němec MilošXXX5900:52:28-
11M60232261Kašpar JosefAVC Praha3800:52:29-
45M50233425Hrstka MiroslavTJ Sokol Jesenice4600:52:31-
1M70234526Schabel EugenRakousko2500:52:38-
76M45235388Marcinkiewicz TadeuszPolsko5300:52:43-
77M45236389Hynek VáclavXXX5300:52:47-
46M50237426Dobruský AntonínSKI Chrudim4800:52:54-
47M50238427Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4600:52:55-
3W5023955Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:52:56-
2M70240527Oberauer EugenRakousko2700:53:08-
48M50241428Šperk VladimírAVC Praha4900:53:10-
12M60242262Lacny AndrzejPolsko3700:53:16-
13M60243486Lech JiříBrno3700:53:26-
18M55244469Nypl JaroslavStará Paka4100:53:40-
49M50245429Čada JiříKČT Nýrsko4800:53:52-
50M50246430Zapletalík PavelNohyb Praha4900:53:58-
2W5524762Tweraser ErikaRakousko4400:54:00-
51M50248431Škoda VáclavCOM Plzeň4900:54:03-
67M40248312Sygeryč BohdanMC Pardubice5600:54:03-
6W4025043Šandová IrenaSokol Kolín5700:54:04-
3M70251528Němec MilanXXX2900:54:09-
52M50252432Zídka JiříHacar Trutnov4500:54:10-
14M60253487Macháček JuliusTJ Doksy3800:54:13-
15M60254488Hrubý MilanASK Blansko3800:54:17-
16M60255489Pazdera LadislavLiga 100 Praha3500:54:18-
19M55256470Tolar VladimírBaník Stříbro4000:54:19-
68M40257313Dvořáček IvoDSA Mladé Buky5500:54:20-
20M55258471Vágner JiříXXX4100:54:21-
53M50259433Dvořák PavelUSK FM VŠE Jindřichův Hradec4800:54:26-
78M45260390Tylš JaroslavMaratonstav Úpice5300:54:27-
21M55261472Bielčik JindřichLichkov4000:54:30-
17M60262490Mikhaylov VadimRusko3800:54:31-
18M60263491Kodym LadislavXXX3800:54:32-
54M50264434Čerepušťák OndřejSOKOL Kolín4800:54:34-
55M50265435Konkol JozefPolsko4600:54:36-
56M50266436Fischer PavelSpartak Přerov4900:54:41-
79M45266391Frýba HugoTJ Horní Kostelec5200:54:41-
19M60268492Holub Josef Ing.Bruntál3700:54:43-
7W4026944Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:54:44-
80M45269392Krejčí VladimírSK Vyhlídka Šternberk5000:54:44-
8W4027145Karwatska JolantaPolsko5700:54:48-
4W5027256Preislerová JiřinaXXX4800:54:55-
22M55273473Chaloupka VítězslavPSK Praha4300:54:56-
20M60274493Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:57-
57M50275437Liko AntonSlovensko4600:54:59-
9W4027646Koukalová DanaSokol Proseč5600:55:02-
21M60277494Kadeřábek LuborAVC Praha3900:55:12-
69M40278314Hruška MilanSpolek Radost Č.Kostelec5900:55:21-
81M45279393Adam PavelSK Janské Lázně5000:55:34-
22M60280495Stuchlík KarelBK Kravaře3700:55:39-
58M50281438Hora JanBaník Stříbro4700:55:40-
70M40282315Dbalý VladimírLiga 100 Praha5900:55:59-
71M40283316Michler PetrLiga 100 Praha5500:56:09-
59M50284439Chovanec PavelSK Policie Most4500:56:13-
23M55285474Tuček JosefKvětina Sezemice4400:56:24-
23M60286496Berounský JanTJ Doksy3900:56:33-
60M50287440Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:56:36-
5W5028857Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:56:37-
72M40289317Daňa ZdeněkAC Slovan Liberec5600:56:38-
7W3529037Fruncová JanaTOGAZ Náchod6400:56:40-
61M50291441Bodlák JanBramac Chrudim4900:56:50-
62M50292442Bartoš JiříLiga 100 Praha4700:56:53-
24M60293497Beránek MiloslavTJ Spartak Staré Ransko3700:57:00-
63M50294443Duda StanislavLoko Ostrava4800:57:06-
24M55295475März FrantišekSokol Kout4300:57:11-
25M60296498Karhut ŠtefanTJ Doksy3700:57:17-
4M65296266Leheček AntonínAVC Praha3100:57:17-
5M65298518Tkadleček JosefUherský Brod3400:57:18-
26M60299499Reitinger LadislavSpartak Sezimovo Ústí3700:57:24-
82M45300394Bulva JanSK Nové Město na Mor.5200:57:26-
64M50301444Helia MiroslavSlovensko4600:57:30-
65M50302445Plch AloisZetor Brno4900:57:41-
25M55303476Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:57:50-
27M60304500Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:57:51-
4M70305529Matzner KarelTJ Vodní Stavby2900:57:53-
26M55306477Daško JozefJogging klub Dubnica n/V.4200:58:05-
66M50307446Čech KarelSF Praha4500:58:08-
28M60308501Janda PetrStudenec3700:58:13-
73M40309319Závacký PavelSlovensko5500:58:20-
73M40309318Ropek JiříXXX5500:58:20-
67M50311447Karas KarelHodonín4500:58:21-
29M60312502Plešinger StanislavSokol Kolín3800:58:22-
68M50313448Opolzer PetrJiskra Vratislavice4800:58:30-
30M60314503Kubík JosefSK Ptačina3800:58:31-
3W5531563Sapira IrineRakousko4400:58:33-
31M60316504Puckl FranzRakousko3500:58:39-
32M60317505Kočí JiříXXX3900:58:42-
3W4531850Vidimová IvanaKČT Sokol Mníšek pod Brdy5100:58:43-
10W4031947Havlová PavlaStruna Liberec5700:58:44-
6W5032058Janečková AnežkaAK Zlín4700:58:55-
75M40321320Puchacz AndrzejPolsko5600:58:59-
5M70322530Varga VincentSVK - Metropol Košice2700:59:08-
27M55323478Ryska PavelLoko Most4400:59:27-
33M60324506Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:59:37-
28M55325479Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:59:49-
34M60326507Šikel KarelLázně Libverda a.s.3701:00:03-
6M70327531Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:00:06-
35M60328508Volný JaromírSSK Vítkovice3501:00:11-
6M65329519Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:00:16-
83M45330395Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:00:22-
84M45331396Hájíček FrantišekSPSUD Jistebnice5101:00:34-
36M60332509Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3701:00:40-
7M70333532Fichtner RudolfTJ Doksy2701:00:52-
85M45334397Kašpar PetrKČT TJ Nýrsko5401:00:58-
7M65335520Babiak WladyslawPolsko3401:01:05-
86M45336398Kreml BohumilStavmost5301:01:07-
69M50337449Novák KarelUnion Praha4701:01:08-
87M45338399Bulena JaroslavMaratonklub Hlinsko5301:01:32-
37M60339510Horčičák AloisLiga 100 Praha3601:01:41-
70M50340450Stehlík OldřichLiga 100 Praha4801:01:47-
71M50341451Volf JiříSK Hranice4601:01:58-
88M45342400Sobotka BohumilSokol Kolín5401:02:01-
8M70343533Cupánek JosefSK Přerov2601:02:07-
89M45344401Šmolík JanXXX5101:02:12-
38M60345511Szaszo ZoltánAVC Praha3601:02:20-
90M45346402Sedláček PavelTriatlon Brno5301:02:27-
29M55346480Luža IvanAC Choceň4001:02:27-
7W5034859Militká MarieKČT Nová Paka4501:02:32-
30M55349481Škoda KryštofNáchod4101:02:51-
72M50350452Krejsa JosefSokol Mníšek pod Brdy4701:03:37-
9M70351534Fiřt VladimírAVC Praha2901:03:40-
10M70352535Pacner IvanTJ Praha2601:03:52-
8W5035360Ročňáková MiloslavaVŠSK Brandýs4501:04:21-
39M60354512Klimpera JaroslavAVC Praha3601:04:25-
40M60355513Szabó LudvíkAVC Praha3701:04:46-
73M50356453Průša JanSokol Praha Dejvice4501:05:03-
8M65357521Kitka JindřichKata Team Ostrava3201:05:23-
31M55358482Čermák MiloslavLiga 100 Olomouc4101:05:32-
4W4535951Pláničková EvaKadeřnictví Eva Tábor5401:06:12-
9M65360522Mašl VladimírBKÚ Mělník3401:06:16-
8W3536138Friebelová EvaMaratonstav Úpice6201:06:37-
1M75362539Dolenský PřemyslTJ Auto Škoda Ml. Boleslav2001:06:48-
41M60363514Velát VladimírSokol Písek3601:06:56-
42M60364515Mayer JosefKČT TJ Nýrsko3701:07:11-
91M45365403Hrabák JiříXXX5401:08:09-
11M70366536Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:09:15-
43M60367516Cahel PavelSokol Brno3801:10:06-
74M50367454Pilný JanMaratonklub Hlinsko4501:10:06-
1W6036966Kordziolka DanutaPolsko3601:10:38-
44M60370517Živný MilošTJ Žďas Žďár n./S.3801:11:21-
12M70371537Elis MilošSK Vrané n./V.2701:11:23-
10M65372523Pokorný PavelKovošrot Praha3301:13:59-
4W5537364Klausová AnnaOlymp Praha4201:14:53-
1W6537468Hlinková JaroslavaLiga 100 Praha3301:15:12-
5W4537552Nowakowska GenevetaPolsko5201:16:01-
75M50376455Georg AndrzejPolsko4801:16:30-
32M55377483Pachman OtakarSabzo Praha4401:17:03-
11M65378524Stachow BoleslawKarkonoskie Stow. Biegaczy3201:17:53-
33M55379484Beránek LudvíkLKMB Liberec4001:18:00-
13M70380538Tuška JánSlovensko2601:18:56-
2M75381540Oškera OldřichSokol Bystřice p. Host.2301:19:21-
12M65382525Náhlovský JiříTJ Semily3401:22:14-
3M75383541Zelinka MiloslavSabzo Praha2401:25:54-
2W6038467Mertová EvaXXX3901:27:26-
2W6538569Houštecká NaděždaOlymp Praha3001:33:39-
5W5538665Zlatníková VlastaLIAZ Jablonec4101:44:57-
34M55387485Zikmund JanAVC Praha4401:47:25-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód