Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kohout a zpět

21.6.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kohout a zpět
  • datum konání: 21.6.2008
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Besednice, koupaliště
11:00 hodin (děti od 9:30 hodin)

Startovné

žactvo 10 Kč, dospělí 100 Kč

Popis tratě

délka: 10 km
převýšení: 380 m
nahoru a dolů

Ceny pro vítěze

Celkové pořadí: 1000,800,600,400,200
Děti a dospělí: věcné ceny
Bohatá tombola, hlavní cena - pobyt pro 2 osoby

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

manželé Kožíškovi
Kijevská 56
370 05 České Budějovice
mobil 602 840 067, 606 767 062

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

behnakohout@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

předškolní děti kluci (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM1019Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:26-
2PM1138Doubravský VáclavBesednice0300:00:26-
3PM1429Pőschko FrantišekBesednice0400:00:34-
4PM1717Paštika TomášČéčová, České Budějovice0500:00:43-
5PM1816Soukup MartinČéčová, České Budějovice0600:00:45-
Předškolní děti holky (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ1224Čutková MinokaBesednice0400:00:27-
2PZ1326Korchová SáraBesednice0300:00:27-
3PZ1522Šindelířová LucieBesednice0400:00:34-
4PZ1634Obrinová NatálieBesednice0500:00:42-
5PZ1933Siegelbauerová AlenaBesednice0500:00:59-
6PZ2432Ardamicová AnetaDolní KBukovsko0700:01:54-
Přípravka I kluci (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PIM127Pőschko PavelBesednice0100:00:19-
2PIM212Soukup PetrČéčová, České Budějovice0100:00:20-
3PIM313Bašista MarekČéčová, České Budějovice0100:00:20-
4PIM636Obrin TadeášBesednice0200:00:23-
5PIM731Ardamica DavidDolní Bukovsko0100:00:24-
Přípravka I holky (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PIZ421Tvrzová GábinaNové Hodějovice0200:00:22-
2PIZ515Gurčíková HanaČéčová, České Budějovice0100:00:23-
3PIZ814Friebelová JanaČéčová, České Budějovice0100:00:24-
4PIZ930Šindelířová ŠárkaBesednice0200:00:26-
Přípravka II kluci (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PIIM 110Brož JakubČečová, České Budějovice0000:01:09-
2PIIM 240Čutka VojtěchBesednice9900:01:15-
3PIIM 328Čutra MatějBesednice0000:01:19-
4PIIM 418Mikšl MiroslavČEské Budějovice9900:01:20-
5PIIM 539Zajíček JiříBesednice0000:01:22-
6PIIM 611Hřídel JakubČečová, České Budějovice9900:01:27-
přípravka II holky (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PIIZ209Surá TerezaSK Čéčova České Budějovice0000:01:16-
2PIIZ2120Tvrzová VeronikaNové Hodějovice9900:01:19-
3PIIZ228Kružíková PavlínaČéčová, České Budějovice0000:01:22-
4PIIZ237Podlahová AgátaSK Čéčova České Budějovice0000:01:24-
Přípravka III kluci (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PIIIM66Švarc RudolfČéčová, České Budějovice9800:03:06-
přípravka III holky (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PIIIZ255Novotná AdélaČíšová, České Budějovice9800:03:02-
Mladší žáci (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MŽM342Kejšar MarekVelešín9500:02:50-
Mladší žákyně (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MŽŽ11Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory Č. Budějovice9600:02:44-
2MŽŽ24Švejdová MonikaSK Čéčova České Budějovice9600:02:49-
3MŽŽ437Bláhová IrenaDynín9600:02:54-
4MŽŽ53Kobernová LucieSK Čéčova České Budějovice9600:02:59-
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1SŽM141Lefan MilošVelešín9400:07:07-
2SŽM244Římout JakubVelešín9300:07:18-
3SŽM445Petrov JiříVelešín9300:08:04-
Starší žákyně (trať 2 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD343Turek JakubSKP Český Krumlov9200:07:29-
Dorostenky (trať 2 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Příchozí (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1N511Šindelířová MartinaBesednice7800:11:45-
1N514Navrátil BedřichBesednice5200:11:45-
Junioři 19 let a mladší (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2129Krejčí JiříPrdlavka Modřice9000:49:3235
Muži A 20-39 let (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA22Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:38:4035
2MA39Turek JiříSKP Český Krumlov7000:40:3431
3MA1018Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:44:1227
4MA118Ardamica DavidDolní Bukovsko7600:45:3524
5MA1937Plánek JanPrachatice7200:48:5522
Muži B 40-49 let (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB432Grabmueller IvoBH Triatlon Č Budějovice6200:41:0335
2MB610Petrov JanSki Velešín6400:42:0131
3MB716Havlíček IvoLánov6600:42:5527
4MB838Mondek JosefCyklo Jiřička6600:43:3424
5MB930Krejčí BronislavPrdlavka Modřice6400:43:3822
6MB1235Novák JaroslavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice6400:46:2720
7MB147Gregor RosťaNýtovice6500:46:4119
8MB1526Krčka BohuslavBobo Team Větřní5900:46:4818
Muži C 50-59 let (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC117Smrčka MilošBK Říčany5400:37:2435
2MC521Vitásek JosefBuková u Příbrami5800:41:1731
3MC2336Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5200:50:3227
4MC25102Podpěra ZdeněkSokol Kžemže5300:50:5024
5MC2934Navrátil BedřichČeské Budějovice5200:59:5022
6MC3122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:4220
7MC3431Hájíček FrantišekAVC Praha5101:07:3219
Muži D 60-69 let (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2225Palkovič VladislavVětřní3900:50:1135
2MD2427Svoboda JanPříbram4300:50:4831
Muži E 70 let a více (trať 10 km, 380 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 19 let a mladší (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2023Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:49:0935
Ženy A 20-34 let (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA166Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:47:1535
2ZA183Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:4931
3ZA3019Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:00:0427
Ženy B 35-44 let (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1313Piklová AliceSuš7300:46:3435
2ZB1715Lukášková ZlataFalcon Rokycany6800:47:2331
3ZB2724Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:5827
Ženy C 45-54 let (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC2612Halešová DanaSK Vltava5700:51:3335
2ŽC284Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:57:0931
3ŽC3220Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:02:3227
4ŽC3533Pláničková EvaAtletika Tábor5401:25:1024
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3328Svobodová DanaPříbram5201:02:4235
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PIIM 110Brož JakubČečová, České Budějovice0000:01:09-
2PIIM 240Čutka VojtěchBesednice9900:01:15-
3PIIM 328Čutra MatějBesednice0000:01:19-
4PIIM 418Mikšl MiroslavČEské Budějovice9900:01:20-
5PIIM 539Zajíček JiříBesednice0000:01:22-
6PIIM 611Hřídel JakubČečová, České Budějovice9900:01:27-
1PIIZ209Surá TerezaSK Čéčova České Budějovice0000:01:16-
2PIIZ2120Tvrzová VeronikaNové Hodějovice9900:01:19-
3PIIZ228Kružíková PavlínaČéčová, České Budějovice0000:01:22-
4PIIZ237Podlahová AgátaSK Čéčova České Budějovice0000:01:24-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MŽŽ11Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory Č. Budějovice9600:02:44-
2MŽŽ24Švejdová MonikaSK Čéčova České Budějovice9600:02:49-
1MŽM342Kejšar MarekVelešín9500:02:50-
3MŽŽ437Bláhová IrenaDynín9600:02:54-
4MŽŽ53Kobernová LucieSK Čéčova České Budějovice9600:02:59-
1PIIIM66Švarc RudolfČéčová, České Budějovice9800:03:06-
1PIIIZ255Novotná AdélaČíšová, České Budějovice9800:03:02-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1SŽM141Lefan MilošVelešín9400:07:07-
2SŽM244Římout JakubVelešín9300:07:18-
1MD343Turek JakubSKP Český Krumlov9200:07:29-
3SŽM445Petrov JiříVelešín9300:08:04-
1N511Šindelířová MartinaBesednice7800:11:45-
1N514Navrátil BedřichBesednice5200:11:45-
Trať 10 km, 380 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC117Smrčka MilošBK Říčany5400:37:2435
1MA22Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:38:4035
2MA39Turek JiříSKP Český Krumlov7000:40:3431
1MB432Grabmueller IvoBH Triatlon Č Budějovice6200:41:0335
2MC521Vitásek JosefBuková u Příbrami5800:41:1731
2MB610Petrov JanSki Velešín6400:42:0131
3MB716Havlíček IvoLánov6600:42:5527
4MB838Mondek JosefCyklo Jiřička6600:43:3424
5MB930Krejčí BronislavPrdlavka Modřice6400:43:3822
3MA1018Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:44:1227
4MA118Ardamica DavidDolní Bukovsko7600:45:3524
6MB1235Novák JaroslavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice6400:46:2720
1ZB1313Piklová AliceSuš7300:46:3435
7MB147Gregor RosťaNýtovice6500:46:4119
8MB1526Krčka BohuslavBobo Team Větřní5900:46:4818
1ZA166Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:47:1535
2ZB1715Lukášková ZlataFalcon Rokycany6800:47:2331
2ZA183Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:4931
5MA1937Plánek JanPrachatice7200:48:5522
1ŽJ2023Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:49:0935
1MJ2129Krejčí JiříPrdlavka Modřice9000:49:3235
1MD2225Palkovič VladislavVětřní3900:50:1135
3MC2336Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5200:50:3227
2MD2427Svoboda JanPříbram4300:50:4831
4MC25102Podpěra ZdeněkSokol Kžemže5300:50:5024
1ŽC2612Halešová DanaSK Vltava5700:51:3335
3ZB2724Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:5827
2ŽC284Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:57:0931
5MC2934Navrátil BedřichČeské Budějovice5200:59:5022
3ZA3019Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:00:0427
6MC3122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:4220
3ŽC3220Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:02:3227
1ZD3328Svobodová DanaPříbram5201:02:4235
7MC3431Hájíček FrantišekAVC Praha5101:07:3219
4ŽC3533Pláničková EvaAtletika Tábor5401:25:1024

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Opravdu příjemná atmosféra podpořená parádním počasím. Díky, J. Plánek
planek
Již 3 rok jsem na zavodech poprvé jsem běžel a nemělo to chybu moc krásný závody jsou i pro děti a hlavně super ceny nemůžu dát nic jinýho než 100 %
david.ardamica

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód